SON DAKİKA BAĞARASI HABERLERİ

Son Dakika Bağarası Haberleri

09:00
Aliağa, 'AHŞABIN Hat Sanatıyla Buluşması'na Ev Sahipliği Yapacak Kelime-i Tevhid işlemesi gibi eserleriyle dikkat çeken Kültür ve Turizm Bakanlığı Geleneksel El Sanatları Sanatkarı Durmuş Turanoğlu, 33. Kişisel sergisini İzmir'in Aliağa ilçesinde açacak.
11:04
Bağarası'nın 60 Yıllık Sorunu Çözülüyor Söke'ye bağlı Bağarası Mahallesinin 73. Kümeevler mevkiine yerleşim başladığından bugüne ilk kez içme suyu bağlanıyor.
Bağarası'nın 60 Yıllık Sorunu Çözülüyor
17:27
Büyükşehir'den Yatırım Yağmuru İzmir Büyükşehir Belediyesi, 2014'te kente 1 milyar 215 milyon liralık yatırım harcaması yaptı. Büyükşehir'in 11 yıllık yatırım harcaması ise 7 milyar 222 milyon liraya ulaştı.
13:30
Sosyal Market'e Yardımlar Devam Ediyor 28 Aralık günü açılacak olan Foça Belediyesi Sosyal Marketi'ne vatandaşlar ihtiyaç fazlası kullanılabilir eşyalarını getirmeye devam ediyor.
14:25
Foça'da Çocuklara Eğlenceli Yılbaşı Kutlamaları Foça Belediye Başkanlığının, Bağarası Mahallesinde düzenlediği yılbaşı eğlencesine çok sayıda çocuk katıldı.
Foça'da Çocuklara Eğlenceli Yılbaşı Kutlamaları
10:36
Foça'da Çocuklara Eğlenceli Yılbaşı Kutlamaları Foça Belediye Başkanlığının Bağarası Mahallesinde düzenlediği yılbaşı eğlencesine çok sayıda çocuk katıldı.
Foça'da Çocuklara Eğlenceli Yılbaşı Kutlamaları
16:53
İzmir'de Elektrik Kesintileri Gediz Elektrik Dağıtım A.Ş.’den verilen bilgiye göre; 15, 16, 17 Aralık tarihlerinde bazı ilçelerde planlı elektrik kesintisi uygulanacağı bildirildi.
İzmir'de Elektrik Kesintileri
18:51
İzmir'de Elektrik Kesintileri GEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü, altyapı çalışmaları nedeniyle 7-8 Aralık’ta İzmir’in ilçelerinde gerçekleştireceği bildirimli elektrik kesinti listesini yayınladı.
12:14
İl Özel İdaresi'nden Köylere Spor Malzemesi Kilis İl Özel İdaresi tarafından SODES projesi kapsamında 13 köyü spor malzemesi dağıtıldı.
İl Özel İdaresi'nden Köylere Spor Malzemesi
11:38
Foça, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Hayır ! Dedi Foça Belediyesi Kadın Danışma ve Dayanışma Merkezi, Bağarası, Foça ve Yeni Foça'da düzenlediği bir dizi etkinlikle, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Hayır ! dedi.
Foça, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Hayır ! Dedi
08:48
Kadına Uygulanan Şiddete Şiddetle Hayır Diyoruz! Foça Belediyesi Kadın Dayanışma Merkezi, düzenlediği etkinliklerle Kadına Uygulanan Şiddete karşı hayır dedi.
Kadına Uygulanan Şiddete Şiddetle Hayır Diyoruz!
17:45
Foça'dan, Kadına Şiddete Karşı Mücadele Etkinlikleri Foça Belediyesi, “25 Kasım, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü” dolayısıyla Foça, Yeni Foça ve Bağarası’nda söyleşi, film gösterimleri ve fotoğraf sergisinden oluşan etkinlik düzenleyecek.
Foça'dan, Kadına Şiddete Karşı Mücadele Etkinlikleri
13:49
Selçuk Mesajları İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Selçuk Belediyesi'nin ortak hizmet projesi olan Selçuk Kültür Merkezi'nin açılışında konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, birlik ve beraberlik mesajları verdi.
12:31
Söke'nin Belgeli Mobil Balıkçısı Söke’nin dağ köylerinin mobil balıkçısı Hamit İymen, belgeli balıkçı olma özelliği ile takdir topluyor.
Söke'nin Belgeli Mobil Balıkçısı
12:11
Karacasu Pidesi Tanıtım Filmi Çekimleri Yapıldı Aydınlı yönetmen Harun Kızılarslan, ’Süper Zeybek ve Kızanları Bozgunculara Karşı Meşhur Karacasu Pidesi’ kısa filmiyle dikkatleri Karacasu’ya ve pideye çekecek.
Karacasu Pidesi Tanıtım Filmi Çekimleri Yapıldı
11:39
Foça Belediyesi Öğrencilerin Yanında Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, belediyecilik faaliyetlerinin yanı sıra eğitime de destek oluyor.
Foça Belediyesi Öğrencilerin Yanında
11:56
İzmir'den Kısa Kısa Foça Sadullah Sever Caddesi genişletiliyor.
11:45
Foça Yolu Kısalıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, Foça ve Yeni Foça’ya yolculuk sürelerini kısaltacak yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor.
Foça Yolu Kısalıyor
12:42
Pamukta Hasadın Büyük Bölümü Tamamlandı Söke Ziraat Odası Başkanı Kemal Kocabaş, son iki gündür bölgede etkili olan yağışların Söke Ovası’nda büyük çapta bir olumsuz etki yaratmadığını belirtti.
Pamukta Hasadın Büyük Bölümü Tamamlandı
10:01
Söke'de Son Yağışlar Pamuk Hasadını Etkilemedi Söke Ziraat Odası Başkanı Kemal Kocabaş, 2 gündür devam eden yağışın pamuk hasadının devam ettiği Söke Ovasında, endişe yaratacak bir durum ortaya çıkarmadığını söyledi.
Söke'de Son Yağışlar Pamuk Hasadını Etkilemedi
13:58
Aydın'dan Kısa Kısa Çine'de şoförler "yeni mevzuat" konusunda bilgilendirildi.
11:27
Kilis'te Gümrük Kaçağı Eşya Ele Geçirildi Kilis’te, Suriye’den Türkiye’ye getirilen 6 ayrı operasyonda gümrük kaçağı kaçak eşya ile akaryakıt, sigara ile küçükbaş hayvan ele geçirildi.
Kilis'te Gümrük Kaçağı Eşya Ele Geçirildi
18:33
Traktör Muayeneleri Foça'da Yapılacak TÜVTÜRK 8 Ekim tarihinden itibaren traktörlerin en yoğun olduğu 11 ilde traktörlere özel gezici istasyon uygulamasını hayata geçirdi.
Traktör Muayeneleri Foça'da Yapılacak
15:05
Söke Belediye Başkanı Toyran, Bayramda Beşparmak Turu Yaptı Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran bayramda da boş durmadı, Beşparmak turuna çıktı.
Söke Belediye Başkanı Toyran, Bayramda Beşparmak Turu Yaptı
16:48
Aydın'dan Kısa Kısa Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Çine Kavşit, Efeler Gölhisar, Nazilli Pirlibey ile Bağarası Kisir arasındaki yol yapım ve bakım çalışmalarını bitirdi.
13:12
Köyde Meydan Düzenlemesi Kilis’in Polateli ilçesine bağlı Bağarası köyünde meydan düzenlemesi yapıldı.
Köyde Meydan Düzenlemesi
15:50
Foça'da 6 Bin Kişiye Balık İkram Edildi 9. Foça Uluslararası Kültür Sanat ve Balıkçılık Festivali etkinliklerine Foça Demokrasi Meydanında devam edildi.
Foça'da 6 Bin Kişiye Balık İkram Edildi
15:30
Foça Festivalinde, 6 Bin Kişiye Balık Ekmek 9. Foça Uluslararası Kültür Sanat ve Balıkçılık Festivalinin 4. günü düzenlenen 'Balık Ekmek Mangal Partisinde 1200 Kg. balık dağıtıldı.
Foça Festivalinde, 6 Bin Kişiye Balık Ekmek
13:13
Foça Festivali, Tüm Hızı ve Güzellikleriyle Sürüyor 9. Foça Uluslararası Kültür, Sanat ve Balıkçılık Festivali, Foçalıları ve Foça Dostlarını; kültürle, sanatla ve denizle buluşturmaya devam ediyor.
13:08
Foça Festivali'nde Coşku Sürüyor 9. Foça Uluslararası Kültür, Sanat ve Balıkçılık Festivali, Foçalıları ve Foça Dostlarını; kültürle, sanatla ve denizle buluşturmaya devam ediyor.
Foça Festivali'nde Coşku Sürüyor
13:04
İntihara Kalkışan Polisin Sağlık Durumu Ağır Antalya'da evinde ölmek isteyen Polis Memuru Himmet Parlak'ın yüzünün sağ kısmında kalan kurşunun alınması için durumunun stabil hale gelmesi bekleniyor.
İntihara Kalkışan Polisin Sağlık Durumu Ağır
12:19
Bağarası-Yenifoça Yolu'na Neşter Vuruldu Bütünşehir yasası ile tüm ilçelerin Büyükşehir Belediyesi mücavir alanına girmesi, altyapı hamlelerinin ardı ardına gelmesine zemin hazırladı.
Bağarası-Yenifoça Yolu'na Neşter Vuruldu
11:09
Bağarası-Yenifoça Yolu'nda Genişletme Çalışması İzmir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü İZBETON Ekipleri tarafından, Bağarası-Yenifoça karayolunda genişletme çalışmaları gerçekleştiriliyor.
Bağarası-Yenifoça Yolu'nda Genişletme Çalışması
15:57
Foça Uluslarası Festivalle Şenlenecek Foça Belediyesi'nin düzenlediği ''9. Uluslararası Foça Kültür, Sanat ve Balıkçılık Festivali'', bu yıl, 11-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Foça Uluslarası Festivalle Şenlenecek
09:49
İki Yıl Sonra Güneşi Gördü Aydın’ın Söke İlçesine bağlı Bağarası Çavdar Mahallesi’nde yaşayan 50 yaşındaki Mehmet Ayrılmaz Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in yardımları ile 2 yıl sonra güneşi gördü.
İki Yıl Sonra Güneşi Gördü
19:17
Foça'da Makilik Alandaki Yangın Ormana da Sıçradı Yeni Foça ile Bağarası Mahallesi arasındaki 7. Er Eğitim Alayı yakınındaki Eski Füze Rampası Mevkisi'ndeki makilik alanda bugün saat 15.00 sıralarında yangın çıktı.
Foça'da Makilik Alandaki Yangın Ormana da Sıçradı
18:41
Foça Ormanları da Yandı İzmir'de Urla ve Karaburun'undaki orman yangınından sonra ardından Foça'da da orman yangını çıktı.
Foça Ormanları da Yandı
17:44
Foça'da Makilik Alandaki Yangın Ormana da Sıçradı İzmir'in Foça ilçesinde makilik alanda çıkan yangın ormanlık alana da sıçradı.
Foça'da Makilik Alandaki Yangın Ormana da Sıçradı
09:23
Erdem, AK Parti Döneminde Söke'ye Yapılan Yatırımları Anlattı AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, 12 yıllık AK Parti iktidarı döneminde Söke ilçesine yapılan yatırımlar hakkında bilgi verdi.
Erdem, AK Parti Döneminde Söke'ye Yapılan Yatırımları Anlattı
11:08
Enerji Yatırımları İçin Acele Kamulaştırma Yapılacak Bakanlar Kurulu, birçok ilde yapılacak rüzgar enerji santralleri, enerji iletim hattı projeleri ve sulama inşaatları için acele kamulaştırma yapılmasını kararlaştırdı.
Enerji Yatırımları İçin Acele Kamulaştırma Yapılacak
10:11
Acele Kamulaştırma Kararları Bakanlar Kurulu, hidroelektrik santralleri, rüzgar enerjisi santralleri, termik santraller, regülatörler ve enerji iletim hattı projeleri kapsamında bazı taşınmazların acele kamulaştırılmasına karar verdi.
Acele Kamulaştırma Kararları
00:38
Foça'da CHP ve MHP'den İhsanoğlu'na Destek Turu Foça CHP ve MHP İlçe örgütleri 10 Ağustos'ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için Foça'da alan çalışması yaptı, İhsanoğlu için destek istedi.
Foça'da CHP ve MHP'den İhsanoğlu'na Destek Turu
14:43
Foça Belediyespor Yaz Okullarına Yoğun İlgi Foça Belediyespor Kulübü Basketbol ve Voleybol Yaz Spor Okulları büyük bir ilgi görüyor.
Foça Belediyespor Yaz Okullarına Yoğun İlgi
13:02
Foça'da Askeri Araca Saldırı Davası: 2 Tutuklama Foça'da 2 askerin şehit olduğu 12 kişinin yaralandığı saldırıyla ilgili görülen davada 5 tutuklu sanıktan 3'ü tahliye edildi.
13:45
Aydın DSİ'de Yatırımlar Devam Ediyor Aydın’da yatırımda üçüncü sırada yer alan DSİ 21. Bölge Müdürlüğü, 2014 yılında 89 milyon 735 bin TL’lik bütçeden 28 milyon TL’lik kısmını yatırımlar için harcadı.
Aydın DSİ'de Yatırımlar Devam Ediyor
11:01
İzsu, Foça'daki Su Deposu ve Kuyuları Yeniliyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, Foça ilçesindeki 41 su deposu ve kuyunun bakımı ve yenilenmesi için ihaleye çıkıyor.
İzsu, Foça'daki Su Deposu ve Kuyuları Yeniliyor
10:02
İzsu, Foça'daki Su Deposu ve Kuyuları Yeniliyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, Foça ilçesindeki 41 su deposu ve kuyunun bakımı ve yenilenmesi için ihaleye çıkıyor.
İzsu, Foça'daki Su Deposu ve Kuyuları Yeniliyor
12:05
Foça'da Dolu Dolu Ramazan Foça Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikler, Foça’nın her yöresine, keyifli bir Ramazan Ayı yaşatıyor.
Foça'da Dolu Dolu Ramazan
15:44
Foça'da Orman Yangını İzmir'in Foça ilçesinde öğle saatlerinde otluk alanda başlayıp ormanlık alana sıçrayan yangında ilk belirlemelere göre 10 hektarlık alan zarar gördü.
Foça'da Orman Yangını
09:41
İzmir'in Birçok İlçesinde 6 ve 7 Temmuz'da Elektrik Kesilecek Elektrik dağıtım şirketi Gediz’den yapılan açıklamada, 6 ve 7 Temmuz 2014 tarihlerinde İzmir’in birçok yerinde elektrik kesileceği belirtildi.
İzmir'in Birçok İlçesinde 6 ve 7 Temmuz'da Elektrik Kesilecek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 06:19:43. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BAĞARASI HABERLERİ
[Hata Bildir]