04:5900
SON DAKİKA AZİZ KOCAOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Aziz Kocaoğlu Haberleri


AZİZ KOCAOĞLU

ADAY-CHP-İZMİR-BÜYÜKŞEHİR

1948 yılında Tokat'ta dünyaya gelen Aziz Kocaoğlu, 1973 yılında Ege Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun oldu. 1974'te İstanbul Üniversitesi'nden İşletme dalında Master derecesi alan Kocaoğlu, 1975-1978 yılları arasında bir kamu kuruluşunda muhasebe uzmanı... Devamı

   

  'Akdeniz Barış Denizi Olsun!'

  'Akdeniz Barış Denizi Olsun!"

  İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir Akdeniz Akademisi tarafından düzenlenen “Uluslararası Akdeniz Tarihi, Kültürü ve Siyaseti Sempozyumu”nun açılışında konuşan Başkan Aziz Kocaoğlu, hoşgörüsüzlük ve çatışma kültürünün yerine ’barış ve uzlaşı kültürünün’ yerleşmesinde İzmir modelini örnek gösterdi, ’Akdeniz bir barış denizi olsun’ dedi. (Dün 23:04)

   

  Akdeniz Tarihi, Kültürü ve Siyaseti Sempozyumu Başladı

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu: "Akdeniz bir barış denizi olsun" (Dün 14:32)

   

  Akdeniz Sempozyumu Başladı

  Akdeniz Sempozyumu Başladı

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin kurduğu İzmir Akdeniz Akademisi tarafından düzenlenen, 'çoğulluğu ve farklılığı içeren bir birlik özlemi' temalı 'Akdeniz Tarihi, Kültürü ve Siyaseti Sempozyumu' İzmir Sanat Merkezi'nde başladı. (Dün 12:49)

   

  Belediye Otobüsü Şöförünü Denetleten Meclis Üyesi İstifa Etti

  İzmir'de seyir halindeyken sigara içen ESHOT otobüs şoförünü alkol testine götüren Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve ESHOT Encümeni Erkan Tuncer, şöförün alkolsüz çıkması üzerine ESHOT Encümeni'ndeki görevinden istifa etti. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Kocaoğlu: 'Gelin Körfez'i Kurtaralım'

  Kocaoğlu: "Gelin Körfez'i Kurtaralım"

  İZSU bütçesinin görüşüldüğü Meclis toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bir kez daha dikkatleri İzmir Körfezi’ne çekti. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İzmir Körfezi'ni Bekleyen Büyük Tehlike

  İZSU bütçesinin görüşüldüğü Meclis toplantısında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bir kez daha dikkatleri İzmir Körfezi'ne çekti. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  İzmir Körfezi'nde Tarama Projesi

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Projeyi tamamlayamazsak, körfeze büyük yük gemileri, 6 bin kişilik kruvaziyer gemileri de giremeyecek. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  "Muhtaç Kişileri Elbette Ücretsiz Taşıyalım"

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, "Muhtaç kişileri elbette ücretsiz taşıyalım." dedi. (25 Kasım 2014 Salı )

   

  Başkan'ın 'Çifte Standart' İsyanı

  Başkan'ın "Çifte Standart" İsyanı

  ESHOT'un bütçe görüşmeleri sırasında konuşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, elektrikli otobüs dışında araç alınmaması yönünde ilke kararı aldıklarını açıkladı. (25 Kasım 2014 Salı )

   

 

  Yeni Foça'ya Dev Yatırım

  Yeni Foça'ya Dev Yatırım

  Yeni Foça Kanalizasyon Temel Atma Törenine Halk Yoğun İlgi Gösterdi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İzmir Körfezi'nde Mayın Tatbikatı

  İzmir Körfezi'nde Mayın Tatbikatı

  - Çanakkale'de döktüğü mayınlarla Birinci Dünya Savaşı'nın kaderini değiştiren Nusret mayın gemisinden adını alan "Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı" 6 ülkeden deniz gücünün katılımıyla başladı- Tatbikatla ilgili Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele'nin katılımıyla düzenlenen basın toplantısında, deniz ve hava unsurlarının katılımıyla İzmir Körfezi'nde gerçekleştirilecek tatbikatın su altı mayınlarının tespit edilerek çıkartılması harekatlarını içereceği bildirildi- Mayın (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Yeni Foça'da Çevreye Dev Yatırım

  İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Yeni Foça'daki 21 milyon liralık çevre yatırımının startı Başkan Aziz Kocaoğlu'nun katıldığı törenle verildi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Nusret 2014 Mayın Harbi Tatbikatı İzmir Körfezi'nde Başladı

  Nusret 2014 Mayın Harbi Tatbikatı İzmir Körfezi'nde Başladı

  İzmir Körfezi ve Ege Denizi'nde, 21-30 Ekim tarihleri arasındaki Nusret 2014 Mayın Harp Tatbikatı için, limana demirleyen TCG Heybeliada gemisinde brifing verildi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İzmir Nusret 2014 Mayın Harbi Tatbikatı İzmir Körfezi'nde Başladı

  İzmir Nusret 2014 Mayın Harbi Tatbikatı İzmir Körfezi'nde Başladı

  İzmir Körfezi ve Ege Denizi'nde, 21 - 30 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan Nusret 2014 Mayın Hap Tatbikatı için, limana demirleyen TCG Heybeliada gemisinde brifing verildi. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  İzmir Körfezi'nde Mayın Tatbikatı

  Çanakkale'de döktüğü mayınlarla Birinci Dünya Savaşı'nın kaderini değiştiren Nusret mayın gemisinden adını alan "Nusret 2014 Fiili Mayın Harbi Davet Tatbikatı" 6 ülkeden deniz gücünün katılımıyla başladı Tatbikatla ilgili Donanma Komutanı Koramiral Veysel Kösele'nin katılımıyla düzenlenen basın toplantısında, deniz ve hava unsurlarının katılımıyla İzmir Körfezi'nde gerçekleştirilecek tatbikatın su altı mayınlarının tespit edilerek çıkartılması harekatlarını içereceği bildirildi Mayın Filosu (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Kocaoğlu: İzmir'in Üzerindeki Toprağı Silkeleyeceğiz

  İzmir Büyükşehir Belediyesinin 12. Tarihe Saygı Yerel Koruma Ödülleri sahiplerini buldu. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Denizcilerden Başkan Kocaoğlu'na Ziyaret

  Ege Denizi’nde düzenlenen Nusret Davet Tatbikatı’na katılan, 9’ü Türk ve 5’i misafir NATO ülkelerinin gemi komutanları, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret etti. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Denizcilerden Başkan Kocaoğlu'na Ziyaret

  Denizcilerden Başkan Kocaoğlu'na Ziyaret

  Ege Denizi'nde gerçekleşen 2014 yılı 'Nusret Davet Tatbikatı'na katılan 9'ü Türk, 5'i konuk NATO ülkelerinin gemi komutanları, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Denizcilerden Başkan Kocaoğlu'na Ziyaret

  Denizcilerden Başkan Kocaoğlu'na Ziyaret

  Ege Denizi'nde gerçekleşen 2014 yılı 'Nusret Davet Tatbikatı'na katılan 9'ü Türk, 5'i konuk NATO ülkelerinin gemi komutanları, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı makamında ziyaret etti. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Lüküs Hayat Opereti, İzmir'de Sahnelendi

  Lüküs Hayat Opereti, İzmir'de Sahnelendi

  Türk tiyatrosunun klasiklerinden "Lüküs Hayat" opereti, İzmir Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelendi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Lüküs Hayat' İzmir'de Sahnelendi

  Lüküs Hayat" İzmir'de Sahnelendi

  Türk tiyatrosunun klasiklerinden "Lüküs Hayat" opereti, İzmir'de İZDOB tarafından sahneye kondu. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Kocaoğlu: Özel İdare Malları Davası Lehimize Sonuçlanacak

  Kapatılan özel idarelere ait malların paylaşımında yaşanan kriz devam ediyor. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  CHP'li Eski Başkandan İlginç Protesto!

  Torbalı Belediyesi’ni ziyaret edenler, Başkanlık makamı girişinde bir dönem Torbalı’ya hizmet etmiş başkanların resimlerinin asıldığı köşedeki bir yazıyı görüp de okuyunca, hem gözlerine hem de okuduklarına inanamıyor. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Başkan Büyükerşen: Belediyeler Vesayet Altında

  Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükerşen, Türkiye'deki belediyelerin trafik sorununu tek başına çözmelerinin imkanı olmadığını söyledi. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  Tarihi Kentler Birliği'nden İzmir'e 4. Ödül

  Tarihi Kentler Birliği'nden İzmir'e 4. Ödül

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Tarihi Kentler Birliği'nin düzenlediği yarışmada 4. kez ödüle layık görüldü. (21 Kasım 2014 Cuma )

   

  'Bölge Öncelikli Teşvikten, Teknoloji Esaslı Teşviklere Geçeceğiz'

  "Bölge Öncelikli Teşvikten, Teknoloji Esaslı Teşviklere Geçeceğiz"

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, "Bölge öncelikli teşvikten, teknoloji esaslı teşviklere geçeceğiz." dedi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık İzmir'de

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık İzmir'de

  Bakan Işık: (2) "Türkiye'de bugün bir işsizlik problemi var bir de işçisizlik problemi var. Bir tarafta iş bulamayan gençlerimiz var, bir tarafta da aranan eleman bulamayan, ara eleman demiyorum aranan eleman bulamayan sanayicilerimiz, girişimcilerimiz var. Bu sürdürülemez bir yapıdır" "Türkiye'de en temel sıkıntılardan biri de üniversite sanayi işbirliği kültürünün olmamasıdır. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Bakan Işık, İzmir Valisi Toprak'ı Ziyaret Etti

  Bakan Işık, İzmir Valisi Toprak'ı Ziyaret Etti

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, İzmir'in potansiyelini daha da fazla harekete geçirmenin gayreti içinde olduklarını söyledi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Bakan Işık: 'Ses Kayıtlarının Hepsi Montaj'

  Bakan Işık: 'Ses Kayıtlarının Hepsi Montaj'

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Şu ana kadar ses kayıtlarının orijinal olduğuna yönelik bir tek rapor yok. Çünkü hepsi çok açık montaj" dedi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Bakan Işık: 'Ses Kayıtlarının Hepsi Montaj'

  Bakan Işık: "Ses Kayıtlarının Hepsi Montaj"

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Şu ana kadar ses kayıtlarının orijinal olduğuna yönelik bir tek rapor yok. Çünkü hepsi çok açık montaj" dedi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  İzmir Bakan Işık O Ses Kaydıyla İlgili Rapor Yok

  İzmir Bakan Işık O Ses Kaydıyla İlgili Rapor Yok

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Adli Tıp Kurumu'nun 17 Aralık soruşturmasındaki ses kayıtları ile çözümleme metinleri arasında anlam bütünlüğünü bozacak değişik olmadığı yönündeki raporlarıyla, kendisinin ilk dinlediğinde montaj olduğunu hissettiğini söylediği ses kaydının aynı olmadığını açıkladı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Fikri Işık: Adli Tıp'ın Ses Kayıtlarıyla İlgili Açıklaması Yok

  17-25 Aralık yolsuzluk operasyonları sonrası, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarını, “Ben o ses kayıtlarını ilk dinlediğimde çok açık bir montaj olduğunu hissettim” diye yorumlayan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Bakan Fikri Işık, bu konuda aynı noktada olduğunu söyledi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Sedye Kirlenmesin' Diyen Soma İşçisinden Bakan Işık'a Plaket (2)

  Sedye Kirlenmesin' Diyen Soma İşçisinden Bakan Işık'a Plaket (2)

  Bakan IŞIK: O SES KAYDIYLA İLGİLİ RAPOR YOK Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Adli Tıp Kurumu'nun 17 Aralık soruşturmasındaki ses kayıtları ile çözümleme metinleri arasında anlam bütünlüğünü bozacak değişik olmadığı yönündeki raporlarıyla, kendisinin ilk dinlediğinde montaj olduğunu hissettiğini söylediği ses kaydının aynı olmadığını açıkladı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık, İzmir'de

  Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, İzmir Valisi Mustafa Toprak ile İzmir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret etti. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
28.11.2014 04:59:23. #1.13#