SON DAKİKA BEKİR BOZDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Bekir Bozdağ Haberleri

 • 01:30Bozdağ: Bozdağ: "Türkiye'nin Aleyhine Terör Örgütlerini Beslememelerini, Teröristleri Beslememelerini...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşması ANKARA - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Hukuki Araştırmalar Derneği'nin (HUDER) İller Bankası Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen iftarında konuştu.
 • 01:08Bozdağ: Bozdağ: "Yargıda Not Sistemini Yeniden Getiriyoruz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşması Plaket takdimi ANKARA - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Hukuki Araştırmalar Derneği'nin (HUDER) İller Bankası Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen iftarında konuştu.
 • 00:33Adalet Bakanı Bozdağ: (2)Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Şu anda Danıştay ve Yargıtay'da heyet halinde çalışma imkanı var. Aynı dairenin iki farklı heyeti arasında aynı konuda birbirinin zıddı kararlar var. Bir tane de değil, onlarca var. Böyle bir saçmalık olabilir mi? Var. Başkan aynı ama aynı başkanın dairesinin içerisinde bir heyet aynı konuda 'a' diyor, öbür heyet 'b' diyor.
 • 00:15Adalet Bakanı Bozdağ: (1)Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Kim ne derse desin, Türkiye'nin DEAŞ terör örgütü ile mücadelesi diğer terör örgütleri ile mücadelesi gibi kararlı bir biçimde devam edecektir.
 • 12:15Adalet Bakanlığı Futbol Takımı Fransa'dan Kupayla DöndüAdalet Bakanlığı Futbol Takımı Fransa'dan Kupayla DöndüGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Sporcu Mahkumları kabulünden genel görüntü Bozdağ'ın konuşması Fotoğraf çekilmesi Adalet Bakanlığı futbol takımı Fransa'dan kupayla döndü Fransa'daki Uluslararası Cezaevi Personeli Futbol Turnuvası'nda dördüncü olan Ceza İnfaz Kurumu Milli Takımı, kazandıkları kupayı Adalet Bakanı Bozdağ'a takdim etti Bakan Bozdağ: "Gönül arzu ederdi ki, A Milli Futbol Takımı da Avrupa Futbol Şampiyonası'nda arzu ettiğimiz başarıyı göstersin, onlar da iyi sonuçlar alsın.
 • 10:35Adalet Bakanlığı Futbol Takımı Fransa'dan Kupayla DöndüFransa'da düzenlenen Uluslararası Cezaevi Personeli Futbol Turnuvası'nda dördüncü olan Ceza İnfaz Kurumu Milli Takımı, kazandıkları kupayı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'a hediye etti.
 • 16:47Bunu Yapana Önce Para Sonra Hapis Cezası GeliyorBunu Yapana Önce Para Sonra Hapis Cezası GeliyorAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, AA muhabirine, Çek Kanunu ile İcra ve İflas Kanunu'nda yapılması planlanan değişikliklerin ayrıntılarını anlattı.
 • 12:28Parti Liderleri ve Vekiller İçin Soruşturma İznini Bozdağ VerecekParti Liderleri ve Vekiller İçin Soruşturma İznini Bozdağ VerecekKılıçdaroğlu, Bahçeli ve Demirtaş ile Yüksekdağ'ın da aralarında bulunduğu milletvekilleri için hazırlanan 139 dosyada soruşturma iznini Adalet Bakanı Bekir Bozdağ verecek.
 • 16:28TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulunda, HDP'nin, cezaevlerindeki uygulamalarla ilgili grup önerisi kabul edilmedi.
 • 18:35Müsiad Heyetinden Bakan Bozdağ'a Hayırlı Olsun ZiyaretiMüsiad Heyetinden Bakan Bozdağ'a Hayırlı Olsun ZiyaretiAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Nail Olpak beraberindeki heyeti kabul etti.
 • 18:30Bakan Bozdağ, Müsiad Heyetini Kabul EttiAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Nail Olpak ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul etti.
 • 13:28Bozdağ: Yargı Paketi Meclis Tatile Girmeden YasalaşacakBozdağ: Yargı Paketi Meclis Tatile Girmeden YasalaşacakAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yargı Paketi'ne ilişkin "Meclis tatile girmeden yasalaşacak, erteleme söz konusu değil." dedi.
 • 12:05Adalet Bakanı Bozdağ AçıklamasıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, yüksek yargıya ilişkin yeni düzenlemenin, Meclis tatile girmeden yasalaşacağını, ertelemenin söz konusu olmadığını söyledi.
 • 14:45CHP Grup Başkanvekili Özel AçıklamasıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, Adalet Bakanı’ndan beklentilerinin bir açıklama yapması olduğunu söyledi.
 • 13:53CHP Grup Başkanvekili Özel AçıklamasıCHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP milletvekillerinin cezaevlerinde görüşme yaptıkları kişilere ilişkin liste ile ilgili, "Hiç kimse CHP milletvekiline yapmadığı bir ziyareti yamamaya sonra ellerindeki belediye gücüyle, yandaş gücüyle bu yalanı yaymaya, algı operasyonu yapmaya kalkmasın.
 • 09:49Kırıkkale Adalet Bakanı Bozdağ: 7/24 Cumhurbaşkanımıza SaldırıyorlarKırıkkale Adalet Bakanı Bozdağ: 7/24 Cumhurbaşkanımıza SaldırıyorlarAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'nin istikrarından rahatsız olanların bulunduğunu belirterek, "Amerika'da yazan bir kişi, Avrupa'da bazı yayın organları, Türkiye'nin içinde de bazı çevreler 7/24 Cumhurbaşkanımıza saldırıyorlar" dedi.
 • 08:02İşte AK Parti'nin Dar Bölge Sistemi! Yüzde 10 Barajı Kalkıyorİşte AK Parti'nin Dar Bölge Sistemi! Yüzde 10 Barajı KalkıyorAK Parti'nin çantasında bulunan dar bölge sisteminde 550 seçim çevresinde birer vekil seçilecek. Parti liderleri yerine vekiller söz sahibi olacak. Yüzde 10 barajı kalkacak.
 • 02:11Adalet Bakanı BozdağAdalet Bakanı BozdağGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bakan Bozdağ'ın gelişi ve salona girişi Salondan detay Bakan Bozdağ'ın konuşması Adalet Bakanı Bozdağ: "Türkiye'nin bütün bu yangın bölgelerinin içerisinde huzur ve barış adası olarak yaşamasını sağlayan lider Cumhurbaşkanımızdır.
 • 01:12Adalet Bakanı Bozdağ: 7/24 Cumhurbaşkanımıza SaldırıyorlarAdalet Bakanı Bozdağ: 7/24 Cumhurbaşkanımıza SaldırıyorlarAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'nin istikrarından rahatsız olanların bulunduğunu belirterek, "Amerika'da yazan bir kişi, Avrupa'da bazı yayın organları, Türkiye'nin içinde de bazı çevreler 7/24 Cumhurbaşkanımıza saldırıyorlar" dedi.
 • 23:43Adalet Bakanı Bozdağ AçıklamasıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye'nin bütün bu yangın bölgelerinin içerisinde huzur ve barış adası olarak yaşamasını sağlayan lider Cumhurbaşkanımızdır.
 • 13:15Bozdağ: Bozdağ: "(Fethullah Gülen Hakkındaki Soruşturma) Dosyaları Tercüme İşlemleri Tamamlandıktan Sonra...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın yüksek yargı muhabirlerine verdiği iftar Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşması Adalet Bakanı Bozdağ: (2) "Fetullah Gülen'le ilgili hem soruşturma kapsamında, hem de yargılama kapsamında, alınmış kararlar var. Bunlar bakanlığımıza geldi.
 • 12:46Adalet Bakanı Bozdağ: Adalet Bakanı Bozdağ: "(Başkanlık Sistemi) Dar Bölge Seçim Sistemiyle Beraber Olursa İyi Olur"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın yüksek yargı muhabirlerine verdiği iftar Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşması Adalet Bakanı Bozdağ: (3) "Türkiye'de en güçlü liderin siyasal ömrü bile başkanlık sistemi olsa 10 yıl. 10 yıldan sonra yeni bir lider gelir. Neden? Sistem onu zorunlu kılıyor, değişimi zorunlu kılıyor.
 • 12:32Bozdağ: Bozdağ: "(Başkanlık Sistemi) Kaybedenlerin Hiçbirisi Başkanlık Sistemini İstemez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın yüksek yargı muhabirlerine verdiği iftar Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşması Adalet Bakanı Bozdağ: (3) "Türkiye'de en güçlü liderin siyasal ömrü bile başkanlık sistemi olsa 10 yıl. 10 yıldan sonra yeni bir lider gelir. Neden? Sistem onu zorunlu kılıyor, değişimi zorunlu kılıyor.
 • 11:31Bozdağ: Bozdağ: "(Yargı Mensuplrının Maaş ve Özlük Hakları) Maliye Bakanlığı Çalışmalarını Bitirdikten...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın yüksek yargı muhabirlerine verdiği iftar Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşması Adalet Bakanı Bozdağ: (2) "Fetullah Gülen'le ilgili hem soruşturma kapsamında, hem de yargılama kapsamında, alınmış kararlar var. Bunlar bakanlığımıza geldi.
 • 11:14Adalet Bakanı Bozdağ: Adalet Bakanı Bozdağ: "(Kayyumların Yetkilerinin Artırılması) Olan Maddeyle İlgili Eksiklikleri...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın yüksek yargı muhabirlerine verdiği iftar Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşması Adalet Bakanı Bozdağ: (1) "Hepimiz yaptığımız işin hesabını millete veriyoruz ama yargıya düşen bir konu olunca yargıya da mutlaka gidip, orada sorulan sorulara cevap vermemiz daha doğru olandır" "AK Parti milletvekilleri kendiliklerinden gidip, çağrı üzerine gidip, ifadelerini vereceklerdir.
 • 11:08Yüksek Yargı Düzenlemesi Komisyonda Kabul EdildiDanıştay Kanunu ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair kanun Tasarısı, Meclis Adalet Komisyonu'nda kabul edildi.
 • 10:57Bozdağ: Bozdağ: "(Milletvekili Dokunulmazlık Dosyaları) AK Parti Milletvekilleri İfade Vereceklerdir"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın yüksek yargı muhabirlerine verdiği iftar Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşması Adalet Bakanı Bozdağ: (1) "Hepimiz yaptığımız işin hesabını millete veriyoruz ama yargıya düşen bir konu olunca yargıya da mutlaka gidip, orada sorulan sorulara cevap vermemiz daha doğru olandır" "AK Parti milletvekilleri kendiliklerinden gidip, çağrı üzerine gidip, ifadelerini vereceklerdir.
 • 10:43Bozdağ: Bozdağ: "(Milletvekili Dokunulmazlık Dosyaları) Hazırlıkları Bitti.GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın yüksek yargı muhabirlerine verdiği iftar Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşması Adalet Bakanı Bozdağ: (1) "Hepimiz yaptığımız işin hesabını millete veriyoruz ama yargıya düşen bir konu olunca yargıya da mutlaka gidip, orada sorulan sorulara cevap vermemiz daha doğru olandır" "AK Parti milletvekilleri kendiliklerinden gidip, çağrı üzerine gidip, ifadelerini vereceklerdir.
 • 10:37Adalet Bakanı Bozdağ: (3)Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye'de en güçlü liderin siyasal ömrü bile başkanlık sistemi olsa 10 yıl. 10 yıldan sonra yeni bir lider gelir. Neden? Sistem onu zorunlu kılıyor, değişimi zorunlu kılıyor.
 • 10:28Adalet Bakanı Bozdağ: (2)Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Fetullah Gülen'in iadesine ilişkin, "Fetullah Gülen'le ilgili hem soruşturma kapsamında, hem de yargılama kapsamında, alınmış kararlar var. Bunlar bakanlığımıza geldi.
 • 10:25Bakan Bozdağ Yargı Muhabirleriyle İftarda Bir Araya GeldiAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, milletvekillerinin ifadelerinin alınma sürecine ilişkin, "Soruşturma usulü Ceza Muhakemesi Kanunu’na göre yapılacaktır.
 • 10:02Adalet Bakanı Bozdağ: AK Parti Milletvekilleri Gİdip İfade VerecekAdalet Bakanı Bozdağ: AK Parti Milletvekilleri Gİdip İfade VerecekBekir Bozdağ, TBMM tarafından gönderilen 139 milletvekili hakkındaki 682 dosyayla ilgili olarak işlemlerin sürdüğünü söyledi.
 • 03:01Yüksek Yargı Düzenlemesi Komisyonda Kabul EdildiAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Danıştay Kanununda değişiklik öngören tasarıdaki, "kayyımların görevleriyle ilgili iş ve işlemlerinden dolayı tazminat davalarının devlet aleyhine açılmasını ve devletin ödediği tazminatı kayyımlara rücu etmesini" öngören düzenlemenin; kayyımların işlerini baskıdan, korkudan, tehditten uzak yapması için getirildiğini söyledi.
 • 15:39Yüksek Yargı Düzenleme Tasarısı Adalet KomisyonundaAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP'li milletvekillerinin cezaevi ziyaretlerine ilişkin bilgiler konusunda, "Bu çıkan bilgilerle ilgili ben gerekli incelemeyi yaptıracağım. İncelensin bakalım ne çıkacak.
 • 12:13Adalet Bakanı: CHP'lilere Yönelik Broşürlerle İlgili Gereği YapılacakAdalet Bakanı: CHP'lilere Yönelik Broşürlerle İlgili Gereği YapılacakAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP'li milletvekilleri hakkında hazırlanan broşürler hakkında inceleme başlatılacağını açıkladı.
 • 12:04Bakan Bozdağ 12 Yıl Sınırlamasının Nedenlerini AçıkladıBakan Bozdağ 12 Yıl Sınırlamasının Nedenlerini AçıkladıYargıtay ve Danıştay'ın yapısında değişiklik öngören Danıştay Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın görüşmelerine TBMM Adalet Komisyonu'nda devam ediliyor.
 • 11:46Bakan Bozdağ 12 Yıl Sınırlamasının Nedenlerini AçıkladıYargıtay ve Danıştay'ın yapısında değişiklik öngören Danıştay Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı'nın görüşmelerine TBMM Adalet Komisyonu'nda devam ediliyor.
 • 11:39Bekir Bozdağ, Broşürlere İlişkin İnceleme Başlatılacağını Açıkladı (1)Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP'li milletvekilleri hakkında hazırlanan broşürler hakkında inceleme başlatılacağını açıkladı.
 • 07:52Ankara'da CHP'ye Yönelik Provokasyon BroşürüAnkara'da CHP'ye Yönelik Provokasyon BroşürüCHP ile AK Parti arasında süren "teröristleri ziyaret" tartışması farklı bir boyut kazandı. Ankara'da görülen ve 24 CHP milletvekilini hedef alan broşürler, tehlikeyi gözler önüne serdi.
 • 21:24Adalet Bakanı Bekir Bozdağ AçıklamasıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Yargının içerisinde çok net bir şekilde Pensilvanya ile irtibatlı olan bazı kişiler var. Oranın irtibatına göre hareket etmeyi kendilerini cennete gönderecek gibi, büyük ibadet gibi görüyorlar” dedi.
 • 21:15Yüksek Yargı Düzenleme Tasarısı Adalet KomisyonundaAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Yargının içinde çok net bir şekilde, Pensilvanya ile irtibatlı olan bazı kişiler var ve oranın irtibatına göre hareket etmeyi, kendilerini cennete gönderecek büyük bir ibadet gibi görüyorlar.
 • 15:15TBMM Adalet KomisyonuAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP milletvekillerinin cezaevi ziyaretlerine ilişkin açıklamalarının hiçbirinde yalan, iftira olmadığını belirterek, "Benim söylediklerim doğru olandır, özür dilenecek bir şey yok. Sayın Kılıçdaroğlu'nun açıklaması çok net, onun üzerine başladı tartışma. Yazılı soru önergesi verin, onlara cevap vereyim." dedi.
 • 15:01Yeni Tasarı ile Yargıtay ve Danıştay Üyelerine 12 Yıl Çalışma Süresi GeliyorAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Danıştay Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı’nda Anayasa Mahkemesi üyelerinde olduğu gibi Yargıtay ve Danıştay üyeleri için 12 yıllık süre belirlendiğini ve süresi biten üyelerin yeniden seçilemeyeceklerinin hükme bağlandığını söyledi.
 • 14:39CHP'li Vekiller, Adalet Bakanı'nın Üzerine YürüdüCHP'li Vekiller, Adalet Bakanı'nın Üzerine YürüdüYargıtay ve Danıştay'ın yapısında değişiklik öngören Danıştay Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı Adalet Komisyonu'nda görüşülmeye başlandı.
 • 13:58CHP Balıkesir Milletvekili Tüm AçıklamasıCHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın, kendisinin de aralarında bulunduğu CHP'lilerin, cezaevindeki terör örgütü üyeleri ile görüştüğü algısını yarattığını savunarak, "Başımıza gelebilecek her türlü olumsuzluktan ve can güvenliğimizden Bekir Bozdağ sorumludur.
 • 13:39Komisyonda Tartışma; Adalet Bakanı ile CHP'li Vekiller Birbirine GirdiKomisyonda Tartışma; Adalet Bakanı ile CHP'li Vekiller Birbirine GirdiYargıtay ve Danıştay'ın yapısında değişiklik öngören tasarının görüşmeleri gergin başladı. Cezaevi ziyareti kriziyle ilgili Adalet Bakanı ile CHP'li vekiller arasında tartışma çıktı.
 • 13:13Bakan Bozdağ ile CHP Milletvekilleri Arasında TartışmaAdalet Komisyonu’nda Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile CHP milletvekilleri arasında tartışma çıktı.
 • 12:57Adalet Komisyonu'nda CHP'li ve Ak Partili Vekiller Arasında TartışmaAdalet Komisyonu'nda CHP'li ve Ak Partili Vekiller Arasında TartışmaANKARA (İHA) – TBMM Adalet Komisyonu’nda AK Parti ve CHP milletvekilleri arasında tartışma çıktı.
 • 16:48CHP'li Tanrıkulu'ndan Bozdağ'a Sert Tepki: Müfterisin, YasancısınCHP'li Tanrıkulu'ndan Bozdağ'a Sert Tepki: Müfterisin, YasancısınCHP'li Tanrıkulu cezaevinde terörist ziyaretiyle ilgili kendisine yüklenen Bekir Bozdağ'a sert tepki gösterip, 'Kimi ziyaret etmişim, çıkaramazsan müfterisin' dedi.
 • 16:14Diyarbakır CHP'li Tanrıkulu'ndan Bakan Bozdağ'a: Açıklamazsan Yalancısın, Utanmazsın, MüfterisinDiyarbakır CHP'li Tanrıkulu'ndan Bakan Bozdağ'a: Açıklamazsan Yalancısın, Utanmazsın, MüfterisinCHP'li Tanrıkulu'ndan Bakan Bozdağ'a: Açıklamazsan yalancısın, utanmazsın, müfterisinCHP İstanbul Milletvekili ve PM Üyesi Sezgin Tanrıkulu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın CHP'li bazı milletvekillerinin terör örgütü üyeliğinden tutuklu bulunan hükümklüleri cezaevinde ziyaret ettiği yönündeki açıklamalarına tepki gösterip, "Son bir yıl içerisinde görüştüğüm 6 tutuklu var hepsi de tahliye edilmiş.