SON DAKİKA ARNAVUTKÖY HABERLERİ

Son Dakika Arnavutköy Haberleri

 • 21:49İstanbul'da 9 İlçede Elektrik Kesintisiİstanbul'da 9 İlçede Elektrik KesintisiEsenyurt, Büyükçekmece, Silivri, Fatih, Şişli, Arnavutköy, Bayrampaşa, Güngören ve Beylikdüzü'nün bazı mahallelerine 30 Ağustos Pazar elektrik verilemeyecek.
 • 10:30Yine Aday Olursa Osman Pamukoğlu'nun Pankartı HazırYine Aday Olursa Osman Pamukoğlu'nun Pankartı HazırTürkiye erken seçime hazırlanırken 7 Haziran'da İstanbul'dan bağımsız aday olan Osman Pamukoğlu'nun o dönemde asılan pankartı hale indirilmedi ve adeta seçime bekliyor.
 • 17:05Kartal, Sancaktepe ve Fikirtepe'de Konut Fiyatları Katlandıİstanbullu Evini Seçerken Evinin Toplu Ulaşım Araçlarına Yakınlığını Dikkate Alıyor
 • 13:05İstanbul'da En Ucuz Ev 3 İlçedeİstanbul'da En Ucuz Ev 3 İlçedeİstanbul'un merkezi noktalarında olmasa da Esenyurt, Sultanbeyli, Gaziosmanpaşa gibi ilçelerinde 70-80 bin liradan başlayan fiyatlarla daire bulmanın mümkün olduğu belirtildi.
 • 09:44Yasak Olan Bölgede Denize Giren Genç BoğulduYasak Olan Bölgede Denize Giren Genç BoğulduArnavutköy Karaburun Plajı’nda 2 gün önce 4 arkadaşı ile birlikte denize giren ve şiddetli fırtına ile akıntı nedeniyle bir süre sonra kaybolan 16 yaşındaki İbrahim Okçil’in cenazesine ulaşıldı.
 • 14:44Yağışlı Hava Yarın İstanbul'u Terk EdecekMeteoroloji 1. Bölge Müdürü Ergün Güler, yağışlı havanın yarın İstanbul'u terk etmesinin beklendiğini belirterek, "Salıdan itibaren ise mevsim normalleri altında devam eden hava sıcaklığı 2 derece artarak 30 derecelere çıkacak" dedi.
 • 09:06İstanbul Valiliği'nden 3 İlçe İçin Çok Önemli 'Arazi' Uyarısıİstanbul Valiliği'nden 3 İlçe İçin Çok Önemli 'Arazi' Uyarısı3. Havalimanı gibi dev projelerin arazi değerini arttırdığı ilçeler için İstanbul Valiliği önemli bir açıklama yaptı. Valilik, devletin arazilerinin sahte evrakla satıldığını belirtti.
 • 08:21Özge Özpirinçci Kameraları Görünce Panik YaptıÖzge Özpirinçci Kameraları Görünce Panik YaptıGüzel oyuncu, arkadaşı Selin Şekerci ve sevgilisiyle oturduğu mekanda kameraları fark edince hemen otomobilini istedi.
 • 17:02İstanbul Valiliği'nden 'Arazi' Uyarısıİstanbul Valiliği, Çatalca, Arnavutköy ve Silivri’de, Hazine’ye ait arazilerin sahte evraklarla satıldığını belirterek, vatandaşlara uyarıda bulundu.
 • 16:59İstanbul Valiliği'nden Hazine Arazilerinin Kanunsuz Satışıyla İlgili AçıkamaSatımı ancak ilgili tapu müdürlüklerinde, tapu müdürü veya yetkilisi huzurunda yapılmaktadır" denildi.
 • 16:55İşgal Edilen Hazine Arazilerinin Usulsüz Satılmasıİstanbul Valiliği, Silivri, Çatalca ve Arnavutköy'de Hazine arazilerini işgal edip üçüncü kişilere usulsüz şekilde satıldığı ve kiralandığının tespit edildiğini belirterek, mağdur olmamaları için vatandaşları uyardı.
 • 18:42Talks For Istanbul's Controversial Third Airport Project Halted After ProtestsThe Environment Impact Assessment meeting for the controversial project for constructing a third airport in Istanbul's green Arnavutköy district has been interrupted by environmentalist NGOs North Forests Defence and Istanbul City Defence, on August 20. The airport project is controversial for many, due to its potential environmental effects as the construction targets a forested area at north of the city. After the announcement of the meeting, protesters marched towards the culture center to host the meeting, with support of villagers of the region in question, activists and MPs of main opposition Republican People's Party (CHP). While the riot police took security measures, the press statement urged that the meeting should has been held earlier, since its main task is to inform the public within the procedure. "The meeting is held 2,5 years after the tender bid, one year after the ground breaking and 3,5 months after the site delivery. What are you trying to hide?
 • 17:543. Havalimanı Çed Toplantısı Tepkiler Üzerine Yapılamadı3. Havalimanı Çed Toplantısı Tepkiler Üzerine YapılamadıHaber Ezgi ÇAPA - Kamera Güven USTA İstanbul DHA Arnavutköy Durusu'da yapılacak 3. Havalimanı için yüklenici firma İGA tarafından duyurulan Çevre Etki Değerlendirmesi (ÇED) bilgilendirme toplantısı, Kuzey Ormanları Savunması ve İstanbul Kent Savunması üyelerinin protestosu nedeniyle yapılamadı.
 • 17:51Yeniden) 3. Havalimanı Çed Toplantısı Tepkiler Nedeniyle YapılamadıArnavutköy durusu'da yapılacak 3. Havalimanı için yüklenici firma İGA tarafından duyurulan Çevre Etki Değerlendirmesi (ÇED) bilgilendirme toplantısı, Kuzey Ormanları Savunması ve İstanbul Kent Savunması üyelerinin protestosu nedeniyle yapılamadı.
 • 16:043'üncü Havalimanını Protesto Eden Gruba Vatandaş Tepkisi3'üncü Havalimanını Protesto Eden Gruba Vatandaş TepkisiYapımı devam eden 3’üncü havalimanındaki çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendirmek amacıyla düzenlenen toplantıyı protesto eden gruba bir vatandaş tepki gösterdi.
 • 16:19Kartal, Sancaktepe ve Fikirtepe'de Konut Fiyatları Katlandıİstanbul'da İETT'nin toplu taşıma araçlarını kullanan kişi sayısı, son 5 yılda iki kat arttı ve geçtiğimiz yıl 1 milyar 306 milyon 963 bin 973 yolcu toplu ulaşım araçlarını tercih etti.
 • 11:18Kartal, Sancaktepe ve Fikirtepe'de Konut Fiyatları Katlandıİstanbul'da İETT'nin toplu taşıma araçlarını kullanan kişi sayısı, son 5 yılda iki kat arttı ve geçtiğimiz yıl 1 milyar 306 milyon 963 bin 973 yolcu toplu ulaşım araçlarını tercih etti.
 • 21:56Sinan Çetin "Propaganda 2" Filminin Çekimlerine BaşladıYönetmen Sinan Çetin, Propaganda 2'nin çekimlerine Arnavutköy'deki platoda başladı.
 • 09:56Boğaz'ın İki Yakası Her Geçen Gün Biraz Daha YakınlaşıyorBoğaz'ın İki Yakası Her Geçen Gün Biraz Daha Yakınlaşıyorİki kıtayı birleştiren Boğaz, yer kazanma çalışmaları nedeniyle iyice daraldı. Son olarak Emirgan sahil yolundaki düzenlemeyle iki yaka birbirine 8 metre daha yaklaştı.
 • 15:30Eyüp, Dev Projelerle BuluşuyorEyüp’te devam eden ulaşım, sağlık, kültür ve spor alanındaki çalışmalar tamamlandığında Eyüp’ün en kaliteli yaşam merkezlerinden birisi olması bekleniyor.
 • 16:20Araplar Ev Alırken İstanbul Avrupa Yakasını Tercih EdiyorAraplar Ev Alırken İstanbul Avrupa Yakasını Tercih EdiyorTSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya, Körfez ülkelerinden gelen yabancıların İstanbul'da genelde Avrupa yakasına önem verdiğini belirtti.
 • 17:44Akil İnsanlar HeyetiAkil İnsanlar Heyeti"Nden Bir Grup ToplandıYeni Şafak gazetesi yazarı Ali Bayramoğlu'nun açıklamaları "Akil İnsanlar Heyeti"nden bir grup toplandı- Hazırlanan ortak metni okuyan Bayramoğlu: - "Derhal silahlar susmalı, mutlak çatışmasızlık haline dönülmelidir.
 • 17:04Akil İnsanlar HeyetiAkil İnsanlar Heyeti"Nden Bir Grup ToplandıÇözüm Süreci kapsamında oluşturulan "Akil İnsanlar Heyeti"nde yer alan bazı üyelerin katılımıyla yapılan toplantının ardından hazırlanan ortak metni okuyan Yeni Şafak gazetesi yazarı Ali Bayramoğlu, "Derhal silahlar susmalı, mutlak çatışmasızlık haline dönülmelidir" dedi.
 • 14:15Akil İnsanlar Heyeti"Nden Bir Grup Toplandı"Akil İnsanlar Heyeti"nde yer alan bazı üyeler, son günlerdeki terör olaylarını değerlendirmek üzere bir araya geldi.
 • 12:54Akil İnsanlar Acil ToplandıAkil İnsanlar Acil ToplandıAkil insanlar heyetinde bulunan 25 kişi, son günlerde artan terör olaylarını değerlendirmek üzere bir araya geldi.
 • 18:18Tedavileri Tamamlanan Yaban Hayvanları Yeniden Doğaya BırakıldıTedavileri Tamamlanan Yaban Hayvanları Yeniden Doğaya BırakıldıHaber-Kamera: Enver ALAS/ İstanbul DHA Doğa Koruma ve Milli Parklar İstanbul Bölge Müdürlüğü ile İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi öğrencilerinin işbirliğiyle tedavileri tamamlanan 7 farklı türde 14 yaban hayvanı Arnavutköy'de doğaya bırakıldı.
 • 18:12Tedavileri Yapılan Yabani Hayvanlar Doğaya SalındıDoğa Koruma ve Milli Parklar İstanbul Bölge Müdürlüğü ile İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi öğrencilerinin işbirliğiyle tedavileri tamamlanan 7 farklı türde 14 yaban hayvanı Arnavutköy'de doğaya bırakıldı.
 • 17:58İstanbul'da Sıcak Hava Etkili OlduMeteoroloji 1. Bölge Müdürü Ergün Güler, Basra alçak basıncının yurt genelini etkilemeye başladığını ve sıcaklıkların mevsim normallerinin üzerine çıktığını belirterek, "İstanbul'da bugün Bakırköy, Kartal, Pendik ve Kadıköy'de en yüksek hava sıcaklığı 36 derece olarak ölçüldü" dedi.
 • 10:28Mardan Palace Hotel'e Haciz KararıMardan Palace Hotel'e Haciz KararıAntalya'da bir bankaya milyonlarca dolar borcu nedeniyle icradan satışa çıkarılan ve ardından anlaşma sonrası satışı iptal edilen Mardan Palace Hotel için bu kez bir firmaya olan 2.2 milyon TL'lik borç nedeniyle haciz kararı çıktı.
 • 09:17Yılmaz Erdoğan Boşanma Dedikodularına İnat Eşinin Yanına GittiYılmaz Erdoğan Boşanma Dedikodularına İnat Eşinin Yanına GittiEşi Belçim Bilgin ile boşanacakları konuşulan Yılmaz Erdoğan, dedikodular çıkar çıkmaz soluğu eşinin yanında aldı. Çift, oğullarıyla birlikte 'Mutluyuz' mesajı verdi.
 • 02:23Dedikodular Sonrası İlk Buluşma!Bir süredir yan yana görülmeyen ve bu yüzden aralarının bozuk olduğu konuşulan Belçim Bilgin ve Yılmaz Erdoğan çifti, aşklarına kaldıkları yerden devam ediyor.
 • 12:23Pelin Karahan: Dönem Dizisinde Rol AlmamPelin Karahan: Dönem Dizisinde Rol AlmamDoğum yaptıktan sonra ekranlara bir süre ara veren ünlü oyuncu, mekan çıkışında sorulan 'Kösem Sultan' sorusuna, "Artık dönem dizilerinde rol almak istemiyorum." dedi.
 • 14:43Tam Teşekküllü Bir Hastaneden Rapor Almasını İstiyorYüzümü tırnakladı Bade İşcil'in kendisine şiddet uyguladığı iddiasıyla hakkında boşanma davası açtığı 2 yıllık eşi Malkoç Süalp, sunduğu dava dilekçesini basınla paylaştı.
 • 09:43Ece Erken?in Eşi
  Fena Yakalandı!
  BARIŞ İMZALANDI Ece Erken, 'Şiddet gördüm' diye şikayet ettiği eşi Serkan Uçar ile boşanma konusunda anlaşmaya vardı.
 • 09:28Serkan Uçar, Ece'den Boşanmadan Yeni Sevgili Yaptı!Serkan Uçar, Ece'den Boşanmadan Yeni Sevgili Yaptı!Ece Erken ile olaylı bir boşanma sürecinde olan Serkan Uçar, eşine duygusal veda yazısı yazdıktan 5 saat sonra başka bir kadınla görüntülendi.
 • 02:23Falcı Bacı Vildanİsmail Hacıoğlu'ndan boşandıktan sonra şimdilerde 'Yaz'ın Öyküsü' adlı diziyle ekran macerasına devam eden Vildan Atasever, Arnavutköy'de objektiflere yansıdı.
 • 11:39İstanbul'da Kara Avcılığına YasaklamaDoğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından İstanbul'da geçen aylarda görülen kuş gribi vakalarının önlenmesi için kara avcılığına eylül sonuna kadar yasaklama getirildi.
 • 10:51İstanbul'da Kuş Gribi Önlemi: Eylül Sonuna Kadar Kara Avcılığı Yasakİstanbul'da Kuş Gribi Önlemi: Eylül Sonuna Kadar Kara Avcılığı Yasakİstanbul'da kuş gribinin yaban hayvanlarından insanlara ve evcil hayvanlara bulaşma riski en alt seviyeye indirmek için kara avcılığı eylül sonuna kadar yasaklandı.
 • 11:12Üçüncü Havaalanı Fiyatları Yüzde 100 ArtırdıGayrimenkul İçin Strateji Platformu Başkan Yardımcısı Makbule Yönel Maya, üçüncü havaalanı çevresinde yer alan bölgelerde arsa satışlarında geçen yıla oranla yüzde 40-50 seviyelerinde artış yaşandığını belirterek, "Proje alanı içerisinde yer alan bölgelerde bu artış yüzde 100 seviyelerine kadar çıkıyor" dedi.
 • 02:22Duyarsız Kalmadı!Bunu sosyal medyada paylaşan Şancı, 'Arnavutköy'de araba yolda bisiklete binen 2 çocuğa çarptı.
 • 15:22İsyan Etti!?araba Kan Olmasın Diye...?Ebru Şancı'nın Instagram'dan paylaştığı not şöyle; Bolluca Arnavutköy'de araba bisiklete binen 2 çocuğa yolun sol şeridinden çarptı.
 • 16:41Tirilye Balıkçı Barınağı Tarım Bakanlığı'nın OlduTirilye Balıkçı Barınağı Tarım Bakanlığı'nın OlduTürkiye genelinde balıkçı barınaklarının sahibi olan Tarım Bakanlığı, işletme güçlüğü sebebiyle belde belediyelerinin sahiplenip yönetmesini kabul ettiği Mudanya’nın Tirilye Mahallesi’ndeki barınağı devraldı.
 • 12:12Tirilye Balıkçı Barınağı Tarım'a DevredildiTirilye Balıkçı Barınağı Tarım'a DevredildiBursa’nın Mudanya ilçesinde dönemin Ali Turan başkanlığındaki Tirilye Belde Belediyesi’nce 2006 yılında yapılan ‘özel’ protokolle işletilen Tirilye balıkçı barınağı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’na devredildi.
 • 08:20Eyüp Sultan Camii'nde Ramazan'ın Son SahuruEyüp Sultan Camii'nde Ramazan'ın Son SahuruHaber: Uğur AYAZSIN - Uzay KESMEN Kamera: Soner HASIRCIOĞLU İSTANBUL DHA Ramazan ayının son sahurunda vatandaşlar Eyüp Sultan Camii'ne akın etti.
 • 08:16Vatandaşlar Son Sahuru Eyüp Sultan Camii'nde GeçirdiVatandaşlar Son Sahuru Eyüp Sultan Camii'nde GeçirdiRamazan ayının son sahurunda vatandaşlar Eyüp Sultan Camii'ne akın etti.
 • 08:52Demir Demirkan, Sertab Erener'in Evlenmesine Çok ŞaşırdıDemir Demirkan, Sertab Erener'in Evlenmesine Çok ŞaşırdıSertab Erener'in sürpriz bir şekilde nikah masasına oturması 18 yıllık eski aşkını şaşırttı. Demirkan, "Gerçekten evlenmiş." diyerek mutluluklar diledi.
 • 16:076 İlde Gayrimenkul Fiyatları Şaha Kalktı6 İlde Gayrimenkul Fiyatları Şaha KalktıYeni havalimanları, İstanbul, Ordu, Rize, Yozgat, Hakkari ve Mersin'de gayrimenkul ve arsa fiyatlarını adeta uçurdu.
 • 15:28Kavgayı Ayırmak İsterken Bıçaklanarak ÖldüKavgayı Ayırmak İsterken Bıçaklanarak ÖldüBir kavgayı ayırmak isterken arada kalan ve bıçaklanan işçi hayatını kaybetti.
 • 17:39İstanbul Plajları Yaza Hazırİstanbul Büyükşehir Belediyesi, 36 plajda 431 cankurtaran ekibi, 32 jet-ski, 7 zodyak kurtarma botu, 13 ATV aracı ve 182 gözetleme kulesinde 431 personelle İstanbullulara hizmet veriyor.
 • 16:05Ketty Hakko'nun Cenazesi, Toprağa VerildiKetty Hakko'nun Cenazesi, Toprağa VerildiKetty Hakko'nun cenazesi için Neve Şalom Sinagog'una gelenlerin görüntüleri- Cenaze aracının içindeki tabutun görüntüsü ve cenaze aracının uzaklaşması- Törene katılanların dağılmaları Ketty Hakko'nun cenazesi, toprağa verildi Vakko ve Power Group Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko'nun annesi Ketty Hakko'nun cenazesi, toprağa verildi.