19:1000
SON DAKİKA ARPAÇAY HABERLERİ

Son Dakika Arpaçay Haberleri

  Arpaçay'da "Açık Kapı Projesi"

  Arpaçay'da "Açık Kapı Projesi" kapsamında vatandaşlara kapsamlı bir sosyal yaşam alanı sunulacak. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Arpaçay'da Kaymakamlık Halı Saha Turnuvası Düzenlenecek

  Kars'ın Arpaçay ilçesinde 'Kurumlar, köyler ve öğretmenler' arası halı saha turnuvası düzenlenecek. (21 Nisan 2014 Pazartesi )

   

  Arpaçay Kaymakamlığı'ndan Proje Atağı

  Arpaçay Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Taner Atakişi'nin koordinatörlüğünde hazırlanan "Karlar Ülkesinde Kayak Keyfi", "Karın Çocukları At Biniyor" ve "Genç Kızlarımız Anadolu Motiflerini Keşfediyor" isimli 3 projeyi Gençlik ve Spor Bakanlığı'na sundu. (18 Nisan 2014 Cuma )

   

  Elektrik Akımına Kapılan İşçi Öldü

  Kars'ın Arpaçay ilçesinde elektrik akımına kapılan işçi hayatını kaybetti. (06 Nisan 2014 Pazar )

   

  Aşık Şenlik ile Çobanoğlu Anıldı

  Kars'ta aşıklık kültürünün önde gelen isimlerinden Aşık Şenlik ile Murat Çobanoğlu anıldı. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Düzeltme- Borcunu Ödediği Halde Senetlerini Alamadığı Tefeciyi Öldürdü

  Sayın abonemizDün akşam servis ettiğimiz 'Kars'ta tefeci dehşeti: Senetlerini ödediği halde öldürüldü' başlıklı haberimizin birinci paragrafında sehven maktülün tefeci tarafından öldürüldüğü bilgisi yer almıştır. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Arpaçay'da Aşık Şenlik ile Aşık Murat Çobanoğlu Anıldı

  Arpaçay'da Aşık Şenlik ile Aşık Murat Çobanoğlu Anıldı

  Yörenin yetiştirmiş olduğu büyük aşıklardan merhum Aşık Şenlik ve Murat Çobanoğlu, için Arpaçay Kaymakamlığı’nca anma programı düzenlendi. (05 Nisan 2014 Cumartesi )

   

  Kars'ta Tefeci Dehşeti, Senetlerini Ödediği Halde Öldürüldü

  Kars'ın Arpaçay ilçesinde, emniyet amirliğine yapılan kayıp müracaatı ile Alibey Ince (65) isimli şahıs için arama başlatıldı. (04 Nisan 2014 Cuma )

   

  Kars'ta Tüm Belediye Başkanları Değişti

  Kars'ta 2014 yerel seçimlerinin ardından merkez ile 7 ilçe ve bir beldenin belediye başkanları yerini farklı isimlere bıraktı. (03 Nisan 2014 Perşembe )

   

  Kaymakamlıktan "1 Nisan" Şakası

  Kars'ın Arpaçay Kaymakamlığı tarafından resmi internet sitesi üzerinden BTK demiryolu hattı çalışmalarına dikkat çekmek amacıyla yapılan "1 Nisan" şakasında, yüklenici firma tarafından gerçekleştirilen kazılar sırasında milattan sonra 3. veya 4. yüzyıla ait olduğu düşünülen bazı eserler ve yeraltı şehri olduğu düşünülen kalıntılar bulunduğu kaydedildi. (01 Nisan 2014 Salı )

   

  2014 Yerel Seçim Sonuçları

  Resmi olmayan sonuçlara göre Ağrı'da belli olan ilçe belediye başkanlıklarının 3'ünü AK Parti, 1'ini CHP, 1'ini BDP ve 1'ini MHP kazandı. (31 Mart 2014 Pazartesi )

   

  Arpaçay (Kars) 30 Mart yerel seçim sonuçlarını - 2014 Yerel Seçim Sonuçlar

  Arpaçay (Kars) 30 Mart yerel seçim sonuçlarını - 2014 Yerel Seçim Sonuçlar

  Türkiye genelinde 52 milyon seçmen 169 binin üzerinde sandıkta oy kullandı ve yaşadığı şehri yönetecek başkanı seçti. Yerel Seçim Sonuçları'na (30 Mart Yerel Seçim Sonuçları) dair detaylar. Linke tıklayıp Arpaçay (Kars) 30 Mart yerel seçim sonuçlarını öğrenebilirsiniz. (30 Mart 2014 Pazar )

   

  Kadınlar Kendi İşinin Patronu Oldu

  Arpaçay'da açılan bakır işlemeciliği kursuna katılarak meslek sahibi olan ev hanımları, siparişlerini yetiştirmek için çalışmalarına devam ediyor. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Arpaçay'da Bakırcılık Sanatı Markalaşıyor

  Arpaçay'da Bakırcılık Sanatı Markalaşıyor

  Kars Valiliği’nin destekleriyle Arpaçay Kaymakamlığı tarafından yöre hanımlarına katkı sağlamak ve unutulan bakırcılık sanatını yeniden canlandırmak amacıyla yaklaşık 4 ay önce projesi hazırlanan ve atölyesi kurulan Arpaçay Bakır İşlemeciliği kısa zamanda büyüdü. (27 Mart 2014 Perşembe )

   

  Arpaçay Tepecik Köyü'nde Evi Yanan Aileye Yardım

  Arpaçay Tepecik Köyü'nde Evi Yanan Aileye Yardım

  Kars’ın Arpaçay İlçesi’ne bağlı Tepecik Köyü’nde 16 Şubat’ta çıkan yangınla evleri yanan ve bu yangında 4 yaşındaki çocukları Mustafa Emir’i kaybeden Kurtbaş ailesine kaymakamlık, kurumlar ve duyarlı vatandaşlar yardım eli uzattı. (25 Mart 2014 Salı )

   

  Evi Yanan Aileye Yardım Eli

  Kars'ın Arpaçay ilçesinde 16 Şubat'ta çıkan yangında 4 yaşındaki çocukları ölen ve eşyaları tamamen yanan aileye yardımda bulunuldu. (25 Mart 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri