21:3000
SON DAKİKA AZİZ KOCAOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Aziz Kocaoğlu Haberleri


AZİZ KOCAOĞLU

ADAY-CHP-İZMİR-BÜYÜKŞEHİR

1948 yılında Tokat'ta dünyaya gelen Aziz Kocaoğlu, 1973 yılında Ege Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun oldu. 1974'te İstanbul Üniversitesi'nden İşletme dalında Master derecesi alan Kocaoğlu, 1975-1978 yılları arasında bir kamu kuruluşunda muhasebe uzmanı... Devamı

   

  Başkan Soylu'dan 'Çöp Tesisi' Açıklaması

  Başkan Soylu'dan "Çöp Tesisi" Açıklaması

  Bazı basın yayın organlarında Menderes’in çöp tesisi olarak planlanacağı yönündeki haberlere Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu’dan cevap geldi. (Bugün 11:38)

   

  Başkan Kocaoğlu, Bayındır'da Mahallelerin Sorunlarını Dinledi

  Başkan Kocaoğlu, Bayındır'da Mahallelerin Sorunlarını Dinledi

  Bürokratlarıyla birlikte Bayındır’ın köylerine çıkarma yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bölgedeki çiçek üretimine verdiği destek nedeniyle bol övgü aldı. (Bugün 10:18)

   

  'Çiçek Başkan'

  "Çiçek Başkan"

  Bürokratlarıyla birlikte Bayındır'ın köylerine çıkarma yapan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bölgedeki çiçek üretimine verdiği destek nedeniyle bol övgü aldı. (Bugün 09:18)

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İzmir'de

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İzmir'de

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İzmir'de- Kılıçdaroğlu: "Türkiye dünyanın en güzel ülkelerinden birisi taşı sıksanız suyunu çıkaran gençlerimiz var. Neden kaybediyoruz? (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  İzmir Türkiye'ye Örnek

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin, çevre, toprak ve su havzalarını koruyarak tarım ve hayvancılığın desteklenmesi amacıyla başlattığı "1 milyon meyve fidanı" kampanyası devam ediyor. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Düzeltme) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: "Geldikleri Gibi Giderler"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidarın geldiği gibi gideceğini ileri sürdü. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kılıçdaroğlu: 'Geldikleri Gibi Giderler'

  Kılıçdaroğlu: 'Geldikleri Gibi Giderler'

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidarın geldiği gibi gideceğini ileri sürdü. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Kemal Kılıçdaroğlu : Kültürümüzde, ?çalıyor Ama Çalışıyor Yok?

  Kemal Kılıçdaroğlu : Kültürümüzde, ?çalıyor Ama Çalışıyor Yok?

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin, 'Meyveler sizden, fidanlar bizden" sloganıyla başlattığı 'Bir milyon fidan projesine" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan da destek geldi. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: 'Geldikleri Gibi Giderler'

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu: "Geldikleri Gibi Giderler"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iktidarın geldiği gibi gideceğini ileri sürdü. (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İzmir'de

  Kılıçdaroğlu: "Türkiye dünyanın en güzel ülkelerinden birisi taşı sıksanız suyunu çıkaran gençlerimiz var. Neden kaybediyoruz? (20 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Alsancak Stadı'nın Hali İçler Acısı

  Alsancak Stadı'nın Hali İçler Acısı

  Depremde yıkılma riski taşıdığı gerekçesiyle 4 ay önce kapatılan Alsancak Stadı'yla ilgili olarak bugüne dek tek bir somut adım atılmazken kaderine terkedilen emektar tesisin içler acısı hali, görenlerin yüreğini burkuyor. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Başkan Kocaoğlu Basın Konseyi'ni Ağırladı

  Başkan Kocaoğlu Basın Konseyi'ni Ağırladı

  İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin ev sahipliğinde yapılan bölge toplantısına katılmak için kente gelen Basın Konseyi Yüksek Kurul üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret etti. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Kocaoğlu: Türkiye'nin Acilen Normalleşmesi Gerekiyor

  Kocaoğlu: Türkiye'nin Acilen Normalleşmesi Gerekiyor

  Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Birliği’nin (DAGAB) düzenlediği sohbet toplantılarının misafiri olan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, özgür medyayı susturma operasyonuna, “Operasyonların hepsine karşıyım. Demokrasi sadece bana, şuraya dokunduğu zaman değil, herkes için gerekli. Bu ülkeye demokrasi yerleşecekse bu operasyonların olmaması lazım." sözleriyle tepki gösterdi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Başkan Kocaoğlu Basın Konyesi'ni Ağırladı

  Başkan Kocaoğlu Basın Konyesi'ni Ağırladı

  İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin evsahipliğinde yapılan bölge toplantısına katılmak için şehre gelen Basın Konseyi Yüksek Kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu da makamında ziyaret etti. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Basın Konseyi Üyeleri Kocaoğlu'nu Ziyaret Etti

  İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nin ev sahipliğinde yapılan bölge toplantısına katılmak için kente gelen Basın Konseyi Yüksek Kurul üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret etti. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Basın Konseyi'ni Ağırladı

  İzmir Gazeteciler Cemiyeti'nin ev sahipliğinde yapılan bölge toplantısına katılmak için kente gelen Basın Konseyi Yüksek Kurul üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

 

  Duygulandıran Tablo

  Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Birliği'ni ziyaret eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na, üzerinde babası İhsan Kocaoğlu ile birlikte kendi fotoğrafının da bulunduğu bir tablo armağan edildi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Fuar İzmir Tam Not Aldı

  Fuar İzmir Tam Not Aldı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Gaziemir’de inşaatı devam eden Fuar İzmir’i gezen İzmir Ekonomik Kalkınma ve Koordinasyon Kurulu üyeleri, projenin İzmir’i uçuracağı fikrinde birleşti. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Kocaoğlu'ndan Kalkınma Kurulu Üyelerine 'Yeni Fuar' Turu

  Kocaoğlu'ndan Kalkınma Kurulu Üyelerine "Yeni Fuar" Turu

  Gaziemir’de inşaatı hızla devam eden Fuar İzmir’i gezen İzmir Ekonomik Kalkınma ve Koordinasyon Kurulu üyeleri, hayran kaldıkları projenin “İzmir’i uçuracağı” fikrinde birleşti. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Fuar İzmir'in Yapım Çalışması

  Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Fuar İzmir’i 25 Mart'ta düzenlenecek Marble Fuarı'na yetiştirebilmek için çalışmalar aralıksız devam ediyor" (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Ak Partili Şengül'den Bu Kez 'Kentsel Dönüşüm' Eleştirisi

  Ak Partili Şengül'den Bu Kez "Kentsel Dönüşüm" Eleştirisi

  AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül, kentsel dönüşümde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun yanlış yolda olduğunu ifade ederek “Sayın Kocaoğlu ısrarla 5393 sayılı belediye yasasının 73. Maddesine göre kentsel dönüşüm yapmak istiyor. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  "Bu Proje İzmir'i Uçurur"

  Gaziemir'de inşaatı hızla devam eden Fuar İzmir'i gezen İzmir Ekonomik Kalkınma ve Koordinasyon Kurulu üyeleri, hayran kaldıkları projenin "İzmir'i uçuracağı" fikrinde birleşti. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Avrupalı İzmir'e Tebrik Yağıyor

  Avrupalı İzmir'e Tebrik Yağıyor

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin, "Avrupa Konseyi Şeref Plaketi" ile ödüllendirilmesi kardeş kentlerde de heyecan yarattı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Başkan'dan Stat Hamlesi

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, uzun süredir kent gündemini meşgul eden stat probleminin çözümünde yeni bir öneri getirdi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Karşıyaka'da Şimşek Neşter Vuracak

  Ptt 1'inci Lig'de Denizlispor ve Giresunspor maçlarında 5 puan bırakarak play off hattındaki yerini kaybeden Karşıyaka'nın teknik direktörü Yusuf Şimşek, kadroda operasyona hazırlanıyor. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Kocaoğlu'ndan Şengül'e: 'Şark Kurnazlığı Onun İşi'

  Kocaoğlu'ndan Şengül'e: 'Şark Kurnazlığı Onun İşi"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Karşıyaka Stadı’nın Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri’nin karşısındaki araziye yapılabilmesi için getirdiği öneriyi “Şark kurnazlığı” olarak tanımlayan AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül’e, “Biz kentin önemli bir sorunu çözülsün diye, kafamızda hiçbir hesap olmadan, samimi bir formül ortaya koyduk. Aydın Bey’in uzmanlık alanı olan Şark kurnazlığına bizim aklımız ermez.” sözleriyle cevap verdi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Işıl Işıl İzmir

  Işıl Işıl İzmir

  İzmir Büyükşehir Belediyesi yeni yıla sayılı günler kala İzmir'de başta Kordon ve Konak olmak üzere kentin dört bir yanını ışıklarla süsledi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Torbalı'da Kamulaştırma Tepkisi

  Torbalı'da yapımı planlanan ESHOT Aktarma Merkezi için evleri yıkılacak olan vatandaşlar, kamulaştırma bedelinin çok düşük olduğunu iddia etti. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  İzmir'e Yeni Stad Konusunda Sürpriz Gelişme!

  İzmir'e Yeni Stad Konusunda Sürpriz Gelişme!

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, karşı çıktığı Çiğli’ye stad yapılması fikrinden geri adım attı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Başkan Kocaoğlu'ndan Yeni Stat Formülü

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, KSK camiasının stat yeri olarak talep ettiği Çiğli'deki arazinin önünü açacak yeni bir formül ortaya koydu. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  "Marka Şehir İzmir Sempozyumu"nda Osman Kibar Oturumu Düzenlendi

  "Marka Şehir İzmir Sempozyumu'nda Ege Üniversitesi Prof. Dr. Yusuf Vardar MÖTBE Kültür Merkezi'nde "Osman Kibar" oturumu yapıldı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Büyükerşen, İzmir'de Eskişehir'i Anlattı

  Büyükerşen, İzmir'de Eskişehir'i Anlattı

  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Yılmaz Büyükerşen, 'Marka şehir ve yerel yönetimler' konulu sempozyumda Eskişehir'in çehresini nasıl değiştirdiğini anlattı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  "Ok Yaydan Çıktı Bir Kere!"

  "Marka Şehir İzmir" sempozyumunda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "İzmir kendi gücüyle, marka kent olma yolunda büyük adımlar attı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  "TCDD ile Kader Birliği Yaptık"

  Torbalı köylerini ziyaret eden Başkan Aziz Kocaoğlu, İZBAN'daki ortakları Devlet Demiryolları'na sahip çıktı. (15 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Fitch, İzmir'in Kredi Notunu Teyit Etti

  Kredi derecelendirme kuruluşu Fitch, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin yerel ve yabancı para cinsinden uzun vadeli ‘BBB durağan' ve ulusal uzun vadeli AA+(tur) olan kredi notunu korudu Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kocaoğlu: "Birçok ülkenin kredi notlarının düşürüldüğü bir ortamda elde ettiğimiz bu başarı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Kredi Notunu Korudu

  İzmir Büyükşehir Belediyesi Kredi Notunu Korudu

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin mali yapısını değerlendiren dünyaca ünlü kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings hazırladığı son raporda, 'Yatırım yapılabilir' seviyedeki 'AA+' kredi notunu koruduğu açıklandı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  Başkan Eşleri Seferihisar'da Buluştu

  Başkan Eşleri Seferihisar'da Buluştu

  Seferihisar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun eşi Türkegül Kocaoğlu’nun önderliğinde gerçekleşen başkan eşleri buluşmasına ev sahipliği yaptı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  İzmir'e Fitch Onayı

  İzmir'e Fitch Onayı

  Dünyaca ünlü kredi derecelendirme kuruluşu Fitch Ratings’in hazırladığı son raporda, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ‘yatırım yapılabilir’ seviyedeki kredi notunu koruduğu açıklandı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu'ndan Köy Ziyaretleri

  Kocaoğlu: "Köylünün ekonomisi bozulmasın istiyoruz" (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Başkan Aziz Kocaoğlu Yollara Düştü

  Başkan Aziz Kocaoğlu Yollara Düştü

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Buca’nın köylerindeki vatandaşlarla buluştu. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  İzmir'in 11. itfaiyesi Gaziemir'de Kuruldu

  Türkiye'nin en nitelikli itfaiye teşkilatları arasında yer alan İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi, kentlilere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla çıtasını yükseltmeye devam ediyor. (13 Aralık 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.12.2014 21:30:00. #1.13#