SON DAKİKA BEKİR BOZDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Bekir Bozdağ Haberleri


BEKİR BOZDAĞ

Bekir Bozdağ, 1 Nisan 1965'te Yozgat Akdağmadeni'nde doğdu. Babasının adı Mehmet Duran, annesinin adı Nuriye'dir. Avukat; Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dinler Tarihi Anabilim Dalı'nda tamamladı. Selçuk Üniversitesi... Devamı

11:42
Bozdağ - Ali İsmail Korkmaz Davasında Karar Adalet Bakanı Bozdağ: -"(Hasta tutuklu ve hükümlülerin infazının ertelenmesi) Toplum güvenliği bakımından tehlike kriterini tekrar gözden geçireceğiz.
Bozdağ - Ali İsmail Korkmaz Davasında Karar
11:36
Bozdağ - Sulh Ceza Hakimliği Kurulmasına İlişkin Eleştiriler Adalet Bakanı Bozdağ: -"(Hasta tutuklu ve hükümlülerin infazının ertelenmesi) Toplum güvenliği bakımından tehlike kriterini tekrar gözden geçireceğiz.
Bozdağ - Sulh Ceza Hakimliği Kurulmasına İlişkin Eleştiriler
21:09
Çözüm Süreci Toplantısı Sona Erdi Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında yapılan, 2015 yılının ilk çözüm süreci toplantısı sona erdi.
20:35
Çözüm Süreci Toplantısı Başbakan Davutoğlu başkanlığındaki Çözüm Süreci Toplantısı sona erdi.
18:58
Çözüm Süreci Toplantısı Başladı Başbakan Davutoğlu başkanlığında Çözüm Süreci Toplantısı yapılıyor.
18:41
Başbakanlık'ta Çözüm Süreci Toplantısı 2015 yılının ilk çözüm süreci toplantısı, Başbakan Ahmet Davutoğlu başkanlığında başladı.
13:01
Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması "18 Şubat 2014 ile 10 Ağustos 2014 tarihleri arasında 11 milyon 662 bin 896 kişi seçmen olup olmadığı, 17 milyon 868 bin 762 kişi de sandık seçmen bilgisini sorguladı"
17:46
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan Açıklaması "(MİT tırlarının aranması) Silah dolu kamyonları haber alan savcılar, soruşturma yapmayıp ne yapacaktı?
15:46
Bozdağ: "Mücadele Etmeye Biz de Varız" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)-"Sadece gazetecilik yaptı diye Türkiye cezaevlerinde tutuklu bulunuyor' diyenler iftira yapıyorlar.
15:37
Bozdağ: "Bu Konuda Hazırız" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (4)-"Sadece gazetecilik yaptı diye Türkiye cezaevlerinde tutuklu bulunuyor' diyenler iftira yapıyorlar.
Bozdağ: 'Bu Konuda Hazırız'
15:33
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "(AİHM'deki Perinçek davası) Bugün Büyük Dairenin Doğu Perinçek hakkında vereceği kararı tarihi bir karar olarak görüyorum.
14:51
Haşim Kılıç: Siyasete Girmek Gibi Bir Düşüncem Yok Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç, emekli olduktan sonra siyasete atılacağı yönündeki iddiaları yalanlayarak "Öyle bir düşüncem yok" dedi.
Haşim Kılıç: Siyasete Girmek Gibi Bir Düşüncem Yok
14:38
Bozdağ: "Bir Savcının Tarafsızlığını Nasıl Yitirdiğinin İtirafnamesi" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Bir Savcının Tarafsızlığını Nasıl Yitirdiğinin İtirafnamesi'
14:33
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "(Fethullah Gülen'in iadesi) ABD ile Türkiye iki müttefik ülke bugüne kadar pek çok alanda ciddi işbirliklerimiz var, adli yardımlaşma konusunda işbirliklerimiz var. Şimdiye kadar ABD'nin bizden istediği iadeler ve adli yardım talepleri konusunda Türkiye olumlu yaklaştı.
14:31
Erdoğan'dan Yasama, Yürütme ve Yargı Organlarının Başkanlarına Yemek Cumhurbaşkanı Erdoğan, yasama, yürütme ve yüksek yargı organlarının başkanlarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi.
14:23
Bozdağ: "Gülen İçin Hem İade Hem Kırmızı Bülten Talebi" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Gülen İçin Hem İade Hem Kırmızı Bülten Talebi'
14:23
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "Sadece gazetecilik yaptı diye Türkiye cezaevlerinde tutuklu bulunuyor' diyenler iftira yapıyorlar.
14:12
Bozdağ: "Savcı Bey Cep Telefonuyla Görüntü Çekiyor" Bozdağ, AA Editör Masası'na konuk oldu: (2)- "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ: 'Savcı Bey Cep Telefonuyla Görüntü Çekiyor'
14:06
Yasama, Yürütme ve Yargı Başkanları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Buluştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yasama, yürütme ve yargı başkanları ile yemekte buluştu.
Yasama, Yürütme ve Yargı Başkanları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Buluştu
13:49
Yasama, Yürütme ve Yargı Cumhurbaşkanlığı Saray'ında Buluştu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ev sahipliğindeki yemeğe, yasama adına Cemil Çiçek, yürütme adına Başbakan Davutoğlu ve yargı adına da yüksek mahkeme başkanları katıldı.
Yasama, Yürütme ve Yargı Cumhurbaşkanlığı Saray'ında Buluştu
13:37
Yasama, Yürütme ve Yargı Başkanları Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Buluştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yasama, yürütme ve yargı başkanları ile yemekte buluştu.
13:15
Bozdağ - AİHM'deki Perinçek Davası Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ - AİHM'deki Perinçek Davası
13:07
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "(MİT tırlarının aranması) Bütün bunların sebebini vatandaş olarak, Adalet Bakanı olarak soruyorum.
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması
12:37
Bozdağ - Yurt Dışındaki Okulların Dönüştürülmesi Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ - Yurt Dışındaki Okulların Dönüştürülmesi
12:26
Bozdağ: "Türkiye Cezaevlerinde Gazetecilik Faaliyeti Nedeniyle Tutuklu Hiç Kimse Yok" Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ: 'Türkiye Cezaevlerinde Gazetecilik Faaliyeti Nedeniyle Tutuklu Hiç Kimse Yok'
12:10
Bozdağ: "Benimle İlgili Terörden Soruşturma Başlattılar" Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ: 'Benimle İlgili Terörden Soruşturma Başlattılar'
11:59
Bozdağ - Fethullah Gülen'in İadesi Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ - Fethullah Gülen'in İadesi
11:51
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması "Eğer 17 Aralık olmasaydı veya geç olsaydı, millet bu yapılanmanın Türkiye içinde eriştiği gücün farkına varmamış olsaydı, Fethullah Gülen, Pensilvanya'dan Türkiye'ye Humeyni'nin İran'a dönüşü gibi dönebilirdi.
Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Oldu Açıklaması
11:41
Bozdağ - MİT Tırlarının Aranması Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ - MİT Tırlarının Aranması
10:58
Bozdağ - Özel Yetkili Mahkemelerin Geri Döneceği İddiaları Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ - Özel Yetkili Mahkemelerin Geri Döneceği İddiaları
10:47
Tekrar) - Bozdağ: "Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi" Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Tekrar) - Bozdağ: 'Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi'
10:35
Bozdağ: "Hakim ve Savcılarımız Yargı İçerisinde Böylesi Bir Yapılanmanın Varlığından Rahatsızlar" Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ: 'Hakim ve Savcılarımız Yargı İçerisinde Böylesi Bir Yapılanmanın Varlığından Rahatsızlar'
10:23
Bozdağ: "Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi" Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk olan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, gündeme ilişkin soruları yanıtladı.
Bozdağ: 'Fethullah Gülen, Humeyni'nin İran'a Dönüşü Gibi Dönebilirdi'
09:35
AİHM Büyük Daire'deki Perinçek Davasının İlk Duruşması Görüldü AİHM, "Ermeni soykırımı emperyal yalandır" diyen Doğu Perinçek ve onu mahkum eden İsviçre'yi dinledi. Avukatı, "Müvekkilim asla Ermenilere karşı nefreti teşvik etmedi." derken, İsviçre "İnkar, kamu düzenine tehdittir" dedi.
AİHM Büyük Daire'deki Perinçek Davasının İlk Duruşması Görüldü
18:53
Adalet Bakanı Bozdağ, Orgeneral Özel ile Görüştü Adalet Bakanı Bozdağ, Orgeneral Özel ile görüştü Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile bir araya geldi.
Adalet Bakanı Bozdağ, Orgeneral Özel ile Görüştü
18:41
Adalet Bakanı Bozdağ, Orgeneral Özel ile Görüştü Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile bir araya geldi.
18:22
Bozdağ'dan Flaş Gülen Açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Fethullah Gülen'in iadesi için, "Sulh ceza hakimliğinin kararı henüz bize iletilmedi. Geldiğinde yasal gerekliliği neyse yapacağız" dedi.
Bozdağ'dan Flaş Gülen Açıklaması
16:03
Bakan Bozdağ, Aa'ya Konuk Olacak Adalet Bakanı Bozdağ, yarın AA Editör Masası'na konuk olacak.
Bakan Bozdağ, Aa'ya Konuk Olacak
15:28
Bekir Bozdağ : Kararın Adalet Bakanlığı'na İletilmesi Gerekiyor, Bize Geldiğinde Yasal Gerekliliği... Ak Parti TBMM Grup Toplantısı öncesinde, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Bekir Bozdağ : Kararın Adalet Bakanlığı'na İletilmesi Gerekiyor, Bize Geldiğinde Yasal Gerekliliği...
13:44
Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması "(Fethullah Gülen'in iadesi) Sulh ceza hakimliği karar verdi, o kararın Adalet Bakanlığı'na iletilmesi gerekiyor, henüz bize iletilmedi.
15:43
Bozdağ'a "34 Sivilin Ölümünde 'Makul İnancı' ile Ne İfade Edilmektedir" Sorusu CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ tarafından yazılı olarak cevaplanması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığına soru önergesi verdi.
14:11
Bakan Bozdağ'a 'Denetimli Serbestlik' Soruları CHP Milletvekili Turgut Dibek, ‘denetimli serbestlik’ uygulamasını TBMM gündemine taşıdı.
12:33
Avşar, Yozgat'taki Olaylı Ak Parti Kongresini Anlattı AK Parti'nin olaylı geçen Yozgat 5. Olağan Kongresi'nde il başkanlığı için yarışan Zekeriya Avşar, seçimin baskı altında taraflı yapıldığını belirtti.
Avşar, Yozgat'taki Olaylı Ak Parti Kongresini Anlattı
07:45
Hakan Fidan, Meclis Yolu İçin 15 Gün İçinde İstifa Edebilir Ankara kulislerinin en çok konuşulan ismi şüphesiz MİT Müşteşarı Hakan Fidan. Fidan'ın AK Parti'den aday olacağı, Dışişleri Bakanı olarak kabineye gireceği konuşuluyor.
Hakan Fidan, Meclis Yolu İçin 15 Gün İçinde İstifa Edebilir
19:30
AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi'nde Gerginlik AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi- Mevcut il başkanı Lekesiz, yeniden başkan oldu AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi'nde il başkanlığına yeniden Harun Lekesiz seçildi.
AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi'nde Gerginlik
18:20
Bakan Bozdağ'ın Katıldığı AK Parti Kongresinde Sahte 100 Euro'lar Salona Saçıldı AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresinde Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu’nun salona girişlerinde patlatılan konfetilerden çıkan sahte 100 Euro’lar yere saçılması dikkat çekti.
Bakan Bozdağ'ın Katıldığı AK Parti Kongresinde Sahte 100 Euro'lar Salona Saçıldı
17:54
AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi Mevcut il başkanı Lekesiz, yeniden başkan oldu.
17:40
AK Parti İl Kongresinde Olay Çıktı Yozgat'ta, Ak Parti il kongresinde iki listeden birinin divan tarafından kabul edilmemesi nedeniyle tartışma çıktı. Bekir Bozdağ ve Süleyman Soylu salonu terk etti.
AK Parti İl Kongresinde Olay Çıktı
16:56
Bekir Bozdağ - AK Parti Yozgat 5.olağan Kongresi AK Parti Yozgat 5. Olağan Kongresi- Adalet Bakanı Bozdağ: "Kurmaca anketlerle, sahte anketlerle, sipariş anketlerle, milletin istikametini değiştirmek isteyenler, boşuna uğraşıyorlar.
Bekir Bozdağ - AK Parti Yozgat 5.olağan Kongresi
16:48
Başkan Adayı 'Nerede Parti İçi Demokrasi' Dedi; Bozdağ ve Soylu Salonu Terketti İki adayın yarıştığı AK Pati Yozgat İl Kongresi'nde olaylar çıktı.
Başkan Adayı 'Nerede Parti İçi Demokrasi' Dedi; Bozdağ ve Soylu Salonu Terketti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 13:37:18. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BEKİR BOZDAĞ HABERLERİ
[Hata Bildir]