SON DAKİKA AÖF HABERLERİ

Son Dakika Aöf Haberleri

 • 13:45Piazza'nın Hayalleri Süsleyen Otomobili Sahibiyle BuluştuPiazza'nın Hayalleri Süsleyen Otomobili Sahibiyle BuluştuKaliteli ve hesaplı alışveriş olanaklarının yanı sıra şaşırtıcı kampanyalarla ziyaretçilerine sürpriz hediyeler sunan Şanlıurfa Piazza’nın, hayalleri süsleyen BMW 318i otomobili talihlisiyle buluştu.
 • 16:16Açıköğretim'den Bir İlk Olarak 'Add' Sistemi KurulduAçıköğretim'den Bir İlk Olarak 'Add' Sistemi KurulduAtatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA-AÖF), sayıları 140 bine ulaşan öğrencilerine daha nitelikli hizmet sunmak ve etkileşim süreçlerini iyileştirmek üzere Akademik Danışmanlık ve Destek Sistemi (ADDS) geliştirdi.
 • 16:50Aöf final dönemi sınav sonuçları (AÖF güz dönemi)Aöf final dönemi sınav sonuçları (AÖF güz dönemi)Aöf final dönemi sınav sonuçları. AÖF 2016 güz dönemi sınav sonuçları. Binlerce öğrencinin girdiği AÖF fianl dönemi sınavı yapıldı. Öğrenciler Açıköğretim (AÖF) sınav sonuçlarını dört gözle açıklanmasını bekliyorlar.
 • 16:29AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?AÖF güz dönemi dönem sonu sınavının soru ve cevapları açıklandı! Sınav sonuçlarının ise ne zaman açıklanacağı belli değil. Konu ile ilgili detaylara haberimizden erişebilirsiniz.
 • 15:382016 AÖF sınav sonuçları,sonuçlar ne zaman açıklanacak?2016 AÖF sınav sonuçları,sonuçlar ne zaman açıklanacak?2016 AÖF sınav sonuçları,sonuçlar ne zaman açıklanacak? AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak gözler aof sinav sonuc sayfasında. 23-24 Ocak AÖF sınav sonuçlarının en geç 2 hafta içinde yani14 Şubat saat 16.00'a kadar açıklanması bekleniyor.
 • 11:29En Renkli RektörEn Renkli RektörHafta sonunda açık öğretim sınavlarına giren Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof Dr. Yavuz Coşkun’un, Gaziantep’in kurtuluşu için hazırlanan klipte ise şarkı söylediği ortaya çıktı.
 • 14:39AÖF soruları, Binlerce öğrenci AÖF sınavına giremediAÖF soruları, Binlerce öğrenci AÖF sınavına giremediAÖF soruları, Binlerce öğrenci AÖF sınavına giremedi. AÖF sınav soruları ve cevap anahtarları önümüzdeki 2-3 gün içerisinde yayınlanacak. Bazı bölgelerde kar nedeniyle öğrenciler AÖF sınavına giremedi. Detaylar haberimizde..
 • 14:39AÖF sınav soru cevapları açıklandı. Sorulara erişim ekranıAÖF sınav soru cevapları açıklandı. Sorulara erişim ekranıAÖF sınav soru cevapları. 23 – 24 Ocak tarihli AÖF sınavları yapıldı. Sınavın ardından gözler AÖF sınav soru cevaplarındaydı. Kısa süreli bir bekleyişin ardından AÖF soru cevap anahtarıda açıklandı.
 • 14:29Aöf Sınavında "Benzer Soruların Sorulduğu" İddiasıAnadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörlüğünden, hafta sonu gerçekleştirilen Açıköğretim Fakültesi (AÖF) 2015-2016 yılı Güz Dönem Sonu Sınavı'nda bazı sorularla ilgili mükerrerliğin söz konusu olduğu belirtilerek öğrencilerin mağdur olmaması için gerekli tedbirlerin alındığı bildirildi.
 • 14:13Aöf Sınavları İçin 4 Bin 444 İmza ToplandıAöf Sınavları İçin 4 Bin 444 İmza ToplandıViranşehir’de yayın yapan bir yerel gazete öncülüğünde başlatılan imza kampanyasına 4 Bin 444 kişi katılarak destek verdi.
 • 12:52Anadolu Üniversitesi'nden 'Mükerrer Soru' AçıklamasıEskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü, 23- 24 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilen Açıköğretim Fakültesi (AÖF) ile İktisat ve İşletme fakültelerinin güz dönemi dönem sonu sınavlarındaki 'mükerrer soru' ile ilgili açıklamada bulundu.
 • 17:29AÖF soruları 2016, soru cevap anahtarı açıklandıAÖF soruları 2016, soru cevap anahtarı açıklandıAÖF soruları 2016, soruları ve cevapları açıklandı. 2016 yılının ilk sınavının ardından gözler AÖF sınav soru cevaplarındaydı. Kısa süreli bir bekleyişin ardından 23 - 24 Ocak tarihli AÖF soru cevap anahtarıda açıklandı.
 • 17:16AÖF soru cevapları yayınlandı, AÖF soru cevapları için tıklaAÖF soru cevapları yayınlandı, AÖF soru cevapları için tıklaAÖF sınav soru cevapları. 23 – 24 Ocak tarihli AÖF sınavları yapıldı. Sınavın ardından gözler AÖF sınav soru cevaplarındaydı. Kısa süreli bir bekleyişin ardından AÖF soru cevap anahtarıda açıklandı.
 • 16:09AÖF sınav soruları yayınlandı, Görüntülemek için tıklayınAÖF sınav soruları yayınlandı, Görüntülemek için tıklayınAÖF soru cevapları açıklandı. 23-24 Ocak tarihli AÖF sınavı soru cevap anahtarı açıklandı. Soru cevap anahtarına erişmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.
 • 15:17AÖF Sınavında Aynı Soruyu 2 Kez SordularAÖF Sınavında Aynı Soruyu 2 Kez SordularHafta sonu yapılan Açıköğretim sınavında "mükerrer soru" sorulduğu ortaya çıktı. Uzmanlar, sorunun iptal edileceği görüşünde.
 • 12:13AÖF soruları, Binlerce öğrenci AÖF sınavına giremediAÖF soruları, Binlerce öğrenci AÖF sınavına giremediAÖF soruları, Binlerce öğrenci AÖF sınavına giremedi. AÖF sınav soruları ve cevap anahtarları önümüzdeki 2-3 gün içerisinde yayınlanacak. Bazı bölgelerde kar nedeniyle öğrenciler AÖF sınavına giremedi. Detaylar haberimizde..
 • 11:17AÖF sınav soru cevapları açıklandı. Sorulara erişim ekranıAÖF sınav soru cevapları açıklandı. Sorulara erişim ekranıAÖF sınav soru cevapları. 23 – 24 Ocak tarihli AÖF sınavları yapıldı. Sınavın ardından gözler AÖF sınav soru cevaplarındaydı. Kısa süreli bir bekleyişin ardından AÖF soru cevap anahtarıda açıklandı.
 • 17:21Yurtta KışYurtta KışGörüntü Dökümü: Sakarya Üniversitesi girişinde araç kuyruğu oluşması Öğrencilerin karda zorluk yaşaması TEM otoyolu ve D-100 karayolundan detaylar Sakarya,'da soğuk hava ve kar yağışı nedeniyle ulaşımda zaman zaman aksama meydana geliyor.
 • 14:48Kardan Yollar Kapandı; Binlerce Öğrenci Aöf Sınavına GiremediKardan Yollar Kapandı; Binlerce Öğrenci Aöf Sınavına GiremediSamsun’da hayatı olumsuz etkileyen kar yağışı sebebiyle binlerce öğrenci Açık Öğretim Sınavı’na (AÖF) sınava giremedi.
 • 14:31Eğitime Doymayan RektörEğitime Doymayan RektörGaziantep Üniversitesi (GAÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Coşkun, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Sosyoloji Lisans Bölümü’nün final sınavlarında ter döktü.
 • 12:57Sınava Girecek Aöf Öğrencilerine Kar EngeliOndokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Kurupelit Yerleşkesinde, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi dönem sonu sınavlarına girecek öğrenciler, araçların kar ve buzlanmadan dolayı yolda kalması nedeniyle zor anlar yaşadı.
 • 09:48Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Kent Mutluluğunun Kaynağı OlduErzurum Büyükşehir Belediyesi, Kent Mutluluğunun Kaynağı OlduErzurum’un mutluluğu akademik olarak araştırıldı.
 • 17:53Haftasonu Gerçekleşecek Aöf Sınavı İçin Büyükşehir HazırHaftasonu Gerçekleşecek Aöf Sınavı İçin Büyükşehir HazırSakarya Büyükşehir Belediyesi, haftasonu gerçekleşecek Açıköğretim Fakültesi final sınavları öncesi öğrencilerin herhangi bir mağduriyet yaşamaması için 24 saat mesai yapacak.
 • 09:58Aöf Sınavı Sebebiyle Metroda Sefer Sıklığı Artıyorİzmir Metro A.Ş, 23-24 Ocak tarihinde yapılacak Açık Öğretim Fakültesi Sınavı sebebiyle Pazar günü sefer saatlerini sıklaştıracağını duyurdu.
 • 18:36Erzurum Büyükşehir Belediyesi "Mutlu Ediyor"Atatürk Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Sosyoloji Programı öğretim üyeleri tarafından 450 kişi üzerinde uygulanan "Kentsel Mutluluk: Erzurum Örneği" adlı anket çalışmasına göre, Erzurumlu'nun kentinde yaşadığından dolayı mutlu olduğunu ortaya koydu.
 • 15:35AÖF not sistem, AÖF sınav geçme notlarıAÖF not sistem, AÖF sınav geçme notlarıAÖF not sistem, AÖF sınav geçme notları. Binlerce AÖF öğrencisi için heyecanlı bekleyiş sona erdi. AÖF sınav sonuçları açıklandı mı, AÖF sınav geçme notları nelerdir, AÖF sınav sonuçlarına nereden bakabiliriz? İşte tüm sorularınızın cevapları haberimizde...
 • 15:31AÖF sınav geçme notları, AÖF sınav sonuç öğrenmeAÖF sınav geçme notları, AÖF sınav sonuç öğrenmeAÖF sınav geçme notları, AÖF sınavı geçer not. Binlerce AÖF öğrencisi için heyecanlı bekleyiş sona erdi. AÖF sınav sonuçları açıklandı mı, AÖF sınav geçme notları nelerdir, AÖF sınav sonuçlarına nereden bakabiliriz? İşte tüm sorularınızın cevapları haberimizde...
 • 11:12AÖF Sınavı sınava giriş yerleri ve AÖF sınav öncesiAÖF Sınavı sınava giriş yerleri ve AÖF sınav öncesiAÖF Sınavı sınava giriş yerleri ve AÖF sınav öncesi detayları. 23-24 Ocak tarihlerinde yapılacak olan AÖF sınavı öncesi sınava giriş yerleri ve sınav gününde öğrencilerin dikkat etmesi gereken bazı uygulamalar ile birlikte sınav öncesi tüm detaylar haberimizde.
 • 17:12Aöf Final Sınavı Giriş Yerleri AçıklandıAçıköğretim Fakültesi (AÖF), 2015-2016 yılı güz dönemi final sınavları için geri sayım başladı.
 • 19:11Cizre'de Çatışmalar Tüm Mahallere Sıçradı, 2 Çocuk Evin Avlusunda ÖldürüldüCizre'de Çatışmalar Tüm Mahallere Sıçradı, 2 Çocuk Evin Avlusunda ÖldürüldüŞırnak'ın Cizre ilçesinde 14 Aralık'tan itibaren ilan edilen sokağa çıkma yasağı devam ediyor. 33 gündür ilçede ne sular akıyor, ne elektrikler yanıyor. Okullar da kapalı.
 • 10:52AÖF 2016 FİNAL SINAV TARİHLERİ VE AÖF YENİ DÖNEM SINAVLARIAÖF 2016 FİNAL SINAV TARİHLERİ VE AÖF YENİ DÖNEM SINAVLARIAçık Öğretim Fakültesi 2016 yılı sınav takvimi. AÖF 2016 final sınavları ve 2016 yılı boyunca yapılacak (Güz dönemi dönem sonu, Bahar dönemi ara sınav, Bahar dönemi dönem sonu) 3 sınavın sınav tarihleri ile birlikte AÖF imtihanları öncesinde gerekli bilgilendirmeler haberimizde.
 • 17:20Açık Ceza İnfaz Kurumunda Diploma TöreniAdıyaman Açık Ceza İnfaz Kurumunda, Halk Eğitim Merkezi, KOSGEB, ATSO ve İŞKUR İl Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen uygulamalı girişimcilik kurslarıyla açık öğretim lisesi programlarında başarı gösteren mahkumlara sertifikaları ve lise diplomaları verildi.
 • 15:292016 AÖF sınav tarihleri, yeni dönem AÖF sınavları2016 AÖF sınav tarihleri, yeni dönem AÖF sınavları2016 AÖF sınav tarihleri, yeni dönem AÖF sınavları. 2016 sınavları ve Açık Öğretim Fakültesi sınavları öncesi öğrenciler için detaylı bilgilendirmeler. AÖF öğrencilerini final telaşı sarmış durumda. Final sınavları öncesi öğrencilerin bilmesi gereken önemli detaylar haberimizde.
 • 10:06Kader Mahkumlarının Diploma ve Sertifika SevinciKader Mahkumlarının Diploma ve Sertifika SevinciAdıyaman Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda ki mahkumlara yönelik Halk Eğitim Merkezi, KOSGEB, ATSO ve İŞKUR İl Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen uygulamalı girişimcilik eğitimi ile açık öğretim lisesi programlarında başarı gösterenlere sertifikaları ve lise diplomaları dağıtıldı.
 • 15:32AÖF sınavları, 2016 AÖF sınav tarihleriAÖF sınavları, 2016 AÖF sınav tarihleriAÖF final sınav tarihleri, 2016 AÖF sınavları ve Açık Öğretim Fakültesi sınavları öncesi öğrenciler için detaylı bilgilendirmeler. AÖF öğrencilerini final telaşı sarmış durumda. Final sınavları öncesi öğrencilerin bilmesi gereken önemli detaylar haberimizde.
 • 13:15Son Başvuru 15 Ocak 2016Son Başvuru 15 Ocak 2016Ordu’nun Fatsa ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası(FATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Karataş, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Kanunu’na göre 10’dan az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan iş yerleri için yükümlülüğünün 1 Temmuz 2016 tarihinden itibaren başlayacağını hatırlatarak, ilgili üyelerin sertifika için, Açık Öğretim Fakültesi bürolarına 15 Ocak 2016 tarihine kadar kayıt yaptırmaları gerektiğini söyledi.
 • 13:56Başkan Murzioğlu'ndan Başkan Murzioğlu'ndan "Kayıt" ÇağrısıSamsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG)Kanunu’na göre 10’dan az çalışanı bulunan ve az tehlikeli sınıfta yer alan iş yerleri için yükümlülüğünün 1 Temmuz tarihinden itibaren başlayacağını hatırlatarak, ilgili üyelerin sertifika için, Açık Öğretim Fakültesi bürolarına 15 Ocak tarihine kadar kayıt yaptırmaları gerektiğini söyledi.
 • 15:152 - 3 Ocak AÖL sınav sonuçları (aol.meb.gov.tr) 2016 AÖL2 - 3 Ocak AÖL sınav sonuçları (aol.meb.gov.tr) 2016 AÖL2 - 3 Ocak AÖL sınav sonuçları (aol.meb.gov.tr) 2016 yılı AÖL sınav sonuçları ve soruları. AÖL öncesi öğrencilerin bilmesi gereken bazı önemli kurallar. AÖL sınavı öncesi ve sonrası öğrencileri ilgilendiren konular haberler.com adresinde.
 • 14:06AÖF sınav tarihleri, 2016 AÖF sınavlarıAÖF sınav tarihleri, 2016 AÖF sınavlarıAÖF final sınav tarihleri, 2016 AÖF sınavları ve Açık Öğretim Fakültesi sınavları öncesi öğrenciler için detaylı bilgilendirmeler. AÖF öğrencilerini final telaşı sarmış durumda. Final sınavları öncesi öğrencilerin bilmesi gereken önemli detaylar haberimizde.
 • 13:23Rektör Ulcay: Üniversiteler Sadece Diploma Veren Kurumlar OlmamalıRektör Ulcay: Üniversiteler Sadece Diploma Veren Kurumlar OlmamalıUludağ Üniversitesi (UÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay, üniversitelerin mesleki eğitim yanı sıra öğrenciye Ar-Ge’yi, buluş yapmayı ve bu buluşları sektöre pazarlamayı da öğretmesi gerektiğini belirtti.
 • 17:16Sedat ve Ferdi Uzman Çavuşlardan 19 Gündür Haber YokSedat ve Ferdi Uzman Çavuşlardan 19 Gündür Haber YokTerör örgütü PKK'nın kaçırdığı asker ve polislerin görüntülerinin örgüte yakın internet sitelerinde yayımlanması, 13 Aralık 2015'ten beri kayıp Uzman Çavuş Sedat Vardar’ın ailesini umutlandırdı.
 • 14:04Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, AÖF sınav sonuçlarıSınav sonuçları ne zaman açıklanacak, AÖF sınav sonuçlarıSınav sonuçları ne zaman açıklanacak, AÖF sınav sonuçları. AÖF sınav sonuçlarının önceki sınav dönemlerinde olduğu gibi yine sınav tarihinden 15 gün sonra açıklanması bekleniyor. Sonuçların açıklanacağı net bir tarih olmamakla birlikte önümüzdeki hafta açıklanması bekleniyor.
 • 14:04AÖF sonuçları ne zaman açıklanır? 2015 AÖF sınavıAÖF sonuçları ne zaman açıklanır? 2015 AÖF sınavıAÖF sonuçları ne zaman açıklanır? 2015 AÖF sınavı sonuçları. AÖF sınav sonuçlarının önceki sınav dönemlerinde olduğu gibi yine sınav tarihinden 15 gün sonra açıklanması bekleniyor. Sonuçların açıklanacağı net bir tarih olmamakla birlikte önümüzdeki hafta açıklanması bekleniyor.
 • 09:35Erzurum'a Sınav Merkezi KuruluyorErzurum'a Sınav Merkezi KuruluyorKayıtlı 140 bin öğrencisiyle Atatürk Üniversitesi’nin gözbebeği haline gelen Açık Öğretim Fakültesi (ATA-AÖF) yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekliyor.
 • 15:23Sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, AÖF sınav sonuçlarıSınav sonuçları ne zaman açıklanacak, AÖF sınav sonuçlarıSınav sonuçları ne zaman açıklanacak, AÖF sınav sonuçları. AÖF sınav sonuçlarının önceki sınav dönemlerinde olduğu gibi yine sınav tarihinden 15 gün sonra açıklanması bekleniyor. Sonuçların açıklanacağı net bir tarih olmamakla birlikte önümüzdeki hafta açıklanması bekleniyor.
 • 15:23AÖF sonuçları ne zaman açıklanır? 2015 AÖF sınavıAÖF sonuçları ne zaman açıklanır? 2015 AÖF sınavıAÖF sonuçları ne zaman açıklanır? 2015 AÖF sınavı sonuçları. AÖF sınav sonuçlarının önceki sınav dönemlerinde olduğu gibi yine sınav tarihinden 15 gün sonra açıklanması bekleniyor. Sonuçların açıklanacağı net bir tarih olmamakla birlikte önümüzdeki hafta açıklanması bekleniyor.
 • 14:37AÖF sınavı sonuçları, 12-13 Aralık AÖF sınavlarıAÖF sınavı sonuçları, 12-13 Aralık AÖF sınavlarıAÖF sınavı sonuçları, 12-13 Aralık AÖF sınavlarının sonuçları için geri sayım başladı. AÖF sınav sonuçlarının önceki sınav dönemlerinde olduğu gibi yine sınav tarihinden 15 gün sonra açıklanması bekleniyor. Sonuçların açıklanacağı net bir tarih olmamakla birlikte önümüzdeki hafta açıklanması bekleniyor.
 • 17:14AÖF sonuçları. Sınav sonuçları açıklanma tarihiAÖF sonuçları. Sınav sonuçları açıklanma tarihiAÖF sonuçları. Sınav sonuçları açıklanma tarihi. AÖF sınav sonuçlarına erişim için AÖF öğrencilerinin 15 - 20 gün kadar beklemesi gerekiyor. Sonuçların açıklanacağı net bir tarih olmamakla beraber daha önceki AÖF sınav sonuçlarına bakıldığında 15-20 günlük bir süreç sonrasında sonuçlar erişime açılıyor.
 • 16:46Şırnak'ta Kaybolan Uzman Çavuş Vardar'dan Altı Gündür Haber YokŞırnak'ta Kaybolan Uzman Çavuş Vardar'dan Altı Gündür Haber YokŞırnak'ta geçen cumartesi günü, Açık Öğretim Fakültesi sınavı için şehir merkezine gittikten sonra kaybolan iki uzman çavuştan Sedat Vardar'dan altı gündür haber alınamıyor.
 • 11:29AÖF sonuçları. Sınav sonuçları açıklanma tarihiAÖF sonuçları. Sınav sonuçları açıklanma tarihiAÖF sonuçları. Sınav sonuçları açıklanma tarihi. AÖF sınav sonuçlarına erişim için AÖF öğrencilerinin 15 - 20 gün kadar beklemesi gerekiyor. Sonuçların açıklanacağı net bir tarih olmamakla beraber daha önceki AÖF sınav sonuçlarına bakıldığında 15-20 günlük bir süreç sonrasında sonuçlar erişime açılıyor.