SON DAKİKA BAYRAM ALTUN HABERLERİ

Son Dakika Bayram Altun Haberleri

15:58
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yeniden Cengiz Gül Oldu Çelik-İş Sendikası 13. Olağan Genel Kurulu’nda sendika genel başkanılğına yeniden Cengiz Gül seçildi.
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yeniden Cengiz Gül Oldu
12:15
Çelik-İş Sendikası Cengiz Gül ile 'Devam' Dedi Çelik-İş Sendikası 13. Olağan Genel Kurulunda sendika genel merkez yönetimine yeniden Cengiz Gül ve ekibi seçildi.
Çelik-İş Sendikası Cengiz Gül ile 'Devam' Dedi
12:09
Çelik İş'te Gül, Yeniden Genel Başkan Çelik-İş Sendikası Genel Başkanlığına A.Cengiz Gül yeniden seçildi.
Çelik İş'te Gül, Yeniden Genel Başkan
12:24
Çelik-İş İftarına Üyelerden Yoğun İlgi Çelik-İş Sendikası'nın İsa Taş Plaza’daki iftar yemeğine üyeler yoğun ilgi gösterdi.
Çelik-İş İftarına Üyelerden Yoğun İlgi
13:48
Soma'daki Maden Faciası Nizip Enver Mebrure Okan Ortaokulu öğrencileri, Soma'da meydana gelen maden kazasında hayatını kaybeden madencilerin aileleri için okul harçlıklarını bağışladı.
14:44
Seydişehir Çelik-İş'te 4 Adaylı Kongre Hak İş’e bağlı Çelik İş Sendikası Seydişehir Şubesinin 5. Olağan genel kurulunda 4 aday yarışıyor.
12:11
Çelik- İş Sendikasından Kutlu Doğum Etkinliği Çelik İş Sendikası İskenderun Şubesi, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir kutlama etkinliği düzenledi.
Çelik- İş Sendikasından Kutlu Doğum Etkinliği
14:53
Kck'dan Tahliye Olan 48 Kişi: Tahliyemiz İktidarın Bir Lütfu Değil PKK’yı da bünyesinde bulunduran KCK yapılanmasıyla ilgili ana davada tutuklu olan ve dün tahliye edilen 48 sanık ortak basın açıklaması yaptı.
Kck'dan Tahliye Olan 48 Kişi: Tahliyemiz İktidarın Bir Lütfu Değil
04:02
Diyarbakır'daki KCK Davasında 48 Sanık Tahliye Edildi Diyarbakır 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 91'i tutuklu 175 sanıklı KCK davasından 48 kişi tahliye edildi.
Diyarbakır'daki KCK Davasında 48 Sanık Tahliye Edildi
23:58
KCK Ana Davasında 48 Tahliye PKK'nın şehir yapılanması KCK ana davasında tutuklu sanıkların yarısı tahliye edildi.
KCK Ana Davasında 48 Tahliye
21:32
Diyarbakır'daki KCK Davasında 48 Sanık Tahliye Edildi Diyarbakır 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 91'i tutuklu 175 sanıklı KCK davasından 48 kişi tahliye edildi.
Diyarbakır'daki KCK Davasında 48 Sanık Tahliye Edildi
15:44
Gül: "Çelik-İş Bükülmez Bir Bilek Olarak Yoluna Devam Edecek" Çelik-İş Sendikası 15 Ocakta yapılan seçimlerinin ardından, üyelerine bir akşam yemeği verdi.
Gül: 'Çelik-İş Bükülmez Bir Bilek Olarak Yoluna Devam Edecek'
14:31
Çelik-Iş Sendikası Genel Başkanı Gül, Dörtyol'da Çelik-Iş Sendikası Genel Başkanı A. Cengiz Gül, emeğe ve alın terine saygılı olduklarını belirterek her zaman işçinin yanında yer aldıklarını söyledi.
Çelik-Iş Sendikası Genel Başkanı Gül, Dörtyol'da
16:26
Bayram Altun: Emanet Edilen Değerleri Verimli Yönettik Iskenderun Demir ve Çelik A.Ş. Çalışanları Yardımlaşma Sandığı Vakfı Başkanı Bayram Altun, emeğin en yüce değer olduğunu söyledi.
Bayram Altun: Emanet Edilen Değerleri Verimli Yönettik
16:10
İsdemir Vakfı Bilgilendirme Toplantısı İskenderun Demir ve Çelik A.Ş. Çalışanları Yardımlaşma Sandığı Vakfı, İsdemir’in Bedelsiz Hisse Hak Sahipleri için, düzenlemiş olduğu bilgilendirme toplantısını İskenderun MKÜ Yazıcı Konservatuar Salonunda gerçekleştirdi.
İsdemir Vakfı Bilgilendirme Toplantısı
15:52
Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül: "Mmk'yı Kar Eden Bir Kuruluş Haline Getireceğiz" Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, MMK'yı kar eden bir kuruluş haline getireceklerini söyledi.
Çelik-İş Sendikası birlik ve beraberlik toplantılarını sürdürüyor.
Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül: 'Mmk'yı Kar Eden Bir Kuruluş Haline Getireceğiz'
19:15
Çelik-İş Sendikası Sivas'ta Şube Açtı Hak-İş Sendikası'na bağlı Çelik-İş Sendikası, Sivas'ta şube açtı.
Çelik-İş Sendikası Sivas'ta Şube Açtı
15:10
'Marka Olmak İsteyen İşveren Taşeron İşçiliği Terketmeye Başladı' Hak İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Türkiye'deki iş hayatının en büyük sıkıntısının taşeron işçilik olduğunu belirterek, "Taşeron işçi çalıştıran firma kısa vadede kar eder gibi görünür"...
'Marka Olmak İsteyen İşveren Taşeron İşçiliği Terketmeye Başladı'
11:56
İsdemir ile Çelik İş Sendikası Arasında 25.dönem Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı İskenderun Demir Çelik'te (İSDEMİR) 22 gün süren grevin ardından 5 Ağustos tarihinde işveren ile Çelik İş Sendikası arasında varılan uzlaşmanın sonucunda 25.dönem toplu iş sözleşmesi bugün imzalanarak resmiyet kazandı.
İsdemir ile Çelik İş Sendikası Arasında 25.dönem Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
14:59
İsdemir Grevinde Mutlu Son İşçi ve işveren temsilcileri arasında devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmayla sonuçlanan İsdemir'de 22 gündür devam eden grev bugün sona erdi.
İsdemir Grevinde Mutlu Son
17:36
Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması "Genel müdür gitsin, grev 1 saate biter"
23:04
İsdemir'deki Grev İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, İSDEMİR'deki grevle ilgili, "Bu grevin sadece ekonomik yönü yok."
İsdemir'deki Grev
15:07
Çocuklara Oyuncak Götüren Okul Müdürü Kazada Öldü Aydın'da, çocuklara oyuncak dağıtmak için gittiği mahallede kamyonun çarpması sonucu ağır yaralanan okul müdürü 62 yaşındaki Mehmet Cumhur Candan, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.
Çocuklara Oyuncak Götüren Okul Müdürü Kazada Öldü
12:35
İsdemir'de Grev Kararı İskenderun Demir Çelik Fabrikaları (İSDEMİR) ile Çelik İş Sendikası arasında yürütülen toplu iş sözleşmelerinde sonuç çıkmadı.
İsdemir'de Grev Kararı
18:11
Diyarbakır'daki Kck Davası (Anadolu Ajansı - Aziz Aslan) Diyarbakır (AA) - Diyarbakır 6.Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, tutuklu 40 sanık ile 2 tutuksuz sanık hazır bulundu.
Diyarbakır'daki Kck Davası
16:51
Tarım Teknolojileri Fuarı'nda "En İyi Buzağı" Yarışması Malatya 7'nci Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı kapsamında, "En İyi Buzağı" yarışması düzenlendi.
Tarım Teknolojileri Fuarı'nda 'En İyi Buzağı' Yarışması
19:44
Çelik - İş Senidkası Genel Başkanından Tis Açıklaması Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül devam eden toplu sözleşme görüşmelerinde ki son durum ile ilgili açıklamalarda bulundu.'Yüzde 48 verdik ama olmadı' açıklamalarına da yanıt vererek, eğer böyle bir rakam varsa hemen imzalamaya hazırım,...
19:36
Kardemir'de Tis Görüşmeleri KARDEMİR A.Ş.ile Çelik-İş Sendikası arsında 2011-2012 yıllarını kapsayacak olan Toplu İş Sözleşme (TİS) görüşmeleri ikinci oturumu bitti.
Kardemir'de Tis Görüşmeleri
18:32
Kılıçdaroğlu, Sendika Başkanlarını Kabul Etti Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinde sendika başkanlarını kabul etti.
Kılıçdaroğlu, Sendika Başkanlarını Kabul Etti
14:44
Çelik-İş Sendikası Üyeleri Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti Çelik-iş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül ve Yönetim Kurulu üyeleri CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.
Çelik-İş Sendikası Üyeleri Kılıçdaroğlu'nu Ziyaret Etti
11:13
Trabzon'da 'Korsan Servis' Protestosu Trabzon'da Karadeniz Sahil Yolu'nda bir araya gelen 150'ye yakın servis şoförü, korsan servisçiliğin önüne geçilmesi için basın açıklaması yaptılar.
Trabzon'da 'Korsan Servis' Protestosu
15:01
İsdemir'de Bayram Coşkusu Yaşandı Hatay'ın İskenderun ilçesinde İskenderun Demir Çelik Fabrikası (İSDEMİR)'de çalışan işçiler bayramlaştı.
İsdemir'de Bayram Coşkusu Yaşandı
13:35
İsdemir'de Bayramlaşma Çelik İş Sendikası İskenderun Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen Kurban Bayramı bayramlaşması İsdemir otobüs terminalinde yapıldı.
İsdemir'de Bayramlaşma
13:14
KCK Davasında Öcalan Gerginliği KCK/TM ana davasında sanıklar, Abdullah Öcalan'ın Suriye'den çıkarılmasının yıl dönümünü öne sürürek protesto yaptı.
KCK Davasında Öcalan Gerginliği
12:40
Diyarbakır'daki KCK Davası PKK'nın şehir yapılanması KCK'ya ilişkin davada, tutuklu sanıklar, Abdullah Öcalan'ın Suriye'den çıkarılışının yıl dönümü nedeniyle duruşmaya katılmak istemedi.
00:32
Malatya'da Feci Kaza: 1 Ölü, 3 Yaralı Malatya'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Malatya'da Feci Kaza: 1 Ölü, 3 Yaralı
14:41
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanlığına Ali Cengiz Gül Seçildi Çelik-İş Sendikası Genel Başkanlığına Ali Cengiz Gül seçildi.
Çelik-İş Sendikası Genel Başkanlığına Ali Cengiz Gül Seçildi
19:15
Çelik-İş Sendikası'nda Yeni Dönem Çelik İş Sendikası Olağanüstü Kongresi yapıldı.
Çelik-İş Sendikası'nda Yeni Dönem
14:08
Çelik-İş Sendikası'ndan Delege ve İş Yeri Temsilcilerine İftar Dörtyol Fourway Hotel'de düzenlenen iftar yemeğine Sanayi ve Ticaret Eski Bakanı Mehmet Dönen, Çelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi Başkanı Cengiz Gül ve Yönetim Kurulu üyeleri, İsdemir Vakfı Başkanı Bayram Altun, fabrika yöneticileri de katıldı.
Çelik-İş Sendikası'ndan Delege ve İş Yeri Temsilcilerine İftar
13:08
Çelik-İş Sendikası Üyeleri İftar Yemeğinde Buluştu Çelik-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Cengiz Gül, "Dünya normlarında sendikalar kanunu istiyoruz" dedi.
18:26
Milletvekili Karasayar: Türkiye, Parmakla Gösterilen Ülke Haline Geldi AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, Türkiye'nin dünya ülkeleri arasında parmakla gösterilecek ülkeler arasına geldiğini söyledi.
Milletvekili Karasayar: Türkiye, Parmakla Gösterilen Ülke Haline Geldi
17:21
Serada Organik Antepfıstığı Fidanı Yetiştiriyor Gaziantep'in Araban ilçesine bağlı Fıstıklıdağ köyünde bir çiftçi, serada organik Antepfıstığı fidanı yetiştirmeye başladı.
Serada Organik Antepfıstığı Fidanı Yetiştiriyor
13:20
Araban'da Bir Çiftçi, Serada Organik Antepfıstığı Fidanı Yetiştirmeye Başladı Gaziantep'in Araban ilçesine bağlı Fıstıklıdağ köyünde bir çiftçi, serada organik Antepfıstığı fidanı yetiştirmeye başladı.
13:27
İskenderun Demirçelikpor ve Çelik-İş Sendikasında Bayramlaşma Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup takımlarından İskenderun Demirçelikspor'da ve Çelik-İş Sendikasında bayramlaşma töreni düzenledi.
14:21
Diyarbakır'daki Kck Davası Diyarbakır'da, terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması olduğu iddia edilen KCK davasında Cumhuriyet Savcısı Levent Kaya, davanın başka bir ilde görülmesine ilişkin hazırladığı mütalaayı mahkemeye sundu.
13:52
"KCK Davası Başka İlde Görülsün" Savcı, davanın başka bir ilde görülmesine ilişkin hazırladığı mütalaayı mahkemeye sundu.
'KCK Davası Başka İlde Görülsün'
15:01
Başkentin Ramazan Etkinlikleri Bu Yıl Hacı Bayram'da Yapılacak Ankara Büyükşehir Belediyesinin her yıl Ramazan ayında düzenlediği etkinlikler, bu yıl Hacı Bayram-ı Veli Camisi'nde gerçekleştirilecek.
09:20
Petank Şampiyonası Türkiye Yıldızlar Gençler ve Büyükler Petank Şampiyonası sona erdi.
Petank Şampiyonası
17:33
DTP Genel Başkan Yardımcısı Bayram Altun İfade Verdi Demokratik Toplum Partisi (DTP) Genel Başkan Yardımcısı Bayram Altun, Partisinin Van'da Düzenlediği Kongrede Yaptığı Konuşma Nedeniyle Hakkında Açılan Soruşturma Kapsamında İfade Verdi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:45:56. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BAYRAM ALTUN HABERLERİ
[Hata Bildir]