SON DAKİKA ARDAHAN HABERLERİ

Son Dakika Ardahan Haberleri

 • 12:30Posof'ta 30 Ağustos Dualarla Kutlandı30 Ağustos Zafer Bayramının 93. yıldönümü kutlamaları Ardahan’ın Posof ilçesinde yapıldı.
 • 09:526 Boynuzlu Kuzu Görenleri Şaşırtıyor6 Boynuzlu Kuzu Görenleri ŞaşırtıyorArdahan'da, Iğdırlı yaylacılara ait olan 6 boynuzlu bir kuzu, görenleri hayrete düşürdü. Kuzunun sahibi "İlk defa böyle bir şeye rastlıyoruz." dedi.
 • 09:13Yurtta Hava DurumuYurtta Hava DurumuYapılan son değerlendirmelere göre; bu akşam saatlerinde Aksaray, Kayseri, Niğde, Nevşehir, Malatya, Kars ve Ardahan çevrelerinin; gece ve bugün sabah saatlerinde Doğu Karadeniz kıyılarının; öğleden sonra Doğu Akdeniz, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısı, Doğu Karadeniz ile Kayseri, Niğde ve Ordu çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 • 17:20Kültür ve Turizm Bakanı Topçu'nun Köyünde SevinçKültür ve Turizm Bakanı Topçu'nun Köyünde SevinçGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Köy sakinlerinden detay görüntüler- Amca Halil Topçu'nun konuşması- Köylülerden Tahsin Gültürk'ün konuşması Kültür ve Turizm Bakanı Topçu'nun köyünde sevinç- Bakan Topçu'nun amcası Halil Topçu: "Yeğenim adına çok sevinçliyim. Yıllardır Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte oldu.
 • 15:31Bakan Olan Yalçın Topçu'nun Ardahan'daki Baba Ocağında SevinçBakan Olan Yalçın Topçu'nun Ardahan'daki Baba Ocağında SevinçBüyük Birlik Partisi eski Genel Başkanı Yalçın Topçu'nun geçici seçim hükümetinde Kültür ve Turizm Bakanı, olması memleketi Ardahan'ın Çatalköprü Köyü'nde sevençli karşılandı.
 • 14:51Ardahan Bakan Olan Yalçın Topçu'nun Ardahan'daki Baba Ocağında SevinçArdahan Bakan Olan Yalçın Topçu'nun Ardahan'daki Baba Ocağında SevinçBakan olan Yalçın Topçu'nun Ardahan'daki baba ocağında sevinç Büyük Birlik Partisi eski Genel Başkanı Yalçın Topçu'nun geçici seçim hükümetinde Kültür ve Turizm Bakanı olması memleketi Ardahan'ın Çatalköprü köyünde büyük sevinç yaşandı.
 • 11:47Meteoroloji'den Kars, Ardahan, Erzurum ve Ağrı İçin Kuvvetli Yağış UyarısıMeteoroloji Genel Müdürlüğü, Kars, Ardahan, Erzurum ve Ağrı'da kuvvetli yağış uyarısında bulunarak, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (sel, su baskını, yıldırım, lokal dolu, yağış anında kuvvetli rüzgar) dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği bildirildi.
 • 10:24Posof'ta Teröre Lanet MitingiPosof'ta Teröre Lanet MitingiArdahan’ın Posof ilçesinde teröre lanet mitingi düzenlendi.
 • 09:13Meteoroloji Ordu'yu Uyardı! Metrekareye 100 Kilogram Yağış DüşecekMeteoroloji Ordu'yu Uyardı! Metrekareye 100 Kilogram Yağış DüşecekArtvin'de 8 kişinin yaşamını yitirdiği sel felaketi sonrası, Meteoroloji'den bir uyarı da Ordu'ya geldi. İl genelinde metrekareye 100 kilogram yağış düşmesi bekleniyor.
 • 16:09Posof'ta 'Teröre Lanet' YürüyüşüPosof'ta 'Teröre Lanet' YürüyüşüPosof'ta 'teröre lanet' yürüyüşü ARDAHAN'ın Posof İlçesi'nde 'teröre lanet' yürüyüşü yapıldı.
 • 14:31Ardahan'da PKK'ya Yardım ve Yataklıktan Bir Kişi Gözaltına AlındıArdahan’ın Göle ilçesinde, PKK terör örgütüne yardım ve yataklık yaptığı iddiasıyla 1 kişi gözaltına alındı.
 • 14:28Posof'ta 'Teröre Lanet' YürüyüşüPosof'ta 'Teröre Lanet' YürüyüşüArdahan'ın Posof İlçesi'nde 'teröre lanet' yürüyüşü yapıldı.
 • 12:00Ardahan'da PKK'ya Yardımdan 1 Kişi GözaltındaArdahan'da PKK'ya Yardımdan 1 Kişi GözaltındaArdahan'ın Göle İlçesi'nde, PKK terör örgütüne yardım ve yataklık yaptığı iddiasıyla 1 kişi gözaltına alındı.
 • 10:56Konut Satış İstatistikleriKonut Satış İstatistikleriTürkiye genelinde temmuzda 96 bin 589 konut satıldı. Iraklılar geçen ay 362 adetle en çok konut satın alan yabancılar oldu.
 • 13:34Ardahan'da Serçe OperasyonuArdahan'da Serçe OperasyonuArdahan'da yuvadan düşen serçe yavrusu için Doğa Koruma Şubesi, itfaiye ve emniyet ekipleri seferber oldu.
 • 12:29Ardahan'da Serçe OperasyonuArdahan'da Serçe OperasyonuArdahan'da yuvadan düşen serçe yavrusu için Doğa Koruma Şubesi, itfaiye ve emniyet ekipleri seferber oldu.
 • 12:45Milyonlarca Söğüt Kelebeği Ölüme UçtuMilyonlarca Söğüt Kelebeği Ölüme UçtuArdahan'da her yıl Ağustos ayında milyonlarca beyaz kelebek bir araya gelerek köprü ışıkları altında önce dans ettikten sonra ışıkta toplu halde ölüyor.
 • 09:03Yurtta Hava DurumuMeteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü’nden alınan son değerlendirmelere göre, Marmara’nın kuzeyi, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Ankara, Eskişehir, Çankırı, Trabzon, Rize, Artvin ve Ardahan çevreleri ile Hatay’ın İskenderun ilçesi, Balıkesir’in kuzey ve Çanakkale’nin kuzeydoğu ilçelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 • 00:00Ardahan'da Terör ProtestosuArdahan'da Terör ProtestosuGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Terör protestosu için toplanan araçlar,- Araçların konvoy halinde korno çalarak ilerlemesi,- Protesto için toplanan grubun şehitler için Kur'an-ı Kerim ve dua okuması,- Ercan Ürker'in grup adına açıklama yapması, Ardahan'da terör protestosu Ardahan'da sivil toplum kuruluşlarına üye bir grup vatandaş, yaşanan terör olaylarını protesto etti.
 • 20:06Ardahan'da 500 Araçlık Konvoyla Terörü LanetledilerArdahan'da 500 Araçlık Konvoyla Terörü LanetledilerArdahan'da 500 araçlık konvoyla terörü lanetlediler Ardahan'da, sosyal medya üzerinden iletişim kurarak toplananlar, 500 otomobille kent merkezinde tur atarak terörü lanetledi.
 • 20:04Ardahan'da Teröre Tepki KonvoyuArdahan'da Teröre Tepki KonvoyuTürkiye’de son günlerde artan terör olayları nedeniyle şehit olan güvenlik güçleri için Ardahan’da yüzlerce araç, konvoy şeklinde teröre tepki göstererek, şehir turu attı.
 • 19:09Ardahan'da 500 Araçlık Konvoyla Terörü LanetledilerArdahan'da 500 Araçlık Konvoyla Terörü LanetledilerTürk bayraklarıyla donattıkları 500 otomobille tur atan göstericiler teröre tepki gösterdi. Sosyal medya üzerinden sözleşen gruba vatandaşlar ile esnaf da destek verdi.
 • 19:10Ardahan - Ardıçdere Çayı'na Kırmızı Benekli Alabalık BırakıldıArdahan - Ardıçdere Çayı'na Kırmızı Benekli Alabalık BırakıldıArdıçdere Çayı'na kırmızı benekli alabalık bırakıldı Ardahan'da Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü tarafından, merkeze bağlı Ardıçdere Köyü yakınlarından geçen Ardıçdere Çayı'na 62 bin kırmızı benekli yavru alabalık bırakıldı.
 • 18:5962 Bin Alabalık Doğayla Buluştu62 Bin Alabalık Doğayla BuluştuArdahan merkeze bağlı Ardıçdere köyü deresine 62 bin adet kırmızı benekli alabalık bırakıldı.
 • 18:26Ardıçdere Çayı'na Kırmızı Benekli Alabalık BırakıldıArdıçdere Çayı'na Kırmızı Benekli Alabalık BırakıldıArdahan'da Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü tarafından, merkeze bağlı Ardıçdere Köyü yakınlarından geçen Ardıçdere Çayı'na 62 bin kırmızı benekli yavru alabalık bırakıldı.
 • 15:34Göle'de 24 Bölge Özel Güvenlik Bölgesi İlan EdildiArdahan’ın Göle ilçesinde 24 bölge özel güvenlik bölgesi ilan edildi.
 • 13:08Ağrı ve Tenderük Dağları, Yine 'Özel Güvenlik Bölgesi' İlan Edildi (2)Ardahan VALİLİĞİ, GÖLE'Yİ ÖZEL GÜVENLİK BÖLGESİ İLAN ETTİ Ardahan Valiliği, terör örgütü PKK'nın yol kesme eylemleri yaptığı Göle İlçesi'nde koordinatları açıklanan 24 ayrı noktayı, 'Özel güvenlik bölgesi' ilan etti.
 • 19:04Teröristler Yol Kesti, Durmayan Minibüsün Şoförünü Öldürdü (2)Teröristler Yol Kesti, Durmayan Minibüsün Şoförünü Öldürdü (2)pkk'lılar 3 KÖY KORUCUSUNU YARALADI Erzurum'un Şenkaya ilçesi ile Ardahan'ın Göle ilçeleri arasında sabah saatlerinde PKK'lı teröristlerin yolcu otobüsünü yakması ve minibüs sürücüsünü öldürüldüğü bölgeye giden 3 köy korucusuna, teröristler tarafından ateş açıldı.
 • 13:20Ardahan Ensar Öğüt: CHP İktidarında Etin Kilosu 20 Lira OlacakArdahan Ensar Öğüt: CHP İktidarında Etin Kilosu 20 Lira OlacakCHP'nin Ardahan eski milletvekili Ensar Öğüt, "CHP, iktidarında etin kilosu 20 lira olacak" dedi.
 • 11:26Ensar Öğüt: CHP İktidarında Etin Kilosu 20 Lira OlacakEnsar Öğüt: CHP İktidarında Etin Kilosu 20 Lira OlacakChp'nin Ardahan eski milletvekili Ensar Öğüt, partisinin iktidara gelmesi halinde etin kilosunun 20 lira olacağını iddia etti.
 • 20:5461 Yıldır Arıcılık Yapıyor61 Yıldır Arıcılık YapıyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Arı kovanlarının olduğu bölgeden genel görüntüler- Peteklerden detay görüntüler- 61 yıldır arıcılık yapan kişi ile röportaj - Peteklerin incelenmesinden detay görüntüler- Arıların kovana girişinden detay görüntüler 61 yıldır arıcılık yapıyor Ardahan'da 61 yıldan bu yana arıcılıkla uğraşan 92 yaşındaki Kazım Arıcı, yaşına rağmen sağlıklı görünmesini mesleğine bağladı.
 • 13:08Ardahan CHP'de Üye TepkisiArdahan CHP'de Üye TepkisiCHP Ardahan Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Özdemir’in üyeliği düşürüldü.
 • 11:13Bal Rekoltesinde ArtışBal Rekoltesinde ArtışArdahan'da geçtiğimiz yıl 300 ton olan bal rekoltesi yüzde 170 artışla 800 tona ulaştı.
 • 09:08Lokantada Korkutan YangınLokantada Korkutan YangınARDAHAN (İHA) – Ardahan’da bir lokantada çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü.
 • 10:39Ardahan'a Amerikalı GelinArdahan'a Amerikalı GelinArdahan'a Amerikalı gelin Ardahanlı Muharrem Kayatürk, Amerika'da gönlünü kaptırdığı Mari Cabrales'le Türk örf ve adetlerine uygun düzenlenen törenle dünya evine girdi.
 • 15:09Ardahan Yolcu Otobüsü Kamyonetle Çarpıştı: 1 Ölü, 3 YaralıArdahan Yolcu Otobüsü Kamyonetle Çarpıştı: 1 Ölü, 3 YaralıArdahan'da otobüs ve kamyonetin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelene kazada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
 • 14:55Ardahan'da Yolcu Otobüsü ile Kamyonet Çarpıştı: 1 Ölü, 3 YaralıArdahan'da Yolcu Otobüsü ile Kamyonet Çarpıştı: 1 Ölü, 3 YaralıArdahan’ın Posof ilçesinde yolcu otobüsü ile kamyonetin çarpışması sonucu meydana gelene kazada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
 • 12:43Yolcu Otobüsü Kamyonetle Çarpıştı: 1 Ölü, 3 YaralıYolcu Otobüsü Kamyonetle Çarpıştı: 1 Ölü, 3 YaralıArdahan'ın Posof ilçesinde otobüs ve kamyonetin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelene kazada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
 • 09:33Yurtta Hava DurumuYapılan son değerlendirmelere göre; öğle saatlerinden sonra İç Ege, Batı Akdeniz’in iç kesimleri, Doğu Karadeniz kıyıları, İzmir, Bilecik, Balıkesir’in güneydoğusu, Bursa’nın güneyi, Bolu, Eskişehir, Ordu’nun iç kesimleri, Artvin, Kars, Ardahan ile Erzurum’un kuzeyinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 • 20:45Ardahan'da Ardahan'da "3. Rahvan At Yarışları"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ardahan Belediye Başkanı Faruk Köksoy'un konuşması- Ardahan Valisi Ahmet Deniz'in konuşması- Rahvan At yarışlarından detaylar- Aşıklar Ardahan'da "3. Rahvan At Yarışları"- Yarışmacılar dereceye girmek için 6 kategoride mücadele etti Ardahan'da 7 ilden yaklaşık 60 atın katıldığı "3. Rahvan At Yarışları" renkli görüntülere sahne oldu.
 • 20:13Ardahan - Sazlı Sözlü At Yarışları Ardahan'a Heyecan GetirdiArdahan - Sazlı Sözlü At Yarışları Ardahan'a Heyecan GetirdiSazlı sözlü at yarışları Ardahan'a heyecan getirdi Ardahan'da aşıkların çalıp söylediği türküler eşliğinde başlayan Rahvan at yarışları büyük çekişmelere sahne oldu.
 • 19:14Sazlı Sözlü At Yarışları Ardahan'a Heyecan GetirdiSazlı Sözlü At Yarışları Ardahan'a Heyecan GetirdiArdahan'da aşıkların çalıp söylediği türküler eşliğinde başlayan Rahvan At Yarışları büyük çekişmelere sahne oldu.
 • 12:39Meteoroloji'den Ardahan, Kütahya, Bursa ve Balıkesir İçin Kuvvetli Yağış UyarısıMeteoroloji, Ardahan, Kütahya il geneli, Bursa'nın güneyi ile Balıkesir il merkezi ve güneydoğusunda yerel olmak üzere kuvvetli gök gürültülü sağanak yağış beklendiğinden yaşanabilecek olumsuzluklara karşı (Ani sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı ve yağış anında kuvvetli rüzgar vb.) dikkatli ve tedbirli olunması konusunda uyarıda bulundu.
 • 09:296 İlde Kuvvetli Yağış Var6 İlde Kuvvetli Yağış VarRize, Artvin, Ardahan, Kütahya ile Afyon ve Uşak'ın kuzeyinde kuvvetli yağış görülecek.
 • 14:57CHP'li Öğüt'ten Ardahan'daki Dağdaşen Köprüsü İçin UyarıCHP'li Öğüt'ten Ardahan'daki Dağdaşen Köprüsü İçin UyarıChp Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve Ardahan eski Milletvekili Ensar Öğüt, Ardahan'ın merkeze bağlı Bağdaşen Köyü'ndeki köprünün yıkılmak üzere olduğunu ifade ederek, faciaya yol açmaması için yetkilileri göreve çağırdı.
 • 08:58Yurtta Hava DurumuYapılan son değerlendirmelere göre, öğleden sonra ve akşam ilk saatlerde İç Ege, Akdeniz’in iç kesimleri, Ankara, Eskişehir, Çankırı, Konya, Bolu, Karabük, Kastamonu, Çorum, Trabzon, Rize, Artvin, Kars ve Ardahan, gece saatlerinde Adana ve Osmaniye çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
 • 19:03Erzurum-Ardahan Karayolu 26 Saat Sonra Ulaşıma AçıldıErzurum-Ardahan Karayolu 26 Saat Sonra Ulaşıma AçıldıPkk'nın kamyon yaktığı Erzurum- Ardahan karayolu 26 saat sonra yeniden ulaşıma açıldı.
 • 17:31Hava operasyonlarında 260'tan Fazla Terörist ÖldürüldüHava operasyonlarında 260'tan Fazla Terörist ÖldürüldüSon bir ayda gerçekleşen terör olaylarında 22 güvenlik görevlisi şehit oldu, 6 vatandaş hayatını kaybetti, 89 kişi yaralandı. PKK'ya yönelik hava operasyonlarında ise 260'tan fazla terörist öldürüldü
 • 08:58Yurtta Hava DurumuYapılan son değerlendirmelere göre, ülkemizin büyük bir bölümü parçalı, zamanla çok bulutlu, Trakya, Batı Karadeniz’in iç kesimleri, Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Karadeniz, İç Anadolu’nun kuzeybatısı, Yozgat, Kütahya ve Ardahan çevreleri ile Uşak ve Afyonkarahisar’ın kuzey kesimleri, Manisa’nın kuzeydoğusu, Kastamonu’nun kıyı ve Sinop’un batı ilçelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin ise az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
 • 23:56Pkk, Erzurum-Ardahan Karayolunu Kesti, Kamyonları YaktıErzurum'un Şenkaya ilçesinde yol kesen PKK'lı teröristler, örgüt propagandası yapıp, iki kamyon ve bir otomobili yaktı.