19:5200
SON DAKİKA BAKIRKÖY HABERLERİ

Son Dakika Bakırköy Haberleri

   

  Çocukların Gözde Mesleği Belli Oldu

  Çocukların Gözde Mesleği Belli Oldu

  Bakırköy Marmara Forum’da yer alan Minopolis Çocuk Şehri’nde yapılan araştırmada doktorluğun çocukların dünyasında en gözde mesleklerden biri olduğu ortaya çıktı. (Bugün 13:59)

   

  Tasfiyelik Eşya Satışı

  Tasfiyelik Eşya Satışı

  Bakırköy Tasfiye İşletme Müdürlüğü, 110 grup eşyayı açık artırmayla satışa sunacak. (Bugün 09:20)

   

  Beyaz Mercedes'li Korsan!

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Başakşehir İlçesi'ne bağlı Şahintepe Mahallesi'nde gece gerçekleştirilen operasyonda, piyasa değeri 2.5 milyon lira olan korsan kitap ele geçirildi (Dün 16:11)

   

  Beyaz Mercedes'li Korsan!

  İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Başakşehir İlçesi'ne bağlı Şahintepe Mahallesi'nde gece gerçekleştirilen operasyonda, piyasa değeri 2.5 milyon lira olan korsan kitap ele geçirildi (Dün 16:10)

   

  Deniz Seki'nin Annesi Zor günler Yaşıyor

  Deniz Seki'nin Annesi Zor günler Yaşıyor

  Seki'nin annesi kızı hakkında son günlerde çıkan haberler için, "Kızımdan hiç haber alamıyorum. Keşke nerede olduğunu bilsem." diyerek üzüntüsünü dile getirdi. (Dün 14:28)

   

  Macaristan Konsolosluğu Çalışanları Taburcu Oldu

  Macaristan Konsolosluğu’na içinde sarı toz bulunan zarfın gönderilmesinin ardından hastaneye kaldırılan 1’i erkek 6 konsolosluk çalışanı taburcu edildi. (29 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Halk Gyo'dan Yılın 9 Ayında Yüzde 82'lik Kar Artışı

  Halk GYO, bu yılın 9 ayında dönem karını geçen yılın aynı dönemine kıyasla yüzde 82 artırdı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Sarı Toz' Tebeşir Mi?

  Sarı Toz' Tebeşir Mi?

  Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon ve Mikrobiyoloji Kliniği Şefi Doç. Dr. Kadriye Kart Yaşar, konsolosluklara gönderilen maddenin tebeşir tozu olabileceği yönünde yorumlar olduğunu belirterek, tetkiklerin sürdüğünü söyledi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Konsolosluklara Gönderilen 'Sarı Toz' Tebeşir Tozu mu?

  Konsolosluklara Gönderilen "Sarı Toz" Tebeşir Tozu mu?

  Doç. Dr. Kadriye Kart Yaşar, konsolosluklara gönderilen maddenin tebeşir tozu olabileceği yönünde yorumlar olduğunu belirterek, tetkiklerin sürdüğünü belirtti. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Doç. Dr. Kadriye Yaşar Kart: '25 Konsolosluk Çalışanını Taburcu Ettik'

  Doç. Dr. Kadriye Yaşar Kart: "25 Konsolosluk Çalışanını Taburcu Ettik"

  Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon ve Mikrobiyoloji Klinik Şefi Doç. Dr. Kadriye Yaşar Kart, konsolosluklara sarı toz gönderilmesi ile ilgili hastaneye getirilen 31 kişiden 25'nin taburcu edildiğini açıkladı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Sarı Toz'dan Gelen 25 Konsolosluk Görevlisi Taburcu Edildi

  Konsolosluklara gönderilen ‘sarı toz’ mağduriyeti ile hastaneye gelen görevlilerinin sağlık durumu ile ilgili açıklama yapıldı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Çöp Evde Cesedi Bulunan Yaşlı Kadının Serveti Şaşırttı

  Çöp Evde Cesedi Bulunan Yaşlı Kadının Serveti Şaşırttı

  Bursa'nın İznik İlçesi'nde geçen ay çöp dolu evinde cesedi bulunan ve cenazesi iki kız ve bir erkek kardeşi tarafından teslim alındıktan sonra İstanbul'da toprağa verilen 72 yaşındaki Habibe Irız'ın ilçedeki iki banka hesabında 3 milyon 270 bin TL parası, Yıldırım İlçesi'nde 4 dairesi, Mudanya İlçesi'nde bir villası, İstanbul Bakırköy'de bir iş yeri, Nişantaşı'nda iki iş yeri, Bebek'te ise bir evi olduğu ortaya çıktı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Başkonsolosluklara "Sarı Toz" Bulunan Zarf Gelmesi

  Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Enfeksiyon ve Mikrobiyoloji Kliniği Şefi Doç. Dr. Kadriye Kart Yaşar: "Test sonuçlarının, en azından biyolojik ajanlarla ilgili olan kısmının temiz sonuçlar olduğunu, herhangi bir mikrobik risk taşımadığı sonucunu öğrendik" (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Foto Muhabiri Erkan Koyuncu'nun Ölümüne İlişkin Dava

  Sabah gazetesi foto muhabiri Erkan Koyuncu'nun, hayatını kaybetmesiyle ilgili güvenlik görevlisinin ''taksirle ölüme neden olma'' suçundan yargılanmasına başlandı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Başkonsolosluklara "Sarı Toz" Bulunan Zarf Gelmesi

  Sağlık Bakanlığı: "(Macaristan Başkonsolosluğu'na gönderilen toz maddeye maruz kalan kişiler) İzole odalarda kalan hastaların genel durumları iyi. Hastaların tetkiklerine başlanmıştır. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Sefalet İçinde Ölen Kadın Milyoner Çıktı

  Sefalet İçinde Ölen Kadın Milyoner Çıktı

  İznik'te geçen ay çöp dolu evinde ölü bulunan 72 yaşındaki Habibe Irız'ın, ilçedeki iki banka hesabında 3 milyon 270 bin lirası, Yıldırım'da 4 dairesi, Mudanya'da bir villası ile İstanbul Bakırköy'de ise bir iş yeri olduğu ortaya çıktı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Sefalet İçinde Ölen Kadın Milyoner Çıktı

  Sefalet İçinde Ölen Kadın Milyoner Çıktı

  İznik'te geçen ay çöp dolu evinde ölü bulunan 72 yaşındaki kadının 3 milyon 270 bin lirası, 4 dairesi, 1 villası ile İstanbul Bakırköy'de bir iş yeri olduğu ortaya çıktı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  "Macaristan Başkonsolosluğu'ndan 6 Kişi Gözlem Altına Alındı"

  Sağlık Bakanlığı, bugün Macaristan Başkonsolosluğunda zarf içindeki toz maddeye maruz kaldığı bildirilen yabancı uyruklu 6 kişinin gözlem altına alındığını bildirdi. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Macaristan Başkonsolosluğu Çalışanları Hastaneye Getirildi

  Macaristan Başkonsolosluğu Çalışanları Hastaneye Getirildi

  Beşiktaş Levent'te bulunan Macaristan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'na zarf içinde gönderilen sarı renkte toz halindeki maddeye temas eden ve aynı ortamda bulunan görevliler hastanede gözlem altına alındı. (27 Ekim 2014 Pazartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
31.10.2014 19:52:47. #1.11#