SON DAKİKA AZİZ KOCAOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Aziz Kocaoğlu Haberleri

 • 16:54 Süt Kuzusu" Projesi Üreticiyi de Çocukları da Sevindirdi İzmir Büyükşehir Belediyesince, "Süt Kuzusu" projesi kapsamında 2016 sonuna kadar Tire Süt Kooperatifinden 11 milyon litre süt almak için 34 milyon 600 bin liralık sözleşmeye imza atıldı.
 • 13:59 Başkan Kocaoğlu'dan Kırılan Çıplak Heykel Cevabı Başkan Kocaoğlu'dan Kırılan Çıplak Heykel Cevabı İzmir'de, yarı çıplak heykelin parçalanmasından sonra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu twitter hesabından 'Kırılan heykeli aynı yerde sergilemeye devam edeceğiz' dedi.
 • 20:19 Aziz Kocaoğlu'na Kızdı, Çıplak Heykeli Balyozla Kırdı Aziz Kocaoğlu'na Kızdı, Çıplak Heykeli Balyozla Kırdı İZMİR (İHA) – İzmir’de bir kişi, çalıştığı Büyükşehir Belediyesi’nden iddiasıyla yarı çıplak ahşap müzisyen heykeli balyozla kırdı.
 • 18:33 İzmir'de 11. Balkanlılar Halk Dansları Festivali İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, şehit haberlerinin geldiği dönemde festival düzenlenmesine ilişkin, "Türkiye'nin doğu ve güneydoğusundaki terör saldırıları ve gelen şehit haberleri nedeniyle üzülüyoruz ancak dostluk köprüleri kurmak, barış mesajları vermek için düzenlediğimiz bu festivali eğlence olarak niteleyen ve bu şekilde İzmir Büyükşehir Belediyesini yıpratmaya çalışan zümreyi kınıyorum.
 • 13:48 Ombudsman'a 3 Yılda 22 Bin Şikayet Ombudsman'a 3 Yılda 22 Bin Şikayet Türkiye'deki ombudsmanlık kurumu olan Kamu Denetçiliği Kurumu'na 2013 yılı mart ayından bugüne kadar 22 bin şikayet yapıldı.
 • 11:13 Kamu Denetçiliğinin İsmi Değişebilir" Kamu Denetçisi Zekeriya Aslan, "ombudsman" yerine kullanılan "kamu denetçisi" tanımının, görevlerinin toplumda doğru algılanmamasına yol açtığını belirterek, "Kimi yerde 'halkın avukatı', 'adalet savunucusu' gibi isimler nitelendirilmiş.
 • 14:05 Yerel Yönetimlerde Etik" Paneli Başbakanlık Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Sedat Murat, "Dürüstlük eken kurumlar, verimlilik biçer. Ağaçlar, bahçelerine göre büyüdükleri gibi kurumlar da değerlerine göre büyürler.
 • 11:12 Çıplak Heykelin Üzerini Örtmek İçin Erzurum'dan İzmir'e Geldi Çıplak Heykelin Üzerini Örtmek İçin Erzurum'dan İzmir'e Geldi İzmir'in en yoğun metro duraklarından biri olan İzmirspor istasyonunda bulunan yarı çıplak heykel üzerine bez örtülerek protesto edildi.
 • 18:11 65. Hükümet'in Kurulması - Aziz Kocaoğlu 65. Hükümet'in Kurulması - Aziz Kocaoğlu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : - Aziz Kocaoğlu'nun konuşması İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 65. hükümetin kurulmasına yönelik açıklamada bulundu.
 • 17:37 İzmir'den Kısa Kısa İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bergama Belediyesi ve İzmir Arı Yetiştiricileri Birliği arasında "Yerli Üreticiye Destek, Yerelde Kalkınma" projesi kapsamında arı, kovan ve arıcılıkla ilgili malzeme dağıtımı için protokol imzalandı.
 • 16:59 65. Hükümet'in Kurulması İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım başbakanlığında kurulan 65. Hükümet'e başarılar dilediğini belirterek, "Samimiyetle, birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin kalkınmasını sağlamak için hepimize görevler düşüyor.
 • 16:00 Kocaoğlu'ndan, Yeni Hükümet ve Körfez Çed'i Değerlendirmesi Kocaoğlu'ndan, Yeni Hükümet ve Körfez Çed'i Değerlendirmesi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu, yeni hükümetin Türkiye ve İzmir'in sorunlarının çözümünde, kalkınmada, istihdamın artmasında etkili olmasını ümit ettiğini söyledi.
 • 09:22 İzmir-Strasbourg hattı Strasbourg ile İzmir arasındaki turizmi geliştirmek amacıyla İzmir'e gelen Fransız heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret etti.
 • 11:11 İzmir Onlar Artık Kimsesiz Değil İzmir Onlar Artık Kimsesiz Değil Ülkelerindeki iç karışıklıklardan kaçıp Yunan adaları üzerinden Avrupa'ya geçmek isterken denizde hayatlarını kaybeden isimsiz ve sahipsiz mültecilerin defnedildiği İzmir Doğançay Mezarlığı'ndaki 412 numaralı ada belediye tarafından düzenlenip çimlendirildi.
 • 10:03 İsimsiz Mültecilerin Mezarlığı Çimlendirildi İsimsiz Mültecilerin Mezarlığı Çimlendirildi Avrupa'ya giderken Ege'de can veren kaçakların defnedildiği İzmir Doğançay Mezarlığı'ndaki 412 numaralı ada belediye tarafından düzenlenip çimlendirildi.
 • 19:41 22. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : - Firmaların açtığı stantlardan detaylar İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve TDB Genel Başkanı Taner Yücel'in konuşmaları Stantların gezilmesi - TDB ve İZDO tarafından düzenlenen kongre, 4 bine yakın diş hekiminin katılımıyla İzmir'de başladı Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) ve İzmir Dişhekimleri Odası (İZDO) tarafından düzenlenen 22. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi, İzmir'de başladı.
 • 19:15 22. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi 22. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : - Firmaların açtığı stantlardan detaylar İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve TDB Genel Başkanı Taner Yücel'in konuşmaları Stantların gezilmesi - TDB ve İZDO tarafından düzenlenen kongre, 4 bine yakın diş hekiminin katılımıyla İzmir'de başladı Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) ve İzmir Dişhekimleri Odası (İZDO) tarafından düzenlenen 22. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi, İzmir'de başladı.
 • 19:01 22. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi" Türk Dişhekimleri Birliği (TDB) ve İzmir Dişhekimleri Odası (İZDO) tarafından düzenlenen 22. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi, İzmir'de başladı.
 • 16:27 İzmir Kocaoğlu: Hayırlı Uğurlu Olsun İzmir Kocaoğlu: Hayırlı Uğurlu Olsun Kocaoğlu: Hayırlı uğurlu olsunİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu, geçen hafta başbakanlık için adı geçenler için görüşü sorulduğunda tercih hakkı olsa kendisinin de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı'nın ismini söyleyeceğini açıklamıştı.
 • 16:14 İzmir Belediye Başkanı Başkan Kocaoğlu: İzmir Belediye Başkanı Başkan Kocaoğlu: "Başbakanlık İçin Dileğim Gerçekleşti" CHP İzmir İl Başkanlığı’nın düzenlediği alternatif 19 Mayıs kutlamasına katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Binali Yıldırım’ın AK Parti Genel Başkan Adaylığı hakkında, ’’Hayırlı olsun, daha önce açıklamalarım oldu.
 • 16:13 AK Parti Genel Başkanlığına Yıldırım'ın Aday Gösterilmesi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakan Binali Yıldırım'ın AK Parti Genel Başkanlığa aday gösterilmesine ilişkin, "Daha önce bir görüş bildirdik.
 • 15:52 Kocaoğlu: Hayırlı Uğurlu Olsun Kocaoğlu: Hayırlı Uğurlu Olsun İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu, yerel seçimlerde rakibi olan Binali Yıldırım'ın, Ak Parti Genel Başkanı adayı olarak açıklanmasıyla ilgili olarak, "Başarılar diliyorum.
 • 15:49 5 Bini Aşkın Katılımcıyla Dişhekimleri Fuar İzmir'de Açıldı Bu yıl 22.'si gerçekleştirilen Uluslararası Dişhekimliği Kongresi'ne evsahipliği yapan İzmir, 5 bini aşkın katılımcıyla en büyük kongre organizasyonuna da imzasını atmış oldu.
 • 14:53 Dişhekimleri Fuar İzmir'de buluştu Bu yıl 22. si gerçekleştirilen Uluslararası Dişhekimliği Kongre'sine evsahipliği yapan İzmir, 5 bini aşkın katılımcıyla en büyük kongre organizasyonuna da imzasını atmış oldu.
 • 12:10 Kutlu olsun! İzmir Cumhuriyet Meydanı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarında renkli görüntülere sahne oldu.
 • 10:12 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı İZMİR (AA - İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu, şehit haberleri nedeniyle 19 Mayıs'ı buruk kutladıklarını belirterek, "Terörün belimizi bükmesine izin vermeyelim" dedi.
 • 09:43 Başkan Kocaoğlu'ndan 19 Mayıs'ta Başkan Kocaoğlu'ndan 19 Mayıs'ta "birlik" mesajı İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ardı arkası kesilmeyen şehit haberleri nedeniyle 19 Mayıs'ı coşku içinde kutlayamadıklarını söyledi.
 • 19:20 İzmirlilerin Kordon'da Kitap Okuma Keyfi İzmirlilerin Kordon'da Kitap Okuma Keyfi İzmirlilerin Kordon'da kitap okuma keyfiİZMİR Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs kutlamaları çerçevesinde Kordonboyu'nda 10 bin kitap dağıttı.
 • 18:14 İzmir Kitap Okuyor İzmir Kitap Okuyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs kutlamaları çerçevesinde Kordonboyu'nda 10 bin kitap dağıttı.
 • 15:54 İzmir Festivali'nden '30. Merhaba' İzmir Festivali'nden '30. Merhaba' İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı (İKSEV) tarafından bu yıl 30'uncu kez düzenlenen Uluslararası İzmir Festivali, dünyaca ünlü keman sanatçısı Joshua Bell'in sahne aldığı konserle başladı.
 • 15:52 Donanma Komutanı 'Beyaz Fırtına' İçin Geldi Donanma Komutanı 'Beyaz Fırtına' İçin Geldi Beyaz Fırtına-2016 Tatbikatı'nda görev alan birlik ve gemilerin İzmir'e gerçekleştirdiği liman ziyareti kapsamında kente gelen Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 13:01 Donanma Komutanı Oramiral Kösele İzmir'de Donanma Komutanı Oramiral Veysel Kösele, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na ziyarette bulundu.
 • 14:57 Çalkaya ve Kocaoğlu'ndan Yeni Pazaryeri İncelemesi Çalkaya ve Kocaoğlu'ndan Yeni Pazaryeri İncelemesi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, Üçkuyular Pazaryeri’nin taşınacağı alanda incelemelerde bulunarak, Balçova Ata Caddesi’nin tek yön yapılması planlanan kısmını gezdi.
 • 13:39 En güzel imza En güzel imza İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Urla-Bademler'deki çiçek üreticileriyle yeni bir alım sözleşmesi imzaladı.
 • 13:37 Müsiad İzmir'den Yeni Fuar Önerisi Müsiad İzmir'den Yeni Fuar Önerisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu, yönetimiyle birlikte ziyaret eden MÜSİAD İzmir Başkanı Ümit Ülkü, önümüzdeki yıl Fuar İzmir’de motor sporları, oto aksesuarları, ileri sürüş eğitimi ile ilgili bir fuar düzenlenmesini önerdi.
 • 14:41 İzmir Nobelli Bilim Adamı Aziz Sancar İçin Onur Günü İzmir Nobelli Bilim Adamı Aziz Sancar İçin Onur Günü Nobelli bilim adamı Aziz Sancar için onur günü'Gözünüzü seveyim, politikayla uğraşmayın'NOBEL Kimya ödülünü alan Prof Dr Aziz Sancar için kuruluşunda katkıları bulunan İzmir Uluslar arası Biyotıp ve Genom Enstitüsünnün konferarans salonuna adı verildi.
 • 14:29 CHP'li Kocaoğlu Gönlünde Yatan Başbakanı Açıkladı CHP'li Kocaoğlu Gönlünde Yatan Başbakanı Açıkladı Aziz Kocaoğlu, "Binali Bey'in Başbakan olması, mutlaka İzmir'in lehine olacaktır. Bana sorsalar 'Kim olsun' diye, gönlümden geçen isim, Binali Bey derim" ifadesini kullandı.
 • 13:23 Aziz Sancar Onur Günü Nobel Kimya Ödülü sahibi Türk bilim adamı Prof. Dr. Aziz Sancar'ın adı Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) İzmir Biyotıp ve Genom Merkezi (iBG-İzmir) Oditoryumu'na verildi.
 • 13:06 Aziz Sancar'ın Adı Üniversitenin Konferans Salonuna Verildi Aziz Sancar'ın Adı Üniversitenin Konferans Salonuna Verildi DNA onarımı mekanizmaları konusunda çığır açan çalışmalarıyla Nobel Kimya Ödülü kazanan Prof.Dr. Aziz Sancar, Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından adına düzenlenen Onur Günü etkinliğine katıldı.
 • 21:09 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: ""Efes'te Antik Limana Kadar Kanal Açacağız." GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bakan Eroğlu'nun Valilik önünde karşılanması Bakan Eroğlu'nun şeref defterini imzalaması Bakan Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu İzmir'de "İzmir ile ilgili en büyük problem, katı atık tesisi için yer problemiydi onu da çözdük, tahsis işlemleri tamamlandı" "Efes'te antik limana kadar kanal açacağız, denizle bağlantısını kuracağız. Kanalın genişliği 30 metre derinliği 4 metre olacak ve isteyen tekneler buraya girecek" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir'de yapılması planlanan Katı Atık Tesisi için yer tahsisini tamamladıklarını, Efes Antik Kenti'ndeki tarihi kanalın açılması konusunda da çalışmalara başladıklarını belirtti.
 • 19:37 İzmir Eroğlu'ndan Kocaoğlu'na Çed Desteği İzmir Eroğlu'ndan Kocaoğlu'na Çed Desteği Eroğlu'ndan Kocaoğlu'na ÇED desteğiİzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Yamanlar dağı eteklerine yapmak istediği Katı Atık Bertaraf Tesisi'nin ÇED sürecinin tamamlanması için beklediği Orman Bölge Müdürlüğü'nün ÇED'e olumlu görüşü verildi.
 • 18:55 Bakan Eroğlu'nun Belediye Ziyareti Bakan Eroğlu'nun Belediye Ziyareti GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Valilik çıkışında vatandaşlara fidan dağıtımı, Valilikten belediye binasına kadar yürüyerek gelmesi, Belediye başkanı Aziz Kocaoğlu ve Bakan Eroğlu'nun konuşmaları İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret eden Bakan Eroğlu, burada gazetecilerin Efes'de ki su kanalına ilişkin soruları üzerine şunları kaydetti: "Orman ve Su İşleri Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tabiat Varlıkları ile Kültür Varlıkları Kurulları bir araya geliyor.
 • 18:37 Bakan Eroğlu'nun İzmir Ziyareti Bakan Eroğlu'nun İzmir Ziyareti Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, ‘’İzmir’in en büyük problem katı atık problemiydi, yer meselesiydi.
 • 18:27 Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu İzmir'de Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir'de yapılması planlanan Katı Atık Tesisi için yer tahsisini tamamladıklarını, Efes Antik Kenti'ndeki tarihi kanalın açılması konusunda da çalışmalara başladıklarını belirtti.
 • 18:07 Eroğlu'ndan Kocaoğlu'na Çed Desteği Eroğlu'ndan Kocaoğlu'na Çed Desteği İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Yamanlar Dağı eteklerine yapmak istediği Katı Atık Bertaraf Tesisi'nin ÇED sürecinin tamamlanması için beklediği Orman Bölge Müdürlüğü'nün ÇED'e olumlu görüşü verildi.
 • 18:02 İzmir Nobelli Prof. Dr. Sancar, Başkan Kocaoğlu'nu Ziyaret Etti İzmir Nobelli Prof. Dr. Sancar, Başkan Kocaoğlu'nu Ziyaret Etti Nobelli Prof. Dr. Sancar, Başkan Kocaoğlu'nu ziyaret ettiNOBEL Kimya Ödülü sahibi Prof. Dr. Aziz Sancar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 17:56 İzmir Nobelli Prof. Dr. Sancar, Başkan Kocaoğlu'nu Ziyaret Etti İzmir Nobelli Prof. Dr. Sancar, Başkan Kocaoğlu'nu Ziyaret Etti Nobelli Prof. Dr. Sancar, Başkan Kocaoğlu'nu ziyaret ettiNOBEL Kimya Ödülü sahibi Prof. Dr. Aziz Sancar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 16:19 Nobel Ödüllü Sancar, Başkan Kocaoğlu'nu Ziyaret Etti Nobel Ödüllü Sancar, Başkan Kocaoğlu'nu Ziyaret Etti Nobel Kimya Ödülü sahibi Prof. Dr. Aziz Sancar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 13:01 Nobelli Prof. Dr. Sancar, Başkan Kocaoğlu'nu Ziyaret Etti Nobelli Prof. Dr. Sancar, Başkan Kocaoğlu'nu Ziyaret Etti Nobel Kimya Ödülü sahibi Prof. Dr. Aziz Sancar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 12:58 Nobel Kimya Ödülü Sahibi Prof. Dr. Aziz Sancar, İzmir'de Nobel Kimya Ödülü Sahibi Prof. Dr. Aziz Sancar, İzmir'de GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Aziz Sancar'ın belediye binasına girişi ve çıkışı Bir polisin Aziz Sancar ile fotoğraf çekilmesi Nobel ödüllü Sancar İzmir'de Nobel Kimya Ödülü sahibi Türk bilim adamı Prof. Dr. Sancar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu'na ziyarette bulundu Nobel Kimya Ödülü sahibi Türk bilim adamı Prof. Dr. Aziz Sancar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.