00:1600
SON DAKİKA AÖF HABERLERİ

Son Dakika Aöf Haberleri

  Doktorlukla yetinmedi, okumaya devam etti -

  Doktorlukla yetinmedi, okumaya devam etti -

  Bursa'da aile hekimi Taner Ödemiş, tıp fakültesini bitirip doktor olduktan sonra hem kendisini geliştirmek hem de mesleki yaşamına katkı koymak amacıyla işletme ile bilgisayar programcılığı bölümünü de başarıyla tamamladı, işletme alanında yüksek lisans yaptı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Türk Büro-Sen: Aöf Öğrencilerine Yeni Eğitim Yılında Muafiyet Hakkı Verildi

  Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Açıköğretim Fakültesi Öğrencilerine 2014-2015 Eğitim - Öğretim yılında muafiyet hakkı verileceğine belirterek, "Diğer tüm üniversite öğrencilerine verilen muafiyet hakkının, Eskişehir Anadolu Üniversitesi AÖF öğrencilerine verilmemesi büyük bir haksızlıktı. (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Doktorlukla Yetinmedi, Okumaya Devam Etti

  Bursa'da aile hekimi Taner Ödemiş, tıp fakültesini bitirip doktor olduktan sonra hem kendisini geliştirmek hem de mesleki yaşamına katkı koymak amacıyla işletme ile bilgisayar programcılığı bölümünü de başarıyla tamamladı, işletme alanında yüksek lisans yaptı Ödemiş: "Şimdi de adalet bölümününde okuyorum, (21 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Erzurum'da Aöf Tedbirleri

  Erzurum'da Aöf Tedbirleri

  Erzurum Emniyet Müdürlüğü’nce yarın yapılacak olan Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) 2013/1014 Öğretim Yılı Tek Ders Sınavı öncesi il genelinde bir dizi tedbir alındı. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Öğrenci Affı İçin Son 2 Hafta

  Öğrenci Affı İçin Son 2 Hafta

  Açık öğretimin iktisat işletme fakültelerinden kayıtları geçmiş yıllarda çeşitli nedenlerle silinenlerin bölümlerine devam edebilmeleri af dilekçelerine bağlı, aflarının kabulü için ise son tarih Ağustos 2014 sonu olarak duyuruldu. (16 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Aöf'ten Mezun Olan mı Örgün Eğitimden Mezun Olan mı Daha Kolay İş Bulur?

  Aöf'ten Mezun Olan mı Örgün Eğitimden Mezun Olan mı Daha Kolay İş Bulur?

  ESKİŞEHİR (İHA) – Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Sisteminden sorumlu Rektör Yardımcı Prof. Dr. Yücel Güney, Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencisinin örgün öğretimden mezun olan öğrenciyle arasında hiçbir fark olmadığını belirterek, “Örgün öğrenciler ne kadar iş bulma sıkıntısı yaşayacaksa AÖF öğrencileri de o kadar sıkıntı yaşayacak” dedi. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Azerbaycanlı Aöf Öğrencisinin Başarı Öyküsü

  Azerbaycanlı Aöf Öğrencisinin Başarı Öyküsü

  4 yıllık Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Azerbaycan Programları İşletme Bölümü’nü 3 yılda tamamlayan Ramile Mansuroğlu’nun başarısı herkese örnek oluyor. (03 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Ders Kitabındaki Alevilerle İlgili İfadeler Dijital Ortamda Düzeltildi

  Eskişehir Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü, Prof. Dr. Hayati Develi tarafından hazırlanan ve Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Türk Dili Edebiyatı Bölümü öğrencilerine okutulan 'Osmanlı Türkçesi Grameri 2' adlı ders kitabında, Alevilerleri küçük düşürücü sözlerin yer almasıyla ilgili ifadelerin dijital ortamda düzeltildiğini açıkladı. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Türk Dili Kitabında Alevilere Hakaret

  Türk Dili Kitabında Alevilere Hakaret

  Açıköğretim Fakültesi ders kitabındaki "Kötü ayin yapan Kızılbaşlar. Allah onları kıyamete kadar aşağılık ve adi etsin" yazıları tepkilere neden oldu. (30 Haziran 2014 Pazartesi )

   

  Soğuk Karpuz' Hattı ile Satışlarını Artırdı

  Soğuk Karpuz' Hattı ile Satışlarını Artırdı

  Adıyamanlı 30 yaşındaki Mahmut Yamaç, sezonluk tezgahına koyduğu buzdolabında soğuttuğu karpuzları müşterilerine satmaya başladı. (29 Haziran 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.08.2014 00:16:46. #1.11#