SON DAKİKA BAHÇEŞEHİR HABERLERİ

Son Dakika Bahçeşehir Haberleri

 • 10 Aralık 2016 19:45Ada Uz'un Anısına Fidan DiktilerAda Uz'un Anısına Fidan DiktilerMUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde Ada Uz Eğitim ve Bilim Derneği, TEMA Vakfı Bodrum Temsilciliği ve Bodrum Belediyesi'nin destekleriyle, geçen haziran ayında trafik kazasında hayatını kaybeden 10 yaşındaki Ada Uz anısına ağaç dikme etkinliği düzenlendi.
 • 10 Aralık 2016 18:53Bodrum - Ada Uz'un Anısına Fidan DiktilerBodrum - Ada Uz'un Anısına Fidan DiktilerAda Uz'un anısına fidan diktilerMUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde Ada Uz Eğitim ve Bilim Derneği, TEMA Vakfı Bodrum Temsilciliği ve Bodrum Belediyesi'nin destekleriyle, geçen haziran ayında trafik kazasında hayatını kaybeden Ada Uz anısına ağaç dikim etkinliği yapıldı.
 • 10 Aralık 2016 18:35Dha Yurt Bülteni - 13CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, açılışlar için İzmir'de (3)GENÇLERE SİYASET DERSİ VERDİCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, açılışlar için geldiği kentte ziyaret ettiği son yer Buca Belediyesi'nin Tarık Akan Gençlik Merkezi oldu.
 • 10 Aralık 2016 18:10Dha Yurt Bülteni - 13CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, açılışlar için İzmir'de (3)GENÇLERE SİYASET DERSİ VERDİCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, açılışlar için geldiği kentte ziyaret ettiği son yer Buca Belediyesi'nin Tarık Akan Gençlik Merkezi oldu.
 • 10 Aralık 2016 10:34Zorlu Enerji'nin iki KSS projesine de Zorlu Enerji'nin iki KSS projesine de "Yılın En İyisi" ÖdülüZorlu Enerji, sektörün gelişimine katkı sunan yatırım projelerinde olduğu gibi, sorumlu yatırımcı bakış açısıyla hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projelerinde de fark yaratmayı sürdürüyor.
 • 10 Aralık 2016 09:35Sağlık Lojistik'ten 50 milyon euroluk dev yatırımSağlık Lojistik'ten 50 milyon euroluk dev yatırımKara, deniz, hava ve demiryolları taşımacılığında faaliyet gösteren ve Türkiye'nin önde gelen lojistik şirketlerinden birisi olan Sağlık Lojistik, yılın son çeyreğinde yeni bir yatırıma imza attı.
 • 09 Aralık 2016 18:25Şampiyonlar Okyanus'tanŞampiyonlar Okyanus'tanOkyanus Koleji öğrencileri; Tenis, judo ve cimnastikte İstanbul Şampiyonu oldularİstanbul/ DHA (fotoğraflı)Okyanus Koleji öğrencileri başarılarına devam ediyor.
 • 09 Aralık 2016 11:42Banvitli Oyuncular Öğrencilerle BuluştuBanvitli Oyuncular Öğrencilerle BuluştuSpor Toto Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde liderliğini sürdürerek yoluna emin adımlarla devam eden Banvit bu hafta sonu oynayacağı Fenerbahçe maçı öncesinde öğrencilerle bir araya geldi.
 • 09 Aralık 2016 11:39Banvitli Oyuncular, Öğrencilerle Bir Araya GeldiSpor Toto Basketbol Süper Ligi takımlarından Banvit'in oyuncuları, Balıkesir'in Bandırma ilçesindeki bir kolejde öğrencilerle bir araya geldi.
 • 07 Aralık 2016 14:12Konut Yatırımcısı 2017'de Harekete Geçecek"Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, bu yıl yaşanan ekonomik ve siyasi sıkıntılardan endişe duyan yatırımcının hükumete güveninin katlandığını, temkinli davranan yatırımcının 2017'de harekete geçmesini beklediklerini bildirdi.
 • 07 Aralık 2016 13:00Zorlu Enerji'nin iki KSS projesine de "Yılın En İyisi" ÖdülüZorlu Enerji Kurumsal İletişim Müdürü Esra Çakır, iki KSS projesinde de Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma hedeflerini karşılıyor olmaktan memnuniyet duyduklarını dile getirdi.
 • 07 Aralık 2016 11:59Edirne'de Liseli Gençler ABD'deki Robotik Yarışmalara HazırlanıyorEdirne'de Liseli Gençler ABD'deki Robotik Yarışmalara HazırlanıyorEDİRNE'de bir grup lise öğrencisi tarafından kurulan ve geçen 9-21 Kasım tarihlerinde İstanbul Ülker Arena Sports'da Fikret Yüksel Vakfı'nın desteğiyle düzenlenen robotik yarışma First Robotics Competition'da (FRC) 'Rookies Half Amount' ödülünü alan 'Odrinias' adlı robotik proje takımı, Mart...
 • 07 Aralık 2016 11:21Edirne'de Liseli Gençler ABD'deki Robotik Yarışmalara HazırlanıyorEdirne'de Liseli Gençler ABD'deki Robotik Yarışmalara HazırlanıyorEdirne'de liseli gençler ABD'deki robotik yarışmalara hazırlanıyorEDİRNE'de bir grup lise öğrencisi tarafından kurulan ve geçen 9-21 Kasım tarihlerinde İstanbul Ülker Arena Sports'da Fikret Yüksel Vakfı'nın desteğiyle düzenlenen robotik yarışma First Robotics Competition'da (FRC) 'Rookies...
 • 07 Aralık 2016 10:33Dha Yurt Bülteni-2Dha Yurt Bülteni-2Fırat Kalkanı Harekatı'nda DEAŞ hedefleri vurulduSURİYE'de sürdürülen 'Fırat Kalkanı Harekatı'nda terör örgütü DEAŞ hedefleri, karadan ve havadan ateş altına alınarak imha edildi.
 • 05 Aralık 2016 14:41Sinem Vatanartıran: Sinem Vatanartıran: "Yabancı Dil Eğitiminde Vazgeçilmezler: Nitelikli Müfredat, Nitelikli Öğretmen"MİLLİ Eğitim Bakanlığı'nın pilot uygulama olarak başlattığı ve önümüzdeki yıl tüm Türkiye'de uygulamaya geçmesi beklenen "5. sınıfta İngilizce Hazırlık Programı"nın önemi ve yapılması gerekenler Bahçeşehir Okulları tarafından Bahçeşehir Üniversitesi'nde (BAU) düzenlenen panelde tartışıldı.
 • 05 Aralık 2016 13:29Sinem Vatanartıran: Sinem Vatanartıran: "Yabancı Dil Eğitiminde Vazgeçilmezler: Nitelikli Müfredat, Nitelikli Öğretmen"Sinem Vatanartıran: "Yabancı dil eğitiminde vazgeçilmezler: Nitelikli müfredat, nitelikli öğretmen"İSTANBUL (DHA) - MİLLİ Eğitim Bakanlığı'nın pilot uygulama olarak başlattığı ve önümüzdeki yıl tüm Türkiye'de uygulamaya geçmesi beklenen '5.
 • 05 Aralık 2016 13:02Sinem Vatanartıran: Sinem Vatanartıran: "Yabancı Dil Eğitiminde Vazgeçilmezler: Nitelikli Müfredat, Nitelikli Öğretmen"MİLLİ Eğitim Bakanlığı'nın pilot uygulama olarak başlattığı ve önümüzdeki yıl tüm Türkiye'de uygulamaya geçmesi beklenen "5. sınıfta İngilizce Hazırlık Programı"nın önemi ve yapılması gerekenler Bahçeşehir Okulları tarafından Bahçeşehir Üniversitesi'nde (BAU) düzenlenen panelde tartışıldı.
 • 05 Aralık 2016 11:04Türkiye'nin En Kapsamlı Sempozyumu Türkiye'nin En Kapsamlı Sempozyumu "Travmadan İyileşmeye" Hkü' de DüzenlendiTürkiye’nin en kapsamlı sempozyumlarından biri olan v eHasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Eğitim Fakültesi tarafından organize edilen “Travmadan İyileşmeye” Sempozyumu HKÜ kongre ve kültür merkezinde gerçekleştirildi.
 • 02 Aralık 2016 20:04Hüsnü ArkanHüsnü ArkanMüzik eleştirmenleri tarafından Türkiye'nin en iyi yorumcularından biri olarak gösterilen Hüsnü Arkan, sevilen şarkılarıyla 2 Aralık'ta Edirne Bahçeşehir Koleji'nde.
 • 02 Aralık 2016 10:11Hatice Karataş: Hatice Karataş: "Öğrencilerin Meslek Seçimleri Hakkında Fikirleri Net Değil"EĞİTİM fuarları yurt genelinde devam ediyor.
 • 02 Aralık 2016 07:59Küçük Dev Halil Mutlu, Bahçeşehir Okulları Öğrencileriyle BuluştuKüçük Dev Halil Mutlu, Bahçeşehir Okulları Öğrencileriyle BuluştuAdnan Menderes Üniversitesi Akademik Düşünce Topluluğu’nun düzenlediği organizasyon için Aydın’a gelen Olimpiyat, Dünya ve Avrupa Halter Şampiyonu Milli Sporcu Halil Mutlu, Aydın Bahçeşehir Okulları’nda öğrencilerle buluştu.
 • 01 Aralık 2016 14:32Tem'de Zincirleme Kaza: 8 Araç Birbirine Girdi (2)Tem'de Zincirleme Kaza: 8 Araç Birbirine Girdi (2)Haber-Kamera: Ersan SAN - İSTANBUL DHATEM Bahçeşehir mevkii Mahmutbey istikametinde 1'i kamyon 8 araç zincirleme kaza yaptı.
 • 01 Aralık 2016 14:16Dha İstanbul Bülteni - 3Dha İstanbul Bülteni - 31- CEM YILMAZ, TOLGA ÇEVİK... ÜNLÜLERDEN ERDAL TOSUN'A GÖZYAŞLARIYLA UĞURLAMA...ERDAL TOSUN İÇİN BKM'DE TÖREN (2)Erdal Tosun için ilk tören yıllarca sahne aldığı Beşiktaş Kültür Merkezi 'nde düzenlendi.
 • 01 Aralık 2016 14:13Tem Otoyolu Bahçeşehir Mevkii'nde Zincirleme Kaza: 2 YaralıTem Otoyolu Bahçeşehir Mevkii'nde Zincirleme Kaza: 2 YaralıTem Bahçeşehir mevkii Mahmutbey istikametinde 8 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi.
 • 01 Aralık 2016 14:07Başakşehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 2 YaralıBaşakşehir'de Zincirleme Trafik Kazası: 2 YaralıBaşakşehir'de 9 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında 2 kişi yaralandı.