SON DAKİKA BEHZAT UYGUR HABERLERİ

Son Dakika Behzat Uygur Haberleri


BEHZAT UYGUR

Behzat Uygur tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. Nejat Uygur'un oğludur.

Filmografi
2009 - Korolar Carpışıyor (Sunucu)
2008 - Harika Show(Sunucu)
2008 - Amiral Battı(Sunucu)
2007 - Buzda Dans (Sunucu)
2003 - Hırçın Menekşe (Yağız)
2002 - Yeşil Işık
2001 -... Devamı

15:02
Nihat Doğan, ATV ile Anlaştı Televizyon dünyasının önemli figürlerinden biri olan Nihat Doğan, ATV'de 18 Ocak Pazar günü yayına girecek olan yeni bir yarışma programında jüri üyesi oldu.
Nihat Doğan, ATV ile Anlaştı
13:48
Ünlü isimler, Sasa'nın Uğrak Yeri Oldu Ankara'dan İstanbul'a tem otoyolundan istanbul yönüne seyahat edenlerin uğrak yeri ve Sapanca Yüzevler Mevkii'nde Sapanca Göl kenarı doğa ile iç içe bulunan Sasa Deluxe, ünlüleri de ağırlama devam ediyor.
00:22
Türk Sinemasında Yıldızlar Geçidi Türk Sinemasının 100. yılı kutlamaları kapsamında düzenlenen programda Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit, Filiz Akın ve Emel Sayın bir araya geldi.
Türk Sinemasında Yıldızlar Geçidi
18:02
Yeşilçam'ın Yıldızlarından Engelli Tiyatroculara Tam Not Tuzla Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engeliler Günü dolayısıyla engelli çocukların yer aldığı tiyatro ve dans gösterisi düzenledi.
Yeşilçam'ın Yıldızlarından Engelli Tiyatroculara Tam Not
02:08
"9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali Sona Erdi Bilecik Belediyesi'nce bu yıl 9'uncusu düzenlenen Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali, sahnelenen "Annemin şoförü" adlı oyunla sona erdi.
'9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali Sona Erdi
01:10
9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivali" Festival, sahnelenen "Annemin şoförü" adlı oyunla sona erdi.
11:52
Uygur Kardeşler Pursaklarlıları Keyiflendirdi Behzat Uygur ve Sühely Uygur, Pursaklar Belediyesinin düzenlemiş olduğu kültür sanat etkinliğinde sahneledikleri 'Hassta Etme Adamı' tiyatrosu izleyenleri keyiflendirdi.
14:41
Bilecik Tiyatro Festivalinde Nejat Uygur Unutulmadı Bilecik'te düzenlenen tiyatro festivalinde, geçen yıl 18 Kasım'da yaşamını yitiren ünlü tiyatro sanatçısı Nejat Uygur anıldı.
Bilecik Tiyatro Festivalinde Nejat Uygur Unutulmadı
12:52
Nejat Uygur'u Vefatının 1'inci Yılı Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, vefatının 1’inci yılında usta tiyatrocu Nejat Uygur’u saygı ve özlemle andıkları belirtti.
Nejat Uygur'u Vefatının 1'inci Yılı
01:08
Bilecik'te Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur Anıldı Bilecik Belediyesinin düzenlediği 9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivalinde Behzat ve Süheyl Uygur kardeşlerin oynadığı Dünyanın sonu.net adlı oyun sahnelendi.
Bilecik'te Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur Anıldı
00:27
Bilecik'te Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur Anıldı Bilecik Belediyesinin düzenlediği 9. Ulusal Bilecik Tiyatro Festivalinde Uygur kardeşlerin oynadığı Dünyanın sonu.net adlı oyun sahnelendi.
Bilecik'te Tiyatro Sanatçısı Nejat Uygur Anıldı
11:33
Ciguli Hakkında Çok Az Bilinen Gerçek Gerçek adı Kapsov olan Ciguli'ye ailesi Ahmet ismiyle hitap ediyordu. Bir araba markası olan Ciguli lakabı ise akordiyonu hızlı ve kıvrak çaldığı için verildi.
Ciguli Hakkında Çok Az Bilinen Gerçek
19:08
Ünlü Oyuncu Gözyaşlarıyla Uğurlandı Kalp yetmezliği ve akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybeden usta tiyatrocu Volkan Saraçoğlu son yolculuğuna uğurlandı.
Ünlü Oyuncu Gözyaşlarıyla Uğurlandı
18:19
Ünlü Tiyatrocular, Meslektaşlarını Son Yolculuğuna Uğurladı Kalp yetmezliği ve akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybeden usta tiyatrocu Volkan Saraçoğlu son yolculuğuna uğurlandı.
Ünlü Tiyatrocular, Meslektaşlarını Son Yolculuğuna Uğurladı
07:44
Hasta Etme Adamı" İsimli Tiyatro Oyunu Kemer'de Sahnelendi "Hasta Etme Adamı" isimli tiyatro oyunu Kemer'de sahnelendiANTALYA (AA) - Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, "Hasta Etme Adamı" İsimli tiyatro oyununu Kemer ilçesinde sergilediler.
Hasta Etme Adamı' İsimli Tiyatro Oyunu Kemer'de Sahnelendi
23:14
'Hasta Etme Adamı' İsimli Tiyatro Oyunu Kemer'de Sahnelendi Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, "Hasta Etme Adamı" isimli tiyatro oyununu Antalya'nın Kemer ilçesinde sergiledi.
10:54
Gazipaşa'nın Tiyatroya İlgisi Süheyl-Behzat Uygur Kardeşleri Şaşırttı Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu, komedi oyunu Hasta Etme Adamı ile Gazipaşalılara unutulmaz bir gece yaşattı.
Gazipaşa'nın Tiyatroya İlgisi Süheyl-Behzat Uygur Kardeşleri Şaşırttı
11:15
Hasta Etme Adamı" İsimli Tiyatro Oyunu Akseki'de Sahnelendi Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, Hasta Etme Adamı İsimli tiyatro oyunlarını Akseki ilçesinde sergilediler.
10:10
Cezaevinde Tiyatro Gösterisi Süheyl Behzat Uygur kardeşler, Hasta Etme Adamı isimli oyunlarını Antalya L Tipi Kapalı Cezaevinde sergiledi.
Cezaevinde Tiyatro Gösterisi
11:16
Süheyl ve Behzat Uygur Kardeşler Demrelileri Kahkaya Boğdu Antalya Büyükşehir Belediyesi, Süheyl ve Behzat Uygur’un yer aldığı tiyatro gösterisini Antalya’nın Demre ilçesinde vatandaşlarla ücretsiz buluşturdu.
Süheyl ve Behzat Uygur Kardeşler Demrelileri Kahkaya Boğdu
14:38
Antalya'da "Hasta Etme Adamı" Tiyatro Oyunu Sahnelenecek Süheyl ve Behzat Uygur Tiyatrosu'nun ?"Hasta Etme Adamı" adlı oyunu, Kepez ve Konyaaltı'nda sanatseverlerin beğenisine sunulacak.
Antalya'da 'Hasta Etme Adamı' Tiyatro Oyunu Sahnelenecek
14:14
Büyükşehir Belediyesi Süheyl ve Behzat Uygur'u Antalyalılarla Buluşturuyor Antalya Büyükşehir Belediyesi Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu’nu Antalyalılarla buluşturuyor.
Büyükşehir Belediyesi Süheyl ve Behzat Uygur'u Antalyalılarla Buluşturuyor
22:53
10. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Başlıyor Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, 11-14 Eylül 2014 tarihlerinde düzenlenecek 10. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali için basın toplantısı düzenledi.
10. Uluslararası Çubuk Turşu ve Kültür Festivali Başlıyor
14:33
Akyurt'ta 'Dünyanın Sonu.net' 'Selfıe'si Ankara Akyurt'ta yeni oyunları 'Dünyanın Sonu.Net' ile sahne alan Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş ile selfie fotoğraf çekti.
Akyurt'ta 'Dünyanın Sonu.net' 'Selfıe'si
21:54
Uygur Kardeşlerden Tatilcilere Tiyatro Şöleni Süheyl-Behzat Uygur kardeşler “Hassta etme adamı” adlı tiyatro oyunlarını Kuşadası’nda sahneledi.
Uygur Kardeşlerden Tatilcilere Tiyatro Şöleni
16:14
Çolpan İlhan Son Yolculuğuna Uğurlandı Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Türk sinema ve tiyatrosunun ünlü ismi Çolpan İlhan, son yolculuğuna uğurlandı.
Çolpan İlhan Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:06
Usta Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı Geçirdiği kalp krizi sonucu 78 yaşında hayatını kaybeden Tiyatro ve sinema sanatçısı Çolpan İlhan gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Usta Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:06
Usta Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı Geçirdiği kalp krizi sonucu 78 yaşında hayatını kaybeden Tiyatro ve sinema sanatçısı Çolpan İlhan gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Usta Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:04
Usta Oyuncu Son Yolculuğuna Uğurlandı Geçirdiği kalp krizi sonucu 78 yaşında hayatını kaybeden Tiyatro ve sinema sanatçısı Çolpan İlhan gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
13:58
Uygur Kardeşler: "Çolpan İlhan'ın Ölümü Türkiye İçin Büyük Kayıp" İzmir’in Çeşme ilçesinde ‘Hasta Etme Adamı’ adlı oyunu sahneleyen Uygur kardeşler, sinema ve tiyatro sanatçısı Çolpan İlhan’ın ölümünün Türkiye için büyük kayıp olduğunu söyledi.
Uygur Kardeşler: 'Çolpan İlhan'ın Ölümü Türkiye İçin Büyük Kayıp'
11:24
Ege Sahilleri Bayramda Dolu Ramazan Bayramı'nın yaz aylarına denk gelmesi ile Güney Ege'nin gözde turizm merkezleri Bodrum, Marmaris, Datça, Ortaca ve Kuşadası'ndaki otel ve turistik tesislerde şimdiden doluluk oranını neredeyse yüzde 100'e ulaştı.
Ege Sahilleri Bayramda Dolu
11:14
Uygur Kardeşler Buca'yı Kahkahaya Boğdu Buca Gölet Amfi Tiyatro’da sahne alan Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler, tiyatroyu dolduran iki bin kişiye eğlenceli dakikalar yaşattı.
Uygur Kardeşler Buca'yı Kahkahaya Boğdu
17:54
Behzat Uygur'u Gülme Krizine Soktu Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucu koltuğuna bu kez ünlü tiyatrocu Behzat Uygur oturdu.
Behzat Uygur'u Gülme Krizine Soktu
16:40
Bornova'da Kahkaha Tufanı Süheyl & Behzat Uygur Tiyatrosu’nun ‘Dünya’nın sonu.net’ isimli oyunu Bornova’da komedi tufanı estirdi.
Bornova'da Kahkaha Tufanı
11:18
Uygur Kardeşler Bornova'da Sahne Alacak Bornova Belediyesi, Süheyl-Behzat Uygur Tiyatrosu’nun izleyenleri kahkaha tufanına boğan oyunu; ‘Dünya’nın Sonu.Net’i İzmirliler ile buluşturuyor.
Uygur Kardeşler Bornova'da Sahne Alacak
11:58
Uygur Kardeşlerden Mtosb'ye Plaket Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nin (MTOSB) sanata katkıları, Süheyl ve Behzat Uygur kardeşler tarafından plaketle ödüllendirildi.
Uygur Kardeşlerden Mtosb'ye Plaket
14:24
Süheyl-Behzat Uygur İskenderun'da Prime Mall İskenderun, tiyatro ve şov dünyasının efsane ikilisi "Süheyl ve Behzat Uygur"u ağırladı.
Süheyl-Behzat Uygur İskenderun'da
13:07
Tekirdağ'dan Kısa Kısa Trakyakent mayıs ayı olağan meclis toplantısı yapıldı.
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
19:29
Paylaşım Rekoru Kırdı Behzat Uygur'un Vine'da fenomen olan oğlu Nejat Uygur'un hazırladığı `Hocam ödev vardı` içerikli görüntüler sosyal paylaşım sitelerinde paylaşım rekoru kırıyor.
Paylaşım Rekoru Kırdı
14:55
Ünlülerden "Soma'da Kardeşim Var" Kampanyasına Destek Türkiye’deki ünlü isimlerin menajerleri ve basın danışmanlarının, Soma’daki maden faciasında hayatını kaybedenlerin yakınları için başlattığı “Soma’da Kardeşim Var” kampanyasının startı verildi.
Ünlülerden 'Soma'da Kardeşim Var' Kampanyasına Destek
13:08
Behzat Uygur'dan Başkan Öz'e Tebrik Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Behzat Uygur, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret ederek tebrik etti.
Behzat Uygur'dan Başkan Öz'e Tebrik
20:23
Poyrazoğlu: Afife Tiyatro Ödüllerine Katılmayacağız Ali Poyrazoğlu, Behzat Uygur gibi ünlü isimlerden oluşan tiyatrocular Afife Tiyatro Ödülleri jürisinin yetersiz olduğunu ve kirletildiğini savundu.
Poyrazoğlu: Afife Tiyatro Ödüllerine Katılmayacağız
17:49
Tiyatroculardan 'Afife Tiyatro Ödülleri' Jüri Üyelerine Tepki Haber-kamera Enver ALAS İstanbul DHA Ali Poyrazoğlu, Behzat Uygur, Nilgün Belgün, Levent Özdilek, Zafer Diper ve Kemal Kocatürk'ün de aralarında bulunduğu bazı özel tiyatro sahipleri, düzenledikleri ortak basın toplantısıyla, Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri'ne katılmayacaklarını açıkladı.
Tiyatroculardan 'Afife Tiyatro Ödülleri' Jüri Üyelerine Tepki
17:44
Tiyatroculardan 'Afife Tiyatro Ödülleri' Jüri Üyelerine Tepki Haber-kamera Enver ALAS İstanbul DHA Ali Poyrazoğlu, Behzat Uygur, Nilgün Belgün, Levent Özdilek, Zafer Diper ve Kemal Kocatürk'ün de aralarında bulunduğu bazı özel tiyatro sahipleri, düzenledikleri ortak basın toplantısıyla, Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri'ne katılmayacaklarını açıkladı.
Tiyatroculardan 'Afife Tiyatro Ödülleri' Jüri Üyelerine Tepki
17:19
Tiyatroculardan 'Afife Tiyatro Ödülleri' Jüri Üyelerine Tepki Ali poyrazoğlu, Behzat Uygur, Nilgün Belgün, Levent Özdilek, Zafer Diper ve Kemal Kocatürk'ün de aralarında bulunduğu bazı özel tiyatro sahipleri, düzenledikleri ortak basın toplantısıyla, Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri'ne katılmayacaklarını açıkladı.
10:39
90'ların Unutulmaz İsimleri Yıldızlı'larla Buluşacak Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü’nün düzenlediği 90’lar Nostaljik Günler etkinliğinde 90’lı yıllara damga vuran yıldızlar, 2014’ün Yıldızlı'ları ile buluşuyor.
90'ların Unutulmaz İsimleri Yıldızlı'larla Buluşacak
12:42
Nejat Ustayı Anma Gecesinde Uygur Ailesi Gözyaşlarını Tutamadı Büyükçekmece Belediyesi, 'Dünya Tiyatrolar Günü’nde ünlü tiyatrocu Nejat Uygur’u andı.
Nejat Ustayı Anma Gecesinde Uygur Ailesi Gözyaşlarını Tutamadı
09:21
Down Sendromlu Çocuklar 'Büyük Risk'te Büyük Riskin 21 Martta yayınlanacak olan bölümünde, soruları down sendromlu çocuklar soruyor.
Down Sendromlu Çocuklar 'Büyük Risk'te
16:03
Sanatçılardan Başkan Öztürk'e Destek Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk'e sanat dünyasının saygın isimlerinden destek geldi.
Sanatçılardan Başkan Öztürk'e Destek
16:33
Zeynep Mansur ve Gülben Ergen Ecel Terleri Döktü Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin sunumuyla balon patlatma oyununu oynayan Gülben Ergen ve Zeynep Mansur stüdyoda zor anlar yaşadı.
Zeynep Mansur ve Gülben Ergen Ecel Terleri Döktü
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 20:16:26. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BEHZAT UYGUR HABERLERİ
[Hata Bildir]