SON DAKİKA AÖF HABERLERİ

Son Dakika Aöf Haberleri

 • 15:57AÖF Tek ders sınavı, 2016 AÖF sınav tarihleri ve duyurularıAÖF Tek ders sınavı, 2016 AÖF sınav tarihleri ve duyurularıAÖF Tek ders sınavı, 2016 AÖF sınav tarihleri ve duyuruları. Açık Öğretim Fakültesi 2016 tek ders sınav tarihleri ve sonuçları ile ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.
 • 16:25AÖF Tek ders sınav tarihleri, AÖF Sınavı duyurularıAÖF Tek ders sınav tarihleri, AÖF Sınavı duyurularıAÖF Tek ders sınav tarihleri, AÖF Sınavı duyuruları. 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ardından, 16 Temmuz'da yapılması planlanan AÖF tek ders sınavının iptalini Anadolu Üniversitesi resmi internet sitesinden duyurdu. Peki AÖF tek ders sınavı ne zaman yapılacak? İşte detaylar...
 • 13:49Ödemişli Öğrencilere Sınav Merkezi MüjdesiAnadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi Sınavları artık Ödemiş’te de yapılacak.
 • 22:34Erzurum Atatürk Üniversitesinde Seçimi Ortopedist Prof. Dr. Yıldırım KazandıErzurum Atatürk Üniversitesinde Seçimi Ortopedist Prof. Dr. Yıldırım KazandıAtatürk Üniversitesinde seçimi Ortopedist Prof. Dr. Yıldırım kazandıAtatürk Üniversitesinde rektörlük seçiminde ilk sırayı Ortopedist Prof. Dr. Ömer Selim Yıldırım aldı.
 • 16:17Aöf Sınavları Seydişehir'de YapılacakAK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavlarının Seydişehir'de yapılacağını söyledi.
 • 18:32Prof. Dr. Muhammet Dursun Kaya, Rektör Adaylığını AçıkladıProf. Dr. Muhammet Dursun Kaya, Rektör Adaylığını AçıkladıAtatürk Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. Muhammet Dursun Kaya, üniversiteyi sadece Türkiye’de değil, dünyada ki üniversiteler arasında zirveye taşımak için tüm imkânları seferber edeceklerini belirterek, “Üniversitenin sorunlarını ve eksikliklerini çok iyi biliyorum.
 • 16:06İki Üniversite Mezunu Genç Son Parasıyla Gazeteye İlan Verdiİki Üniversite Mezunu Genç Son Parasıyla Gazeteye İlan Verdiİki üniversiteden "onur öğrencisi" olarak mezun olan Emrah Bayıldıran isimli genç, son kira parasıyla gazeteye ilan verdi.
 • 15:13AÖF tek ders sınavları ve AÖF Sınav sonuçları ekranıAÖF tek ders sınavları ve AÖF Sınav sonuçları ekranıAÖF tek ders sınavları ve AÖF Sınav sonuçları ekranı. Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2015-2016 Bahar Dönemi final sınav sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarını öğrenmek için aşağıda belirtilen linke tıklayabilirsiniz. Adaylar, sınav sonuçlarını AÖF'ün https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim-sonuclar internet adresinden T.C Kimlik Numaralarını girerek öğrenebilecekler.
 • 14:00AÖF tek ders sınavları ve AÖF Sınav sonuçları ekranıAÖF tek ders sınavları ve AÖF Sınav sonuçları ekranıAÖF tek ders sınavları ve AÖF Sınav sonuçları ekranı. Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2015-2016 Bahar Dönemi final sınav sonuçları açıklandı. Sınav sonuçlarını öğrenmek için aşağıda belirtilen linke tıklayabilirsiniz. Adaylar, sınav sonuçlarını AÖF'ün https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim-sonuclar internet adresinden T.C Kimlik Numaralarını girerek öğrenebilecekler.
 • 11:0743 Yaşında Üniversiteyi Birinci Bitiren Memurdan Örnek Davranış43 Yaşında Üniversiteyi Birinci Bitiren Memurdan Örnek DavranışKütahya’nın Hisarcık İlçesinde Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) Kamu Yönetimi Bölümü’nü Türkiye birincisi olarak bitiren memur İsmail Yel, Belediye Başkanı’nın kendisine verdiği altın ödülünü iftar çadırına bağışladı.
 • 14:29Beyşehir Aöf Sınav Merkezi OlacakAK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Beyşehir'in Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınav merkezi olacağını söyledi.
 • 13:05Hümeyra'dan Babasına HayatHümeyra'dan Babasına HayatBir böbreğini vererek babası 51 yaşındaki Muhsin Altan'ı diyalize mahkum olmaktan kurtaran 21 yaşındaki Hümeyra Altan, 'Babalar Günü' öncesi kontrole geldiği hastanede "Bu benim babama bu yılkı Babalar Günü hediyem oldu" dedi.
 • 11:20Hümeyra'dan Babasına HayatHümeyra'dan Babasına Hayatİzmir’de böbrekleri iflas eden Muhsin Altan’a, kızı Hümeyra Altan böbreğini verdi.
 • 10:27İzmir Hümeyra'dan Babasına Hayatİzmir Hümeyra'dan Babasına HayatHümeyra'dan babasına hayatGeçen yıl babasının Babalar Günü'nü, oturdukları lojmanın bahçesinde kardeşleriyle birlikte hazırladıkları afişle kutlayıp ona olan sevgilerini dile getiren Hümeyra Altan'ın (21) bu yılki hediyesi, o günden biraz erken ama çok kutsal ve paha biçilemez oldu.
 • 10:24Mehmet Babaoğlu'ndan Beyşehir'e Aöf Sınav Merkezi MüjdesiMehmet Babaoğlu'ndan Beyşehir'e Aöf Sınav Merkezi MüjdesiAK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Konya’nın Beyşehir ilçesinin ÖSYM sınav merkezinin ardından Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav merkezi de olacağını söyledi.
 • 16:30AÖF Sınav sonuçları sayfası erişime açıldı (4-5 Haziran AÖF)AÖF Sınav sonuçları sayfası erişime açıldı (4-5 Haziran AÖF)AÖF sınav sonuçları açıklandı. 4-5 Haziran tarihlerinde yapılan AÖF sınavı sınav sonuçları 14 Haziran itibariyle Anadolu Üniversitesi tarafından erişime açıldı. AÖF sınav sonuçlarını sorgulamak için aşağıdaki bağlantıları izleyin.
 • 16:30AÖF Sınav sonuçları sayfası erişime açıldı (4-5 Haziran AÖF)AÖF Sınav sonuçları sayfası erişime açıldı (4-5 Haziran AÖF)AÖF sınav sonuçları açıklandı. 4-5 Haziran tarihlerinde yapılan AÖF sınavı sınav sonuçları 14 Haziran itibariyle Anadolu Üniversitesi tarafından erişime açıldı. AÖF sınav sonuçlarını sorgulamak için aşağıdaki bağlantıları izleyin.
 • 17:30AÖF Sınav sonuçları sayfası erişime açıldı (4-5 Haziran AÖF)AÖF Sınav sonuçları sayfası erişime açıldı (4-5 Haziran AÖF)AÖF sınav sonuçları açıklandı. 4-5 Haziran tarihlerinde yapılan AÖF sınavı sınav sonuçları 14 Haziran itibariyle Anadolu Üniversitesi tarafından erişime açıldı. AÖF sınav sonuçlarını sorgulamak için aşağıdaki bağlantıları izleyin.
 • 17:30AÖF Sınav sonuçları açıklandı, AÖF giriş ve sonuç ekranıAÖF Sınav sonuçları açıklandı, AÖF giriş ve sonuç ekranıAÖF Sınav sonuçları açıklandı. AÖF Sınav sonuçları an itibariyle öğrencilerin erişimine açıldı. Sonuçları sorgulamak için aşağıdaki bağlantıları izleyin.
 • 17:29AÖF Sınav sonuçları sayfası erişime açıldı (4-5 Haziran AÖF)AÖF Sınav sonuçları sayfası erişime açıldı (4-5 Haziran AÖF)AÖF sınav sonuçları açıklandı. 4-5 Haziran tarihlerinde yapılan AÖF sınavı sınav sonuçları 14 Haziran itibariyle Anadolu Üniversitesi tarafından erişime açıldı. AÖF sınav sonuçlarını sorgulamak için aşağıdaki bağlantıları izleyin.
 • 16:10AÖF Sınav sonuçları sayfası erişime açıldı (4-5 Haziran AÖF)AÖF Sınav sonuçları sayfası erişime açıldı (4-5 Haziran AÖF)AÖF sınav sonuçları açıklandı. 4-5 Haziran tarihlerinde yapılan AÖF sınavı sınav sonuçları 14 Haziran itibariyle Anadolu Üniversitesi tarafından erişime açıldı. AÖF sınav sonuçlarını sorgulamak için aşağıdaki bağlantıları izleyin.
 • 14:22Ata Aöf Dekanı Özen; Türkiye'mizin HeryerindeyizAta Aöf Dekanı Özen; Türkiye'mizin HeryerindeyizKurulduğu günden bu yana büyük adımlarla ilerleyen Erzurum Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Türkiye’nin her yerinde başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği sınavlarla göz dolduruyor.
 • 11:24AÖF Sınav sonuçları sayfası erişime açıldı (4-5 Haziran AÖF)AÖF Sınav sonuçları sayfası erişime açıldı (4-5 Haziran AÖF)AÖF sınav sonuçları açıklandı. 4-5 Haziran tarihlerinde yapılan AÖF sınavı sınav sonuçları 14 Haziran itibariyle Anadolu Üniversitesi tarafından erişime açıldı. AÖF sınav sonuçlarını sorgulamak için aşağıdaki bağlantıları izleyin.
 • 11:21AÖF Sınav sonuçları açıklandı, AÖF giriş ve sonuç ekranıAÖF Sınav sonuçları açıklandı, AÖF giriş ve sonuç ekranıAÖF Sınav sonuçları açıklandı. AÖF Sınav sonuçları an itibariyle öğrencilerin erişimine açıldı. Sonuçları sorgulamak için aşağıdaki bağlantıları izleyin.
 • 18:31Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Özçelik, Diplomasını AldıAnadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitiren Gençlik ve Spor Bakanlığı Müsteşarı Faruk Özçelik, diplomasını Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan'dan aldı.
 • 10:17AÖF Sınav sonuçları, 2016 yılı sınav sonuç ekranıAÖF Sınav sonuçları, 2016 yılı sınav sonuç ekranıAÖF Sınav sonuçları, 2016 yılı sınav sonuç ekranı. AÖF Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? Sınav sonuçları nereden öğrenilir? 2016 AÖF sınavı detayları haberler.com'da.
 • 14:52Boyacılıktan, Belediye Başkanlığına Uzanan Başarı ÖyküsüBoyacılıktan, Belediye Başkanlığına Uzanan Başarı ÖyküsüSaimbeyli Belediye Başkanı Mustafa Şahin Gökçe, çocukken boyacılık ve fırıncılık yaparak ekmeğini kazandı, şimdi halkına ekmek kapısı açmak için sosyal belediyeciliğin örneklerinden birini veriyor.
 • 10:47Eskişehir Diplomasını Cezaevinde Dekandan AldıEskişehir Diplomasını Cezaevinde Dekandan AldıDiplomasını cezaevinde dekandan aldıANADOLU Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Türk Dili Edebiyatı Bölümü'nü 3.98'lik not ortalamasıyla 5'incilikle bitiren 35 yaşındaki hükümlü Yakup Karadağ, diplomasını cezaevine gelen Rektör Yardımcısı ve aynı zamanda AÖF Dekanı olan Prof.Dr.Yücel Güney'den aldı.
 • 10:16Diplomasını Cezaevinde Dekandan AldıDiplomasını Cezaevinde Dekandan AldıAnadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Türk Dili Edebiyatı Bölümü'nü 3.98'lik not ortalamasıyla 5'incilikle bitiren 35 yaşındaki hükümlü Yakup Karadağ, diplomasını cezaevine gelen Rektör Yardımcısı ve aynı zamanda AÖF Dekanı olan Prof.Dr.Yücel Güney'den aldı.
 • 10:08Cezaevindeki Hükümlüden Büyük BaşarıCezaevindeki Hükümlüden Büyük BaşarıEskişehir'de hükümlü olan Yakup Karadağ, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü 4 puan üzerinden 3.98 ortalama ile mezun oldu.
 • 16:02AÖF Sınavı sınav soruları 4-5 Haziran AÖFAÖF Sınavı sınav soruları 4-5 Haziran AÖFAÖF sınavları sona erdi. Öğrenciler heyecan AÖF sınav sorularının ve cevaplarının yayınlanmasını bekliyor. Peki AÖF sınav soruları ve cevapları ne zaman yayınlanacak? AÖF sınavları ile ilgili merak edilenler ve sonuç açıklama sistemi hakkında detaylı bilgi haberimizde.
 • 15:51Dördüncü Üniversitesini Birincilikle Bitiren Dede Belgesini Torunu ile AldıDördüncü Üniversitesini Birincilikle Bitiren Dede Belgesini Torunu ile AldıTrakya Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Ermeni Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü birincilikle bitirerek dördüncü üniversitesinden de mezun olan 62 yaşındaki Lütfü Kısaoğlu, derece yaptığını gösteren belgesini, torunu 4,5 yaşındaki Alp Bilgin Kısaoğlu ile birlikte aldı.
 • 10:44Palandöken'de 'Üstün' BuluşmaPalandöken'de 'Üstün' BuluşmaAtatürk Üniversitesi Rektör adaylarından Açık Öğretim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Üstün Özen, Palandöken Kayak Merkezi’nde öğretim üyeleriyle buluştu.
 • 21:44Eskişehir 63 Yaşındaki Sabiha Hanım, 38 Yaşındaki Kızıyla Birlikte Üniversiteden Mezun OlduEskişehir 63 Yaşındaki Sabiha Hanım, 38 Yaşındaki Kızıyla Birlikte Üniversiteden Mezun Oldu63 yaşındaki Sabiha hanım, 38 yaşındaki kızıyla birlikte üniversiteden mezun olduEskişehir'de Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nin (AÖF) mezuniyet töreni renkli görüntülere sahne oldu.
 • 19:12Anadolu Üniversitesi'nde Mezuniyet TöreniAnadolu Üniversitesi'nde Mezuniyet TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Mezun olan öğrencilerle röportaj Mezuniyet töreninden görüntüler Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan'ın konuşması Mezuniyet töreninden görüntüler - AÖF'den mezun olan bin 200 öğrenci düzenlenen törenle diplomalarını aldı Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesinden (AÖF) mezun olan bin 200 öğrenci için tören düzenlendi.
 • 18:06Her Yaştan Öğrenci Mezuniyet Coşkusu YaşadıHer Yaştan Öğrenci Mezuniyet Coşkusu Yaşadı7’den 70’e her yaştan insana üniversite okuma imkanı sağlayan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nin (AÖF) 2015-2016 yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi.
 • 17:59Aü'de Mezuniyet TöreniAnadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesinden (AÖF) mezun olan bin 200 öğrenci için tören düzenlendi.
 • 07:51İntihara Kalkışan Üniversiteli Kız, Hastanede Tecavüze Uğradıİntihara Kalkışan Üniversiteli Kız, Hastanede Tecavüze UğradıHakkari'de, dersleri kötü olduğu için intihar girişiminde bulunan üniversiteli kız, kaldırıldığı hastanede temizlik görevlisinin tecavüzüne uğradı.
 • 12:36Terbuka Üniversitesi'nden Anadolu Üniversitesi'ne ZiyaretTerbuka Üniversitesi'nden Anadolu Üniversitesi'ne ZiyaretEndonezya’da bulunan Terbuka Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tian Belawati ile Rektör Yardımcısı Dr. Mohamad Yunus, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Naci Gündoğan’ı Rektörlük Senato Odası’nda ziyaret etti.
 • 10:36Sözleşmeli Subay ve Astsubaylar Kadro BekliyorSözleşmeli Subay ve Astsubaylar Kadro BekliyorSözleşmeli Askeri Personel Aileleri ve Emeklileri Derneği (SADER) Başkanı Gazi Yüzbaşı Hamit Yıldız, sözleşmeli subay ve astsubayların muvazzaflığa alınmasını istedi.
 • 16:582016 AÖF final sınavları detayları2016 AÖF final sınavları detaylarıAÖF bahar dönemi final sınavları tarihi yaklaştı. Geçtiğimiz Nisan ayında gerçekleştirilen bahar dönemi vize sınavlarının ardından şimdi öğrenciler heyecanla final sınavının yapılacağı tarihi bekliyor. Peki AÖF bahar dönemi final sınavları ne zaman gerçekleştirilecek? AÖF final sınavı tarihlerine haberimizden ulaşabilirsiniz.
 • 14:51Açık Öğretim Okulları, Daima Açık Tutulan Bir Eğitim KapısıAçık Öğretim Okulları, Daima Açık Tutulan Bir Eğitim Kapısı"Bakan Avcı, MEB Şura Salonu'nda, Açık Öğretim Lisesi mezunlarının diploma töreninde yaptığı konuşmada, diploma alan öğrencileri ve ailelerini tebrik ederek, hayırlı olmasını diledi.
 • 09:24Kamuda İş Bulamayan Görme Engelli, Kamuoyu Araştırması YaptıKamuda İş Bulamayan Görme Engelli, Kamuoyu Araştırması YaptıDoğuştan görme engelli Ali Yüksel, iki kere EKPSS, dört kez KPSS'ye girdi ancak hiçbir kuruma yerleşemedi. Yüksel, engelliler ile ilgili bir kamuoyu araştırması yaptı.
 • 16:29AÖF Büroları çalışma günleri ve saatleriAÖF Büroları çalışma günleri ve saatleriAÖF Büroları çalışma günleri ve saatleri. AÖF bürolarından hafta sonu işlem yapılabilir mi? Merak edilen AÖF sorularının yanıtları haberimizde.
 • 11:08AÖF Büroları çalışma günleri ve saatleriAÖF Büroları çalışma günleri ve saatleriAÖF Büroları çalışma günleri ve saatleri. AÖF bürolarından hafta sonu işlem yapılabilir mi? Merak edilen AÖF sorularının yanıtları haberimizde.
 • 18:37Aöf Sınav Sonuçları Açıklandı! - Aöf Sınav Sonucu SorgulaAöf Sınav Sonuçları Açıklandı! - Aöf Sınav Sonucu SorgulaAÖF sınav sonuçları 2016AÖF sınav sonuçları az önce açıklandı.
 • 13:53AÖF sınavı soruları yayında erişime açıldı/ AÖF 2016AÖF sınavı soruları yayında erişime açıldı/ AÖF 2016AÖF sınavı soruları yayında erişime açıldı. Anadolu Üniversitesi AÖF sınav soru cevaplarını öğrencilerin erişimine açtı. Sonuçlara login.anadolu.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Sınav soru ve cevaplarına erişim için ilgili bağlantıyı haberimizde bulabilirsiniz.
 • 13:52AÖF sınavı bahar dönemi sınav soruları (2016)AÖF sınavı bahar dönemi sınav soruları (2016)16-17 Nisan AÖF sınavına giren adayların dört gözle beklediği o an geldi.Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) bahar dönemi ara sınav soru ve cevapları yayınlandı.16-17 Nisan 2016 tarihlerinde yapılan AÖF sınavlarının soru ve cevap anahtarı erişime açıldı. İşte AÖF soru ve cevaplarına ilişkin tüm ayrıntılar...
 • 10:30AÖF sınav soruları ne zaman yayınlanacak? 2016 bahar dönemiAÖF sınav soruları ne zaman yayınlanacak? 2016 bahar dönemiAÖF sınav soruları ne zaman yayınlanacak? 2016 bahar dönemi sınav soruları ve sınav sonuçlarına erişim hakkında merak edilen soruların yanıtları sondakika.com adresinde.
 • 10:29AÖF Bahar dönemi sınavları tamamlandı/ Sorular ve cevaplarAÖF Bahar dönemi sınavları tamamlandı/ Sorular ve cevaplarAÖF Bahar dönemi sınavları tamamlandı. AÖF bahar dönemi sınavlarının son bulmasını ardından soru cevapları ve sınav sonuçları için heyecanlı bekleyiş başladı.