SON DAKİKA AZİZ KOCAOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Aziz Kocaoğlu Haberleri

 • 10:33Çin Halk Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosu Zengxian'dan Kocaoğlu'na ZiyaretÇin Halk Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosu Liu Zengxian, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret etti.
 • 15:08"Uzak değil yakınız"Çin Halk Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosu Liu Zengxian, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 13:51Aziz Başkan' İzmir'de Ortalığı KarıştırdıAziz Başkan' İzmir'de Ortalığı KarıştırdıSosyal paylaşım sitesi Twitter’da, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu adını taşıyan bir parodi hesaptan atılan tweetler ortalığı karıştırdı.
 • 11:15İzmir Körfezi'nin Çed Raporunun Kabul EdilmesiAK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan, İzmir Körfezi ve Limanı Rehabilitasyon Projesi için gereken ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu toplantısında kabul edilmesiyle ilgili, "Biz üzerimize düşeni yaptık. Şimdi sıra Aziz Kocaoğlu'nda, onun maharetini göreceğiz.
 • 11:50İzmir Körfezi'nin Çed RaporuBüyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Körfezi'nin temizlenmesi ve limanın verimliliğini artırmak üzere planlanan "İzmir Körfezi ve Limanı Rehabilitasyon Projesi"nin hayata geçirilmesi için gereken ÇED raporunun, İnceleme Değerlendirme Komisyonu toplantısında kabul edilmesiyle ilgili olarak, "Bugüne kadar eksik olan evrak değil siyasi iradeydi, Sayın Başbakan Binali Yıldırım'ın o iradeyi göstermesiyle önümüz açıldı.
 • 14:41Körfez Projesi Çed Raporu TamamKörfez Projesi Çed Raporu TamamÇevre ve Şehircilik Bakanlığı ÇED İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu, TCDD ve İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ortak yapacağı, 'İzmir Körfezi ve Limanı Rehabilitasyonu Projesi' ÇED raporunu yeterli buldu.
 • 13:32İzmir Körfezi'nin Çed Raporunda Sona DoğruTCDD ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) tarafından, İzmir Körfezi'nin temizlenmesi ve limanın verimliliğini artırmak üzere planlanan "İzmir Körfezi ve Limanı Rehabilitasyon Projesi"nin hayata geçirilmesi için gereken ÇED raporunun, İnceleme Değerlendirme Komisyonu (İDK) toplantısında kabul edildiği bildirildi.
 • 09:03Kuş Cenneti için çizdilerKuş Cenneti için çizdiler206 eserin kıyasıya yarıştığı "İzmir Kuş Cenneti 7. Ulusal Karikatür Yarışması" sonuçlandı. 152 çizer arasında birinciliği Faruk Soyarat kazandı.
 • 17:22İzmir Başkan Kocaoğlu, Mezarlıkta Mültecileri Andıİzmir Başkan Kocaoğlu, Mezarlıkta Mültecileri Andıİzmir Büyükşehir Belediyesi, '20 Haziran Dünya Mülteciler Günü" nedeniyle göç yolunda yaşamını yitirenleri andı.
 • 14:25Kimsesiz Mülteci Mezarlarına Protokol ZiyaretiKimsesiz Mülteci Mezarlarına Protokol Ziyaretiİzmir Büyükşehir Belediyesi, '20 Haziran Dünya Mülteciler Günü' nedeniyle göç yolunda hayatını kaybedenleri andı.
 • 13:38Dünya Mülteciler Günüİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yasa dışı yollardan Avrupa ülkelerine gitmek isterken Ege Denizi'nde yaşamını yitirenlerin mezarlarını ziyaret etti.
 • 13:36Başkan Kocaoğlu, Mezarlıkta Mültecileri AndıBaşkan Kocaoğlu, Mezarlıkta Mültecileri Andıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu ile Belediye Meclisi'nin AB ve Dış İlişkiler Komisyonu üyeleri, '20 Haziran Dünya Mülteciler Günü' nedeniyle Doğançay Mezarlığı'nda oluşturan mülteci mezarlığında toplanıp, göç yolunda yaşamını yitirenleri andı.
 • 15:52Teog Birincileri, Denizle İlk Kez İzmir'de TanıştıTeog Birincileri, Denizle İlk Kez İzmir'de Tanıştıİmkansızlıklara rağmen TEOG sınavında büyük başarı elde eden Tuncelili öğrenciler, İzmir'de ağırlandı.
 • 15:46Karşıyaka Yönetimi Kocaoğlu ile BuluştuKarşıyaka Yönetimi Kocaoğlu ile BuluştuYeni sezonda Spor Toto 2. Lig’de mücadele edecek olan Karşıyaka’nın Mutlu Altuğ başkanlığındaki yeni yönetimi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile buluştu.
 • 12:57Karşıyaka-Kocaoğlu ZirvesiSpor Toto 2'nci Lig'e düştükten sonra destek turlarını sürdüren Karşıyaka Başkanı Mutlu Altuğ, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'tan sonra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu da ziyaret etti.
 • 08:58İzmir, Tuncelili TEOG birincilerini ağırladıİzmir, Tuncelili TEOG birincilerini ağırladıTüm olanaksızlıklara rağmen TEOG sınavında büyük başarı elde eden Tuncelili genç öğrenciler, İzmir'de ağırlandı.
 • 13:28Müstehcen Diyerek Tahrip Edilen Heykel Yeniden YerleştirildiMüstehcen Diyerek Tahrip Edilen Heykel Yeniden YerleştirildiMüstehcen görüldüğü için İzmir Metrosu'nda sergilendiği alanda tahrip edilen 'Müzisyen' adlı ahşap heykel, onarılarak yerli ve yabancı heyteltraşlar tarafından eski yerine yerleştirildi.
 • 13:18Başbakan Binali Yıldırım'dan Müjdeli Haber BekliyorlarBaşbakan Binali Yıldırım'dan Müjdeli Haber Bekliyorlarİzmir'de yıllardır imar sorunuyla boğuşan İnciraltı'nda kurulan 2. Nesil Toprak Sahipleri Platformu, kentin sorunlarını çok yakından bilen Başbakan Binali Yıldırım'dan müjdeli haber bekliyor.
 • 09:50Sevgili Başkan Amca...Sevgili Başkan Amca... İzmir Türk Koleji (İTK) 4. sınıf öğrencileri, "Başkan Amca"ları Aziz Kocaoğlu'na mektup yazdı.
 • 11:54İzmir Valisi Ayyıldız, Göreve Başladıİzmir Valiliğine atanan Erol Ayyıldız, göreve başladı.
 • 23:03Büyükşehir Belediyesinden İftarBüyükşehir Belediyesinden İftarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Aziz Kocaoğlu'nun gelişi Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun konuşması Konserden görüntüler - Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Kutsal ayımız ramazanın ülkemizde, bölgemizde barışa vesile olmasını diliyorum" İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, onbir ayının sultanı ramazan ayının ülkede, bölgede barışa bir fırsat olması temennisinde bulundu.
 • 22:24İzmir Büyükşehir Belediyesinden İftarİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, onbir ayının sultanı ramazan ayının ülkede, bölgede barışa bir fırsat olması temennisinde bulundu.
 • 20:12Paso EylemiPaso EylemiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Büyükşehir belediye binası önündeki eylemcilerden detaylar, Eylemcilerden ve taşıdıkları pankartlardan detaylar, Mehmet Düşünceli'nin yaptığı basın açıklaması - Belediyenin çeşitli birimlerinden emekli bir grup, ulaşım hizmetlerinden ücretsiz faydalanmalarını sağlayan kartların iptalini protesto etti İzmir Büyükşehir Belediyesinin çeşitli birimlerinden emeklilerin ulaşım hizmetlerinden ücretsiz faydalanmasını sağlayan kartların iptali protesto edildi.
 • 19:01İzmir'de Paso Eylemiİzmir Büyükşehir Belediyesinin çeşitli birimlerinden emeklilerin ulaşım hizmetlerinden ücretsiz faydalanmasını sağlayan kartların iptali protesto edildi.
 • 16:16Yunus Emre Pazaryeri ve Otoparkının Açılışıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, çevre bilinci olmadan belediyecilik yapılamayacağını, İzmir'in bu konuda Türkiye'nin en ileri kenti olduğunu söyledi·.Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Karabağlar'da açılan Yunus Emre pazaryeri ve otoparkı töreninde konuşan Başkan Kocaoğlu, "Çevre olmadan, çevremizi korumadan, doğayı korumadan ne yaparsak yapalım, tam bir şehircilik, tam bir belediyecilik yapmış olamayız. Bu alanda Türkiye'de açık ara öndeyiz.
 • 08:28İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, Üreticiye Verdiği Sözü Fazlası İle Tutacakİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, Üreticiye Verdiği Sözü Fazlası İle Tutacak800 ile 1000 ton arası patates alımı sözü veren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bu rakamı 1.350 tona çıkarttı. Patatesler ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.
 • 16:41Valiler KararnamesiValiler Kararnamesi ile İzmir'den Malatya'ya atanan Mustafa Toprak için uğurlama töreni düzenlendi.
 • 12:23Fuar İzmir'den Tarihi SmaçFuar İzmir'den Tarihi SmaçTürkiye voleybol tarihinde ilk kez aynı anda 8 maçın oynandığı Altyapılar Şampiyonası, Fuar İzmir’e bambaşka bir renk kattı.
 • 09:10Fuar İzmir'den tarihi smaçTürkiye'nin en büyük fuarcılık tesisi Fuar İzmir, daha önce binlerce firmanın tanıtım için boy gösterdiği hollerini bu kez dev bir spor kompleksine dönüştürdü.
 • 11:31İzmir'de Su Kullanım Ücreti Tartışmasıİzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan, İzmir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğünün (İZSU), büyük şehriler arasında en ucuz suyu İzmirlilerin tükettiğine dair kamuoyunda tartışılan bildirisini eleştiren yazılı açıklama yaptı.
 • 11:09Doğan'dan Doğan'dan "En Ucuz Su" Açıklamasıİzmir Büyükşehir Belediyesi’nin "En ucuz su İzmir’de" açıklamasını değerlendiren İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan, Aziz Kocaoğlu’nun reklamlar vasıtası ile algı operasyonu yürüttüğünü ve İzmir halkını kandırdığını savundu.
 • 11:42İzmir Körfezi'ne Akan Derelerdeki Kirlilikİzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan, İzmir Körfezi'ne akan Meles Deresi'ndeki kirliliğine ilişkin, "Halkapınar'da yaşanan tam anlamıyla rezilliktir.
 • 20:06Milli Basketbolcular Hüseyin Beşok ile Faruk Beşok'un Babaları Fahri Beşok Toprağa VerildiMilli Basketbolcular Hüseyin Beşok ile Faruk Beşok'un Babaları Fahri Beşok Toprağa VerildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cenaze namazına milli basketbolcularda katıldı Cami detayı Aileye başsağlığı dileklerinde bulunanlar Aziz Kocaoğlu ve AK Pati Milletvekili Necip Kalkan Hidayet Türkoğlu ve Kerem Tunçeri Cenaze namazının kılınması Milli basketbolcular Hüseyin Beşok ile Faruk Beşok'un babaları Fahri Beşok toprağa verildi.
 • 19:30Beşok Kardeşlerin Acı GünüEski milli basketbolcular Hüseyin ve Faruk Beşok kardeşlerin 75 yaşında vefat eden babası Fahri Beşok, son yolculuğuna uğurlandı.
 • 14:28Türkiye'nin En Başarılı Belediye Başkanları BelirlendiTürkiye'nin En Başarılı Belediye Başkanları BelirlendiSon yapılan Yerel Yönetimler Performans Araştırmasının sonuçlarına göre Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek birinci oldu.
 • 08:53Karnaval tadında bir gündüKarnaval tadında bir gündüİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin sosyal projelerinden yararlanan yüzlerce çocuk, Kültürpark'ta düzenlenen şenlikte bir araya geldi.
 • 16:395 Haziran Dünya Çevre Günü'nde İzmir farkı Çocuklara sözümüz varBaşkan Aziz Kocaoğlu, "Çocuklarımıza söz verdik. Geleceğin kentini yaratırken, geleceğin kaynaklarını bugünden tüketmemek zorundayız" dedi.
 • 15:03Bir açılış, bir müjde, bir mesajİzmir Büyükşehir Belediyesi, süresinden önce tamamladığı "Buca Kasaplar Meydanı ve Yeraltı Otoparkı" projesini hizmete açtı.
 • 14:15Bir açılış, bir müjde, bir mesaj İzmir Büyükşehir Belediyesi, süresinden önce tamamladığı "Buca Kasaplar Meydanı ve Yeraltı Otoparkı" projesini hizmete açtı.
 • 14:13Bir açılış, bir müjde, bir mesajİzmir Büyükşehir Belediyesi, süresinden önce tamamladığı "Buca Kasaplar Meydanı ve Yeraltı Otoparkı" projesini hizmete açtı.
 • 13:04Foçalılar, Foça'yı KarşıladıFoçalılar, Foça'yı Karşıladıİzmir Büyükşehir Belediyesi’nce gerçekleştirilen İzmir-Foça deniz yolculuğu, karşılıklı seferler ile başladı.
 • 13:29Ödemiş'e Patates Alım Desteğiİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ödemiş'teki patates üreticilerinden 800 ile bin ton arası patates alarak ihtiyaç sahibi ailelere dağıtacaklarını bildirdi.
 • 13:01Başbakan, CHP'li Kocaoğlu ile Ne Görüştü? İzmir Görüşmesinin Perde ArkasıBaşbakan, CHP'li Kocaoğlu ile Ne Görüştü? İzmir Görüşmesinin Perde ArkasıBaşbakan Binali Yıldırım'ın İzmir'de CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile görüşmesinde dört ana konunun gündeme geldiği öğrenildi.
 • 16:45Dünyanın Belediye Başkanları Bornova'da BuluştuDünyanın Belediye Başkanları Bornova'da BuluştuBornova Belediyesi'nin ev sahipliğinde başlayan Energy Cities (Enerji Kentleri Ağı) Yıllık Konferansı ve Genel Kurulu'nda önemli mesajlar verildi.
 • 15:12Dünyanın belediye başkanları Bornova'da buluştu Enerji Kentleri Ağı Bornova'da toplandı
 • 13:49Emeklilerden Kocaoğlu'na Kırmızı KartEmeklilerden Kocaoğlu'na Kırmızı Kartİzmir Büyükşehir Belediyesi, İZSU ve ESHOT’tan emekli vatandaşlar, serbest seyahat kartlarının iptal edilmesi nedeniyle belediye önünde eylem yaptı ve Başkan Aziz Kocaoğlu’na kırmızı kart gösterdi.
 • 13:21CHP İzmir Yarın Tam Kadro Ödemiş'teCHP İzmir Yarın Tam Kadro Ödemiş'teCumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Örgütü yarın tam kadro Ödemiş çıkarması yapacak.
 • 12:48Belediye Önünde "Paso" EylemiESHOT, İZSU ve İzmir Büyükşehir Belediyesi'nden emekli bir grup, ulaşım hizmetlerinden ücretsiz faydalanmalarını sağlayan kartların iptalini protesto etti.
 • 16:46Kadınlara siyaset çağrısı"Kadının Çok Yönlü Güçlendirilmesi" başlıklı toplantıda konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, hem belediye başkanlığı ve milletvekilliği hem de bakanlık yapan Işılay Saygın'ı örnek göstererek İzmirli kadınlara "siyasete girin" çağrısı yaptı.
 • 16:09Ak Partili Vekilleri: Ak Partili Vekilleri: "Başbakanın İzmir Ziyareti Muhteşemdi"Başbakan Binali Yıldırım’ın iki günlük İzmir ziyaretini değerlendiren AK Parti İzmir milletvekilleri, “İzmir’de bahar havası esiyor” diye yorumlarken, CHP’li bazı milletvekillerinin ise bu durumdan rahatsız olduklarını belirttiler.