SON DAKİKA ANKARA ÇUBUK HABERLERİ

Son Dakika Ankara Çubuk Haberleri

14:57
Kar Yağışı Nedeniyle 7 İlde Okullara Kar Tatili Kar nedeniyle bazı illerde okullar tatil edildi. Tüm yurdu etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle Balıkesir, Ankara, Afyon, Elazığ, Antalya, Kütahya ve Yozgat'ta okullar tatil edildi.
Kar Yağışı Nedeniyle 7 İlde Okullara Kar Tatili
12:22
Ankara Çubuk Durakta Zincirleme Kaza 1 Yaralı Ankara'nın Çubuk ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği otomobil, kaldırım kenarında park eden bir otomobile çarptı.
Ankara Çubuk Durakta Zincirleme Kaza 1 Yaralı
09:08
HDP'li Üyenin Boğazını Kesen Saldırgan 'Reis' Çıktı Ankara HDP binasında PM üyesi Ahmet Karataş'a bıçaklı saldıran Emre A.'ya arkadaşlarının 'reis' dediği öğrenildi; saldırgan eyleminin 'bireysel' olduğunu savundu.
HDP'li Üyenin Boğazını Kesen Saldırgan 'Reis' Çıktı
19:42
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Antalya'da Kılıçdaroğlu: "(Hakkari'deki silahlı saldırı ve Afyonkarahisar'daki kaza) Bugün iki üzücü olay, gerçekten bizi yürekten sarstı" "Böyle bir tablo, Türkiye’ye yakışmıyor.
11:32
Türkiye'nin En Büyük Yöresel Fuarı Antalya Ticaret Borsası'nın (ATB) bu yıl beşincisini düzenleyeceği Türkiye'nin en büyük yerel ürün fuarı Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX), 22 Ekim'de 'Sizin Oraların Nesi Meşhur' sloganıyla kapılarını açıyor.
Türkiye'nin En Büyük Yöresel Fuarı
12:15
Çubuk-Ankara Otobüs Güzergahı Değişti Ankara’nın Çubuk ilçesinde EGO Genel Müdürlüğünce, otobüs güzergahına yeni düzenleme getirildiği belirtildi.
14:14
Gedelek Turşusu, 'Hıyarcan' ile Tanıtılacak Bursa Orhangazi ilçesinde üretilen Gedelek turşuları, bundan sonra düzenlenecek festival ve Hıyarcan ile dünyaya tanıtılacak.
Gedelek Turşusu, 'Hıyarcan' ile Tanıtılacak
22:07
Otobüste Bıçaklı Kavga: 1 Kişi Ağır Yaralı Çubuk ilçesinde otobüste yüksek sesle konuşanları uyaran bir kişi bıçakla yaralandı.
Otobüste Bıçaklı Kavga: 1 Kişi Ağır Yaralı
10:33
Gümrük Kapılarında Oy Verme İşlemleri Yarın Başlıyor Cumhurbaşkanı seçimine ilişkin yurtdışında yaşayan ancak Türkiye'de bulunan vatandaşların gümrük kapılarında oy verme işlemleri yarın başlıyor.
Gümrük Kapılarında Oy Verme İşlemleri Yarın Başlıyor
11:54
Çubuk'ta Trafik Kazası: 2 Yaralı Ankara’nın Çubuk ilçesinde kamyonetin buğday yüklü traktöre çarpması sonucu 2 kişi yaralandı.
02:23
Ankara'da trafik kazası: 5 yaralı Çubuk ilçesindeki trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
Ankara'da trafik kazası: 5 yaralı
02:06
Ankara'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Çubuk ilçesindeki trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
16:13
Tzob Genel Başkanı Şemsi Bayraktar Açıklaması Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Ekim 2013’de başlayan bu üretim sezonunda doğal afetlerin hemen hepsini yaşayan çiftçinin, Haziran ayında da rahat yüzü görmediğini bildirdi.
13:08
TZOB: Çiftçi, Haziran'da da Yağış Mağduru Oldu TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, doğal afetlerin hemen hepsini yaşayan çiftçinin, Haziran ayında da yağış yüzünden zarar gördüğünü söyledi.
TZOB: Çiftçi, Haziran'da da Yağış Mağduru Oldu
00:30
Çubuk'ta Trafik Kazaları: 2 Yaralı Çubuk ilçesinde trafik kazalarında 2 kişi yaralandı.
Çubuk'ta Trafik Kazaları: 2 Yaralı
11:35
TZOB: Doğal Afetler Tarımı Vurmaya Devam Ediyor 30-31 Mayıs ve 1 Haziran tarihlerinde yaşanan dolu, bazı bölgelerde tarım ürünlerine büyük zarar verdi.
TZOB: Doğal Afetler Tarımı Vurmaya Devam Ediyor
11:14
Doğal Afetler Tarımı Vurmaya Devam Ediyor Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, çiftçinin başının dertten kurtulmadığını, bu üretim sezonunun kuraklık, don, dolu, fırtına, aşırı yağış gibi tabii afetlerle geçtiğini, doğal afetlerin tarımı vurmaya devam ettiğini bildirdi.
12:54
Ankara'da Trafik Kazası: 10 Yaralı Ankara-Çubuk karayolunda üç aracın karıştığı trafik kazasında 10 kişi yaralandı.
Ankara'da Trafik Kazası: 10 Yaralı
12:54
Çubuk'ta Trafik Kazası: 10 Yaralı Ankara'nın Çubuk ilçesi yakınlarında 3 aracın karıştığı trafik kazasında 10 kişi yaralandı.
10:50
Çubuk'ta Trafik Kazası: 10 Yaralı Ankara'nın Çubuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 10 kişi yaralandı.
Çubuk'ta Trafik Kazası: 10 Yaralı
15:45
10d Sinema Sistemi Ankara Çubuk'ta elektronik aletlerle ilgili sıradışı çalışmalar yapan Eşref Yücelyiğit, 360 derece hareket edebilen bir platform ile ses, rüzgar, şimşek, ışık, yağmur, sis, dokunma, duman gibi efektleri bulunan 10 boyutlu sinema sistemi geliştirdi.
10d Sinema Sistemi
15:51
Miroğlu Savaşın Onurlu Bir Tarafı Kalmadı Gazeteci yazar Orhan Miroğlu, 'Kimlik krizi ve kültürel değişim' konulu toplantıda Dağa çıkmanın gerekçesi kalmadı.
Miroğlu Savaşın Onurlu Bir Tarafı Kalmadı
14:22
Miroğlu: Savaşın Onurlu Bir Tarafı Kalmadı Gazeteci yazar Orhan Miroğlu, 'Kimlik krizi ve kültürel değişim' konulu toplantıda "Dağa çıkmanın gerekçesi kalmadı.
13:19
Üniversite Öğrencileri Arazide Agat Taşı İnceledi Ankara Üniversitesi Beypazarı Meslek Yüksekokulu öğrencileri, Ankara'nın Çubuk ilçesinde arazide Çubuk Agat taşını inceledi.
18:49
Ankara'da Elektrik Kesintisi Ankara dışında, 20 Mayıs'ta Çankırı Merkez ilçesinin bazı semtlerinde 09.00-14.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yaşanacak.
Ankara'da Elektrik Kesintisi
10:21
Kamyonun Çarptığı Traktör Ters Döndü Ankara'nın Çubuk İlçesi'nde, sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirdiği kamyon, önünde seyreden traktöre arkadan çarptı.
Kamyonun Çarptığı Traktör Ters Döndü
17:32
Otobüste İzinsiz Selfie'ye Meydan Dayağı Başkentte otobüste yanında oturan kadının fotoğrafını "selfie" yapmak için çeken kişi, durumu fark eden ayaktaki koca tarafından darp edildi.
Otobüste İzinsiz Selfie'ye Meydan Dayağı
11:32
Otobüste "Selfie" Çekerken Dayak Yedi Başkentte otobüste yanında oturan kadının fotoğrafını "selfie" yapmak için çeken kişiyi kadının kocası dövdü, selfie çeken kişi ise hastanelik oldu.
Otobüste 'Selfie' Çekerken Dayak Yedi
10:05
Köylüler Yağmur Duasına Çıktı Ankara Çubuk'a bağlı Kapaklı Köyünde çiftçiler kurban keserek yağmur duasına çıktı.
15:07
Bağış'ın Ses Kaydına İşler Yorumu: Yakışıksız Bir Durum Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Eski AB Bakanı Egemen Bağış'ın internete düşen ses kaydı ile ilgili, "Yakışıksız bir durum" yorumunu yaptı.
Bağış'ın Ses Kaydına İşler Yorumu: Yakışıksız Bir Durum
21:04
CHP'de 11 İlin Daha Adayı Netleşti Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu liderliğinde toplanan CHP Parti Meclisi'nde 11 ilin daha Belediye Başkan adayları belirlendi.
CHP'de 11 İlin Daha Adayı Netleşti
11:03
Tek İsteği Nüfus Cüzdanı Antalya’da, bir caminin kenarındaki bankta kalan 50 yaşındaki Davut Darka, Ankaralı olduğunu söyledi ve 2.5 yıl önce kaybettiği kimliğinin yeniden verilmesini istedi.
Tek İsteği Nüfus Cüzdanı
10:50
Çubuk'ta trafik kazası: 1 yaralı - Çubuk'ta otomobilin fabrika bahçesindeki tellere çarpması sonucu 1 kişi yaralandı.
Çubuk'ta trafik kazası: 1 yaralı -
09:45
Çubuk'ta Trafik Kazası: 1 Yaralı Çubuk'ta otomobilin fabrika bahçesindeki tellere çarpması sonucu 1 kişi yaralandı.
11:04
Şoförlükten 500 Otobüslük Dev Firmaya Ankara Çubuk'ta yaşayan Satılmış Çolak, şoför olarak başladığı çalışma hayatına şimdi 500 otobüs ve minibüsten oluşan bir şirketin sahibi olarak devam ediyor.
Şoförlükten 500 Otobüslük Dev Firmaya
13:04
Ankaralılar 'hava taksi'yi çok sevdi - Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Türkiye'de de hızla artan hava taksi hizmetini, Ankaralılar da sevdi.
Ankaralılar 'hava taksi'yi çok sevdi -
12:20
TOKİ 51 İlde 96 Yurt İnşa Edecek Yükseköğrenim öğrencilerinin barınma sorunlarına kalıcı çözüm getirilmesi amacıyla 51 ilde 64 bin 468 yatak kapasiteli 96 yurt inşa edilecek.
TOKİ 51 İlde 96 Yurt İnşa Edecek
11:56
Ankaralılar Hava Taksiyi Sevdi Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Türkiye'de de hızla artan hava taksi hizmetini, Ankaralılar da sevdi.
Ankaralılar Hava Taksiyi Sevdi
11:54
TOKİ Başkanı Karabel: TOKİ 51 İlde 96 Yurt İnşa Edecek TOKİ Başkanı Karabel, yükseköğrenim gören öğrencilerin barınma sorunlarına kalıcı çözüm getirilmesi amacıyla, 96 yurt inşa edildiğini söyledi.
TOKİ Başkanı Karabel: TOKİ 51 İlde 96 Yurt İnşa Edecek
11:42
TOKİ'den 51 İlde 96 Yurt Planı Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 51 ilde 64 bin 468 yatak kapasiteli 96 yurt inşa etmeyi planlıyor.
TOKİ'den 51 İlde 96 Yurt Planı
20:08
Çubuk'ta trafik kazası: 1 ölü, 4 yaralı Ankara'nın Çubuk ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
Çubuk'ta trafik kazası: 1 ölü, 4 yaralı
11:36
Başkent'te yoğun sis kazası: 5 yaralı Çubuk ilçesinde yoğun sis nedeniyle altı aracın karıştığı kazada, 5 kişi yaralandı.
Başkent'te yoğun sis kazası: 5 yaralı
11:21
Bağımsızlığın 30. Yıl Dönümünde Kıbrıs Gazileri Anlatıyor KKTC'nin 30. kuruluş yıl dönümünde, Erzurum, Kars, Ardahan ve Iğdır'dan Barış Harekatı'na katılan Kıbrıs gazileri o günleri anlattı Erzurumlu gazi Demirci: "Havadan Kıbrıs'a baktığımız zaman ...
Bağımsızlığın 30. Yıl Dönümünde Kıbrıs Gazileri Anlatıyor
13:19
Çubuk'ta Bulunan Termal Suyun Analizi Yapıldı Ankara Çubuk Özlüce köyünde bulunan termal su için analiz çalışması yapıldı.İlk incelemede suyun insan sağlığına olumlu etkileri bulunduğu, Haymana ve Kızılcahamam ile hemen hemen aynı değerde olduğu tespit edildi.Çubuk Belediye...
Çubuk'ta Bulunan Termal Suyun Analizi Yapıldı
10:57
Başkan Özden, İşletmenin Açılışını Yaptı Ankara Çubuk ilçe Belediye Başkanı Özden, Çubuk'ta hizmete giren hediyelik eşya ve züccaciye ürünlerinin satıldığı bir işletmenin açılışını yaptı.
13:55
Hayırseverlerin Anaokulu Açıldı Ankara Çubuk ilçesinde hayırseverler tarafından Yıldırım Beyazıt Kurs ve Okul Talebelerine Yardım Derneği aracılığıyla yaptırılan anaokulu açıldı.
Hayırseverlerin Anaokulu Açıldı
13:38
"Ankaralı Namık" Trafik Kazası Geçirdi "Ankaralı Namık" ismiyle tanınan sanatçı Namık Uğurlu, Ankara Çubuk karayolundaki kazada hafif yaralandı
16:21
Edremit Kaymakamı Erguvan Görevine Başladı Son çıkan kararname ile Çukurova Kaymakamlığı'ndan, Edremit Kaymakamlığı'na atanan Abdulhamit Erguvan görevine başladı.
Edremit Kaymakamı Erguvan Görevine Başladı
16:27
Türkiye'nin Ağlayan Kaymakamı Aydın'a Atandı Şırnak'ın Uludere ilçesinde görev yaparken kaybettiği eşinin ardından 'hakkını helal et aşkım' diyerek gözyaşı döken kaymakam Camil Öztürk, Aydın'ın Buharkent ilçesine atandı.
Türkiye'nin Ağlayan Kaymakamı Aydın'a Atandı
12:05
50 Milyar Dolarlık Taş Yatırım Bekliyor Dünyada ticareti giderek artan süs taşları konusunda önemli rezervlere sahip olan Türkiye, kaynaklarını harekete geçirmek için yatırımcı ilgisi bekliyor Değerli Taş Uzmanı Doç. Dr. Hatipoğlu: "Belirlediğimiz 37 tür süs taşının kesin tespit edilen rezerv değeri 50 milyar doları buluyor. Bu değer atıl halde bekliyor" "Borsa İstanbul bünyesindeki Kıymetli Madenler ve Taşlar Piyasası canlanırsa yatırımlar artar"
50 Milyar Dolarlık Taş Yatırım Bekliyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 02:15:57. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ANKARA ÇUBUK HABERLERİ
[Hata Bildir]