SON DAKİKA BAŞMAKÇI HABERLERİ

Son Dakika Başmakçı Haberleri

15:12
İki Köy Arasındaki 40 Yıllık Su Sorunu Çözüldü Afyonkarahisar’da iki köy arasındaki 40 yıllık davalık olan su problemi Vali Hakan Yusuf Güner’in devreye girmesiyle çözüldü.
İki Köy Arasındaki 40 Yıllık Su Sorunu Çözüldü
18:17
İki Köy Arasındaki 40 Yıllık Su Sorunu Çözüme Kavuştu Afyonkarahisar’ın Başmakçı ilçesinde iki köy arasında 40 yıldır devam eden ve mahkemeye kadar taşınan su sorunu, Vali Hakan Yusuf Güner’in girişimleri ile çözüme kavuştu.
İki Köy Arasındaki 40 Yıllık Su Sorunu Çözüme Kavuştu
17:41
Milletvekili Toptaş: Otoyol Yapıldıktan Sonra mı Afyonlulara Soracaksınız? CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, Ankara- İzmir otoyolunun son durumunu Meclis'e taşıdı.
Milletvekili Toptaş: Otoyol Yapıldıktan Sonra mı Afyonlulara Soracaksınız?
15:54
Toptaş'tan Bakan Elvan'a "Ankara-İzmir Otoyolu" ile İlgili Soru Önergesi CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, TBMM’ye Ulaştırma, Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Lütfi Elvan tarafından yazılı olarak cevaplandırılmak üzere “Ankara-İzmir Otoyolu”nun, Afyonkarahisar’dan geçip geçmeyeceğini sordu.
Toptaş'tan Bakan Elvan'a 'Ankara-İzmir Otoyolu' ile İlgili Soru Önergesi
14:13
Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı İlçe Kongreleri AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı ilçe kongrelerini sürdürüyor.
17:50
Afyonkarahisar'ın 4 İlçesinde 47 Bin Adet Ücretsiz Fidan Dağıtıldı Isparta Orman Bölge Müdürlüğü tarafından, müdürlük sorumluluk alanı içerisinden bulunan 4 ilçede 47 bin adet ücretsiz fidan dağıtımı yapıldığı belirtildi.
14:13
AK Parti Afyonkarahisar'da 5 İlçenin Başkan Adayını Belirledi AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı, 5 ilçenin başkan adaylarını açıkladı.
15:24
Afyonkarahisar 2013'te Haşhaş Üretiminde Türkiye'de Birinci Oldu TÜİK Başkanlığı Manisa Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 2013 yılında Afyonkarahisar'ın 5 bin 83 tonluk haşhaş üretimi ile Türkiye'de ilk sırada geldiği belirtildi.
Afyonkarahisar 2013'te Haşhaş Üretiminde Türkiye'de Birinci Oldu
13:05
Afyon İŞKUR'dan Mobil Hizmet Noktaları Oluşturdu Afyonkarahisar Çalışma ve İş Kurumu vatandaşların iş başvuru ya da personel ihtiyaçlarını kuruma gitmeden yapabilmeleri için mobil hizmet noktası oluşturdu.
13:57
Isparta Bölgesinde Orman Yangınlarında Azalma Isparta Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Isparta ve Burdur illeri ile Afyonkarahisar’ın Dinar, Dazkırı, Evciler ve Başmakçı ilçelerini kapsayan bölge müdürlüğü genelinde başarılı bir yangın sezonunun geride bırakıldığı belirtildi.
Isparta Bölgesinde Orman Yangınlarında Azalma
16:47
AK Parti İzmir Milletvekili Aşlık Açıklaması "AK Parti Türkiye genelinde kesinlikle tek liste şeklinde kongreye girecektir"
13:08
Burdur'da Uyuşturucu Operasyonu Burdur'un Başmakçı köyünde iki evde yapılan aramada 1 kilo 750 gram esrar, 2 ruhsatsız av tüfeği ve 1 kuru sıkı tabanca ele geçirildi.
12:33
Burdur Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu Burdur İl Jandarma Komutanlığı tarafından Başmakçı köyünde düzenlenen operasyonda, 1 kilo 750 gram kubar esrar, 50 kök kenevir, 16 gram kenevir tohumu, 2 ruhsatsız av tüfeği ve 1 kuru sıkı tabanca ele geçirildi.
Burdur Jandarmadan Uyuşturucu Operasyonu
14:43
Yumurta, Resim ve Edebiyat ile Buluştu YUM-BİR, bu yıl Dünya Yumurta Gününü "Hayatın Kaynağı Yumurta ve Yumurta Keşifleri" resim ve öykü yarışması ödül töreni ve sergi açılışı ile kutladı.
Yumurta, Resim ve Edebiyat ile Buluştu
17:27
Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa Başmakçı İlçe Kaymakamı Ali Polat'ın Konya'nın Yalıhüyük ilçesine atanmasından dolayı veda yemeği düzenledi.
15:13
Afyonkarahisar'ın 4 İlçesinde Üreticiler 2.7 Milyon TL'lik Fidan Üretimi Yaptı Isparta Orman Bölge Müdürlüğünden yapılan açıklamada, müdürlüğe bağlı Afyonkarahisar’ın Dinar, Dazkırı, Başmakçı ve Evciler ilçelerinde son 2 yılda alım garantili sözleşmeli fidan üretimi uygulaması ile 289 üreticiye 2,3 milyon fidan üretimi yaptırılarak 2.7 milyon TL gelir sağlandığı belirtildi.
Afyonkarahisar'ın 4 İlçesinde Üreticiler 2.7 Milyon TL'lik Fidan Üretimi Yaptı
11:52
Isparta Orman Bölge Müdürü Değirmenci Açıklaması "Dinar, Başmakçı, Dazkırı ve Evciler ilçelerinde son iki yılda alım garantili fidan uygulaması ile 289 üreticiye 2 milyon 300 bin adet fidan üretimi yaptırılarak 2,7 milyon lira gelir sağlandı"
10:19
Zevk İçin Kocagöz Vurdular Afyonkarahisar'ın Başmakçı İlçesi'nde bir kuş türü kocagöz, avcılar tarafından vuruldu.
Zevk İçin Kocagöz Vurdular
18:29
Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa Dinar Belediyesi'nin başlattığı kampanya kapsamında bir kişi, topladığı 14 bin 500 adet mavi kapağı ilgililere teslim etti.
15:25
Başmakçı'da 4. Bisiklet Şenliği Sona Erdi Başmakçı Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen 4. Bisiklet Şenliği sona erdi.
Başmakçı'da 4. Bisiklet Şenliği Sona Erdi
13:08
Başmakçı'da "4'üncü Bisiklet Şenliği" Başladı Başmakçı ilçesinde, bu yıl 4'üncüsü düzenlenen "Bisiklet Şenliği" başladı.
Başmakçı'da '4'üncü Bisiklet Şenliği' Başladı
09:41
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı İçişleri Bakanlığı'na ait vali yardımcılıkları, kaymakamlık ve bazı kurumlarda yapılan atama kararları, Resmi Gazetede yayımlandı.
İçişleri Bakanlığına Ait Atama Kararları Yayımlandı
17:09
Başmakçı'da Hacı Adayları Kutsal Topraklara Uğurlandı Başmakçı ilçesinden 10 hacı adayı, dualarla kutsal topraklara uğurlandı.
12:05
Ağlasunlular Deprem Korkusuyla Geceyi Sokakta Geçirdi Burdur'un Ağlasun ilçesinde Pazar akşamı kaydedilen Richter ölçeğine göre 4,8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle halk geceyi sokakta geçirdi.
Ağlasunlular Deprem Korkusuyla Geceyi Sokakta Geçirdi
11:19
Ağlasunlular Geceyi Sokakta Geçirdiler Ağlasun'da meydana gelen 4,8 büyüklüğündeki deprem nedeniyle halk geceyi sokakta geçirdi.
Ağlasunlular Geceyi Sokakta Geçirdiler
13:33
Irak'ın Yumurtası Başmakçı'dan Afyonkarahisar’ın Başmakçı ilçesi, yumurta ihracatıyla ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor.
Irak'ın Yumurtası Başmakçı'dan
13:09
2 Milyon Fidan Toprakla Buluşturuldu Dinar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Başmakçı, Dazkırı ve Evciler ilçelerindeki ormanlık alanlarda yaklaşık 2 milyon adet sedir fidanı dikildi.
2 Milyon Fidan Toprakla Buluşturuldu
03:31
İhsaniye'de Konuştu Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İhsaniye Belediye Başkanı Şaban Çabuk'u ziyaret ettikten sonra ilçe meydanında halka hitap etti.
İhsaniye'de Konuştu
02:08
Bahçeli: Kahire'de Doğmak Suç mu (4) Bahçeli'nin AFYON ZİYARETİNDEN RENKLİ KARELER MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Afyonkarahisar'daki 6 ilçeyi ziyareti sırasında, objektiflere renkli kareler yansıdı.
Bahçeli: Kahire'de Doğmak Suç mu (4)
21:40
MHP Genel Başkanı Bahçeli Başmakçı'da - MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayın Başbakan, senden cumhurbaşkanı olmaz çünkü senin konuşman yalana dayalı. Senden cumhurbaşkanı olmaz, senin faaliyetlerinin özü yolsuzluğa dayalı. Senden cumhurbaşkanı olmaz, 15-25 Aralık'ın hesabını vermeden, aklanıp paklanmadan sen, cumhurbaşkanı olmamalısın" dedi.
MHP Genel Başkanı Bahçeli Başmakçı'da -
17:55
Bahçeli: Kahire'de Doğmak Suç mu (3) Bahçeli YURTDIŞINDAKİ SEÇMENE SESLENDİ MHP lideri Bahçeli, cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Ekmeleddin İhsanoğlu'na destek istemek üzere ziyaret ettiği Afyonkarahisar'ın Dinar İlçesi'nde partililere seslendi.
17:45
Bahçeli'den, Başbakan Erdoğan'a Oy Veren Seçmene Hakaret Miliyetçi Hareket Partisi (MHP) lideri Devlet Bahçeli, yurtdışında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a oy veren seçmene hakaret ederek, “Almanya’da yaşayıp oy kullanma çağında olan her insan, bu insana Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy verirse, ya Recep Tayyip Erdoğan’da bir yanlışlık var, ya da orada oy verende bir yanlışlık var demektir” dedi.
Bahçeli'den, Başbakan Erdoğan'a Oy Veren Seçmene Hakaret
09:02
15:20
Eroğlu'nun Anketinde Erdoğan'ın Oy Oranı Yüzde 54.5 Ramazan Bayramı tatilini memleketi Afyonkarahisar'da geçiren Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, her gittiği yerde cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili soru sorarak anket yaptığını; Başbakan Erdoğan'ın yüzde 54.5 oyla cumhurbaşkanı seçileceğini tahmin ettiğini söyledi.
Eroğlu'nun Anketinde Erdoğan'ın Oy Oranı Yüzde 54.5
13:52
Eroğlu'nun Anketinde Erdoğan'ın Oy Oranı Yüzde 54.5 Ramazan Bayramı tatilini memleketi Afyonkarahisar'da geçiren Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, her gittiği yerde cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili soru sorarak anket yaptığını; Başbakan Erdoğan'ın yüzde 54.5 oyla cumhurbaşkanı seçileceğini tahmin ettiğini söyledi.
Eroğlu'nun Anketinde Erdoğan'ın Oy Oranı Yüzde 54.5
13:36
Bakan Eroğlu'ndan Paralel Yapı Operasyonu Açıklaması Paralel yapıya yönelik operasyon kapsamında tutuklanan polislerle ilgili açıklamalarda bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Bu bir casusluk hadisesidir.
Bakan Eroğlu'ndan Paralel Yapı Operasyonu Açıklaması
13:36
Bakan Eroğlu'ndan Cumhurbaşkanlığı Anketi Açıklaması Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Cumhurbaşkanlığı seçimleri konusunda kendisinin de bir anket çalışması olduğunu söyleyerek, “Benim de kendime göre yaptığım bir anketim var. Gittiğim yerlerde soruyorum, yüzde 54,5 çıkıyor ama Başbakanımızı her yerde seviyorlar görüyorsunuz” dedi.
Bakan Eroğlu'ndan Cumhurbaşkanlığı Anketi Açıklaması
17:24
Eroğlu: "Yeni Türkiye'nin devam için Erdoğan'a 'evet' diyeceğiz" - Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "70 sente muhtaç olan Türkiye bugün 136 milyar dolar dövizi olan ve 5 milyar dolar IMF'ye borç verebilecek güçte.
Eroğlu: 'Yeni Türkiye'nin devam için Erdoğan'a 'evet' diyeceğiz' -
16:51
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da Açıklaması "70 sente muhtaç olan Türkiye bugün 136 milyar dolar dövizi olan ve 5 milyar dolar IMF'ye borç verebilecek güçte.
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Afyonkarahisar'da Açıklaması
16:49
Bakan Veysel Eroğlu: Herkes Erdoğan'a Oy Verilmeli Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, yeni Türkiye için Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a oy verilmesi gerektiğini söyledi.
Bakan Veysel Eroğlu: Herkes Erdoğan'a Oy Verilmeli
13:14
Başmakçı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'ndan Ev Yardımı Başmakçı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ihtiyaç sahiplerine yönelik çalışmalar devam ediyor.
Başmakçı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'ndan Ev Yardımı
14:30
Başmakçı Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü Pazar Esnafını Ziyaret Etti Başmakçı Belediye Başkanı Ayhan Gönüllü, halk pazarını ve esnafını ziyaret etti.
15:37
Başmakçı Belediyesi Alt Yapı Çalışmaları Başmakçı Belediyesi tarafından alt yapı çalışmaları kapsamında içme suyu şebeke yenileme çalışmalarında sona gelindi.
Başmakçı Belediyesi Alt Yapı Çalışmaları
11:12
Başmakçı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Özdemir Atandı Dinar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Caner Özdemir, Başmakçı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.
Başmakçı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Özdemir Atandı
16:19
Dinar'da Hacı Adaylarına Seminer Dinar İlçe Müftülüğü, hacı adaylarına Site Camisinde seminer verdi.
Dinar'da Hacı Adaylarına Seminer
13:04
Başmakçı'da Fidan Yetiştiriciliği Kursu Başmakçı ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Türkiye İş Kurumu iş birliğinde kadınlara yönelik "fidan yetiştirme kursu" düzenlendi.
12:23
Dinar'da Ağaçlandırma Çalışmaları Dinar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından, Dinar, Başmakçı, Dazkırı ve Evciler ilçelerinde 2 yılda 2 milyon adet sedir fidanı dikildiği bildirildi.
Dinar'da Ağaçlandırma Çalışmaları
17:46
Dinar'da Fidan Bakım Çalışmaları Dinar ilçesinde, fidan bakım çalışmaları başladı.
16:51
Dazkırı Halk Eğitim Merkezi'nden Yıl Sonu Sergisi Dazkırı ilçesi Yüreğil köyünde, İlçe Halk Eğitim Merkezi tarafından yıl sonu sergisi açıldı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:18:10. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BAŞMAKÇI HABERLERİ
[Hata Bildir]