SON DAKİKA ARGUVAN HABERLERİ

Son Dakika Arguvan Haberleri

18:07
Almanya Arguvanlılar Derneği'nden Arguvan Belediyesine Ziyaret Almanya Arguvanlılar Derneği Başkanı Oktay Yücedağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ve Arguvan Belediyespor Kulübü Başkanı Kanber Yıldırım’ı ziyaret etti.
Almanya Arguvanlılar Derneği'nden Arguvan Belediyesine Ziyaret
17:44
Almanya Arguvanlılar Derneği'nden İlçeye Ziyaret Dernek Başkanı Yücedağ ve yönetim kurulu üyeleri, Arguvan Belediye Başkanı Kızıldaş ve Arguvan Belediyespor Kulübü Başkanı Yıldırım’ı ziyaret etti.
12:44
Arguvanspor Dönüyor Yıllar sonra yeniden 2. Amatör Küme Büyükler Ligi’nde boy göstermeye hazırlanan Arguvan Belediyespor’da transfer ve hoca belirleme çalışmaları sürüyor.
Arguvanspor Dönüyor
18:06
Beşiktaş Belediyesi'nden Arguvan'a Çöp Kamyonu Gönderildi İstanbul’un Beşiktaş İlçe Belediyesi tarafından, Malatya’nın Arguvan İlçe Belediyesi’ne çöp kamyonu hibe edildi.
Beşiktaş Belediyesi'nden Arguvan'a Çöp Kamyonu Gönderildi
19:01
Arguvan'da 'Hoşgeldin Bebek' Projesi Malatya’nın Arguvan ilçesinde Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlanan “Hoş geldin Bebek Projesi” uygulamaya başladı.
Arguvan'da 'Hoşgeldin Bebek' Projesi
14:32
Beşiktaş Belediyesi, Kardeş Belediyelerini Unutmadı Beşiktaş Belediyesi bakıma alarak yeniledikleri araçlarını ihtiyaç sahibi belediyelere gönderdi.
15:21
Arguvan'da Abdal Musa Lokması ve Cemi Geleneksel olarak her yıl Ocak veya Şubat ayında Arguvan Abdal Musa Kültür Derneği tarafından gerçekleştirilen Abdal Musa Birlik Lokması ve Cem, Arguvan’da yoğun katılım ile gerçekleştirildi.
Arguvan'da Abdal Musa Lokması ve Cemi
12:45
YSK Üyeliğine, 1. Ceza Daire Üyesi Haluk Kırca Seçildi Yüksek Seçim Kurulu üyeliğine Birinci Ceza Daire Üyesi Haluk Kırca seçildi.
11:02
Arguvan'da Abdal Musa Lokması Etkinliği Düzenlendi Arguvan'da geleneksel Abdal Musa Lokması etkinliği düzenlendi.
17:45
AK Parti Arguvan Kadın Kolları Başkanı Şimşek, Güven Tazeledi AK Parti Arguvan İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Şimşek, yeniden başkanlığa seçildi.
10:31
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yaptığı Yatırımlarla Örnek Oluyor Malatya’nın Büyükşehir olmasıyla birlikte hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler üreten Malatya Büyükşehir Belediyesi, kırsala yapacağı yatırım ve hizmetler için yeni tesisler kurmaya devam ediyor.
Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yaptığı Yatırımlarla Örnek Oluyor
18:59
Arguvan Belediyesinden Lise'ye Kitap Bağışı Malatya’nın Arguvan İlçe Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş, Arguvan Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek okul kütüphanesine kitap desteğinde bulundu.
Arguvan Belediyesinden Lise'ye Kitap Bağışı
12:41
Arguvan Belediyesinden Kitap Yardımı Arguvan Belediyesi, ilçedeki çok programlı lisenin kütüphanesine 400 kitap yardımı yaptı.
14:44
Milletvekili Şahin, Mahkeme Kararını Yargıtaya Taşıyacak Türk Halk Müziği sanatçısı Kutsal Evcimen’in, kendisine hakaret ettiği gerekçesi ile açtığı tazminat davasının ardından açıklama yapan AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, mahkeme kararını Yargıtaya taşıyacağını söyledi.
Milletvekili Şahin, Mahkeme Kararını Yargıtaya Taşıyacak
16:56
Türk Halk Müziği Sanatçısı, Erdoğan'a Hakaretten Yargılanacak Halk müziği sanatçısı Kutsal Evcimen hakkında, söylediği "Satın Eşek Sıpaları" türküsü nedeniyle dönemin Başbakanı Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla soruşturma açıldı.
Türk Halk Müziği Sanatçısı, Erdoğan'a Hakaretten Yargılanacak
18:44
Arguvan'a Beyaz Kabus Çöktü Malatya’nın Arguvan ilçesi hava muhalefeti ulaşımda aksaklıklara neden olurken, haberleşme ve elektrikte de kesintiler yaşandı.
Arguvan'a Beyaz Kabus Çöktü
13:02
Yurtta Kış Sivas'ta 555, Kayseri'de 40, Malatya'da 102, Tunceli'de 270, Tokat'ta 44, Elazığ'da 222 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
10:35
Yurtta Kış Malatya'da, 102 yerleşim biriminine ulaşım sağlanamıyor.
12:21
Yurtta Kış Malatya'da kırsal kesimdeki 171 mahallenin yolunda ulaşım sağlanamıyor.
10:31
Malatya'da 171 Köy Yolu Kapandı Malatya’da etkili olan kar yağışı nedeniyle 171 köye ulaşım sağlanamıyor.
Malatya'da 171 Köy Yolu Kapandı
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
15:07
Yurtta Kış Malatya'da kırsal kesimdeki 81 mahallenin yolu ulaşıma kapandı.
09:07
Kar Tatili Hangi İller İçin ? Yoğun Kar Yağışı Tatille Beraber Geldi Kar tatili hangi iller ve okullar için verildi ? Yoğun kar yağışı nedeniyle başta İstanbul olmak üzere birçok ilde eğitime ara verildi.
Kar Tatili Hangi İller İçin ? Yoğun Kar Yağışı Tatille Beraber Geldi
09:05
Hangi İllerde Okullar Tatil ! Kar Yağışı Nedeniyle Okullar Tatil Yoğun kar yağışı nedeniyle başta İstanbul olmak üzere birçok ilde eğitime ara verildi.
Hangi İllerde Okullar Tatil ! Kar Yağışı Nedeniyle Okullar Tatil
09:01
Bazı İlllerde Okullar Kar Nedeniyle Tatil Edildi İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde okullar tatil edildi.
20:33
Malatya'da Eğitime Kar Engeli Arapgir ve Arguvan ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
18:14
Arguvan'da Çevre Düzenlemesi Arguvan Belediyesi çevre düzenlemeleri kapsamında ilçe kaldırımlarına kilitli parke taşı döşeniyor.
16:28
Arguvan'da Konser Verildi Arguvan'da yeni yıl öncesi mahalli sanatçı Öztaş Ergün tarafından konser verildi.
17:01
Uluslararası Arguvan Türkü Festivali 25-26 Temmuz'da Düzenlenecek Malatya’nın Arguvan İlçesi’nde her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası Türkü Festivali tarihi açıklandı.
Uluslararası Arguvan Türkü Festivali 25-26 Temmuz'da Düzenlenecek
12:41
Uluslararası Arguvan Türkü Festivali CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba: "Deniz Gezmiş'in yakalanışını herhalde kitaplar dolusu anlatsanız yazamazsınız ama bir kadının, bir ananın türküsü Deniz Gezmiş'in Gemerek'te nasıl yakalandığını üç dakikada çok iyi anlatır"
17:23
Arguvan'da Servis Şoförlerine Eğitim Verildi Arguvan ilçesinde servis şoförlerine yönelik trafik konusunda eğitim semineri düzenlendi.
11:38
Çobanlık Kursu İki Köyde Devam Ediyor Malatya ili Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, Arguvan Bozburun ve Arapkir Deregezen Mahallelerinde devam eden sürü yönetimi eğitimi (çobanlık) kurslarını ziyaret ederek, kursiyerleri ve kurs öğretmenlerini dinlediArguvan Bozburun (Paçikan) Mahallesi’ndeki verilen eğitime katılan birlik heyeti, burada Arguvan Gıda Tarım ve Hayvancılık ilçe müdürlüğünde görevli veteriner hekim Rıza Çağatay’ın verdiği çobanlık dersine katıldı.
Çobanlık Kursu İki Köyde Devam Ediyor
11:04
İnönü Üniversitesi Öğrencilerinden Liseli Kardeşlerine Destek İnönü Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Kulübü öğrencileri, Arguvan Çok Programlı Anadolu Lisesi Kütüphanesine kitap bağışında bulundu, liselilere meslekleri anlattı.
İnönü Üniversitesi Öğrencilerinden Liseli Kardeşlerine Destek
18:37
Arguvan Belediyesi'nden Sokak Hayvanlarına Yemek Arguvan Belediyesi ekipleri, sokak hayvanlarının özellikle kış aylarında aç kalmaması için kurum ve kuruluşlardan toplanan yemek artıklarını ilçe dışında oluşturan yemliklere bırakıyor.
16:19
Kaymakamlardan Kaymakam Hasan Gündoğdu'ya Ziyaret Kaymakamlar, Malatya’nın Kuluncak ilçesi Kaymakamı Hasan Gündoğdu’yu makamında ziyaret etti.
11:35
Odun Kömürü İşçilerinin Kış Mesaisi Diyarbakır ve Mardin'deki evlerini bırakarak Malatya'nın Arguvan ilçesine gelen aileler, ormanlık alanda kurdukları ocaklarda odun kömürü üretmek için zor şartlar altında çalışıyor Mardin'den gelen odun kömürü işçisi Oruç: "Hem Arguvan'daki hem de Mardin'deki esnafa borçlarımız var. Havaların iyi gitmesinden dolayı bir süre daha kalmaya karar verdik.
10:14
Arapgir Bostancık Grup Yolu Asfaltı Tamamlandı Arapgir'deki Sipahiuşağı, Çakırsu, Konducak, Bostancık, Boğazlı ve Günyüzü mahallelerini birbirine bağlayan Bostancık grup mahalle yolu asfalt çalışmaları tamamlandı.
Arapgir Bostancık Grup Yolu Asfaltı Tamamlandı
17:34
Malatya Valisi Kamçı'ya Ziyaretler Malatya İl Müftüsü Ümit Çimen ile ilçe müftüleri ve İl İnsan Hakları Kurulu üyeleri Vali Kamçı'yı makamında ziyaret etti.
17:59
Arguvan'dan Kısa Kısa Arguvan Kaymakamı Selçuk Yosunkaya, bazı okullarda incelemelerde bulundu, nakış sergisini gezdi.
15:04
Ağbaba'dan Sağlık Eleştirisi Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya’nın sağlık tesisleri ve personel konusunda büyük eksiklikleri olduğunu, büyükşehir olması ile övünülen şehrin 6 ilçesinde devlet hastanesi bulunmadığını bildirdiAğbaba yaptığı yazılı açıklamada, “Sağlıkta devrim yaptıklarını ifade eden AKP Hükümeti, gelip Malatya’da yaptığı devrimi görmelidir.
Ağbaba'dan Sağlık Eleştirisi
14:30
CHP Eski İl Başkanı Berktaş'ın Acı Günü CHP Malatya eski il başkanlarından Celal Berktaş’ın annesi Lütfiye Berktaş (68) vefat etti.
CHP Eski İl Başkanı Berktaş'ın Acı Günü
13:58
Su Bedeli Halkımıza Hizmet Olarak Geri Dönüyor Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürü Dr. Özgür Özdemir, MASKİ Genel Müdürlüğü'nün yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
12:26
Arguvan'da Aşure Etkinliği Düzenlendi Malatya'nın Arguvan İlçe Müftülüğü, Aşure Etkinliği düzenledi.
Arguvan'da Aşure Etkinliği Düzenlendi
09:26
Doğanyol'un Yeni Kaymakamı Serdar Karal'a Ziyaret Malatya’nın Doğanyol İlçe Kaymakamı Serdar Karal’a ziyaretler devam ediyor.
Doğanyol'un Yeni Kaymakamı Serdar Karal'a Ziyaret
12:23
Arguvan'da AK Parti'den Yosunkaya'ya Ziyaret Malatya'nın Arguvan ilçesinde AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanlığına atanan Fatma Şimşek ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Selçuk Yosunkaya'yı ziyaret etti.
Arguvan'da AK Parti'den Yosunkaya'ya Ziyaret
15:36
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz 10 Kasım Atatürk'ü Anma ve Atatürk Haftası kapsamında ilçelerde törenler düzenlendi.
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
16:43
AK Parti Arguvan İlçe Kongresi Yapıldı Arguvan AK Parti İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi başkanlığına yeniden Kudret Kılıç seçildi.
AK Parti Arguvan İlçe Kongresi Yapıldı
18:40
Kaymakam Yosunkaya, İncelemelerde Bulundu Malatya'nın Arguvan Kaymakamı Selçuk Yosunkaya Yazıbaşı Mahallesi Sağlık Evi ve İlköğretim Okulu'nda incelemelerde bulundu.
17:40
Mesob'dan Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ne Ziyaret Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı şevket Keskin, beraberinde oda başkanları ile birlikte 25. Yılını geride bırakan Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman’ı ziyaret etti.
Mesob'dan Malatya Gazeteciler Cemiyeti'ne Ziyaret
16:12
Muharrem Ayı Arguvan'da aşure dağıtıldı.
Muharrem Ayı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 20:24:39. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ARGUVAN HABERLERİ
[Hata Bildir]