SON DAKİKA BAKIRKÖY HABERLERİ

Son Dakika Bakırköy Haberleri

 • 07:06Ali Ağaoğlu: Paralel İntikam İçin Projemizi EngellediAli Ağaoğlu: Paralel İntikam İçin Projemizi EngellediAli Ağaoğlu, "Bugün Zekeriya Öz, yurt dışında kaçaksa ve vatan haini ise bunda bizim de katkımız var. Onlar da intikam için Bakırköy projemizi durdurdular." dedi.
 • 01:28Yeniden// Darbe Girişiminin Son Toplantısı Hava Harp Okulu'nda YapılmışDarbe girişiminden 1 gün önce Yeşilköy'deki Hava Harp Okulu'nda sivil haldeki 20 subay ve generalin yaptığı toplantıya katılan İstanbul 66. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Nail Yiğit hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
 • 00:56Darbeciler 14 Temmuz'da Hava Harp Okulunda ToplanmışlarDarbeciler 14 Temmuz'da Hava Harp Okulunda ToplanmışlarDarbe girişiminin son toplantısının, darbeden bir gün önce 14 Temmuz'da Yeşilköy'de bulunan Hava Harp Okulu'nda yapıldığı öğrenildi.
 • 20:34Darbe Girişiminin Son Toplantısı Hava Harp Okulu'nda YapılmışDarbe girişiminden 1 gün önce Yeşilköy'deki Hava Harp Okulu'nda sivil haldeki 20 subay ve generalin yaptığı toplantıya katılan İstanbul 66. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Nail Yiğit hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
 • 20:03Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminden bir gün önce Yeşilköy Hava Harp Okulu'nda 20 general ve subayın yer aldığı toplantıya katılan 66. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Nail Yiğit hakkında yakalama kararı çıkarıldı.
 • 19:58Darbecilerin Son Toplantısı Mercek AltındaYeşilköy Hava Harp Okulu'nda darbe gecesinde bir gün önce yapılan toplantıya katılan subay ve generallerin kimlik tespitine ilişkin kamera kayıtları incelenmesi devam ediyor.
 • 18:31Şehit Er Kaya Son Yolculuğuna UğurlandıİSTANBUL ( AA ) - Kıbrıs'ta geçirdiği trafik kazasında şehit olan uzman er Sedat Kaya son yolculuğuna uğurlandı.
 • 13:08Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ağaoğlu AçıklamasıAğaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin, "Paralel yapı, 17-25 Aralık sürecinde başaramadığını ondan sonra Türkiye ekonomisini bozarak yapmaya çalıştı.
 • 10:50Gönye Tasarım'dan Sofistike Ve Dinamik İç Mekan TasarımıMimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal ortaklığındaki Gönye Tasarım'ın Pruva 34 projesi kapsamında tasarladıkları daire, projenin kimliğini tamamlayan ve yüksek standartlara sahip iç mekan tasarımıyla ön plana çıkıyor.
 • 21:16Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nın sorumluluk sahasında bulunan Silivri Cezaevi'ne, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin 187'si hakim ve savcı, bin 523'ü asker toplam bin 710 tutuklu yerleştirildiği belirtildi.
 • 19:14Darbe Soruşturmasında Silivri Cezaevi'ne Bin 710 Tutuklu KonulduDarbe Soruşturmasında Silivri Cezaevi'ne Bin 710 Tutuklu KonulduBakırköy Başsavcılığı, 15 Temmuz Darbe soruşturması kapsamında şimdiye kadar bin 710 kişi tutuklanarak Silivri Cezaevine açıkladı.
 • 18:43Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında, İstanbul'da gözaltına alınan asker, polis, hakim ve savcıların da aralarında bulunduğu şüphelilerden tutuklananların sayısı bin 661'e çıktı.
 • 16:30Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan eski HSYK 2. Daire Başkanı Nesibe Özer'in savcılık ifadesinin detayları ortaya çıktı.
 • 16:16Eski HSYK 2. Daire Başkanı Nesibe Özer TutuklandıEski HSYK 2. Daire Başkanı Nesibe Özer TutuklandıEski HSYK 2. Daire Başkanı Nesibe Özer darbe girişiminden sonra tutuklandı. Özer, "Modern bir kadın olduğum için beni vitrin süsü olarak kullandılar" dedi.
 • 16:01Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında tutuklanan eski HSYK 2. Daire Başkanı Nesibe Özer, savcılık ifadesinde, eski HSYK 1. Daire Başkanı İbrahim Okur'un Yargıtay üyeliğine seçilecek kişileri belirleyip seçilmesi için kurul üyelerine dikte ettiği ve 25 Aralık soruşturmasıyla ilgili HSYK Genel Kurulu basın bildirisinin yayınlanmasını planladığını öne sürdü.
 • 15:10Bana Kumpas Yapmışlar"Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, FETÖ/PDY ve darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında haklarından gözaltı kararı bulunan 140 hakim ve savcı arasında yer alan HSYK 2. daire Başkanı Nesime Özer savcılık ifadesinde " geriye dönük baktığımda bana kumpas yapıldığını, özellikle ismimin öne çıkarılarak kullanıldığını düşünüyorum" dedi.
 • 13:12Tutuklanan Hakim ve Savcıların Sayısı 70'e Ulaştı25 Aralık soruşturması sürecinde HSYK 2. Daire Başkanlığı yapan, bu soruşturmadan sonra Küçükçekmece 1. Çocuk Mahkemesi Hakimliği'ne atanan Nesibe Özer'de bulunuyor.
 • 12:15Op. Dr. Seçil Özdemir Şahin, Yeniden Medical Park'taOp. Dr. Seçil Özdemir Şahin, Yeniden Medical Park'taMedical Park Antalya Hastane Kompleksi, hekim kadrosuna Op. Dr. Seçil Özdemir Şahin’i ekledi.
 • 12:0570 Hakim ve Savcı TutuklandıBakırköy Adalet Sarayı'nda başlatılan FETÖ/PDY ve darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan 102 hakim ve savcı'dan 70'i hakkında tutuklama kararı verilerek cezaevine gönderildi.
 • 11:5070 Hakim ve Savcı Tutuklandı.Bakırköy Adalet Sarayı'nda başlatılan FETÖ/PDY ve darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan 102 hakim ve savcı'dan 70'i hakkında tutuklama kararı verilerek cezaevine gönderildi.
 • 11:43Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan hakim ve savcılardan şu ana kadar 70'i tutuklanırken, 30'u serbest bırakıldı.
 • 07:17Fetö'nün Darbe Girişimi - Aralarında Albay Hüseyin Ergezen'in de Bulunduğu 11 Asker TutuklandıFetö'nün Darbe Girişimi - Aralarında Albay Hüseyin Ergezen'in de Bulunduğu 11 Asker TutuklandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakırköy Adliyesinden çıkartılan askerlerden görüntüler FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin Hava Harp Okulu'na yapılan operasyonda gözaltına alınan, aralarında darbenin gerçekleşmesi halinde TRT'nin başına geçeceği öne sürülen Albay Hüseyin Ergezen'in de bulunduğu 11 asker tutuklandı Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin Hava Harp Okulu'na yapılan operasyon sonucu gözaltına alınan aralarında darbenin gerçekleşmesi halinde TRT'nin başına geçeceği ileri sürülen Albay Hüseyin Ergezen'in de bulunduğu 11 kişi tutuklandı.
 • 04:33Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin Hava Harp Okulu'na yapılan operasyon sonucu gözaltına alınan aralarında darbenin gerçekleşmesi halinde TRT'nin başına geçeceği ileri sürülen Albay Hüseyin Ergezen'in de bulunduğu 11 kişi tutuklandı.
 • 04:31Albay Hüseyin Ergezen TutuklandıHava Harp Okulu'nda FETÖ/PDY'nin darbe girişiminin ardından yapılan operasyonla gözaltına alınan 11 kişi tutuklandı.
 • 22:45Fetö'nün Darbe GirişimiFETÖ mensuplarının darbe girişimine ilişkin 71 Hava Harp Okulu öğrencisi tanık olarak yazılı ifadelerinin alınmasının ardından Bakırköy Adalet Sarayı'ndan ayrıldı.
 • 22:38Yalova Valiliğinden Darbe Soruşturması AçıklamasıYalova Valiliği, darbe kalkışması kapsamında gözaltına alınan, görevden el çektirilen ve tutuklananların listesini paylaştı.
 • 22:23Hava Harp Okulu Öğrencileri Tanık Olarak DinlendiHava Harp Okulu'nda okuyan 71 öğrenci, FETÖ/PDY mensuplarının darbe girişimi kapsamında Bakırköy Adalet Sarayı'nda tanık olarak ifade verdi.
 • 22:10Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan hakim ve savcılardan şu ana kadar 35'i tutuklanırken, 18'i serbest bırakıldı.
 • 22:04Gözaltındaki 35 Hakim ve Savcı Tutuklanarak Cezaevine Gönderildi.Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan FETÖ/PDY darbe girişimi soruşturması kapsamında gözaltına alınan 102 hakim ve savcıdan 35'i tutuklandı.
 • 20:16Fetö'nün Darbe GirişimiYalova Valiliği, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili soruşturmaların il merkezi ve ilçelerde sürdüğünü bildirdi.
 • 20:04Meydan Gazetesi'ne Durdurma KararıMeydan Gazetesi'ne Durdurma KararıParalel yapıya (FETÖ/PDY) destek vermesiyle bilinen Meydan gazetesinin yayınları, mahkeme kararıyla durduruldu.
 • 19:08Fetö'nün Darbe GirişimiFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından başlatılan soruşturma kapsamında, İstanbul'da gözaltına alınan asker, polis, hakim ve savcıların da aralarında bulunduğu şüphelilerden tutuklananların sayısı 907'ye çıktı.
 • 18:21Darbeciler Mühimmat StoklamışDarbeciler Mühimmat StoklamışFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi kapsamında Beykoz SAT Komutanlığı'ndan İstanbul'da belli yerlerde kullanılması için Hava Harp Okulu'na mühimmat gönderildiği ortaya çıktı.
 • 18:08Fetö'nün Darbe GirişimiFETÖ mensuplarının darbe girişimine ilişkin Beykoz SAT Komutanlığı'ndan Hava Harp Okulu'na çok sayıda mühimmat sevk edildiği ortaya çıktı.
 • 17:4971 Hava Harp Okulu Öğrencisi Tanık Sıfatıyla AdliyedeYeşilköy'de bulunan Hava Harp Okulu'nda okuyan 71 öğrenci, darbe girişimine ilişkin olarak Bakırköy Cumhuriyet Başsavcıvekili Ömer Faruk Aydıner tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, tanık sıfatıyla ifadelerine başvurulmak üzere Bakırköy Adalet Sarayı'na getirildi.
 • 17:04Fetö'nün Darbe GirişimiFETÖ mensuplarının darbe girişimine ilişkin 71 Hava Harp Okulu öğrencisi tanık olarak yazılı ifadeleri alınması için Bakırköy Adalet Sarayı'na getirildi.
 • 16:52Harp Okulu Öğrencileri Tanık Olarak DinlendiYeşilköy Hava Harp Okulu'nda 15 Temmuz darbe girişiminin son toplantısında yaşadıklarını anlatmak üzere 71 Hava Harp Okulu öğrencisi Bakırköy Adalet Sarayı'na getirildi.
 • 16:29Darbe Soruşturmasında 25 Hakim ve Savcı TutuklandıBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, FETÖ/PDY ve darbe girişimi kapsamında gerçekleşen soruşturmada 37 hakim ve savcıyı tutuklama talebiyle mahkemeye sevk etti.
 • 15:3425 Hakim ve Savcı Darbecilerle Fikir ve Eylem Birliği İçinde Olduğu Gerekçesi ile Tutuklandı25 Aralık olaylarından sonra zaten sözü edilen gruba karşı soğuk davrandım. Onların evlerinde, vakıflarında kalmadım. Ayrıca yapı ile ilgili olduğu iddia edilen ve usulsüz tahliye kararı veren hakim Mustafa Başer'in tutuklanması kararını veren heyetin içerisindeydim. Bu nedenle o guruptan bir sürü eleştiri aldım, hedef olarak gösterilip eleştirildim" dediği öne sürüldü.
 • 15:33Gönye Tasarım'dan Sofistike ve Dinamik İç Mekan Tasarımı:Mimar Yelin Evcen ve İç Mimar Gönül Ardal ortaklığındaki Gönye Tasarım'ın Pruva 34 projesi kapsamında tasarladıkları daire, projenin kimliğini tamamlayan ve yüksek standartlara sahip iç mekan tasarımıyla ön plana çıkıyor.
 • 15:31Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan hakim ve savcılardan 25'si tutuklanırken, 13'ü serbest bırakıldı.
 • 15:04Askeri Öğrencisinin Abisi Darbecilerin İdam Edilmesini İstediAskeri Öğrencisinin Abisi Darbecilerin İdam Edilmesini İstediDarbe girişimi soruşturması kapsamında gözaltına alınan Hava Harp Okulu öğrencisinin abisi Çağlayan Adliyesi'nin önünde yaptığı konuşmada "darbeciler idam edilsin" dedi.
 • 11:24Yarın Bir Darbe Girişimi Olsa Yine Tankların Karşısına Çıkarım"Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında askerler tarafından kapatılan Boğaziçi Köprüsü'nde çıkan olaylarda yaralanan muhasebeci Erkan Safi, "Yarın yine böyle bir darbe girişimi olsa yine o tankların karşısına çıkmaktan imtina etmem." dedi.
 • 09:52Fetö'nün Darbe Girişimi - Hakim ve Savcılar, Cezaevine GönderildiFetö'nün Darbe Girişimi - Hakim ve Savcılar, Cezaevine GönderildiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Tutuklanan hakim ve savcıların adliyeden çıkışları Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, FETÖ darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan hakim ve savcılardan bir bölümü tutuklandı.
 • 09:45Şike Davasının Savcısı Mehmet Berk de Açığa Alınan İsimler Arasında Yer AlıyorŞike Davasının Savcısı Mehmet Berk de Açığa Alınan İsimler Arasında Yer AlıyorHSYK tarafından açığa alınan 2 bin 745 hakim ve savcının arasında spor camiasında şike davasının savcısı olarak tanınan Mehmet Berk de bulunuyor.
 • 03:24Hakim ve Savcılardan 12'si TutuklandıBakırköy cumhuriyet Başsavcılığı tarafından haklarında gözaltı kararı verilen 140 hakim ve savcının arasında bulunan 12'si sevk edildikleri mahkemece tutuklandılar.
 • 02:49Fetö'nün Darbe GirişimiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan hakim ve savcılardan 12'si tutuklandı.
 • 02:45Gözaltındaki 12 Hakim ve Savcı Tutuklanarak Cezaevine GönderildiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nın FETÖ/PDY ve darbe soruşturması kapsamında gözaltına alınan hakim ve savcılardan 12'si tutuklanarak cezaevine gönderildi.
 • 21:5054 Hakim Savcı İçin 'Darbeye Teşebbüsten' Ağırlaştırılmış Müebbet İstemiyle Hazırlanan İddianame...Bakırköy 2. Ağır Ceza Mahkemesi, haklarında, 'FTÖ/PDY silahlı terör örgütü kurma ve üye olmak', 'Siyasi ve askeri casusluk' ve 'Cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs' suçlarından bir kez ağırlaştırılmış müebbet, bir kez müebbet ve 67 yıl 3 aya kadar hapis cezası istenen 54 hakim ve savcıdan 49'u için tutuklama amaçlı yakalama kararı çıkardı.
 • 21:37Hakim ve Savcıların 32'si Tutuklanmaya Sevk EdildiBakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından haklarında gözaltı kararı verilen 140 hakim ve savcıdan sorgusu yapılan 32'si tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edildi.