SON DAKİKA ARKAS HOLDİNG HABERLERİ

Son Dakika Arkas Holding Haberleri

 • 16:46Kadınlara siyaset çağrısı"Kadının Çok Yönlü Güçlendirilmesi" başlıklı toplantıda konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, hem belediye başkanlığı ve milletvekilliği hem de bakanlık yapan Işılay Saygın'ı örnek göstererek İzmirli kadınlara "siyasete girin" çağrısı yaptı.
 • 15:22Şeffaf Mutfak Projesi'ne Altın Pusula ÖdülüÇekmeköy Belediyesi’nin Şeffaf Mutfak Sağlıklı ve Güvenilir İşletmeler projesi, iletişim stratejisi ile Türkiye’nin iletişim Oscar’ı sayılan “Altın” Pusula ödülüne layık görüldü.
 • 09:38Patronlar İzmir'de Kadın Sorunlarını KonuşacakPatronlar İzmir'de Kadın Sorunlarını Konuşacak“Kadının Çok Yönlü Güçlendirilmesi Projesi İzmir Toplantısı” 1 Haziran Çarşamba günü Türkiye Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu(TÜRKONFED), Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonu (BASİFED), Ege İş Kadınları Derneği (EGİKAD) işbirliği ile Ege İhracatçılar Birliği Konferans salonunda gerçekleştirilecek.
 • 14:58Turkcell Platinum, Bosphorus Cup'ta"Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, 26-29 Mayıs tarihlerinde 4 gün boyunca sürecek olan etkinliğin ilk gününde yelkenler, Caddebostan'da antrenman yarışı yapacak.
 • 13:36'Bosphorus Cup' Işık HızındaBoğazın serin sularında 26-29 Mayıs tarihleri arasında bu yıl 15.'si gerçekleşecek olan yarışa, 30 ülkeden 100'e yakın tekne, kupayı evine götürmek için kıyasıya mücadele edecek.
 • 13:16Arkas'tan İranlılarla OrtaklıkArkas'tan İranlılarla OrtaklıkArkas Holding ile İran İslam Cumhuriyeti'nin denizcilik şirketi Islamic Republic of Iran Shipping Lines (IRISL) Group arasında ortaklık anlaşması imzalandığı; bu kapsamda Türkiye'de kurulacak ortak şirketin Türkiye ve Akdeniz'de deniz taşımacılığı ve lojistik hizmetler konusunda faaliyet göstereceği belirtildi.
 • 10:21Alsancak'a Emek Verenler ÖdüllendirildiAlsancak'a Emek Verenler ÖdüllendirildiAlsancak Koruma ve Güzelleştirme Derneği tarafından geleneksel olarak düzenlenen İzmir’e ve Alsancak’a Emek Verenler Ödül Töreni, Konak Belediyesi Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.
 • 18:30İzmir'de Vergi Rekortmeni Yine Lucien Arkasİzmir'de Vergi Rekortmeni Yine Lucien Arkasİzmir’in gelir vergisi şampiyonu Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas oldu.
 • 17:11Arkas Lojistik, Renault Trucks İle Yola Devam EdiyorTürkiye'nin öncü holdinglerinden Arkas Holding çatısı altında faaliyet gösteren Arkas Lojistik, filo yatırımlarına Renault Trucks ile devam ediyor.
 • 16:50İş Liderleri Karlılık ile Ayakta Kalmanın Yollarını Anlattıİş Liderleri Karlılık ile Ayakta Kalmanın Yollarını Anlattıİzmir'de Türk Telekom tarafından düzenlenen İşinin Liderleri Zirvesi'nde kentin marka değerlerini yönetenler, çağın değişen koşullarında nasıl dönüşerek, karlı bir şekilde ayakta kaldıklarını anlattı.
 • 14:25KTÜ Deniz Bilimleri Fakültesi Hopaport'u AğırladıTRABZON - Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Sürmene Denizcilik Fakültesinde gerçekleşen Kariyer Günlerinin konuğu HOPAPORT oldu.
 • 14:48Aşut: Aşut: "Mtso'nun 130 Yıllık Tecrübesi, Gelecek 130 Yılımızın Gücünü Oluşturdu"Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut, Türkiye’nin ilk kurulan birkaç odasından biri olan MTSO’nun 130 yıl boyunca Mersin ekonomisine, kente ve Türkiye’ye katkıda bulunduğunu belirterek, “Bu geçmişin 130 yıllık tecrübesi, bilgi birikimi, geleneği, kültürü ve kurumsal hafızası, bizlere gelecek 130 yılımızın gücünü ve payandasını oluşturdu” dedi.
 • 11:56Denizcilik Tarihine Maketle YolculukTarihin farklı dönemlerine şahitlik eden gemilerin maketleri, antika eşyalar ve ünlü ressamların tablolarının bir araya getirildiği Arkas Deniz Tarihi Merkezi, ziyaretçilerini denizcilik tarihinde yolculuğa çıkarıyor.
 • 14:57İzmir'in En'lerinde Kimler Ödül Aldı? İzmir'in D&R'larda en çok satan dergisi Karşıyaka LIFE, 7. yaşını "So Estetik" ana sponsorluğunda 800 seçkin konuk ile La Vie Nouvelle'de kutladı.
 • 10:59İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kuruluİzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu'nda (İEKKK) 55. Toplantısı Alsancak Limanı ve Karşıyaka ile Konak tramvay projeleri ele alındı.
 • 10:16İzmir Limanı'nda Önce Tarama Yapılacak, Sonra Satılacakİzmir Limanı'nda Önce Tarama Yapılacak, Sonra Satılacakİzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu’nun (İEKKK), Tarihi Havagazı Fabrikası’nda yapılan 55. toplantısında, İzmir Limanı'nın yeni imar planı ile Karşıyaka ve Konak tramvayları masaya yatırıldı.
 • 17:59Lojistik ve Ar-Ge Yöneticileri Dünya Otomotiv Konferansı ve Fuarı İçin Bir Araya GeliyorLojistik ve Ar-Ge Yöneticileri Dünya Otomotiv Konferansı ve Fuarı İçin Bir Araya GeliyorTürkiye otomotiv sektörünün üretim ve ihracat liderlerinden Ford Otosan ve Tofaş başta olmak üzere Ar-Ge ve Lojistik yöneticileri sektördeki gelişmeleri uluslararası arenada masaya yatırmak adına 25-26 Kasım 2015 tarihlerinde Türkiye'de Otomotiv Konferansı ve Fuarı'nda bir araya geliyor.
 • 13:17Kadınlar Kalplerindeki Denizi FotoğrafladıKadınlar Kalplerindeki Denizi Fotoğrafladıİzmir İş Kadınları Derneği (İZİKAD) ile İMEAK Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi'nin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği "Cumhuriyet Kadınlarının Kalbindeki Deniz" adlı 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması sonuçlandı.
 • 14:21İzmirli Gönüllülerden Coşkulu Törenİzmirli Gönüllülerden Coşkulu Törenİzmir’de, 19. Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği ödülleri sahiplerini buldu.
 • 09:48İzmirli Gönüllülerden Coşkulu Törenİzmirli Gönüllülerden Coşkulu Tören19. Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği Ödülleri Sahiplerini Buldu
 • 12:56İzmir'de Uluslararası Fotoğraf Günleriİzmir'de Uluslararası Fotoğraf Günleriİzmir Fotoğraf Sanatı Derneği ve Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü işbirliğiyle gerçekleştirilecek 3. Uluslararası İzmir Fotoğraf Günleri 22 Ekim’de başlayacak.
 • 17:29Türkiye'de Dünya Otomotiv Konferansı ve Fuarı İçin Geri Sayım BaşladıTürkiye'de Dünya Otomotiv Konferansı ve Fuarı İçin Geri Sayım BaşladıLondra merkezli Worldwide Partnerships tarafından otomotiv endüstrisinin önde isimleri ve medyanın yüksek katılımı ile düzenlenen uluslararası platform bu yıl Aselsan, Ford Otosan, Jaguar LandRover, Mercedes Benz Türk, Tofas Fiat, Borcelik, Arcelor Mittal, Autoport/ Arkas, Borusan Lojistik, Bosch, CEVA Lojistik, Shell, Contitech, ZF, SGS, SICK gibi 200 üzeri lider firma yöneticisinin katılımı ile Silence İstanbul Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecektir.
 • 12:26İzmir'in Foto Belgesi Bu Sergideİzmir'in Foto Belgesi Bu Sergideİzmir'deki Arkas Sanat Merkezi'nde 'İzmir: Yarınlara bir Miras' adıyla açılan fotoğraf sergisi, Türk ve uluslararası fotoğraf sanatçılarının objektifinden İzmir'in bugününü belgeleyerek yarınlara taşıyor.
 • 11:55Şirketlerin Röntgenini Çekiyor Bir Üst Lige ÇıkarıyorŞirketlerin Röntgenini Çekiyor Bir Üst Lige ÇıkarıyorVira Stratejik Ortaklık Yönetim Kurulu Başkanı Senem Kılıç, yeni pazarlarda büyüyerek bir üst lige çıkmak isteyen, markalaşma ve kurumsallaşmada sıkıntı yaşayan şirketlere danışmanlık hizmeti veriyor.
 • 12:00İzmir Dünyanın Ünlü İnstagram Fenomenlerine Evsahipliği Yapacakİzmir Dünyanın Ünlü İnstagram Fenomenlerine Evsahipliği YapacakInstagram’ın yükselişe geçerek dünyanın önde gelen şehirlerinin bu alanda yaptığı tanıtım çalışmalarının hızla artması, Türkiye’nin gözde şehirlerinden İzmir’i de harekete geçirdi.
 • 17:47Yelkenler Dostluk Etabı İçin AçıldıYelkenler Dostluk Etabı İçin AçıldıBodrum'da Arkas Holding ve Milta Bodrum Marina Sponsorluğu'nda düzenlenen ARKAS-Milta Marina Cup, Dostluk Etabı ile başladı.
 • 12:48Dutch Environment-friendly Ports To Be Modelled İn TurkeyDutch Environment-friendly Ports To Be Modelled İn TurkeyFriendly Green Port implementation. Istanbul, Marmara, Aegean, Mediterranean and Black Sea Regions (IMEAK) Chamber of Shipping branch in Aegean province of İzmir has hosted the representatives of Dutch consultancy companies with a seminar where Port of Amsterdam and the Dutch officials announced they.
 • 15:00Türkiye'nin 'Yeşil Liman'larına Hollanda Modeli ÖnerisiTürkiye'nin 'Yeşil Liman'larına Hollanda Modeli ÖnerisiDenizcilik ve liman projelerinde dünyada söz sahibi Hollanda, çevreye duyarlı "yeşil liman-green port" uygulamasında Türkiye’deki limanlara model olacak.
 • 14:21Türkiye'nin Yeşil Limanlarına Hollanda ModeliHollanda, çevreye duyarlı Yeşil Liman-Green Port uygulamasında da Türkiye'deki limanlara model olacak
 • 14:16"ARKAS Milta Marina Cup 2015" 27 Ağustosta Start Alıyor.27 – 30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Arkas-Milta Marina Cup'ta bu yıl 14. kez yarış heyecanı yaşanıyor.
 • 15:45Türkiye'nin İlk Yeşil LimanıTürkiye'nin ilk yeşil liman sertifikası, Marport Liman İşletmelerine verildi.
 • 15:34Deloitte Türkiye 56 Ortağıyla Güçlenmeye Devam EdiyorTürkiye'de denetim, vergi, danışmanlık, kurumsal risk ve finansal danışmanlık alanlarında 29'uncu hizmet yılını dolduran Deloitte Türkiye, yeni ortaklarıyla güçlenmeye devam ediyor.
 • 15:33Deloitte Türkiye 56 Ortağıyla Güçlenmeye Devam EdiyorTürkiye'de denetim, vergi, danışmanlık, kurumsal risk ve finansal danışmanlık alanlarında 29'uncu hizmet yılını dolduran Deloitte Türkiye, yeni ortaklarıyla güçlenmeye devam ediyor.
 • 16:32İzmir'in Vergi Rekortmeni Yine Lucien ArkasMaliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı, Türkiye'de 2014 yılında en yüksek gelir ve kurumlar vergisi beyanında bulunan ilk 100 mükellefi açıkladı.
 • 12:50Türkiye'nin Vergi Rekortmenleri Belli Oldu (2)Türkiye'nin vergi rekortmenleri listesinde ilk sırayı ENKA Şirketler Grubu Onursal Başkanı Şarık Tara alırken, listenin 2, 3 ve 4. sıraları Koç ailesi mensuplarından oluştu.
 • 16:20Arkas'tan Altay'a RetAltay'ın destek ve sponsor alınması için Arkas'a yaptığı tekliften sonuç alınamadığı öğrenildi.
 • 09:50Şampiyon Arkas, Gözünü Malta Kupası'na DiktiŞampiyon Arkas, Gözünü Malta Kupası'na DiktiAydın ŞAHİNALP/ BODRUM.
 • 09:38Icbc'nin Türkiye'de Yaptığı Yatırım İçin Tören DüzenlendiIndustrial and Commercial Bank of China Limited (ICBC) Yönetim Kurulu Başkanı Jiang Jianging, "Tekstilbank'ı Türkiye'de belli bir pazar payı ve etkisine, karlılığa, verimli işletmeye, gelişmiş risk yönetimine, ileri bir teknolojik yönetime sahip olan bir yerel bankaya dönüştürebileceğimize inanıyoruz" dedi.
 • 08:50Icbc: Tekstilbank Avrasyalı Olma Stratejilerini İzleyecekIcbc: Tekstilbank Avrasyalı Olma Stratejilerini İzleyecekÇin merkezli Industrial and Commercial Bank of China Limited (ICBC) Yönetim Kurulu Başkanı Jiang Jianging, "Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra, Tekstilbank, yerel koşullara dayalı, Çin sermayelerine odaklı, etrafındaki bölgelerle yakın işbirliği içinde ve Avrasyalı olma stratejilerini izleyecek" dedi.
 • 20:03Arkas Spor'da Şampiyonluk SevinciErkekler Voleybol 1. Lig'de sezonu şampiyon tamamlayan Arkas Sporlu oyuncular, kulüp başkanı Lucien Arkas ile bir araya geldi.
 • 19:56Arkas Spor'da Şampiyonluk SevinciErkekler Voleybol 1. Lig'de sezonu şampiyon tamamlayan Arkas Sporlu oyuncular, kulüp başkanı Lucien Arkas ile bir araya geldi.
 • 19:07Arkasspor Şampiyonluğunu Doyasıya YaşadıErkekler Voleybol 1'inci Ligi'nde şampiyon olan Arkasspor, kupa sevincini İzmir'de de doyasıya yaşadı.
 • 12:09Taysad, Otomotivciler ve Lojistikçileri BuluşturduTaysad, Otomotivciler ve Lojistikçileri BuluşturduTaşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği'nin (TAYSAD) 2015 yılı üye toplantılarının ilki, İzmir Wyndham Otel'de gerçekleşti.
 • 16:43İzmit'teki Autoport Limanı'nda Yeniden Faaliyet Hazırlığıİzmit'teki Autoport Limanı'nda Yeniden Faaliyet HazırlığıKocaeli'nin Başiskele İlçesi sahilinde, Serbest Bölge'nin yanında 2008 yılında 50 milyon dolarlık yatırımla yaptırılan, ancak 2007 yılında verilen 49 yıllık tahsisin, Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu tarafından 2013 yılında iptal edilip tahliye kararı çıkarılan 'Autoport' adlı limanın yeniden faaliyete geçeceği bildirildi.
 • 12:50Borsa İstanbul'da Gong Kadın ve Erkek Eşitliği İçin ÇaldıBorsa İstanbul Genel Müdür Vekili Hüseyin Zafer, "2023 yılı için kendisine ekonomik ve sosyal alanda büyük hedefler belirleyen Türkiye, iş hayatında fırsat eşitliğini sağlayacak, kadınların iş gücüne katılımını artıracak, şirketlerde en alt kademelerden, en üst seviye yöneticilere kadar her düzeyde kadınların varlığını güçlendirecek adımları atmak durumunda" dedi.
 • 17:59Lucien Arkas'a Onursal DoktoraLucien Arkas'a Onursal DoktoraDokuz Eylül Üniversitesi, Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas'a 'Onursal Doktor Beratı' verdi.
 • 17:41Lucien Arkas'a Deü'den Onursal DoktoraLucien Arkas'a Deü'den Onursal DoktoraDokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ), Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas’a onursal doktora beratı takdim etti.
 • 12:17İzmir'de Genç Operacılar Yarıştıİzmir'de Genç Operacılar Yarıştı-İzmir Devlet Opera ve Balesi, Alsancak Rotary Kulübü ile Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Devlet Konservatuarı katkılarıyla düzenlenen sekizinci "Ulusal Genç Solist Yarışması" İzmir Devlet Opera ve Balesi Elhamra Salonu'nda gerçekleştirildi.
 • 09:44Atilla, Atilla, "İzmir, Mutfağıyla Marka Olabilir"İzmir'in Marka Değeri Sempozyumu Hasan Tahsin oturumunda Mehmet Aykırı İzmir'in sanayi ile gelişebileceğini belirtti.
 • 10:51Marka Üniversite Marka Şehir İzmir'i TartışıyorEge Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından "Ege Üniversitesi 60.Yıl Etkinlikleri" kapsamında "Marka Şehir İzmir Sempozyumu" düzenlenecek.