SON DAKİKA ARKAS HOLDİNG HABERLERİ

Son Dakika Arkas Holding Haberleri

09:44
Atilla, "İzmir, Mutfağıyla Marka Olabilir" İzmir'in Marka Değeri Sempozyumu Hasan Tahsin oturumunda Mehmet Aykırı İzmir'in sanayi ile gelişebileceğini belirtti.
Atilla, 'İzmir,  Mutfağıyla Marka Olabilir'
10:51
Marka Üniversite Marka Şehir İzmir'i Tartışıyor Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından "Ege Üniversitesi 60.Yıl Etkinlikleri" kapsamında "Marka Şehir İzmir Sempozyumu" düzenlenecek.
14:01
İnsanlığın Gerçek Dostları Ödüllendirilecek Türkiye Sigarayla Savaş Derneği, sigara ile mücadelede sosyal sorumluluk bilincinin gelişmesine katkı sağlayan isimleri ödüllendirecek.
İnsanlığın Gerçek Dostları Ödüllendirilecek
11:45
Gerede'den Sokak Hayvanları İçin Sergi İzmir'in Çeşme İlçesi'nde hayvan barınaklarındaki olumsuz koşullara dikkat çekmek için tanınmış isimler, fotoğrafçı ve hayvansever Bennu Gerede'nin objektifine poz verdi.
Gerede'den Sokak Hayvanları İçin Sergi
18:33
Bennu Gerede Deklanşöre Sokak Hayvanları İçin Bastı İzmir'in Çeşme İlçesi'ndeki hayvan barınağına yardım edip, buradaki hayvanların içler acısı durumuna dikkat çekmek için tanınmış isimler, fotoğrafçı ve hayvansever Bennu Gerede'nin objektifine poz verdi.
Bennu Gerede Deklanşöre Sokak Hayvanları İçin Bastı
15:14
Milta Marina Cup Dostluk Etabıyla Start Aldı Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde düzenlenen ARKAS-Milta Marina Cup yelkenli tekne yarışı, dostluk etabıyla başladı.
Milta Marina Cup Dostluk Etabıyla Start Aldı
11:35
Türk Ekonomisinin Tarihi Markaları Türk ekonomisinde sayısı az da olsa Osmanlı İmparatorluğu döneminde kurulmuş ve Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna tanıklık etmiş şirketler bulunuyor Türkiye'nin en eski markalarının önemli bölümü gıda sektöründe faaliyet gösteriyor 237 yıllık Hacı Bekir Lokumları Türkiye'nin en eski markası.
16:53
Girişimcilik' Kursu Belgesi Alanlar, Kosgeb'ten 30 Bin TL Hibe Alabilecek Manisa Sanayici ve İş Adamları Derneği (MASİAD), Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) işbirliğinde ‘Girişimcilik’ kursu düzenleyecek.
14:20
İzmir'e 150 Milyon Dolara En Yüksek Kule İnşa Ediliyor Mistral Yapı, 150 milyon dolarlık yatırımla İzmir’in en yüksek kulesini inşa ediyor.
İzmir'e 150 Milyon Dolara En Yüksek Kule İnşa Ediliyor
13:49
Mistral İzmir Projesine İlgi İzmir'de bir grup işadamının biraraya gelerek oluşturduğu Mistral Yapı'nin Bayraklı gökdelenler bölgesinde yükselecek iki gökdelenden oluşacak Mistral İzmir projesinin daha temeli atılmadan yüzde 45'i satıldı.
Mistral İzmir Projesine İlgi
19:02
İzmir'in Vergi Rekortmenleri Açıklandı Maliye Bakanlığı'na bağlı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın açıkladığı Türkiye’nin 2013 yılı vergi rekortmenleri listesine göre İzmir’in vergi şampiyonu yine Lucien Arkas oldu.
12:09
Gediz Üniversitesi 3. Kariyer Günleri Gediz Üniversitesi 3’üncü Kariyer Günleri, başarı öyküleriyle hayran bırakan 2 özel ismi konuk etti.
Gediz Üniversitesi 3. Kariyer Günleri
12:04
Olağanüstü Başarı Öykülerini Gediz'li Öğrencilere Anlattılar Londra’da bulaşıkçılık yapıyordu, restoranlar zinciri ve üniversite kurdu.
Olağanüstü Başarı Öykülerini Gediz'li Öğrencilere Anlattılar
14:09
Gediz Kariyer Günleri'nde "Başarı" Tüyoları Gediz Üniversitesi Kariyer Günleri, 3’üncü kez gerçekleştirildi.
Gediz Kariyer Günleri'nde 'Başarı' Tüyoları
09:44
Gediz Üniversitesi'nde Başaranlardan 'Başarı' Dersi Gediz Üniversitesi 3. Kariyer Günleri düzenlendi.
Gediz Üniversitesi'nde Başaranlardan 'Başarı' Dersi
22:34
Türkiye Bandıralı Geminin İtalyan Balıkçı Teknesine Çarptığı İddia Edildi Tekneleri batan 3 balıkçının kurtarıldığı kazanın ardından yük gemisi, İtalyan sahil güvenlik ekiplerince durduruldu.
14:37
Bostanlı Rotary'den Arkas'a Hizmet Ödülü Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas, başarısının altında İzmir kültürünün yattığını söyledi.
Bostanlı Rotary'den Arkas'a Hizmet Ödülü
10:16
Arkas'a Hizmet Ödülü Bostanlı Rotary Kulübü tarafından İzmir’e katkıları nedeniyle meslek hizmet ödülüne layık görülen Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas, başarısının altında İzmir kültürünün yattığını söyledi.
Arkas'a Hizmet Ödülü
15:43
Binali Yıldırım, İzmir İçin 1414 Proje Açıkladı Ak Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, seçildiği taktirde İzmir'de 65 milyar liralık yatırım yaparak, 175 bin kişiye iş imkanı sağlayacağını öne sürdü.
Binali Yıldırım, İzmir İçin 1414 Proje Açıkladı
09:46
Patronların DNA'sını Çıkardı, "Patron Çıplak" Dedi Gazeteci ve yazar Demet Cengiz, ilk kitabı Patron Çıplak ile hem Türk patronların hem de yabancı patronların bilinmeyen yönlerini ortaya koydu.
Patronların DNA'sını Çıkardı, 'Patron Çıplak' Dedi
12:46
Arkas, Konteyner Gemi Filosu Dünya Sıralamasında 24. Sırada Türk denizcilik sektörünün öncü holdinglerinden Arkas, dünyaca ünlü araştırma şirketi Clarkson Research Services Limited tarafından yapılan 'konteyner gemi filosu sahibi armatörler' dünya sıralamasında 24.sırada yer aldı.
Arkas, Konteyner Gemi Filosu Dünya Sıralamasında 24. Sırada
09:02
Aziz Kocaoğlu, İzmir'de Sergi Açılışına Katıldı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, '18 ve 19. Yüzyıllarda İzmir: Batılı Bir Bakış' sergisinin açılış törenine katıldı.
Aziz Kocaoğlu, İzmir'de Sergi Açılışına Katıldı
17:42
Akdeniz Akademisi Start Verdi Aziz Kocaoğlu: Ülkemizin en çağdaş, en aydınlık kentinden tüm Türkiye'ye bir katkıda bulunmak, demokrasi anlayışına bir ivme kazandırmak istiyoruz dedi.
Akdeniz Akademisi Start Verdi
12:57
Seyyahın Gözünden İzmir Arkas Sanat Merkezi'nde açılan '18 ve 19'ncu Yüzyıllarda İzmir.
Seyyahın Gözünden İzmir
11:35
Seyyah Gözünden 18 ve 19. Yüzyıllarda İzmir Arkas Sanat Merkezi'nde açılan "18 ve 19.Yüzyıllarda İzmir."
Seyyah Gözünden 18 ve 19. Yüzyıllarda İzmir
11:12
İzmir'de Sıradışı Bir Sergi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilen İzmir Akdeniz Akademisi'nin açılışından ardından, Arkas Sanat Merkezi'ndeki "18 ve 19.Yüzyıllarda İzmir."
İzmir'de Sıradışı Bir Sergi
20:27
Akdeniz Akademisi Açıldı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Akdeniz Akademisi, katılımcı demokrasi anlayışını yaşama geçirmeyi amaçlıyor"
19:24
Arkas: Liman Taraması Şart İzmir Akdeniz Akademisi Konferansı'nda konuşan Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas, İzmir'in denizcilik sektöründe ilerlemesi için limanın su derinliğinin arttırılması gerektiğini belirterek, "Akdeniz'e hakim olacaksak denize hakim"...
Arkas: Liman Taraması Şart
18:25
Akdeniz Akademisi Start Verdi İzmir Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde kurulan Akdeniz Akademisi, düzenlenen tören ve konferansla çalışmalarına başladı.
Akdeniz Akademisi Start Verdi
12:03
Hedef Akdeniz! İzmir'i Akdeniz'in lider kentlerinden biri yapmak hedefiyle İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan İzmir Akdeniz Akademisi, resmi açılışını 24 Eylül Salı günü bir konferansla yapacağını duyurdu.
Hedef Akdeniz!
10:27
İzmir'in Hedefi Akdeniz! İzmir'i Akdeniz'in lider kentlerinden biri yapmak hedefiyle İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan İzmir Akdeniz Akademisi, resmi açılışını 24 Eylül Salı günü bir konferansla yapacağını duyurdu.
İzmir'in Hedefi Akdeniz!
16:21
Danıştay Tahsisi İptal Etti 2 Gemi, Bin Araç Limanda Bekliyor Kocaeli'nde Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından 2007 yılında 49 yıllığına Arkas Holding'e kiralanan, Türkiye'nin ilk ve tek otomotiv ihtisas limanı Autoport'la ilgili Danıştay'ın kullanım izninin iptali ve limanın tahliyesi yönünde karar...
Danıştay Tahsisi İptal Etti 2 Gemi, Bin Araç Limanda Bekliyor
14:58
Kocaeli'deki Autoport Limanı'nın "Tahliye Edilmesi" Kararı Arkas Holding Liman Hizmetleri Grup Başkanı Genç: "Davada taraf değil, mağduruz. Danıştay, karar düzeltme aşamasında. Karar kesinleşmeden yapılan bir tahliye uygulaması var"
Kocaeli'deki Autoport Limanı'nın 'Tahliye Edilmesi' Kararı
14:48
Autoport'a Tahliye Kararı Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde kurulan ve yıllık 400 bin araçlık yükleme ve indirme kapasitesine sahip olan Autoport, Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından verilen iki günlük sürenin dolmasıyla tahliye kararı ile karşı karşıya kaldı.
Autoport'a Tahliye Kararı
14:13
Autoport Limanı İçin Arkas'tan Açıklama: Davada Taraf Değil Mağduruz Kocaeli'nin Başiskele İlçesi sahilinde 50 milyon dolar yatırımla yaptırılan Autoport Limanı yeri için 2007 yılında verilen 49 yıllık tahsisin, Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu tarafından iptal edilmesi ve tahliye kararı alınmasının ardından...
Autoport Limanı İçin Arkas'tan Açıklama: Davada Taraf Değil Mağduruz
17:02
50 Milyon Dolarlık Autoport Limanı Tahliye Ediliyor Başiskele'de bulunan 'Autoport' adlı liman için 2007 yılında verilen 49 yıllık tahsis, Danıştay tarafından hukuka uygun bulunmayınca iptal edildi.
50 Milyon Dolarlık Autoport Limanı Tahliye Ediliyor
15:38
Arkas-Milta Marina Cup'ta Ödüller Sahibini Buldu Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından Arkas Holding ve Milta Bodrum Marina sponsorluğunda bu yıl 12'nsi düzenlenen Arkas-Milta Marina Cup yelken yarışları ödül töreniyle sona erdi.3 gün boyunca 26 teknede 300 yelkencinin mücadele ettiği...
Arkas-Milta Marina Cup'ta Ödüller Sahibini Buldu
16:31
Arkas-Milta Marina Cup'ta Son Gün Heyecanı Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, Arkas Holding ve Milta Bodrum Marina sponsorluğunda düzenlenen ARKAS-Milta Marina Cup, 3'üncü gün yarışları ile devam etti.
Arkas-Milta Marina Cup'ta Son Gün Heyecanı
16:05
Bodrum'da Yelkenliler Yarıştı Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde Arkas Holding ve Milta Bodrum Marina sponsorluğunda düzenlenen ARKAS-Milta Marina Cup, 2'nci gün yelken yarışlarıyla devam etti.
Bodrum'da Yelkenliler Yarıştı
18:10
Yelken: Arkas Bayk Cup Bodrum açıklarında startı verilen ve 3 gün sürecek yarışlara 25 tekne katılıyor
Yelken: Arkas Bayk Cup
17:41
Yelkenler Dostluk Etabıyla Açıldı Arkas Holding ve Milta Bodrum Marina Sponsorluğu'nda düzenlenen ARKAS-Milta Marina Cup, Dostluk Etabı ile başladı.
Yelkenler Dostluk Etabıyla Açıldı
17:17
Rekabet Kurulu'ndan, Aks Televizyon ile Show Bağlantılı Varlık Hisselerinin Ciner'e Devrine İzin Rekabet Kurulu, Ciner Görsel Televizyon Prodüksiyon A Rekabet Kurulu, Ciner Görsel Televizyon Prodüksiyon A.Ş.tarafından, Aks Televizyon Reklamcılık ve Filmcilik ve Show bağlantılı varlıklara ait hisselerin tamamının devralınması işlemine izin...
Rekabet Kurulu'ndan, Aks Televizyon ile Show Bağlantılı Varlık Hisselerinin Ciner'e Devrine İzin
14:48
Capital Dergisi Gönlü Zengin İşadamlarını Sıraladı Türkiye'nin saygın ekonomi dergilerinden Capital, haziran sayısında gönlü zengin işadamlarının sıralamasını yaptı.
Capital Dergisi Gönlü Zengin İşadamlarını Sıraladı
15:28
Türkiye'deki Yenilenebilir Enerjinin On Katını Tek Alman Eyaleti Üretiyor Almanya'nın Mecklenburg-Vorpommern Başbakanı Erwin Sellering ve beraberindeki heyet Türkiye'deki temaslarına devam ediyor.
13:50
Vodafone Sponsorluğunda İzmir Ekonomisine Yön Verenler Ödüllendirildi Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda bu yıl ikinci kez düzenlenen 'İzmir'e Yön Verenler' gecesinde, Türkiye'nin küresel ekonomiye açılan penceresi İzmir'in gelişimine liderlik eden en başarılı 40 iş...
Vodafone Sponsorluğunda İzmir Ekonomisine Yön Verenler Ödüllendirildi
00:14
İzmir'e Yön Verenler Ödüllerini Aldı Capital ve Ekonomist dergileri öncülüğünde, Vodafone Türkiye ana sponsorluğunda düzenlenen "İzmir'e Yön Verenler" ödülleri İzmir iş dünyasını bir araya getirdi.
İzmir'e Yön Verenler Ödüllerini Aldı
21:04
Rekabet Kurulu Kararları Rekabet Kurulu, AEI Enerji Holding AŞ'nin yüzde 100 oranında hissesiyle bazı iştiraklerinin INTER RAO Turkey Enerji Holding AŞ tarafından devralınması işlemine izin verdi.
Rekabet Kurulu Kararları
14:44
Efes Rotary Kulübü Meslek Hizmeti Ödülü, UĞURATA'nın Birleşmiş Milletler'de temsil edilen tek Sivil Toplum Örgütü Uluslararası Rotary, dünyadaki sorunları, geliştirmeye çalıştığı çözümlerle azaltmaya çalışırken belki de dünyanın en güçlü derneklerinden birisi oluyor.
15:18
Ansiad'ın 18. Olağan Toplantısı (ANSİAD) 18.Olağan toplantısında "Türkiye'de Lojistik Sektörü ve Antalya Limanı" konusu değerlendirildi.
14:31
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5) Foto.Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof.Dr.Mustafa Akaydın, TÜRKONFED Başkanı Süleyman Onatça, Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bernard Arkas ve üst düzey yöneticileri, Global Liman İşletmeleri AŞ Genel Müdürü Saygın Narin,...
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (5)
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 09:10:03. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ARKAS HOLDİNG HABERLERİ
[Hata Bildir]