SON DAKİKA AÖF HABERLERİ

Son Dakika Aöf Haberleri

 • 15:45AÖF sınava giriş yerleri ve AÖF öncesi detaylarAÖF sınava giriş yerleri ve AÖF öncesi detaylarAÖF sınava giriş yerleri ve belgeleri. AÖF sınava giriş yerleri ve sınav öncesi öğrencilerin bilmesi gereken önemli detaylardan oluşan bir duyuru yayınladı. AÖF sınava giriş yerlerinın yanında sınav geçme notu ve sınav sürelerinin belirlendiği kurallarıda bu duyuruda bulabilirsiniz.
 • 14:59AÖF 2015 ve 2016 yıllarını kapsayan sınav tarihleriAÖF 2015 ve 2016 yıllarını kapsayan sınav tarihleriAÖF 2015 ve 2016 yıllarını kapsayan sınav tarihleri. Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) 2015 ve 2016 yılının hangi dönemlerinde sınav yapacak. AÖF sınav tarihleri ve yaklaşan sınav öncesinde öğrencilerin bilmesi gereken önemli detaylar.
 • 17:50Hükümlü ve Tutuklu El Sanatları' Sergisi AçıldıBilecik’te M Tipi Kapalı ve Açık İnfaz Kurumu’nda hükümlü ve tutukluların, sosyal ve kültürel faaliyetleri kapsamında hazırladıkları el emeği göz nuru ile üretilen ürünlerinin sergilendiği ’Hükümlü ve Tutuklu El Sanatları’ sergisi açıldı.
 • 15:04Tepebaşı, Gençler İçin Sınav NöbetindeTepebaşı, Gençler İçin Sınav NöbetindeTepebaşı Gençlik Meclisi, geçen sene olduğu gibi bu sene de öğrenciler için nöbette.
 • 14:13Üniversite Öğrencilerinden Formasyon EylemiAnadolu Üniversitesi öğrencileri, formasyon kontenjanlarının yetersiz kalmasını öne sürerek protesto eylemi yaptı.
 • 17:45AÖF kayıt yenileme nasıl yapılıyor? AÖF kayıt işlemleriAÖF kayıt yenileme nasıl yapılıyor? AÖF kayıt işlemleriAÖF kayıt yenileme nasıl yapılıyor? AÖF kayıt işlemleri hakkında bilgilendirme. AÖF kayıtları sırasında öğrencilerin uygulamada sorun yaşadıkları alanlar ile ilgili çözümler. Kayıt ve kayıt yenileme nasıl yapılır, ders ekleme ve silme işlemleri nasıl yapılır ve harç ücretleri nereye yatırılacak sorularının cevapları..
 • 17:45AÖF sınav tarihleri, AÖF Güz dönemi sınavlarıAÖF sınav tarihleri, AÖF Güz dönemi sınavlarıAÖF sınav tarihleri, AÖF Güz dönemi sınavları için ilgili kurumdan sınav tarihlerini ve sınav öncesi AÖF öğrencilerinin bilmesi gereken önemli detaylardan oluşan bir duyuru yayımlandı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan önemli bilgilendirmeyi haberimizde bulabilirsiniz.
 • 10:53AÖF kayıt yenileme nasıl yapılıyor? AÖF kayıt işlemleriAÖF kayıt yenileme nasıl yapılıyor? AÖF kayıt işlemleriAÖF kayıt yenileme nasıl yapılıyor? AÖF kayıt işlemleri hakkında bilgilendirme. AÖF kayıtları sırasında öğrencilerin uygulamada sorun yaşadıkları alanlar ile ilgili çözümler. Kayıt ve kayıt yenileme nasıl yapılır, ders ekleme ve silme işlemleri nasıl yapılır ve harç ücretleri nereye yatırılacak sorularının cevapları..
 • 10:36AÖF sınav tarihleri, AÖF Güz dönemi sınavlarıAÖF sınav tarihleri, AÖF Güz dönemi sınavlarıAÖF sınav tarihleri, AÖF Güz dönemi sınavları için ilgili kurumdan sınav tarihlerini ve sınav öncesi AÖF öğrencilerinin bilmesi gereken önemli detaylardan oluşan bir duyuru yayımlandı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi tarafından yapılan önemli bilgilendirmeyi haberimizde bulabilirsiniz.
 • 11:40AÖF sınav takvimi ve AÖF sınavı öncesi önemli detaylarAÖF sınav takvimi ve AÖF sınavı öncesi önemli detaylarAÖF sınav tarihleri açıklandı. Anadolu Üniversitesi açıköğretim 2015-2016 sınav takvimini açıkladı. İşte AÖF 2015-2016 Sonbahar ve İlkbahar dönemi sınav tarihleri. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınav tarihlerini ve AÖF sınavı ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.
 • 23:47Aöf Sınav Sonuçlarını E-mail'den GönderecekAöf Sınav Sonuçlarını E-mail'den GönderecekAnadolu Üniversitesi (AÜ) Açık Öğretim Fatültesi (AÖF) öğrencileri artık sınav sonuçlarını şahsi mail adreslerinden öğrenebilecek.
 • 10:39Atatürk Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Açılış TöreniAtatürk Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Açılış TöreniAtatürk Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Açılış Töreni, kampüs içerisinde bulunan Atatürk Üniversitesi Gençlik ve Bilim Anıtına çelenk konulmasıyla başladı.
 • 10:27AÖF'de Sınav Sonuçları Öğrencilerin "E-mail"İne GönderilecekAnadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fatültesinde eğitim gören öğrenciler artık sınav sonuçlarını şahsi mail adreslerinden öğrenebilecek.
 • 15:16Aöf Yüz Yüze Akademik Danışmanlık Dersleri BaşlıyorAöf Yüz Yüze Akademik Danışmanlık Dersleri BaşlıyorAnadolu Üniversitesi’nin uzaktan öğretim yapan Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik yüz yüze akademik danışmanlık derslerinin güz dönemi, Gaziantep Üniversitesi Merkez kampüsünde başlıyor.
 • 13:57Samsun'da Açıköğretim Dersleri BaşlıyorSamsun'da Açıköğretim Dersleri BaşlıyorAnadolu Üniversitesi’nin Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi dahilinde eğitim ve öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik yüz yüze Akademik Danışmanlık Dersleri cumartesi günü başlıyor.
 • 16:24Kayseri Önce Seçime, Sonra DüğüneKayseri Önce Seçime, Sonra DüğüneKayseri'de oto yedek parça satıcısı 25 yaşındaki Emre Kavuk ile üniversite öğrencisi 23 yaşındaki Süheyla Fırtına oylarını kullandıktan sonra okul binasından ayrıldı.
 • 14:36Oy Kullanmaya Giden Gelin ve Damat, Oylarını Sandığa Birlikte AttıOy Kullanmaya Giden Gelin ve Damat, Oylarını Sandığa Birlikte AttıKayseri'de düğünleri öncesi sandık başına giden Emre Kavuk ile Süheyla Fırtına, ayrı kabinlerde tercihlerini yaptı ve oylarını sandığa birlikte attı.
 • 09:24Yüz Yüze Akademik Danışmanlık Dersleri Bursa'da BaşlıyorAnadolu Üniversitesi’nin açık öğretim ile İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik yüz yüze akademik danışmanlık derslerinin güz dönemi, Uludağ Üniversitesi’nde 2 Kasım Pazartesi günü başlıyor.
 • 18:28Cihan Haber Ajansı Haftalık Gündemi23 Ekim 2015 Cuma- 10 Muharrem Aşure Günü.- Başbakan Ahmet Davutoğlu, HAK-İŞ Konfederasyonu'nun 13. Olağan Genel Kurulu'na katılacak.
 • 11:51Ordu'da 1375 Kişi İş Sahibi OluyorOrdu'da 1375 Kişi İş Sahibi OluyorOrdu İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürü İsa Kaymak, Toplum Yararına Projesi (TYP) kapsamında bin 800 kişinin işbaşı yaptığını, bin 375 kişilik iş başvurularının da 26 Ekim Pazartesi günü başlayacağını açıkladı.
 • 14:32Batman Üniversitesinde Açık Öğretim Fakültesi Dersleri BaşlıyorBatman Üniversitesinde Açık Öğretim Fakültesi Dersleri BaşlıyorBatman Üniversitesi tarafından, açık öğretim fakültesi öğrencilerine ücretsiz kurs verilecek.
 • 10:17Torunuyla Beraber Aynı Üniversitede Eğitim GörüyorTorunuyla Beraber Aynı Üniversitede Eğitim Görüyorİzmir eski milletvekili ve Aliağa eski Belediye Başkanı Hakkı Ülkü, üniversite affıyla döndüğü lisans eğitimini tamamladı.
 • 08:58Aöf Kayıt Yenileme İşlemleri SürüyorAöf Kayıt Yenileme İşlemleri SürüyorAYDIN (İHA) Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) kayıt yenileme işlemleri sürüyor.
 • 12:48Karanlık Dünyasını Eğitim ile AydınlatıyorKaranlık Dünyasını Eğitim ile AydınlatıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Davut Özdemir, bastonla yürürken, - Baskül ile tartılan vatandaşlar, - Davut'un bilgisayarda ders dinlemesi, - Davut Özdemir ile röportaj, Karanlık dünyasını eğitim ile aydınlatıyor- Osmaniye'de avlanırken arkadaşının tüfeğinden çıkan saçmalarla kaza sonucu yaralanarak 20 yıl önce görme yetisini kaybeden 37 yaşındaki Özdemir, karanlık dünyasını eğitim ile aydınlatıyor- Liseyi güçlükle tamamlayan Özdemir, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünü bitirdikten sonra kazandığı Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü'nde 4'üncü sınıfta okuyor ÜMİT KAHRIMAN - Osmaniye'de 20 yıl önce avlanırken arkadaşının tüfeğinden çıkan saçmalarla kaza sonucu yaralanarak görme yetisini kaybeden 37 yaşındaki Davut Özdemir, karanlık dünyasını eğitim ile aydınlatıyor.
 • 11:51Karanlık Dünyasını Eğitim ile AydınlatıyorOsmaniye'de 20 yıl önce avlanırken arkadaşının tüfeğinden çıkan saçmalarla kaza sonucu yaralanarak görme yetisini kaybeden 37 yaşındaki Davut Özdemir, karanlık dünyasını eğitim ile aydınlatıyor.
 • 11:24Bozok Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Öğrencilerine Akademik Danışmanlık Hizmeti VercekBozok Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Öğrencilerine Akademik Danışmanlık Hizmeti VercekYozgat Bozok Üniversitesi, uzaktan eğitim veren Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerine yönelik olarak, “Akademik Danışmanlık ve Uygulama Hizmetleri” verecek.
 • 10:54Milletvekili Aydemir'den Pozitif Gündem VurgusuMilletvekili Aydemir'den Pozitif Gündem VurgusuAK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir Kardelen Tv ‘Farklı Bakış’ programında Erzurum’a ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 18:35Cihan Haber Ajansı Haftalık Gündemi16 Ekim 2015 Cuma- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis’te HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile bir araya gelecek.
 • 10:13Kmü'de Açıköğretim Fakültesi Dersleri BaşlıyorKaramanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde (KMÜ), Açık öğretim Fakültesi (AÖF) dersleri 2 Kasım 2015 Pazartesi günü başlayacak.
 • 18:22Cihan Haber Ajansı Haftalık Gündemi09 Ekim 2015 Cuma- İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, şike davasında kararını açıklayacak.
 • 16:00Aöf'de Son Gün KuyruğuAöf'de Son Gün KuyruğuAnadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’ne (AÖF) kayıt yaptırmak isteyen yüzlerce öğrenci, kayıt büroları önünde kuyruk oluşturdu.
 • 11:14Mmo'dan Eğitim ProtokolüMmo'dan Eğitim ProtokolüMakina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi, bir eğitim kurumu ile protokol imzaladı.
 • 17:22Uludağ Üniversitesi'nde Yeni Akademik Yıl AçılışıUludağ Üniversitesi'nde Yeni Akademik Yıl AçılışıGÖÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Toplantıda dan detay görüntülerProf. Dr. Yusuf Ulcay'ın konuşmasıVali Münir Karaloğlu'nun konuşması Uludağ Üniversitesinin (UÜ) 2015-2016 akademik yılı, törenle başladı.
 • 16:21Uü'de Yeni Akademik Yıl AçılışıUludağ Üniversitesinin (UÜ) 2015-2016 akademik yılı, törenle başladı.
 • 09:49Öğretmenin Hukuk Hayali Aöf'le Gerçek OlduÖğretmenin Hukuk Hayali Aöf'le Gerçek OlduEskişehir’de bir lisede matematik öğretmeni olan Sercan Emek, Hukuk Fakültesi’nde okuma hayalini, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin (AÖF) İkinci Üniversite imkanıyla yıllar sonra gerçeğe dönüştürdü.
 • 14:44Yurtdışında Açık Yükseköğretim Son Başvuru Tarihi 11 EylülYurtdışında Açık Yükseköğretim Son Başvuru Tarihi 11 EylülDha DIŞ HABER – Mesut ZEYREK/ KÖLN - DHA Anadolu Üniversitesi Batı Avrupa Yükseköğretim Programları; Öğrenci Seçme Sınavını Başaranlar ile İkinci Üniversite ve Meslek Lisesi Mezunu Olup, Sınavsız Kayıt Kapsamında Kesin Kayıt Yaptırmaya Hak Kazanan Adayların Kesin Kayıt İşlemleri 11 Eylül 2015 günü Türkiye saati ile 17.30'da sona erecektir.
 • 11:34Cezaevinde Liseyi Bitirdi Şimdi İkinci Üniversiteyi KazandıCezaevinde Liseyi Bitirdi Şimdi İkinci Üniversiteyi KazandıBursa'da, 2005 yılında gittiği restoranda çıkan kavgada, garson İsmail Ünal'ı öldürdüğü gerekçesiyle 24 yıl hapis cezasına çarptırılan 37 yaşındaki Atakan Darendelioğlu, cezaevinde önce eğitimini yarım bıraktığı liseyi dışarıdan bitirdi.
 • 19:28Ata-Aöf'de Tek Ders SınavıAtatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA-AÖF), mezuniyet durumunda olan ve tek dersten başarısız olan öğrencilere Erzurum, İstanbul ve Ankara'da tek ders sınavı yapılacak.
 • 16:21Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nden Tek Ders Sınavı MüjdesiAtatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nden Tek Ders Sınavı MüjdesiAtatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, mezuniyet durumunda olan ve tek dersten başarısız olan binlerce öğrencisine 19 Eylül 2015 tarihinde tek ders sınavı düzenliyor.
 • 10:29Artvin Defterdarlığı'nda Mobbing İddiasıArtvin Defterdarlığı'nda Mobbing İddiasıArtvin Defterdarlığı çalışanlarından F.O. psikolojik tacize (mobbing) uğradığı iddiasıyla kurum amiri hakkında bakanlığa ve Artvin Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
 • 16:10Başkan Özgüven'den Ereğli'ye Aöf Bürosu TalebiBaşkan Özgüven'den Ereğli'ye Aöf Bürosu TalebiKonya’nın Ereğli ilçesinde Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Bürosunun bulunmaması nedeniyle pek çok öğrenci ve ailesinin zor durumda kalması nedeniyle Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven Eskişehir’e giderek görüşmelere resmiyet kazandırdı.
 • 14:57Uludağ'ın Geleceği Masaya YatırıldıUludağ Üniversitesi, '3. Nesil Üniversite' hedefine ulaşmak için kent dinamikleri ile ortak akıl toplantılarını sürdürürken, Uludağ Üniversitesi Rektörü Yusuf Ulcay bu kez de Bursa'daki akademik meslek odalarının başkanları ve temsilcileri ile bir araya geldi.
 • 12:15Ermenek Yangında Ölen İki Kız Kardeş Yan Yana DefnedildiErmenek Yangında Ölen İki Kız Kardeş Yan Yana DefnedildiKaraman'ın Ermenek İlçesi'ne bağlı Kayaönü Köyü'nde evin önündeki otların tutuşmasıyla çıkan ve 3 evi kül eden yangında, birbirlerine sarılarak ölen 19 yaşındaki Fatma Yağız ile kardeşi 18 yaşındaki Gülsüm Yağız, yan yana defnedildi.
 • 12:07Yangında Ölen İki Kız Kardeş, Yan Yana DefnedildiYangında Ölen İki Kız Kardeş, Yan Yana DefnedildiKaraman'da 3 evi kül eden yangında, birbirlerine sarılarak ölen 19 yaşındaki Fatma Yağız ile kardeşi 18 yaşındaki Gülsüm Yağız, yan yana toprağa verildi.
 • 18:46Ermenek'te 3 Ev Yandı, Unuttukları Telefonlarını Almaya Giren 2 Kızkardeş ÖldüErmenek'te 3 Ev Yandı, Unuttukları Telefonlarını Almaya Giren 2 Kızkardeş ÖldüErmenek'te 3 ev yandı, unuttukları telefonlarını almaya giren 2 kızkardeş öldü KARAMAN'ın Ermenek İlçesi'ne bağlı Kayaönü Köyü'nde evin önündeki otların tutuşmasıyla çıktığı tahmin edilen ve 3 evi kül eden yangın faciaya neden oldu.
 • 12:54Yanan Evde Unuttukları Telefonlarını Almaya Giren 2 Kardeş ÖldüYanan Evde Unuttukları Telefonlarını Almaya Giren 2 Kardeş ÖldüErmenek'te otların tutuşmasıyla çıktığı tahmin edilen ve 3 evi kül eden yangında evde unuttukları telefonları almak için içeri giren iki kız kardeş can verdi.
 • 09:53LYS Sonuçları, ÖSYM LYS yerleştirme sonuçlarıLYS Sonuçları, ÖSYM LYS yerleştirme sonuçlarıLYS Sonuçları, ÖSYM LYS yerleştirme sonuçları sorgulama ekranı. 1 milyonu aşkın öğrencinin beklediği LYS sonuçları açıklandı. Üniversitelerin lisans ve ön lisans programlarında 38 bin 789 kontenjan boş kaldı.
 • 02:18Üniversite Yerleştirmelerinde Binlerce Kontenjan Boş KaldıÜniversite Yerleştirmelerinde Binlerce Kontenjan Boş Kaldı1 milyonu aşkın öğrencinin beklediği LYS sonuçları açıklandı. Üniversitelerin lisans ve ön lisans programlarında 38 bin 789 kontenjan boş kaldı.
 • 15:32Görme Engelli Vatandaşın AzmiKurtalan Devlet Hastanesi'nde santral ve anons memuru olarak görev yapan görme engelli Sohbet Işık'ın çalışma azmi, mesai arkadaşlarının gurur kaynağı oldu.
 • 14:04Düzeltme) Emniyetten Sınav UyarısıErzurum Emniyet Müdürlüğü’nden yazılı bir açıklama yapılarak Cumartesi günü Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) tarafından 2014/2015 Öğretim Programları Tek Ders Sınavının yapılacağı belirtilerek vatandaşlardan gürültü kirliliği hususuna dikkat etmeleri istendi.