SON DAKİKA AYVALIK HABERLERİ

Son Dakika Ayvalık Haberleri

10:15
Ayvalıkta Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu 1. Toplantısı... Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, ‘Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı’nın öncülüğünde ilk toplantısını; İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirdi.
Ayvalıkta Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu 1. Toplantısı...
17:04
Balıkesir Devlet Hastanesi, Büyük Hastanelerle Yarışıyor Balıkesir Devlet Hastanesi Yöneticiliğine getirilen Uzman Doktor Adil Ozan Gökuç, Balıkesir'de verilen sağlık hizmetlerinin bir çok ile örnek olduğunun altını çizdi.
Balıkesir Devlet Hastanesi, Büyük Hastanelerle Yarışıyor
16:33
ATO'da Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sertifika Töreni Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, 22 Aralık 2014-3 Ocak 2015 tarihleri arasında Ayvalık Ticaret Odası Toplantı Salonu’nda düzenlenen ve toplam 70 saat süren eğitimi başarıyla tamamlayan girişimci adaylarına sertifikaları düzenlenen törenle verildi.
ATO'da Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Sertifika Töreni
16:46
Uludağ'da Kızaktan Düşerek Ölen Küçük Elif Son Yolculuğuna Uğurlandı Uludağ'da kızakla kaydığı sırada dere yatağına düşerek hayatını kaybeden 7 yaşındaki Elif Uymuşlar son yolculuğuna uğurlandı.
Uludağ'da Kızaktan Düşerek Ölen Küçük Elif Son Yolculuğuna Uğurlandı
15:39
Eşi ve Çocuklarını Göremeyince Kendini Doğradı Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, iki gözü görmeyen bir kadın, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü tarafından küçük çocuğuyla birlikte sığınma evine yerleştirilince, işsiz ve psikolojik problemleri bulunduğu öğrenilen kocası ortalığı birbirine kattı.
Eşi ve Çocuklarını Göremeyince Kendini Doğradı
14:46
Eşi ve Çocuklarını Göremeyince Kendini Doğradı Ayvalık'ta, iki gözü görmeyen bir kadın, çocuğuyla birlikte sığınma evine yerleştirilince, psikolojik problemleri bulunduğu öğrenilen kocası ortalığı birbirine kattı.
Eşi ve Çocuklarını Göremeyince Kendini Doğradı
14:06
Eski Eş Dehşet Saçtı! Zabıtalar Denize İterek Etkisiz Hale Getirdi Ayvalık'ta eşi ile kızını göremediğini öne süren ve ilçe merkezinde bıçakla kendisini yaralayan kişi, zabıta görevlisi tarafından denize itilerek etkisiz hale getirildi.
Eski Eş Dehşet Saçtı! Zabıtalar Denize İterek Etkisiz Hale Getirdi
13:33
Kendisini Yaralayan Kişi Denize İtilerek Etkisiz Hale Getirildi Ayvalık'ta sığınma evindeki eşi ile kızını göremediğini öne süren ve ilçe merkezinde bıçakla kendisini yaralayan kişi, ekiplere zor anlar yaşattı.
Kendisini Yaralayan Kişi Denize İtilerek Etkisiz Hale Getirildi
10:07
Ayvalık Gümrüğünden Geçen Yıl 183 Bin Giriş Çıkış Yapıldı Ayvalık'ta gümrükten 183 bin kişi giriş çıkışı olduğunu, 5 bin 400'de küçük aracın giriş çıkış yaptığını söyledi.
Ayvalık Gümrüğünden Geçen Yıl 183 Bin Giriş Çıkış Yapıldı
21:10
Uğur Mumcu AYSAM'ın Anlamlı Gecesinde Hüzünle Anıldı Ayvalık Sanat Merkezi, bundan 22 yıl önce evinin önünde hunharca katledilen basın şehidi Uğur Mumcu'yu andı.
Uğur Mumcu AYSAM'ın Anlamlı Gecesinde Hüzünle Anıldı
14:42
Ayvalık Gümrüğünden Geçen Yıl 183 Bin Giriş Çıkış Yapıldı Ayvalık’ta bulunan deniz hudut kapısından 2014'te 183 bin kişi, 5 bin 400 de küçük aracın giriş çıkış yaptığı bildirildi.
11:26
Ayvalık Gençlik Meclisi 1 Yaşında Geçtiğimiz yıl 24 Ocak’ta günümüzde gençlere yönelik yerel ve ulusal politikalara bir tepki olarak sosyal medyada örgütlenen ve sonrasında Ayvalık Gençlik Platformu olarak şekillenip, Kent Konseyi’nin bünyesine girerek de vücut bulan Ayvalık Gençlik Meclisi, bir araya gelmelerinin 1. yıldönümünü kutladı.
Ayvalık Gençlik Meclisi 1 Yaşında
19:13
Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu Ayvalık'taki Evi Önünde Düzenlenen Törenle Anıldı 22 yıl Ankara’da evinin önünde arabasına konan bombalı suikast sonucu katledilen gazeteci yazar Uğur Mumcu için Ayvalık’ta ama töreni düzenlendi.
Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu Ayvalık'taki Evi Önünde Düzenlenen Törenle Anıldı
16:07
Mumcu, Ayvalık'taki Evinin Önünde ve Balıkesir'de Anıldı Uğur Mumcu'nun öldürülmesinin 22'nci yılı- Mumcu, Ayvalık'taki evinin önünde ve Balıkesir'de anıldı Gazeteci ve Yazar Uğur Mumcu, öldürülmesinin 22'nci yılında, Ayvalık ilçesindeki evinin önünde ve Balıkesir'de törenlerle anıldı.
Mumcu, Ayvalık'taki Evinin Önünde ve Balıkesir'de Anıldı
14:22
Uğur Mumcu'nun Öldürülmesinin 22'nci Yılı Mumcu, Ayvalık'taki evinin önünde ve Balıkesir'de anıldı.
14:16
Bursa Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Ayvalık'ta Bursa Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Ayvalık'ta yapılan ve üç gün süren toplantılarında Küçükköy Mahallesinde yer alan yapılardan eski eser niteliği taşıyan 60'tan fazla binanın tespiti yapıldı.
14:13
Burhaniye' de Köylü Kızlar Körfezi Temsil Edecek Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Kızıklı Ortaokulu’nun Yıldız Kızlar Voleybol Takımı, Balıkesir’deki grup müsabakalarında Körfez Bölgesi’ni temsil edecek olan iki takımdan birisi oldu.
Burhaniye' de Köylü Kızlar Körfezi Temsil Edecek
14:12
Ayvalık Gümrük Müdürlüğünün Tarihi Binası Açıldı Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, restorasyonu tamamlanan Gümrük Müdürlüğünün tarihi hizmet binasının açılışı gerçekleştirildi.
Ayvalık Gümrük Müdürlüğünün Tarihi Binası Açıldı
19:37
Hayırsever Anne-oğuldan 13 Yılda 35 Kütüphane Hayırsever anne-oğuldan 13 yılda 35 kütüphane Ayvalık ilçesinde yaşayan hayırsever Recai Şeyhoğlu ve annesi Rasime Şeyhoğlu, 35'inci halk kütüphanesini kazandırdı.
Hayırsever Anne-oğuldan 13 Yılda 35 Kütüphane
17:52
Ayvalık'ta Yarıyıl Tatili ve Karne Heyecanı Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, ilçe merkezi ve merkeze bağlı okullardaki yaklaşık 12 bin öğrenci karnelerini alarak yarıyıl tatiline girdi.
Ayvalık'ta Yarıyıl Tatili ve Karne Heyecanı
16:09
Ayvalıklı Öğrencilerin Karne Heyecanı Ayvalık'ta ilçe merkezi ve merkeze bağlı okullardaki yaklaşık 12 bin öğrenci için yarıyıl tatili zili çaldı.
Ayvalıklı Öğrencilerin Karne Heyecanı
16:06
Bağyüzü'ne Halk Kütüphanesi Hayırsever Şeyhoğlu ailesi 13 yılda 35 halk kütüphanesi açtı.
Bağyüzü'ne Halk Kütüphanesi
18:40
CHP'li Karayelli'den Coşkulu Start Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde CHP’den milletvekilliğine aday adayı olan Filiz Karayelli, coşkulu bir kalabalıkla açıklama yaptı.
CHP'li Karayelli'den Coşkulu Start
17:07
Ayvalık Satranç Kulübünden Yılın İlk Turnuvası Ayvalık Satranç Spor Kulübü, TSF Ayvalık İlçe temsilciliği tarafından organize edilen Yeni Yıl Satranç Turnuvası’nın, 14-15 Şubat 2015 tarihlerinde Ayvalık Belediyesi İsmet İnönü Kültür Merkezinde yapılacağı bildirildi.
Ayvalık Satranç Kulübünden Yılın İlk Turnuvası
16:54
Vali Yaman, Memurlarla Buluştu Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Memur-Sen'e bağlı sendika başkanlarını ziyaret etti.
Vali Yaman, Memurlarla Buluştu
10:05
Zeytin Tarlasını Off Road Parkuruna Çevirdi Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde bir girişimci, ilçenin turizm değerlerine katkıda bulunmak için 60 dönümlük zeytin tarlasına off road parkuru yaptı.
Zeytin Tarlasını Off Road Parkuruna Çevirdi
10:01
Zeytin Tarlasını Off Road Parkuruna Çevirdi Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bir girişimci, ilçenin turizm değerlerine katkıda bulunmak için 60 dönümlük zeytin tarlasına off-road parkuru yaptı.
Zeytin Tarlasını Off Road Parkuruna Çevirdi
17:29
Hizmet Görmeyen Sokaklara Hizmet Götürüyorlar Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Belediyesi Fen İşleri ekipleri tarafından Sokak Sağlıklaştırma Projesi kapsamında yürütülen çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.
Hizmet Görmeyen Sokaklara Hizmet Götürüyorlar
16:32
Ayvalıklı Voleybolcular Balıkesir Şampiyonu Oldu Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ayvalık Anadolu Lisesi (AYAL) Kız Voleybol Takımı 2014-2015 eğitim öğretim yılında sahalarda fırtına gibi eserek, başarısını Balıkesir Şampiyonu olarak taçlandırmayı başardı.
Ayvalıklı Voleybolcular Balıkesir Şampiyonu Oldu
11:46
Mavi Suların Kara Dikeni" Tezgahlarda Denizlerin geç soğuması nedeniyle Ayvalık'ta bir ay gecikmeli çıkan denizkestanesinin 200 gramı 20 liradan alıcı buluyor Vitaminler açısından zengin olduğu belirtilen denizkestanesinin kilogramı restoranlarda 300 liraya varan fiyatlardan satılıyor.
Mavi Suların Kara Dikeni' Tezgahlarda
15:39
Jandarmanın Başarısına Kaymakam Yavuz'dan Anlamlı Ödül Balıkesir’in Gömeç ilçesinde, domuzların öldürdüğü iddia edilen yaşlı kadının önce tecavüze, ardından gasba uğradığını ortaya çıkaran İlçe Jandarma Komutanlığı’nın bu büyük başarısına Kaymakam Naif Yavuz kayıtsız kalmadı.
Jandarmanın Başarısına Kaymakam Yavuz'dan Anlamlı Ödül
14:35
Ayvalık'taki İnsan Kaçakçılığı Operasyonunda 4 Kişi Daha Tutuklandı Balıkesir, İstanbul, İzmir ve Mardin’de düzenlenen operasyonda 27 kişi gözaltına alınırken, Ayvalık ilçesinde mahkemeye çıkarılan 7 zanlıdan 4’ü tutuklandı.
02:19
Edremit Körfezinde Deprem Edremit Körfezinde saat 00.59'da 4,1 şiddetinde bir deprem meydana geldi.
Edremit Körfezinde Deprem
15:06
İnsan Kaçakçılığı Operasyonunda 27 Gözaltı Balıkesir, İstanbul, İzmir ve Mardin illerinde polisin insan kaçakçılığına yönelik düzenlediği operasyonda 27 kişi gözaltına alındı.
İnsan Kaçakçılığı Operasyonunda 27 Gözaltı
13:17
Sarımsaklı Plajı Kirlilikten Kurtulacak Türkiye'nin en güzel plajları arasında yer alan deniz ve kumuyla dünyaca tanınan Ayvalık'taki Sarımsaklı Plajını kirleten Nikita Deresinin ıslahı için çalışmalar başladı.
Sarımsaklı Plajı Kirlilikten Kurtulacak
13:08
İnsan Kaçakçılığı" Operasyonu - 27 Kişi Yakalandı Balıkesir merkezli "insan kaçakçılığı" operasyonu- Balıkesir, İstanbul, İzmir ve Mardin'de düzenlenen operasyonda, 27 kişi yakalandı Balıkesir merkezli 4 ilde insan kaçakçılığına yönelik düzenlenen operasyonda, 27 kişi gözaltına alındı.
İnsan Kaçakçılığı' Operasyonu - 27 Kişi Yakalandı
12:35
Sarımsaklı Plajı Kirlilikten Kurtulacak Türkiye'nin en güzel plajları arasında yer alan deniz ve kumuyla dünyaca tanınan Ayvalık'taki Sarımsaklı Plajını kirleten Nikita Deresinin ıslahı için çalışmalar başladı.
Sarımsaklı Plajı Kirlilikten Kurtulacak
09:49
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda Atama Heyecanı Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu öğretmenleri geçtiğimiz hafta sonu Balıkçı Restaurantta kendi aralarında düzenledikleri akşam yemeğinde bir araya geldi.
Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda Atama Heyecanı
16:49
Ayvalık ve Gömeç'teki Tarihi Yapılar Belirleniyor Ayvalık ve Gömeç'te bulunan tarihi yapılar, Bursa Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulunca tespit ediliyor.
Ayvalık ve Gömeç'teki Tarihi Yapılar Belirleniyor
16:04
Ayvalık, Uyuşturucuya Savaş Açtı Balıkesir’in Ayvalık ilçesindeki Kent Konseyi Gençlik Meclisi, uyuşturucu kullanımına adeta savaş açtı.
Ayvalık, Uyuşturucuya Savaş Açtı
15:44
Bursa Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Ayvalık'ta Bursa Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Ayvalık’ta yapılan ve üç gün süren toplantılarında Küçükköy Mahallesinde yer alan yapılardan eski eser niteliği taşıyan 60’tan fazla binanın tespiti yapıldı.
Bursa Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu Ayvalık'ta
11:14
Uygur Türkleri İçin Toplanan İmza Kampanyası Sona Erdi Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 5 Aralık 2014 tarihinde Uygur Türkleri için başlatılan imza kampanyası sona erdi.
Uygur Türkleri İçin Toplanan İmza Kampanyası Sona Erdi
11:07
Zeytin Çekirdeklerine Psikolog Desteği Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Zeytin Çekirdekleri projesi ile Ayvalık’ta çocuklar psikologlarla bir araya geldi.
Zeytin Çekirdeklerine Psikolog Desteği
09:14
Ayvalık Mutfağına Bir Ödül Daha Geldi Gurme Dünyası’nda oldukça önemli bir yeri olan Ayvalık Mutfağı ödüle doymuyor.
Ayvalık Mutfağına Bir Ödül Daha Geldi
09:03
Ayvalık'ta Eğitim Yönetim Semineri Sona Erdi Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Eğitim Yönetim Semineri sona erdi.
Ayvalık'ta Eğitim Yönetim Semineri Sona Erdi
13:42
Zeytin Çekirdeklerine Psikolog Desteği TerapistA Zeytin Çekirdekleri Projesi ile Ayvalık'ta çocuklar ile bir araya geldi.
Zeytin Çekirdeklerine Psikolog Desteği
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
17:05
Ayvalıkta Kış Ortasında İlkbahar Havası Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, bir süredir soğuk havalar nedeniyle evlerinden dışarı çıkamayan vatandaşlar, Ocak ayının ortasında 15 dereceye ulaşan hava sıcaklığı ve yakıcı güneşi görünce kendilerini cadde, sokak ve sahilde çay bahçelerinde attılar.
Ayvalıkta Kış Ortasında İlkbahar Havası
16:13
MHP Ayvalık İlçe Başkan Yardımcısı Hayatını Kaybetti Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ayvalık İlçe Başkanlığı’nın çiçeği burnunda Başkan Yardımcısı Ali Gümüşgül, yönetici olarak ilk kez katılacağı basın toplantısı öncesi kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.
MHP Ayvalık İlçe Başkan Yardımcısı Hayatını Kaybetti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 10:19:56. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AYVALIK HABERLERİ
[Hata Bildir]