SON DAKİKA BAHAR ÖZTAN HABERLERİ

Son Dakika Bahar Öztan Haberleri

11:43
Jüri Koltuğundan Sahneye "Hey Onbeşli" coverı ile müzik kariyerinde de emin adımlarla ilerleyen Ömür Gedik ve duayen yorumcu Selçuk Ural birlikte sahne aldıkları Ortaköy Patika'da üçüncü haftada da yıkıp geçtiler.
11:10
Arpak Kardeşler'den Muhteşem Bir Gece 'Beddua' adlı 3. Albümlerini çıkaran Arpak Kardeşler'in lansman gecesine çok sayıda ünlü isim katıldı.
Arpak Kardeşler'den Muhteşem Bir Gece
16:55
Yeşilçam Oyuncularını Duygulandıran Gece Türk sinemasının 100.yıl galası kapsamında Düzce Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu tarafından düzenlenen 'Ustalara Saygı Gecesi' Akçakoca Sky Tower Oteli’nde yapıldı.
Yeşilçam Oyuncularını Duygulandıran Gece
15:51
Yeşilçam'ın Yıldızları Bu Geceye Aktı Türk sinemasının unutulmaz isimleri Düzce Sky Tower Hotel'de düzenlenen törende bir araya geldi.
Yeşilçam'ın Yıldızları Bu Geceye Aktı
15:21
Sky Tower Hotel'de Yıldızlar Geçidi Türk sinemasının 100. yılı kapsamında Düzce Üniversitesi tarafından organize edilen 'Ustalara Saygı Gecesi' 24 Aralık Çarşamba günü Akçakoca Sky Tower Hotel'de gerçekleştirildi.
12:49
Düzce Sinemanın Emektarları Düzce'de Buluştu Düzce Üniversitesi'nin organizasyonuyla Türk sinemasının 100'üncü yılı kutlamalarında sinemanın emektar oyuncuları üniversite öğrencileriyle buluştu.
Düzce Sinemanın Emektarları Düzce'de Buluştu
11:02
Sinemanın Emektarları Düzce'de Buluştu Düzce Üniversitesi'nin organizasyonuyla Türk sinemasının 100'üncü yılı kutlamalarında sinemanın emektar oyuncuları üniversite öğrencileriyle buluştu.
Sinemanın Emektarları Düzce'de Buluştu
00:11
Türk Sinemasının 100. Yılı Düzce Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu tarafından 20 Yeşilçam sanatçısına ödül verildi.
09:45
Yeşilçam'ın Unutulmazları Bu Sergide Magazinci Tahir Yaman, Yeşilçam’ın 100. yıl dönümü için özel bir sergiye imza atıyor.
Yeşilçam'ın Unutulmazları Bu Sergide
08:49
Yeşilçam'ın 100. Yılına Özel Magazin gazetecisi Tahir Yaman, Yeşilçam'ın 100. Yıl dönümü için çok özel bir sergiye imza atıyor.
18:07
Hekimoğlu'ndan Altın Kardeşliği Projesine Destek Bartın İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen Altın Kardeşliği isimli projeye sinema sanatçısı Mahmut Hekimoğlu‘ndan destek geldi.
Hekimoğlu'ndan Altın Kardeşliği Projesine Destek
10:19
Bahar Öztan'dan 2 Bin Kapaklı Destek Bartın İl Emniyet Müdürlüğü koordinesinde yürütülen Altın Kardeşliği isimli proje etkinlikleri kapsamında bir destek de sinema sanatçısı Bahar Öztan'dan geldi.
Bahar Öztan'dan 2 Bin Kapaklı Destek
10:37
Yeşilçam Sanatçıları Büyükçekmece'de Buluştu Yeşilçam sanatçıları sinemanın 100.ncü yılı dolaysıyla Büyükçekmece'de Antik İsmet'te kendilerine verilen yemekte bir araya geldi.
Yeşilçam Sanatçıları Büyükçekmece'de  Buluştu
18:02
Yeşilçam'ın Yıldızlarından Engelli Tiyatroculara Tam Not Tuzla Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engeliler Günü dolayısıyla engelli çocukların yer aldığı tiyatro ve dans gösterisi düzenledi.
Yeşilçam'ın Yıldızlarından Engelli Tiyatroculara Tam Not
16:44
Yeşilçam Oyuncuları Klasik Otomobillerle Geçti Türk sinemasının 100. yılı kapsamında Yeşilçam'ın ünlü isimleri, filmlerde kullanılan klasik araçlarla geçit töreni yaptı.
Yeşilçam Oyuncuları Klasik Otomobillerle Geçti
17:32
Kaderim Filmi Kaderim filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Kaderim filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Kaderim Filmi
21:30
Ağlayan Gülmedi mi? Filmi Ağlayan Gülmedi mi? filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Ağlayan Gülmedi mi? filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Ağlayan Gülmedi mi? Filmi
17:40
3m, Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu'nda Yerini Aldı 3M, 21 – 23 Mayıs tarihleri arasında ATO Kongre Merkezi'nde düzenlenen 5. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi'ne, Trafik Güvenlik Ürünleri ile Yönlendirme Levhaları Sponsoru oldu.
09:30
3M'den İş Sağlığı ve Güvenliği Haftasına Destek İnovatif çözümleriyle hayatı kolaylaştıran ve binlerce ürün geliştiren 3M, VII. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansına Altın sponsor oldu.
14:42
3M, Intertraffic Amsterdam Fuarı'na Katıldı Trafik ve ulaşım sektörlerini bir araya getiren Intertraffic Amsterdam 2014 Fuarı'na katılan 3M, iki farklı holde toplam 305 metrekarelik alanda ziyaretçilerle buluştu.
3M, Intertraffic Amsterdam Fuarı'na Katıldı
00:30
Sevdan Öldürdü Beni Filmi Sevdan Öldürdü Beni filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Sevdan Öldürdü Beni filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.
Sevdan Öldürdü Beni Filmi
14:25
Sarıveliler'de "Başkanın Kızı" Filminin Çekimleri Yapıldı Karaman’ın Sarıveliler İlçesinde “Başkanın Kızı” adlı filmin çekimleri yapıldı.
Sarıveliler'de 'Başkanın Kızı' Filminin Çekimleri Yapıldı
13:48
Düzce Üniversitesi 2. Medya Ödülleri Verildi Bu yıl 2. si düzenlenen Düzce Üniversitesi Medya Ödülleri büyük bir katılımla sahiplerini buldu.
Düzce Üniversitesi 2. Medya Ödülleri Verildi
12:20
Düzce Medya Ödülleri Verildi Düzce Üniversitesi Girişimcilik Topluluğunun 2. sini düzenlediği Medya Ödülleri Töreni yıldızlar geçidine sahne oldu.
Düzce Medya Ödülleri Verildi
10:43
Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu Düzce Üniversitesi'nin düzenlediği Medya Ödülleri internet üzerinden yapılan oylama ile sahiplerini buldu.
Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu
10:31
Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu Düzce Üniversitesi'nin düzenlediği Medya Ödülleri internet üzerinden yapılan oylama ile sahiplerini buldu.
Medya Ödülleri Sahiplerini Buldu
02:26
DÜ Medya Ödülleri Sahiplerine Verildi DÜ Girişimcilik Topluluğu'nca 2. düzenlenen medya ödülleri internet üzerinden yapılan oylamanın ardından, törenle sahiplerine verildi.
DÜ Medya Ödülleri Sahiplerine Verildi
14:30
3M Türkiye 2014'te Kariyer Gelişimine Odaklanıyor 3M Türkiye Kariyer Haftası ile insan kaynakları alanındaki yenilikçi yaklaşımını ortaya koydu.
3M Türkiye 2014'te Kariyer Gelişimine Odaklanıyor
11:35
Tokat'ın Enler Gecesine Yeşilçam'ın Emektarları Damga Vurdu Her yıl yapılan ve geleneksel hale gelen Tokat'ın enleri ödül töreninin 7.cisine Yeşilçam'ın emektar oyuncuları damgasını vurdu.
Tokat'ın Enler Gecesine Yeşilçam'ın Emektarları Damga Vurdu
16:04
Yeşilçam'ın Usta Oyuncuları Klipte Buluştu Eşref Kolçak, İlyas Salman, Bahar Öztan ve Bedia Ener, Arpak Kardeşler'in yeni albümünün ilk klip çalışmasında yer aldı.
Yeşilçam'ın Usta Oyuncuları Klipte Buluştu
09:45
'Cem Yılmaz'ın Yaptığı İşleri Hiç Beğenmiyorum' İlyas Salman Arpak Kardeşler'in son albümü 'Mevsimsiz Türküler'de yer alan 'Biziz' adlı şarkısının klibinde oynadı.
'Cem Yılmaz'ın Yaptığı İşleri Hiç Beğenmiyorum'
14:59
3. Uluslararası Milas Festivalinde İpek Saçlı Kadınlar Fotograf Sergisi Nayil Kabak 3. Uluslararası Milas Festivalinin ana sergisi olarak Milas Belediyesi Toplantı Salonunda 10 Eylül'de "İpek Saçlı Kadınlar" isimli fotoğraf sergisi açılacak.
3. Uluslararası Milas Festivalinde  İpek Saçlı Kadınlar Fotograf Sergisi
14:43
Şahan Abi Kaç Kişiyi Vurmuş Kulaktan kulağa efsane olana örnek karekter Şahan abi
Şahan Abi Kaç Kişiyi Vurmuş
08:40
Liv Hospıtal İle Film-San Vakfı'ndan Sanatçılar İçin İş Birliği Sağlık sektörünün en genç oyuncularından Liv Hospital, Film Sanayii ve Tüm Sanatçıları Güçlendirme Vakfı ile iş birliğine imza attı.
Liv Hospıtal İle Film-San Vakfı'ndan Sanatçılar İçin İş Birliği
16:26
Aslı Hünel Arkadaşları İçin Söyledi Antik İsmet, eski ve yeni sanatçıları buluşturdu.
Aslı Hünel Arkadaşları İçin Söyledi
08:03
Bahar Öztan Kitap Gibi Kadın Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan ile genç oyuncu Neslihan Aka'nın arasından su sızmıyor.
Bahar Öztan Kitap Gibi Kadın
16:02
Bahar Öztan Kitap Gibi Kadın Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan ile son dönemin gözde oyuncusu Neslihan Aka'nın arasından su sızmıyor.
Bahar Öztan Kitap Gibi Kadın
06:03
Ahu Tuğba'nın Kızından Terleten Soru Ünlü oyuncu Ahu Tuğba, 19 yaşındaki kızı Anjelik'in sorularıyla zor anlar yaşadı.
Ahu Tuğba'nın Kızından Terleten Soru
08:04
Sanatçılardan Başkan Selmanoğlu'na Ziyaret Sinema oyuncuları, yönetmen ve sinema sektörü temsilcileri Başkan Selmanoğlu'nu makamında ziyaret ettiler.
Sanatçılardan Başkan Selmanoğlu'na Ziyaret
00:26
5. Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali Elazığ'da 5.Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali'nin galası yapıldı.
21:16
5. Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali Başladı Bu yıl 5.'si düzenlenen Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali kapsamında ünlü sinema sanatçıları Fatma Girik, Tamer Yiğit ve Bahar Öztan Elazığ'a geldi.
5. Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali Başladı
11:51
İstanbul 2012-2013 Kültür Sanat Sezonu Açıldı İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2012-2013 Kültür-Sanat sezonu Kadir Topbaş'ın da katıldığı bir programla açıldı.
İstanbul 2012-2013 Kültür Sanat Sezonu Açıldı
11:14
Müzik Tutkusuyla Hayata Tutundu İzmir'de, 1975 yılında altı aylıkken bacakları sakat dünyaya gelen Tanju Kamar'ın hayatı yürekleri burkuyor.
Müzik Tutkusuyla Hayata Tutundu
18:21
"Altın Pişmaniye Kısa Film Festivali" Başladı İzmit Belediyesi'nce düzenlenen "Altın Pişmaniye Kısa Film Festivali" Yeşilçam filmlerinde rol almış bazı sanatçıların katılımıyla başladı.
14:33
Altın Pişmaniye Kısa Film Festivaline Ünlü Akını İzmit Belediyesi'nin bu yıl ilk kez gerçekleştireceği Altın Pişmaniye Kısa Film Festivali dün amşam verilen tanıtım kokteyli ile başladı.
Altın Pişmaniye Kısa Film Festivaline Ünlü Akını
13:33
Belediyeden Altın Pişmaniye Kısa Film Festivali İzmit Belediyesi'nin bu yıl ilk kez gerçekleştireceği Altın Pişmaniye Kısa Film Festivali, dün akşam düzenlenen tanıtım kokteyli ile başladı.
Belediyeden Altın Pişmaniye Kısa Film Festivali
14:26
"Film Şarkılarıyla Yeşilçam'da Gezinti" Projesi Kartal Musiki Derneği, "Film Şarkılarıyla Yeşilçam'da Gezinti" projesi kapsamında, nostaljik hatıraların yaşanacağı film fragmanları ve film afişlerinden oluşan Yeşilçam film şarkıları konseri gerçekleştirecek.
18:20
Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 6 Yaralı Bartın'ın Amasra ilçesinde bir otomobilin uçuruma yuvarlanması sonucu 6 kişi yaralandı.
Otomobil Uçuruma Yuvarlandı: 6 Yaralı
10:56
İstanbul'da Yeşilçam Galasında Kapadokya Kartpostalları Dağıtıldı Film-san tarafından düzenlenen '97'nci Yeşilçam Galası'nda Kapadokya kartpostalları dağıtıldı.
İstanbul'da Yeşilçam Galasında Kapadokya Kartpostalları Dağıtıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 02.02.2015 02:16:50. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BAHAR ÖZTAN HABERLERİ
[Hata Bildir]