SON DAKİKA AZİZ KOCAOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Aziz Kocaoğlu Haberleri

 • 29 Temmuz 2016 09:25İEKKK'dan Vali Ayyıldız'a destek ziyaretiİEKKK'dan Vali Ayyıldız'a destek ziyaretiİzmir Ekonomik Kalkınma Koordinasyon Kurulu (İEKKK) temsilcileri, İzmir Valisi Erol Ayyıldız'ı ziyaret etti.
 • 29 Temmuz 2016 00:10İzmir Gazeteciler Cemiyeti 70 Yaşındaİzmir Gazeteciler Cemiyeti 70 Yaşındaİzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin kuruluşunun 70’inci yılı düzenlenen törenle kutlandı.
 • 28 Temmuz 2016 13:58Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine Tepkilerİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, kentte yeni oluşturacakları alana "15 Temmuz Demokrasi Meydanı" verilmesi için belediye meclisine öneride bulunacaklarını belirtti.
 • 28 Temmuz 2016 11:30İzmir Büyükşehir'e Fetö Operasyonu Geliyorİzmir Büyükşehir'e Fetö Operasyonu Geliyorİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) yapılanmasıyla ilgili ’Belediyede çalışanlara yönelik bir belge gelirse, gereğini yapar mısınız?’ sorusuna, "Elbette yaparım. İstihbarat birimlerinden alacağımız bilgiye göre bunu mutlaka yapacağız. Bu işin partisi olmaz. Hele benim gibi belediye başkanlığını siyaset dışı yapmaya çalışan ve buna da çok özen gösteren biri olarak" dedi.
 • 27 Temmuz 2016 20:14Kocaoğlu: A'dan Z'ye Herkes Çok İyi Bir Sınavdan GeçtiKocaoğlu: A'dan Z'ye Herkes Çok İyi Bir Sınavdan Geçtiİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, belediye içinde bir 'FETÖ tasfiyesi' olup olmayacağı konusunda çalışmaların yapıldığını belirterek, "İlgili birimlerden alacağımız bilgiler doğrultusunda tabiki gerekeni yapacağız. Bu işin partisi olmaz. Hele benim gibi başkanlığı siyaset dışı yapmaya çalışan biri için hiç olmaz" dedi.
 • 27 Temmuz 2016 11:42İzmir'e İzmir'e "15 Temmuz Demokrasi Meydanı" Geliyorİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Mithatpaşa Endüstri Meslek Lisesi ve Hamidiye Camii önünde denize doğru oluşturulacak yeni meydana “15 Temmuz Demokrasi Meydanı” adının verilmesini istedi.
 • 27 Temmuz 2016 11:41İzmir'e İzmir'e "15 Temmuz Demokrasi Meydanı"İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Mithatpaşa Endüstri Meslek Lisesi ve Hamidiye Camisi önünde denize doğru oluşturulacak yeni meydana "15 Temmuz Demokrasi Meydanı" adının verilmesini önerdi.
 • 27 Temmuz 2016 11:38İzmir'e '15 Temmuz Demokrasi Meydanı' yapılacakİzmir'e '15 Temmuz Demokrasi Meydanı' yapılacakİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yeni yapılacak meydana '15 Temmuz Demokrasi Meydanı' adının verilmesini istediğini açıkladı.
 • 24 Temmuz 2016 11:31Kocaoğlu, Oğlunu EvlendirdiKocaoğlu, Oğlunu Evlendirdiİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun küçük oğlu Çağdaş Kocaoğlu, Çeşme Ilıca Otel'de yapılan düğünle Esra Alpay ile evlendi.
 • 23 Temmuz 2016 13:30Arnavutluk Büyükelçisi, İzmir'de Kocaoğlu'nu Ziyaret EttiArnavutluk Büyükelçisi, İzmir'de Kocaoğlu'nu Ziyaret EttiArnavutluk Cumhuriyeti'nin yeni Ankara Büyükelçisi Genti Gazheli, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret etti.
 • 23 Temmuz 2016 12:43Fetö'nün Darbe Girişimine TepkilerFetö'nün Darbe Girişimine TepkilerArnavutluk'un Ankara Büyükelçisi Genti Gazheli, FETÖ'nün darbe girişimine karşı demokrasiyi korumak için yola çıkan Türk halkının bu davranışının tüm dünyaya örnek olacağını söyledi.
 • 23 Temmuz 2016 12:37Sela Tartışmasının Ardından Kocaoğlu ve Yüksel Beydağ'daSela Tartışmasının Ardından Kocaoğlu ve Yüksel Beydağ'daİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile CHP İl Başkanı Alaaddin Yüksel, CHP Beydağ İlçe Başkanı Feridun Yılmazlar ile birlikte 6 kişinin darbe girişimi gecesi yaşanan sela krizi nedeniyle bir süre gözaltında tutulması nedeniyle Beydağ’a gitti.
 • 23 Temmuz 2016 11:33CHP'li Başkanlardan Beydağ'a Destek ZiyaretiCHP'li Başkanlardan Beydağ'a Destek Ziyaretiİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, darbe girişimi gecesi Beydağ'da cami imamının sala okumasına tepki gösterdikleri iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan CHP'lileri ziyaret etti.
 • 23 Temmuz 2016 01:26İzmir'de Sela Okunmasına Engel Olunduğu İddiasıFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminde bulunduğu gece, Beydağ ilçesinde sela okumaya çıkan müezzine sözlü saldırıda bulunduğu iddiasıyla ifadesi alınan CHP Beydağ İlçe Başkanı Feridun Yılmazlar, "Nasıl olur da selayı okutmaz. Bunu düşünmek, suç duyurusunda bulunmak aklıselim bir iş değildir.
 • 21 Temmuz 2016 18:52CHP'li Başkanlar İzmir'de Demokrasi Mitingi Öncesi ToplandıCHP'li Başkanlar İzmir'de Demokrasi Mitingi Öncesi Toplandıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanları, CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel başkanlığında 15 Temmuz darbe kalkışması, olağanüstü hal (OHAL) ilanı ve CHP tarafından pazar günü organize edilecek İstanbul’daki Demokrasi Mitingi’ni konuşmak üzere toplantı yaptı.
 • 15 Temmuz 2016 16:07Aym'nin Gerekçeli Kararı BekleniyorAym'nin Gerekçeli Kararı Bekleniyorİzmir'de Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu'nun da 397 yıl hapis cezası istemiyle yargılandığı davaya devam edildi.
 • 15 Temmuz 2016 15:36İzmir Büyükşehir Belediyesi Davası Yeniden Ertelendiİzmir Büyükşehir Belediyesi Davası Yeniden Ertelendiİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun 397 yıl hapis cezası talebiyle çete lideri olarak yargılandığı 129 sanıklı dava, Anayasa Mahkemesine yapılan başvuruya ilişkin incelemenin devam etmesi nedeniyle yeniden ertelendi.
 • 13 Temmuz 2016 12:13Çeşme'nin Su Sorunuİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 32 kilometrelik yeni iletim hattıyla Çeşme'ye verilecek içme suyu miktarını yüzde 30 artırmayı planladıklarını ancak bununla ilgili projenin hayata geçmesinin Karayolları Genel Müdürlüğünden alınacak izne bağlı olduğunu bildirdi.
 • 13 Temmuz 2016 01:09Büyükşehir Meclisinde Pazar Yeri TartışmasıBüyükşehir Meclisinde Pazar Yeri Tartışmasıİzmir Büyükşehir Belediye Meclisi’nin temmuz ayı olağan toplantısının ilk oturumunda Balçova’daki semt pazarı ve Karabağlar’daki cami ve müftülük kompleksi talebi tartışmaları yaşandı.
 • 10 Temmuz 2016 12:59AK Parti'li Doğan'dan Alt Geçit Projesi EleştirisiAK Parti'li Doğan'dan Alt Geçit Projesi EleştirisiMustafa Kemal Sahil Bulvarı’ndaki altgeçit inşaatı projesiyle ilgili son durumu değerlendiren AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan, projenin iptal edilip edilmediğini sorarak "Sayın Aziz Kocaoğlu, tıpkı diğer projeler gibi bunu da yüzüne gözüne bulaştırdı" dedi.
 • 08 Temmuz 2016 11:08Kocaoğlu: Genel Başkanlık İçin Birikimim YokKocaoğlu: Genel Başkanlık İçin Birikimim Yokİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu, geçen mart ayındaki bir konuşmasında eve gidip torun sevmek düşüncesi olduğunu söylemesinin, 'aday olmayacağı' diye yorumlandığını, ancak adaylıkla ilgili kararını 2019 yerel seçimlerine 6 ay kala vereceğini söyledi.
 • 01 Temmuz 2016 15:13İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde Bayramlaşmaİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ramazan Bayramı öncesi personelle meclis salonunda bayramlaştı.
 • 01 Temmuz 2016 12:30Büyükşehir'den 135 Bin Aileye PatatesBüyükşehir'den 135 Bin Aileye Patatesİzmir Büyükşehir Belediyesi, ürünü tarlada kalan Ödemişli üreticilerden satın aldığı 1350 ton patatesi, ihtiyaç sahibi 135 bin aileye dağıtmaya başladı.
 • 01 Temmuz 2016 12:17Kocaoğlu: Doğru Bildiğimiz Projeleri Tavizsiz UygulayacağızKocaoğlu: Doğru Bildiğimiz Projeleri Tavizsiz Uygulayacağızİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yerel seçimlere 3 yıl olmasına karşın basın ve sosyal medyada yarın seçim olacakmış gibi bir propaganda ve yıpratma politikası ile karşı karşıya olduklarını söyledi.
 • 01 Temmuz 2016 11:20İzmir Büyükşehir'den 135 Bin Aileye Patatesİzmir Büyükşehir'den 135 Bin Aileye Patatesİzmir Büyükşehir Belediyesi, ürünü tarlada kalan Ödemişli üreticilerden satın aldığı bin 350 ton patatesi, ihtiyaç sahibi 135 bin aileye dağıtmaya başladı.
 • 30 Haziran 2016 11:44Belediye Başkanlarından, Vali Ayyıldız'a Ziyaretİzmir Valisi Erol Ayyıldız, makamında kabul ettiği büyükşehir ve bazı ilçe belediye başkanlarına, kenti ileri taşımak için birlikte çalışacaklarını söyledi.
 • 29 Haziran 2016 12:26Atatürk Havalimanı'ndaki Terör Saldırısıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki terör saldırısını kınayarak, "Hain saldırıları yapanlar da çok iyi biliyor ki bu olaylar Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğünü zedelemek bir yana, ulusumuzdaki kenetlenmeyi daha da arttıracaktır" ifadesini kullandı.
 • 29 Haziran 2016 10:11Başkan Kocaoğlu: Bu ateş hepimizi yaktıBaşkan Kocaoğlu: Bu ateş hepimizi yaktıBaşkan Kocaoğlu, yayınladığı taziye mesajında, "Ateş düştüğü yeri yakar derler ama bu ateş hepimizi yaktı, hepimizin canınız acıttı, hepimizi yasa boğdu" diye konuştu.
 • 29 Haziran 2016 10:09Başkan Kocaoğlu: Bu ateş hepimizi yaktıBaşkan Kocaoğlu, yayınladığı taziye mesajında, "Ateş düştüğü yeri yakar derler ama bu ateş hepimizi yaktı, hepimizin canınız acıttı, hepimizi yasa boğdu" diye konuştu.
 • 26 Haziran 2016 10:33Çin Halk Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosu Zengxian'dan Kocaoğlu'na ZiyaretÇin Halk Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosu Liu Zengxian, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu ziyaret etti.
 • 25 Haziran 2016 15:08"Uzak değil yakınız"Çin Halk Cumhuriyeti İzmir Başkonsolosu Liu Zengxian, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu makamında ziyaret etti.
 • 25 Haziran 2016 13:51Aziz Başkan' İzmir'de Ortalığı KarıştırdıAziz Başkan' İzmir'de Ortalığı KarıştırdıSosyal paylaşım sitesi Twitter’da, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu adını taşıyan bir parodi hesaptan atılan tweetler ortalığı karıştırdı.
 • 25 Haziran 2016 11:15İzmir Körfezi'nin Çed Raporunun Kabul EdilmesiAK Parti İzmir Milletvekili Necip Kalkan, İzmir Körfezi ve Limanı Rehabilitasyon Projesi için gereken ÇED raporunun İnceleme Değerlendirme Komisyonu toplantısında kabul edilmesiyle ilgili, "Biz üzerimize düşeni yaptık. Şimdi sıra Aziz Kocaoğlu'nda, onun maharetini göreceğiz.
 • 23 Haziran 2016 11:50İzmir Körfezi'nin Çed RaporuBüyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir Körfezi'nin temizlenmesi ve limanın verimliliğini artırmak üzere planlanan "İzmir Körfezi ve Limanı Rehabilitasyon Projesi"nin hayata geçirilmesi için gereken ÇED raporunun, İnceleme Değerlendirme Komisyonu toplantısında kabul edilmesiyle ilgili olarak, "Bugüne kadar eksik olan evrak değil siyasi iradeydi, Sayın Başbakan Binali Yıldırım'ın o iradeyi göstermesiyle önümüz açıldı.
 • 22 Haziran 2016 14:41Körfez Projesi Çed Raporu TamamKörfez Projesi Çed Raporu TamamÇevre ve Şehircilik Bakanlığı ÇED İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü İnceleme ve Değerlendirme Komisyonu, TCDD ve İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ortak yapacağı, 'İzmir Körfezi ve Limanı Rehabilitasyonu Projesi' ÇED raporunu yeterli buldu.
 • 22 Haziran 2016 13:32İzmir Körfezi'nin Çed Raporunda Sona DoğruTCDD ile İzmir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İZSU) tarafından, İzmir Körfezi'nin temizlenmesi ve limanın verimliliğini artırmak üzere planlanan "İzmir Körfezi ve Limanı Rehabilitasyon Projesi"nin hayata geçirilmesi için gereken ÇED raporunun, İnceleme Değerlendirme Komisyonu (İDK) toplantısında kabul edildiği bildirildi.
 • 22 Haziran 2016 09:03Kuş Cenneti için çizdilerKuş Cenneti için çizdiler206 eserin kıyasıya yarıştığı "İzmir Kuş Cenneti 7. Ulusal Karikatür Yarışması" sonuçlandı. 152 çizer arasında birinciliği Faruk Soyarat kazandı.
 • 20 Haziran 2016 17:22İzmir Başkan Kocaoğlu, Mezarlıkta Mültecileri Andıİzmir Başkan Kocaoğlu, Mezarlıkta Mültecileri Andıİzmir Büyükşehir Belediyesi, '20 Haziran Dünya Mülteciler Günü" nedeniyle göç yolunda yaşamını yitirenleri andı.
 • 20 Haziran 2016 14:25Kimsesiz Mülteci Mezarlarına Protokol ZiyaretiKimsesiz Mülteci Mezarlarına Protokol Ziyaretiİzmir Büyükşehir Belediyesi, '20 Haziran Dünya Mülteciler Günü' nedeniyle göç yolunda hayatını kaybedenleri andı.
 • 20 Haziran 2016 13:38Dünya Mülteciler Günüİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yasa dışı yollardan Avrupa ülkelerine gitmek isterken Ege Denizi'nde yaşamını yitirenlerin mezarlarını ziyaret etti.
 • 20 Haziran 2016 13:36Başkan Kocaoğlu, Mezarlıkta Mültecileri AndıBaşkan Kocaoğlu, Mezarlıkta Mültecileri Andıİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Aziz Kocaoğlu ile Belediye Meclisi'nin AB ve Dış İlişkiler Komisyonu üyeleri, '20 Haziran Dünya Mülteciler Günü' nedeniyle Doğançay Mezarlığı'nda oluşturan mülteci mezarlığında toplanıp, göç yolunda yaşamını yitirenleri andı.
 • 18 Haziran 2016 15:52Teog Birincileri, Denizle İlk Kez İzmir'de TanıştıTeog Birincileri, Denizle İlk Kez İzmir'de Tanıştıİmkansızlıklara rağmen TEOG sınavında büyük başarı elde eden Tuncelili öğrenciler, İzmir'de ağırlandı.
 • 18 Haziran 2016 15:46Karşıyaka Yönetimi Kocaoğlu ile BuluştuKarşıyaka Yönetimi Kocaoğlu ile BuluştuYeni sezonda Spor Toto 2. Lig’de mücadele edecek olan Karşıyaka’nın Mutlu Altuğ başkanlığındaki yeni yönetimi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ile buluştu.
 • 18 Haziran 2016 12:57Karşıyaka-Kocaoğlu ZirvesiSpor Toto 2'nci Lig'e düştükten sonra destek turlarını sürdüren Karşıyaka Başkanı Mutlu Altuğ, Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'tan sonra İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nu da ziyaret etti.
 • 18 Haziran 2016 08:58İzmir, Tuncelili TEOG birincilerini ağırladıİzmir, Tuncelili TEOG birincilerini ağırladıTüm olanaksızlıklara rağmen TEOG sınavında büyük başarı elde eden Tuncelili genç öğrenciler, İzmir'de ağırlandı.
 • 17 Haziran 2016 13:28Müstehcen Diyerek Tahrip Edilen Heykel Yeniden YerleştirildiMüstehcen Diyerek Tahrip Edilen Heykel Yeniden YerleştirildiMüstehcen görüldüğü için İzmir Metrosu'nda sergilendiği alanda tahrip edilen 'Müzisyen' adlı ahşap heykel, onarılarak yerli ve yabancı heyteltraşlar tarafından eski yerine yerleştirildi.
 • 16 Haziran 2016 13:18Başbakan Binali Yıldırım'dan Müjdeli Haber BekliyorlarBaşbakan Binali Yıldırım'dan Müjdeli Haber Bekliyorlarİzmir'de yıllardır imar sorunuyla boğuşan İnciraltı'nda kurulan 2. Nesil Toprak Sahipleri Platformu, kentin sorunlarını çok yakından bilen Başbakan Binali Yıldırım'dan müjdeli haber bekliyor.
 • 16 Haziran 2016 09:50Sevgili Başkan Amca...Sevgili Başkan Amca... İzmir Türk Koleji (İTK) 4. sınıf öğrencileri, "Başkan Amca"ları Aziz Kocaoğlu'na mektup yazdı.
 • 14 Haziran 2016 11:54İzmir Valisi Ayyıldız, Göreve Başladıİzmir Valiliğine atanan Erol Ayyıldız, göreve başladı.
 • 13 Haziran 2016 23:03Büyükşehir Belediyesinden İftarBüyükşehir Belediyesinden İftarGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Aziz Kocaoğlu'nun gelişi Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun konuşması Konserden görüntüler - Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Kutsal ayımız ramazanın ülkemizde, bölgemizde barışa vesile olmasını diliyorum" İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, onbir ayının sultanı ramazan ayının ülkede, bölgede barışa bir fırsat olması temennisinde bulundu.