SON DAKİKA AYDIN DOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Aydın Doğan Haberleri

 • 02 Eylül 2016 17:06Edremit'te, Karikatür Sergisi32. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda ödül alan eserler Edremit'e sergilendi.
 • 02 Eylül 2016 16:10Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Altınoluk'ta AçıldıAydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması Sergisi Altınoluk'ta AçıldıAYDIN Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda ödül alan ve sergilenmeye değer görülen karikatürler, Balıkesir'in Edremit İlçesi'ne bağlı Altınoluk'ta ziyarete açıldı.
 • 25 Ağustos 2016 23:52Türkiye'den Libya'nın Misurata Kentine YardımTürkiye'nin Trablus Büyükelçisi Ahmet Aydın Doğan ve Misurata Başkonsolosu Şenol Sevim'in Libya'nın Misurata kentinde eğitim ve sağlık gibi alanlarda yardım konularını görüştüğü belirtildi.
 • 24 Ağustos 2016 20:35Romanya'dan Oğlunun Tedavisi İçin Geldi, Sergi Açmaya Karar VerdiRomanya'dan Oğlunun Tedavisi İçin Geldi, Sergi Açmaya Karar VerdiTürkiye’de daha önce Aydın Doğan Karikatür Yarışması’nda da ödül kazanan Romanya uyruklu sanatçının tuval üzerine akrilik boya ile yaptığı 60 eseri Osmanlı Tersanesi Kaymakamlık Galerisi’nde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
 • 11 Ağustos 2016 23:41Libya'daki OlaylarLibya'daki OlaylarLibya Ulusal Mutabakat Hükümeti (UMH) Ulaştırma Bakanı Milad Matuk, ülkedeki havaalanlarını kontrol etmek üzere Türkiye'den bir teknik ekibin Libya'ya geleceğini bildirdi.
 • 26 Temmuz 2016 15:53Burhaniye'de Horon Ekibi de Demokrasi NöbetindeBurhaniye'de Horon Ekibi de Demokrasi NöbetindeBalıkesir’in Burhaniye ilçesinde, 15 Temmuzda düzenlenen darbe girişimi ile başlayan demokrasi nöbeti, devam ederken, çok sayıdaki kişi ve kurumda büyük destek verdi.
 • 13 Temmuz 2016 16:33Poaş'ta Akaryakıt Kaçakçılığı" DavasıPetrol Ofisi'nde (POAŞ) örgütlü şekilde akaryakıt kaçakçılığı yapıldığı iddiasına ilişkin aralarında iş adamı Aydın Doğan ile Ersin Özince'nin de bulunduğu 47 sanığın yargılandığı dava 23 Kasım'a ertelendi.
 • 13 Temmuz 2016 16:15Poaş Davasında Dosyaların Birleştirilmesi TalebiAralarında iş adamı Aydın Doğan ile Ersin Özince'nin de bulunduğu 47 sanıklı Petrol Ofisi'nde (POAŞ) örgütlü şekilde akaryakıt kaçakçılığı yapıldığı iddiasına ilişkin açılan davanın görülmesine başlandı.
 • 13 Temmuz 2016 15:33Aydın Doğan'ın Yargılanmasına BaşlandıPetrol Ofisi’nde (POAŞ) örgütlü şekilde akaryakıt kaçakçılığı yapıldığı iddiasına ilişkin aralarında Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ile Ersin Özince’nin de bulunduğu 47 sanıklı davada, mahkeme heyeti, dava dosyasının Mersin Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderilerek, birleştirme yönündeki görüşlerinin sorulmasına karar verdi.
 • 13 Temmuz 2016 15:07Aydın Doğan: Bu Davanın Hukuki Dayanağı YokturAydın Doğan: Bu Davanın Hukuki Dayanağı YokturBu davanın hukuki dayanağı olmadığını söyleyen Aydın Doğan'ın açıklaması şöyle: "Bu dava akıl ve izandan yoksundur.
 • 13 Temmuz 2016 14:00Vergi Rekortmeni Aileler ve Ünlüler Belli Oldu2015'te en çok Gelir Vergisi ödeyen mükellefler açıklandı.
 • 13 Temmuz 2016 13:03Poaş'ta Akaryakıt Kaçakçılığı" DavasıPetrol Ofisi'nde (POAŞ) örgütlü şekilde akaryakıt kaçakçılığı yapıldığı iddiasına ilişkin aralarında iş adamı Aydın Doğan ile Ersin Özince'nin de bulunduğu 47 tutuksuz sanığın yargılanmasına başlandı.
 • 13 Temmuz 2016 12:53Poaş'ta Akaryakıt Kaçakçılığı Davası Bugün BaşladıPoaş'ta Akaryakıt Kaçakçılığı Davası Bugün BaşladıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Aydın Doğan'ın mahkeme salonuna gelişi Mahkeme salonu önünden görüntüler İSTANBUL - Petrol Ofisi'nde örgütlü bir şekilde akaryakıt kaçakçılığı yapıldığı iddiasına ilişkin, aralarında iş adamı Aydın Doğan ile Ersin Özince'nin de bulunduğu 47 şüpheli hakkındaki davanın ilk duruşması Çağlayan'daki İstanbul Adliyesinde başladı.
 • 08 Temmuz 2016 12:40Atatürk Havalimanı Saldırısında Yaralanan Gümrük Muhafaza Memuru Kurban Kesilerek KarşılandıAtatürk Havalimanı Saldırısında Yaralanan Gümrük Muhafaza Memuru Kurban Kesilerek Karşılandıİstanbul Atatürk Havalimanı’nda üç canlı bomba ile düzenlenen terör saldırısında yaralanan gümrük muhafaza kısım amiri Aydın Doğan Tıraşoğlu memleketi Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde yakınları tarafından şükür kurbanı kesilerek karşılandı.
 • 29 Haziran 2016 19:00Gözyaşlarıyla UğurlandıGözyaşlarıyla UğurlandıAtatürk Havalimanı'nda meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden Gümrük Muhafaza memuru Umut Sakaroğlu son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16 Haziran 2016 15:56Cenazesine Gittikleri Kişiyle Yan Yana DefnedildilerÇorum'un Alaca ilçesindeki trafik kazasında yaşamını yitiren 6 kişi, cenazesine gittikleri akrabalarıyla aynı mezarlıkta defnedildi.
 • 15 Haziran 2016 14:58Bodrum Dünya Sorunlarına Değinen O Karikatürler Bodrum'da SergideBodrum Dünya Sorunlarına Değinen O Karikatürler Bodrum'da SergideDünya sorunlarına değinen o karikatürler Bodrum'da sergideAYDIN Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda değerlendirilen eserlerden ilk üçe giren ve başarı ödülüne layık görülenler, Bodrum'daki bir tatil köyünde sergilendi.
 • 14 Haziran 2016 18:38Muğla Usta Karikatüristler Çocuklarla BuluştuMuğla Usta Karikatüristler Çocuklarla BuluştuUsta karikatüristler çocuklarla buluştuAYDIN Doğan Vakfı'nca düzenlenen 33'üncü Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nın seçici kurul üyeleri, öğrencilerle bir araya geldi.
 • 14 Haziran 2016 18:20Usta Karikatüristler Çocuklarla BuluştuUsta Karikatüristler Çocuklarla BuluştuAydın Doğan Vakfı'nca düzenlenen 33'üncü Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nın seçici kurul üyeleri, öğrencilerle bir araya geldi.
 • 14 Haziran 2016 15:38Bodrum Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda Birincilik İtalyan KarikatüristeBodrum Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda Birincilik İtalyan KarikatüristeAydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda birincilik İtalyan karikatüristeAYDIN Doğan Vakfı tarafından bu yıl 33'üncüsü düzenlenen Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nın Seçici Kurulu, finale kalan 234 karikatürü değerlendirdi.
 • 14 Haziran 2016 11:39Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda Birincilik İtalyan KarikatüristeAydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda Birincilik İtalyan KarikatüristeAydın Doğan Vakfı tarafından bu yıl 33'üncüsü düzenlenen Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nın Seçici Kurulu, finale kalan 234 karikatürü değerlendirdi.
 • 14 Haziran 2016 11:3233. Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması SonuçlandıAydın Doğan Vakfı'nın bu yıl 33.sünü düzenlediği "Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması"nın çoğunluğu kadınlardan oluşan uluslararası seçici kurulu, bu yılın en başarılı karikatürlerini seçti.
 • 13 Haziran 2016 16:51Bodrum Dünya Sorunlarını Çizgilere Taşıyan Yarışmada 33'üncü Dönem 1-Bodrum Dünya Sorunlarını Çizgilere Taşıyan Yarışmada 33'üncü Dönem 1-Aydın Doğan Vakfı'nın (ADV) bu yıl 33'üncüsünü düzenlediği Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nın jüri üyeleri, Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde bir araya geldi.
 • 13 Haziran 2016 16:08Dünya Sorunlarını Çizgilere Taşıyan Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda 33'üncü DönemDünya Sorunlarını Çizgilere Taşıyan Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nda 33'üncü DönemAydın Doğan Vakfı'nın (ADV) bu yıl 33'üncüsünü düzenlediği Aydın Doğan Uluslararası Karikatür Yarışması'nın jüri üyeleri, Bodrum'da bir araya geldi.
 • 10 Haziran 2016 19:01Şehirlerin RenkleriŞehirlerin Renkleri" Zarf Tasarım SergisiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Katılımcıların sergi açılış kurdalesini kesmesi Sergiyi gezen kişiler ve sergiden görseller Bayburt'ta "Şehirlerin Renkleri" zarf tasarım sergisi Bayburt Bilim ve Sanat Merkezince posta kültürünün canlandırılmasını sağlamak için Türkiye genelindeki bilim sanat merkezleri arasında posta sanatını konu alan "Şehirlerin Renkleri" yarışmasına katılan eserler sergilendi.