SON DAKİKA ARPAÇAY HABERLERİ

Son Dakika Arpaçay Haberleri

11:54
Gençlerin Kar Üzerinde Rahvan At Yarışı Kars'ın Arpaçay İlçesi'ne bağlı Taşdere Köyü'nün gençleri, karakışa meydan okurcasına rahvan at yarışında çekişiyor.
Gençlerin Kar Üzerinde Rahvan At Yarışı
17:00
Kars İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı Valilik, 2015 yılının ilk İl Koordinasyon Kurulu toplantısını yaptı.
13:46
Dönem Sonu Değerlendirme Toplantısı Sarıkamış'ta Yapıldı Arpaçay Kaymakmlığı’nca dönem sonu değerlendirme toplantısı okul müdürleri ve müdür yardımcılarının katılımıyla Sarıkamış’ta yapıldı.
Dönem Sonu Değerlendirme Toplantısı Sarıkamış'ta Yapıldı
16:53
Dap Heyetinden İlçe ve İlçelere Çıkarma Yaptı Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı heyeti, kuruma bağlı il ve ilçelere tespit ve tedavi amaçlı gezilerine devam ediyor.
Dap Heyetinden İlçe ve İlçelere Çıkarma Yaptı
13:08
Arpaçay'da Geniş Çaplı Proje Toplantısı Yapıldı Doğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkan Yardımcısı, Serhat Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri ve iki idarenin proje danışmanları her iki kurumla ilgili hazırlanan ve hazırlanacak projelerle ilgili istişare yapmak üzere Arpaçay’ı ziyaret etti.
Arpaçay'da Geniş Çaplı Proje Toplantısı Yapıldı
14:48
Basketbol İl Birinciliği Müsabakaları Arpaçay Yatılı Bölge Okulu Yıldız Kızlar Basketbol Takımı, Kars'ta düzenlenen il birinciliği müsabakalarında üçüncü oldu.
11:47
Elektrik Kesintilerine Tehlikeli Önlem Kars'ın Arpaçay İlçesi'ne bağlı Aydıngün Köyü'nde sık sık yaşanan elektrik kesintilerine köylüler ilginç ve tehlikeli bir yöntemle çözüm buldu.
Elektrik Kesintilerine Tehlikeli Önlem
09:51
Kars Elektrik Kesintilerine Tehlikeli Önlem Kars'ın Arpaçay ilçesine bağlı Aydıngün köyünde elektrik kesintilerin sık sık yaşanmasına köylüler ilginç ve tehlikeli bir yöntem buldu.
Kars Elektrik Kesintilerine Tehlikeli Önlem
09:51
Kars Bu da Pamuk Kar Kars'ın dünyaca ünlü kristal kar'ı, mevsim boyunca farklı güzellikleriyle ortaya çıkıyor.
Kars Bu da Pamuk Kar
13:06
Kars Muhtar, Köye Gelen Kaymakama Tandırda Kaz İkram Etti Kars'ın Arpaçay İlçesi'ne bağlı Söğütlü Köyü Muhtarı Satılmış Özbek, davet ettiği Kaymakam Faruk Erdem, Belediye Başkanı Erçetin Altay'a köydeki tandırda pişirilen kaz ikram etti.
Kars Muhtar, Köye Gelen Kaymakama Tandırda Kaz İkram Etti
11:27
Arpaçay'da 3 Köy Okulu Tadilattan Geçti Arpaçay'da 3 köy okulunda süren tadilat çalışmaları tamamlandı.
Arpaçay'da 3 Köy Okulu Tadilattan Geçti
10:08
Arpaçay'da Okullarda Tadilat Çalışmaları Arpaçay Kaymakamlığı’nca merkez ve köy okullarından Atatürk İlkokulu, Tomarlı Köyü Şehit Ayhan Kızılkaya Ortaokulu ve Gülyüzü Şehit Alparslan Kaya Ortaokullarında bulunan öğrencilerin daha sağlıklı ortamlarda eğitim öğretim görebilmeleri amacıyla başlatılan tadilat çalışmaları tamamlandı.
Arpaçay'da Okullarda Tadilat Çalışmaları
09:43
Muhtar, Köye Gelen Kaymakama Tandırda Kaz İkram Etti Kars'ın Arpaçay İlçesi'ne bağlı Söğütlü Köyü Muhtarı Satılmış Özbek,davet ettiği Kaymakam Faruk Erdem,Belediye Başkanı Erçetin Altay'a tandırda pişirilen kaz ikram etti.
Muhtar, Köye Gelen Kaymakama Tandırda Kaz İkram Etti
11:44
Arpaçay'da Öğrencilere Giysi Yardımı Arpaçay ilçesinde öğrenim gören öğrencilere giysi yardımında bulunuldu.
Arpaçay'da Öğrencilere Giysi Yardımı
10:36
Arpaçay'da Öğrencilere Kıyafet Yardımı Arpçaçay Kaymakamlığı’nca eğitim ve öğretime devam eden öğrencilere verilmek üzere sipariş edilen giyim yardımları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na ulaştı.
Arpaçay'da Öğrencilere Kıyafet Yardımı
10:56
Kars Çayı da Buz Tuttu Sarıkamış ilçesi'ndeki Allahuekber Dağları'ndan doğan ve Kars'tan geçtikten sonra Arpaçay Nehri ile birleşen 93 kilometre uzunluğundaki Kars Çayı, Sibirya soğuklarına dayanamayarak dondu.
Kars Çayı da Buz Tuttu
10:10
Kars Çayı Buz Tuttu Sarıkamış İlçesi'ndeki Allahuekber Dağları'ndan doğan Kars'tan geçtikten sonra Arpaçay Nehri ile birleşen 93 kilometre uzunluğundaki Kars Çayı, Sibirya soğuklarına direnemeyerek dondu.
Kars Çayı Buz Tuttu
09:48
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Arpaçay Kaymakamı Faruk Erdem ile Kars Belediye Başkanı Murtaza Karaçanta, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
00:19
Kars'ta Okullara Kar Tatili Kars'ta merkez ve merkeze bağlı köyler ile Sarıkamış, Arpaçay, Susuz, Digor ve Selim ilçelerinde okullar kar ve tipiden dolayı 9 Ocak Cuma günü tatil edildi.
23:53
Eğitime Kar Engeli Kocaeli, Denizli, Kars, Van, Muş, Elazığ, Bursa, Yozgat, Diyarbakır ve Siirt'te kar yağışı, tipi, soğuk hava ve buzlanma nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
19:54
Kar Doğuyu Esir Aldı Kars'ın Sarıkamış, Arpaçay, Susuz, Digor ve Selim ilçe merkez ve köylerinde ilk, orta ve lise dereceli okullar yarın 9 Ocak Cuma günü tatil edildi.
19:40
Kars'ta Eğitime Kar Engeli Kars'ta olumsuz hava koşulları dolayısıyla okullar yarın tatil edildi.
19:39
Kars'ta Eğitime Kar Engeli Kars'ta elverişsiz hava koşulları dolayısıyla eğitime yarın ara verildiği bildirildi.
19:14
Kar Nedeniyle Okulların Tatil Edildiği İl ve İlçeler Olumsuz hava koşulları ve kar nedeniyle yurt genelinde birçok ilde okullar tatil edildi. İşte il il okulların tatil edildiği tüm yerler.
Kar Nedeniyle Okulların Tatil Edildiği İl ve İlçeler
18:53
Arpaçay, Selim ve Digor'da Okullar Tatil Kar yağışı, tipi ve soğukların etkili olduğu Kars'ın Arpaçay, Selim ve Digor ilçelerinde okullar yarın da tatil edildi.
18:43
Eğitime Kar Engeli Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Van'ın Özalp ve Saray, Kars'ın Selim ve Digor ile Bitlis'in Güroymak ilçelerinde eğitime ara verildi.
Eğitime Kar Engeli
09:20
Arpaçay'da Karla Mücadele Çalışmaları... Kars’ın Arpaçay İlçesi’nde karla mücadele çalışmaları hız kazandı.
Arpaçay'da Karla Mücadele Çalışmaları...
09:09
Arpaçay'da Okullar Tatil Edildi Kars’ta 4 gündür etkili olan kar ve tipiden Sarıkamış ve Digor’un ardından Arpaçay’da da okullar tatil edildi.
Arpaçay'da Okullar Tatil Edildi
16:00
Arpaçay'da Karla Mücadele Arpaçay ilçesinde karla mücadele çalışmalarına hız verildi.
14:41
"Biz Kürtler Üzerindeki Asimilasyonu Kaldırdık" AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yasin Aktay, çözüm süreci konusunda tüm provokasyonlara rağmen ellerini taşın altına koyduklarını söyledi.
'Biz Kürtler Üzerindeki Asimilasyonu Kaldırdık'
12:33
Arpaçay'da Mütevelli Heyeti Seçimi Arpaçay Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) mütevelli heyeti seçimi yapıldı.
10:53
Arpaçay'da 2015 Yılı Mütevelli Heyeti Muhtar Üyeler Belirlendi Arpaçay Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı (SYDV) 2015 yılı faaliyet dönemi mütevelli heyetinde görev almak üzere köy ve mahalle muhtarı seçimleri yapıldı.
Arpaçay'da 2015 Yılı Mütevelli Heyeti Muhtar Üyeler Belirlendi
11:18
Atlara Kış İçin Çivili Nal Kars'ın Arpaçay ilçesine bağlı 100 hane, 600 nüfuslu Bardaklı köylüleri atların buzda kayıp düşmelerini önlemek için ayaklarına kışlık çivili nal çaktırıyor.
Atlara Kış İçin Çivili Nal
14:01
Kars'ın Çiçeklerini Fotoğrafladılar Kafkas Üniversitesi (KAÜ) Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Burhan Özba ile Trakya Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatma Güneş, iki yıllık çalışmaları sonucu 650 bitki ve çiçek türünü fotoğraflayarak kitap haline getirdi.
14:34
Arpaçay'da Çocuğun İstismarı Semineri Verildi Kars'ın Arpaçay ilçesinde öğretmenlere yönelik, Çocuğun İstismarı konulu seminer verildi.
Arpaçay'da Çocuğun İstismarı Semineri Verildi
09:16
Kars'ta Öğretmenlere "Çocuk İstismarı" Semineri Arpaçay Kaymakamlığı'nca öğretmenlerin bilgilendirilmesi adına çocuk istismarının engellenmesine yönelik "Çocuk İstismarı" konulu seminer düzenlendi.
Kars'ta Öğretmenlere 'Çocuk İstismarı' Semineri
10:36
Arpaçay'da Mobese Sistemi Devreye Girdi Arpaçay ilçesinde, MOBESE sistemi hizmete girdi.
10:20
Arpaçay'da Mobese Sistemi Faaliyete Geçti Kars’ın Arpaçay İlçesi’nde MOBESE sisteminin kurulumu tamamlanarak faaliyete geçti.
Arpaçay'da Mobese Sistemi Faaliyete Geçti
14:12
Kaymakam Erdem Köy Okulunu Ziyaret Etti Arpaçay Kaymakamı Faruk Erdem, Melik Köyü İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti.
10:25
Kars'ta Miniklere Ağız ve Diş Sağlığı Taraması Arpaçay Toplum Sağlığı Merkezi tarafından Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerine ağız ve diş sağlığı taraması yapılarak, öğrenclere ağız ve diş sağlığı konularında bilgi verildi.
Kars'ta Miniklere Ağız ve Diş Sağlığı Taraması
10:23
Arpaçay'da Proje Döngü Yönetimi Eğitimi Tamamlandı Kars’ın Arpaçay İlçesi Kaymakamlığı bünyesinde kurularak faaliyete başlayan Proje Koordinasyon Merkezi’nde görev alacak 15 öğretmene yönelik olarak 3 gün süren ‘Proje Döngü Yönetimi’ eğitimi verildi.
Arpaçay'da Proje Döngü Yönetimi Eğitimi Tamamlandı
16:55
Kars Çıldır Gölü Donmaya Başladı Sıcaklığın geceleri sıfırın altında 20 dereceye kadar düştüğü Ardahan'da 124 kilometrekare alanıyla Doğu Anadolu Bölgesi'nin Van Gölü'nden sonra ikinci büyük gölü olan Çıldır Gölü'nün yüzeyi buz tutmaya başladı.
Kars Çıldır Gölü Donmaya Başladı
16:03
Çıldır Gölü Buzlanmaya Başladı Sıcaklığın geceleri sıfırın altında 20 dereceye kadar düştüğü Ardahan'da, 124 kilometrekare alanıyla Doğu Anadolu Bölgesi'nin Van Gölü'nden sonra ikinci büyük gölü olan Çıldır Gölü'nün yüzeyi buz tutmaya başladı.
Çıldır Gölü Buzlanmaya Başladı
09:57
Kars Vali Özdemir, BTK Demir Yolunda İnceleme Yaptı Kars Valisi Günay Özdemir, yapımı devam eden Bakü- Tiflis- Kars demir yolu hattında incelemelerde bulundu.
Kars Vali Özdemir, BTK Demir Yolunda İnceleme Yaptı
09:43
Arpaçay Kaymakamından Sahadaki Gazetecilere Plaket Arpaçay Kaymakamı Faruk Erdem, Kars'ta görev yapan ve sahada çalışan gazetecilere plaket verdi.
Arpaçay Kaymakamından Sahadaki Gazetecilere Plaket
09:20
Kars-Arpaçay Arasında 10 Gün Önce Asfalt Atılan Yol Bozuldu Kars’ta Karayolları Bölge Müdürlüğü’nce ihalesi yapılan ve çalışmaları bir türlü bitirilemeyen Kars-Arpaçay karayolu asfalatı tamamlanan ve 12-15 gün önce trafiğe açılanan bölümünün kısa sırada çukurlarla dolması sürücülerin ve köylülerin tepkisine neden oldu.
Kars-Arpaçay Arasında 10 Gün Önce Asfalt Atılan Yol Bozuldu
17:38
Süs Havuzları Dondu Arpaçay’da etkili olan kar yağışının ardından hava sıcaklığının eksi 10 dereceye düşmesi nedeniyle süs havuzları dondu.
Süs Havuzları Dondu
13:07
Arpaçay'da Kurum Amirleri Toplantısı Yapıldı Arpaçay Kaymakamlığı tarafından iki aylık periyotlarla düzenlenen kurum amirleri toplantısı yapıldı.
Arpaçay'da Kurum Amirleri Toplantısı Yapıldı
21:01
Davutoğlu: "Herkes Gelsin Kars'ın Temiz Havasından Nasiplensin" Başbakan Davutoğlu Kars'ta (2)- Başbakan Davutoğlu: "Biz, vandallara, şiddet yanlılarına karşı vatandaşımızın merhamet kucağı olan, şefkat kucağı olan bir siyasetanlayışını benimsedik, benimsemeye devam ediyoruz"- "Şu veya bu siyasi parti mensupları ve akımları Türkiye'nin bir köşesinde bir kimliğe yakın durabilir ama bizimsiyaset anlayışımız Türkiye'nin bütünü kuşatmak, bütününün gönlünü kazanmak üzeredir.
20:52
Davutoğlu: "Hiçbir Şiddet Örgütüne Desteğimiz Söz Konusu Olamaz" Başbakan Davutoğlu Kars'ta (2)- Başbakan Davutoğlu: "Biz, vandallara, şiddet yanlılarına karşı vatandaşımızın merhamet kucağı olan, şefkat kucağı olan bir siyasetanlayışını benimsedik, benimsemeye devam ediyoruz"- "Şu veya bu siyasi parti mensupları ve akımları Türkiye'nin bir köşesinde bir kimliğe yakın durabilir ama bizimsiyaset anlayışımız Türkiye'nin bütünü kuşatmak, bütününün gönlünü kazanmak üzeredir.
Davutoğlu: 'Hiçbir Şiddet Örgütüne Desteğimiz Söz Konusu Olamaz'
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 18:21:32. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA ARPAÇAY HABERLERİ
[Hata Bildir]