SON DAKİKA ANADOLU AJANSI HABERLERİ

Son Dakika Anadolu Ajansı Haberleri

 • 29 Ağustos 2016 00:04Dünya Etnospor Konfederasyonu Genel Başkanı Erdoğan (2)Dünya Etnospor Konfederasyonu Genel Başkanı Erdoğan (2)Dünya Etnospor Konfederasyonu Genel Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporların Türkiye'de hak ettiği yeri bulmasını istediğini belirtti.
 • 28 Ağustos 2016 23:43Etnospor Kültür FestivaliDünya Etnospor Konfederasyonu tarafından düzenlenen Etnospor Kültür Festivali'nin kapanış konserini, "Dombıra" şarkısının bestecisi Arslanbek Sultanbekov verdi.
 • 28 Ağustos 2016 21:58Etnospor Kültür FestivaliDünya Etnospor Konfederasyonu Genel Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporların Türkiye'de hak ettiği yeri bulmasını istediğini belirtti.
 • 28 Ağustos 2016 18:57Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı SoyluÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı SoyluÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Etnospor Kültür Festivali'nde yer alan etkinliklerle ilgili "unutulmaya yüz tutmuş" tabirinin kullanılmasının ağrına gittiğini belirterek, "Var olan aradaki bir nesile unutturulmuş olsa dahi hiçbir zaman bu topraklar üzerinden kaybolmayacak oyunlarımızı, geleneklerimizi, ananelerimizi, kültürlerimizi, yemeklerimizi, mesleklerimizi burada görüyoruz Allah'a şükür.
 • 28 Ağustos 2016 17:03Etnospor Kültür FestivaliÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, Etnospor Kültür Festivali'nde yer alan etkinliklerle ilgili "unutulmaya yüz tutmuş" tabirinin kullanılmasının ağrına gittiğini belirterek, "Var olan aradaki bir nesile unutturulmuş olsa dahi hiçbir zaman bu topraklar üzerinden kaybolmayacak oyunlarımızı, geleneklerimizi, ananelerimizi, kültürlerimizi, yemeklerimizi, mesleklerimizi burada görüyoruz Allah'a şükür.
 • 28 Ağustos 2016 16:06Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı ErdoğanDünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı ErdoğanDünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, "Dünyada egemen olan spor endüstrisi çatısı altında yer bulamayan, arka plana itilen ama halklar tarafından karşılığı olan ve unutulmaya yüz tutmuş sporların yeniden gündeme gelmesi, lisanslaşmalarının geliştirilmesi için bir çalışma yapıyoruz.
 • 28 Ağustos 2016 15:37Etnospor Kültür FestivaliDünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, "Dünyada egemen olan spor endüstrisi çatısı altında yer bulamayan, arka plana itilen ama halklar tarafından karşılığı olan ve unutulmaya yüz tutmuş sporların yeniden gündeme gelmesi, lisanslaşmalarının geliştirilmesi için bir çalışma yapıyoruz.
 • 28 Ağustos 2016 04:5414. Chicago Türk Festivali Sona Erdi14. Chicago Türk Festivali Sona ErdiABD'de bu yıl 14'üncüsü düzenlenen Chicago Türk Festivali sona erdi.
 • 28 Ağustos 2016 01:09Fırat Kalkanı Harekatı: Cerablus Terör Örgütü Daeş'ten TemizlendiFırat Kalkanı Harekatı: Cerablus Terör Örgütü Daeş'ten TemizlendiTürk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Suriye'nin kuzeyinde terör örgütü DAEŞ ve terör örgütü PKK'nın unsurlarına yönelik Fırat Kalkanı Harekatı sürüyor.
 • 27 Ağustos 2016 21:59Itc Başkanı Salihi'den Aa Bağdat Ofisine ZiyaretItc Başkanı Salihi'den Aa Bağdat Ofisine ZiyaretGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ITC Başkanı Salihi'nin ofise girişi ve selamlaşması ITC Başkanı Salihi'nin muhabirler ile görüşmesi ITC Başkanı Salihi ile röportaj Irak Türkmen Cephesi (ITC) Başkanı ve Kerkük Milletvekili Erşet Salihi, Anadolu Ajnasının (AA) Bağdat ofisini ziyaret etti.
 • 27 Ağustos 2016 21:07Diriliş Ertuğrul Dizisi Oyuncuları Etnospor'u Ziyaret EttiTRT'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi ekibi, Etnospor Kültür Festivali'ni ziyaret etti.
 • 27 Ağustos 2016 19:51Itc Başkanı Salihi'den Aa Bağdat Ofisine ZiyaretIrak Türkmen Cephesi (ITC) Başkanı ve Kerkük Milletvekili Erşet Salihi, Anadolu Ajnasının (AA) Bağdat ofisini ziyaret etti.
 • 27 Ağustos 2016 19:22Aa Objektifinden Fetö'nün Darbe Girişimi Fotoğraf SergisiAnadolu Ajansı'nın (AA) Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında ve sonrasında çektiği fotoğraflarından oluşan sergi, Beypazarı'nda ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
 • 27 Ağustos 2016 19:14Bakan Albayrak: Bakan Albayrak: "15 Temmuz'dan Sonra Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak"Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminden sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi.
 • 27 Ağustos 2016 19:05Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Erdoğan: Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Erdoğan: "16 Temmuz'da Çok Aydınlık Bir Sabaha Uyandık"Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminden sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi.
 • 27 Ağustos 2016 17:56Etnospor Kültür FestivaliEnerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminden sonra hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi.
 • 27 Ağustos 2016 15:17Etnospor Kültür FestivaliEtnospor Kültür FestivaliKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Etkinliği düzenleyen, çocuklarımızı, gençlerimizi, ulusal, milli sporlarımızla tanıştıran, onlara bu sporların altında yatan ahlakı tanıtan konfederasyona ve sayın genel başkanı Bilal Erdoğan Bey'e çok teşekkür ediyorum.
 • 27 Ağustos 2016 14:04Bilal Erdoğan ve Hamza Yerlikaya'nın Mas Güreşinde Dostluk KazandıBilal Erdoğan ve Hamza Yerlikaya'nın Mas Güreşinde Dostluk KazandıDünya Etnospor Konfederasyonu'nun başkanı Bilal Erdoğan, "Asrın güreşçisi" lakaplı eski milli sporcu ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hamza Yerlikaya ile mas güreşi yaptı.
 • 27 Ağustos 2016 11:26Paintball'un Okçuluğa Uyarlaması Paintball'un Okçuluğa Uyarlaması "Archery-tag"- İstanbulDünya Etnospor Konfederasyonu'nun organize ettiği Etnospor Kültür Festivali'nde en büyük ilgiyi paintball oyununa benzeyen ve okla puanların alındığı "archery-tag" görüyor.
 • 27 Ağustos 2016 11:18Telef Olan İnekleri İçin Ağlayan Çifti Güldüren HediyeTelef Olan İnekleri İçin Ağlayan Çifti Güldüren HediyeKütahya merkeze bağlı Akoluk köyünde yıldırım isabet etmesi sonucu 8 ineğinden 5'i telef olan yaşlı çifte, hayvancılık yapan bir firma tarafından 3 gebe düve hediye edildi.
 • 27 Ağustos 2016 11:18Paintball'un Okçuluğa Uyarlaması Paintball'un Okçuluğa Uyarlaması "Archery-tag"Dünya Etnospor Konfederasyonu'nun organize ettiği Etnospor Kültür Festivali'nde en büyük ilgiyi paintball oyununa benzeyen ve okla puanların alındığı "archery-tag" görüyor.
 • 27 Ağustos 2016 08:53Fotoğraflarla 'MİLLİ İrade' Destanı Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin himayesinde düzenlenen sergiye, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Vali Yardımcısı Yunus Fatih, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun ve davetliler katıldı.
 • 26 Ağustos 2016 20:15Etnospor Kültür FestivaliEtnospor Kültür FestivaliErzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Selami Keskin, İstanbul'da gerçekleştirilen Etnospor Kültür Festivali'nin Türk milletinin geçmişini geleceğe taşımak anlamında önemli olduğunu söyledi.
 • 26 Ağustos 2016 18:0215 Temmuz Milli İrade Destanı Fotoğraf Sergisi" AçıldıBursa Büyükşehir Belediyesince hazırlanan ve Anadolu Ajansı çalışanlarının fotoğraflarının da yer aldığı "15 Temmuz Milli İrade Destanı Fotoğraf Sergisi", izlenime açıldı.
 • 26 Ağustos 2016 17:39Etnospor Kültür FestivaliErzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Selami Keskin, İstanbul'da gerçekleştirilen Etnospor Kültür Festivali'nin Türk milletinin geçmişini geleceğe taşımak anlamında önemli olduğunu söyledi.
 • 26 Ağustos 2016 16:23Etnospor Kültür FestivaliGeleneksel Türk sporlarını canlandırma amacıyla düzenlenen Etnospor Kültür Festivali, keyifli aktivitelerle sürüyor.
 • 26 Ağustos 2016 16:16Hindistan ve Pakistanlı Akademisyenlerden Aa'ya ZiyaretYurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı'nın (YTB) desteğiyle Güney Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi (GASAM) tarafından gerçekleştirilen bir proje kapsamında Türkiye'ye gelen Hindistan ve Pakistanlı akademisyenler, Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
 • 26 Ağustos 2016 16:15Bilal Erdoğan, Etnospor Kültür Festivali'nin Resmi Açılışını YaptıBilal Erdoğan, Etnospor Kültür Festivali'nin Resmi Açılışını YaptıGeleneksel sporların yeniden canlandırılması amacıyla Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından organize edilen Etnospor Kültür Festivali, başladı.
 • 26 Ağustos 2016 15:34Etnospor Kültür FestivaliÇocuklar, Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından organize edilen Etnospor Kültür Festivali'nde geleneksel çocuk oyunlarıyla eğlenceli saatler geçiriyor.
 • 26 Ağustos 2016 13:24Etnospor Kültür Festivali BaşladıGeleneksel sporların yeniden canlandırılması amacıyla Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından organize edilen Etnospor Kültür Festivali, başladı.
 • 26 Ağustos 2016 12:22Milletvekili Çakırözer'den Eskişehirspor'a Destek ÇağrısıCHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Süper Lig'den düştüğü için bu sezon TFF 1. Lig'de mücadele edecek Eskişehirspor'a arzulanan başarının yakalanması için tüm kesimlerin takıma destek olması çağrısı yaptı.
 • 26 Ağustos 2016 01:50Ömer Halisdemir İçin Çekilen '30 Kuş'un Galası YapıldıÖmer Halisdemir İçin Çekilen '30 Kuş'un Galası Yapıldı15 Temmuz gecesi Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir için hazırlanan film yürekleri dağladı.
 • 26 Ağustos 2016 01:08Ömer Halisdemir İçin Çekilen "30 Kuş"Un Galası YapıldıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda darbeci generali vurduktan sonra şehit edilen Piyade Astsubay Kıdemli Başçavuş Ömer Halisdemir için hazırlanan "30 Kuş" isimli kısa filmin galası yapıldı.
 • 25 Ağustos 2016 17:35Sahibinden satılık araç dönemi bitecek!Sahibinden satılık araç dönemi bitecek!Sahibinden satılık araç dönemi bitecek! Sahibinden belgeli satıcı dönemine geçiş başlıyor. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, hazırladığı ve önümüzdeki günlerde yayımlanacak tasarıyla 'İkinci el' araç alım-satımlarında devrim niteliğinde bir düzenleme yaptı. Bakanlık veya galerici odaları tarafından verilecek yetki belgesine sahip şirketler dışında kimse ikinci el araç alım-satımı yapamayacak.
 • 25 Ağustos 2016 15:00Aa'nın "Dakika Dakika Fetö'nün Darbe Girişimi" KitabıAK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Anadolu Ajansının (AA), "Dakika Dakika FETÖ'nün Darbe Girişimi" kitabına ilişkin, "Anadolu Ajansı memnun olduğumuz, yeri geldiğinde elini taşın altına koyabilme cesareti gösteren bir kurum.
 • 25 Ağustos 2016 14:0220 Bin Kişi İşe Alınacak20 Bin Kişi İşe AlınacakAnadolu Ajansı (AA) Editör Masası'na konuk olan Sağlık Bakanı Recep Akdağ, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu ve soruları yanıtladı.
 • 25 Ağustos 2016 13:09Özel Kuvvetler Komutanı Zekai Aksakallı, Cerablus'taÖzel Kuvvetler Komutanı Zekai Aksakallı, Cerablus'taÖzel Kuvvetler Komutanı Zekai Aksakallı, dün düzenlenen operasyonla IŞİD'den alınan Cerablus'a gitti.
 • 25 Ağustos 2016 12:58Akdağ: Akdağ: "Sağlıklı Yaşam Merkezleri İnşa Edeceğiz"Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Eylül ayına yetiştiremeyebiliriz ama bu sene sonuna kadar 20 bine yakın sağlık personelini inşallah göreve başlatacağız. Bunların önemli bir bölümü bizim 4924 sözleşmelisi dediğimiz, sözleşmeliler olacak.
 • 25 Ağustos 2016 12:48Akdağ, Aa Editör Masası'na Konuk OlduSağlık Bakanı Recep Akdağ, aile hekimlerine zorunlu nöbet uygulamasında değişikliğe gidildiğini belirterek, "Aile hekimlerinin hafta sonları ayda 8 saat zorunlu nöbet tutmasıyla ilgili mevzuatımız vardı.
 • 25 Ağustos 2016 12:22Bakan Akdağ, Aa Editör Masası'na Konuk OlduSağlık Bakanı Recep Akdağ, "Eylül ayına yetiştiremeyebiliriz ama bu sene sonuna kadar 20 bine yakın sağlık personelini inşallah göreve başlatacağız. Bunların önemli bir bölümü bizim 4924 sözleşmelisi dediğimiz, sözleşmeliler olacak.
 • 25 Ağustos 2016 11:41Akdağ: Akdağ: "(Fetö Mensuplarının Kamudan Temizlenmesi) 2 Binin Üzerinde İhraç Gündeme Gelecek"Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Fırat Kalkanı" operasyonuna ilişkin, "Türkiye, bölgenin kudretli bir devleti olarak elbette kendi halkı için ve Suriye halkı için gerekenleri yapacaktır.
 • 25 Ağustos 2016 11:31Akdağ, Aa Editör Masası'na Konuk OlduSağlık Bakanı Recep Akdağ, askeri hastanelerin devrine ilişkin, "Devirle ilgili hukuk tamamlandı.
 • 25 Ağustos 2016 11:26Antalya Valisi'den, Demirtaş'a 'Makarena'lı Cerablus GöndermesiAntalya Valisi'den, Demirtaş'a 'Makarena'lı Cerablus GöndermesiAntalya Valisi Münir Karaloğlu, Türk Silahlı Kevvutleri’nin (TSK) Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ile birlikte Cerablus’a girişine sosyal medya hesabından 4 kadının ’makarena dansı’ yaptığı videoyu paylaşarak, “Cerablus düşmüş! O zaman kalkın oynayalım” notu ile destek verdi.
 • 25 Ağustos 2016 11:20Antalya Valisi'nden Demirtaş'a Manalı Cerablus GöndermesiAntalya Valisi'nden Demirtaş'a Manalı Cerablus GöndermesiAntalya Valisi Münir Karaloğlu, HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş'ın aylar önce yaptığı Membiç paylaşımına aynı minvalde cevap vererek "Cerablus düşmüş o zaman kalkın oynayalım" dedi.
 • 25 Ağustos 2016 10:49Akdağ, Aa Editör Masası'na Konuk OlduSağlık Bakanı Recep Akdağ, "Fırat Kalkanı" operasyonuna ilişkin, "Türkiye, bölgenin kudretli bir devleti olarak elbette kendi halkı için ve Suriye halkı için gerekenleri yapacaktır.
 • 25 Ağustos 2016 10:31Akdağ: Sene Sonuna Kadar 20 Bin Sağlık Personeli Göreve BaşlayacakAkdağ: Sene Sonuna Kadar 20 Bin Sağlık Personeli Göreve BaşlayacakSağlık Bakanı Recep Akdağ, "Eylül ayına yetiştiremeyebiliriz ama bu sene sonuna kadar 20 bine yakın sağlık personelini inşallah göreve başlatacağız" dedi.
 • 25 Ağustos 2016 09:01Gündem/ 25 Ağustos 2016Gündem/ 25 Ağustos 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Başbakan Binali Yıldırım, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı ayrı ayrı kabul edecek.
 • 25 Ağustos 2016 00:07Gündem Özeti/ 25 Ağustos 2016Gündem Özeti/ 25 Ağustos 2016Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 19201- TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Slovakya Dışi·şleri· Bakanı Mi·roslav Lajcak'ı kabul edecek.
 • 24 Ağustos 2016 17:30Fırat Kalkanı OperasyonuFırat Kalkanı Operasyonu" Avrupa Basınında Geniş Yankı BulduPARİS (AA) – Türkiye'nin, sınırlarını DAEŞ'den temizlemek için başlattığı "Fırat Kalkanı Operasyonu" Avrupa basınında geniş yer buldu.
 • 24 Ağustos 2016 17:15Sahibinden satılık araç dönemi bitecek!Sahibinden satılık araç dönemi bitecek!Sahibinden satılık araç dönemi bitecek! Sahibinden belgeli satıcı dönemine geçiş başlıyor. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, hazırladığı ve önümüzdeki günlerde yayımlanacak tasarıyla 'İkinci el' araç alım-satımlarında devrim niteliğinde bir düzenleme yaptı. Bakanlık veya galerici odaları tarafından verilecek yetki belgesine sahip şirketler dışında kimse ikinci el araç alım-satımı yapamayacak.