05:1500
SON DAKİKA BAĞKUR HABERLERİ

Son Dakika Bağkur Haberleri

  Kanser Hastası Çocuğa Verilen Yardım Parasını Bile Bloke Ettiler

  Kanser Hastası Çocuğa Verilen Yardım Parasını Bile Bloke Ettiler

  Rize'nin Fındıklı İlçesi Çağlayan Köyü'nde yaşayan Hatay ve Gülseren Çep çiftinin 3.5 yaşındaki küçük kızları Şükriye Dilay, dünyada ender görülen, 'Langerhans hücreli histiositoz' kanserine yakalandı. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Avrupa'daki Türklere Sgk Uyarısı

  Avrupa'daki Türklere Sgk Uyarısı

  Almanya'nın Köln kentinde Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Torlak, yurtdışında çalışıp emekli olmak için Türkiye'deki SGK'ya müracaat edecek olanların yüksek emeklilik primi ödemek zorunda kalmamaları için yılbaşından önce müracaat etmelerini önerdi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Düşük Emeklilik Primi İçin Yılbaşından Önce Müracaat Edin

  Düşük Emeklilik Primi İçin Yılbaşından Önce Müracaat Edin

  Köln'de Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Torlak, yurtdışında çalışıp emekli olmak için Türkiye'deki SGK'ya müracaat edecek olanların yüksek emeklilik primi ödemek zorunda kalmamaları için yılbaşından önce müracaat etmelerini önerdi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Bakan Çelik: 'Sandıkta Yenemeyenler AK Parti'yi Masada Dize Getirmeye Çalıştılar'

  Bakan Çelik: "Sandıkta Yenemeyenler AK Parti'yi Masada Dize Getirmeye Çalıştılar"

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Hatay'daBakan Çelik: - "Sandıkta yenemeyenler AK Parti'yi masada dize getirmeye çalıştılar, başarılı olamadılar. (30 Kasım 2014 Pazar )

   

  Bozdağ: "Siyasi İstikrar Bizim Bugün En Kıymetli Hazinemizdir"

  Adalet Bakanı Bozdağ, Çorum'da- Bakan Bozdağ: "El altından, el üstünden, dışarıdan, içeriden el ele işbirliğiyle, 'Türkiye'de ekonomik istirar bozulsun, siyasi istikrar bozulsun, güçlü iktidar gitsin de biz şu bulanık suda istediğimiz balıkları avlayalım' diye düşünen, plan yapan, hesap yapan birçok çevreler var"- "Sayın Bahçeli, sayın Kılıçdaroğlu konuşuyorlar. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ, Çorum'da

  Bakan Bozdağ: "El altından, el üstünden, dışarıdan, içeriden el ele işbirliğiyle, 'Türkiye'de ekonomik istirar bozulsun, siyasi istikrar bozulsun, güçlü iktidar gitsin de biz şu bulanık suda istediğimiz balıkları avlayalım' diye düşünen, plan yapan, hesap yapan birçok çevreler var" "Sayın Bahçeli, sayın Kılıçdaroğlu konuşuyorlar. (29 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Geçmişe Dönük Borcunu Ödemekte Zorlanan Bağkur'lular İçin Bir Çıkış Kapısıdır'

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı Sosyal Güvenlik Kurumu ile Halk Bankası arasında imzalanan sözleşmeye ilişkin, "Bu yapılanma çerçevesinde prim borcu olanlar için sunulan bir imkandır o. Yoksa farklı bir durum söz konusu değil. Geçmişe yönelik borçlarını ödemekte zorlanan Bağkur'lular için önemli bir çıkış kapısıdır. (27 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Akbaş: Hükümetten İcraat Bekliyoruz

  Cumhurbaşkanı’nın katılımıyla yapılan 4’üncü “Esnaf Şurası”nı değerlendiren Samsun Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Akbaş, “En büyük temennimiz esnaf şurasındaki verilen olumlu mesajların icraata geçmesidir. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Kaman, Sgk Borçları İçin Fırsatı Kaçırmayın

  Kaman, Sgk Borçları İçin Fırsatı Kaçırmayın

  Kahta İlçe Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İlçe Müdürü Necati Kaman, SGK’ya borcu bulunan vatandaşların borçlarını yapılandırmasına dair yeniden bir fırsat sunulduğunu belirtti. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  "BAĞKUR'lular Kredi Çekerek Emekli Olabilecek"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, SGK ve Halk Bankası ile bugün imzalanacak bir protokolle BAĞKUR'luların artık kredi çekerek emekli olabileceklerini söyledi. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Esnaf Sırf Ekonomik Faaliyette Bulunan İnsan Demek Değildir

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Esnaf Sırf Ekonomik Faaliyette Bulunan İnsan Demek Değildir

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, " SGK ile Halk Bankası arasında bir protokol imzalanacak. (26 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Sosyal Güvenlik Bilgilendirme Seminerleri Başlıyor

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Yönetim Kurulu Üyesi Şemsi Bayraktar, sosyal güvenlikte çiftçilere ve Ziraat Odalarına yönelik çok önemli düzenlemeleri çıkarılmasını sağladıklarını bildirerek, “çiftçilerimizin mağduriyetlerini gideriyoruz. (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Sosyal Güvenlik Bilgilendirme Seminerleri Başlıyor

  "Çiftçilerimize ve Ziraat Odalarımıza yönelik çok önemli düzenlemelerin çıkarılmasını sağladık" (22 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  9 Ay Bahçesinde Kaldığı Hastaneye Bakan Talimatıyla Yatırıldı (2)

  9 Ay Bahçesinde Kaldığı Hastaneye Bakan Talimatıyla Yatırıldı (2)

  Vaatler LAFTA KALMASIN Edirne'nin Keşan İlçesi'nde hiçbir geliri ve sosyal güvencesi olmaması nedeniyle yaklaşık 9 aydır Keşan Devlet Hastanesi'nin bahçesinde kalan ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun talimatıyla hastaneye yatırılan 52 yaşındaki Nurettin Yarımoğlu, "Vaat edilenlerin lafta kalmasını istemiyorum. (12 Kasım 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
19.12.2014 05:15:58. #1.11#