22:5300
SON DAKİKA BAHAR ÖZTAN HABERLERİ

Son Dakika Bahar Öztan Haberleri

   

  Kaderim Filmi

  Kaderim Filmi

  Kaderim filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kaderim filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (17 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Ağlayan Gülmedi mi? Filmi

  Ağlayan Gülmedi mi? Filmi

  Ağlayan Gülmedi mi? filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Ağlayan Gülmedi mi? filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (03 Haziran 2014 Salı )

   

  3m, Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu'nda Yerini Aldı

  3M, 21 – 23 Mayıs tarihleri arasında ATO Kongre Merkezi'nde düzenlenen 5. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi'ne, Trafik Güvenlik Ürünleri ile Yönlendirme Levhaları Sponsoru oldu. (29 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  3M'den İş Sağlığı ve Güvenliği Haftasına Destek

  İnovatif çözümleriyle hayatı kolaylaştıran ve binlerce ürün geliştiren 3M, VII. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansına Altın sponsor oldu. (09 Mayıs 2014 Cuma )

   

  3M, Intertraffic Amsterdam Fuarı'na Katıldı

  3M, Intertraffic Amsterdam Fuarı'na Katıldı

  Trafik ve ulaşım sektörlerini bir araya getiren Intertraffic Amsterdam 2014 Fuarı'na katılan 3M, iki farklı holde toplam 305 metrekarelik alanda ziyaretçilerle buluştu. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

  Sevdan Öldürdü Beni Filmi

  Sevdan Öldürdü Beni Filmi

  Sevdan Öldürdü Beni filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Sevdan Öldürdü Beni filminin oynadığı sinemalar ve seanslar. (02 Nisan 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

 • Gizli Tehlike Mantar! Önce Balıkkesir Sonra Ordu

  Gizli Tehlike Mantar! Önce Balıkkesir Sonra Ordu Ordu'da mantardan zehirlenen iki kişi öldü, bir kişi tedavi altına alındı. Balıkesir'de mantar yiyen küçük çocuğun karaciğeri iflas etmiş ve nakil yapılmıştı.

 • Şampiyonlar Ligi'nde 3. Maçlar Başladı

  Şampiyonlar Ligi'nde 3. Maçlar Başladı Şampiyonlar Ligi'nde 3. maçlar başladı. İlk maçta Manchester City, deplasmanda City'le 2-2 berabere kaldı. Heyecan, şu an oynanan 7 maçla devam ediyor.

 • Öcalan: Süreç Yeni Aşamada

  Öcalan: Süreç Yeni Aşamada HDP heyetiyle görüşen Abdullah Öcalan, süreçte 15 Ekim itibariyle yeni bir aşamaya geçildiğini söyleyip "Umudumun arttığını bu anlamda ifade etmek isterim." dedi.

[Hata Bildir]
21.10.2014 22:53:38. #1.12#