SON DAKİKA AZİZ KOCAOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Aziz Kocaoğlu Haberleri

 • 15:09Eski Bakan Yıldırım: Demek Halk Yaptıklarından Memnun Ki SeçiyorUlaştırma eski Bakanı ve AK Parti İzmir milletvekili adayı Binali Yıldırım, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin CHP'li Başkanı Aziz Kocaoğlu hakkında konuştu.
 • 13:03İzmir-selanik Direkt Uçuşlar Başladıİzmir-selanik Direkt Uçuşlar Başladıİzmir ile Selanik arasında başlayan direkt uçuşlar, iki dost belediye başkanı Aziz Kocaoğlu ile Yannis Boutaris’i bir kez daha bir araya getirdi.
 • 15:29Aziz Kocaoğlu'ndan Binali Yıldırım'a: Gel Seni Elinden Tutup GezdireyimAziz Kocaoğlu'ndan Binali Yıldırım'a: Gel Seni Elinden Tutup Gezdireyimİzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından Homeros Vadisi sularını sağlıklı ve güvenli bir şekilde evlere ulaştırmayı planlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Şişeleme Fabrikası’nın temeli Bornova’da atıldı.
 • 13:31İzmir'den Unesco Atağıİzmir'den Unesco Atağıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bergama ile Efes’in ardından Foça, Kemeraltı, Agora ve Kadifekale bölgesinin UNESCO Tarih Mirası listesine girmesi için çalışmaların başladığını söyledi.
 • 09:50CHP'li Çıray'dan Binali Yıldırım'a: Sorunları Çözmek Şimdi mi Aklına Gelmiş?CHP'li Çıray'dan Binali Yıldırım'a: Sorunları Çözmek Şimdi mi Aklına Gelmiş?CHP Milletvekili Aytun Çıray, eski bakanlardan AK Parti milletvekili adayı Binali Yıldırım’ın, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu kastederek söylediklerine tepki gösterdi.
 • 17:53Balbay'dan Binali Yıldırım'a: Efsane Geri Dönmedi, Efsane SöndüCHP İzmir milletvekili Mustafa Ali Balbay, yeniden İzmir’den AK Parti milletvekili adayı olan Binali Yıldırım’ın basın toplantısında Aziz Kocaoğlu’na ilişkin söylediği, “Başkanın elinden tutup onu dolaştıracağım, nerede iş varsa halledeceğim.” sözlerine karşılık olarak, “Başkanın elinden tutacağına projelerin ucundan tut, İzmir’in hakkını ver,” dedi.
 • 10:26Arkeolojik Kazılar Sponsorluk Protokolüne TakıldıArkeolojik Kazılar Sponsorluk Protokolüne Takıldıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, geçmiş yıllarda kent tarihi ve turizmi için önemli arkeolojik kazılara verdikleri maddi desteği, Kültür ve Turizm Bakanlığı'yla olan sponsorluk protokolü anlaşmazlığı nedeniyle veremediklerini söyledi.
 • 04:35Ödemiş- Hastalıklara Karşı İlaçlama YapılıyorÖdemiş- Hastalıklara Karşı İlaçlama YapılıyorCHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, sağanak sonrası dere taşkınının yaşandığı Ödemiş'te vatandaşları ziyaret etti.
 • 13:55Kocaoğlu'na Yıldırım YanıtKocaoğlu'na Yıldırım YanıtAk Parti İzmir 1'inci bölge 1'inci sıra milletvekili adayı Binali Yıldırım, adaylığının AK Parti oylarını artırmayacağını öne süren CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na "Benim oy hesabımı yapacağına İzmir'in işlerine kafa yorsun. Ben kendi işimi hallederim" dedi.
 • 10:49Kocaoğlu: Bir Kıskaç ve Korku İçinde Yaşıyoruz, Sinenler SinecekKocaoğlu: Bir Kıskaç ve Korku İçinde Yaşıyoruz, Sinenler Sinecekİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 16. Barış Selçuk Gazetecilik Ödülleri'nin töreninde, ülkede yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi.
 • 12:30Kalkınma Bakanı Doğan, Başkan Kocaoğlu'nu Ziyaret EttiKalkınma Bakanı Doğan, Başkan Kocaoğlu'nu Ziyaret EttiÇeşitli temaslarda bulunmak üzere İzmir’e gelen Kalkınma Bakanı ve HDP Milletvekili Müslüm Doğan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret etti.
 • 12:54Shoexpo Ayakkabı ve Çanta Fuarı 38'inci Kez Kapılarını AçtıShoexpo Ayakkabı ve Çanta Fuarı 38'inci Kez Kapılarını Açtı'shoexpo Ayakkabı ve Çanta Fuarı', 38'inci kez kapılarını açtı.
 • 12:27Ülkemizi Korumak İçin Hepimiz Gövdemizi Taşın Altına Koymalıyız'Hakkari Dağlıca’daki terör saldırısı kamuoyuna yansıdığı saatlerde bir televizyon programında canlı yayın misafiri olan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, toplumda çok büyük bir moral çöküntüsü olduğunu dile getirdi.
 • 12:55Fuar İzmir Devrediliyor İddiaları YalanlandıFuar İzmir Devrediliyor İddiaları Yalanlandıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Fuar İzmir’in İstanbullu firmalara devredileceği iddialarına ilişkin, "Elbette her türlü işbirliğine açığız. Ama bu demek değildir ki, Fuar İzmir’in anahtarlarını başkasına vereceğiz.
 • 13:56Geçit Töreninde Askerlerden Anlamlı MarşGeçit Töreninde Askerlerden Anlamlı Marş30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 93. yıldönümü İzmir’de coşkuyla kutlandı.
 • 13:49İzmir' de Zafer Bayramı'na Buruk Kutlama -1İzmir' de Zafer Bayramı'na Buruk Kutlama -1İzmir'de 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetleri nedeniyle ilk tören Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlendi, Atatürk Anıtı'na çelenk koyan İzmir Valisi Mustafa Toprak, Ege Ordusu ve Garnizon Komutanı Orgeneral Abdullah Recep ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu daha sonra Vali Toprak'ın makamında tebrikleri kabul etti.
 • 09:55Kocaoğlu, Yamanlar Stantına Ziyaret EttiKocaoğlu, Yamanlar Stantına Ziyaret Etti84. İzmir Enternasyonal Fuarı'nda Yamanlar Eğitim Kurumları stantını İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ziyaret etti.
 • 15:26Zeybekci'den İzmirlilere: İlk Yapmanız Gereken Kurtarıcılardan KurtulmakZeybekci'den İzmirlilere: İlk Yapmanız Gereken Kurtarıcılardan Kurtulmak84. İzmir Enternasyonal Fuarı'nın (İEF) açılışı dolayısıyla İzmir Hilton Oteli'nde Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, birlikte basın toplantısı düzenledi.
 • 14:28İEF Hem Geçmiş Hem Gelecek'İEF Hem Geçmiş Hem Gelecek'İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Enternasyonal Fuarı’nın (İEF) hem geçmiş hem gelecek olduğunu söyledi.
 • 12:04İef, 84'üncü Kez Kapılarını Açacakİef, 84'üncü Kez Kapılarını Açacakİzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl 28 Ağustos'ta 'Eğitim7 temasıyla kapılarını 84'üncü kez kapılarını ziyaretçilere açacak.
 • 16:41İzmir'e Niyet Tire'ye Arena Stadıİzmir'e Niyet Tire'ye Arena StadıSeçim döneminde İzmir'in Kuzey ve Güney kesimine 2 stat yapma sözü veren Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kulüpler ve bakanlıkla yaşadığı anlaşmazlıklar yüzünden amacına ulaşamazken İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Tire'de inşa edeceği statta çalışmalar başladı.
 • 15:23Ege Ordu Komutanından İlk ZiyaretEge Ordu Komutanından İlk ZiyaretEge Ordusu ve Garnizon Komutanlığı görevine atanan Orgeneral Abdullah Recep, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret etti.
 • 14:08Ege Ordu Komutanı Orgeneral Recep, Göreve BaşladıEge Ordu Komutanı Orgeneral Recep, Göreve BaşladıEge Ordusu ve Garnizon Komutanlığı görevine atanan Orgeneral Abdullah Recep, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 12:07Ege Ordu Komutanı Orgeneral Recep, Göreve BaşladıEge Ordu Komutanı Orgeneral Recep, Göreve BaşladıEge Ordusu ve Garnizon Komutanlığı görevine atanan Orgeneral Abdullah Recep, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 16:19Göztepe'de Stat Sevinciİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Gürsel Aksel Tesisleri'ne yapılacak yeni stat için, söz konusu arazide yer alan belediyeye ait 1406 metrekarelik arsanın bakanlığa bedelsiz devredileceğini açıklaması Göztepe'de sevinçle karşılandı.
 • 15:38İzmir İnciraltı'na Stat Mümkün Değilİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Müteahhitler Federasyonu Başkanı Necip Nasır'ın İnciraltı'nda Levent Marina karşısındaki ESHOT Otobüs Garajı'nın bulunduğu alana 35 bin kişilik stat yapılması önerisinin mümkün olmadığını söyledi.
 • 10:10Başkan Kocaoğlu Yangın Çıkan Huzurevinde İncelemede BulunduBaşkan Kocaoğlu Yangın Çıkan Huzurevinde İncelemede Bulunduİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Gürçeşme Zübeyde Hanım Huzurevinde çıkan yangının ardından Eşrefpaşa Hastanesinde misafir edilen yaşlıları ziyaret etti.
 • 01:03Huzur Evi Yangında Bir Kişi Hayatını KaybettiHuzur Evi Yangında Bir Kişi Hayatını Kaybettiİzmir’in Buca ilçesinde bulunan Zübeyde Hanım Huzur evinde çıkan yangın ile ilgili İzmir Valisi Mustafa Toprak ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu açıklamalarda bulundu.
 • 17:34İzmir Orgeneral Mendi'den Duygusal Vedaİzmir Orgeneral Mendi'den Duygusal VedaOrgeneral Mendi'den duygusal veda Ege Ordusu Komutanlığı'ndan Jandarma Genel Komutanlığı'na atanan Orgeneral Galip Mendi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na veda ziyaretinde bulundu.
 • 14:55Jandarma Genel Komutanlığı'na Atanan Mendi'den VedaJandarma Genel Komutanlığı'na Atanan Mendi'den VedaYüksek Askeri Şura (YAŞ) kararları çerçevesinde Ege Ordusu ve Garnizon Komutanlığı görevinden Jandarma Genel Komutanlığı’na atanan Orgeneral Galip Mendi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na veda ziyaretinde bulundu.
 • 13:02Orgeneral Mendi'den Başkan Kocaoğlu'na VedaOrgeneral Mendi'den Başkan Kocaoğlu'na VedaEge Ordusu Komutanlığından Jandarma Genel Komutanlığına atanan Orgeneral Galip Mendi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na veda ziyaretinde bulundu.
 • 15:30Başkan Kocaoğlu: 45 Günde Ne Değişti Ki Seçime Gidildiğinde Değişsin?Başkan Kocaoğlu: 45 Günde Ne Değişti Ki Seçime Gidildiğinde Değişsin?İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Türkiye’nin hiç istenmeyen, tasvip edilmeyen yönlere doğru hızla gittiğini söyledi.
 • 10:34Önce Hastaneye Sonra Huzurevine Bayram ZiyaretiÖnce Hastaneye Sonra Huzurevine Bayram Ziyaretiİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve eşi Dr. Türkegül Kocaoğlu, Eşrefpaşa Hastanesi’ni ziyaret ederek, hastane personelinin bayramını kutladı.
 • 10:52Bayındır'daki Çiçek Üreticilerine MüjdeBayındır'daki Çiçek Üreticilerine Müjdeİzmir Büyükşehir Belediyesi, Bayındır’daki çiçek üreticilerine bilimsel üretim yolunu açacak 'Tarım İhtisas Alanı' kurabilmek için çalışmalarını yoğunlaştırdı.
 • 10:34Aziz Kocaoğlu'ndan Gazeteciler Cemiyeti'ne ZiyaretAziz Kocaoğlu'ndan Gazeteciler Cemiyeti'ne Ziyaretİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Gazeteciler Cemiyeti’ni (İGC) ziyaret ederek, Başkan Misket Dikmen ve yönetim kurulu üyelerini tebrik etti.
 • 15:57Büyükşehir Davası Aym'yi BekliyorBüyükşehir Davası Aym'yi Bekliyorİzmir'de CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun da 397 yıl hapis cezası istemiyle yargılandığı dava, Anayasa Mahkemesi'nin vereceği kararın beklenmesi için ertelendi.
 • 15:29129 Sanıklı Büyükşehir Davası 3 Kasım'a Ertelendi129 Sanıklı Büyükşehir Davası 3 Kasım'a Ertelendiİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile birlikte 129 kişinin yargılandığı davada mahkeme, Anayasa Mahkemesi’ne yazılan yazının beklenmesine karar verirken, duruşma 3 Kasım 2015 tarihine ertelendi.
 • 11:47Kocaoğlu: AKP İzmir'de 13 Yıldır 'Çamur At İzi Kalsın' Politikası UyguluyorKocaoğlu: AKP İzmir'de 13 Yıldır 'Çamur At İzi Kalsın' Politikası Uyguluyorİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, AK Parti’nin İzmir’de 13 yıldır ‘çamur at izi kalsın’ politikası uyguladığını ileri sürdü.
 • 10:45İzmir Fuarı İçin 'Pazar' Taramasıİzmir Fuarı İçin 'Pazar' Taramasıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Fuar İzmir ile birlikte hareketlenen fuarcılık sektörünün daha da büyütülmesi için yurt dışından pek çok partnerle görüşme halinde olduklarını ve sürekli pazar taraması yaptıklarını söyledi.
 • 16:20Başkan Kocaoğlu'ndan Karşıyaka'ya Kutlama Mesajıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Türkiye Basketbol Ligi final serisinde Anadolu Efes’i 4-1’le geçerek şampiyon olan Karşıyaka Spor Kulübü’ne bir kutlama mesajı gönderdi.
 • 15:22Altay'dan Kocaoğlu'na ZiyaretAltay yönetimi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 15:43Başkan Kocaoğlu, Karaburun Kırkım Şenliği'ne KatıldıBaşkan Kocaoğlu, Karaburun Kırkım Şenliği'ne Katıldı5. Karaburun Kırkım Şenliği’ne katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kanunların elverdiği ölçüde, maddi sınır olmadan üreticiye destek vereceklerini söyledi.
 • 12:26Adliyede Yaz Kararnamesi Depremi!Adliyede Yaz Kararnamesi Depremi!Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu 1'inci Dairesi tarafından açıklanan yaz kararnamesi, İzmir Adliyesi'nde deprem yarattı.
 • 12:21Güney Kore Büyükelçisi: Güney Kore Büyükelçisi: "Türk Askerini Hiç Unutmadık"Güney Kore Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Cho Yun-Soo ve beraberindeki heyet, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret etti.
 • 16:44Aziz Kocaoğlu: Millet Kurtulma Refleksiyle AKP'ye 'Dur' Dediİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “Millet kurtulma refleksiyle AKP’ye ‘dur’ dedi.
 • 02:20İzmir Kocaoğlu, İzmir Kocaoğlu, "Akp'nin Durdurulamaz Bir Düşüşü Sözkonusu"Kocaoğlu, "AKP'nin durdurulamaz bir düşüşü sözkonusu" İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, seçimin en önemli sonucunun HDP'ni barajı aşması ve seçmenin ötekileştirmeye, ekonomik uygulamalara, adaletin azalmasına tepki olarak AKP'ye 'Dur' demesi olduğunu söyledi.
 • 15:24Ulaşım Krizinde Aziz Kocaoğlu Net KonuştuUlaşım Krizinde Aziz Kocaoğlu Net Konuştuİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, elektronik ücret toplama sistemindeki değişiklikle birlikte kentte yaşanan ulaşım krizine ilişkin, "Bunun bedeli, mutlaka sorumlu ya da sorumlulara yansıtılacaktır" dedi.
 • 15:02Başkan Kocaoğlu'ndan Ulaşım Kartı AçıklamasıBaşkan Kocaoğlu'ndan Ulaşım Kartı Açıklamasıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, toplu ulaşımda kullanılan elektronik ücret toplama sistemindeki değişiklik süreciyle ilgili yeni bir açıklama yaptı.
 • 11:02Başkan Kocaoğlu: Körfezle BarıştıkBaşkan Kocaoğlu: Körfezle Barıştıkİzmir’de düzenlenen 6. Türk-Alman Katı Atık Günleri (TAKAG)’nde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, “İzmir Körfezi, foseptik çukuru olarak kullandığı yıllarda denize küsmüştü.
 • 18:17CHP'li Kocaoğlu'ndan Eleştirilere CHP'li Kocaoğlu'ndan Eleştirilere "Ben Buyum İşte" Yanıtıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu, Davutoğlu'nu karşılarken çekilen fotoğrafının tepki çekmesi üzerine, Twitter'dan vatandaşlarla çektirdiği fotoğrafı paylaşarak "Ben buyum işte" dedi.