17:3100
SON DAKİKA BAYRAM ALTUN HABERLERİ

Son Dakika Bayram Altun Haberleri

  İsdemir ile Çelik İş Sendikası Arasında 25.dönem Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

  İsdemir ile Çelik İş Sendikası Arasında 25.dönem Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

  İskenderun Demir Çelik'te (İSDEMİR) 22 gün süren grevin ardından 5 Ağustos tarihinde işveren ile Çelik İş Sendikası arasında varılan uzlaşmanın sonucunda 25.dönem toplu iş sözleşmesi bugün imzalanarak resmiyet kazandı. (17 Ağustos 2013 Cumartesi )

   

  İsdemir Grevinde Mutlu Son

  İsdemir Grevinde Mutlu Son

  İşçi ve işveren temsilcileri arasında devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmayla sonuçlanan İsdemir'de 22 gündür devam eden grev bugün sona erdi. (06 Ağustos 2013 Salı )

   

  Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Gül Açıklaması

  "Genel müdür gitsin, grev 1 saate biter" (25 Temmuz 2013 Perşembe )

   

  İsdemir'deki Grev

  İsdemir'deki Grev

  İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, İSDEMİR'deki grevle ilgili, "Bu grevin sadece ekonomik yönü yok." (24 Temmuz 2013 Çarşamba )

   

  Çocuklara Oyuncak Götüren Okul Müdürü Kazada Öldü

  Çocuklara Oyuncak Götüren Okul Müdürü Kazada Öldü

  Aydın'da, çocuklara oyuncak dağıtmak için gittiği mahallede kamyonun çarpması sonucu ağır yaralanan okul müdürü 62 yaşındaki Mehmet Cumhur Candan, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. (06 Temmuz 2013 Cumartesi )

   

  İsdemir'de Grev Kararı

  İsdemir'de Grev Kararı

  İskenderun Demir Çelik Fabrikaları (İSDEMİR) ile Çelik İş Sendikası arasında yürütülen toplu iş sözleşmelerinde sonuç çıkmadı. (04 Temmuz 2013 Perşembe )

   

  Diyarbakır'daki Kck Davası

  Diyarbakır'daki Kck Davası

  (Anadolu Ajansı - Aziz Aslan) Diyarbakır (AA) - Diyarbakır 6.Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, tutuklu 40 sanık ile 2 tutuksuz sanık hazır bulundu. (27 Mayıs 2013 Pazartesi )

   

  Tarım Teknolojileri Fuarı'nda 'En İyi Buzağı' Yarışması

  Tarım Teknolojileri Fuarı'nda "En İyi Buzağı" Yarışması

  Malatya 7'nci Doğu ve Güneydoğu Anadolu Tarım Teknolojileri, Makine, Hayvancılık ve Gıda Fuarı kapsamında, "En İyi Buzağı" yarışması düzenlendi. (13 Nisan 2013 Cumartesi )

   

  Çelik - İş Senidkası Genel Başkanından Tis Açıklaması

  Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül devam eden toplu sözleşme görüşmelerinde ki son durum ile ilgili açıklamalarda bulundu.'Yüzde 48 verdik ama olmadı' açıklamalarına da yanıt vererek, eğer böyle bir rakam varsa hemen imzalamaya hazırım,... (03 Nisan 2013 Çarşamba )

   

 

  İsdemir'de Bayram Coşkusu Yaşandı

  İsdemir'de Bayram Coşkusu Yaşandı

  Hatay'ın İskenderun ilçesinde İskenderun Demir Çelik Fabrikası (İSDEMİR)'de çalışan işçiler bayramlaştı. (26 Ekim 2012 Cuma )

   

  İsdemir'de Bayramlaşma

  İsdemir'de Bayramlaşma

  Çelik İş Sendikası İskenderun Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen Kurban Bayramı bayramlaşması İsdemir otobüs terminalinde yapıldı. (26 Ekim 2012 Cuma )

   

Manşet Haberleri