SON DAKİKA AZİZ KOCAOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Aziz Kocaoğlu Haberleri


AZİZ KOCAOĞLU

ADAY-CHP-İZMİR-BÜYÜKŞEHİR

1948 yılında Tokat'ta dünyaya gelen Aziz Kocaoğlu, 1973 yılında Ege Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun oldu. 1974'te İstanbul Üniversitesi'nden İşletme dalında Master derecesi alan Kocaoğlu, 1975-1978 yılları arasında bir kamu kuruluşunda muhasebe uzmanı... Devamı

15:35
İzmir Kulüplerinde Gözler Kocaoğlu'nda Spor Toto Teşkilat Başkanlığı'nın ara transfer döneminde çıkardığı 700'er bin TL'lik ödenekle biraz olsun nefes alan İzmir'in PTT 1'inci Lig'deki kulüpleri, gözlerini Büyükşehir Belediyesi'ne çevirdi.
İzmir Kulüplerinde Gözler Kocaoğlu'nda
14:07
İzmir'de Özgener Tesis Komitesi Başkanı Oldu Eski Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, İzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu'nun yeni oluşturulan spor tesisleri ve komitesi başkanlığına getirildi.
İzmir'de Özgener Tesis Komitesi Başkanı Oldu
13:16
İzmir, Dünya Gurme Şehirler Ağı'na Üye Oldu Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "İzmir’de yemek demek, binlerce yıl öncesinin sağlık ve lezzet dolu tatlarını deneyimlemek, neşeyle, keyifle, dostlarla bir araya gelmek demek"
12:36
İzmir En Lezzetli Ağa Üye Oldu İzmir, gastronomi konusunda dünyanın önde gelen 23 şehrinin oluşturduğu Dünya Gurme Şehirler Ağı’na (Delice) üye oldu.
İzmir En Lezzetli Ağa Üye Oldu
11:26
İzmir Uluslararası Delice Gurme Şehirler Birliği'ne Katılıyor Başkanlığı'nı Aziz Kocaoğlu'nun yaptığı ve İzmir Ticaret odası başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir ticaret odasından Cüneyt Güleç ve Ahmet Dönmezler, Profesör Dr, Betül Öztürk, Sırma Güven, Mert Mustafa ilkutluğ, Zeynep Küheylan ve Deniz Dünyaoğulları'ndan oluşan İzmir şehri delegasyonu Dünya Gurme Şehirleri birliğine katılmak üzere Fransa'nın Lyon kentine geldi.
İzmir Uluslararası Delice Gurme Şehirler Birliği'ne Katılıyor
09:56
İzmir Uluslararası Delice Gurme Şehirler Birliği'ne Katılıyor İzmir Uluslararası Delice gurme şehirler Birliği'ne katılıyor Başkanlığı'nı Aziz Kocaoğlu'nun yaptığı ve İzmir Ticaret odası başkanı Ekrem Demirtaş, İzmir ticaret odasından Cüneyt Güleç ve Ahmet Dönmezler, Profesör Dr, Betül Öztürk, Sırma Güven, Mert Mustafa ilkutluğ, Zeynep Küheylan ve Deniz Dünyaoğulları'ndan oluşan İzmir şehri delegasyonu Dünya Gurme Şehirleri birliğine katılmak üzere Fransa'nın Lyon kentine geldi.
İzmir Uluslararası Delice Gurme Şehirler Birliği'ne Katılıyor
11:58
İzmir ile Lyon İşbirliğine Sıcak Bakıyor İzmir’in, Dünya Gurme Şehirler Ağı’na (DELİCE) üye olması için düzenlenecek toplantıya katılmak için Fransa’nın Lyon kentine giden İzmir Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Lyon Belediye Başkanı Gerard Colomb’u ziyaret etti.
İzmir ile Lyon İşbirliğine Sıcak Bakıyor
11:50
Kocaoğlu ve Demirtaş'tan Lyon Belediyesi'ne Ziyaret İzmir'in Dünya Gurme Şehirler Ağı'na (DELICE) üye olması için düzenlenen toplantıya katılmak için Fransa'nın Lyon kentine giden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve İzmir Ticaret Odası (İZTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Demirtaş, Lyon Belediye Başkanı Gerard Colomb'u ziyaret etti.
10:05
CHP İzmir İl Başkanı Serter: "Kardeş Belediye Olma Şansımız Yok" Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Bedri Serter, İhlas Haber Ajansı (İHA) Muhabiri ile yaptığı röportajda, ‘Aziz Kocaoğlu, CHP İl başkanlığına Serter’in getirilmesine karşı çıktı’ yönündeki haberleri, aktarmalı ulaşımı ve parti olarak İzmir’deki hedeflerini değerlendirdi.
CHP İzmir İl Başkanı Serter: 'Kardeş Belediye Olma Şansımız Yok'
11:44
Vekil Hamza Dağ'dan Aliağa Belediyesi'ne Destek Sözü Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar’ı ziyaret eden AK Parti İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Avcı Ramadan Rekreasyon Alanı Projesi’nin tamamlanması için destek olacağını söyledi.
Vekil Hamza Dağ'dan Aliağa Belediyesi'ne Destek Sözü
14:33
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu Açıklaması "Bugün dünyada kalkınma hızında kentimizin ikinci olmasında çevre yatırımlarının payı çok büyük"
13:55
"Kenetlendik ve Başardık" İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Brookings Entitüsü'nün yayınladığı rapora göre İzmir'in dünyada en hızlı gelişen ikinci kent olmasının, kentte kurulan güven ortamı ve dayanışmayla sağlandığını söyledi.
12:30
Denktaş Özgürlüğü Foça'da Buldu… Foça Rauf Denktaş Parkı ve Büstü açıldı. Park açılışına ilgi çok büyük oldu.
11:22
Ak Partili Yöneticiye 'Kamu Malına Zarar Verme' Davası Ak Parti İzmir İl yöneticilerinden Mustafa Gedikoğlu ve yanında bulunduğu öne sürülen Fırat Parmanbek hakkında, geçen yerel seçimler öncesinde, Karayolları'na ait köprülü kavşağa sprey boya ile yazılar yazdıkları iddiasıyla, 'kamu malına zarar verme' suçundan 1 ila 6 yıl arasında hapis cezası istemiyle dava açıldı.
Ak Partili Yöneticiye 'Kamu Malına Zarar Verme' Davası
17:53
128 Sanığın Yargılandığı Dava Başladı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun da aralarında bulunduğu 128 kişi, imar düzenlemeleriyle ilgili ’görevi kötüye kullanma’ suçlamasıyla mahkemede yargılanmaya başladı.
17:35
Başkan Kocaoğluve 128 Meclis Üyesi İmar Düzenlemeleriyle İlgili Yargılanıyor İzmir’de 2009-2011 yılları arasında yapılan bazı imar düzenlemeleriyle ilgili olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, eski ilçe belediye başkanları ve Büyükşehir Belediye Meclisi'nin 128 üyesinin, görevi kötüye kullanma iddiasıyla 1 ile 3 yıl arası hapis cezası talepleriyle yargılandığı davaya, İzmir 33. Asliye Ceza Mahkemesi'nde başlandı.
14:09
İzmir Belediyelerindeki İmar Değişikliği İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, dönemin ilçe belediye başkanları ve büyükşehir belediye meclis üyelerinin aralarında bulunduğu 128 sanığın ''Görevi kötüye kullanma'' suçlamasıyla yargılandığı davaya başlandı.
İzmir Belediyelerindeki İmar Değişikliği
14:09
Uğur Mumcu Ölümünün 22. Yılında İzmir'de Anılacak Ankara'da, uğradığı bombalı saldırı sonucu hayatını kaybeden Gazeteci Uğur Mumcu, ölümünün 22. yıl dönümünde İzmir'de düzenlenen törenle anılacak.
Uğur Mumcu Ölümünün 22. Yılında İzmir'de Anılacak
10:27
İzmir'de Taşıma Kooperatifleriyle Uzlaşma Arayışı İzmir Büyükşehir Belediyesi, sınırlarına dahil olan 9 ilçeye toplu ulaşım hizmetine ilişkin taslak projeyi taşıma kooperatifleri yöneticilerinin görüşüne sundu.
İzmir'de Taşıma Kooperatifleriyle Uzlaşma Arayışı
09:24
İzmir'de Büyükşehir'e Katılan Yeni İlçeler İçin Çalışmalar Sürüyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, yeni büyükşehir yasasıyla beraber sınırlarına dahil olan 9 ilçeye toplu ulaşım hizmeti götürebilmek için çalışmalarını sürdürüyor.
08:50
Hiç Unutmadık Ki! İzmirliler, bombalı suikast sonucu hayatını kaybeden Türk basınının simge ismi Uğur Mumcu'yu, katledilişinin 22. yılında özlemle anacak.
Hiç Unutmadık Ki!
10:42
Topbaş ve Gökçek En Başarılı Başkanlar Sıralamasında İlk 5'e Giremedi 30 büyükşehirde yapılan araştırmada en başarılı başkan Mehmet Özhaseki olurken, Kadir Topbaş ve Melih Gökçek ilk 5'e giremeyerek büyük bir sürprize imza attı.
Topbaş ve Gökçek En Başarılı Başkanlar Sıralamasında İlk 5'e Giremedi
22:33
İzmir'de Rauf Denktaş Parkı ve Büstü Açıldı İzmir'in Foça ilçesinde, KKTC'nin Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın adının verildiği park ve büstü açıldı.
İzmir'de Rauf Denktaş Parkı ve Büstü Açıldı
21:21
Yenifoça Rauf Denktaş Parkı'na Duygusal Açılış İzmir'in Foça İlçesi Yenifoça Mahallesi'nde, KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı merhum Rauf Denktaş anısına yaptırılan parkın ve büstünün açılışı, oğlu KKTC Başbakan Yardımcısı, Ekonomi Kültür Turizm ve Spor Bakanı Serdar Denktaş ile CHP eski Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın katıldığı törenle açıldı.
Yenifoça Rauf Denktaş Parkı'na Duygusal Açılış
18:38
Rauf Denktaş Foça'da Yaşatılacak Foça Belediyesi tarafından Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın adını taşıyan park ve büst açıldı.
Rauf Denktaş Foça'da Yaşatılacak
18:30
Yenifoça'da Rauf Denktaş Parkı'na Duygusal Açılış İzmir'in Foça İlçesi Yenifoça Mahallesi'nde, KKTC Kurucu Cumhurbaşkanı merhum Rauf Denktaş anısına yaptırılan parkın ve büstünün açılışı, oğlu KKTC Başbakan Yardımcısı, Ekonomi Kültür Turizm ve Spor Bakanı Serdar Denktaş ile CHP eski Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın katıldığı törenle açıldı.
Yenifoça'da Rauf Denktaş Parkı'na Duygusal Açılış
18:04
Foça'da Rauf Denktaş Parkı Açıldı İzmir'in Foça Belediyesi tarafından Yeni Foça Mustafa Kemal Atatürk Mahallesinde yapılan Rauf Denktaş Parkı ve büstü törenle açıldı.
Foça'da Rauf Denktaş Parkı Açıldı
12:43
Karşıyaka Oda Orkestrası'ndan Muhteşem Konser Bir ilçe belediyesi tarafından kurulan ilk oda orkestrası olma özelliğini taşıyan Karşıyaka Belediyesi Oda Orkestrası, muhteşem bir konserle sanat yolculuğuna başladı.
Karşıyaka Oda Orkestrası'ndan Muhteşem Konser
16:43
İzmir'de "Şoförüme Dokunma" Yürüyüşü ESHOT ve İZULAŞ şoförlerine yönelik saldırı nedeniyle İzmir'de yürüyüş düzenlendi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Hizmet ettiğimiz hemşehrilerimizden bir dileğimiz var. Hemşehrilerimiz vandalizme, örgütlü ahlaksızlığa 'dur' demek zorundadır.
15:41
İzmir'de Eshot ve İzulaş Şoförlerine Destek Yürüyüşü İzmir’de, ESHOT ve İZULAŞ şoförlerine yönelik saldırılara tepki göstermek için şoför ve aileleri ile birlikte çok sayıda kişi eylem düzenledi.
İzmir'de Eshot ve İzulaş Şoförlerine Destek Yürüyüşü
15:40
İzmir'de Belediye Otobüs Şoförlerine Saldırılara Tepki Yürüyüşü İzmir'de belediye otobüs şoförlerine bir hafta içinde yapılan altı saldırının ardından DİSK'e bağlı Genel-İş Sendikası'nın öncülüğünde düzenlenen tepki yürüyüşüne yüzlerce şoför, eşleri, çocukları, işçilerin yanı sıra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, CHP İzmir milletvekilleri, ilçe başkanları, DİSK Başkanı Kani Beko katıldı.
İzmir'de Belediye Otobüs Şoförlerine Saldırılara Tepki Yürüyüşü
15:11
Baykal: Bu Cumhuriyet Nefreti Nedir Allah Aşkına? CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Türkiye’de bir kriz yaşanıyor, adı bulunmayan bir kriz, kaos var. Böyle her şey bir sis altında, toz dumana karışmış halde.
14:50
CHP Eski Genel Başkanı Baykal: "İzmir Ayakta" Gediz Katı Atık Transfer İstasyonu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın katılımıyla açıldı.
CHP Eski Genel Başkanı Baykal: 'İzmir Ayakta'
14:44
İzmir - Baykal'dan Kocaoğlu'na Büyük Övgü 'Ayakta Bir İzmir'e Türkiye'nin İhtiyacı Var' Baykal'dan Kocaoğlu'na büyük övgü : 'Ayakta bir İzmir'e Türkiye'nin ihtiyacı var' İzmir Büyükşehir Belediyesi, transfer istasyonlarından katı atık taşıyan filosuna 6 milyon liralık yatırımla 17 yeni araç daha eklerken, Gediz Katı Atık Transfer İstasyonu'nu da baştan sona yeniledi.
İzmir - Baykal'dan Kocaoğlu'na Büyük Övgü 'Ayakta Bir İzmir'e Türkiye'nin İhtiyacı Var'
14:43
"Şoförüme Dokunma" ESHOT ve İZULAŞ şoförlerine yönelik saldırılara tepki yürüyüşüne İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da katıldı.
14:28
İzmir - Baykal Bu Cumhuriyet Nefreti Ne İzmir - Baykal Bu Cumhuriyet nefreti neBaykal: Bu Cumhuriyet nefreti ne? CHP eski Genel Başkanı, Antalya milletvekili Deniz Baykal, TBMM'de 4 eski bakan ile ilgili yapılacak oylamayla ilgili, "Herkesin gördüğünü Meclis kararıyla yok etmek mümkün mü? Yok olan yaşanan olaylar değil senin haysiyetin olur.
İzmir - Baykal Bu Cumhuriyet Nefreti Ne
13:37
Baykal: Bu Cumhuriyet Nefreti Ne? CHP Antalya milletvekili Deniz Baykal, Cumhuriyet dönemi için "90 yıllık reklam arası" benzetmesiyle ilgili eleştiride bulunarak "Bu Cumhuriyet nefreti nedir" dedi.
Baykal: Bu Cumhuriyet Nefreti Ne?
12:35
Baykal: "Büyük Millet Meclisi Günü Geldiğinde Büyüklüğünü Hissettirir" CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter’in katılımıyla, İzmir Adnan Menderes Havaalanında basın toplantısı gerçekleştirdi.
Baykal: 'Büyük Millet Meclisi Günü Geldiğinde Büyüklüğünü Hissettirir'
10:17
"Gönlüm De, Aklım Da Sizinle" Başkan Kocaoğlu'ndan, taş ocağına direnen Akalanlılara destek
'Gönlüm De, Aklım Da Sizinle'
15:50
Ödülleri Bisiklet Oldu İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği "Rüzgar ve Güneş, Temiz Enerjiyle Bütünleş" konulu resim yarışmasında ödüller sahiplerini buldu.
Ödülleri Bisiklet Oldu
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
11:58
İzmir, Dünya Kentleri Arasında Ege’nin incisi İzmir, Barcelona, Brüksel, Helsinki gibi şehirlerin üyesi olduğu Dünya Gurme Kentler Ağı DELICE’ye üye olmaya hazırlanıyor.
İzmir, Dünya Kentleri Arasında
08:48
Dünyadaki 23 Kentten Biri Olacak İzmir "Gurme Kentler Ağı"na giriyor
Dünyadaki 23 Kentten Biri Olacak
15:36
Nazım'ın Adı Buca'da Yaşayacak Buca Belediyesi tarafından Yenigün Mahallesi’nde, 4 bin 500 metrekarelik alana kurulan Nazım Hikmet Parkı’nın açılışı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti.
Nazım'ın Adı Buca'da Yaşayacak
15:12
Nazım'ın Adı Buca'da Yaşayacak Buca Belediyesi tarafından Yenigün Mahallesi'nde, 4 bin 500 metrekarelik alana kurulan Nazım Hikmet Parkı'nın açılışı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun katılımıyla gerçekleşti.
Nazım'ın Adı Buca'da Yaşayacak
08:41
Başkan Kocaoğlu'ndan, Taş Ocağına Direnen Akalanlılara Destek İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Kemalpaşa'nın Akalan Mahallesi'ne giderek vatandaşların taş ocağı yapılmaması için verdiği mücadeleye destek oldu.
19:35
CHP'li Başkanlardan Taş Ocağına Direnen Akalanlılara Destek İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve CHP İzmir İl Başkanı Bedri Serter, Kemalpaşa'nın Akalan Mahallesi'ne giderek, taş ocağına karşı direnen vatandaşlara destek oldu.
CHP'li Başkanlardan Taş Ocağına Direnen Akalanlılara Destek
16:59
Aym, Kck Davası Başvurusunu 'Yöntem' Nedeniyle Reddetmiş İstanbul 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nin Anayasa Mahkemesi'ne gönderdiği KCK davasınının, başvurunun usulüne uygun yapılmadığı gerekçesiyle reddedildiği ortaya çıktı.
Aym, Kck Davası Başvurusunu 'Yöntem' Nedeniyle Reddetmiş
14:36
Paris'teki Terör Saldırıları Yunanistan'ın İzmir Başkonsolosu Tsakiris: "İzmir'de hem cami hem sinagog hem de kilisenin bir arada bulunması, bugünün köktendinci teröristlerine en güzel cevaptır"
10:37
Sanayiciden Örnek Proje Sanayiciler, çocuklara enerji verimliliğini anlatacak.
Sanayiciden Örnek Proje
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:19:58. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA AZİZ KOCAOĞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]