SON DAKİKA BAĞKUR HABERLERİ

Son Dakika Bağkur Haberleri

 • 18:26Başbakan Davutoğlu, 156 Sayfalık Hükümet Programı AçıkladıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, 64. hükümet programını Meclis Genel Kurulu’nda açıkladı.
 • 12:59Evleri Yanan Kız Kardeşler Böyle SevindiEvleri Yanan Kız Kardeşler Böyle SevindiErzurum Merkez Yakutiye İlçesi Güzelova mahalle/köyünde geçtiğimiz ay sebebi tespit edilemeyen yangında 7 ev, ahırlarla birlikte yanmıştı.
 • 11:05Emekliler Derneği, Düşük Taksitli Ev İçin Girişim BaşlattıTürkiye Emekliler Derneği Çanakakle Şubesi, Çanakkale’de yaşayan emeklilerin düşük taksitlerle ev sahibi olmaları için girişim başlattı.
 • 11:11Pişmanım" Deyin Yüksek Faizli Vergi Cezası ÖdemeyinBanka kredisiyle konut satın alan tüketicilerin, beyan ettikleri emlak vergi değerinin kullandıkları kredi miktarından düşük olması durumunda ciddi vergi cezalarıyla karşı karşıya kalabilecekleri, bu durumu yaşamamaları için belediye ve tapu müdürlüklerine dilekçe vererek düzeltme yapmaları gerektiği bildirildi.
 • 17:45Adıyaman'da 'Oy Karşılığı Para Dağıtıldı' İddiasıAdıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde AK Partililerin oy karşılığında para dağıttığı iddia edildi.
 • 13:56Türkiye'nin Tek Ücretsiz Kazazede Danışma Hattı 444 8 298Mesut Aslan yönetimindeki Yön Hasar Kazazede Danışma ve Asistanlık şirketi Türkiye'de bir ilke imza atarak ücretsiz kazazede danışma hattını kurdu!
 • 13:30Borcunu Ödeyemeyen Kıbrıs Gazisi Evini Terk EttiBorcunu Ödeyemeyen Kıbrıs Gazisi Evini Terk EttiAdana'da yaşayan Kıbrıs Gazisi ve Bağkur emeklisi 62 yaşındaki Bekir Doğan, borcunu ödeyemeyince, bunalıma girerek ayrıldığı evine bir daha geri dönmedi.
 • 15:21Çalışan Kadınlar BuluşmasıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Kıyamete kadar kimse bir daha bu topraklarda 28 Şubat zihniyetinin geri gelmesini sağlayacak şartları oluşturamayacaktır, bir daha hiç kimse 28 Şubat zihniyetini geri getiremeyecektir" dedi.
 • 14:36Günay "Eskişehir Beyannamesi"Ni AçıkladıAK Parti Eskişehir Milletvekili Adayı Emine Nur Günay, gerçekleştirdiği basın toplantısında Eskişehir beyannamesini açıkladı.
 • 12:16Stres, Elma Ağacına Çiçek AçtırdıStres, Elma Ağacına Çiçek AçtırdıAnkara'nın Kazan İlçesi'nde elma ağaçları meyvesi dalındayken çiçek açtı.
 • 11:26Kazan Çağın Hastalığı Stres Ağaçları da VurduKazan Çağın Hastalığı Stres Ağaçları da VurduÇağın hastalığı stres ağaçları da vurdu ANKARA'nın Kazan İlçesi'nde elma ağaçları meyvesi dalındayken çiçek açtı.
 • 13:24Sümer, Seçim Çalışmalarını Finike'de SürdürdüSümer, Seçim Çalışmalarını Finike'de SürdürdüAntalya’nın Finike İlçesi’nde vatandaşlarla ve esnafla bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, işçinin de emeklinin de, esnafın da yanında olduklarını söyledi.
 • 13:19Genel Seçime DoğruAK Parti İl Başkanı Rıza Sümer, 7 Haziran seçimlerinde halkın samimi bir mesaj verdiğini ve parti olarak bu mesajı doğru okuduklarını bildirdi.
 • 11:41Bölge 'Afet Bölgesi' İlan EdilsinBölge 'Afet Bölgesi' İlan EdilsinBölgede son iki ayda yüzlerce insanın yaşamını yitirdiğini, her gün acı, kan ve gözyaşının hakim olduğu belirten iş camiası, bölgenin 'Afet Bölgesi' ilan edilmesini istedi.
 • 20:34Başbakan Yardımcısı Yılmaz AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, taşeron işçilerle ilgili kanuni çerçeveyi oluşturduklarını belirterek, "Maliye Bakanlığımız ikincil düzenlemeler üzerinde çalışıyor, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığımızla işbirliği içinde, diğer bütün bakanlıklarımızla birlikte bu çalışmayı sonuçlandıracak.
 • 19:23AK Parti Şanlıurfa MitingiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tutumundan MHP'lilerin de rahatsız olduğunu belirterek, "Onlara da hitap ediyorum, onlara da diyorum ki; 1 Kasım'da elini taşın altına koyan vatanperverlere oy verin.
 • 09:28MHP'li Çimen Tüik Raporunu Sordu: MHP'li Çimen Tüik Raporunu Sordu: "Erzurum Neden 79. Sıraya Düştü?"Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Adayı Ertürk Çimen seçim çalışmalarına devam ediyor.
 • 08:53Balta, Yaylalarda AK Parti'nin İcraatlarını AnlatıyorBalta, Yaylalarda AK Parti'nin İcraatlarını AnlatıyorAK Parti Trabzon Milletvekili ve adayı Muhammet Balta, seçim gezileri kapsamında ziyaret ettiği Tonya ilçesinde köyden yaylaya kadar bir çok yeri gezerek yöre halkı ile beraber oldu.
 • 22:13Erdoğan'ın Muhtarlar Toplantısını Eleştiren Bahçeli: Muhtarların Maaşlarını 1400 Liraya ÇıkaracağızMhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün gerçekleştirdiği muhtarlar toplantısını eleştirerek, muhtarlara yönelik vaatlerde bulundu.
 • 21:24Bahçeli'den 'Muhtarlar' Çıkışı: Kaçak Sarayın Nöbetçi AlkışçısıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın muhtarlara Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda yaptığı konuşmaları eleştirerek, “Muhtarlarımızı davet eden, kaçak sarayın nöbetçi alkışçısı şeklinde kullanan kurnaz, ucuz ve sinsi bir akıl devrededir” dedi.
 • 20:39Bahçeli: Muhtar Maaşları Bin 400 Lira OlacakBahçeli: Muhtar Maaşları Bin 400 Lira OlacakMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, muhtar maaşlarını bin 400 liraya çıkaracaklarını ve ihtiyar heyetine 150 lira huzur hakkı vereceklerini belirtti.
 • 15:55Çavuşoğlu, Antalya'nın Vizyon Projelerini AçıkladıÇavuşoğlu, Antalya'nın Vizyon Projelerini AçıkladıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Adayı Mevlüt Çavuşoğlu, ‘Vizyon Şehir Antalya’ sloganıyla, Antalya’nın geleceğine ışık tutacak projelerini tanıttı.
 • 11:25Ünüvar: Ünüvar: "Umutsuzluk Yok, Çünkü AK Parti Var"AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, 1 Kasım’da AK Parti’ye verilecek güçlü destekle oluşacak tek parti iktidarının, bu ülkeyi kanla terbiye etmeyi düşünenlere verilecek en büyük cevap olacağını söyledi.
 • 10:15Duraklara Estetik DokunuşDuraklara Estetik DokunuşKeçiören Belediyesi, Keçiören’in daha estetik, daha modern ve daha güzel görünmesi için kent estetiği ağırlıklı çalışmalarını sürdürüyor.
 • 18:16Ak Partili Ali Ercoşkun'dan Çiftçilere MüjdeAk Partili Ali Ercoşkun'dan Çiftçilere MüjdeAK Parti Bolu Milletvekili ve 1’inci sıra adayı Ali Ercoşkun, “120 milyon TL maliyete sahip Bolu Ovası Kapalı Sulama Sistemi Projesi’nin hizmete geçişiyle merkezde 58 bin 700 dekar tarımsal alan modern yöntemlerle sulanacak” dedi.
 • 10:55Zehra Taşkesenlioğlu: Zehra Taşkesenlioğlu: "Biz Milletimizin Hizmetkarıyız"AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, seçim çalışmalarını Yakutiye ve Şenkaya İlçesinde sürdürdü.
 • 12:50Genel Seçime DoğruAK Parti Ordu Milletvekili adayı Metin Gündoğdu, seçim çalışmaları kapsamında Aybastı, Kabataş ve Çatalpınar ilçesini ziyaret etti.
 • 16:41Savaş; Savaş; "Esnafımıza Faizsiz 30 Bin TL Kredi Vereceğiz"AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Savaş, eçim çalışmaları kapsamında Kuşadası’nda STK temsilcileriyle bir araya geldi.
 • 11:15MHP'li Tanrıkulu Nabız Tuttu, Vaatte BulunduMHP'li Tanrıkulu Nabız Tuttu, Vaatte BulunduMhp İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, İzmir 2'nci bölge 1'inci sıradan yeniden aday gösterildi ve seçim bölgesinde çalışmaya başladı.
 • 10:56İzmir MHP'li Tanrıkulu, Nabız Tuttu Vaatte Bulunduİzmir MHP'li Tanrıkulu, Nabız Tuttu Vaatte BulunduMHP İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, 2. bölge 1. sıradan yeniden aday oldu ve seçim bölgesinde çalışmaya başladı.
 • 01:21Kamalak: Kamalak: "Saadetçi Olan Birisi Oyunu Mutlak Suretle Saadet'e Verir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Aday tanıtım toplantısı- Mustafa Kamalak'ın salona gelişi- Mustafa Kamalak'ın konuşması Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Çorum'da- "Bir takım hanımefendilerin, beyefendilerin, gençlerin yakalarına Saadet rozeti takarak önümüzdeki günlerde sizlere geldiklerini göreceksiniz.
 • 23:36Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak, Çorum'daSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Bir takım hanımefendilerin, beyefendilerin, gençlerin yakalarına Saadet rozeti takarak önümüzdeki günlerde sizlere geldiklerini göreceksiniz.
 • 21:01Kamalak: Kamalak: "Her Şeyden Önce Yaşanabilir Bir Türkiye İstiyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mustafa Kamalak'ın partililer tarafından karşılanması - Toplantıya katılan partililerden detay- Mustafa Kamalak'ın konuşması Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: - "1 Kasım seçimleri daha önceki seçimlerle mukayese edilemeyecek kadar önemli. Hem Türkiye'miz hem Orta Doğu en kritik dönemlerden birini yaşamaktadır" Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "1 Kasım seçimleri daha önceki seçimlerle mukayese edilemeyecek kadar önemli. Hem Türkiye'miz hem Orta Doğu en kritik dönemlerden birini yaşamaktadır" dedi.
 • 20:38Manisa - Başbakan: Kaçaklarla Dava Adamlarını Ayıracak Mısınız?Manisa - Başbakan: Kaçaklarla Dava Adamlarını Ayıracak Mısınız?Başbakan: Kaçaklarla dava adamlarını ayıracak mısınız? Başbakan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa mitinginde 7 Haziran sonra koalisyon hükümeti kurma girişimleri karşısında muhalefetin tutumunu eleştirdi ve "Kaçaklarla dava adamlarını ayıracak mısınız? İşte bu. Net olarak ayırın.
 • 19:55Başbakan: Kaçaklarla Dava Adamlarını Ayıracak Mısınız?Başbakan: Kaçaklarla Dava Adamlarını Ayıracak Mısınız?Başbakan Başbakan Ahmet Davutoğlu, Manisa mitinginde 7 Haziran sonrası koalisyon hükümeti kurma girişimleri karşısında muhalefetin tutumunu eleştirdi, "Kaçaklarla dava adamlarını ayıracak mısınız? İşte bu. Net olarak ayırın.
 • 19:07Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak AçıklamasıSaadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "1 Kasım seçimleri daha önceki seçimlerle mukayese edilemeyecek kadar önemli. Hem Türkiye'miz hem Orta Doğu en kritik dönemlerden birini yaşamaktadır" dedi.
 • 15:27Bağkur ve Gss Borçlularına MüjdeBağkur ve Gss Borçlularına MüjdeBorçlu olmaları nedeni ile sağlık hizmetlerinden yararlanamayan Bağkur ve Genel Sağlık Sigortalılar 31 Aralık tarihine kadar Özel ve Vakıf Üniversiteleri hariç sağlık hizmetlerinden yararlanabilecekler.
 • 18:32Bodrum'un Sgk Arşivi Bu HaldeBodrum'un Sgk Arşivi Bu HaldeBodrum'un SGK arşivi bu halde Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde 23 Eylül'de yaşanan selin ardından Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Bodrum Şubesi'nin arşiv bölümü de zarar gördü.
 • 17:37Bodrum'un Sgk Arşivi Bu HaldeBodrum'un Sgk Arşivi Bu HaldeMuğla'nın Bodrum İlçesi'nde 23 Eylül'de yaşanan selin ardından Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Bodrum Şubesi'nin arşiv bölümü de zarar gördü.
 • 20:04AK Parti'li Kubat: AK Parti'li Kubat: "Ak Parti Uçuk Olmayan Vaatleri Sunmuştur"AK Parti Grup Başkanvekili ve 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı Mehmet Doğan Kubat, AK Parti’nin seçim beyannamesine yapılan eleştirilerek cevap vererek, “AK Parti milletimiz için uygulanabilir, uçuk olmayan vaatleri sunmuştur” dedi.
 • 19:00Başbakan Davutoğlu'ndan Asgari Ücret Eleştirilerine YanıtBaşbakan Davutoğlu'ndan Asgari Ücret Eleştirilerine YanıtBaşbakan Ahmet Davutoğlu, asgari ücreti artırma konusunda "13 yılda niye yapmadın" eleştirilerine "Asgari ücreti 184 liradan bin liraya çıkaran biziz" yanıtını verdi.
 • 17:23CHP'li Kaytan: Ülkemizin ve Yozgatımızın Kurtuluşu CHP ile OlacakCHP'li Kaytan: Ülkemizin ve Yozgatımızın Kurtuluşu CHP ile OlacakCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yozgat Milletvekili 1. sıra adayı Onur Kaytan, 13 yıllık AK Parti iktidarının yeniden tek başına iktidar olma uğruna ülkeyi çıkmaza ve kaosa sürüklediğini belirterek, ülkenin ve Yozgat’ın tek kurtuluşunun CHP ile olacağını söyledi.
 • 16:50İzmir MHP'li Vural: Hani İşyerleri Batardı, Milletle Dalga Geçmeyin 1-İzmir MHP'li Vural: Hani İşyerleri Batardı, Milletle Dalga Geçmeyin 1-MHP'li Vural: Hani işyerleri batardı, milletle dalga geçmeyin Elif DEMİRCİ/İZMİR, (DHA)- MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, daha önce MHP'nin vaatlerini uçuk gören AK Parti'nin bugün vaat kesesini açtığını ileri sürerek, "Koltuk gitmeye başlayınca bak nasıl veriliyormuş. Siz zaten vermeyeceksiniz sadece milleti aldatıyorsunuz. Davutoğlu, 13 yıldır iktidarda 'İktidara gelince asgari ücreti bin 300 lira yapacağız' diyor.
 • 15:06İzmir MHP'li Vural: Hani İşyerleri Batardı, Milletle Dalga Geçmeyin 2-İzmir MHP'li Vural: Hani İşyerleri Batardı, Milletle Dalga Geçmeyin 2-MHP'li Vural: Hani işyerleri batardı, milletle dalga geçmeyin Elif DEMİRCİ/İZMİR, (DHA)- MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, daha önce MHP'nin vaatlerini uçuk gören AK Parti'nin bugün vaat kesesini açtığını ileri sürerek, "Koltuk gitmeye başlayınca bak nasıl veriliyormuş. Siz zaten vermeyeceksiniz sadece milleti aldatıyorsunuz. Davutoğlu, 13 yıldır iktidarda 'İktidara gelince asgari ücreti bin 300 lira yapacağız' diyor.
 • 14:01MHP'li Vural: Hani İşyerleri Batardı, Milletle Dalga GeçmeyinMHP'li Vural: Hani İşyerleri Batardı, Milletle Dalga GeçmeyinMhp Grup Başkan Vekili Oktay Vural, daha önce MHP'nin vaatlerini uçuk gören AK Parti'nin bugün vaat kesesini açtığını ileri sürerek, "Koltuk gitmeye başlayınca bak nasıl veriliyormuş. Siz zaten vermeyeceksiniz sadece milleti aldatıyorsunuz. Davutoğlu, 13 yıldır iktidarda 'İktidara gelince asgari ücreti bin 300 lira yapacağız' diyor.
 • 13:40Ahmet Yaptırmış, Seçim Beyannamesini AnlattıAhmet Yaptırmış, Seçim Beyannamesini AnlattıAK Parti Erzurum Milletvekili Adayı Ahmet Yaptırmış seçim gezilerine Yakutiye ilçesinde devam etti.
 • 07:41Beyannamelere Sosyal ve Ekonomik Damga! Asgari Ücret En Az 1.300 TLBeyannamelere Sosyal ve Ekonomik Damga! Asgari Ücret En Az 1.300 TLPartilerin seçim beyannamelerine ekonomi ve sosyal politikalar damgasını vurdu. İktidara hangi parti gelirse gelsin asgari ücret yükselecek ve en az 1300 TL olacak.
 • 21:09Samsun Başbakan Davutoğlu: 7 Haziran'da 4 Farklı Siyaset GördünüzSamsun Başbakan Davutoğlu: 7 Haziran'da 4 Farklı Siyaset GördünüzBaşbakan Davutoğlu: 7 Haziran'da 4 farklı siyaset gördünüz Başbakan Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım seçimleri öncesi partisinin Samsun'da düzenlediği ilk mitingde yaptığı konuşmada, "7 Haziran'dan sonra 4 farklı siyaset gördünüz, izlediniz.
 • 20:31Başbakan Davutoğlu: 7 Haziran'da 4 Farklı Siyaset Gördünüz (2)Başbakan DAVUTOĞLU: AZİMLE ÇALIŞANLARIN KAYNAK DERDİ OLMAZ Başbakan Ahmet Davutoğlu, çözüm sürecine, geçmişte milli birlik ve kardeşlik projesine karşı tuzak kurulduğunu belirterek, "CHP ve MHP ise bırakın katkı sunmayı çözüm sürecinin, milli birlik projesinin her aşamasında sürekli bize saldırdı.
 • 19:33Başbakan Davutoğlu: Başbakan Davutoğlu: "Kaynak Millette"AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, “Dün açıkladığımız beyannameden dolayı bize ‘kaynak nerede’ soruyorlar.