SON DAKİKA BALIŞEYH HABERLERİ

Son Dakika Balışeyh Haberleri

11:41
Balışeyh'te Velilere Seminer Verildi Balışeyh ilçesinde velilere yönelik "Ebeveynler Çocuklarının Karnelerini Nasıl Değerlendirmeli?" konulu seminer düzenlendi.
Balışeyh'te Velilere Seminer Verildi
12:12
Kaymakam Yıldırım, Kurumlarda İncelemelerde Bulundu Balışeyh Kaymakamı Yusuf Yıldırım, ilçedeki kurumlarda denetim ve incelemelerde bulundu.
12:13
Kaymakam Yıldırım'dan Yenili Köyü'ne Ziyaret Balışeyh Kaymakamı Yusuf Yıldırım, ilçeye bağlı Yenili Köyü'nü ziyaret etti.
Kaymakam Yıldırım'dan Yenili Köyü'ne Ziyaret
12:28
Yurtta Kış Sivas'ta 921, Tunceli'de 251, Tokat'ta 233, Kırıkkale'de 163, Malatya'da 136, Elazığ'da 110, Kırşehir'de 77 ve Yozgat'ta 65 yerleşim birimine ulaşım sağlanamıyor Ekipler, kapalı yolları açmak için yoğun çaba sarf ediyor.
Yurtta Kış
11:25
Okulların Tatil Edildiği Kırıkkale'de 163 Köy Yolu Kapalı Yoğun kar yağışı nedeniyle Kırıkkale'de 163 köy yolunda ulaşım sağlanamazken, 8 ilçe ile 2 beldede okullar 1 gün daha tatil edildi.
10:03
Yurtta Kış Kırıkkale'de 163 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
13:25
Yozgat ve Kırıkkale'de Kar Etkili Oluyor Kırıkkale'de yoğun kar yağışı nedeniyle 183 köy yolu ulaşıma kapandı.
Yozgat ve Kırıkkale'de Kar Etkili Oluyor
12:32
Yozgat'ta Kar Yağışı Etkili Oldu: 30 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı Yozgat'ta son iki gündür aralıklarla devam eden kar yağışı şiddetini artırdı.
Yozgat'ta Kar Yağışı Etkili Oldu: 30 Köy Yolu Ulaşıma Kapandı
12:23
Yozgat ve Kırıkkale'de Kar Etkili Oluyor Yozgat'ta son iki gündür aralıklarla devam eden kar yağışı şiddetini artırdı.
Yozgat ve Kırıkkale'de Kar Etkili Oluyor
11:02
Kırıkkale'de 183 Köy Yolunda Ulaşım Sağlanamıyor Kırıkkale'de kar yağışı nedeniyle 183 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
10:02
Kırıkkale'de Eğitime Kar Engeli Kırıkkale'nin Balışeyh ve Sulakyurt ilçelerinde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bugün ara verildi.
17:24
Kırıkkale'de Meyve ve Bağcılığı Geliştirme Çalışmaları Başladı Gıda Tarım ve Hayvancılık Kırıkkale İl Müdürlüğü, kentte meyve ve üzüm bağcılığını geliştirmek için çalışma başlattı.
12:28
Kırıkkale'de Meyve ve Bağcılığı Geliştirme Çalışmaları KIRIKKALE (AA ) Gıda Tarım ve Hayvancılık Kırıkkale İl Müdürlüğü, kentte meyve ve üzüm bağcılığını geliştirmek için çalışma başlattı.
18:41
Macar Avcılardan Kırıkkale'de Domuz Avı Av turizmi kapsamında Kırıkkale'ye gelen Macaristanlı avcılar, Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğü'nün kontrol ve denetiminde sürek avı yaptı.
13:27
Balışeyh Kaymakamı Yıldırım, Başarılı İdarecileri Ödüllendirdi Balışeyh Kaymakamı Yusuf Yıldırım, görevlerinde başarılı olan idarecilere Başarı Belgesi verdi.
13:00
Kırıkkale'de Macar Avcılardan Domuz Avı Av turizmi kapsamında Kırıkkale'ye gelen Macaristanlı avcılar, Orman ve Su İşleri Şube Müdürlüğünün kontrol ve denetiminde sürek avı yaptı.
Kırıkkale'de Macar Avcılardan Domuz Avı
12:47
Kırıkkale'de Öğretmenler Günü Kutlandı Kırıkkale'de 24 Kasım Öğretmenler Günü törenle kutlandı.
Kırıkkale'de Öğretmenler Günü Kutlandı
14:19
6 İlde Elektrikler Kesilecek Başkent Elektrik Dağıtım, 7 Kasım'da 6 ilin bazı noktalarında elektrik kesintisi yaşanacağını bildirdi. İşte kesintinin yapılacağı o iller!
6 İlde Elektrikler Kesilecek
18:07
Çiftçilere Fark Ödemesi Müjdesi Kırıkkale’de 4 ilçede 194 üreticiye, 354 bin 511 lira ödeme yapılacak.
Çiftçilere Fark Ödemesi Müjdesi
11:28
Kırıkkale'de Çiftçilere Fark Ödemesi Müjdesi Dört ilçede 194 üreticiye, 354 bin 511 lira ödeme yapılacak.
Kırıkkale'de Çiftçilere Fark Ödemesi Müjdesi
15:56
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kırıkkale'nin bazı ilçelerinde tören düzenlendi.
11:28
Cumhuriyetin 91. Yıl Dönümü Dinek Dağı'nda Kutlandı Kırıkkale Valiliği tarafından Cumhuriyetin 91. yıl dönümü dolayısıyla Dinek Dağı'nda yürüyüş düzenlendi.
Cumhuriyetin 91. Yıl Dönümü Dinek Dağı'nda Kutlandı
23:52
Cumhuriyetin 91. Yıl Dönümü Kırıkkale Valiliği tarafından Denek Dağında Cumhuriyet Yürüyüşü düzenlendi.
16:57
Cumhuriyetin 91. Yıl Dönümü Kırıkkale Valiliği tarafından Denek Dağı'nda Cumhuriyet Yürüyüşü düzenlendi.
12:36
Kırıkkale'de Trafik Kazaları: 7 Yaralı Kırıkkale'de meydana gelen iki ayrı trafik kazasında 2'si çocuk 7 kişi yaralandı.
16:18
Dört İlde Elektrik Kesintisi Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Kırıkkale, Zonguldak ve Bartın'da, 22 Ekim Çarşamba günü elektrik kesintisi uygulanacak.
18:41
Beş İlde Elektrik Kesintisi Planlı elektrik kesintisi programı kapsamında Ankara, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te 20 Ekim Pazartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak.
15:01
Alternatif Ürünlerin Hasadı Başladı Buğday ve arpa ekiminin ağırlıklı olarak yapıldığı Kırıkkale’de alternatif ürünlere rağbet gösteren çiftçilerin, hasadı başladı.
Alternatif Ürünlerin Hasadı Başladı
21:18
Kırıkkale'de 8 Yeni Buğday Denemesi Başlatıldı Kırıkkale Ziraat Odası Başkanı Orhan Öztürk ve ziraat mühendisi Mustafa Ay çiftçilerin daha çok gelir elde etmesi için 8 yeni buğday denemesine önderlik yaptı.
14:04
Şeker Pancarı Alımlarına Başlandı Kırıkkale'de merkez, ilçe ve beldelerinde şekler pancarı alımları başladı.
Şeker Pancarı Alımlarına Başlandı
16:02
Kırıkkale'de Meralara Çeşme Yapıldı Kırıkkale Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Recep Kırbaş, meralara yaptırdıkları sulukların hizmete girdiğini söyledi. Meralara toplam 7 içme suyu tesisi yapıldı.
Kırıkkale'de Meralara Çeşme Yapıldı
23:23
Ankara, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te Elektrik Kesintisi Ankara ve çevre illerinde bakım çalışmaları nedeniyle 22 Ağustos'ta elektrik kesintisi yaşanacak.
Ankara, Kırıkkale, Zonguldak, Bartın ve Karabük'te Elektrik Kesintisi
20:26
Aynı Gün İçinde İki Kaza Birden Kırıkkale'deki iki ayrı trafik kazasında 1'i çocuk 5 kişi yaralandı.
Aynı Gün İçinde İki Kaza Birden
19:23
Kırıkkale'de Trafik Kazaları: 5 Yaralı Kırıkkale'deki 2 ayrı trafik kazasında 1'i çocuk 5 kişi yaralandı.
Kırıkkale'de Trafik Kazaları: 5 Yaralı
14:39
Kırıkkale İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Altın Vefat Etti Kırıkkale Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Yakup Altın, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.
Kırıkkale İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Altın Vefat Etti
13:15
TOKİ'den Trabzon'un Yeni Cazibe Merkezinde Yatırım Fırsatı Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yatırımcıya yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.
TOKİ'den Trabzon'un Yeni Cazibe Merkezinde Yatırım Fırsatı
12:34
Toki, 182 Taşınmazı Açık Artırmayla Satışa Sunuyor Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 35 ilde 182 taşınmazı 21 Ağustos 2014'de İstanbul Şişli'de bulunan Turyap Müzayede Salonu'nda saat 14.00 açık arttırmayla satışa sunuyor.
18:03
Atalay: Avrupa'da Randevu Konusu Çok Başarılı Yürümedi Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Kırıkkale'ye bağlı Bahşılı, Keskin, Balışeyh ve Delice ilçelerini ziyaret ederek, Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan için destek istedi.
Atalay: Avrupa'da Randevu Konusu Çok Başarılı Yürümedi
12:13
Kuzeniyle Koyun Otlatmaya Çıktığı Arazide, Tüfekle Vurulmuş Cesedi Bulundu Kırıkkale'nin Balışeyh İlçesi'ne bağlı Dikmen Köyü'nde 27 Temmuz 2014 tarihinde arazide koyun otlatırken kaybolan 2 amca çocuğundan 14 yaşındaki Furkan Doğan'ın av tüfeğiyle vurulmuş cesedi bulundu.
Kuzeniyle Koyun Otlatmaya Çıktığı Arazide, Tüfekle Vurulmuş Cesedi Bulundu
16:11
Vali Ali Kolat: Korumalı Tarımda Yeterli Değiliz Vali Ali Kolat, 'Korumalı Tarım Sisteminin Kırıkkale’de Yaygınlaştırılması Projesi' kapsamında düzenlenen tarla gününde korumalı tarımın önemine değindi.
Vali Ali Kolat: Korumalı Tarımda Yeterli Değiliz
11:28
Nitelikli Çobanlar Sertifika Aldı Kırıkkale'nin Balışeyh İlçesi'ne bağlı Battalobası, Hıdırşeyh ve Dikmen Köyü'nde 'Nitelikli çoban yetiştirmek' amacıyla düzenlenen 'Sürü Yönetimi Elemanı Eğitimi'nde başarılı olan 123 kişiye törenle sertifikaları verildi.
11:26
Balışeyh'te Okuma Yazma Öğrenen Erlere Belgeleri Verildi Balışeyh'te Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan okumu yazma kursunu tamamlayan 3 asker için belge töreni düzenlendi.
11:16
Balışeyh'te Sürü Yöneticisi Sertifika Töreni Düzenlendi Balışeyh'te nitelikli çoban yetiştirmek amacıyla düzenlenen Sürü Yöneticisi kursunu tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi.
11:09
Balışeyh'te Bilim ve Görsel Sanatlar Sergisi Açıldı Balışeyh'te ortaokul öğrencileri, yıl sonu etkinlikleri kapsamında, bilim ve görsel sanatlar sergisi açtı.
10:44
Balışeyh'te Gitar ve Bağlama Kursu Sertifika Töreni Balışeyh Halk Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen gitar ve bağlama kursunu başarıyla bitiren ilkokul öğrencileri sertifikalarını aldı.
17:43
Vali Kolat'ın İlçe Ziyaretleri Kırıkkale Valisi Ali Kolat Sulakyurt ve Balışeyh ilçelerine giderek belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
15:17
Çiftçi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Delice Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından çiftçileri bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Çiftçi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
13:47
Kırıkkale'de Çiftçi Bilgilendirme Toplantısı Delice Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından çiftçileri bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Kırıkkale'de Çiftçi Bilgilendirme Toplantısı
12:42
Kırıkkale'den Kısa Kısa Balışeyh Eğitim Kültür ve Doğa Derneği, Balışeyh Kaymakamlığı’nın katkılarıyla "Çocuklar Başarıya Koşuyor Anneler Sosyal Hayata Katılıyor Projesi” kapsamında Bolu Abant Gölü ile Gölcük Tabiat Parkı’na gezi düzenledi.
16:41
Süneye Karşı Doğal Yöntem Kullanıldı Kırıkkale'de hububat ekili alanlarda görülen süne zararlısına karşı doğaya 75 bin faydalı böcek bırakıldı.
Süneye Karşı Doğal Yöntem Kullanıldı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 18:54:52. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BALIŞEYH HABERLERİ
[Hata Bildir]