00:1100
SON DAKİKA BAGKUR HABERLERİ

Son Dakika Bagkur Haberleri

  Sgk'dan Yapılandırma Çağrısı

  Sgk'dan Yapılandırma Çağrısı

  SGK İl Müdürü Basri Tümsek, 1 Ekim tarihinden başlayacak borç yapılandırması ile ilgili vatandaşlara çağrıda bulundu. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Sgk Müdürü Akçay'dan Yapılandırma Açıklaması

  Sgk Müdürü Akçay'dan Yapılandırma Açıklaması

  Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Karabük İl Müdürü Nuri Akçay, yürürlüğe giren Torba Yasa ile ilgili olarak bilgilendirme toplantısı düzenledi. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Lokantacılar Bakkal ve Çay Ocaklarından Şikayetçi

  Kayseri Lokantacılar ve Pastacılar Odası Başkanı Hayrettin Köse, çay ocaklarının kahvaltı evi, bakkalların sac kavurma, ekmek arası satarak ruhsatları dışında işlerle meşgul olduğunu belirterek, “Merdiven altı tabir ettiğimiz bu işyerleri hiçbir şartlara uymuyor ve gerekenin yapılması şart” dedi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Torba Yasa Vergi Borcu Affı (Ssk,Sgk,Bağkur,Gss Affı 2014)

  2014 Vergi borcu affı haberi:Merakla beklenen vergi borcu affı ne zaman çıkacak? SSK'dan SGK'ya bir çok borca af geliyor.Vergi borcu affı çıktı mı?Torba yasasının içinde olan vergi borcu affı hakkındaki son gelişmeleri stargazete.com adresimizden takip edebilirsiniz.İşte tüm detaylar stargazete.com'da (02 Eylül 2014 Salı )

   

  Vergi Borcu Affı (Ssk,Sgk,Bağkur,Gss Affı 2014)

  2014 Vergi borcu affı haberi:Merakla beklenen vergi borcu affı ne zaman çıkacak? SSK'dan SGK'ya bir çok borca af geliyor.Vergi borcu affı çıktı mı?Torba yasasının içinde olan vergi borcu affı hakkındaki son gelişmeleri stargazete.com adresimizden takip edebilirsiniz.İşte tüm detaylar stargazete.com'da (01 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Vergi Borcu Affı Son Durum (2014 Torba Yasa)

  Vergi borcu affı Bağkur,SSK,MTV Affı son durum haberimizde...2014 Vergi borcu affı haberi:Merakla beklenen vergi borcu affı ne zaman çıkacak? SSK'dan SGK'ya bir çok borca af geliyor.Meclis'in gündemindeki torba yasa tasarısının kamuoyunu en çok ilgilendireni vergi ve SGK prim borçlarına getirilen kolaylık. Tasarının hayata geçmesiyle vergi ve SGK prim borcu olanlar için yeni bir süreç başlayacak. (28 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Chp Milletvekili Adaylığını Başkaldırı Olarak Yorumladı

  Chp Milletvekili Adaylığını Başkaldırı Olarak Yorumladı

  CHP 18. Olağanüstü Kurultayı'nda genel başkanlığa aday olacağını açıklayan Yalova Milletvekili Muharrem İnce, "Benimki bir başkaldırıdır" dedi. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Kalp Hastanesinde 7 ayda 424 Ameliyat Yapıldı

  Kalp Hastanesinde 7 ayda 424 Ameliyat Yapıldı

  Hizmete girdiği günden itibaren yaptığı başarılı ameliyatlarla adından söz ettiren kalp hastanesi doktorları başarılara imza atmaya devam ediyor. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li İnce Trabzon İl Başkanlığı'nı Ziyaret Etti

  CHP'li İnce Trabzon İl Başkanlığı'nı Ziyaret Etti

  Kurultayda CHP Genel Başkanlığına aday olacağını açıklayan Yalova Milletvekili İnce, CHP Trabzon İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Vergi Borcu Affı 2014 (Vergi Borcu Sorgulama )

  Vergi Borcu Affı 2014 (Vergi Borcu Sorgulama )

  Merakla beklenen vergi borcu affı ne zaman çıkacak? SSK'dan SGK'ya bir çok borca af geliyor.Vergi borcu affı Bağkur,SSK,MTV Affı son durum haberimizde...2014 Vergi borcu affı haberimizde... (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  İnce 'Chp'nin Üzerinde Korku Duvarları Var; Rize İl Başkanı 'Bize Kimse Baskı Uygulayamaz'

  İnce 'Chp'nin Üzerinde Korku Duvarları Var; Rize İl Başkanı 'Bize Kimse Baskı Uygulayamaz'

  2imzayı KILIÇDAROĞLU'NA OYU BANA VERECEKLER Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yalova Milletvekili ve genel başkan adayı Muharrem İnce, destekçisi olmadığı iddialarını yanıtlarken, Çok çeşitli kesimlerden destek alıyorum. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  CHP'li İnce Trabzon İl Başkanlığı'nda Basın Toplantısı Düzenledi

  CHP'li İnce Trabzon İl Başkanlığı'nda Basın Toplantısı Düzenledi

  Muharrem İnce, Rize'den karayoluyla geldiği Trabzon'da CHP İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenledi. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Vergi Borcu Affı Son Durum (Torba Yasa 2014 Son Durum)

  Vergi borcu affı Bağkur,SSK,MTV Affı son durum haberimizde...2014 Vergi borcu affı haberi:Merakla beklenen vergi borcu affı ne zaman çıkacak? SSK'dan SGK'ya bir çok borca af geliyor. (26 Ağustos 2014 Salı )

   

  Vergi Borcu Affı Son Durum (Torba Yasa 2014)

  2014 Vergi borcu affı haberi:Merakla beklenen vergi borcu affı ne zaman çıkacak? SSK'dan SGK'ya bir çok borca af geliyor.Vergi borcu affı Bağkur,SSK,MTV Affı son durum haberimizde... (25 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Sgk Ssk Bağkur Ne Zaman Emekli Olurum Sgk E- Devlet Prim 4A Hizmet Dökümü Sorgulama

  Sgk Ssk Bağkur Ne Zaman Emekli Olurum Sgk E- Devlet Prim 4A Hizmet Dökümü Sorgulama

  Erken emeklilik ile ilgili son günlerde yeni bir gelişme olmadı. Erken emekli olmak isteyenler kapsamlı bir düzenleme bekliyor. EYT haberleri. EYT 23 Ağustos erken emeklilik müjdesi süreç nasıl işleyecek Nasıl emekli olurum. İşte EYT emeklilik sizler için derledik.Kimler emekli olabilecek..Erken emeklilik şartları neler ? (23 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  2014 Vergi Borcu Affı (Ssk,Gss, Sgk,Bağkur Affı)

  2014 Vergi borcu affı haberi:Merakla beklenen vergi borcu affı ne zaman çıkacak? SSK'dan SGK'ya bir çok borca af geliyor.Vergi borcu affı çıktı mı?Torba yasasının içinde olan vergi borcu affı hakkındaki son gelişmeleri stargazete.com adresimizden takip edebilirsiniz. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

 

  Kani Beko: Torba Yasa Çuvala Döndü

  Kani Beko: Torba Yasa Çuvala Döndü

  DİSK Genel Başkanı Beko, özellikle Soma'da hayatını kaybeden, yaralı olarak kurtulan işçilerin geleceği ve ailelerine yönelik Torba Yasa'sının çuvala döndüğünü söyledi. (20 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Emekli Maaşını Artırmanın Yolu

  Emekli Maaşını Artırmanın Yolu

  Maaşını tavan kazançtan SGK'ya bildiren vatandaş, her tavan bildirilen ay başına ilerde alacağı emekli aylığını yaklaşık 20 lira artırma şansına sahip oluyor. (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Vergi Borcu Affı 2014 (Ssk,Sgk,Bağkur,Gss Affı )

  Vergi Borcu Affı 2014 (Ssk,Sgk,Bağkur,Gss Affı )

  Torba yasasının içinde olan vergi borcu affı hakkındaki son gelişmeleri stargazete.com adresimizden takip edebilirsiniz.2014 Vergi borcu affı haberi:Merakla beklenen vergi borcu affı ne zaman çıkacak? SSK'dan SGK'ya bir çok borca af geliyor.Vergi borcu affı çıktı mı? (19 Ağustos 2014 Salı )

   

  Ne Zaman Emekli Olurum Emeklilik Tarihi Hesaplama Bağkur Ssk Prim Borcu Hesapla! Erken Emeklilik Var Mı?

  Erken Emeklilik Yasası yani kısacası EYT ile ilgili birçok haber merak edilirken, bizde sizlere en güncel haberleri sunduk. Erken Emeklilik Torba Yasası ne zaman çıkacak? Sorusunun cevabına kolaylıkla bu yazımızdan ulaşabilecekken, torba yasa ile ilgili tüm bilgiler bu yazımızda yer alıyor. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  2014 Vergi Borcu Affı Son Durum (Ssk,Sgk,Gss,Bağkur Affı)

  2014 Vergi borcu affı haberi:Merakla beklenen vergi borcu affı ne zaman çıkacak? SSK'dan SGK'ya bir çok borca af geliyor.Torba yasasının içinde olan vergi borcu affı hakkındaki son gelişmeleri stargazete.com adresimizden takip edebilirsiniz.. (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Ne Zaman Emekli Olurum? Bağkur Ssk Prim Borcu Hesapla! Ne Zaman Erken Emeklilik Var Mı?

  Ne zaman emekli olabilirim uygulaması ile ne zaman emekli olurum? Sorunuzun cevabını ne zaman emekli olurum haberimizi inceleyerek ne zaman emekli olurum uygulaması üzerinden öğrenebilirsiniz. Emeklilik yaşı bağlı olunan kuruma göre değişiklik gösteriyor mu? (18 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Vergi Borcu Affı (Ssk,Sgk,Gss,Bağkur Affı 2014)

  Vergi Borcu Affı (Ssk,Sgk,Gss,Bağkur Affı 2014)

  Torba yasasının içinde olan vergi borcu affı hakkındaki son gelişmeleri stargazete.com adresimizden takip edebilirsiniz...2014 Vergi borcu affı haberi:Merakla beklenen vergi borcu affı ne zaman çıkacak? SSK'dan SGK'ya bir çok borca af geliyor. (16 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  2014 Torba Yasa Vergi Affı Çıktı!

  SSK affı Bağkur affı Vergi Borcu affı 13 ağustos gelişmeler SGK af yasası Torba yasası 2014 ile ilgili yeni gelişmeler bekleniyor. SSK affından Bağkur affına ve vergi borcu affına kadar bir çok kalemde yeni düzenleme geliyor. Milyonlarca borçlunun merakla beklediği Vergi Ve Bağkur Affından Kimler yararlanacak. Kimler Aftan Yararlanacak. Vergi ve Bağkur Affı Şartları. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  2014 Torba Yasa Vergi Affı Çıktı! Ssk Affı Bağkur Affı Vergi Borcu Affı 13 Ağustos Gelişmeler Sgk Af Yasası

  Torba yasası 2014 ile ilgili yeni gelişmeler bekleniyor. SSK affından Bağkur affına ve vergi borcu affına kadar bir çok kalemde yeni düzenleme geliyor. Milyonlarca borçlunun merakla beklediği Vergi Ve Bağkur Affından Kimler yararlanacak. Kimler Aftan Yararlanacak. Vergi ve Bağkur Affı Şartları. (13 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Torba Kanun Tasarısı'

  Torba Kanun Tasarısı"

  AK Parti Denizli Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi Yüksel: "Taşeron işçilerin yıl sonu sendromu yaşamayacak" (09 Ağustos 2014 Cumartesi )

   

  Vergi Affı Resmen Çıktı! Bağkur Affı 2014 Son Durum Ne Zaman

  Bağkur affı için geriye sayım bayramdan sonra da kaldığı yerden devam ediyor. Yapılandırma için bekleyiş sürüyor. SSK affından Bağkur affına ve vergi borcu affına kadar bir çok kalemde yeni düzenleme geliyor. Bağkur borç sorgulama - Gss affı 2014 Ssk sorgulama (07 Ağustos 2014 Perşembe )

   

  Emeklilik Konusundaki Değişiklikler Vatandaşın Lehine

  Berlin başkonsolosluğu Çalışma ve Sosyal Güvenlik Ataşesi Atilla Ethem Zeybek, yurtdışında yaşayan Türk vatandaşlarını yakından ilgilendiren emeklilik yasasındaki değişikliklerin tamamen vatandaşların lehine olduğunu savundu. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Emeklilik Konusundaki Değişiklikler Vatandaşın Lehine

  Emeklilik Konusundaki Değişiklikler Vatandaşın Lehine

  Çalışma Ataşesi A. Ethem Zeybek, TBMM'nin gündemindeki torba yasasının yasallaşması durumunda vatandaşlarımız lehine iki yasal değişiklik olacağını vurguladı. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Çelik: Yüzde 52 Olan Kayıt Dışı İstihdam, Yüzde 33'e Geriledi

  Çelik: Yüzde 52 Olan Kayıt Dışı İstihdam, Yüzde 33'e Geriledi

  Çalışma Bakanı Çelik, "Türkiye'de yüzde 52'lerde olan kayıt dışı istihdamı yüzde 33'lere çekmiş bulunuyoruz" dedi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik Açıklaması

  "Türkiye'de yüzde 52'lerde olan kayıt dışı istihdamı yüzde 33'lere çekmiş bulunuyoruz şu anda. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bağkur Emekli Maaşları Zammı Ne Zaman Emekli Maaşları Ve Zam Oranları 2014

  Emekli Maaşları ile ilgili olarak elimize ulaşan bazı bilgilere göre, Emekliler için müjdeli haber verildi ve pek yakında emekli maaşlarına zam yapılacak. Peki ama emekli Maaşı zammı ne zaman gelecek ve yapılacak. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Kılıçdaroğlu Ortadoğu Barışı İçin İhsanoğlu'nu İşaret Etti'

  Kılıçdaroğlu Ortadoğu Barışı İçin İhsanoğlu'nu İşaret Etti"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, iftarın ardından Karşıkaya Cumhuriyet mahallesinde oturan Bağkur emeklisi Müslüm Bakkal'ı evinde ziyaret etti. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kılıçdaroğlu Ortadoğu Barışı İçin İhsanoğlu'nu İşaret Etti

  Kılıçdaroğlu Ortadoğu Barışı İçin İhsanoğlu'nu İşaret Etti

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, iftarın ardından Karşıkaya Cumhuriyet mahallesinde oturan Bağkur emeklisi Müslüm Bakkal'ı evinde ziyaret etti. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Soma'da 47 Girişimci Belgelerini Aldı

  Soma'da 47 Girişimci Belgelerini Aldı

  Soma Ticaret ve Sanayi Odası ile Manisa İşkur Şube Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlemiş olduğu ‘Girişimcilik Eğitim Programı’ kursu sona erdi. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Bakan Çelik : Bu Dönem Sonlarında 'Torba Yasa' Maalesef Gelenek Haline Geldi

  Bakan Çelik : Bu Dönem Sonlarında 'Torba Yasa' Maalesef Gelenek Haline Geldi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik,TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda 1 aydır görüşmeleri süren 'İş Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı' görüşmelerinde muhalefet milletvekillerinin sorularını yanıtladı. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Bakan Çelik : 'Torba Yasa' Maalesef Gelenek Haline Geldi

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Toplumun ihtiyaçları yanında idarenin de, kamunun da ihtiyaçları var. Bu dönem sonlarında torba yasa geleneği maalesef Türkiye'de bir gelenek haline geldi. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Yaşı Doldurup Primi Eksik Olanlarla İlgili Çalışma Henüz Bitmedi

  Yaşı Doldurup Primi Eksik Olanlarla İlgili Çalışma Henüz Bitmedi

  Çalışma Bakanı Çelik, 65 yaşını doldurup emekliliğine az bir süre kalmış prim borcu olanlarla ilgili çalışmanın henüz tamamlanmadığını söyledi. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Kırıkkale'de 'Cennet Dede' İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

  Kırıkkale'de 'Cennet Dede' İhtiyaç Sahiplerini Unutmadı

  Kırıkkale'de, 'Cennet Dede' olarak tanınan emekli aşçı Niyazi Akbudak, her ramazan ayında ihtiyaç sahibine yemek dağıtıyor. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Demokrat Parti'den Emekli Maaşlarına Yapılan Zamma Tepki

  Demokrat Parti'den Emekli Maaşlarına Yapılan Zamma Tepki

  Demokrat Parti Kayseri İl Başkanı İsmet Özbakkal, emeklilerin yüzde 85'inin açlık sınırının altında, en düşük aylık seviyesinden aylık aldığını belirterek, ''Emekli maaşına yapılacak zammın, TÜFE ile belirlenmiş olması, emeklilerin derdine derman olmaktan uzaktır'' dedi. (07 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Emeklilerin Zam Tepkisi

  Emeklilerin Zam Tepkisi

  Türkiye Emekliler Derneği Kayseri Şube Başkanı Gazi Aykırı, emeklilerin zamlarına yapılacak zammın, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan Tüketici Fiyatları Endeksi (TÜFE) ile belirlenmiş olduğunu ifade ederek, ''Enflasyona endeksli zamlar, emeklilerin derdine derman olmaktan uzaktır'' dedi. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 00:11:22. #1.11#