SON DAKİKA AZİZ KOCAOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Aziz Kocaoğlu Haberleri

 • 10:28Başkan Kocaoğlu: Tahtalı Suyu, Altın Madeninin Tehdidi AltındaBaşkan Kocaoğlu: Tahtalı Suyu, Altın Madeninin Tehdidi Altındaİzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü’nün 2016 yılı bütçesi, 1 milyar 745 milyon TL oldu.
 • 12:15Mahkeme Kararına Rağmen İzmir'in Suyu Elden GidiyorMahkeme Kararına Rağmen İzmir'in Suyu Elden Gidiyorİzmir'in tek su havzasında bulunan ve şehrin suyunu kirleten Efemçukuru altın madeninin kapasitesinin, mahkeme kararına rağmen 2,5 kat arttırılmasına tepki gösteren Av. Arif Ali Cangı, başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu olmak üzere bütün İzmirlileri suyuna sahip çıkmaya çağırdı.
 • 14:08İzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Ekmek İşçileri 21 Gündür Grevdeİzmir Büyükşehir Belediyesi Kent Ekmek İşçileri 21 Gündür Grevdeİzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Kent Ekmek Fabrikası'nda 65 işçinin yaptığı grev 21. gününe girdi.
 • 14:18Brüksel'de Konuşan Başkan Kocaoğlu: Terör Değil, Demokrasi KazanacakBrüksel'de Konuşan Başkan Kocaoğlu: Terör Değil, Demokrasi KazanacakBüyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun başkanlığında iş dünyası ve yerel yönetim temsilcilerinden oluşan İzmir heyeti, aynı zamanda Avrupa Birliği’nin başkenti olarak da kabul edilen Belçika’nın başkenti Brüksel’de, Avrupa Bölgeler Komitesi Genişleme Günü toplantısına katıldı.
 • 11:09Atatürk İzmir'de Saygıyla AnıldıAtatürk İzmir'de Saygıyla AnıldıGazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 77. yıldönümü dolayısıyla İzmir'de de anma töreni düzenlendi.
 • 11:39Kocaoğlu'nun Dava İsyanıKocaoğlu'nun Dava İsyanıİzmir'in ev sahipliğini yaptığı Avrupa Birliği Bölgeler Komitesi (COR) Türkiye Çalışma Grubu toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, mülteciler sorununa dikkat çekerken, "Suriye'nin bu hale gelmesinde kimin ne kadar rolü varsa, bu mülteci sorununa o kadar katkıda bulunması bence en adil çözümdür" dedi.
 • 10:12Başkan Kocaoğlu Mülteci Meselesini AB Gündemine TaşıdıBaşkan Kocaoğlu Mülteci Meselesini AB Gündemine TaşıdıAvrupa Birliği Bölgeler Komitesi (COR) Türkiye Çalışma Grubu toplantısı, İzmir’in evsahipliğinde yapıldı.
 • 12:01İzmir'den AB'ye Mesaj: Önyargıyı Bırak Güç Birliği Yapİzmir'den AB'ye Mesaj: Önyargıyı Bırak Güç Birliği Yapİzmir'de gerçekleştirilen Avrupa Birliği Bölgeler Komitesi toplantısında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Türkiye'nin AB'ye üyelik başvurusunda bulunduğu yıl doğanların bugün 56 yaşında olduğuna dikkat çekerek, küresel ekonomik kriz tehdidi, artan çatışmalar ve kutuplaşmalar nedeniyle güç birliğini şart koşarak, "Neden önyargılarımızı bir kenara bırakıp güçlerimizi birleştirmiyoruz?
 • 10:39Başkan Kocaoğlu: CHP'de Genel Başkan Problemi YokBaşkan Kocaoğlu: CHP'de Genel Başkan Problemi YokCHP'nin 1 Kasım 2015'teki genel seçimde en yüksek oy aldığı illerin başında gelen İzmir’in Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun başarılı olduğunu söyledi.
 • 15:53İzmir Büyükşehir Davası Aym Sonucunu Bekliyorİzmir Büyükşehir Davası Aym Sonucunu Bekliyorİzmir'de CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun da 397 yıl hapis cezası istemiyle yargılandığı dava, Anayasa Mahkemesi'nin vereceği kararın beklenmesi için 2 Şubat 2016 tarihine ertelendi.
 • 15:53İzmir Büyükşehir Davası 2 Şubat 2016'ya Ertelendiİzmir Büyükşehir Davası 2 Şubat 2016'ya Ertelendiİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile birlikte 129 kişinin yargılandığı davaya devam edildi.
 • 13:22Kocaoğlu Kocaoğlu "İzmir İçin Verilen Sözlerin Takipçisi Olacağız"İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 1 Kasım seçim sonuçlarını değerlendirirken, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun seçim sonrasında verdiği mesajların yeni dönemin yol haritası olması gerektiğine inandığını söyledi.
 • 13:40Başkan Kocaoğlu: Bu Seçim Hepimizin UmuduBaşkan Kocaoğlu: Bu Seçim Hepimizin Umuduİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, genel seçim için oyunu, Bornova ilçesindeki Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu’nda kullandı.
 • 16:06Aziz Kocaoğlu'ndan İpek Medya'ya Ziyaret: Yapılanı Tüm Gücümle Lanetliyorumİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İpek Medya Ege Bölge Temsilciliği’ne destek ziyaretinde bulundu.
 • 13:50Altay'a Kocaoğlu JestiSpor Toto 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta stat sorunu nedeniyle göçebeye dönen Altay'a, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu yardım elini uzattı.
 • 13:03Başkan Kocaoğlu: Önüne Gelenin İstediği Yerde Termik Santral Kurmasına KarşıyızBergama ilçesinde yapılmak istenen termik santral konusunda ilk kez konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Kendi kendilerine Ankara'da iş pişirilmesine, her önüne gelenin istediği yerde termik santral kurmasına karşıyız. Bu mücadelede Bergamalıların yanında olacağım." dedi.
 • 20:04Aziz Kocaoğlu: Ülke Yönetilemiyor, Son 3 Aylık Dönemde Ülke Faciaİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ülke gündemini değerlendirdi.
 • 13:49Kocaoğlu: Büyük Üzüntü İçindeyizKocaoğlu: Büyük Üzüntü İçindeyizİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 1 Kasım seçimlerini işaret ederek "Hiçbir iktidar, hiçbir koalisyon 13 yıldır olduğu kadar bu memlekete zarar veremez. İşte elimizde fırsat. Ona göre hesabınızı yapın" dedi.
 • 12:55Başkan Kocaoğlu: Yapmayın, Etmeyin!Ankara Tren Garı önünde meydana gelen bombalı terör saldırısıyla ilgili açıklama yapan ve toplumu birlik olmaya çağıran İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Yapmayın, etmeyin!
 • 15:09Eski Bakan Yıldırım: Demek Halk Yaptıklarından Memnun Ki SeçiyorUlaştırma eski Bakanı ve AK Parti İzmir milletvekili adayı Binali Yıldırım, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin CHP'li Başkanı Aziz Kocaoğlu hakkında konuştu.
 • 13:03İzmir-selanik Direkt Uçuşlar Başladıİzmir-selanik Direkt Uçuşlar Başladıİzmir ile Selanik arasında başlayan direkt uçuşlar, iki dost belediye başkanı Aziz Kocaoğlu ile Yannis Boutaris’i bir kez daha bir araya getirdi.
 • 15:29Aziz Kocaoğlu'ndan Binali Yıldırım'a: Gel Seni Elinden Tutup GezdireyimAziz Kocaoğlu'ndan Binali Yıldırım'a: Gel Seni Elinden Tutup Gezdireyimİzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Homeros Vadisi sularını sağlıklı ve güvenli bir şekilde evlere ulaştırmayı planlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Şişeleme Fabrikası’nın temeli Bornova’da atıldı.
 • 13:31İzmir'den Unesco Atağıİzmir'den Unesco Atağıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bergama ile Efes’in ardından Foça, Kemeraltı, Agora ve Kadifekale bölgesinin UNESCO Tarih Mirası listesine girmesi için çalışmaların başladığını söyledi.
 • 09:50CHP'li Çıray'dan Binali Yıldırım'a: Sorunları Çözmek Şimdi mi Aklına Gelmiş?CHP'li Çıray'dan Binali Yıldırım'a: Sorunları Çözmek Şimdi mi Aklına Gelmiş?CHP Milletvekili Aytun Çıray, eski bakanlardan AK Parti milletvekili adayı Binali Yıldırım’ın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu kastederek söylediklerine tepki gösterdi.
 • 17:53Balbay'dan Binali Yıldırım'a: Efsane Geri Dönmedi, Efsane SöndüCHP İzmir milletvekili Mustafa Ali Balbay, yeniden İzmir’den AK Parti milletvekili adayı olan Binali Yıldırım’ın basın toplantısında Aziz Kocaoğlu’na ilişkin söylediği, “Başkanın elinden tutup onu dolaştıracağım, nerede iş varsa halledeceğim.” sözlerine karşılık olarak, “Başkanın elinden tutacağına projelerin ucundan tut, İzmir’in hakkını ver,” dedi.
 • 10:26Arkeolojik Kazılar Sponsorluk Protokolüne TakıldıArkeolojik Kazılar Sponsorluk Protokolüne Takıldıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, geçmiş yıllarda kent tarihi ve turizmi için önemli arkeolojik kazılara verdikleri maddi desteği, Kültür ve Turizm Bakanlığı'yla olan sponsorluk protokolü anlaşmazlığı nedeniyle veremediklerini söyledi.
 • 04:35Ödemiş- Hastalıklara Karşı İlaçlama YapılıyorÖdemiş- Hastalıklara Karşı İlaçlama YapılıyorCHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, sağanak sonrası dere taşkınının yaşandığı Ödemiş'te vatandaşları ziyaret etti.
 • 13:55Kocaoğlu'na Yıldırım YanıtKocaoğlu'na Yıldırım YanıtAk Parti İzmir 1'inci bölge 1'inci sıra milletvekili adayı Binali Yıldırım, adaylığının AK Parti oylarını artırmayacağını öne süren CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na "Benim oy hesabımı yapacağına İzmir'in işlerine kafa yorsun. Ben kendi işimi hallederim" dedi.
 • 10:49Kocaoğlu: Bir Kıskaç ve Korku İçinde Yaşıyoruz, Sinenler SinecekKocaoğlu: Bir Kıskaç ve Korku İçinde Yaşıyoruz, Sinenler Sinecekİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 16. Barış Selçuk Gazetecilik Ödülleri'nin töreninde, ülkede yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi.
 • 12:30Kalkınma Bakanı Doğan, Başkan Kocaoğlu'nu Ziyaret EttiKalkınma Bakanı Doğan, Başkan Kocaoğlu'nu Ziyaret EttiÇeşitli temaslarda bulunmak üzere İzmir’e gelen Kalkınma Bakanı ve HDP Milletvekili Müslüm Doğan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret etti.
 • 12:54Shoexpo Ayakkabı ve Çanta Fuarı 38'inci Kez Kapılarını AçtıShoexpo Ayakkabı ve Çanta Fuarı 38'inci Kez Kapılarını Açtı'shoexpo Ayakkabı ve Çanta Fuarı', 38'inci kez kapılarını açtı.
 • 12:27Ülkemizi Korumak İçin Hepimiz Gövdemizi Taşın Altına Koymalıyız'Hakkari Dağlıca’daki terör saldırısı kamuoyuna yansıdığı saatlerde bir televizyon programında canlı yayın misafiri olan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, toplumda çok büyük bir moral çöküntüsü olduğunu dile getirdi.
 • 12:55Fuar İzmir Devrediliyor İddiaları YalanlandıFuar İzmir Devrediliyor İddiaları Yalanlandıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Fuar İzmir’in İstanbullu firmalara devredileceği iddialarına ilişkin, "Elbette her türlü işbirliğine açığız. Ama bu demek değildir ki, Fuar İzmir’in anahtarlarını başkasına vereceğiz.
 • 13:56Geçit Töreninde Askerlerden Anlamlı MarşGeçit Töreninde Askerlerden Anlamlı Marş30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. yıldönümü İzmir’de coşkuyla kutlandı.
 • 13:49İzmir' de Zafer Bayramı'na Buruk Kutlama -1İzmir' de Zafer Bayramı'na Buruk Kutlama -1İzmir'de 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri nedeniyle ilk tören Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlendi, Atatürk Anıtı'na çelenk koyan İzmir Valisi Mustafa Toprak, Ege Ordusu ve Garnizon Komutanı Orgeneral Abdullah Recep ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu daha sonra Vali Toprak'ın makamında tebrikleri kabul etti.
 • 09:55Kocaoğlu, Yamanlar Stantına Ziyaret EttiKocaoğlu, Yamanlar Stantına Ziyaret Etti84. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Yamanlar Eğitim Kurumları stantını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ziyaret etti.
 • 15:26Zeybekci'den İzmirlilere: İlk Yapmanız Gereken Kurtarıcılardan KurtulmakZeybekci'den İzmirlilere: İlk Yapmanız Gereken Kurtarıcılardan Kurtulmak84. İzmir Enternasyonal Fuarı'nın (İEF) açılışı dolayısıyla İzmir Hilton Oteli'nde Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, birlikte basın toplantısı düzenledi.
 • 14:28İEF Hem Geçmiş Hem Gelecek'İEF Hem Geçmiş Hem Gelecek'İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Enternasyonal Fuarı’nın (İEF) hem geçmiş hem gelecek olduğunu söyledi.
 • 12:04İef, 84'üncü Kez Kapılarını Açacakİef, 84'üncü Kez Kapılarını Açacakİzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl 28 Ağustos'ta 'Eğitim7 temasıyla kapılarını 84'üncü kez kapılarını ziyaretçilere açacak.
 • 16:41İzmir'e Niyet Tire'ye Arena Stadıİzmir'e Niyet Tire'ye Arena StadıSeçim döneminde İzmir'in Kuzey ve Güney kesimine 2 stat yapma sözü veren Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kulüpler ve bakanlıkla yaşadığı anlaşmazlıklar yüzünden amacına ulaşamazken İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Tire'de inşa edeceği statta çalışmalar başladı.
 • 15:23Ege Ordu Komutanından İlk ZiyaretEge Ordu Komutanından İlk ZiyaretEge Ordusu ve Garnizon Komutanlığı görevine atanan Orgeneral Abdullah Recep, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret etti.
 • 14:08Ege Ordu Komutanı Orgeneral Recep, Göreve BaşladıEge Ordu Komutanı Orgeneral Recep, Göreve BaşladıEge Ordusu ve Garnizon Komutanlığı görevine atanan Orgeneral Abdullah Recep, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 12:07Ege Ordu Komutanı Orgeneral Recep, Göreve BaşladıEge Ordu Komutanı Orgeneral Recep, Göreve BaşladıEge Ordusu ve Garnizon Komutanlığı görevine atanan Orgeneral Abdullah Recep, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 16:19Göztepe'de Stat Sevinciİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gürsel Aksel Tesisleri'ne yapılacak yeni stat için, söz konusu arazide yer alan belediyeye ait 1406 metrekarelik arsanın bakanlığa bedelsiz devredileceğini açıklaması Göztepe'de sevinçle karşılandı.
 • 15:38İzmir İnciraltı'na Stat Mümkün Değilİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Müteahhitler Federasyonu Başkanı Necip Nasır'ın İnciraltı'nda Levent Marina karşısındaki ESHOT Otobüs Garajı'nın bulunduğu alana 35 bin kişilik stat yapılması önerisinin mümkün olmadığını söyledi.
 • 10:10Başkan Kocaoğlu Yangın Çıkan Huzurevinde İncelemede BulunduBaşkan Kocaoğlu Yangın Çıkan Huzurevinde İncelemede Bulunduİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevinde çıkan yangının ardından Eşrefpaşa Hastanesinde misafir edilen yaşlıları ziyaret etti.
 • 01:03Huzur Evi Yangında Bir Kişi Hayatını KaybettiHuzur Evi Yangında Bir Kişi Hayatını Kaybettiİzmir’in Buca ilçesinde bulunan Zübeyde Hanım Huzur evinde çıkan yangın ile ilgili İzmir Valisi Mustafa Toprak ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu açıklamalarda bulundu.
 • 17:34İzmir Orgeneral Mendi'den Duygusal Vedaİzmir Orgeneral Mendi'den Duygusal VedaOrgeneral Mendi'den duygusal veda Ege Ordusu Komutanlığı'ndan Jandarma Genel Komutanlığı'na atanan Orgeneral Galip Mendi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na veda ziyaretinde bulundu.
 • 14:55Jandarma Genel Komutanlığı'na Atanan Mendi'den VedaJandarma Genel Komutanlığı'na Atanan Mendi'den VedaYüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları çerçevesinde Ege Ordusu ve Garnizon Komutanlığı görevinden Jandarma Genel Komutanlığı’na atanan Orgeneral Galip Mendi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.
 • 13:02Orgeneral Mendi'den Başkan Kocaoğlu'na VedaOrgeneral Mendi'den Başkan Kocaoğlu'na VedaEge Ordusu Komutanlığından Jandarma Genel Komutanlığına atanan Orgeneral Galip Mendi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na veda ziyaretinde bulundu.