SON DAKİKA BAHÇESARAY HABERLERİ

Son Dakika Bahçesaray Haberleri

09:43
Doğu'da Soğuk Hava Ardahan'da Hissedildi Doğu Anadolu Bölgesi'nde gece en düşük hava sıcaklığı sıfırın altında 17 dereceyle Ardahan'da ölçüldü.
Doğu'da Soğuk Hava Ardahan'da Hissedildi
00:58
Yolada Mahsur Kalan Vatandaş, Mahsur Kaldığı Yerden Kurtuldu Van’ın Bahçesaray yolunda kardan dolayı mahsur kalan vatandaş, kendi imkanları ile kurtularak jandarma karakoluna sığındı.
Yolada Mahsur Kalan Vatandaş, Mahsur Kaldığı Yerden Kurtuldu
11:42
Çözüm Süreciyle Dağlara Kışın da Tırmanıyorlar Çözüm sürecinin getirdiği huzurun etkisiyle ilkbahar ve yaz aylarında doğaseverlerin renklendirdiği dağlar, artık kış aylarında da gerçekleştirilen tırmanışlarla turizme kazandırılıyor Aralarında öğrenci ve değişik meslek gruplarına mensup doğaseverlerden oluşan grup, zorlu kış şartlarına rağmen keyifli.
Çözüm Süreciyle Dağlara Kışın da Tırmanıyorlar
10:07
Mehmetçik'ten Hasta Kurtarma Operasyonu Van’da kardan dolayı yolu kapanan ilçede mahsur kalan hamile kadın, askeri helikopterle il merkezindeki hastaneye kaldırıldı.
Mehmetçik'ten Hasta Kurtarma Operasyonu
14:47
Bahçesaray'da Voleybol Turnuvası Sona Erdi Van’ın Bahçesaray Kaymakamlığı tarafından düzenlenen kurumlar arası voleybol turnuvası sona erdi.
Bahçesaray'da Voleybol Turnuvası Sona Erdi
18:19
Kayalıktan Düşen Çoban Öldü Kayalıktan düşen çoban öldü- Siirt'te hayvan otlatırken kayalıktan düşen çoban hayatını kaybetti Siirt'te hayvan otlatırken kayalıktan düşen çoban öldü.
Kayalıktan Düşen Çoban Öldü
17:42
Kayalıktan Düşen Çoban Öldü Siirt'te hayvan otlatırken kayalıktan düşen çoban hayatını kaybetti.
08:55
Bahçesaray'da Eğitimde Verimlilik Uygulamaları Van’ın Bahçesaray Toplum Sağlığı Merkezi Aile Hekimliği tarafından köy muhtarları ve okul müdürlerine yönelik “Paraziter, Bulaşıcı Hastalıklar” hakkında eğitim verildi.
Bahçesaray'da Eğitimde Verimlilik Uygulamaları
08:53
Bahçesaray'da Voleybol Turnuvası Van’ın Bahçesaray Kaymakamlığı tarafından kurumlar arası voleybol turnuvası düzenlendi.
Bahçesaray'da Voleybol Turnuvası
16:36
Van'a Yapılan Çevre, Orman ve Su İşleri Yatırımları AK Parti Van Milletvekili Çiftçi: "Van'a, 13 yılda, 800 milyon liralık çevre, orman ve su işleri yatırımı yapıldı"
18:03
Van Bahçesaray Yolu Açık Türkiye'de kar yağışı ve soğuk hava batı illerinde birçok kentte hayatı durma noktasına getirirken, Van ile Bahçesaray İlçesi arasındaki yol, aşırı kar yağışı olmayınca kapanmadı.
Van Bahçesaray Yolu Açık
16:59
Van- Bahçesaray Yolu Açık Türkiye'de kar yağışı ve soğuk hava batı illerinde birçok kentte hayatı durma noktasına getirirken, Van ile Bahçesaray İlçesi arasındaki yol, aşırı kar yağışı olmayınca kapanmadı.
Van- Bahçesaray Yolu Açık
09:13
Bahçesaray'da Yollar Tuzlandı Van’ın Bahçesaray ilçesinde kar yağışı sonrası belediye ekipleri, buzlanmalara karşı yolları tuzladı.
Bahçesaray'da Yollar Tuzlandı
18:40
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Açıklaması İzmir’de Necip Fazıl Kısakürek’in “Zindandan Mehmed’e Mektuplar” şiirini okuyan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Mehmedlerin artık iktidarda olduğunu belirterek sözlüklerinde ‘indiregandi’ kelimesinin olmadığını söyledi.
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci Açıklaması
21:38
Van-Bahçesaray Yolunda Mahsur Kalanlar Kurtarıldı Van-Bahçesaray yolunda yoğun tipiden dolayı mahsur kalan 4 araç, yaklaşık 3 saatlik çalışma sonucu kurtarıldı.
11:32
Kar Yağışı Doğu'da kış- Van, Erzurum, Muş, Bitlis ve Hakkari'de 538 köyle ulaşım sağlanamıyor- Kar yağışı nedeniyle Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı köy okullarında eğitime bir gün ara verildi Bölgede etkili olan kar yağışı nedeniyle Van, Erzurum, Muş, Bitlis ve Hakkari'de 538 köy yolu ulaşıma kapandı.
Kar Yağışı
10:42
Doğu'da Kış Van, Erzurum, Muş, Bitlis ve Hakkari'de 538 köyle ulaşım sağlanamıyor Kar yağışı nedeniyle Bitlis'in Hizan ilçesine bağlı köy okullarında eğitime bir gün ara verildi.
Doğu'da Kış
10:09
Van'da 160 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Van'da etkili olan kar yağışıyla birlikte 160 köy yolunun ulaşıma kapandığı bildirildi.
Van'da 160 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
16:34
Bahçesaray'da, "Eğitim Verimliliği Uygulamaları" Programı Van’ın Bahçesaray ilçesinde okuyan öğrenciler, “Eğitim Verimliliği Uygulamaları” çerçevesinde Kaymakam Açıkgözü ziyaret ettiler.
Bahçesaray'da, 'Eğitim Verimliliği Uygulamaları' Programı
09:53
Bahçesaray'da Yol ve Alt Yapı Çalışmaları Van’ın Bahçesaray Belediyesi, ilçeye bağlı mahallelerde başlattığı yol ve alt yapı çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Bahçesaray'da Yol ve Alt Yapı Çalışmaları
14:38
Anadolu Gençlik Derneği'nden Siyer-İ Nebi Yarışması Anadolu Gençlik Derneği, 81 ilde eş zamanlı olarak düzenlediği Siyer-i Nebi sınavının yarın Van’da da yapılacağı belirtildi.
11:42
İhh Yetkilileri, Kırım Tatarlarıyla Bir Araya Geldi İnsan Hak ve Hürriyetleri (İHH) İnsani Yardım Vakfı Başkan Yardımcısı Osman Atalay ve Uluslararası Mülteci Hakları Derneği kurucu üyesi Ahmet Can, Kırım Meclis Başkan Yardımcısı Remzi İlyasov ve Bahçesaray Belediye Başkanı Rıfat Derdarof ile görüştü.
15:45
9. Gezegen'lilerin Kar Çilesi Başladı İki yıl öncesine kadar yılın 8 ayı kar yüzünden dünya ile irtibatı kesilen ve bu sebeple '9. Gezegen' diye anılan Van'ın Bahçesaray ilçesinin karla imtihanı başladı.
9. Gezegen'lilerin Kar Çilesi Başladı
09:57
Van'da Kar Yağışı Van'ın Bahçesaray ilçesinde etkili olan kar yağışı sonrası kara yolları ekipleri çalışmalarına aralıksız devam etti.
Van'da Kar Yağışı
09:05
Bahçesaray'ın Kar Çilesi Başladı Van'da etkili olan kar yağışı Van-Bahçesaray kara yolunu trafiğe kapattı.
Bahçesaray'ın Kar Çilesi Başladı
19:29
Silifke'de Öğretmenler Günü Coşkusu Mersin'in Silifke ilçesinde 24 Kasım Öğretmenler Günü coşkuyla kutlandı.
15:44
Bahçesaray Yolu'nda Karla Mücadele Başladı Van'da aralıklarla etkili olan kar yağışı Van-Bahçesaray karayolunu trafiğe kapattı.
Bahçesaray Yolu'nda Karla Mücadele Başladı
17:17
Başkan Soğanda'dan Hasta ve Hastane Çalışanlarına Ziyaret AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda, Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanlarını ve burada tedavi gören hastaları ziyaret ederek ’geçmiş olsun’ dileklerinde bulundu.
Başkan Soğanda'dan Hasta ve Hastane Çalışanlarına Ziyaret
11:59
Kar Yağışı ve Sis Karapet Geçidi'nde Trafiği Olumsuz Yönde Etkiliyor Van’ın Bahçesaray ilçesinde etkili olan kar yağışı ve sis trafiği olumsuz yönde etkilerken, karayolları ekiplerinin çalışmaları devam ediyor.
Kar Yağışı ve Sis Karapet Geçidi'nde Trafiği Olumsuz Yönde Etkiliyor
16:11
Van-Bahçesaray Yolu Ulaşıma Açıldı Van'da etkili olan kar yağışı nedeniyle ulaşıma kapanan Van Bahçesaray yolu, karla mücadele ekiplerinin çalışmasıyla yeniden açıldı.
13:59
Van-Bahçesaray Karayolu Ulaşıma Kapandı Van’da etkili olan kar yağışı nedeniyle Bahçesaray karayolu ulaşıma kapandı.
Van-Bahçesaray Karayolu Ulaşıma Kapandı
16:41
Van'ın Bahçesaray İlçesine Kar Düştü Van’da belirli aralıklarla yağış devam ederken Bahçesaray ilçesine ve yüksek kesimlere kar düştü.
15:55
Yüksek Kesimler Karla Kaplandı Van'da yüksek kesimler karla kaplandıVAN (AA) - Yüksek kesimlere yağan kar, Van-Bahçesaray karayolundaki 3 bin rakımlı Karapet Geçidi'nde sürücülere zor anlar yaşattı.
14:50
Van'da Yüksek Kesimler Karla Kaplandı Yüksek kesimlere yağan kar, Van Bahçesaray karayolundaki 3 bin rakımlı Karapet Geçidi'nde sürücülere zor anlar yaşattı.
Van'da Yüksek Kesimler Karla Kaplandı
12:11
Van'da Kar Yağışı Van’ın Bahçesaray ilçesinde etkili olan kar yağışı ve sis trafiği olumsuz yönde etkiliyor.
Van'da Kar Yağışı
11:53
Fotoğrafçılar Malatya'da 'Sonbahar'ı Kareledi Malatya Fotoğraf ve Resim Sanatı Derneği tarafından Yeşilyurt ilçesinde ‘sonbahar’ temalı fotoğraf maratonu etkinliği gerçekleştirildi.
Fotoğrafçılar Malatya'da 'Sonbahar'ı Kareledi
15:05
Kadrajımdasın Yeşilyurt " Fotoğraf Maratonu Gerçekleştirildi Malatya merkez ilçe Yeşilyurt’ta, 1. Fotoğraf Maratonu etkinliği düzenlendi.
Kadrajımdasın Yeşilyurt ' Fotoğraf Maratonu Gerçekleştirildi
13:37
Van Valisi Doğan Olaylarla İlgili Konuştu Van Valisi Aydın Nezih Doğan, kentte meydana gelen olaylarda oluşan zararı tespit etmek üzere 7 komisyonunun oluşturulduğunu ifade ederek, “Bu olaylarda 49 tane vatandaşımızın aracı, 47 tane de resmi aracımız, 396 iş yeri, 11 banka şubesi, 10 siyasi parti binası, 53 tane MOBESE ve trafik lambası ile 18 okul yakılıp tahrip edilirken, bu bağlamda 612 noktaya zarar verildi” dedi.
Van Valisi Doğan Olaylarla İlgili Konuştu
14:40
Başkan Soğanda'dan Bahçesaray, Çatak ve Edremit'e Gece Çıkarması AK Parti Van İl Başkanı Av. Zahir Soğanda ve il yönetim kurulu üyeleri, Çatak, Bahçesaray ve Edremit ilçelerine akşam ziyareti düzenledi.
Başkan Soğanda'dan Bahçesaray, Çatak ve Edremit'e Gece Çıkarması
18:37
Başbakan Davutoğlu Samsun'da Davutoğlu: (4) "Her üniversite ait olduğu medeniyetin, kültürün, toplumun tarihte yürüyen öznesini yetiştirmekle mükelleftir.
12:32
3 Bin 500 Metrede Ur Kekliğini Görüntüledi Van'ın Bahçesaray İlçesinde yaşayan Amatör Doğa fotoğrafçısı Alparslan Balkan, nesli tükenmekte olan Ur kekliğini 3 bin 500 metrede görüntüledi.
3 Bin 500 Metrede Ur Kekliğini Görüntüledi
12:10
Silifke Kaymakamı Fatih Damatlar'a Veda Yemeği Silifke Kaymakamı Fatih Damatlar için Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürlüğü veda yemeği düzenledi.
Silifke Kaymakamı Fatih Damatlar'a Veda Yemeği
18:05
Molla Hüseyin Batevi Uluslararası Sempozyumu Başladı Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde düzenlenen Molla Hüseyin Batevi Uluslararası Sempozyumu başladı.
Molla Hüseyin Batevi Uluslararası Sempozyumu Başladı
17:53
Molla Hüseyin Batevi Uluslararası Sempozyumu Başladı Şırnak’ın Beytüşşebap ilçesinde düzenlenen Molla Hüseyin Batevi Uluslararası Sempozyumu başladı.
Molla Hüseyin Batevi Uluslararası Sempozyumu Başladı
17:05
AK Parti'de Görev Dağılımı AK Parti Van İl Başkanlığı’nda 12 kişiden oluşan yürütme kurulu ve ilçe teşkilatları koordinatörleri belirlendi.
14:37
Yeşil Bir Yeşilyurt İçin Pedallar Çevrildi Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediyesi tarafından "Yeşil bir yurt için Yeşilyurt’a pedallıyoruz" etkinliği düzenlendi.
Yeşil Bir Yeşilyurt İçin Pedallar Çevrildi
13:30
"Yeşil Bir Yurt İçin Yeşilyurt'a Pedallıyoruz" Yeşilyurt Belediyesi ve Yumak İnşaat işbirliği ile "Yeşil bir yurt için Yeşilyurt'a pedallıyoruz" etkinliği düzenlendi.
'Yeşil Bir Yurt İçin Yeşilyurt'a Pedallıyoruz'
10:39
Van'da 349 Derslik Yapılacak AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftçi, Mili Eğitim Bakanlığı’ndaki girişimleri neticesinde Van il genelinde ilköğretim kurumlarına 349 derslik yapımı için bu yıl 30 milyon TL bütçe ayrıldığını söyledi.
Van'da 349 Derslik Yapılacak
09:51
Jandarma Köpeklerinin Koyunları Telef Ettiği İddiası Hizan'a bağlı Kalkanlı köyünde jandarmaya ait köpeklerin, 30 koyunu telef ettiği iddia edildi.
Jandarma Köpeklerinin Koyunları Telef Ettiği İddiası
14:16
4 Eylül Tarihinde Türkiye'de Gerçekleşen Depremler Türkiye'de 4 Eylül tarihinde olan son depremler ile ilgili bilgilere haberimizden erişebilirsiniz. Son depremler nerede ve kaç şiddetinde olmuş öğrenebilirsiniz. İşte son depremler ile ilgili bilgiler...
4 Eylül Tarihinde Türkiye'de Gerçekleşen Depremler
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 10:42:20. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BAHÇESARAY HABERLERİ
[Hata Bildir]