SON DAKİKA BEHZAT UYGUR HABERLERİ

Son Dakika Behzat Uygur Haberleri

 • 14:09Uygur Kardeşler: Kayseri Muhteşem Bir ŞehirUygur Kardeşler: Kayseri Muhteşem Bir ŞehirKayseri Büyükşehir Belediyesi'nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında 'Marko Paşa' müzikali ile Kayseri'ye gelen Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, her geldiklerinde Kayseri'yi çok daha güzelleşmiş bulduklarını söyledi.
 • 11:19Kayseri Muhteşem Bir ŞehirKayseri Muhteşem Bir Şehir"Büyükşehir Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında Markopaşa Müzikali ile Kayseri’ye gelen Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler Kayseri’yi her geldiklerinde çok daha güzelleşmiş bulduklarını söyledi.
 • 16:50Uygur Kardeşler, 'Marko Paşa' ile Kayseri'deUygur Kardeşler, 'Marko Paşa' ile Kayseri'deKayseri Büyükşehir Belediyesi, Öğretmenler Günü nedeniyle Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu'nu Kayseri'ye getirdi.
 • 16:34Uygur Kardeşler Kayseri'de Sanhe AldıKayseri Büyükşehir Belediyesi'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlikte Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu oyun sahneledi.
 • 11:04Uygur Kardeşlerin Müzikali Kayseri'deUygur Kardeşlerin Müzikali Kayseri'deKayseri Büyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu'nu Kayseri'ye getirdi.
 • 10:35Uygurlar Markopaşa ile Kayseri'deUygurlar Markopaşa ile Kayseri'deBüyükşehir Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu’nu Kayseri’ye getirdi.
 • 13:46Nejat Uygur Buca'da Kahkahalarla AnıldıNejat Uygur Buca'da Kahkahalarla AnıldıTürk Tiyatrosunun duayen ismi Nejat Uygur, ölümünün ikinci yılında Buca Belediyesinin düzenlediği gecede anıldı.
 • 14:04Nejat Uygur, Bilecik Tiyatro Festivali'nde AnıldıNejat Uygur, Bilecik Tiyatro Festivali'nde AnıldıTiyatro sanatçısı Nejat Uygur, ölümünün 2'nci yılında Bilecik'de düzenlenen Ulusal Tiyatro Festivali'nde anıldı.
 • 10:36Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur AnıldıTiyatro Sanatçısı Nejat Uygur Anıldı"Markopaşa müzikali" adlı oyunundan detaylar- Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı'nın konuşması- Nejat Uygur'un sahne aldığı oyunlardan kesitlerin sergilendiği slayt gösterimi - Helva dağıtımı - Nejla Uygur'un açıklaması - Uygur kardeşlerin açıklamaları Bilecik Belediyesi tarafından düzenlenen "10. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali"nde Nejat Uygur'un eşi Nejla Uygur ile Behzat ve Süheyl Uygur kardeşlerin oynadığı "Markopaşa müzikali" adlı oyun sahnelendi.
 • 02:14Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur AnıldıBilecik Belediyesi tarafından düzenlenen "10. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali"nde Nejat Uygur'un eşi Nejla Uygur ile Behzat ve Süheyl Uygur kardeşlerin oynadığı "Markopaşa müzikali" adlı oyun sahnelendi.
 • 16:55Behzat Uygur'dan Nejat Uygur'a Duygusal MesajBehzat Uygur'dan Nejat Uygur'a Duygusal MesajBehzat Uygur, 18 Kasım 2013'te hayatını kaybeden tiyatro sanatçısı babası Nejat Uygur için facebook sayfasında duygusal bir mesaj yayınladı.
 • 16:31Nejat Uygur Kabri Başında AnıldıNejat Uygur Kabri Başında AnıldıHaber-Kamera: Erhan TEKTEN İstanbul DHA Nejat Uygur ölümünün 2. yıl dönümünde Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.
 • 14:16Nejat Uygur Kabri Başında AnıldıNejat Uygur Kabri Başında AnıldıI Kerim okunarak başlanan anma töreninin ardından lokum dağıtıldı.
 • 18:0210. Bilecik Ulusal Tiyatro Festivali BaşlıyorBilecik Belediyesi öncülüğünde ve Kültür Bakanlığının da katkıları ile 2004 yılından bu yana devam eden Bilecik Ulusal Tiyatro festivalinin bu yıl 10.su gerçekleşecek.
 • 09:29Necla Uygur'dan Başkan Hasan Akgün'e Duygusal TeşekkürBüyükçekmece’deki tiyatroseverlerin karşısına ‘Marko Paşa’ isimli müzikalle çıkan Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin performansı vatandaşlardan büyük beğeni topladı.
 • 15:21Kasım Ayında 28 Kültürel Etkinlik YapılacakKayseri Büyükşehir Belediyesi Kasım ayında da tiyatrodan konsere, konferanstan gezi programlarına kadar bir dizi etkinlikle sosyal hayata renk katmaya devam edecek.
 • 13:30Büyükşehir Sosyal Hayata Renk KatıyorBüyükşehir Sosyal Hayata Renk KatıyorBüyükşehir Belediyesi Kasım ayında da birbirinden güzel etkinlikler gerçekleştirecek.
 • 09:03Uygur Kardeşlerden Kahkaha TufanıKartal’daki tiyatro severlerin karşısına ‘Marko Paşa’ isimli müzikal oyunla çıkan usta tiyatro oyuncuları Süheyl ve Behsat Uygur kardeşler, sergiledikleri performansla izleyicilerin büyük beğenisini topladı.
 • 20:39Karacabey LongozuKaracabey Longozu" İçin İkinci Klip ÇekiliyorGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Klipten görüntü- Karacabeyli doğa fotoğrafçısı Alper Tüydeş'in açıklaması "Karacabey Longozu" için ikinci klip çekiliyor- Karacabeyli doğa fotoğrafçısı Tüydeş, kişisel çabaları ve ünlülerin desteğiyle çektiği "Karacabey Longozu diye bir yer var" adlı klibiyle ayda yarım milyon izleyiciye ulaşmayı hedefliyor Endemik bitkileri, büyük sazlıkları, heybetli ağaçlarıyla görsel bir şölen sunan ve yüzlerce göçmen kuş türünü ağırlayan Karacabey Longozu'nun (su basar ormanları) tanıtımı için ikinci klip çekiliyor.
 • 13:26Karacabey Longozu" İçin İkinci Klip ÇekiliyorEndemik bitkileri, büyük sazlıkları, heybetli ağaçlarıyla görsel bir şölen sunan ve yüzlerce göçmen kuş türünü ağırlayan Karacabey Longozu'nun (su basar ormanları) tanıtımı için ikinci klip çekiliyor.
 • 09:43Karacabey Longozuna İkinci KlipKaracabey Longozuna İkinci KlipKaracabeyli Doğa Fotoğrafçısı Alper Tüydeş, kişisel çabalarıyla ‘Karacabey Longozu diye bir yer var’ sloganıyla başlattığı sorumluluk projesi bugün ünlü isimlerin de desteğiyle yüz binlerce insana ulaşıyor.
 • 09:20Karacabey Longoz'una İkinci KlipKaracabey Longoz'una İkinci KlipBursa Karacabeyli Doğa Fotoğrafçısı ve aynı zaman Belediye Basın Sorumlusu Alper Tüydeş, kişisel çabalarıyla ve ‘Karacabey Longozu Diye Bi Yer Var’ sloganıyla başlattığı sosyal sorumluluk projeleri bugün ünlü isimlerin de desteğiyle yüz binlerce insana ulaşıyor.
 • 01:01Behzat Uygur, İşte Benim Stilim Sahnesinde...Behzat Uygur, İşte Benim Stilim Sahnesinde...İşte Benim Stilim All Star'ın 23 Ekim 2015 akşamı yayınlanan yeni bölümünde gala gecesi özel konuğu Behzat Uygur şarkılarıyla herkesi coşturdu.
 • 14:05'Hasta Etme Adami' Güldürdü!'Hasta Etme Adami' Güldürdü!Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin oynadığı 'Hasta Etme Adamı' isimli tiyatro seyircilerin gözlerinden yaşlar gelinceye kadar güldürdü.
 • 21:51İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi Tanıtım (Yaşar İpek& Beyza Durmaz& Behzat Uygur)İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi Tanıtım (Yaşar İpek& Beyza Durmaz& Behzat Uygur)Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve sunucu Öykü Serter'le İşte Benim Stilim All Star Cuma akşamı Eleme Gecesi ile ekranlarda.
 • 17:04Levent Kırca Son Yolculuğuna UğurlandıKaraciğer kanseri tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Levent Kırca, toprağa verildi.
 • 15:41Kırca'yı Sanatçı Dostları Son Yolculuğunda Yalnız BırakmadıKırca'yı Sanatçı Dostları Son Yolculuğunda Yalnız Bırakmadı'Olacak O kadar' programı ve çeşitli tiyatro tiplemeleriyle izleyicilerin gönlünde özel bir yeri olan sanatçı Levent Kırca, Levent Afet Yolal Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
 • 15:21Uygur Kardeşler'den Marko Paşa MüzikaliUygur Kardeşler'den Marko Paşa MüzikaliSüheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu, Türk tiyatrosunda önemli bir yere sahip olan "Marko Paşa" isimli oyunu İzmirli sanatseverle buluşturacak.
 • 23:53Bülent Mert Vine - En İyi Bülent Mert Vine'ları ( Bu Zamana Kadar Olan Hepsi )Bülent Mert Vine - En İyi Bülent Mert Vine'ları ( Bu Zamana Kadar Olan Hepsi )Bülent Mert, Bülent Mert Vine, Bülent Mert Vineleri, Bülent Mert Tüm Vineleri, Ankara Vine, Ankaralı, - vine, vine türkiye, hakan hepcan vine, hakan hepcan, erkan aker vine, halil söyletmez vine, halil söyletmez nejat uygur vine, hakan kakız vine, erkan aker, vine hakan hepcan, vine videos, torbacı vine,
 • 02:03Sahnede İstediği Gibi AnıldıNejat Uygur'un Türk Tiyatrosu'na uyarladığı oyunu, Süheyl ve Behzat Uygur, tiyatro severlerin beğenisine sundu.
 • 09:55Markopaşa Müzikali, Açıkhava'da SahnelendiMarkopaşa Müzikali, Açıkhava'da SahnelendiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Markopaşa Müzikali'nden detay Markopaşa Müzikali, Açıkhava'da sahnelendi Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Nejat Uygur'un uzun yıllar oynadığı Markopaşa Müzikali yeniden izleyiciyle buluştu.
 • 01:29Markopaşa Müzikali, Açıkhava'da SahnelendiTiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Nejat Uygur'un uzun yıllar oynadığı Markopaşa Müzikali yeniden izleyiciyle buluştu.
 • 15:34Usta Tiyatrocu Nejat Uygur "Markopaşa" ile anılacak!Türk Tiyatrosu'nun komedi alanındaki en büyük ustalarından Nejat Uygur, doğumunun 88. yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü'nün katkılarıyla Süheyl&Behzat Uygur Tiyatrosu tarafından hazırlanan "Markopaşa" müzikali ile anılacak.
 • 13:51Usta Tiyatrocu Nejat Uygur Usta Tiyatrocu Nejat Uygur "Markopaşa" ile AnılacakNejat Uygur, doğumunun 88. yılında Süheyl&Behzat Uygur Tiyatrosu tarafından hazırlanan "Markopaşa" müzikali ile anılacak.
 • 13:523. Nesil Uygur Geliyor!3. Nesil Uygur Geliyor!Türk tiyatrosunun unutulmaz ismi Nejat Uygur'un torunu, oyuncu Behzat Uygur'un kendi ismini taşıyan oğlu Behzat Uygur "Dolunay" isimli şarkısıyla müzik dünyasına merhaba dedi.
 • 15:33Aliağa'dan Markopaşa GeçtiAliağa'dan Markopaşa GeçtiTürk tiyatrosunun duayen isimlerinden merhum Nejat Uygur'un prestij oyunlarından Markopaşa'yı, uzun yıllar sonra danslarla ve şarkılarla zenginleştirerek yeniden yorumlayan Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu, perdelerini bu kez İzmir'in Aliağa ilçesinde açtı.
 • 14:28Aliağa'dan 'MARKOPAŞA' Geçti'Markopaşa'yı uzun yıllar sonra danslarla ve şarkılarla zenginleştirerek yeniden yorumlayan 'Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu' perdelerini bu kez Aliağalı tiyatro severler için açtı.
 • 11:49Nejat Uygur'un 'Marko Paşa'sı Aliağa'ya GeliyorNejat Uygur'un 'Marko Paşa'sı Aliağa'ya GeliyorRamazan ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında, Türk tiyatrosunun komedi dalındaki en büyük ustalarından Nejat Uygur’un uzun yıllar başarıyla sahnelediği ‘Marko Paşa’ isimli oyunu İzmir’in Aliağa ilçesinde tiyatroseverlerle buluşacak.
 • 11:15Nejat Uygur'un 'MARKO Paşa'sı Aliağa'ya Geliyor Türk tiyatrosunun komedi dalındaki en büyük ustalarından merhum Nejat Uygur'un, uzun yıllar başarıyla sahnelediği 'Marko Paşa' isimli oyunu Aliağa'da sahne alacak.
 • 11:19Süheyl-Behzat Uygur; İzleyici Sorunumuz YokSüheyl-Behzat Uygur; İzleyici Sorunumuz YokSüheyl ve Behzat Uygur, Türk Tiyatrosu'nun bugünkü durumunu iyi gördüklerini, izleyici sorunları olmadığını söyledi.
 • 10:47Süheyl ve Behzat Uygur'a, Babalarının Adını Taşıyan SahnedeSüheyl ve Behzat Uygur'a, Babalarının Adını Taşıyan Sahnede* Süheyl ve Behzat Uygur, babaları tarafından yıllarca başarı ile oynadığı 'Marko Paşa' isimli oyunu, İstanbul Avcılar'da babalarının adı verilen amfi tiyatroda sahneledi.
 • 10:23Süheyl ve Behzat Uygur'a, Babalarının Adını Taşıyan Sahnede Atatürk HeykelciğiSüheyl ve Behzat Uygur'a, Babalarının Adını Taşıyan Sahnede Atatürk HeykelciğiSüheyl ve Behzat Uygur, babaları tarafından yıllarca başarı ile oynadığı 'Marko Paşa' isimli oyunu, İstanbul Avcılar'da babalarının adı verilen amfi tiyatroda sahneledi.
 • 12:54Uygur Kardeşlerden Kahkaha Dolu OyunUygur Kardeşlerden Kahkaha Dolu OyunTürk Tiyatrosu’nun en büyük değerlerinden biri olan Nejat Uygur’un oğulları Süheyl ve Behzat Uygur Kardeşler Marko Paşa adlı müzikal oyunu ile Bucalı tiyatro severlerin karşısına çıktı.
 • 12:05Nazım'ın Adı Buca'da YaşayacakNazım'ın Adı Buca'da YaşayacakBuca Belediyesi, Türk ve dünya şiirinin unutulmaz ismi Nazım Hikmet Ran’ı adını taşıyan parkın ardından, heykeli ile de ölümsüzleştirdi.
 • 15:33Barbaros Dikmen Vine - En İyi Barbaros Dikmen Vine'ları ( Bu Zamana Kadar Olan Hepsi )Barbaros Dikmen Vine - En İyi Barbaros Dikmen Vine'ları ( Bu Zamana Kadar Olan Hepsi )Barbaros Dikmen, Barbaros Dikmen Vine, Barbaros Dikmen Tüm Vineleri Barbaros Dikmen Bugüne kadar hepsi Barış Çetiner Paşa, Ahmet elbistanlı, evdeki adam, burak cem oğuz, barbaros dikmen, akın kırık, alper rende, gönül şahan, berkcan güven, emre balık, emre mutlu, bilal hancı, dış mimar, emrah şahan,
 • 11:34Marko Paşa' Kırdı GeçirdiMarko Paşa' Kırdı GeçirdiBüyük usta Nejat Uygur’un uzun yıllar oynadığı ’Marko Paşa’ isimli tiyatro oyununu, eşi Nejla Uygur ile oğulları Süheyl ve Behzat Uygur’un yer aldığı Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde sahneledi.
 • 14:55Hoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi'ne Yoğun İlgiHoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi'ne Yoğun İlgiHoca Ahmet Yesevi Kültür Merkezi’nde düzenlenen konser ve tiyatrolar yoğun ilgi görüyor.
 • 19:49Başkan Topbaş: Başkan Topbaş: "Anne En Büyük Öğreticidir"İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, 10 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe katıldı.
 • 17:51Kazan - Uygur Kardeşler: Babamızı Çok ÖzlüyoruzKazan - Uygur Kardeşler: Babamızı Çok ÖzlüyoruzUygur kardeşler: Babamızı çok özlüyoruz Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler anneleri Necla Uygur ile birlikte Türk tiyatrosunun büyük ustası babaları Nejat Uygur'un 25 yıl önce sahneye koyduğu 'Marko Paşaö müzikal oyunu ile Ankara'nın Kazan İlçesi'nde sahne aldı.
 • 00:58Marko Paşa Akyurt'taMarko Paşa Akyurt'taSüheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu'nun sezon oyunlarından Marko Paşa Müzikali, Akyurtlu tiyatroseverlere keyifli dakikalar yaşattı.