SON DAKİKA BAĞKUR HABERLERİ

Son Dakika Bağkur Haberleri

15:55
Antalya'da Felçli Babasından Kesilen Nafakaya İsyan Etti Antalya'da 8 yıldır yatağa bağımlı felçli babasına bakan 40 yaşındaki Murat Akbıyık, üvey annesinin açıp kazandığı nafaka davasına tepki gösterdi.
Antalya'da Felçli Babasından Kesilen Nafakaya İsyan Etti
13:37
Başkan Aydoğan Güven Tazeledi Tokat Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan, olağan kongrede güven tazeleyerek 5. dönem için tekrar göreve seçildi.
08:04
Emekli Olana Jet Maaş SGK, emeklilik işlemini elektronik ortama taşımak için çalışmaları hızlandırdı. Sosyal Güvenlik Entegrasyon Projesi tamamlanınca emekli maaşı bağlama 20 güne inecek.
Emekli Olana Jet Maaş
12:03
Sgk'dan Borç Yapılandırmaları İçin Çağrı Adana Sosyal Güvenlik İl Müdürü Kaşif Kılıç, Bağkur ve Sosyal Güvenlik Destek Primi (SGDP) borç yapılandırma müracaatlarının 2 Şubat, Genel Sağlık Sigortası (GSS) borç yapılandırma müracaatlarının ise 30 Nisan tarihinde sona ereceğini belirterek başvuru yapamayan vatandaşların bu tarihleri kaçırmamaları gerektiğini söyledi.
Sgk'dan Borç Yapılandırmaları İçin Çağrı
11:13
Bandırma'da 20 Yıllık Yorgancı Teknolojiye Direniyor Bandırma'da geçimlerini yorgancılık yaparak kazanan esnaf, vatandaşların fabrika işi yorganlara yönelmesiyle zor günler yaşıyor.
Bandırma'da 20 Yıllık Yorgancı Teknolojiye Direniyor
10:44
Bandırma'da 20 Yıllık Yorgancı Teknolojiye Direniyor Bandırma'da geçimlerini yorgancılık yaparak kazanan esnaf, vatandaşların fabrika işi yorganlara yönelmesiyle zor günler yaşıyor.
Bandırma'da 20 Yıllık Yorgancı Teknolojiye Direniyor
19:10
Batman'da Evrakta Sahtecilikle Suçlanan 49 Emekli Yargılanıyor Batman'da evrakta sahtecilikle suçlanan 49 emekli yargılanıyor Batman'da kapatılan Tekel İşletme Müdürlüğü'nde çalışırken tarım sigortasından emekli olan 49 çiftçiye Bağkur'un, evrakta sahtecilik yaptıkları gerekçesiyle açtığı davada yargılanan ve aldıkları maaşları geri istenen çiftçiler, dosyalarının kaybolduğunu söyledi.
Batman'da Evrakta Sahtecilikle Suçlanan 49 Emekli Yargılanıyor
18:08
Batman'da Evrakta Sahtecilikle Suçlanan 49 Emekli Yargılanıyor Batman'da kapatılan Tekel İşletme Müdürlüğü'nde çalışırken tarım sigortasından emekli olan 49 çiftçiye Bağkur'un, evrakta sahtecilik yaptıkları gerekçesiyle açtığı davada yargılanan ve aldıkları maaşları geri istenen çiftçiler, dosyalarının kaybolduğunu söyledi.
Batman'da Evrakta Sahtecilikle Suçlanan 49 Emekli Yargılanıyor
08:35
Tüm Emek-Der Başkanı Musa Hangül Açıklaması Tüm Emekli İşçi Bağkur Dul ve Yetimleri Derneği (Tüm Emek-Der), Başkanı Musa Hangül, emeklileri Türkiye’de temsil eden herhangi bir siyasal oluşum olmadığını söyledi.
Tüm Emek-Der Başkanı Musa Hangül Açıklaması
15:40
Asiltürk: Türkiye'nin, Ayrı Mahkemesi Olan İlleri Var Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mehmet Asıltürk, “PKK terör örgütü artık Güneydoğumuzda vergi topluyor, kimlik kontrolü yapıyor, yargılama yapıyor.
Asiltürk: Türkiye'nin, Ayrı Mahkemesi Olan İlleri Var
17:02
Haluk Koç : Türkiye Bugün Türkiye'yi Yöneten Bu Karanlık Zihniyetten Biran Önce Kurtulmak Zorundadır Chp Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Haluk Koç, Halk Tv'de Nedim Şener, ve Aykut Erdoğdu ile birlikte Uğur Dündar'ın sorularını yanıtladı.
16:13
Emekliler 81 Kuruşu Devlete Hibe Etmeyi Düşünüyor Türkiye Emeklileri Derneği Kırıkkale Şube Başkanı Basri Keskin, emeklilere verilen yüzde 2,33’lük zam karşılığı olan günlük 81 kuruşu devlete hibe ettiklerini açıkladı.
Emekliler 81 Kuruşu Devlete Hibe Etmeyi Düşünüyor
12:23
İşçi Emeklileri: Günlük 81 Kuruş Zammı Devlete Hibe Ediyoruz Kırıkkale İşçi Emekliler Derneği Başkanı Basri Keskin, hükumet tarafından verilen günlük 81 kuruş zammı hibe edeceklerini belirterek, "Verilen zam, biz emeklileri hayali sükuta uğratmıştır" dedi.
İşçi Emeklileri: Günlük 81 Kuruş Zammı Devlete Hibe Ediyoruz
18:45
CHP Myk Toplantısı Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Koç: "(Şişli Belediyesi ile ilgili tartışmalar) Savcılıktaki yargı sürecinin önümüze koyacağı neticeye bakacağız. Savcının vereceği karardan sonra bu olayın bir siyasi değerlendirmesinin CHP organlarınca mutlaka yapılacağının bilinmesini istiyorum" "(Dört eski bakanla ilgili komisyon kararı) Sadece aklama yapmıyorlar, bir yandan da çoğu bilirkişi raporlarıyla gerçek olduğu kanıtlanan tapeleri belgeleri imha kararı alıyorlar.
14:50
CHP Malatya İl Başkanı Kiraz Açıklaması "CHP olarak şehrimize yapılan tüm güzelliklerin destekçisiyiz"
CHP Malatya İl Başkanı Kiraz Açıklaması
10:17
Bağkur'dan Emeklilik Bekleyenlere Müjde, Emeklilik Bekleyenlere İyi Haber SGK'nın Halk Bankası ile yapacağı anlaşma ile Bağ-Kur' lulara taksitle emeklilik imkanı geleceğini açıklanmıştı. Sistemin detayları belli oldu.
Bağkur'dan Emeklilik Bekleyenlere Müjde, Emeklilik Bekleyenlere İyi Haber
13:32
Yapılandırma İçin 3 Bin 240 Kişi Başvurdu Karabük SGK İl Müdürü Nuri Akçay, 6552 sayılı kanun kapsamında Karabük’ten yapılandırmaya başvuranların sayısının 3 bin 240 olduğunu söyledi.
12:34
Tüm İşçi Bağkur Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Musa Hangül Açıklaması Tüm İşçi Bağkur Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Musa Hangül, 2009 yılından bu güne kadar Kırşehir’de emeklinin yanında olarak hizmet ettiklerini söyledi.
Tüm İşçi Bağkur Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Musa Hangül Açıklaması
12:21
Besiad; "SORUNLARI Birlikte Çözelim" Bostanlı Esnaf ve Sanayici İş Adamları Derneği BESİAD, Çiğli Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Halk Bankası sorunların çözümü için ortak bir sorun havuzu oluşturmaya karar verdi.
15:46
Evrak ve Dokümanlar Yıllar Sonra Atıldı Diyarbakır eski Bağkur binasında temizlik yapıldı. Yıllardır atıl durumda bulunan binadan çıkan evrak ve dokümanlar evrakları ancak atık toplama kamyonu alabildi.
Evrak ve Dokümanlar Yıllar Sonra Atıldı
15:25
2kanser Hastası Çocuğa Verilen Yardım Parasını Bile Bloke Ettiler Rize'nin Fındıklı İlçesi Çağlayan Köyü'nde yaşayan Hatay ve Gülseren Çep çiftinin 3.5 yaşındaki küçük kızları Şükriye Dilay, dünyada ender görülen, 'Langerhans hücreli histiositoz' kanserine yakalandı.
2kanser Hastası Çocuğa Verilen Yardım Parasını Bile Bloke Ettiler
13:09
Kanser Hastası Çocuğa Verilen Yardım Parasını Bloke Ettiler Rize Fındıklı'da dünyada ender görülen bir kanser türüne yakalanan 3 yaşındaki Dilay'ın ailesi hesabına yardım için yatırılan 538 liranın bloke edilmesiyle yıkıldı.
Kanser Hastası Çocuğa Verilen Yardım Parasını Bloke Ettiler
12:34
Kanser Hastası Çocuğa Verilen Yardım Parasını Bile Bloke Ettiler Rize'nin Fındıklı İlçesi Çağlayan Köyü'nde yaşayan Hatay ve Gülseren Çep çiftinin 3.5 yaşındaki küçük kızları Şükriye Dilay, dünyada ender görülen, 'Langerhans hücreli histiositoz' kanserine yakalandı.
Kanser Hastası Çocuğa Verilen Yardım Parasını Bile Bloke Ettiler
11:22
Avrupa'daki Türklere Sgk Uyarısı Almanya'nın Köln kentinde Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Torlak, yurtdışında çalışıp emekli olmak için Türkiye'deki SGK'ya müracaat edecek olanların yüksek emeklilik primi ödemek zorunda kalmamaları için yılbaşından önce müracaat etmelerini önerdi.
Avrupa'daki Türklere Sgk Uyarısı
10:23
Düşük Emeklilik Primi İçin Yılbaşından Önce Müracaat Edin Köln'de Sosyal Güvenlik Uzmanı Ali Torlak, yurtdışında çalışıp emekli olmak için Türkiye'deki SGK'ya müracaat edecek olanların yüksek emeklilik primi ödemek zorunda kalmamaları için yılbaşından önce müracaat etmelerini önerdi.
Düşük Emeklilik Primi İçin Yılbaşından Önce Müracaat Edin
10:11
Söke'nin Yaşayan Belediye Başkanlarını Bir Araya Geldi Söke Rotary Kulübü gerçekleştirdiği toplantıda Söke’nin yaşayan belediye başkanlarını buluşturdu.
Söke'nin Yaşayan Belediye Başkanlarını Bir Araya Geldi
13:35
Balıkesir'den Kısa Kısa Bandırma'da gençlik buluşması.
20:33
Yolda Bulduğu Parayı Sahibine Ulaştırdı Yolda bulduğu parayı sahibine ulaştırdı- Konya'nın Karapınar ilçesinde bir esnaf, yolda yürürken bulduğu 5 bin 500 liranın sahibine ulaştırılmasını sağladı Karapınar ilçesinde bir esnaf, yolda yürürken bulduğu 5 bin 500 lirayı sahibine ulaştırdı.
Yolda Bulduğu Parayı Sahibine Ulaştırdı
10:09
Anlaşmalı Boşanarak Sgk'tan Haksız Maaş Alanlarla Mücadele Sonuç Verdi Trabzon’da 2008 yılında bugüne kadar bin 23 kişinin anlaşmalı boşanma yaparak Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan haksız maaş aldığı belirlendi.
Anlaşmalı Boşanarak Sgk'tan Haksız Maaş Alanlarla Mücadele Sonuç Verdi
18:56
Tarım İşçilerinin Yüzde 83,9'u Kayıt Dışı MANİSA (İHA) – Manisa’da “Tarımda Kayıtdışı İstihdamla Mücadele” semineri düzenlendi.
Tarım İşçilerinin Yüzde 83,9'u Kayıt Dışı
20:18
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Hatay'da Bakan Çelik: "Sandıkta yenemeyenler AK Parti'yi masada dize getirmeye çalıştılar, başarılı olamadılar.
19:54
Bakan Çelik: "Sandıkta Yenemeyenler AK Parti'yi Masada Dize Getirmeye Çalıştılar" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Hatay'daBakan Çelik: - "Sandıkta yenemeyenler AK Parti'yi masada dize getirmeye çalıştılar, başarılı olamadılar.
Bakan Çelik: 'Sandıkta Yenemeyenler AK Parti'yi Masada Dize Getirmeye Çalıştılar'
19:17
Bozdağ: "Siyasi İstikrar Bizim Bugün En Kıymetli Hazinemizdir" Adalet Bakanı Bozdağ, Çorum'da- Bakan Bozdağ: "El altından, el üstünden, dışarıdan, içeriden el ele işbirliğiyle, 'Türkiye'de ekonomik istirar bozulsun, siyasi istikrar bozulsun, güçlü iktidar gitsin de biz şu bulanık suda istediğimiz balıkları avlayalım' diye düşünen, plan yapan, hesap yapan birçok çevreler var"- "Sayın Bahçeli, sayın Kılıçdaroğlu konuşuyorlar.
17:38
Adalet Bakanı Bozdağ, Çorum'da Bakan Bozdağ: "El altından, el üstünden, dışarıdan, içeriden el ele işbirliğiyle, 'Türkiye'de ekonomik istirar bozulsun, siyasi istikrar bozulsun, güçlü iktidar gitsin de biz şu bulanık suda istediğimiz balıkları avlayalım' diye düşünen, plan yapan, hesap yapan birçok çevreler var" "Sayın Bahçeli, sayın Kılıçdaroğlu konuşuyorlar.
12:44
Geçmişe Dönük Borcunu Ödemekte Zorlanan Bağkur'lular İçin Bir Çıkış Kapısıdır' Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı Sosyal Güvenlik Kurumu ile Halk Bankası arasında imzalanan sözleşmeye ilişkin, "Bu yapılanma çerçevesinde prim borcu olanlar için sunulan bir imkandır o. Yoksa farklı bir durum söz konusu değil. Geçmişe yönelik borçlarını ödemekte zorlanan Bağkur'lular için önemli bir çıkış kapısıdır.
16:24
Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Akbaş: Hükümetten İcraat Bekliyoruz Cumhurbaşkanı’nın katılımıyla yapılan 4’üncü “Esnaf Şurası”nı değerlendiren Samsun Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ahmet Akbaş, “En büyük temennimiz esnaf şurasındaki verilen olumlu mesajların icraata geçmesidir.
14:32
Kaman, Sgk Borçları İçin Fırsatı Kaçırmayın Kahta İlçe Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İlçe Müdürü Necati Kaman, SGK’ya borcu bulunan vatandaşların borçlarını yapılandırmasına dair yeniden bir fırsat sunulduğunu belirtti.
Kaman, Sgk Borçları İçin Fırsatı Kaçırmayın
13:09
"BAĞKUR'lular Kredi Çekerek Emekli Olabilecek" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, SGK ve Halk Bankası ile bugün imzalanacak bir protokolle BAĞKUR'luların artık kredi çekerek emekli olabileceklerini söyledi.
11:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan Esnaf Sırf Ekonomik Faaliyette Bulunan İnsan Demek Değildir Cumhurbaşkanı Erdoğan, " SGK ile Halk Bankası arasında bir protokol imzalanacak.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Esnaf Sırf Ekonomik Faaliyette Bulunan İnsan Demek Değildir
11:21
Sosyal Güvenlik Bilgilendirme Seminerleri Başlıyor Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Yönetim Kurulu Üyesi Şemsi Bayraktar, sosyal güvenlikte çiftçilere ve Ziraat Odalarına yönelik çok önemli düzenlemeleri çıkarılmasını sağladıklarını bildirerek, “çiftçilerimizin mağduriyetlerini gideriyoruz.
09:49
Sosyal Güvenlik Bilgilendirme Seminerleri Başlıyor "Çiftçilerimize ve Ziraat Odalarımıza yönelik çok önemli düzenlemelerin çıkarılmasını sağladık"
16:06
9 Ay Bahçesinde Kaldığı Hastaneye Bakan Talimatıyla Yatırıldı (2) Vaatler LAFTA KALMASIN Edirne'nin Keşan İlçesi'nde hiçbir geliri ve sosyal güvencesi olmaması nedeniyle yaklaşık 9 aydır Keşan Devlet Hastanesi'nin bahçesinde kalan ve Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun talimatıyla hastaneye yatırılan 52 yaşındaki Nurettin Yarımoğlu, "Vaat edilenlerin lafta kalmasını istemiyorum.
9 Ay Bahçesinde Kaldığı Hastaneye Bakan Talimatıyla Yatırıldı (2)
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 20:53:26. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BAĞKUR HABERLERİ
[Hata Bildir]