23:5400
SON DAKİKA BAKIRKÖY HABERLERİ

Son Dakika Bakırköy Haberleri

  Havalimanında Hırsızlık Yapan Cezayir Uyruklı Şahıslar Yakalandı

  Atatürk Havalimanınından yolcuların dikkatsizliğini fırsat bilerek hırsızlık yaptıkları iddiasıyla yakalanan Cezayir uyruklu Z.B. ile H.D. cezaevine gönderildi. (Bugün 14:37)

   

  'Küçük Polemiklerin Altına Girmek İstemiyorum'

  "Küçük Polemiklerin Altına Girmek İstemiyorum"

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Küçük polemiklerin altına girmek istemiyorum." dedi. (Dün 22:53)

   

  Kızılyıldız Taraftarının Öldürülmesi

  Kızılyıldız Taraftarının Öldürülmesi

  Kızılyıldız taraftarının öldürülmesi- Galatasaray Liv Hospital ile Kızılyıldız arasında oynanan basketbol maçı öncesinde çıkan olayda hayatını kaybeden Sırbistan uyruklu Marko İvkoviç, Belgrad'da toprağa verildiBELGRAD (AA) - Galatasaray Liv Hospital ile Kızılyıldız arasında cuma günü İstanbul'da oynanan basketbol maçı öncesinde çıkan olayda öldürülen Sırbistan uyruklu Marko İvkoviç, Belgrad'da defnedildi. (Dün 19:37)

   

  Kızılyıldız Taraftarı Marko İvkoviç, Belgrad'da Toprağa Verildi

  Galatasaray Liv Hospital ile Kızılyıldız arasında oynanan basketbol maçı öncesinde çıkan olayda ölen Sırbistan uyruklu Marko İvkoviç, Belgrad'da toprağa verildi. (Dün 18:29)

   

  Bahçelievler'de Kuyumcu Soygunu

  Dükkan sahibini başına set bir cisimle vurup etkisiz hale getirdikten sonra vitrindeki altınları alan 3 soyguncu kaçtı. (Dün 17:11)

   

  Savcı Öz'e 'Islak İmza' İncelemesi

  Savcı Öz'e "Islak İmza" İncelemesi

  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Zekeriya Öz'ün Ergenekon savcısı iken Adli Tıp'a yaptığı iddia edilen "Islak imza" ziyaretinin peşine düştü. (Dün 16:38)

   

  Ressam Öztürk'ten Başkan Özgüven'e Sürpriz Hediye

  Ressam Öztürk'ten Başkan Özgüven'e Sürpriz Hediye

  Konya’nın Ereğli ilçesinde kara kalem resim çalışmalarını sürdüren Ressam Ziya Öztürk, Ereğli Belediye Başkanına kara kalem çalışmasını hediye etti. (Dün 16:25)

   

  Yenibosna'da Kuyumcu Soygunu

  Yenibosna'da Kuyumcu Soygunu

  Yenibosna'da bir kuyumcu dükkanına gelen silahlı 3 kişi, dükkan sahibinin başına sert bir cisimle vurarak etkisiz hale getirdi. (Dün 14:35)

   

  Yenibosna'da Kuyumcu Soygunu

  Yenibosna'da Kuyumcu Soygunu

  * Yenibosna'da bir kuyumcu dükkanına gelen silahlı 3 kişi, dükkan sahibinin başına sert bir cisimle vurarak etkisiz hale getirdi. (Dün 14:27)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.11.2014 23:54:45. #1.11#