04:3400
SON DAKİKA AYDIN DOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Aydın Doğan Haberleri


AYDIN DOĞAN

Aydın Doğan (d. 1936, Kelkit, Gümüşhane, Türkiye), Doğan Holding Onursal Başkanı. Türkiye'nin önemli medya patronlarından biridir.

Doğan, 1936 yılında Gümüşhane'de doğdu. Lise öğrenimini Erzincan'da tamamlayan Doğan üniversite eğitimine, daha sonra Marmara Üniversitesi olan İstanbul Yüksek... Devamı

   

  Soylu: '350 yıllık hayalimizle 10 Ağustos'ta buluşacağız' -

  Soylu: "350 yıllık hayalimizle 10 Ağustos'ta buluşacağız" -

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, cumhurbaşkanı seçimine ilişkin, "350 yıllık hayalimizle 10 Ağustos'ta buluşacağız. 10 Ağustos'ta, şiddetle, terörle, baskıyla, zulümle değil, sandıkla, oyla birlikte millet-devlet muhabbeti yeniden başlayacak" dedi. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Soylu Açıklaması

  "(Cumhurbaşkanı seçimi) 350 yıllık hayalimizle 10 Ağustos'ta buluşacağız. 10 Ağustos'ta, şiddetle, terörle, baskıyla, zulümle değil, sandıkla, oyla birlikte millet devlet muhabbeti yeniden başlayacak" "Hangi alanda olursa olsun ne şekilde olursa olsun devlette bir paralel yapılanma ortaya koyma iradesi gerçekleştirenlerin tamamının kökü kazınmalıdır. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Genel Başkan Yardımcısı Soylu: Aydın Doğan Efendinin Gazeteleri Çanaklık Yapıyor

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Gazze'de yaşanan katliamın ardından çeşitli manipülasyonlarla karşı karşıya olduklarını iddia ederek, "Türkiye'de bir tezvirat çetesi var. Sabahtan akşama kadar tezvirat yapıyorlar, dedikodu üretiyorlar. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Dışişleri Bakanlığından Büyükelçi Atamaları

  Yaz kararnamesiyle 30 isim çeşitli misyonlara atandı Cumhurbaşkanı Gül'ün dışişleri bakanı olduğu dönemden bu yana ona en yakın isimlerinden biri olarak bilinen özel kalem müdürü Osman Koray Ertaş, Bükreş Büyükelçiliği'ne getirildi. (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  Usta Karikatüristler Genç Yeteneklerle Buluştu

  Usta Karikatüristler Genç Yeteneklerle Buluştu

  Haber: Özkan ARSLAN Kamera: İdris TİFTİKCİ /İSTANBUL,(DHA) 31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Seçici Kurul üyeleri Ümraniye'deki Galeri 5'te genç karikatüristlerde bir araya geldi. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Haber: Özkan Arslan Kamera: İdris Tiftikci /istanbul,

  Haber: Özkan Arslan Kamera: İdris Tiftikci /istanbul,

  Aydın Doğan Vakfı (ADV) ve Yaratıcı Çocuklar Derneği işbirliğiyle geleceğin karikatürcülerinin yetişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen 'Yolun Başındakiler' adlı yarışmada ödül alan genç karikatüristler ile 31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Seçici Kurul üyelerini Ümraniye'deki Anel İş Merkezi'nde bulunan Galeri 5'te bir araya geldi. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

  Usta Karikatüristler Genç Yeteneklerle Buluştu

  31. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Seçici Kurul üyeleri Ümraniye'deki Galeri 5'te genç karikatüristlerde bir araya geldi. (19 Haziran 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.07.2014 04:34:50. #1.12#