SON DAKİKA AYVALIK HABERLERİ

Son Dakika Ayvalık Haberleri

 • 12:28Balıkesir'de Haşareyle MücadeleBalıkesir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri başta sahil şeritleri olmak üzere 20 ilçenin tümünde sivrisinek, karasinek, kene gibi haşerelere karşı mücadele çalışmalarını sürdürüyor.
 • 11:58Boğaziçi Mezunları ile Zeytin Çekirdeklerinden Taksiyarhis Kilisesindeki Konserde BuluştuBoğaziçi Mezunları ile Zeytin Çekirdeklerinden Taksiyarhis Kilisesindeki Konserde BuluştuBalıkesir’in Ayvalık ilçesinde; üç yıl önce Kültür Bakanlığı tarafından restore ettirilip hizmete açılan Taksiyarhis Kilisesi Anıt Müzesi, Zeytin Çekirdekleri ile Boğaziçi Mezunları Müzik Topluluklarını bir araya getirdi.
 • 09:32Ayvalık'ta Taksiyarhis Kilisesinde KonserAyvalık ilçesinde, üç yıl önce Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından restore ettirilip hizmete açılan Taksiyarhis Kilisesi Anıt Müzesinde Zeytin Çekirdekleri grubu ile Boğaziçi Mezunları Korosu birlikte konser verdi.
 • 22:14Ayvalık'ta Mustafa Koç Anısına Ayvalık'ta Mustafa Koç Anısına "Saygı Dalışı" - BalıkesirGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Dalış teknesine asılan pankart Dalış öncesi hazırlıklar Koç Üniversitesi öğrencisi İpek Eryiğit ile röportaj Dalış teknesinin sahibi Kubilay Kılıç ile röportaj Dalgıçların suya girmeleri Koç Üniversitesinden öğrencilerin de bulunduğu yaklaşık 100 kişilik grup, merhum iş adamı Mustafa Koç anısına dalış yaparak su altında ve yüzeyde "Dalgıçlar ve Foklar Seni Unutmayacak" yazılı pankart açtı Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bir grup dalgıç, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütürken 21 Ocak'ta geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Mustafa Koç anısına "saygı dalışı" yaptı.
 • 15:48Şiddetli Fırtına Sırasında Atılan Havai Fişekler Yangın ÇıkardıŞiddetli Fırtına Sırasında Atılan Havai Fişekler Yangın ÇıkardıBalıkesir’in Ayvalık ilçesinde, yeni açılan bir alışveriş merkezinin görsel şov işini üstlenen bir şirketin personeli tarafından şiddetli poyraz rüzgarına rağmen atılan havai fişekler yangın çıkardı.
 • 15:24Mustafa Koç'u Su Altında AndılarMustafa Koç'u Su Altında AndılarGeçtiğimiz yıl geçirdiği kalp krizi sonrasında hayatını kaybeden Koç holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde gerçekleşen bir dalış etkinliği ile suyun altında anıldı.
 • 15:10Ayvalık'ta Mustafa Koç Anısına "Saygı Dalışı"Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bir grup dalgıç, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütürken 21 Ocak'ta geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Mustafa Koç anısına "saygı dalışı" yaptı.
 • 10:44Havai Fişekler Yangın ÇıkardıHavai Fişekler Yangın ÇıkardıBalıkesir'in Ayvalık İlçesi'nde bir alışveriş merkezinin açılışında patlatılan havai fişekler yangına neden oldu.
 • 09:20Şiddetli Rüzgarda Atılan Havai Fişekler Yangına Neden OlduŞiddetli Rüzgarda Atılan Havai Fişekler Yangına Neden OlduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Havai fişeklerin atılması Yangının başlaması Şiddetli rüzgarda atılan havai fişekler yangına neden oldu Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, alışveriş merkezinin açılışında atılan havai fişekler rüzgarın etkisiyle yangına sebep oldu Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde yeni açılan bir alışveriş merkezinin reklam ve tanıtım üstlenen şirketin personeli tarafından şiddetli poyraza rağmen atılan havai fişekler yangına neden oldu.
 • 01:47Şiddetli Rüzgarda Atılan Havai Fişekler Yangına Neden OlduBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde yeni açılan bir alışveriş merkezinin reklam ve tanıtım üstlenen şirketin personeli tarafından şiddetli poyraza rağmen atılan havai fişekler yangına neden oldu.
 • 18:36Büyükşehir Zabıta Timlerinin Plaj MesaisiBüyükşehir Zabıta Timlerinin Plaj MesaisiBalıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı sahil kıyıları, Büyükşehir Zabıta Dairesi Başkanlığı'na bağlı Sahil Zabıta Timleri tarafından yaz sezonu boyunca denetlenecek.
 • 16:06Büyükşehir Belediyesi Sahil Zabıta Timleri GörevdeBüyükşehir Belediyesi Sahil Zabıta Timleri GörevdeBalıkesir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler Körfez Sahilleri’nde yaz sezonu için göreve başladı.
 • 16:04Ayvalık'ta Şiddetli RüzgarAyvalık'ta şiddetli rüzgarın 5 katlı bir binanın yan duvarına asılı bulunan 10 metrelik dev reklam panosunu yerinden sökmesi sonucu tehlikeli anlar yaşandı.
 • 15:50Hülya Avşar, Eleştirileri DinlediHülya Avşar, Eleştirileri DinlediHülya Avşar, kızı Zehra'ya doğum gününde 400 bin liralık cip almasının çok tepki toplaması üzerine mezuniyet hediyesi olarak sadece bir mağazadan alışveriş yaptırdı.
 • 14:35Körfez Sahilleri Zabıta'nın DenetimindeKörfez Sahilleri Zabıta'nın DenetimindeBalıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı sahil şeritlerinde Büyükşehir Zabıta Dairesi Başkanlığı'na bağlı ekipler yaz sezonu için göreve başladı.
 • 14:22Güneşte Kalan Zeytinyağının Faydasından Çok Zararı VarGüneşte Kalan Zeytinyağının Faydasından Çok Zararı VarBalıkesir Zeytin ve Zeytinyağı Tanıtım Grubu Başkanı Mehmet Hakkı Semerci, Edremit Körfezi’ne bayram öncesi tatil amacıyla gelecek ziyaretçilere uyarıda bulunarak, "Zeytinyağının en büyük düşmanlarından bir tanesi de güneş ışığıdır, oksijendir" dedi.
 • 14:06Taşlı Sopalı Kavga, Ardından 10 Yıldır Bitmeyen DavaTaşlı Sopalı Kavga, Ardından 10 Yıldır Bitmeyen Davaİzmir’in Dikili ilçesinde 2006 yılında düzenlenen "Siyanür Altın Çevre" konulu panelin basılması ve yaşanan arbede ile ilgili açılan davada 10 yıl geride kaldı.
 • 14:03Bayramda Dijital Seyahat: BlaBlaCarBayramda Dijital Seyahat: BlaBlaCarBayramda ne yapacağına son anda karar verenler için BlaBlaCar hem yurt içi hem de yurt dışına seyahatin en ekonomik en sosyal yolu.
 • 13:52Ayvalık'ta Gazi ve Şeht Aileleri Vakıf Çatısı Altında ToplandıAyvalık'ta Gazi ve Şeht Aileleri Vakıf Çatısı Altında ToplandıBalıkesir’in Ayvalık ilçesinde, eski otogarda bulunan Muharip Gaziler Derneği İrtibat Bürosu’nda sosyal çalışmalarını sürdüren gaziler, bundan sonra aynı yerde Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Ayvalık Şubesi olarak çalışmalarını sürdürecek.
 • 12:38Kavurucu Sıcaklar Dalındaki Üzümü VurduKavurucu Sıcaklar Dalındaki Üzümü VurduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sıcaktan zarar gören üzüm bağları detayları Kurumuş üzüm detayları Çiftçi Ahmet Biçer ile röportaj Edremit Ziraat Odası 2. Başkanı A. Yılmaz Diker ile röportaj Kavurucu sıcaklar dalındaki üzümü vurdu Balıkesir'in Edremit Körfezi'ndeki ilçelerindeki bağlarda, son 4 gündür hava sıcaklığının 40'lı derecelerde seyretmesi nedeniyle yarı yarıya rekolte kaybı oluştu Balıkesir'in Edremit Körfezi'nde yer alan Ayvalık, Burhaniye, Gömeç ve Edremit ilçelerinde, hava sıcaklığının 40'lı derecelere ulaşması nedeniyle üzümde yüzde 50'ye varan rekolte kayıpları oluştuğu bildirildi.
 • 11:24Kavurucu Sıcaklar Dalındaki Üzümü VurduBalıkesir'in Edremit Körfezi'nde yer alan Ayvalık, Burhaniye, Gömeç ve Edremit ilçelerinde, hava sıcaklığının 40'lı derecelere ulaşması nedeniyle üzümde yüzde 50'ye varan rekolte kayıpları oluştuğu bildirildi.
 • 22:34Ayvalık'ta Yürekleri Ağza Getiren YangınAyvalık'ta Yürekleri Ağza Getiren YangınAyvalık'ta yürekleri ağza getiren yangınBALIKESİR'in Ayvalık İlçesi'ne bağlı Altınova Mahallesi'ndeki bir akaryakıt istasyonun arkasındaki otluk alanda başlayan ve yakıt tanklarına doğru ilerleyen yangın korkuttu.
 • 19:29Akaryakıt İstasyonundaki Yangın KorkuttuBalıkesir'in Ayvalık ilçesindeki bir akaryakıt istasyonunda çıkan yangında, korkuya neden oldu.
 • 18:29Ayvalık'ta Yürekleri Ağza Getiren YangınAyvalık'ta Yürekleri Ağza Getiren YangınBalıkesir'in Ayvalık İlçesi'ne bağlı Altınova Mahallesi'ndeki bir akaryakıt istasyonun arkasındaki otluk alanda başlayan ve yakıt tanklarına doğru ilerleyen yangın, çevredekileri korkuttu.
 • 17:42Ayvalık'ta Akaryakıt İstasyonunda Yangın: 1 YaralıBALIKESİR (AA) Balıkesir'in Ayvalık ilçesindeki bir akaryakıt istasyonunda çıkan yangında 1 kişi yaralandı.
 • 17:10Balıkesir'de Benzin İstasyonunda Korkutan YangınBalıkesir'de Benzin İstasyonunda Korkutan YangınBalıkesir’in Ayvalık ilçesi Altınova Mahallesi’nde bir akaryakıt istasyonunda çıkan yangın büyüyerek devam ediyor.
 • 15:24Ayvalık'ta Eğitim Bir-sen Ayvalık İlçe Temsilciliğinden Erzak YardımıAyvalık'ta Eğitim Bir-sen Ayvalık İlçe Temsilciliğinden Erzak YardımıBalıkesir’in Ayvalık ilçesinde; Memur-Sen Konfederasyonu’na bağlı Eğitim Bir-Sen Temsilciliği tarafından ilçedeki yoksul vatandaşlara yönelik gıda yardımları dağıtıldı.
 • 17:03Europcar kalitesi Eskişehir'deASF Otomotiv desteğiyle Türkiye'de büyümeye hamlesini sürdüren Europcar, son şubesini Eskişehir'de açtı.
 • 15:19Kaza Yapan Kamyonun Fotoğrafını Çekince Motosikletini Denize AttılarKaza Yapan Kamyonun Fotoğrafını Çekince Motosikletini Denize AttılarBalıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından özel bir şirkete yaptırılan Gönül Yolu Köprüsü inşaatında bir hafriyat kamyonu devrildi.
 • 15:14Kazayı Fotoğraflayan Gencin Motosikletini Denize Attıkları İddiasıBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde devrilen hafriyat kamyonunun fotoğrafını çeken genci darbederek, motosikletini denize attıkları iddiasıyla 3 kişi gözaltına alındı.
 • 13:05Yoğun İlgi Antalya ve Muğla'daki Kiralık Yazlık Fiyatlarını ArttırdıYoğun İlgi Antalya ve Muğla'daki Kiralık Yazlık Fiyatlarını ArttırdıBayram, tatil dönemlerinde kıyı illeri ilgi odağı. Bu dönemlerde tatilcilerden rağbet gören bölgelerde fiyatlar artıyor.
 • 12:08Zeytin Çekirdekleri Boğaziçi Mezunları Korosuyla, Ayvalık Taksiyarhis Klisesi Sahnesini PaylaşacakZeytin Çekirdekleri Boğaziçi Mezunları Korosuyla, Ayvalık Taksiyarhis Klisesi Sahnesini PaylaşacakAyvalık Belediyesi’nin Ayvalık Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile beraber hazırladığı çocukların kültür ve sanatla tanışmasını amaçlayan bir sosyal sorumluluk projesi; “Zeytin Çekirdekleri Projesi” şimdi de Boğaziçi Üniversitesi Mezunları korosuyla işbirliği yapıyor.
 • 11:18Türkiye Windsurf Ligi Ayvalık'ta Başlıyorİmeak Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi, Türkiye Yelken Federasyonu, Ayvalık Belediyesi, Dikili Belediyesi ve Urla Megapol Yelken Kulübü'nün işbirliği ile düzenlenen Türkiye Windsurf Ligi 1inci ayak yarışları yarın Ayvalık'ta başlayacak.
 • 20:46Kuzey Ege'de Sıcak HavaKuzey Ege'de Sıcak HavaGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Ağaç gölgelerinde oturanlar.
 • 19:12Kuzey Ege'de Sıcak HavaBalıkesir'in Edremit Körfezi'nin de içinde bulunduğu Kuzey Ege'de 45 dereceyi bulan hava sıcaklıkları nedeniyle vatandaşlar serinlemek için çeşitli yöntemler arıyor.
 • 17:52Otomobil Bisiklete Çarpıp Takla Attı: 1'i Çocuk 2 YaralıOtomobil Bisiklete Çarpıp Takla Attı: 1'i Çocuk 2 YaralıBalıkesir'in Gömeç ilçesinde, bir bisiklete çarpıp kaldırıma çıkan otomobil takla attı.
 • 17:37Ayvalıkgücü Belediyespor Yeni Yönetimini SeçtiAyvalıkgücü Belediyespor Yeni Yönetimini SeçtiSpor Toto 3. Lig, 2. Grupta kötü bir dönem geçiren Ayvalıkgücü Belediyespor, sezon sonunda profesyonel ligden Bölgesel Amatör Lige (BAL) düşmesinin ardından istifa eden yönetim kurulunu yeniden belirledi.
 • 17:30Balıkesir Valisi Yazıcı, Kenti Havadan İncelediValiler Kararnamesi ile Rize'den Balıkesir'e atanan ve 14 Haziran'da görevine başlayan Vali Ersin Yazıcı, kenti havadan inceledi.
 • 16:45Zeytin Çekirdekleri Boğaziçi Mezunları Korosuy ile Aynı Sahneyi PaylaşacakZeytin Çekirdekleri Boğaziçi Mezunları Korosuy ile Aynı Sahneyi PaylaşacakAyvalık Belediyesi'nin Ayvalık Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile beraber hazırladığı çocukların kültür ve sanatla tanışmasını amaçlayan bir sosyal sorumluluk projesi olan 'Zeytin Çekirdekleri', şimdi de Boğaziçi Üniversitesi Mezunları Korosu ile işbirliği yapıyor.
 • 16:40Edremit Körfezi'nde 80 Bin Dekara Termal Yatırımcı ÇağrısıGüney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından Edremit Körfezi'nde termal turizme uygun yaklaşık 80 bin dekar alanda faaliyet gösterebilecek girişimcilerle görüşmeler yürütülüyor.
 • 15:59BlaBlaCar'la bayramı arabada başlat Dünyada milyonlarca insanın ulaşım anlayışını değiştiren yolculuk paylaşım uygulaması BlaBlaCar ile bu bayram, son dakikada bile tatile ya da memlekete sevdiklerine kavuşmaya gidebilirsin.
 • 14:10Sıcaktan Bunalınca Sokakta Duş AldılarSıcaktan Bunalınca Sokakta Duş AldılarBalıkesir’in turizm bölgesi Edremit Körfezi’nde hava sıcaklığı 40 dereceyi aşınca, sıcaktan bunalan vatandaşlar sokak çeşmelerine hortum takıp sokak ortasında duş aldı.
 • 11:19Burak Özçivit Evlilik Teklifi HazırlığındaBurak Özçivit Evlilik Teklifi Hazırlığında3 yıldır birlikte olduğu Fahriye Evcen'e sevgilisi Burak Özçivit'in "Yüzüğümü aldım, hazırım" dediği söylenerek Roma Aşk Çeşmesi'nde evlilik teklifi edeceği bilgisi magazin gündemine bomba gibi düştü.
 • 11:18Ayvalıklı Romanlar İftar Yemeğinde BuluştuAyvalıklı Romanlar İftar Yemeğinde BuluştuBalıkesir’in Ayvalık ilçesinde, Bir Ömür Roman Kültürünü Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği tarafından organize edilen iftar yemeğine katılım yoğun oldu.
 • 11:16Bisiklete Çarpan Otomobil Takla Attı: 2 YaralıBisiklete Çarpan Otomobil Takla Attı: 2 YaralıBalıkesir’in Gömeç ilçesinde bisiklete çarpan otomobil takla attı.
 • 18:54Balıkesir'de Termometreler 44 Dereceyi GösterdiBalıkesir'de Termometreler 44 Dereceyi GösterdiBalıkesir’in Edremit, Burhaniye, Gömeç ve Ayvalık ilçelerinde termometreler 44 dereceyi gösterdi.
 • 18:23Ayvalıkgücü Belediyespor'un Yönetim Kurulu Belli OlduBu sene Bölgesel Amatör Lig'de (BAL) mücadele edecek olan Ayvalıkgücü Belediyespor'un istifa eden yönetim kurulu yeniden belirlendi.
 • 19:49Ayvalık'ta Orman YangınıAyvalık'ta Orman YangınıBalıkesir’in Ayvalık ilçesinde gölgede 40 dereceye varan aşırı sıcaklar orman yangınına neden oldu.
 • 19:38Edremit Körfezi'nde Sıcak Hava - BalıkesirEdremit Körfezi'nde Sıcak Hava - BalıkesirGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Denize girenler vatandaşlar Balıkesir'in Ayvalık, Burhaniye, Gömeç ve Edremit ilçelerini de kapsayan Edremit Körfezi'nde hava sıcaklıkları 40 dereceyi buldu.
 • 18:49Ayvalıkta Orman YangınıBALIKESİR (AA) – Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangın iki saatte söndürüldü.