SON DAKİKA BEHÇET SAATCI HABERLERİ

Son Dakika Behçet Saatcı Haberleri


BEHÇET SAATCI

Akdeniz'in şirin ilçesi Fethiye, meydana gelen 7.2'lik bir depremle yerle bir oldu. Çok büyük acıların ve yoklukların yaşandığı bu yıl, aynı zamanda bugünün modern Fethiye'sini oluşturan Behçet Saatcı'nın da doğduğu yıldı.Orta gelirli bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelen Behçet Saatcı, ilk,... Devamı

19:25
Saatcı: "Fethiye'yi İl Yapsınlar, Kapı Kapı Dolaşır Oy İsterim!" Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Fethiye’yi il yapsınlar, kapı kapı dolaşır oy isterim” dedi.
Saatcı: 'Fethiye'yi İl Yapsınlar, Kapı Kapı Dolaşır Oy İsterim!'
10:04
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı Fethiye’de Rum köyü olarak bilinen Kayaköy’ün Osmanlı arşivlerinde "Kayı" isminde Türk köyü olduğu düzenlenen konferansla belgelerle anlatıldı.
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı
20:05
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı Kayaköy'ün Türk köyü olduğu belgelerle anlatıldı- Muğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenen "Osmanlı Arşivleri ve Belgeler Işığında Kayı Köyü Tarihi" konulu panelde, Rum köyü olarak bilinen Kayaköy'ün Osmanlı arşivlerinde "Kayı" isminde Türk köyü olduğu belgeleriyle anlatıldı- SDÜ Yeni ve Yakın Çağ Tarihi Uzmanı Doç.Dr. Karaca: - "Osmanlı belgelerinde Rumların yaşadığı yer Elviz olarak geçiyor.
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı
17:41
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı Fethiye'de Rum köyü olarak bilinen Kayaköy'ün Osmanlı arşivlerinde "Kayı" isminde Türk köyü olduğu belgeleriyle anlatıldı.
Kayaköy'ün Türk Köyü Olduğu Belgelerle Anlatıldı
18:24
70'lik Çift Huzurevinde Evlendi 70'lik çift huzurevinde evlendi - Muğla'nın Fethiye ilçesinde huzurevinde yaşayan ve evlenmeye karar veren 75 yaşındaki Safinaz Akbaba ile 77 yaşındaki AhmetTezcan'ın nikah şahitliğini, Vali Amir Çiçek yaptı Fethiye Belediyesi Huzurevinde yaşayan 75 ve 77 yaşındaki çift, düzenlenen törenle dünyaevine girdi.
70'lik Çift Huzurevinde Evlendi
17:58
Huzurevinde Evlendiler Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde huzurevinde tanışıp birbirlerine aşık olan 3'er çocuk sahibi 77 yaşındaki Ahmet Tezcan ile 75 yaşındaki Safinaz Akbaba, törenle dünya evine girdi.
Huzurevinde Evlendiler
17:07
İkinci Baharlarını Yaşıyorlar Fethiye’de huzurevinde kalan 77 yaşındaki Ahmet Tezcan ile 75 yaşındaki Safinaz Akbaba Muğla valisi ve eşinin de katıldığı törenle evlendi.
İkinci Baharlarını Yaşıyorlar
16:33
Huzurevinde Tanışıp Evlendiler Fethiye'de huzurevinde kalan Ahmet Tezcan ile 75 yaşındaki Safinaz Akbaba Muğla valisi ve eşinin de katıldığı törenle evlendi.
Huzurevinde Tanışıp Evlendiler
16:05
Spor Toto 2. Lig FETHİYE’DE GOL SESİ YOK: 0-0KIRMIZI KART: Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Fethiyespor, sahasında ağırladığı Keçiörengücü ile 0-0 berabere kaldı.
Spor Toto 2. Lig
09:40
Fethiyeli Yazar Sadettin Yalçın Hayatını Kaybetti FETAV kültür ve sanat komisyonunda çeşitli etkinliklerde de yer alan Sadettin Yalçın, 79 yaşında vefat etti.
Fethiyeli Yazar Sadettin Yalçın Hayatını Kaybetti
11:20
Behçet Saatcı: Yapılan Operasyonu Doğru Bulmak Yanlış Olur Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, bazı medya kuruluşlarına yönelik operasyona tepki gösterdi.
18:40
AK Parti Fethiye 5. Olağan Genel Kurulu Mevcut başkan Sarıhan, yeniden seçildi.
13:25
Fethiye Ak Partide Kadir Sarıhan 2. Kez Yine Başkan Oldu AAk Parti Fethiye ilçe kongresine yoğun katılım oldu.
Fethiye Ak Partide Kadir Sarıhan 2. Kez Yine Başkan Oldu
10:35
Alışveriş ve Yaşam Merkezi Fethiye'ye Ödül Getirdi Her yıl Arkitera Mimarlık Merkezi tarafından verilen geleneksel Arkitera Ödülleri, ARKIMEET 2014 töreninde sahiplerini buldu.
Alışveriş ve Yaşam Merkezi Fethiye'ye Ödül Getirdi
13:35
Fethiye'de Taksiciler Eylem Yaptı Muğla Büyükşehir Belediyesinin taksilere yönelik düzenlemesi, Fethiye'deki taksi esnafı tarafından protesto edildi.
13:11
Fethiye'de Taksicileren Yönetmelik Tepkisi Muğla'nın Fethiye ilçesinde eylem yapan taksiciler, Büyükşehir Belediyesinin yeni uygulamaya koyduğu Ticari Taksi Yönetmeliğini protesto etti.
Fethiye'de Taksicileren Yönetmelik Tepkisi
12:47
Fethiye'de Taksiciler Eylem Yaptı Muğla Büyükşehir Belediyesinin taksilerdeki 7 olan koltuk sayısını 5'e indirmesi, araç yaşının 10 ile sınırlandırması ve 180 gün boşta kalan plakaya el koyması kararına taksiciler tepki gösterdi.
Fethiye'de Taksiciler Eylem Yaptı
09:43
Fethiyeli Taksicilerden Muğla Büyükşehir Belediyesine Eleştiri Muğla'nın Fethiye ilçesinde faaliyet gösteren taksiciler, getirilen yeni düzenleme nedeniyle CHP'li Muğla Büyükşehir belediyesini eleştirdi.
Fethiyeli Taksicilerden Muğla Büyükşehir Belediyesine Eleştiri
09:41
Başkan Saatcı'dan Osman Nuri Demir'e Geçmiş Olsun Ziyareti Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Fethiye Ziraat Odası Başkanı Osman Nuri Demir'e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Saatcı'dan Osman Nuri Demir'e Geçmiş Olsun Ziyareti
01:00
4. Uluslararası Muğla Arıcılık ve Çam Balı Kongresi 4. Uluslararası Muğla Arıcılık ve Çam Balı Kongresi, Avrupa'nın en önemli ve en eski arıcılık birliklerinden olan Apislavia'nın 20. Kongresi ile eş zamanlı olarak Fethiye'de başladı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdür Yardımcısı Özgün: "Ülkemizin önemli bir değeri olan arıcılık.
4. Uluslararası Muğla Arıcılık ve Çam Balı Kongresi
15:28
29 Ekim - Atatürk'ün Benzeri Zeybek Oynadı - Cumhuriyet'in 91'inci kuruluş yıl dönümü, Muğla ve ilçelerinde törenle kutlandıMUĞLA (AA) - Cumhuriyet'in 91'inci kuruluş yıl dönümü, Muğla ve ilçelerinde törenle kutlandı.
29 Ekim - Atatürk'ün Benzeri Zeybek Oynadı
13:18
Öğrenciler Kapı Kapı Dolaşarak Çevresel Bilgilendirme Yapacak Fethiye Belediyesi ve Muğla Üniversitesi arasında imzalanan protokol ile Ali Mefharet Sıtkı Koçman Meslek Yüksekokulu çevre koruma ve kontrol bölümü öğrencileri ve belediye ekipleri Fethiye’de kapı kapı dolaşarak çevresel bilgilendirme yapacak.
Öğrenciler Kapı Kapı Dolaşarak Çevresel Bilgilendirme Yapacak
01:07
Türk Yıldızları Nefes Kesti Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi "Türk Yıldızları"nın, 15. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali kapsamında Çalış Plajı semalarında gerçekleştiği gösteri nefesleri kesti.
Türk Yıldızları Nefes Kesti
19:01
Türk Yıldızları Fethiye'de Nefesleri Kesti Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi "Türk Yıldızları"nın, 15. Uluslararası Ölüdeniz Hava Oyunları Festivali kapsamında Çalış Plajı semalarında gerçekleştiği gösteri nefesleri kesti.
Türk Yıldızları Fethiye'de Nefesleri Kesti
13:09
Sultan Teyze Bu Kış Rahat Edecek Muğla'nın Fethiye İlçesi'ndeki derme çatma barakada tek başına yaşayan 60 yaşındaki Sultan Ege, yardımseverler tarafından yapılan yeni evine taşındı.
Sultan Teyze Bu Kış Rahat Edecek
09:57
Barakadan Kurtulan Sultan Teyze'nin Artık Evi Var Derme çatma bir barakada yaşamını sürdüren 60 yaşındaki Sultan Teyze’ye Fethiye Belediyesi ve Göcek’in yardımsever esnafları sahip çıktı.
Barakadan Kurtulan Sultan Teyze'nin Artık Evi Var
09:53
Başkan Saatcı'dan CHP'ye Eleştiri Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Büyükşehir ve Akdeniz Belediyeler Birliği Büyükşehir Yasası’nı da içerisinde kapsayan seminer başlattı.
Başkan Saatcı'dan CHP'ye Eleştiri
17:00
Now We Move" Etkinliğinin Türkiye Ayağı Fethiye'den Başlatıldı Uluslararası Spor ve Kültür Organizasyonu, Avrupa Bisikletçiler Federasyonu ve AB tarafından desteklenen "Şimdi hareket zamanı" etkinliğinin Türkiye ayağı, Muğla'nın Fethiye ilçesinde düzenlenen etkinliklerle başlatıldı.
23:23
Fethiyespor: 1 Ofspor: 1 Spor Toto 2. Lig Beyaz grupta akşam oynanan maçta Fethiyespor kendi evinde Ofsporla 1-1 berabere kaldı.
Fethiyespor: 1 Ofspor: 1
20:57
Vatandaş İsyan Etti: Alt Geçit Yapın Muğla'da ölümlü kazaların yaşandığı güzergaha alt geçit yapılmasını isteyen köylüler Fethiye-Muğla Karayolu'nu trafiğe kapattı.
Vatandaş İsyan Etti: Alt Geçit Yapın
20:28
Mahalleliden Alt Geçit Eylemi Muğla Karayolu'nu trafiğe kapattı.
Mahalleliden Alt Geçit Eylemi
14:24
Eylül Ayı Toplantısında Kararlar Oy Birliği ile Çıktı Fethiye Belediye Meclisinde yaz tatili sona erdi.
Eylül Ayı Toplantısında Kararlar Oy Birliği ile Çıktı
13:43
Fethiyespor'dan Engelli Taraftara Jest Fethiyespor, kendi evinde Menemen Belediye Spor ile 0-0 berabere kaldığı sezonun ilk maçına bedensel engelli Ulaş Yöntem'in tasarımı olan formayla çıktı.
Fethiyespor'dan Engelli Taraftara Jest
09:25
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup Spor Toto 2.Lig takımlarından Fethiyespor ligin ilk haftasında konuk ettiği ettiği Menemen Belediye Spor’a takıldı.
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup
16:57
"Kavga Değil, Fethiyelinin Hakkını Arıyorum" Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Göcek Sağlık Kabini açılışında Büyükşehir Belediyesiyle ilgili de açıklamalarda bulundu.
'Kavga Değil, Fethiyelinin Hakkını Arıyorum'
14:40
Fethiyeliler Komşularıyla İftar Yaptı Fethiye Belediyesi tarafından Ramazan ayında hoşgörü, sevgi ve kardeşliğin sürdürülmesi, komşu ilişkilerinin daha da arttırılmasını amaçlayan “Komşunla iftar aç” sosyal projesi binlerce Fethiyelinin katılımıyla yapıldı.
Fethiyeliler Komşularıyla İftar Yaptı
11:40
Fethiyeliler Komşularıyla İftar Açtı Muğla'nın Fethiye ilçesinde Belediye Başkanı Demokrat Partili Behçet Saatcı'nın çağrısı üzerine binlerce Fethiyeli, komşularıyla iftar yaptı.
Fethiyeliler Komşularıyla İftar Açtı
15:44
Pazartesi Günü Konu Komşu İftarını Birlikte Açacak Muğla'nın Fethiye ilçesinde komşuluk bağlarını güçlendirmek amacıyla belediye tarafından 'Komşunla İftar Et' kampanyası başlatıldı.
Pazartesi Günü Konu Komşu İftarını Birlikte Açacak
16:12
Fethiye'yi Kamp Merkezi Yapma Çalışmaları TVF Başkanı Mutlugil: "Fethiye'ye bir kamp merkezi oluşturma hedefimiz var"
Fethiye'yi Kamp Merkezi Yapma Çalışmaları
18:45
Belediye İşçileri Son Yolculuklarına Uğurlandı Ölüdeniz’den Fethiye istikametine gelirken bir eve ve elektrik direğine çarparak devrilen çöp kamyonunda hayatını kaybeden iki belediye işçisi için tören düzenlendi.
Belediye İşçileri Son Yolculuklarına Uğurlandı
17:17
Muğla'da Çöp Kamyonunun Devrilmesi Fethiye'de çöp kamyonunun devrilmesi sonucu hayatını kaybeden 2 temizlik işçisinin cenazesi, belediye önünde düzenlenen törenin ardından toprağa verildi.
Muğla'da Çöp Kamyonunun Devrilmesi
10:28
Kamyon Elektrik Direğine Çarptı, 2 Kişi Öldü, 1 Kişi Akıma Kapıldı Fethiye'de belediyeye ait çöp kamyonun devrilerek beton elektrik direğine çarpması sonucu 38 yaşındaki Yüksel Güzel ve 44 yaşındaki Kadir Akbulut öldü.
09:35
Muğla'da Çöp Kamyonu Devrildi: 2 Ölü, 1 Yaralı Fethiye'de çöp kamyonunun devrilmesi sonucu 2 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.
Muğla'da Çöp Kamyonu Devrildi: 2 Ölü, 1 Yaralı
12:11
Erkan Petekkaya, Fethiye'de Tatil Yapıyor Ünlü Oyuncu Erkan Petekkaya, Fethiye'de tatil yapıyor.
Erkan Petekkaya, Fethiye'de Tatil Yapıyor
11:37
Uzunyurt "Faralya" Oldu Fethiye Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Behçet Saatcı başkanlığında Temmuz ayı olağan toplantısını yaptıktan sonra tatile girdi.
Uzunyurt 'Faralya' Oldu
23:09
Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde Dünyaca Ünlü Kumburnu ve Belceğiz Plajlarının İşletme Hakkının Özel... Fethiye AYAKLANDI Yeniden ihaleye çıkarılan Kumburnu ve Belceğiz plajlarının, giriş kapısı, otopark ve su sporları faaliyetlerinin MUÇEV Turizm Şirketi, büfe, kafeterya, şemsiye ve şezlongların ise ihaleyi kazanan özel bir firma tarafından işletileceğinin duyulması Fethiye'deki sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve turizmcileri ayaklandırdı.
Muğla'nın Fethiye İlçesi'nde Dünyaca Ünlü Kumburnu ve Belceğiz Plajlarının İşletme Hakkının Özel...
22:12
Fethiye Halkı Plajlarını Geri İstiyor – MUĞLA'nın Fethiye İlçesi'nde dünyaca ünlü Kumburnu ve Belceğiz plajlarının işletme hakkının özel bir şirkete verilmesine tepki gösteren yaklaşık 2 bin Fethiyeli eylem yaptı.
21:39
Ölüdeniz'de Plajların Özel Şirkete Verilmesi Protesto Edildi Fethiye'de dünyaca ünlü Ölüdeniz plajlarının özel şirkete ihale edilmesini protesto etmek isteyen sivil toplum kuruluşları eylem yaptı.
Ölüdeniz'de Plajların Özel Şirkete Verilmesi Protesto Edildi
20:31
Fethiyeliler, Kumburnu ve Belcekız plajları için yürüdü - Fethiye'deki Kumburnu ve Belcekız plajlarının ihaleyle özel bir şirkete verilmesine tepki gösteren vatandaşlar plajda eylem yaptı.
Fethiyeliler, Kumburnu ve Belcekız plajları için yürüdü -
20:03
Fethiyeliler, Kumburnu ve Belcekız Plajları İçin Yürüdü Muğla'nın Fethiye ilçesindeki Kumburnu ve Belcekız plajlarının ihaleyle özel bir şirkete verilmesine tepki gösteren vatandaşlar, belediye bandosu eşliğinde plajda yürüyüş yaptı.
Fethiyeliler, Kumburnu ve Belcekız Plajları İçin Yürüdü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 10:42:37. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BEHÇET SAATCI HABERLERİ
[Hata Bildir]