SON DAKİKA BALIKESİR MERKEZ HABERLERİ

Son Dakika Balıkesir Merkez Haberleri

17:25
Balıkesir-İzmir Yolu Tek Taraflı Ulaşıma Kapandı Balıkesir'de öğle saatlerde başlayan ve kısa sürede etkisini artıran kar yağışı nedeniyle Balıkesir-İzmir yolu tek taraflı ulaşıma kapandı.
14:10
Yurtta Kış Balıkesir'de 231 köy yolu ulaşıma açılmaya çalışılıyor, 13 mahalleye elektrik verilemiyor.
17:53
Yurtta Kış Balıkesir'de 205 köy yolunun ulaşıma açılması için çalışmalar sürüyor.
18:50
Yurtta Kış Bigadiç'te 80 bin etlik piliç, bin 500 yumurta tavuğu, 18 büyükbaş ve 6 küçükbaş hayvan telef oldu Balıkesir'de 130 köy yolunu açma çalışmaları sürerken, Kepsut'ta eğitime yarın ara verildi.
Yurtta Kış
10:13
Dev Devlet Kurumu TCDD'de Büyük Zarar TCDD, 2013'ü 1.3 milyar lira zararla kapattı. Sayıştay'a göre son 5 yıllık zararı 9.5 milyarı buldu.
Dev Devlet Kurumu TCDD'de Büyük Zarar
08:51
Karla Mücadelede Son Durum Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekiplerin karla mücadele kapsamında devam eden çalışmalarında 546 köy yolu tamamen ulaşıma açıldı.
20:35
"Ne Mutlu Türküm Diyene" Tabelası Bakım İçin İndirilmiş Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, şehrin en işlek caddesi olan Milli Kuvvetler Caddesi'nin girişinde bulanan 'Ne mutlu Türküm Diyene' tabelasının belediye ekipleri tarafından yerinden indirilmesi üzerine açıklama yaptı.
'Ne Mutlu Türküm Diyene' Tabelası Bakım İçin İndirilmiş
09:55
İyi Dersler Şoför Amca" Projesi İl Jandarma Komutanlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeli, proje kapsamında, okul servis şoförlerine trafik konusunda eğitimler verecek.
İyi Dersler Şoför Amca' Projesi
14:15
Türk Eğitim-Sen'in Müdür Atama Tahminlerinin Çoğu Doğru Çıktı Türkiye Kamu-Sen'e bağlı Türk Eğitim-Sen Balıkesir Şube Başkanı Yılmaz Kuran'ın, il genelinde okul müdürü olarak atanacak isimler hakkında yaptığı tahminlerin çoğu dorğu çıktı.
Türk Eğitim-Sen'in Müdür Atama Tahminlerinin Çoğu Doğru Çıktı
13:45
Başkan Mirza: Atık Su Bedelleri Vatandaşa İade Etmelidir Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, Büyükşehir Belediyesi’nin Kasım ayı meclis toplantısında su faturaları ve Büyükşehir uygulamalarıyla ilgili eleştirilerde bulundu.
Başkan Mirza: Atık Su Bedelleri Vatandaşa İade Etmelidir
13:35
Başkan Mirza'dan Su Açıklaması Balıkesir’in Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, ilçede su faturalarına gelen zamla birlikte yaşanan kriz ile ilgili olarak, katıldığı Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisi Toplantısı’nda konuştu.
Başkan Mirza'dan Su Açıklaması
11:05
Karesi'de Parkyeri Kavgalarına Delinatörlü Çözüm Balıkesir merkez Karesi Belediyesi, ilçede hatalı parkları önlemek ve trafiği daha emniyetli hale getirmek için önlemler alıyor.
15:17
Altıeylül Belediyesi Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi Balıkesir merkez Altıeylül Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede bulunan sekiz fırında denetim yaptı.
14:22
Mesleki Eğitimde Kalite" Semineri Balıkesir İş Sağlığı ve Güvenliği Derneği (BAİGDER) tarafından “Mesleki Eğitimde Kalite-İşte Güvenlik” konulu seminer düzenlendi.
Mesleki Eğitimde Kalite' Semineri
16:40
Balıkesir'de 200 Kişi Kurayla Geçici İş Sahibi Olacak Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 184 okulda görevlendirilmek üzere 200 hizmetli alımı için protokol imzalandı.
Balıkesir'de 200 Kişi Kurayla Geçici İş Sahibi Olacak
17:12
Balıkesir'de İtfaiye Haftası Kutlandı Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Balıkesir İtfaiye Teşkilatı'nın 88. kuruluş yıldönümünü ve İtfaiye Haftası'nı çeşitli etkinliklerle kutladı.
Balıkesir'de İtfaiye Haftası Kutlandı
16:08
Balıkesir'de Uyuşturucu Operasyonları Bir haftada düzenlenen 12 operasyonda değişik miktarlarda uyuşturucu maddeler ele geçirildi, 6 kişi tutuklandı.
Balıkesir'de Uyuşturucu Operasyonları
17:56
Başbakan Davutoğlu Hükümet Programını Genel Kurul'da Okudu Başbakan Ahmet Davutoğlu, hükümet programını TBMM Genel Kurulu’nda okudu.
Başbakan Davutoğlu Hükümet Programını Genel Kurul'da Okudu
10:35
Okul Ve Personel Servisi İçin Güzergah İzin Belgesi Alacak Güzergâh İzin Belgeleri için Büyükşehir Belediyesinin oluşturacağı Servis Uygunluk Muayene Komisyonuna başvurmaları gerektiği bildirildi.
17:42
Balıkesir'de Kaçakçılık Operasyonu Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonda bol miktarda kaçak sigara ve akaryakıt ele geçirdi.
Balıkesir'de Kaçakçılık Operasyonu
19:19
Balıkesir'de 34 Bin 207 Kişi Okuma Yazma Bilmiyor Balıkesir Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Ümit Baysal, Balıkesir il genelinde 34 bin 207 vatandaşın okuma yazma bilmediğini söyledi.
Balıkesir'de 34 Bin 207 Kişi Okuma Yazma Bilmiyor
18:56
Ateş Savaşçılarına Vali Turhan'dan Teşekkür Beratı Soma’da medyana gelen maden kazası sonrasında yardıma koşan Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Ayvalık İtfaiye Müdürlüğü’nde görev yapan itfaiye görevlilerine Balıkesir Valisi Ahmet Turhan’dan teşekkür belgeleri verildi.
Ateş Savaşçılarına Vali Turhan'dan Teşekkür Beratı
10:36
Bayram tatili yoğunluğu - Ramazan Bayramı tatili için yola çıkan ve Yenikapı-Bandırma deniz yolunu tercih eden vatandaşlar, Balıkesir merkez ve bazı ilçelerinde trafikte yoğunluk oluşturdu.
Bayram tatili yoğunluğu -
10:10
Balıkesir'de Bayram Tatili Yoğunluğu İstanbul'dan Edremit Körfezi ve İzmir yönlerine ulaşmak isteyen tatilciler, Balıkesir merkez ve ilçelerinde yoğunluğa neden oldu.
Balıkesir'de Bayram Tatili Yoğunluğu
17:23
Edremit'e Fen Lisesi Müjdesi Eğitim kökenli olan Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu, Edremit’e Fen Lisesi müjdesi verdi.
Edremit'e Fen Lisesi Müjdesi
19:21
Nişanlısının Böbreğiyle Bir Gün Yaşayan Genç Kız Duvağıyla Uğurlandı Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde, nişanlısından böbrek nakli yapılan ve 1 gün sonra hayatını kaybeden Esin Kıran, Balıkesir'de toprağa verildi.
Nişanlısının Böbreğiyle Bir Gün Yaşayan Genç Kız Duvağıyla Uğurlandı
11:57
Balıkesir'deki Deprem Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı: "Balıkesir merkez ve ilçeleriyle çevre il ve ilçelerde hissedilen depremde herhangi bir can ya da mal kaybı yaşanmamıştır"
11:43
Balıkesir'deki Deprem Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı: "Balıkesir merkez ve ilçeleriyle çevre il ve ilçelerde hissedilen depremde herhangi bir can ya da mal kaybı yaşanmamıştır"
21:23
Balıkesir İtfaiyesine Araç Takviyesi Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Edremit ilçesinde bulunan dar sokaklarda kullanmak üzere 3 rotfire tipi aracı bünyesine kattı.
Balıkesir İtfaiyesine Araç Takviyesi
19:31
Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Olası Yangınlara Karşı Hazır Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü, orman yangınları açısından riskli olan yaz aylarına yönelik bütün hazırlıklarını yaptı.
Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü Olası Yangınlara Karşı Hazır
17:26
Orman Bölge Müdürü Hüseyin Yalçın Açıklaması Balıkesir Orman Bölge Müdürü Hüseyin Yalçın, olası orman yangınlarına hazırlıklı olduklarını ve her türlü tedbiri aldıklarını söyledi.
Orman Bölge Müdürü Hüseyin Yalçın Açıklaması
16:34
Balıkesir'de Orman Yangınlarına 12 Dakikada Müdahale Edilecek Balıkesir Orman Bölge Müdürü Hüseyin Yalçın, her yıl mayıs ile kasım arasının yangınlar için tehlikeli bir dönem olduğunu belirterek, "Bölge Müdürlüğü olarak gerek idari gerekse fiili her türlü tedbiri aldık.
Balıkesir'de Orman Yangınlarına 12 Dakikada Müdahale Edilecek
16:53
Karesi'de Bulunan Camiler Ramazan Öncesi Temizlendi Balıkesir merkez Karesi Belediyesi ekipleri, yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle ilçede bulunan camilerde kapsamlı bir temizlik çalışması başlattı.
Karesi'de Bulunan Camiler Ramazan Öncesi Temizlendi
12:58
İşkur, Kosgeb ve Besob Ortaklığında Girişimcilik Eğitimleri Başlıyor Balıkesir Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR), KOSGEB ve Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (BESOB) işbirliğinde “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri” yeniden başlıyor.
İşkur, Kosgeb ve Besob Ortaklığında Girişimcilik Eğitimleri Başlıyor
15:37
5. Geleneksel İllerarası Mini Minikler Tekvando Şampiyonası 5. Geleneksel İllerarası Mini Minikler Tekvando Şampiyonası'nda Ayvalıklı kız sporcular, ikinci oldu.
13:23
Balıkesir'de Camiler Ramazana Hazırlanıyor Balıkesir merkez Altıeylül Belediyesi, yaklaşan ramazan için camilerin iç ve dış temizliğini yapıyor.
Balıkesir'de Camiler Ramazana Hazırlanıyor
11:09
Kuvvetli Yağış Uyarısı Balıkesir ve ilçelerinin yanı sıra, Çanakkale ve İzmir'in kuzey ilçelerinde kuvvetli yağış bekleniyor.
Kuvvetli Yağış Uyarısı
18:26
CHP Milletvekili Havutça: Soma Yaralıları Yardım Alamıyor CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Soma faciasından yaralı kurtulanların kaymakamlıklara başvurduklarını, fakat yardım alamadıklarını söyledi.
CHP Milletvekili Havutça: Soma Yaralıları Yardım Alamıyor
20:36
Karesi Belediyesi Gmka ile Protokol İmzaladı Balıkesir merkez Karesi Belediyesi tarafından hazırlanan Yerel Yönetim Çalışanlarının Kişisel Eğitimi ve Halkla İlişkiler Eğitimi Projesi kapsamında Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) ile protokol imzalandı.
Karesi Belediyesi Gmka ile Protokol İmzaladı
17:39
Soma'daki Maden Faciası CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: "Soma’nın acısını dindirmek, acılı ailelere maddi, manevi destek olmak, onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek, gelecek kaygılarını hafifletmek ve bu çok zor ve acılı süreci atlatmalarına yardım etmek için yanlarındaydık, hep de yanlarında olacağız"
17:25
CHP'den 'Soma Duyarlılık ve Çalışma Raporu' Chp Genel Başkan Yardımcısı Emel Yıldırım tarafından hazırlanan 'Soma Duyarlılık ve Çalışma Raporu'nda "Soma'nın acısını dindirmek, acılı ailelere maddi-manevi destek olmak, onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek, gelecek kaygılarını hafifletmek ve bu çok zor ve acılı süreci atlatmalarına yardım etmek için yanlarındaydık, hep de yanlarında olacağız" denildi.
16:53
CHP'den Soma Raporu: Soma'nın Yanındaydık, Hep Yanlarında Olacağız CHP Genel Başkan Yardımcısı Emel Yıldırım, "Soma'nın acısını dindirmek, acılı ailelere maddi-manevi destek olmak, onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek, gelecek kaygılarını hafifletmek ve bu çok zor ve acılı süreci atlatmalarına yardım etmek için yanlarındaydık, hep de yanlarında olacağız" dedi.
11:23
Madenden Çıkan ve Her Biri Yürek Burkan Yaşam Öyküleri Soma'daki maden faciasında yaşamını yitiren işçilerin yaşam hikayeleri, amaç ve beklentileri, yürekleri dağlıyor Emeklilik prim gününü doldurmak için geçen yıl madende çalışmaya başlayan Ahmet Avcu, emekliliğine bir sene kala hayatını kaybetti Daha önce çalıştığı maden ocağından göçük nedeniyle ayrılan ve 1,5 yıl işsiz kaldıktan sonra Soma'daki söz konusu iş yerinde çalışmaya başlayan Emin Mazı, 4'üncü gününde yaşamını yitirdi Ailesinin tek çocuğu olan, üzerine titrenen Ali Gezer, 3 yıl önce
11:18
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin Daire Başkanları Vekaleten Atandı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur tarafından geçtiğimiz haftalarda görevlendirilen daire başkanlıklarının ataması resmen yapılırken, iki daire başkanının dışında tamamı vekil olarak atandı.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin Daire Başkanları Vekaleten Atandı
11:47
BESOB Başkan Adayı Fehmi Erdem'den Gövde Gösterisi Balıkesir Şoförler Odası Başkanı Fehmi Erdem Şoförler Odası tesislerinde kendisini destekleyen oda başkanları ve yönetimlerine bir yemek verdi.
BESOB Başkan Adayı Fehmi Erdem'den Gövde Gösterisi
19:53
Vali Turhan Engellilerle Buluştu Balıkesir Valisi Ahmet Turhan, engelli gençlerle bir araya geldi.
Vali Turhan Engellilerle Buluştu
16:07
1829 Engelli Piknikte Buluştu Susurluk Belediyesi ile Engelliler Derneğinin ortaklaşa düzenlediği organizasyonda Balıkesir merkez ile 18 ilçeden 1829 engelli ve ailesi ''Geleneksel Susurluk 5. Engelliler Pikniği''nde buluştu.
14:09
Özel) Balıkesir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Hocaoğlu Görevine Başladı Balıkesir İli Kamu Hastaneleri Birliği (KHB) Genel Sekreteri Op. Dr. Hasan Hocaoğlu, görevine başladı.
Özel) Balıkesir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Hocaoğlu Görevine Başladı
16:13
5. Uluslararası Arapça Bilgi Yarışması'nın Finali Edremit'te Yapıldı Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün, Akademi İstanbul işbirliğiyle düzenlediği ‘5. Uluslararası Arapça Yarışmaları’ Balıkesir İl Finali, Edremit’te yapıldı.
5. Uluslararası Arapça Bilgi Yarışması'nın Finali Edremit'te Yapıldı
14:06
45 Seçmenin Bulunduğu Köyde Muhtarlık İçin Üç Aday Yarışıyor Balıkesir merkez Karesi ilçesine bağlı, 45 seçmenin bulunduğu Boğazköy köyünde muhtarlık için üç aday yarışacak.
45 Seçmenin Bulunduğu Köyde Muhtarlık İçin Üç Aday Yarışıyor
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:06:51. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BALIKESİR MERKEZ HABERLERİ
[Hata Bildir]