SON DAKİKA BAĞKUR HABERLERİ

Son Dakika Bağkur Haberleri

 • 23 Ağustos 2016 18:31Bakan Soylu'dan Genel Sağlık Sigortası Borçlularına ÇağrıBakan Soylu'dan Genel Sağlık Sigortası Borçlularına ÇağrıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Maliye Bakanlığı ile ortak, vergi kalemleri de dahil olmak üzere yine Sosyal Güvenlik Kurumunun primleri için de yeniden bir yapılandırma ortaya koyduk. Bunun yeni bir uzlaşma olduğunu ve bu fırsatın, özellikle 2014'de ortaya koyduğumuz yapılandırmadan çok daha iyi şartlarda olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum.
 • 23 Ağustos 2016 16:45Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Maliye Bakanlığı ile ortak, vergi kalemleri de dahil olmak üzere yine Sosyal Güvenlik Kurumunun primleri için de yeniden bir yapılandırma ortaya koyduk. Bunun yeni bir uzlaşma olduğunu ve bu fırsatın, özellikle 2014'de ortaya koyduğumuz yapılandırmadan çok daha iyi şartlarda olduğunu bir kez daha ifade etmek istiyorum.
 • 23 Ağustos 2016 14:54Bakan Soylu'dan Bakan Soylu'dan "Gelir Testi Yaptırmayanlara Gelir Testi Yaptırın" ÇağrısıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, genel sağlık sigortası borçlularının gelir testi yaptırmayanları çağrısında bulunarak "1 Ocak 2017 tarihinden itibaren eğer bir borcunuz bulunacaksa ve bu beyaz sayfadan istifade etmeyecekseniz sağlık hizmetlerinden de yararlanamayacağınız bu borcunuzun karşılığında aşikardır.
 • 05 Ağustos 2016 22:55Şehit Ailelerine 240 Bin Lira Tazminat ÖdenecekÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Özellikle vazife başında şehit olanlar ve sivil şehit olanlar yaklaşık 89 bin artı 150 bin yani 239-240 bin lira civarında nakti tazminat ve hizmet tazminatı alacaklar.
 • 14 Temmuz 2016 17:36Eşinin Ölümünden 31 Yıl Sonra Maaş BağlandıEşinin Ölümünden 31 Yıl Sonra Maaş BağlandıServis Şefi Nilay Soyak evraklarını Gülsüm Mısırlı'ya teslim edildi.
 • 14 Temmuz 2016 15:59Eşinin Ölümünden 31 Yıl Sonra Maaş BağlandıEşinin Ölümünden 31 Yıl Sonra Maaş BağlandıBursa'nın Gemlik ilçesinde ikamet eden 78 yaşındaki Gülsüm Mısırlı'ya, 31 önce vefat eden kocasının ölüm maaşı bağlandı.
 • 14 Temmuz 2016 12:17Gss ve Bağkur Borcu Olanların Sağlıktan Yararlanma Süreleri UzatıldıGss ve Bağkur Borcu Olanların Sağlıktan Yararlanma Süreleri UzatıldıAksaray Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Saffet Çalışkan, Bağ-kur borcu Genel Sağlık Sigortası (GSS) borcu olan ve bakmakla yükümlü olanların sağlıktan yararlanmaları konusunda bilgiler verdi.
 • 13 Temmuz 2016 09:35Esnaflar, Vergisini Düzenli Ödeyenlerin Yüzde 5 İndirimle Ödüllendirilmesini İstiyorEsnaflar, Vergisini Düzenli Ödeyenlerin Yüzde 5 İndirimle Ödüllendirilmesini İstiyorKayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Ahmet Övüç, vergi borçlarının yapılandırılmasının gündeme geldiğini belirterek, "Vergisini düzenli ödeyenlerin vergilerinde yüzde 5 indirim yapılarak ödüllendirilmesini istiyoruz" dedi.
 • 11 Temmuz 2016 16:53Çiftçi, Toprak Mahsulleri Ofisini Tercih EttiToprak Mahsulleri Ofisinin (TMO) Balıkesir, Bandırma ve Manyas’ta açtığı hububat alım merkezlerinde ürün alımları devam ediyor.
 • 11 Temmuz 2016 10:56Taksici de Mutlu, Müşteri DeTaksici de Mutlu, Müşteri DeKeçiören Belediyesi taksi hizmetinin yüksek standartlarda verilebilmesi ve taksici esnafına en elverişli çalışma koşullarının sağlanması amacıyla taksi duraklarını yenilemeye devam ediyor.
 • 08 Temmuz 2016 11:59Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu - Yeni Ekonomi PaketiÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu - Yeni Ekonomi PaketiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu'nun konuşması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu: "(Yeni ekonomi paketi) Bir ülke için fedakarlık yapan şehitlerimiz, gazilerimiz ile ilgili önemli adımlar atıyoruz.
 • 08 Temmuz 2016 11:21Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu AçıklamasıÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, "Bir ülke için fedakarlık yapan şehitlerimiz, gazilerimiz ile ilgili önemli adımlar atıyoruz.
 • 07 Temmuz 2016 11:10Koçer'den Ekonomi Paketine İlişkin AçıklamalarKoçer'den Ekonomi Paketine İlişkin AçıklamalarGaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Nejat Koçer, Başbakan Binali Yıldırım’ın pazartesi günü Bakanlar Kurulu sonrası açıkladığı ekonomi paketine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • 04 Temmuz 2016 15:57Başbakan Yıldırım, Milyonları İlgilendiren Teşvik Paketini AçıkladıBaşbakan Binali Yıldırım milyonlarca vatandaşı ilgilendiren dev yatırım paketini açıkladı.
 • 04 Temmuz 2016 13:33Başbakan Yıldırım'dan Dev Yatırım Teşvik PaketiBaşbakan Binali Yıldırım milyonlarca vatandaşı ilgilendiren dev yatırım paketini açıkladı.
 • 04 Temmuz 2016 10:47SSK ve Bağkur Emeklilerinin Maaş Zammı Belli OlduSSK ve Bağkur Emeklilerinin Maaş Zammı Belli OlduYaklaşık 9 milyon emeklinin maaş zammı belli oldu. Temmuz ayında 3,63 oranında zam alacaklar.
 • 02 Temmuz 2016 12:44Kavşakta Dilenirken Otomobil Çarpan Suriyeli Emira ÖldüKavşakta Dilenirken Otomobil Çarpan Suriyeli Emira ÖldüTrabzon'da, kavşakta dilenirken aniden yola fırlayan 6 yaşındaki Suriyeli Emira Şeyhd, otomobil çarpması sonucu hayatını kaybetti.
 • 02 Temmuz 2016 11:41Suriye Uyruklu Kız Çocuğu Trafik Kazasında Hayatını KaybettiTrabzon’un Ortahisar ilçesinde dün gece meydana gelen trafik kazasında Suriye uyruklu bir kız çocuğu hayatını kaybetti.
 • 27 Haziran 2016 15:37E-Devlet giriş, E Devlet şifre ve SSK İşlemleriE-Devlet giriş, E Devlet şifre ve SSK İşlemleriE-Devlet giriş, E Devlet şifre ve SSK İşlemleri. E-devlet ile SSK sorgulaması yapmak ve E-Devlet sistemi hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için detayları haberimizde bulabilirsiniz.
 • 26 Haziran 2016 15:25Evini Satıp 5 Metrekarelik Kafeste Güvercinleriyle Yaşamaya BaşladıEvini Satıp 5 Metrekarelik Kafeste Güvercinleriyle Yaşamaya BaşladıŞanlıurfalı Hacı Hasan Dağdibi, evini satıp 5 metrekarelik kafeste güvercinleriyle birlikte yaşamaya başladı.
 • 25 Haziran 2016 21:17Milli Savunma Bakanı Işık, Mardin Esnafını Ziyaret EttiMilli Savunma Bakanı Işık, Mardin Esnafını Ziyaret EttiGörüntü Dökümü: Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Birinci Cadde'de esnafını ziyaret etmesi Bakan Işık, esnafın dertlerini dinlemesi Bakan Fikri Işık'ın Süryani asıllı terzi Efram Tuzkan ile sohbet etmesi Milli Savunma Bakanı Işık, esnafı ziyaret ettiMardin'de temaslarda bulunma üzere gelen Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Birinci Cadde esnafını ziyaret etti.
 • 25 Haziran 2016 14:15Erdoğan'ın da Resmini Çizen Ünlü Ressam Ölü BulunduErdoğan'ın da Resmini Çizen Ünlü Ressam Ölü BulunduBir dönem Aydın'ın en ünlü ressamlarından olan, Erdoğan'ın da annesi ile portresini çizen 67 yaşındaki Halit Karahalil sokakta ölü bulundu.
 • 25 Haziran 2016 11:15Nazilli Bir Ressamın DramıNazilli Bir Ressamın DramıBir ressamın dramıAydın'ın Nazilli İlçesi'nde alkol yüzünden yuvası dağılan ve 15 senedir kimsesiz olarak sokakta yaşayan, bir dönem ilçenin en ünlü ressam ve tabelacılarından olan 67 yaşındaki Halit Karahalil ölü bulundu.
 • 24 Haziran 2016 15:37E-Devlet SSK Sorgulama ve sisteme girişE-Devlet SSK Sorgulama ve sisteme girişE-Devlet SSK Sorgulama ve sisteme giriş. E-devlet ile SSK sorgulaması yapmak ve E-Devlet sistemi hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak için detayları haberimizde bulabilirsiniz.
 • 24 Haziran 2016 13:16TBMM'de Periskoptan Canlı YayınAK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, TBMM koridoru Şeref Salonu girişinden bağlandığı periskopla canlı yayında sorulara cevap verdi.
 • 23 Haziran 2016 16:54Eski Milli Güreşçi, Kızı İçin Böbreğini Satılığa ÇıkardıEski Milli Güreşçi, Kızı İçin Böbreğini Satılığa ÇıkardıKayserili eski milli güreşçi Serdar Akgül, ilik kanseri olan küçük kızı Cennet için böbreğini satılığa çıkardı.
 • 22 Haziran 2016 23:42Yıldırım: 'İç Siyasetlerindeki Problemleri, Türkiye ile Çözmeye Çalışmasınlar'Yıldırım: 'İç Siyasetlerindeki Problemleri, Türkiye ile Çözmeye Çalışmasınlar'GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Eski AK Parti milletvekilleriyle iftar Başbakan Binali Yıldırım'ın konuşması Yıldırım, eski AK Parti milletvekilleriyle iftarda buluştu AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Yıldırım: (1) "Türkiye'nin ne güneyi ne doğusu ne batısı ne de kuzeyi ayrılmak istiyor.
 • 22 Haziran 2016 22:39Yıldırım, Eski AK Parti Milletvekilleriyle İftarda BuluştuAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, "Türkiye'nin ne güneyi ne doğusu ne batısı ne de kuzeyi ayrılmak istiyor.
 • 22 Haziran 2016 10:46Karamercan, Esnafın Hükümetten Beklentilerini AçıkladıKaramercan, Esnafın Hükümetten Beklentilerini AçıkladıKonya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, esnafın hükümetten acil olarak beklediği talepleri açıkladı.
 • 21 Haziran 2016 13:00İlkadım'da Üç Mahalleye Üç Ayrı Projeİlkadım'da Üç Mahalleye Üç Ayrı ProjeKomşu İftarları kapsamında Kalkancı, Karasamsun ve Baruthane Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, bu mahallelerin Samsun’un en hızlı gelişen mahalleleri olduğunu söyledi.
 • 16 Haziran 2016 19:47Sgk Yönetim Kurulu, Diyarbakır'da ToplandıSgk Yönetim Kurulu, Diyarbakır'da ToplandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı'nın konuşması SGK Yönetim Kurulu Diyarbakır'da toplandı SGK Başkanı Bağlı: "Özellikle Sur ve Silvan ilçelerindeki esnaf ve işverenden alacağımız her türlü primi, almamız gereken belgeyi, bildirgeyi erteledik.
 • 16 Haziran 2016 15:25Sgk Yönetim Kurulu Diyarbakır'da ToplandıSosyal Güvenlik Kurumu Başkanı (SGK) Dr. Mehmet Selim Bağlı, "Özellikle Sur ve Silvan ilçelerindeki esnaf ve işverenden alacağımız her türlü primi, almamız gereken belgeyi, bildirgeyi erteledik.
 • 15 Haziran 2016 01:29Başbakan Yıldırım Kütahya'daBaşbakan Binali Yıldırım, "Türkiye Kömür İşletmeleri iptal ettiği işçi alımını tekrar açmaya karar verdi.
 • 02 Haziran 2016 16:22Bağ-Kurlu 5 Yıl Erken Emekli OlabilirBağ-Kurlu 5 Yıl Erken Emekli OlabilirErken emeklilik için, Bağ-Kur'luların gerekli prim gün sayısı SSK'lı çalışanlarla eşitlenecek. Bu eşitleme Bağ-Kur'luyu 5 yıl erken emekli edecek 2.5 milyonu ilgilendiriyor.
 • 27 Mayıs 2016 17:05Bölge Ticaret Odaları Hatay'da BuluştuBölge Ticaret Odaları Hatay'da BuluştuSuriye’ye sınırı bulunan ve en çok Suriyelinin yaşadığı şehirlerin ticaret ve sanayi odaları tarafından oluşturulan ’Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu’nun 10. toplantısı Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Hatay’da gerçekleştirildi.
 • 27 Mayıs 2016 17:02Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu' ToplandıBölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu' Toplandı'Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu'nun' 10. toplantısı Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde Hatay'da gerçekleştirildi.
 • 27 Mayıs 2016 16:14Milletvekili Polat'tan Kilis'teki Sigorta, Bağkur ve Gss Primleri ile İlgili AçıklamasıAK Parti Kilis Milletvekili Reşit Polat, Kilis’e özgü Sigorta, Bağkur ve Gss primleri ile düzenleme yapıldığını söyledi.
 • 27 Mayıs 2016 09:59Didim Ziraat Odası Üyelerine Özel Hastaneden%50 İndirim…Didim Ziraat Odası Üyelerine Özel Hastaneden%50 İndirim…Didim Ziraat Odası ile EGEMED Hastanesi arasında yapılan protokol ile oda üyesi çiftçiler Hastane hizmetlerinden%50 oranında indirimli faydalanacak.
 • 27 Mayıs 2016 09:12Emeklilikte Yüksek Maaş Almanın FormülüEmeklilikte Yüksek Maaş Almanın FormülüSGK emekli maaşında prim gün sayısı ve kazanca bakıyor. Emekli maaşını artırmak için prim ödeme gün sayınız ve sizin için sigortaya bildirilen esas kazanç yüksek olmalı.
 • 26 Mayıs 2016 17:05Minibüsçü Esnafı Zam İstiyorEdirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey Kılıç, "Ulaşım ücretlerinin güncellenmesi kaçınılmaz hale gelmiştir" dedi.
 • 20 Mayıs 2016 16:28Bitlis'te Sosyal Güvenlik HaftasıBitlis'te Sosyal Güvenlik HaftasıSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Bitlis İl Müdürü Sadullah Korkut, Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle gazetecileri makamında kabul etti.
 • 18 Mayıs 2016 17:46Sosyal Güvenlik HaftasıORDU (AA) – Ünye Sosyal Güvenlik Merkezi Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla etkinlik düzenledi.
 • 18 Mayıs 2016 16:19Gümrük ve Ticaret Bakanı Tüfenkci AçıklamasıGümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, "(Diyarbakır'daki saldırı) Eğer o failler, eylemlerini Avrupa'nın herhangi bir kentinde yapsaydı, bugün yer yerinden oynardı.
 • 18 Mayıs 2016 13:54Bingöl Nüfusunun Yüzde 16'sı SigortalıBingöl Nüfusunun Yüzde 16'sı SigortalıSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Bingöl İl Müdürü Muzaffer Çakar, Bingöl’de sosyal güvenceli çalışan sayısının 42 bin 270 olduğunu ve bu rakamın kent nüfusunun ortalama yüzde 16’sını oluşturduğunu söyledi.
 • 18 Mayıs 2016 12:50Belediye Başkanı Yazgı'ya Çalışkan'dan ZiyaretSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Aksaray İl Müdürü Saffet Çalışkan, Sosyal Güvenlik Haftası kutlamaları çerçevesinde Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı'yı ziyaret etti.
 • 17 Mayıs 2016 12:01Sgk 10 YaşındaSgk 10 YaşındaGümüşhane Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Eyyüp İslamoğlu, üç ayrı kurumun Sosyal Güvenlik Kurumu çatısı altında birleştirilmesinin 10.yılı ve Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle basın toplantısı düzenledi.
 • 16 Mayıs 2016 16:56Sgk Gaziantep İl Müdürü Mehmet Uzun,Sgk Gaziantep İl Müdürü Mehmet Uzun,Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle basın açıklaması düzenleyen SGK Gaziantep il Müdür Mehmet Uzun, tek gayelerinin sosyal güvenlik bilincini oluşturmak olduğunu belirtti.
 • 16 Mayıs 2016 14:12Kayalıklardan Düşen Uzman Çavuşun Şehit OlmasıKars'ta bir hafta önceki terör örgütü operasyonu sırasında kayalıklardan düşerek yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan Uzman Çavuş Kazım Ay'ın şehadet haberi, Aksaray merkeze bağlı Yeşiltepe beldesindeki yakınlarına ulaştı.
 • 16 Mayıs 2016 10:16Kayseri'de 230 Bin Sigortalı VarKayseri'de 230 Bin Sigortalı VarSosyal Güvenlik Haftası kutlamaları çelenk sunma töreni ile başladı.
 • 14 Mayıs 2016 13:20Ağrı'da Dünya Çiftçiler GünüTürkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, her yıl değişik illerde gerçekleştirdikleri Dünya Çiftçiler Günü etkinliğini daha önce de Diyarbakır ve Malatya’da da kutladıklarını belirterek, “Hassas ve sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz.