SON DAKİKA BARIŞ ATAY HABERLERİ

Son Dakika Barış Atay Haberleri

 • 15:54Savcılık 10 Tanınmış İsmi İfadeye Çağırdı. İddia: Terör Örgütü Propagandası YapmakSavcı mehmet Selim Kiraz'ın Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'ndaki odasında şehit edildiği gün sosyal medyadan yapılan paylaşımlarla ilgili açılan soruşturma kapsamında aralarında Ceyda Karan, Barış Atay ve Mirgün Cabas'ın da aralarında bulunduğu 10 kişi "terör örgütü propagandası yaptıkları" iddiasıyla ifade vermeye çağrıldı.
 • 15:29'Terör Örgütü Propagandası' Soruşturmasında İfade Alımları SürüyorMehmet Selim Kiraz'ın şehit edildiği terör saldırısına ilişkin sosyal medya paylaşımlarıyla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında 10 kişi ifadeye çağrıldı.
 • 13:54Mirgün Cabas, Koray Çalışkan, Pelin Batu ve Banu Güven İfadeye ÇağrıldıMirgün Cabas, Koray Çalışkan, Pelin Batu ve Banu Güven İfadeye ÇağrıldıBaşsavcılık, gazeteciler Mirgün Cabas, Koray Çalışkan, Pelin Batu ve Banu Güven'i 'terör örgütü propagandası yapmak' suçlamasıyla ifadeye çağırdı.
 • 11:12Barış Atay'ın İlk Filmi Eksik Bugün Vizyonda Dün akşam filmin oyuncuları ve ünlü katılımı ile galası gerçekleşen "Eksik" bugün vizyona girdi.
 • 12:57Sinema - Sinema - "Eksik"Fragman Barış Atay'ın yönettiği ve Özgür Emre Yıldırım, Nur Sürer, Barış Atay, Toprak Sağlam, Şebnem Sönmez, Funda Eryiğit ile Sarp Akkaya'nın oynadığı "Eksik", izleyici ile buluşacak.
 • 10:19Bu Hafta 10 Film Vizyona GirecekTürkiye sinemalarında bu hafta 5'i yerli 10 film vizyona girecek.
 • 12:53Şehit Savcı Kiraz ile İlgili Söylem ve Paylaşımlara Suç DuyurusuSiyasetçi, sanatçı ve gazetecilerden oluşan 27 kişi hakkında, İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesine ilişkin söylemleri ve paylaşımları nedeniyle "halkı ırk, din, dil ayrımı gözeterek kin ve düşmanlığa tahrik etmek" ile "halkı hükümete karşı silahlı eyleme teşvik etme" suçlarından soruşturma açılması talebiyle suç duyurusunda bulunuldu.
 • 15:16Yönetmen Barış Atay: 'Eksik' Propaganda Filmi DeğilYönetmen Barış Atay: 'Eksik' Propaganda Filmi DeğilBarış Atay'ın yönetmenliğini yaptığı ve Nur Sürer, Özgür Emre Yıldırım ile Toprak Sağlam’ın başrolleri paylaştığı 'Eksik', 17 Nisan'da vizyona girecek.
 • 13:22Kanser Hastaları İçin Saçlarını KazıttılarKanser Hastaları İçin Saçlarını KazıttılarKanser hastaları için saçlarını kazıttılar- Sosyal paylaşım sitesinde kurulan Antalya Kan Bankası Grubu'nun, kanser hastalarına destek vermek için başlattığı saç kazıtma etkinliğine Beşiktaş taraftar grubu Çarşı üyeleri destek verdi- Antalya'da Çarşı Grubuna üye 15 taraftar, saçlarını kazıttı Bir sosyal paylaşım sitesinde kurulan "Antalya Kan Bankası" isimli grubun, kanser hastalarının kan ve trombosit ihtiyacına dikkati çekmek için başlattığı saç kazıtma etkinliğine, Beşiktaş taraftar grubu Çarşı'nın Antalya'daki üyeleri destek verdi.
 • 13:01Kanser Hastaları İçin Saçlarını KazıttılarBir sosyal paylaşım sitesinde kurulan "Antalya Kan Bankası" isimli grubun, kanser hastalarının kan ve trombosit ihtiyacına dikkati çekmek için başlattığı saç kazıtma etkinliğine, Beşiktaş taraftar grubu Çarşı'nın Antalya'daki üyeleri destek verdi.
 • 08:48Barış Atay'ın İlk Filmi Eksik 17 Nisan'da Vizyona Giriyor30 yıl boyunca birbirini hiç tanımayan iki kardeşin hayatlarına ve geçmiş acılarına ışık tutan "Eksik" 17 Nisan'da tüm Türkiye'de vizyona giriyor.
 • 14:474. İstanbul Film Festivali4. İstanbul Film Festivali34. İstanbul Film Festivali- Festival, 62 ülkeden 222 yönetmenin 204 filminin yanı sıra ücretsiz gerçekleştirilecek söyleşi, atölye çalışmaları, sinema dersleri ve özel etkinlikleriyle 4-19 Nisan'da izleyiciyle buluşacak- Altın Lale Ulusal Yarışma'da, Ali Atay'ın "Limonata", Barış Atay'ın "Eksik", Emine Emel Balcı'nın "Nefesim Kesilene Kadar", Ufuk Bayraktar'ın "Kümes", Mehmet Eryılmaz'ın "Misafir", Caner Erzincan'ın "Yeni Dünya", Selim Evci'nin "Saklı", Faruk Hacıhafızoğlu'nun "Kar Korsanları", Tolga Karaçelik'in "Sarmaşık" ve Erden Kıral'ın "Gece" filmleri yarışacak İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 4-19 Nisan'da 11'inci kez Akbank sponsorluğunda düzenlenecek 34. İstanbul Film Festivali, 62 ülkeden 222 yönetmenin 204 filminin yanı sıra ücretsiz gerçekleştirilecek söyleşi, atölye çalışmaları, sinema dersleri ve özel etkinlikleriyle izleyicilerle buluşacak.
 • 14:164. İstanbul Film Festivaliİstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından 4-19 Nisan'da 11'inci kez Akbank sponsorluğunda düzenlenecek 34. İstanbul Film Festivali, 62 ülkeden 222 yönetmenin 204 filminin yanı sıra ücretsiz gerçekleştirilecek söyleşi, atölye çalışmaları, sinema dersleri ve özel etkinlikleriyle izleyicilerle buluşacak.
 • 11:31Eksik", 17 Nisan'da Vizyona GirecekBarış Atay'ın yönetmenliğini yaptığı ve Nur Sürer, Özgür Emre Yıldırım ve Toprak Sağlam'la başrolleri paylaştığı "Eksik", 17 Nisan'da vizyona girecek.
 • 23:55Ertem Şener: IŞİD'i Desteklemiyorum Ama Özgecan'ın Katilini Onlara VersinlerErtem Şener: IŞİD'i Desteklemiyorum Ama Özgecan'ın Katilini Onlara VersinlerBeyaz Futbol programının moderatörü Ertem Şener, "IŞİD'i kesinlikle desteklemiyorum, ama bu katilleri onlara vereceksin, en ağır şekilde eziyet edecekler." dedi.
 • 21:48Taksim'de Charlie Hebdo Saldırısı Protesto EdildiTaksim'de Charlie Hebdo Saldırısı Protesto EdildiFransa'da mizah dergisi Charlie Hepdo'ya yapılan ve 12 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan saldırı Taksim'de gerçekleştirilen eylemlerle protesto edildi.
 • 21:42Charlie Hebdo Saldırısı Taksim'de Protesto EdildiCharlie Hebdo Saldırısı Taksim'de Protesto EdildiFransa'da 12 kişinin ölümüne neden olan mizah dergisi Charlie Hepdo'ya yapılan saldırı, Taksim'de gerçekleştirilen eylemlerle protesto edildi.
 • 21:30Fransa'daki Katliam Taksim'de Protesto EdildiFransa'daki Katliam Taksim'de Protesto EdildiBirleşik Haziran Hareketi üyeleri, Fransa'da 12 kişinin ölümüyle sonuçlanan katliamı Taksim'de protesto etti.
 • 20:56Paris'teki Saldırı İstanbul'da Protesto EdildiParis'teki Saldırı İstanbul'da Protesto EdildiParis’te mizah dergisi çalışanlarına yönelik yapılan silahlı saldırı Fransa’nın İstanbul Başkonsolosluğu önünde protesto edildi.
 • 20:23Fransız Başkonsolosluğu Önünde ProtestoParis'te mizah dergisi çalışanlarına yönelik yapılan silahlı saldırı Fransa'nın İstanbul Başkonsolosluğu önünde protesto edildi.
 • 20:36Birleşik Haziran Hareketi' İstanbul'da BuluştuBirleşik Haziran Hareketi' İstanbul'da BuluştuGezi parkı eylemleri sonrasında oluşturulan forumları temel alan ve Ağustos ayında yayınladığı bir bildiriyle örgütlenme çalışmalarına başlayan Birleşik Haziran Hareketinin İstanbul buluşması Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirildi.
 • 18:17Birleşik Haziran Hareketi İstanbul'da BuluştuBirleşik Haziran Hareketi İstanbul'da BuluştuGezi Parkı eylemleri sonrasında oluşturulan forumları temel alan ve Ağustos ayında yayınladığı bir bildiriyle örgütlenme çalışmalarına başlayan Birleşik Haziran Hareketinin İstanbul buluşması Bostancı Gösteri Merkezi'nde gerçekleştirildi.
 • 18:04Cumhurbaşkanı SeçimleriCHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, bazı akademisyen, yazar, aydın, azınlık temsilcileri, aktivistler ve Alevi, Bektaşi federasyonları temsilcileriyle yarın İstanbul'da bir araya gelecek.
 • 17:33Kılıçdaroğlu İstanbul'da Sanatçı ve Aydınlarla Bir Araya GeliyorCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın İstanbul'da bir grup akademisyen, yazar, aydın, aktivist ve azınlık temsilcileriyle "Toplumsal Uzlaşı Toplantısı" adı altında bir araya gelecek.
 • 17:07Gezi Olayları Gezi Olayları "Cennetin Düşüşü" Belgeseli ile GösterildiGezi Olayları sırasında yaşananların anlatıldığı "Cennetin Düşüşü" adlı belgesel, Kadıköy Belediyesi’nin ev sahipliğinde gösterime girdi.
 • 13:19Gezi Olaylarının Belgeseli Gezi Olaylarının Belgeseli "Cennetin Düşüşü" Kadıköy'deGezi olayları sırasında yaşananların anlatıldığı "Cennetin Düşüşü" adlı belgesel, Kadıköy’de gösterime giriyor.
 • 11:53Gezi Direnişi Belgeseli 'Cennetin Düşüşü' Kadıköy'deGezi Direnişi Belgeseli 'Cennetin Düşüşü' Kadıköy'deGezi direnişi sırasında yaşananların anlatıldığı "Cennetin Düşüşü" belgeseli ilk kez Kadıköy'de Caddebostan Kültür Merkezi'nde gösterilecek.
 • 15:04Sanatçılar da '1 Mayıs'ta Taksim'deyiz' DediSanat Meclisi üyeleri 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı Taksim’de kutlayacaklarını bildirdi.
 • 10:34Grup Yorum, Yüz Binlerle BuluştuGrup Yorum, Yüz Binlerle BuluştuGrup Yorum'un Bağımsız Türkiye konseri, Bakırköy halk pazarında yüz binler ile hep bir ağızdan türküler söyleyerek gerçekleşti.
 • 13:14Grup Yorum'dan 4. Bağımsız Türkiye Konseri: Konseri Gezi Sürecinde Yaşamını Yitiren İnsanlara AdadıkGrup Yorum'dan 4. Bağımsız Türkiye Konseri: Konseri Gezi Sürecinde Yaşamını Yitiren İnsanlara AdadıkGrup Yorum'un "4. Bağımsız Türkiye Konseri", dün Bakırköy Halk Pazarı'nda yüz binlerin katılımıyla gerçekleşti.
 • 19:45Grup Yorum 4. Bağımsız Türkiye KonseriGrup Yorum'un 4. Bağımsız Türkiye konseri Bakırköy Halk Pazarı'nda gerçekleştirildi.
 • 18:32Grup Yorum 4. Bağımsız Türkiye KonseriGrup Yorum 4. Bağımsız Türkiye KonseriGrup Yorum'un 4. Bağımsız Türkiye konseri Bakırköy Halk Pazarı'nda gerçekleştirildi.
 • 17:09Grup Yorum'dan 4'üncü Bağımsız Türkiye KonseriGurup Yorum’un "4’üncü Bağımsız Türkiye" Konseri Bakırköy Halk Pazarında gerçekleşti.
 • 08:57"Konsere Dair Sayı Hedefimiz Yok; Çünkü O Aşıldı"Grup Yorum, 4. Bağımsız Türkiye Konserini 13 Nisan Pazar günü Bakırköy Halk Pazarında gerçekleştirecek.
 • 11:02Her Cuma Yeni Sinemada Bu Hafta Güzel Günler Göreceğiz"Her Cuma Yeni Sinema" etkinliği kapsamında, Hasan Tolga Pulat'ın "Güzel Günler Göreceğiz" filmi bir hafta boyunca Levent Kültür Merkezinde.
 • 23:38İnternet Yasağına Sarıgül'den İnternet Yasağına Sarıgül'den "Boş koltuklu" Tepkiİnternet Yasası'nı onayladıktan sonra birçok tepki alan Gül'e, Sarıgül, boş koltuk resmine "Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı" yazarak tepki gösterdi.
 • 17:35Mehmet Ayvalıtaş'ın Ölümüne İlişkin DavaMehmet Ayvalıtaş'ın Ölümüne İlişkin Davaİstanbul'daki Gezi Parkı olaylarında Mehmet Ayvalıtaş'ın ölümüne ilişkin, iki kişinin “taksirle ölüme ve yaralanmaya" neden olmak suçundan, 3 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davanın görülmesine devam edildi Duruşmada, salondaki seyircilerden biri, hakimlere doğru su şişesi fırlattı.
 • 16:34Ayvalıtaş Davası Olaylı Başladı, Olaylı BittiAyvalıtaş Davası Olaylı Başladı, Olaylı BittiMehmet Ayvalıtaş'ın ölümüne ilişkin görülen dava olaylı başladı.
 • 19:21Muharrem İnce: Sağa Açılmaktan RahatsızımMuharrem İnce: Sağa Açılmaktan RahatsızımCHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, partisinin yerel seçimler için sağcı adaylara açılmasına tepki gösterdi.
 • 18:06Tiyatro oyununa Tiyatro oyununa "sansür" iddiası -Kocaeli Büyükşehir Bele Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, Gebze Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi'nde sahnelenmesi planlanan ve tiyatro oyucusu Barış Atay'ın rol alacağı "Kırmızı Yorgunları" adlı oyuna izin verilmediği iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.
 • 17:50Ali Yeşildal: Barış Atay Salon Ücretini Yatırmadı, Oyunu İptal EttiAli Yeşildal: Barış Atay Salon Ücretini Yatırmadı, Oyunu İptal EttiRedhack soruşturması kapsamsında daha önce gözaltına alınan Barış Atay'ın rol aldığı ve 5 Şubat'ta Gebze İlçesi'ndeki Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi'nde oynanması planlanan 'Kırmızı Yorgunları' adlı tiyatro oyununa sansür uygulandığı iddia edildi.
 • 17:15Tiyatro Oyununa Tiyatro Oyununa "Sansür" İddiasıKocaeli Büyükşehir Belediyesi, tiyatro oyuncusu Barış Atay'ın rol aldığı "Kırmızı Yorgunları" adlı tiyatro oyununa izin verilmediği iddialarının gerçeği yansıtmadığını bildirdi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Yeşildal: "Ben onunla (Barış Atay) hiçbir görüşme yapmadım, eğer bunu ispat ederse kendi.
 • 16:19Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sosyal İşler Daire Başkanı Ali YeşildalKocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sosyal İşler Daire Başkanı Ali YeşildalBarış ATAY SALONUN ÜCRETİNİ YATIRMAYIP KIZIP SİNİRLENDİKTEN SONRA OYUNU KENDİSİ İPTAL ETMİŞTİR Redhack soruşturması kapsamsında daha önce gözaltına alınan Barış Atay'ın rol aldığı ve 5 Şubat'ta Gebze İlçesi'ndeki Osman hamdi Bey kültür Merkezi'nde oynanması planlanan 'Kırmızı Yorgunları' adlı tiyatro oyununun iptali ile ilgili iddialar üzerine açıklama yapan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, Barış Atay'ın salon ücretini yatırmayıp daha sonra da sinirlendikten sonra oyunu kendisi iptal ettiğini ileri sürdü.
 • 16:09Kırmızı Yorgunları' Oyunu Salon Parası Ödenmediği İçin İptal EdildiKırmızı Yorgunları' Oyunu Salon Parası Ödenmediği İçin İptal Edildi"Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Sosyal Işler Dairesi Başkanı Ali Yeşildal, Redhack soruşturması kapsamında gözaltına alınan Barış Atay'ın rol aldığı 'Kırmızı Yorgunları' adlı tiyatro oyununa sansür uygulandığı iddiasını yalanladı.
 • 16:06Ali Yeşildal: Barış Atay Salon Ücretini Yatırmadı, Oyunu İptal EttiAli Yeşildal: Barış Atay Salon Ücretini Yatırmadı, Oyunu İptal EttiRedhack soruşturması kapsamsında daha önce gözaltına alınan Barış Atay'ın rol aldığı ve 5 Şubat'ta Gebze İlçesi'ndeki Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi'nde oynanması planlanan 'Kırmızı Yorgunları' adlı tiyatro oyununa sansür uygulandığı iddia edildi.
 • 18:19Barış Atay: Kapanışı Biz Yapacağız, Biz Yıkacağız Bunu BiliyorumBarış Atay: Kapanışı Biz Yapacağız, Biz Yıkacağız Bunu BiliyorumGezi Parkı eylemlerine katılan sanatçılardan olan ve Redhack soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan oyuncu Barış Atay, Edirne'de katıldığı söyleşide, 'Biz çok korkuttuk. Şimdi titretiyorlar ama kapanışı biz yapacağız, biz yıkacağız bunu biliyorum' dedi.
 • 17:32Barış Atay: Kapanışı Biz YapacağızBarış Atay: Kapanışı Biz YapacağızEdirne Kültürevi tarafından düzenlenen söyleşiye katılan oyuncu Barış Atay, Gezi Parkı eylemlerini ve gözaltına alındığını günleri anlattı.
 • 22:38Taylan Kulaçoğlu Serbest BırakıldıTaylan Kulaçoğlu Serbest BırakıldıRed HACK yöneticisi ve kurucusu 'Manyak' rumuzlu olduğu iddiasıyla gözaltına alınarak tutuklanan Taylan Kulaçoğlu avukatlarının itirazı sonucu serbest bırakıldı.
 • 22:46"Affedilmeyenler" Fotoğraf SergisiBazı ünlü oyuncuların fotoğraflarının da bulunduğu "sokak ve insan" temalı, "Affedilmeyenler" fotoğraf sergisi, Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi'nde açıldı
 • 14:44Chp'li Aygün'den Redhack ÖnergesiChp'li Aygün'den Redhack ÖnergesiCHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a "Sizce Redhack bir "terör örgütü' müdür? Kaç şiddet içeren eylem gerçekleştirmiştir?" diye sordu.Başbakan Erdoğan'ın yazılı cevaplaması istemiyle TBMM Başkanlığı'na"...