SON DAKİKA AZERBAYCAN HABERLERİ

Son Dakika Azerbaycan Haberleri

22:24
Arınç: 'Laik Olmayan Bir Ülkeymiş' Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Yunanistan'daki seçimlerle ilgili, "Bu vesileyle Türkiye'deki laiklere de bir şey söyleyeyim, ben de yeni farkına varıyorum ki Yunanistan laik olmayan bir ülkeymiş" dedi.
Arınç: 'Laik Olmayan Bir Ülkeymiş'
21:26
Görüntülü Haber) -2 Arınç'tan 'Cemaat Okulları' Açıklaması: Yurtdışındaki Okulların Her Birine... Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunarak gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
20:52
Arınç - "Yurt Dışındaki Türk Okulları" Bakanlar Kurulu Toplantısı- Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (3)-"(Yurt dışındaki okulların dönüştürülmesi) Ana hatları çizilmiş fakat detaylandırılmamış bir çalışmayla karşı karşıya kaldık.
Arınç - 'Yurt Dışındaki Türk Okulları'
20:49
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Arınç: (3) "(Yurt dışındaki okulların dönüştürülmesi) Ana hatları çizilmiş fakat detaylandırılmamış bir çalışmayla karşı karşıya kaldık.
20:44
Bakanlar Kurulu Toplantısı Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç, Yunanistan’daki seçimlerle ilgili, "Bu vesileyle Türkiye’deki laiklere de bir şey söyleyeyim, ben de yeni farkına varıyorum ki Yunanistan laik olmayan bir ülkeymiş" dedi.
20:21
Arınç'tan 'Cemaat Okulları' Açıklaması: Yurtdışındaki Okulların Her Birine Müdahale Etmek Hukuken... Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunarak gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
20:09
Arınç Borç Yapılandırması Yapılacak Ancak 'Hiçbir Şey Ödemem' Denilmesi Doğru Değil Arınç Borç yapılandırması yapılacak ancak 'hiçbir şey ödemem' denilmesi doğru değil (3) YUNANİSTAN LAİK OLMAYAN BİR ÜLKEYMİŞ Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Bakanlar Kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunarak gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Arınç Borç Yapılandırması Yapılacak Ancak 'Hiçbir Şey Ödemem' Denilmesi Doğru Değil
19:07
Bülent Arınç: Cemaat Okulları Satın Alınabilir Cemaat okullarıyla ilgili atılacak adımlar Bakanlar Kurulu'na görüşüldü. Hükümet Sözcüsü Arınç, okulların satın alınması şeklinde bir yöntem üzerinde durduklarını söyledi.
Bülent Arınç: Cemaat Okulları Satın Alınabilir
16:28
Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle:
Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları
15:38
Azerbaycan ile Ermenistan Arasında Gerginlik Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği Başkanı Göksel Gülbey, Azerbaycan-Ermenistan cephe hattındaki çatışmalara dikkat çekerek, “Defalarca iki ülke arasındaki ateşkesi ihlal eden Ermenistan, dış güçlerden desteğini alarak bölgenin şımarık çocuğu olarak komşularına saldırıyor” dedi.
Azerbaycan ile Ermenistan Arasında Gerginlik
15:35
Dünya Gençleri, Üretimde Engelleri Aşmak İçin Türkiye'de Buluştu "Engelliler ile Üretim için El Ele" projesi kapsamında, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 11 ülkeden katılımcılar Ankara'da bir araya geldi.
15:18
Ermenistan-Azerbaycan Cephe Hattındaki Çatışma Uluslararası ASİMDER Genel Başkanı Gülbey: "Bu durum daha fazla devam edemez. Azerbaycan'ın sabrı da bir yere kadar. Bu saldırıların tek amacı, Azerbaycan'ı savaşa çekmektir ancak Azerbaycan barıştan yana hareket ediyor"
Ermenistan-Azerbaycan Cephe Hattındaki Çatışma
15:18
Azerbaycan'da Şelale Dondu Azerbaycan'ın kuzeyinde 40 metre yükseklikten akan şelale dondu.
14:26
Ermeni Askerleri, Azeri Askerlere Ateş Açtı: 3 Asker Hayatını Kaybetti Ermenistan-Azerbaycan cephe hattında, Ermeni askerlerin ateş açması sonucu 3 Azeri asker hayatını kaybetti.
Ermeni Askerleri, Azeri Askerlere Ateş Açtı: 3 Asker Hayatını Kaybetti
14:00
Soğuk Cennet" Tiyatro Oyunu Yalova Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği (YASEF) Orhangazi Temsilciliğince Sarıkamış Harekatı'nın 100. Yılı dolayısıyla "Soğuk Cennet" adlı tiyatro oyun sahnelendi.
Soğuk Cennet' Tiyatro Oyunu
13:26
Dünya Fair Play Konseyi'nden Türkiye'ye 3 Ödül "Spor Yöneticiliği Kariyer" dalında Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticisi Abdullah Kiğılı, "Fair Play Örnek Tanıtım" dalında Konya Selçuk Üniversitesi'nden bir öğrenci grubu, "Gençler Fair Play Ödülü" dalında ise görme engelli milli judocu Güler Demircan ödüle layık görüldü.
13:26
Uluslararası Enerji Ekonomisi Birliği Başkanı Kumbaroğlu Açıklaması "Türkiye ve Azerbaycan’ın öncülüğünde 18 ülkeyi içine alan dev bir enerji birliği kurmayı hedefliyoruz"
Uluslararası Enerji Ekonomisi Birliği Başkanı Kumbaroğlu Açıklaması
13:02
Altuntaş, Urfa'nın Gururu Oldu Azerbaycan'da 'Haydar Aliyev' adına düzenlenen şampiyonada altın madalya kazanan Mevlana Altuntaş, Urfa'nın gururu oldu.
Altuntaş, Urfa'nın Gururu Oldu
11:09
3 Azerbaycan Askeri Hayatını Kaybetti Ermenistan-Azerbaycan cephe hattında Ermeni askerlerin açtığı ateş sonucu Azerbaycan ordusundan 3 asker hayatını kaybetti.
3 Azerbaycan Askeri Hayatını Kaybetti
10:41
Cephe Hattında Çatışma: 3 Azerbaycan Askeri Şehit Oldu Azerbaycan-Ermenistan cephe hattında çatışmada, 3 Azerbaycan askeri şehit oldu.
Cephe Hattında Çatışma: 3 Azerbaycan Askeri Şehit Oldu
10:06
Ermenistan-Azerbaycan Cephe Hattında Çatışma: 3 Şehit! Ermenistan-Azerbaycan cephe hattında Ermeni askerlerin açtığı ateş sonucu Azerbaycan ordusundan üç asker Şehit oldu.
09:37
Azerbaycan'da 5 Büyüklüğünde Deprem Azerbaycan'ın kuzey doğusunda 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Azerbaycan'da 5 Büyüklüğünde Deprem
00:34
İran'da Deprem Hürmüzgan eyaletinin merkezi Bender Abbas kenti 5 büyüklüğündeki depremle sarsıldı.
İran'da Deprem
19:59
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze: - "Türkiye, altyapı, kentsel dönüşüm ve turizm konusunda büyük gelişmeler kaydeden bir ülke. Biz de Türkiye'nin bu tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz" Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Archil Khabadze, "Türkiye, altyapı, kentsel dönüşüm ve turizm konusunda büyük gelişmeler kaydeden bir ülke. Biz de Türkiye'nin bu tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz" dedi.
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze
19:34
Erzurum'da Düzenlenen "Uluslararası Buz Tırmanış Festivali" Sona Erdi Erzurum Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Uluslararası Buz Tırmanış Festivali" sona erdi.
Erzurum'da Düzenlenen 'Uluslararası Buz Tırmanış Festivali' Sona Erdi
16:57
Polisi Yaralayan Şahıs, Bir Kişiyi Rehin Aldı Bahçelievler'de bir polisi silahla ağır yaralayan şahıs, ardından bir kişiyi rehin aldı.
14:30
Gürcistan Acara Özerk Cumhuriyeti Hükümet Başkanı Khabadze Açıklaması "Türkiye, altyapı, kentsel dönüşüm ve turizm konusunda büyük gelişmeler kaydeden bir ülke. Biz de Türkiye'nin bu tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz"
13:39
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız, Kayseri'de Bakan Yıldız: "Dünyada günde yaklaşık 93 milyon varil petrol satılıyor.
12:57
Röportaj Yaparken Kayan Muhabir Kamerada Azerbaycan'da yayın yapan Hazar Televizyonu muhabiri Emin Kerimov'un röportaj yaparken kayarak düşmesi kameralara yansıdı.
Röportaj Yaparken Kayan Muhabir Kamerada
00:15
Boksör Kardeşlerden Çifte Zafer Boksör kardeşlerden çifte zafer- Milli boksörler Onur ve Önder Şipal, AIBA Profesyonel Boks Turnuvası'nda aynı gün rakiplerini mağlup etti- 2016 Rio Olimpiyatları'na katılma hakkı kazanan Onur Şipal: "Rio'yu düşünmek için erken, yakında ikinci sezon başlayacak"- Önder Şipal: "Açılışı ben yaptım, kapanışı kardeşim yaptı.
Boksör Kardeşlerden Çifte Zafer
23:47
Boksör Kardeşlerden Çifte Zafer Milli boksörler Onur ve Önder Şipal, AIBA Profesyonel Boks Turnuvası'nda aynı gün rakiplerini mağlup etti 2016 Rio Olimpiyatları'na katılma hakkı kazanan Onur Şipal: "Rio'yu düşünmek için erken, yakında ikinci sezon başlayacak" Önder Şipal: "Açılışı ben yaptım, kapanışı kardeşim yaptı.
21:09
Yıldız: "Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım" 1. Bölgesel Medya Yarışması- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Yerel medya elbette sayı açısından ulusal medyadan fazla olsa da tiraj konusunda durum farklı oluyor" Kayseri Gazeteciler Cemiyeti ile Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü'nce düzenlenen 1. Ödüllü Bölgesel Medya Yarışması'nın ödül töreni yapıldı.
Yıldız: 'Yazılı Basın Organlarının Çok Daha Aktif Olması Lazım'
20:22
5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi" "5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi"- Eskişehir'de düzenlenen uluslararası sergide, 3 boyutlu eserler de sanatseverlerin beğenisine sunuldu Eskişehir'de Trakya Ressamlar Derneği'nin düzenlediği "5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi" 4 ülkeden sanatçıların katılımıyla açıldı.
5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi'
19:57
1. Bölgesel Medya Yarışması Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: "Yerel medya elbette sayı açısından ulusal medyadan fazla olsa da tiraj konusunda durum farklı oluyor"
19:51
Palandöken'de Tatil Yoğunluğu Palandöken'de tatil yoğunluğu- Dünyanın önemli kayak merkezleri arasında yer alan Palandöken'de yarıyıl tatilinin başlaması nedeniyle yoğunluk yaşanıyor- Pistleri dolduran yerli ve yabancı turistler, kayak yapmanın keyfini çıkarıyor Dünyanın önemli kayak merkezleri arasında yer alan Palandöken'de yarıyıl tatili dolayısıyla yerli ve yabancı turistler pistleri doldurdu.
Palandöken'de Tatil Yoğunluğu
18:34
5. Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergisi" Eskişehir'de düzenlenen uluslararası sergide, 3 boyutlu eserler de sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
17:20
Maliye Bakanı Şimşek, Davos'ta "Retweet" Listesinde Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Dünya Ekonomik Forumu'na katılanlar arasında, sosyal medya üzerinden retweeet yoluyla görüşleri en fazla paylaşılan 4. kişi oldu.
17:14
Palandöken'de Tatil Yoğunluğu Dünyanın önemli kayak merkezleri arasında yer alan Palandöken'de yarıyıl tatilinin başlaması nedeniyle yoğunluk yaşanıyor Pistleri dolduran yerli ve yabancı turistler, kayak yapmanın keyfini çıkarıyor.
12:08
İzmir'de Ağrı'ya Ödül Yağdı. Kaya Haber Ajansının düzenlemiş olduğu "yılın en iyileri" ödül töreni gerçekleşti.
11:32
Keçiören Belediyesi EMİTT'te Keçiören Belediyesi, dünyanın en büyük 5'inci turizm fuarı EMİTT'e katılarak belediyenin proje, hizmet ve faaliyetlerini tanıttı.
Keçiören Belediyesi EMİTT'te
11:29
Bahreyn, T129 ATAK Helikopteri Almak İçin Türkiye İle Görüşüyor Bahreyn Hava Kuvvetleri yetkilisi TAI ve ASELSAN tarafından geliştirilen T129 ATAK taarruz helikopteri ile yakından ilgilendiği ve görüşmelere başlandığı söyledi.
Bahreyn, T129 ATAK Helikopteri Almak İçin Türkiye İle Görüşüyor
11:20
İran'da 2 İdam Mahkumu Son Anda Affedildi Cinayet suçundan ölüm cezasına çarptırılan 2 mahkum, maktullerin aileleri tarafından affedilerek son anda idamdan kurtuldu.
08:59
Van'da Fuhuş Operasyonu: 14 Gözaltı Van'da fuhuş yaptıkları gerekçesiyle 15 kadın ile bu kadınlara zorla fuhuş yaptırdıkları iddia edilen ve gözaltına alına 14 zanlı adliyeye sevk edildi.
00:23
Adem Kılıçcı Olimpiyat Vizesini Aldı Boks Federasyonu Başkanı Gözgeç "Adem kapıyı açtı, diğer arkadaşlar arkasından içeri girecekler." dedi.
19:54
Van'da Fuhuş Operasyonu Fuhuş yaptıkları gerekçesiyle 8'i yabancı uyruklu 15 kadın ile bu kadınlara zorla fuhuş yaptırdıkları iddia edilen 14 şüpheli gözaltına alındı Gözaltına alınan kadınlardan Azerbaycan uyruklu D.M'nin AIDS'e neden olan HIV taşıdığı belirtildi.
18:52
Alperen Ocakları'ndan Yanvar Katliamına Kınama Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya İl Başkanı Süleyman Solmazgül, Azerbaycan'da, 20 Ocak 1990'da, Rus ordusu tarafından yapılan katliamı nefretle kınadığını belirtti.
17:47
Van'da Fuhuş Operasyonunda Yakalanan Kadınlardan Biri Aıds'li Çıktı Van'da polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda, 8'i yabancı uyruklu 15 kadın ile onları fuhuşa zorladıkları iddia edilen 1'i yabancı uyruklu 14 kişi gözaltına alındı.
17:22
Adanaspor Maharramov ve Nduka'yı Transfer Etti PTT 1. Lig ekiplerinden Adanaspor, Azerbeycan'ın FK Bakü takımından Jamshid Maharramov ve Morrison Nduka ile 1,5 yıllığına anlaştı.
Adanaspor Maharramov ve Nduka'yı Transfer Etti
17:05
Adanaspor'da Transfer Turuncu beyazlı takım, Bakü FK takımından Jamshid Maharramov ve Morrison Nduka ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.
16:44
Tcmb Alım Satıma Konu Olmayan Döviz Kurları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) alım satıma konu olmayan dövizlere ilişkin bilgi amaçlı kur tablosu şöyle:
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 03:07:57. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AZERBAYCAN HABERLERİ
[Hata Bildir]