SON DAKİKA ATÇA HABERLERİ

Son Dakika Atça Haberleri

 • 16:23Türkiye Kahraman Yol Bekçisini Tatile Göndermek İçin Seferber OlduTürkiye Kahraman Yol Bekçisini Tatile Göndermek İçin Seferber OlduYanından geçen makinistlerin kendisine selam vermemesine üzülen kahraman yol bekçisi Türkiye'nin gündemine oturdu. 20 yıldır denize gitmeyen bekçiyi tatile göndermek için kampanya başlatıldı.
 • 08:43Aydın'da Develer Havutlanmaya BaşladıAydın'da Develer Havutlanmaya BaşladıEge, Akdeniz ve Marmara Bölgesi’nin en önemli kış eğlenceleri arasında yer alan deve güreşleri öncesi pehlivan develer havutlanmaya başladı.
 • 17:15Nazilli'de Deneme ve Sınav Kulübü Sertifika Töreni YapıldıNazilli'de Deneme ve Sınav Kulübü Sertifika Töreni YapıldıNazilli’de 2014-2015 eğitim öğretim yılında mental aritmetik eğitimini tamamlayan 90 öğrenci, sertifikalarını Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın elinden aldı.
 • 13:18Aydın'da Sessiz Propaganda Dönemi BaşladıAydın'da Sessiz Propaganda Dönemi BaşladıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) 26. Dönem Aydın Milletvekili adayı Musa İlhan, sesiz propagandaya başladı.
 • 11:49Kütüphaneli Otobüslerde İlk Kitaplar Tazeoğlu'nunKütüphaneli Otobüslerde İlk Kitaplar Tazeoğlu'nunKocaeli Büyükşehir’in kütüphaneli otobüslerinde ilk olarak sevilen yazar ve şair Kahraman Tazeoğlu’nun kitapları olacak.
 • 15:46Barıştığı Eşini Öldürdüğü İddiasıyla Yakalanan Koca Suçu Kabul Etmedi (2)Barıştığı Eşini Öldürdüğü İddiasıyla Yakalanan Koca Suçu Kabul Etmedi (2)Adliyeye SEVK EDİLDİ Aydın'ın Sultanhisar İlçesi'nde barıştığı eşi Yasemin Gölgesiz Özdemir'i öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan A.Ö., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
 • 14:26Eskişehirsporlu Futbolcudan Sokak Hayvanları İçin Anlamlı DestekEskişehirsporlu Futbolcudan Sokak Hayvanları İçin Anlamlı DestekEskişehirspor’un savunma oyuncusu Anıl Karaer, sokak hayvanları için destek verdi.
 • 12:35Şampiyon Develer Arenaya İniyorŞampiyon Develer Arenaya İniyorEge Bölgesi’nin sevilen kış eğlencelerinden olan deve güreşlerinde 2015-2016 sezonu 15 Kasım’da İzmir’in Dikili İlçesine bağlı Kıratlı Mahallesi’nde yapılacak ilk güreşle açılırken son güreş ise 20 Mart’ta İzmir Pınarbaşı ve Balıkesir’in Gökkaya köyünde yapılacak.
 • 12:19Ege Bölgesi'nde Develer Bu Sene 76 Arenada GüreşecekEge Bölgesi'nde Develer Bu Sene 76 Arenada GüreşecekEge Bölgesi'nde gelenek haline gelen deve güreşlerinin 2015-2015 sezonu tarihleri ve güreş alanlarında dikkat edilmesi gereken kurallar belirlendi.
 • 15:46Sultanhisar'da Kurtuluş CoşkusuSultanhisar'da Kurtuluş CoşkusuAydın’da düşman işgalinden kurtuluşun 93. Yıl dönümü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.
 • 13:46Nazilli ve Kuyucak'tan 2 Traktör Çaldı Ödemiş'te YakalandıNazilli ve Kuyucak'tan 2 Traktör Çaldı Ödemiş'te YakalandıAydın'ın Nazilli ile Kuyucak ilçesinden iki traktörü çalıp, sattığı öne sürülen 55 yaşındaki T.A. İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde yakalanıp, gözaltına alındı.
 • 10:35Canını ve Malını Seven Atça Karpuz Halinden Uzak Durmaya BaşladıCanını ve Malını Seven Atça Karpuz Halinden Uzak Durmaya BaşladıTürkiye’nin en önemli karpuz üretim merkezlerinin başında gelen Sultanhisar Atça’da gerek yerel yönetimlerin duyarsızlığı gerekse hallerde görev yapan ve hali sahiplenenlerin tutarsız davranışları üreticiyi canından bezdirdi.
 • 16:25Aydın Bölgesi İncir Üreticileri İftarda BuluştuAydın Bölgesi İncir Üreticileri İftarda BuluştuAydın'ın Nazilli ilçesinde Sare İncir ile AKİD'in ortaklaşa organize ettiği iftar yemeğinde Aydın Bölgesi İncir üreticileri bir araya geldi.
 • 11:13Kumruların Meşki Faciayla SonuçlandıEşlerine sadakatleri ve sıkça kuluçkaya yatmaları ile tanınan kumruların meşki, Aydın’da faciayla sonuçlandı.
 • 10:56Bir Meslek Daha Tükenme Noktasına GeldiBir Meslek Daha Tükenme Noktasına GeldiTürkiye’de işsizliğin her geçen arttığı açıklanırken, Aydın’da işadamları sanayide mum ışığı ile eleman aramaya başladı.
 • 09:40Aski, Alt Yapı Çalışmalarını SürdürüyorAski, Alt Yapı Çalışmalarını SürdürüyorAydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ASKİ), ASKİ il genelinde alt yapı çalışmalarını sürdürüyor.
 • 15:51Büyükşehir İftar Çadırlarına Yoğun İlgiBüyükşehir İftar Çadırlarına Yoğun İlgiAydın Büyükşehir Belediyesi, her sene olduğu gibi, bu yılda il genelinde kurduğu iftar sofralarında binlerce Aydınlıyı misafir ediyor.
 • 03:28HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…HSYK Yaz Kararnamesi'ni Yayımladı (2)…Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), yaz kararnamesini açıkladı.
 • 15:04Aydın'da Üreticininde Vatandaşında Yüzü GülüyorAydın'da Üreticininde Vatandaşında Yüzü GülüyorAydın’da üretici ve halkın faydasını aynı potada buluşturan Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, bu kez üreticiden temin edilen 100 ton patatesi vatandaşlara dağıtacak.
 • 11:50Büyükşehirden Kandilde Lokma ve Pilav HayrıBüyükşehirden Kandilde Lokma ve Pilav HayrıAydın Büyükşehir Belediyesi Berat Kandili nedeniyle il genelinde lokma ve tavuklu pilav hayrı gerçekleştirdi.
 • 05:00Erdoğan'ın Açılış Programı İddiaları - Vali AyyıldızErdoğan'ın Açılış Programı İddiaları - Vali AyyıldızGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Aydın ziyaret afişinden görüntü- Aydın Valisi Erol Ayyıldız'ın açıklamaları- Açılışı yapılan okulların bulunduğu listeden görüntüler Aydın Valisi Ayyıldız: - "2002 yılında açılıp hizmete sunulan Atça Hadıloğlu İbrahim Uzunırmak Ortaokulu'nun açılış programı ile alakası olmayıp bununla ilişkilendirilmesinin, iyi niyetle yapılmış bir açıklama olmadığını değerlendiriyoruz" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Aydın'da gerçekleştirdiği açılış programı kapsamına, daha önce açılışı yapılan bir okulun da alındığı iddiasının gerçeği yansıtmadığı bildirildi.
 • 17:45Aydın Valisi Ayyıldız AçıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Aydın'da gerçekleştirdiği açılış programı kapsamına, daha önce açılışı yapılan bir okulun da alındığı iddiasının gerçeği yansıtmadığı bildirildi.
 • 17:09Vali Ayyıldız'dan Uzunırmak'ın İddialarına YalanlamaVali Ayyıldız'dan Uzunırmak'ın İddialarına YalanlamaAydın Valisi Erol Ayyıldız, “Ali Uzunırmak’ın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını yaptığı projeler arasında 2002 yılında babası adına ailesinin yaptırdığı okulun açılışı ile ilgili iddia ettiği beyanı gerçeğe aykırı ve yalandır” dedi.
 • 10:42Aydın MHP'li Uzunırmak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Toplu Açılışını EleştirdiAydın MHP'li Uzunırmak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Toplu Açılışını EleştirdiMHP'li Uzunırmak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toplu açılışını eleştirdi TBMM İdare Amiri MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Aydın'da yapacağı açılışları eleştirdi.
 • 19:47MHP'li Uzunırmak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Toplu Açılışını EleştirdiMHP'li Uzunırmak, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Toplu Açılışını EleştirdiTbmm İdare Amiri MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Aydın'da yapacağı açılışları eleştirdi.
 • 16:31AK Parti İl Teşkilatı Erdoğan'ın Toplu Açılış Törenine Vatandaşları Davet EdiyorAK Parti Aydın İl Teşkilatı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yarın İstasyon Meydanı’nda katılacağı toplu açılış törenine vatandaşları davet ediyor.
 • 23:31Aydın -'topuklu Efe' CHP'li Çerçioğlu'dan Yoğun MesaiAydın -'topuklu Efe' CHP'li Çerçioğlu'dan Yoğun Mesai'Topuklu Efe' CHP'li Çerçioğlu'dan yoğun mesai AYDIN Büyükşehir Belediyesi'nin 'topuklu efe' olarak anılan CHP'li Başkanı Özlem Çerçioğlu; Nazilli, Sultanhisar, Atça ve Bozdoğan ilçelerinde temel attı, açılışlar gerçekleştirdi.
 • 22:23Topuklu Efe' CHP'li Çerçioğlu'dan Yoğun MesaiTopuklu Efe' CHP'li Çerçioğlu'dan Yoğun MesaiAydın Büyükşehir Belediyesi'nin 'topuklu efe' olarak anılan CHP'li Başkanı Özlem Çerçioğlu; Nazilli, Sultanhisar, Atça ve Bozdoğan ilçelerinde temel attı, açılışlar gerçekleştirdi.
 • 07:43Adü 20. Spor Şenliği Müsabakaları Sona Erdi?Adü 20. Spor Şenliği Müsabakaları Sona Erdi?Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) 20. Spor Şenliği Müsabakaları, çekişmeye ve sahne olan karşılaşmaların ardından sona erdi.
 • 10:59Aydın'da Aile Haftası Etkinliklerle KutlanıyorAydın'da Aile Haftası Etkinliklerle KutlanıyorAydın’da Aile haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Türkiye’nin En Büyük Ailesiyiz” yürüyüşü geniş bir katılımla yapıldı.
 • 21:48Aydın'da Boğa GüreşleriSultanhisar ilçesine bağlı Atça Mahallesi'nde düzenlenen geleneksel boğa güreşleri ilgi gördü.
 • 18:41Boğasının Boynuzlu Saldırısına Uğrayan Kişi Ardına Bakmadan KaçtıBoğasının Boynuzlu Saldırısına Uğrayan Kişi Ardına Bakmadan KaçtıEge Bölgesi’de hafta sonları düzenlenen boğa güreşleri büyük ilgi görüyor.
 • 18:05Çilek Festivali Tat Vermedi, Eğlence Savaşa DöndüÇilek Festivali Tat Vermedi, Eğlence Savaşa DöndüAydın’ın Sultanhisar ilçesinde Belediye Başkanı Osman Yıldırımkaya öncülüğünde düzenlenen çilek festivali bu yıl tat vermedi.
 • 13:55Büyükşehirden Lokma ve Pilav HayrıBüyükşehirden Lokma ve Pilav HayrıAydın Büyükşehir Belediyesi Miraç Kandili nedeniyle il genelinde lokma ve tavuklu pilav hayrı gerçekleştirdi.
 • 16:54Aydın'da Tribün Çöktü: 9 YaralıAydın'da Tribün Çöktü: 9 YaralıAydın'da tribün çöktü: 9 yaralı AYDIN Adnan Menderes Stadı yan sahasında Adnan Menderes Üniversitesi'ne (ADÜ) bağlı fakültelerin futbol takımları arasında yapılan maç sırasında tribünün sac zeminini yaklaşık üç metrekarelik bölümünü çökmesi sonucu 2 metre yükseklikten düşen 9 kişi hafif yaralandı.
 • 15:27Aydın'da Tribün Çöktü: 9 YaralıEfeler ilçesindeki Adnan Menderes Stadı yan sahalarında oynanan futbol müsabakası sırasında, izleyicilerin bulunduğu portatif tribünün bir bölümünün çökmesi sonucu 9 kişi yaralandı.
 • 15:16Aydın'da Tribün Çöktü: 9 YaralıAydın'da Tribün Çöktü: 9 YaralıAydın Adnan Menderes Stadı yan sahasında, Adnan Menderes Üniversitesi'ne bağlı fakültelerin futbol takımları arasında yapılan maç sırasında tribünün bir kısmı çöktü.
 • 15:09Aydın'da Tribün Çöktü: 7 YaralıAydın'da Tribün Çöktü: 7 YaralıAydın’da Adnan Menderes Üniversitesi’nin (ADÜ) ‘bahar şenlikleri’ kapsamında düzenlenen okullar arası futbol turnuvasında, tribünün çökmesi sonucu 7 kişi yaralandı.
 • 14:49Aydın'da Tribün Çöktü: 7 YaralıAydın'da Tribün Çöktü: 7 YaralıAydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) 20. Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen futbol turnuvasında tribün çökmesi sonucu 7 öğrenci yaralandı.
 • 14:43Aydın'da Tribün ÇöktüAydın Adnan Menderes Stadı yan sahasında, tribün çöktü.
 • 13:55Aydın'da Tribün Çöktü: Çok Sayıda Yaralı VarAydın'da Tribün Çöktü: Çok Sayıda Yaralı VarAydın Adnan Mendres Stadı yan sahasında, meslek yüksek okullarının maçının 65'inci dakikasında sacdan yapılan tribün çöktü ve çok sayıda öğrenci yaralandı.
 • 10:14Aydın'dan Kısa KısaSultanhisar'da Çilek Festivali 12-17 Mayıs tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.
 • 14:11Aydın Arı Yetiştiricileri Birliği Yeni Yönetimi Göreve BaşladıAydın Arı Yetiştiricileri Birliği Yeni Yönetimi Göreve BaşladıAydın Arı Yetiştiricileri Birliği’nin 5 Nisan’da yapılan olağan genel kurulunda görevi devralan Ayhan Özdemir ve yönetimi ilk toplantısını yaparak önümüzdeki dönem yapacakları çalışmalar ve birliğin durumu ile ilgili kamuoyunu bilgilendirdiler.
 • 17:25Büyükşehirden Lokma ve Pilav HayrıBüyükşehirden Lokma ve Pilav HayrıAydın Büyükşehir Belediyesi, Regaip Kandili nedeniyle il genelinde lokma ve tavuklu pilav hayrı gerçekleştirdi.
 • 09:35Yaşar Yaman Son Yolculuğuna UğurlandıYaşar Yaman Son Yolculuğuna UğurlandıAydın’da 10 gündür tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Yenipazar Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Başkanı Yaşar Yaman, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 23:23Su Altında Kalan Tarım Arazilerine Yönelik Hasar Tespit ÇalışmalarıSu Altında Kalan Tarım Arazilerine Yönelik Hasar Tespit ÇalışmalarıBüyük Menderes Nehri'ndeki su taşkını - Su altında kalan tarlalar - Detaylar Büyük Menderes Nehri'ndeki su taşkını- Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bircan: - "Yağışlar nedeniyle sular altında kalan bölgelerde ilçe müdürlerimiz, çiftçi bazında hasar tespit çalışmalarına başladı"- "Hasar tespit çalışmalarına ilişkin raporlar hazırlandıktan sonra çiftçilerimizin, borçlarının ertelenmesi için Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine mutlaka bireysel başvuru yapmaları gerekiyor"AYDIN (AA) – Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Bircan, sağanak sonrası su altında kalan tarım arazilerine yönelik hasar tespit çalışmalarının başladığını bildirerek, "Hasar tespit çalışmalarına ilişkin raporlar hazırlandıktan sonra çiftçilerimizin, borçlarının ertelenmesi için Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine mutlaka bireysel başvuru yapmaları gerekiyor" dedi.
 • 13:54Büyük Menderes Nehri'ndeki Su TaşkınıAYDIN (AA) – Aydın Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Bircan, sağanak sonrası su altında kalan tarım arazilerine yönelik hasar tespit çalışmalarının başladığını bildirerek, "Hasar tespit çalışmalarına ilişkin raporlar hazırlandıktan sonra çiftçilerimizin, borçlarının ertelenmesi için Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine mutlaka bireysel başvuru yapmaları gerekiyor" dedi.
 • 11:35Bayan Ayyıldız, Sultanhisar'da Ziyaretlerde BulunduBayan Ayyıldız, Sultanhisar'da Ziyaretlerde BulunduAydın Valisi Erol Ayyıldız’ın eşi Dr. Dilek Didem yyıldız, Sultanhisar Kaymakamlığı, Sultanhisar Toplum Sağlığı Merkezi ve Salavatlı Mahallesi Sağlık Ocağı’nı ziyaret etti.
 • 10:58Bu Çileklerin Hepsi OrganikBu Çileklerin Hepsi OrganikAydın'ın Didim İlçesi'nde 15 yıldır çilek üreten Ali Olgun, hayvan gübresi kullanarak organik çilek üretimi yapıyor.
 • 13:50Aydın Selin Yaralarını Sarmaya ÇalışıyorAydın Selin Yaralarını Sarmaya ÇalışıyorAydın’da aşırı yağışlar ve Kemer Barajı’nın kapaklarının açılması sonucu oluşan selin yaraları sarılmaya çalışılıyor.