SON DAKİKA AYDIN DOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Aydın Doğan Haberleri


AYDIN DOĞAN

Aydın Doğan (d. 1936, Kelkit, Gümüşhane, Türkiye), Doğan Holding Onursal Başkanı. Türkiye'nin önemli medya patronlarından biridir.

Doğan, 1936 yılında Gümüşhane'de doğdu. Lise öğrenimini Erzincan'da tamamlayan Doğan üniversite eğitimine, daha sonra Marmara Üniversitesi olan İstanbul Yüksek... Devamı

15:24
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Açıldı Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde 31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması sergisi açıldı.
22:18
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Eskişehir'de Aydın Doğan Vakfı tarafından düzenlenen '31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi' Eskişehir'de açıldı.
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Eskişehir'de
21:34
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Eskişehir'de Aydın Doğan Vakfı tarafından düzenlenen '31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi' Eskişehir'de açıldı.
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Eskişehir'de
20:14
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Açıldı Eskişehir'de, Aydın Doğan Vakfı tarafından düzenlenen, "31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi" açıldı.
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Açıldı
19:24
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi" Eskişehir'de açılan sergide 70 ülkeden 2 bin 556 karikatürün katıldığı yarışmada dereceye giren 135 karikatür yer aldı.
15:07
31'inci Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Yarın Eskişehir'de Aydın Doğan Vakfı tarafından düzenlenen '31'inci Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi' yarın Eskişehir'de açılacak.
17:11
Bakan Kılıç, Gümüşhane'de AK Parti İl Kongresi'ne Katıldı Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Gümüşhane'de partisinin il kongresine katıldı, tesisleri gezip ziyaretler yaptı.
Bakan Kılıç, Gümüşhane'de AK Parti İl Kongresi'ne Katıldı
17:07
Kılıç: "Türkiye'de Gençliğin Önünü Açan Parti ve Siyasi Hareket, AK Parti'dir" Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Gümüşhane'de- Bakan Kılıç: "Türkiye'de gençliğin önünü açan parti ve siyasi hareket, AK Parti'dir"- "Milli iradenin temsilini üzerimizde taşıdığımız sürece biz bu davanın uğrunda yürümeye devam edeceğiz" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, "Türkiye'de gençliğin önünü açan parti ve siyasi hareket, AK Parti'dir" dedi.
Kılıç: 'Türkiye'de Gençliğin Önünü Açan Parti ve Siyasi Hareket, AK Parti'dir'
17:05
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Gümüşhane'de Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 5. AK Parti Olağan Genel Kongresi’ne katılmak için Gümüşhaneye geldi.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Gümüşhane'de
16:20
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Gümüşhane'de Bakan Kılıç, Gümüşhane Valiliği ve Belediye Başkanlığını ziyaret etti.
14:55
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, Gümüşhane'de Bakan Kılıç "Türkiye'de gençliğin önünü açan parti ve siyasi hareket, AK Parti'dir." dedi.
15:56
Tüsiad'ın Yeni Yönetim Kurulu TÜSİAD 45. Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi.
11:26
Bayanlar Voleybol 3.lig Bayanlar Voleybol 3.lig, 5.grupta mücadele eden Gümüşhane Gençlerbirliği, ikinci devre hazırlıklarını son sürat sürdürüyor.
Bayanlar Voleybol 3.lig
22:13
Gümüşhane Türk Telekom Voleybol 3.lige Yükselme Mücadelesi Veriyor Gümüşhane’de lise takımı olarak kurulan ve bugün Voleybol Erkekler birinci liginde mücadele eden Gümüşhane Torul Gençlik’in aşıladığı voleybol sevgisi il genelinde bu spora olan ilgiyi en üst seviyeye taşırken, yeni yeteneklerin de yetişmesine sebep oluyor.
Gümüşhane Türk Telekom Voleybol 3.lige Yükselme Mücadelesi Veriyor
09:41
Beyaz'ın Aydın Doğan'lı Klibi Gülmekten Kırdı, Geçirdi Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk dün akşam yayınlanan programından çektiği videolardan birinde patronu Aydın Doğan'ı da kullanmayı ihmal etmedi.
Beyaz'ın Aydın Doğan'lı Klibi Gülmekten Kırdı, Geçirdi
15:16
Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Şerefhan Açıklaması "Görev yaptığım 2 sene boyunca hesabını veremeyeceğim hiçbir işleme imza atmadım, başkanlığım süresinde federasyona satılan tek bir tekerlekli sandalye mevcut değildir" "Bu dönem, federasyona bir kuruşluk fatura kesmedim"
14:25
Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Demirhan Şerefhan Maksatlı, İftira Dolu ve Tamamen... Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Demirhan Şerefhan, kendisine yönelik yapılan eleştirilere cevap verdi.
Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Demirhan Şerefhan Maksatlı, İftira Dolu ve Tamamen...
17:44
Adana Aydın Doğan Vakfı Karikatür Sergisi Adana'da Aydın Doğan Vakfı tarafından 31'incisi düzenlenen Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda ödül alan ve sergilemeye değer görülen karikatürlerin yer aldığı sergi Adana'da izlenime açıldı.
Adana Aydın Doğan Vakfı Karikatür Sergisi Adana'da
17:15
Ad Vakfı Karikatür Sergisi Adana'da Aydın Doğan Vakfı tarafından 31'incisi düzenlenen Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda ödül alan ve sergilemeye değer görülen karikatürlerin yer aldığı sergi Adana'da izlenime açıldı.
Ad Vakfı Karikatür Sergisi Adana'da
12:44
Gümüşhane'de Binlerce Kişi Sarıkamış İçin Yürüdü Sarıkamış harekatının 100.yılı nedeniyle Gümüşhane’de binlerce kişinin katılımıyla “Gümüşhane şehitleriyle yürüyor” etkinliği düzenlendi.
Gümüşhane'de Binlerce Kişi Sarıkamış İçin Yürüdü
10:34
Liselerarası Bilek Güreşi Şampiyonası Sona Erdi Gümüşhane'de ilk kez düzenlenen Liselerarası Bilek Güreşi Şampiyonası sona erdi.
10:07
Gümüşhane'nin Çelik Bilekleri Madalyalarını Aldı Gümüşhane'de ilk kez düzenlenen ve geçtiğimiz hafta başlayan Liselerarası Bilek Güreşi şampiyonası sona erdi.
Gümüşhane'nin Çelik Bilekleri Madalyalarını Aldı
12:17
Muharrem İnce: Bunlar, Rant Bittikten Sonra Faizi Haram Olmaktan Çıkarır CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘faiz haramdır’ sözünü hatırlatarak, “Doğru, bizim dinimizde faiz haramdır.
Muharrem İnce: Bunlar, Rant Bittikten Sonra Faizi Haram Olmaktan Çıkarır
12:31
Gümüşhane'de Liseler Arası Bile Güreşi Şampiyonası Gümüşhane'de liseler arası bilek güreşi şampiyonası düzenlendi.
23:46
Gümüşhane'de Liseler Arası Bilek Güreşi Şampiyonası Başladı Bilek güreşinde Dünya ve Avrupa dereceleri yapan sporcular yetiştiren Gümüşhane’de ilk kez liseler arası bilek güreşi şampiyonası yapıldı.
Gümüşhane'de Liseler Arası Bilek Güreşi Şampiyonası Başladı
10:12
İş Dünyasının En Çok Konuşulan İşadamları SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanlığından ayrılmasına karşın, 2014 yılında “Yılın En Çok Konuşulan işadamları” listesinde 6’nci sırada yer aldı.
İş Dünyasının En Çok Konuşulan İşadamları
11:51
Basında En Çok Haberi Çıkan Başkan: Bayraktar Oldu TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, geçen yıl olduğu gibi 2014 yılında da yazılı basında 11 bin 131 haberle Türkiye birincisi oldu.
11:15
TZOB 2014'te de Çiftçinin Sesi Oldu TZOB Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2014 yılında da yazılı medyada 11 bin 131 haberle Türkiye birincisi oldu.
09:40
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Galeri Işık Teşvikiye'de Açıldı Aydın Doğan Vakfı tarafından her yıl düzenlenen serbest konulu 31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi, dün akşam Galeri Işık Teşvikiye'de açıldı.
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Galeri Işık Teşvikiye'de Açıldı
08:53
Güler Sabancı ve Ali Ağaoğlu 2014'te Çok Konuşuldu Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı ile işadamı Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu kendilerinden en çok söz ettiren isimler oldu.
Güler Sabancı ve Ali Ağaoğlu 2014'te Çok Konuşuldu
16:04
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Yarın Teşvikiye'de Aydın Doğan Vakfı tarafından her yıl düzenlenen serbest konulu 31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Galeri Işık Teşvikiye'de yarın halkın izlenimine açılacak.
31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Yarın Teşvikiye'de
01:01
Gümüşhane'de Zakkum Konseri Düzenlendi Alternatif rock müziğinin Türkiye’de önde gelen ekiplerinden Zakkum grubu Gümüşhane’de 3 bin kişiye konser verdi.
Gümüşhane'de Zakkum Konseri Düzenlendi
10:58
Bayanlar Voleybol 3.lig Bayanlar Voleybol 3.lig, 5.grupta mücadele eden Gümüşhane Gençlerbirliği, Elif Özge Dinçer ile bir yıllık sözleşme imzaladı.
Bayanlar Voleybol 3.lig
02:09
Libya Büyükelçisi Değişti Libya Büyükelçisi Ahmet Yakıcı merkeze çekildi.
02:07
Büyükelçi Atamaları Resmi Gazetede Dışişleri Bakanlığının yaptığı büyükelçi atamaları, Resmi Gazetede yayımlandı.
01:47
Büyükelçi Atamaları Libya Büyükelçiliği'ne Doğan atandı.
16:23
Nimet Cebeci Son Yolculuğuna Uğurlanıyor Haber: Özkan ARSLAN - Kamera: Özgür ARSLAN - İSTANBUL DHA Doğan Haber Ajansı (DHA) Genel Müdürü Uğur Cebeci'nin, önceki gün hayatını kaybeden 92 yaşındaki annesi, emekli öğretmen Nimet Cebeci için Ataköy 5. Kısım Camii'nde tören düzenlendi.
15:04
Nimet Cebeci Son Yolculuğuna Uğurlanıyor Genel Müdürü Uğur Cebeci'nin, önceki gün hayatını kaybeden 92 yaşındaki annesi, emekli öğretmen Nimet Cebeci için Ataköy 5. Kısım Cami'nde tören düzenlendi.
Nimet Cebeci Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
10:28
Sazak: Son Operasyon, Medya Üzerinden Toplumu Zapturapt Altına Alma Girişimidir Yurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Derya Sazak, 14 Aralık operasyonunu siyasi iktidarın, medya üzerinden toplumu zapturapt altına alma, özgür medyayı susturma ve etkisizleştirme girişimi olarak gördüğünü söyledi.
09:12
Gümüşhane'de Zakkum Rüzgarı Esecek Zakkum grubu, 20 Aralık günü Aydın Doğan Spor Salonunda Gümüşhaneli hayranları ile buluşacak.
13:23
Akdeniz İletişim 24 Ödülle Dördüncü Kez Türkiye Şampiyonu Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi, AYDIN Doğan Vakfı (ADV) tarafından düzenlenen “26. Genç İletişimciler Yarışması”nda toplam, 24 ödül alarak üst üste dördüncü kez Türkiye birincisi oldu.
Akdeniz İletişim 24 Ödülle Dördüncü Kez Türkiye Şampiyonu
04:39
26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu- 1 * Aydın Doğan Vakfı tarafından düzenlenen 26. Genç İletişimciler Yarışması'nda dereceye girenler ödüllerini aldı.
26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu- 1
04:30
26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu 26. Genç İletişimciler Yarışmasında dereceye giren öğrenciler, Bahçeşehir Üniversitesinde gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldı.
26. Genç İletişimciler Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu
13:56
Uğur Ekşioğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı Ali DANAŞ-İSTANBUL-DHA Beşiktaş'ın eski 2.başkanı ve Divan Kurulu üyesi merhum Uğur Ekşioğlu bu gün son yolculuğuna uğurlandı.
13:43
Aydın Doğan Vakfı'ndan, Öğrencilere Üniversite Hazırlık Seti 'BABA Beni Okula Gönder' kampanyası kapsamında 2006 yılında Aydın Doğan Vakfı'nın Erzurum Nene Hatun Kız Lisesi bahçesine yaptırdığı Aydın Doğan Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan 12'nci sınıf öğrencilerine üniversiteye hazırlık seti dağıtıldı.
Aydın Doğan Vakfı'ndan, Öğrencilere Üniversite Hazırlık Seti
12:43
Aydın Doğan Vakfı'ndan, Öğrencilere Üniversite Hazırlık Seti 'baba Beni Okula Gönder' kampanyası kapsamında 2006 yılında Aydın Doğan Vakfı'nın Erzurum Nene Hatun Kız Lisesi bahçesine yaptırdığı Aydın Doğan Kız Öğrenci Yurdu'nda kalan 12'nci sınıf öğrencilerine üniversiteye hazırlık seti dağıtıldı.
Aydın Doğan Vakfı'ndan, Öğrencilere Üniversite Hazırlık Seti
21:44
Hentbol 2.lig Hentbol Erkekler 2.lig, B grubunda mücadele eden Gümüşhane Polis Gücü, kendi sahasında konuk ettiği Erzincan Gençlik Spor Kulübünü 37-25 mağlup etti.
Hentbol 2.lig
17:08
Voleybol 3.lig Bayanlar Voleybol 3.lig, 5.grupta mücadele eden Gümüşhane Gençlerbirliği, kendi sahasında konuk ettiği Samsun Gazi Lisesini 3-0 yendi.
Voleybol 3.lig
22:27
Voleybol 3.lig Bayanlar Voleybol 3.lig, 5.grupta mücadele eden ligin iddialı takımlarından Gümüşhane Gençlerbirliği, hafta sonu konuk edeceği Samsun Gazi Lisesi hazırlıklarını sürdürüyor.
Voleybol 3.lig
17:33
Gümüşhane'de Kısa Dönem Askerler İçin Yemin Töreni Düzenlendi Gümüşhane İl Jandarma Komutanlığı’nca kısa dönem askerler için yemin töreni düzenlendi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 08:22:54. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AYDIN DOĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]