SON DAKİKA BEKİR BOZDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Bekir Bozdağ Haberleri

 • 07:30 Komisyondaki Kavganın Tarafları Anlattı Komisyondaki Kavganın Tarafları Anlattı TBMM Anayasa Komisyonu'nun ilk oturumunda çıkan kavganın yankıları sürerken, taraflar o anları anlattı. AK Partililer HDP'lileri, HDP'liler AK Partilileri şikayet etti.
 • 16:13 Bursa - Ak Partili Aydın: Bakanımıza Zarar Verirler Düşüncesi ile Masanın Üzerinden Atladım Bursa - Ak Partili Aydın: Bakanımıza Zarar Verirler Düşüncesi ile Masanın Üzerinden Atladım Ak Partili Aydın: Bakanımıza zarar verirler düşüncesi ile masanın üzerinden atladımTBMM Anayasa Komisyonu'nda yaşanan kavga sırasında masa üstündeki görüntüsüyle dikkat çeken Anayasa ve İnsan Hakları İnceleme Komisyonları üyesi Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın üzerine yürünmesinin bardağı taşıran son damla olduğunu bildirerek, 'Bakanımıza zarar verirler düşüncesi ile masanın üzerinden atladımö dedi.
 • 19:19 Dokunulmazlık" Teklifi Anayasa Komisyonunda Dokunulmazlıklarla ilgili anayasa değişikliği teklifinin görüşüldüğü TBMM Anayasa Komisyonu'nda AK Parti ile HDP milletvekilleri arasında kavga çıktı.
 • 17:29 Anayasa Komisyonu'nda Tartışma Çıktı - Ek Anayasa Komisyonu'nda Tartışma Çıktı - Ek Anayasa Komisyonu'nda tartışma çıktı (4)Bekir Bozdağ: Anayasaya geçici madde eklemesinin aykırılık oluşturmadığı kanaatindeyizAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, dokunulmazlıkların kaldırılmasına yönelik anayasa değişikliği teklifi hakkında bilgi verdi.
 • 16:27 Bozdağ: Senaryolar Çiziliyor, Hepsi Yalan Üzerine Bina Edilen Senaryolar Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yargı görevi yapan hakimlerin görevlerinde bağımsız olduğunu söyledi.
 • 16:11 Dokunulmazlık" Teklifi Anayasa Komisyonunda Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, dokunulmazlıkların kaldırılmasına ilişkin Anayasa değişikliği teklifinin, milletvekilerinin suçluluğu veya suçsuzluğu hakkında iddiada bulunan bir teklif olmadığını belirterek, "Teklifimizi milletvekillerinin yargılanmalarının önündeki anayasal engeli, anayasaya eklenen ek maddeyle bir defaya mahsus olarak kaldıran, yargılanmalarına izin veren bir teklif olarak görüyoruz.
 • 14:56 Anayasa Komisyonu'nda Tartışma Çıktı (4) Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, dokunulmazlıkların kaldırılmasına yönelik anayasa değişikliği teklifi hakkında bilgi verdi.
 • 14:33 135 Milletvekili Hakkında 600 Fezlekenin Görüşmesine Başlandı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ’’Anayasa değiştirme yetkisine sahip olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin Anayasa’ya geçici madde eklemesi Anayasa’ya aykırılık oluşturmadığını kanaatindeyiz.
 • 14:31 TBMM Anayasa Komisyonu, TBMM Anayasa Komisyonu, "Dokunulmazlıklar" İçin Toplandı (3) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : - TBMM Anayasa Komisyonu toplantı salonundan görüntü Milletvekillerinden detaylar Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın görüntüsü HDP milletvekili Mithat Sincar'ın konuşması Kameramanların salondan çıkarılışı ve itirazlar TBMM Anayasa Komisyonu, "dokunulmazlıklar" için toplandı TBMM Anayasa Komisyonu, hakkında dosya bulunan milletvekillerinin dokunulmazlığının kaldırılmasını içeren Anayasa değişikliği teklifini görüşmek üzere toplandı.
 • 13:09 TBMM Anayasa Komisyonu, TBMM Anayasa Komisyonu, "Dokunulmazlıklar" İçin Toplandı (2) GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : - TBMM Anayasa Komisyonu toplantı salonundan görüntü Milletvekillerinden detaylar Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın gelişi Komisyon Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Şentop'un konuşması HDP milletvekili Mithat Sincar'ın konuşması Kameramanların salondan çıkarılışı ve itirazlar TBMM Anayasa Komisyonu, "dokunulmazlıklar" için toplandı TBMM Anayasa Komisyonu, hakkında dosya bulunan milletvekillerinin dokunulmazlığının kaldırılmasını içeren Anayasa değişikliği teklifini görüşmek üzere toplandı.
 • 17:03 Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulu, Yarın Toplanacak Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un başkanlığında yapılacak Uyuşturucu ile Mücadele Yüksek Kurulu 3. toplantısında, 2016-2018 Uyuşturucu ile Mücadele Strateji Belgesi ve Eylem Planı görüşülecek.
 • 15:55 Adalet Bakanı Bozdağ, Aa Editör Masası'na Konuk Olacak Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yarın Anadolu Ajansı (AA) Editör Masası'na konuk olacak.
 • 11:02 Saydamlığın Artırılması ve Yolsuzlukla Mücadele İçin Eylem Planı Türkiye'de Saydamlığın Artırılması ve Yolsuzlukla Mücadelenin Güçlendirilmesi Komisyonunun ilk toplantısı, Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan'ın başkanlığında gerçekleştirildi.
 • 20:47 Uluslararası Adli İşbirliği Kanunu Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, kamuoyunda "Sivas Davası" olarak bilinen davayla ilgili yurt dışında olan sanıklarının Türkiye tarafından istendiğini hatırlatarak, "Burada Türkiye'yi töhmet altında bırakmaya kimsenin hakkı yok." dedi.
 • 19:40 Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Sivas davasına ilişkin yurtdışında olan sanıkların Türkiye’ye iadesinin talep edildiğini belirterek, “Türkiye’yi kimsenin töhmet altında bırakmaya hakkı yok. Türkiye vatandaşlarını egemenlik hakkı gereği her zaman isteyecektir.
 • 16:19 Adalet Bakanı Bozdağ, İstanbul'da Cenazeye Katıldı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek'in kayınpederi Ömer Kurt'un cenazesine katıldı.
 • 21:50 TBMM Anayasa Komisyonu TBMM Anayasa Komisyonu, "TBMM Üyeliği Etik Yasa Teklifi"ni kabul etti.
 • 01:49 Adalet Bakanı Bozdağ Adalet Bakanı Bozdağ GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın açıklamaları - "Bizim ciddi bir muhalefet sorunumuz var. Proje üreten, fikir üreten AK Parti'yi yapıcı eleştirilerle daha iyi işler yapmaya zorlayan ve bizim daha çok çalışmamıza yol açacak bir muhalefet maalesef bugün Türkiye'de yoktur" "Başkanlık sistemi kaybedeni sevmez, kaybedeni postalar.
 • 23:05 Trabzon - Bakan Bozdağ Parti Teşkilatını Ziyaret Etti Trabzon - Bakan Bozdağ Parti Teşkilatını Ziyaret Etti Bozdağ: Dünyanın neresinde, 'senin yasama dokunulmazlığın var, sen teröristleri destekleyebilirsin?
 • 22:33 Bozdağ : Bozdağ : "Trabzon Bölge Adliye Mahkemesi, Diğer Bir Anlatımla Trabzon İstinafı Kapatılmadı" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşması Adalet Bakanı Bozdağ: "Trabzon bölge adliye mahkemesi, diğer bir anlatımla Trabzon istinafı kapatılmadı.
 • 21:36 Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması TRABZON (A) - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Bizim ciddi bir muhalefet sorunumuz var. Proje üreten, fikir üreten AK Parti'yi yapıcı eleştirilerle daha iyi işler yapmaya zorlayan ve bizim daha çok çalışmamıza yol açacak bir muhalefet maalesef bugün Türkiye'de yoktur" dedi.
 • 21:29 Bozdağ: Bozdağ: "Yargının Verdiği Karar Somut Bir Olaya İlişkin Karardır" GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Karaman'daki cinsel istismar davası Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın Karaman Davasına ilişkin değerlendirmeleri Karaman'daki cinsel istismar davası Adalet Bakanı Bozdağ: "Yargının verdiği karar somut bir olaya ilişkin bir karardır.
 • 21:09 Bakan Bozdağ, Karaman'daki Cinsel İstismar Davası Kararını Değerlendirdi Bakan Bozdağ, Karaman'daki Cinsel İstismar Davası Kararını Değerlendirdi TRABZON (İHA) – Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Karaman’daki cinsel istismar davasındaki verilen kararı değerlendirerek, "Kim yanlış yapmış, suç işlemişse böylesine çirkin bir eylemde bulunmuşsa bunları mutlaka hukuka teslim etmeliyiz" dedi.
 • 21:01 Bozdağ: Dünyanın Neresinde, 'Senin Yasama Dokunulmazlığın Var, Sen Teröristleri Destekleyebilirsin'... Bozdağ: Dünyanın Neresinde, 'Senin Yasama Dokunulmazlığın Var, Sen Teröristleri Destekleyebilirsin'... Bakan BOZDAĞ PARTİ TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti Trabzon İl Başkanlığını ziyaret ederek parti mensuplarına seslendi.
 • 20:34 Bozdağ: 508 Yıl Hapis, Bundan Sonra Caydırıcı Etki Yapacaktır Bozdağ: 508 Yıl Hapis, Bundan Sonra Caydırıcı Etki Yapacaktır Adalet Bakanı Bozdağ, Karaman'daki cinsel istismar davasında verilen kararla ilgili, "Sanığın aldığı ceza bundan sonra benzer suçlar için caydırıcı bir etki yapacaktır." dedi.
 • 19:11 Adalet Bakanı Bozdağ, İbadete Açılan Ayasofya'da Namaz Kıldı Adalet Bakanı Bozdağ, İbadete Açılan Ayasofya'da Namaz Kıldı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın Ayasofya Camisine gelişi Cami hakkında bilgi alması Bekir Bozdağ'ın açıklamaları Adalet Bakanı Bozdağ, Trabzon'da Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Trabzon'daki tarihi Ayasofya'nın 52 yıl aradan sonra cami olarak yeniden hizmet vermesinden mutluluk duyduğunu belirterek, "Tarihimize, kültürümüze, vakıflarımıza bizi biz yapan değerlerimize sahip çıktığımız sürece Türkiye ve Türk milleti ilelebet yaşamaya devam edecektir.
 • 19:02 Trabzon Adalet Sarayı'nı Ziyaret Etti Trabzon Adalet Sarayı'nı Ziyaret Etti Bozdağ Dünyanın neresinde, 'senin yasama dokunulmazlığın var, sen teröristleri destekleyebilirsin' denebilir (3)ADALET SARAYI'NI ZİYARET ETTİBakan Bekir Bozdağ, Uzungöl'den döndükten sonra Trabzon Adalet Sarayı'nı ziyaret etti.
 • 18:58 Bakan Bozdağ Trabzon'da Bakan Bozdağ Trabzon'da Bakanlığı ile ilgili bir sempozyuma katılmak üzere bugün Trabzon’a gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Trabzon Büyükşehir ve Ortahisar Belediyeleri’ni ziyaret etti.
 • 18:57 Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Trabzon bölge adliye mahkemesi, diğer bir anlatımla Trabzon istinafı kapatılmadı.
 • 18:22 Adalet Bakanı Bozdağ, Trabzon'da Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Trabzon'daki tarihi Ayasofya'nın 52 yıl aradan sonra cami olarak yeniden hizmet vermesinden mutluluk duyduğunu belirterek, "Tarihimize, kültürümüze, vakıflarımıza bizi biz yapan değerlerimize sahip çıktığımız sürece Türkiye ve Türk milleti ilelebet yaşamaya devam edecektir.
 • 17:18 Zonguldak Bakan Bozdağ Uzungöl'de Zonguldak Bakan Bozdağ Uzungöl'de Ktü ziyareti sonrasında Çaykara ilçesi Uzungöl beldesine giden Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ı, Kaymakam Mustafa Gül ile Belediye Başkanı Hanefi Tok karşıladı.
 • 15:47 Trabzon Adalet Bakanı Bozdağ Dünyanın Neresinde, 'Senin Yasama Dokunulmazlığın Var, Sen... Trabzon Adalet Bakanı Bozdağ Dünyanın Neresinde, 'Senin Yasama Dokunulmazlığın Var, Sen... Trabzon'da düzenlenen 'E-Adalet Uygulamaları, UYAP ve SEGBİS' sempozyumunda konuşan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, uzun yargılamanın can yakıcı hale geldiğini söyledi, dokunulmazlık konusuna değindi.
 • 15:38 Bozdağ: Dünyanın Neresinde, 'Senin Yasama Dokunulmazlığın Var, Sen Teröristleri Destekleyebilirsin'... Bozdağ: Dünyanın Neresinde, 'Senin Yasama Dokunulmazlığın Var, Sen Teröristleri Destekleyebilirsin'... Bakan BOZBAĞ UZUNGÖL'DEKTÜ ziyareti sonrasında Çaykara ilçesi Uzungöl beldesine giden Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ı, Kaymakam Mustafa Gül ile Belediye Başkanı Hanefi Tok karşıladı.
 • 15:38 Trabzon Adalet Bakanı Bozdağ Dünyanın Neresinde, 'Senin Yasama Dokunulmazlığın Var, Sen... Trabzon Adalet Bakanı Bozdağ Dünyanın Neresinde, 'Senin Yasama Dokunulmazlığın Var, Sen... Trabzon'da düzenlenen 'E-Adalet Uygulamaları, UYAP ve SEGBİS' sempozyumunda konuşan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, uzun yargılamanın can yakıcı hale geldiğini söyledi, dokunulmazlık konusuna değindi.
 • 15:10 Adalet Bakanı Bozdağ, Trabzon'da Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, hukuk klinikleri projesinin, hukuk fakültelerinde öğrenim gören öğrencilerin pratikle buluşmasını sağladığını belirterek, "Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi başarıyla bunu uyguluyor.
 • 14:51 Adalet Bakanı Bozdağ: (2) Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yargıdaki uzlaşma sisteminin adını uzlaştırma olarak değiştireceklerini belirterek, "Şu anda uzlaşma olarak ceza muhakemesinde yer alan müessesenin adını uzlaştırma olarak değiştiriyor ve uzlaşma kapsamına giren suçları artırıyor, uzlaştırmanın bugüne kadar uygulamasında meydana gelen aksaklıkları düzeltiyor, yargı görevi yapan savcılarımızın bu meseleye çok ciddi şekilde sahip çıkmalarını sağlayacak önemli düzenlemeleri hukukumuzun içine taşıyoruz.
 • 14:42 Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Trabzon Gezisini Sürdürüyor Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Trabzon Gezisini Sürdürüyor Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Trabzon’da katıldığı sempozyumun ardından Karadeniz Teknik Üniversitesi’ni ziyaret ederek Hukuk Fakültesi’ndeki duruşma salonunun açılışını yaptı.
 • 14:00 Bozdağ: Dünyanın Neresinde, 'Senin Yasama Dokunulmazlığın Var, Sen Teröristleri Destekleyebilirsin'... Bozdağ: Dünyanın Neresinde, 'Senin Yasama Dokunulmazlığın Var, Sen Teröristleri Destekleyebilirsin'... Adalet Uygulamaları, UYAP ve SEGBİS' sempozyumunda yaptığı konuşmada, uzun yargılamanın can yakıcı hale geldiğini söyledi.
 • 13:07 Adalet Bakanı Bozdağ, Trabzon'da: (1) Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Hiçbir milletvekili 'benim yasama dokunulmazlığım var, dolayısıyla ben her türlü suçu işlerim. Sen bana dokunamazsın' diyemez. Yasama dokunulmazlığının sınırları var." dedi.
 • 13:04 Bakan Bozdağ, Trabzon'da "E-adalet Uygulamaları, Uyap ve Segbis" Sempozyumu'na Katıldı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, batı ülkelerinde "Cumhurbaşkanı’na sinkaflı küfür yapın" diye lobi yapan paralel alçakların olmadığını belirterek, “Orada Cumhurbaşkanları’na sinkafli küfür yapın diye kampanyalar yürüten sivil toplum örgütleri yok. Bölücü terör örgütleri yok. Gözü cumhurbaşkanına düşmanlıktan başka hiçbir şey görmeyen kendini çok akıllı, aydın zanneden karanlıkta yaşayanlar yok” dedi.
 • 00:38 Uluslararası Adli İşbirliği Tasarısı, TBMM Genel Kurulu'nda Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye Cumhuriyeti, DEAŞ terör örgütüyle etkili bir şekilde tıpkı eli kanlı PKK terör örgütüyle mücadele ettiği gibi mücadele etmektedir.
 • 00:15 Uluslararası Adli İşbirliği Tasarısı TBMM Genel Kurulu'nda Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "İşin özü bu kanun yeni hiç bir şey getirmiyor.
 • 12:23 Trabzon'da "E-adalet" Sempozyumu Yapılacak Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığınca organize edilen "e-adalet uygulamaları, UYAP ve SEGBİS" sempozyumunun ulusal olarak ilk kez Trabzon'da gerçekleştirileceği bildirildi.
 • 09:54 Trabzon, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın Katımıyla Ulusal E-adalet Sempozyumu'na Ev Sahipliği Yapacak Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından 20-21 Nisan 2016 tarihleri arasında Trabzon’da ulusal “E-Adalet Uygulamaları, UYAP ve SEGBİS” sempozyumu yapılacak.
 • 00:45 HDP'li Vekil Öldürülen PKK'lıların Bilgisini İstedi HDP'li Vekil Öldürülen PKK'lıların Bilgisini İstedi HDP'li Gülser Yıldırım, operasyonlarda öldürülen teröristler hakkında Adalet Bakanı Bozdağ'dan bilgi istedi.
 • 21:04 Adalet Bakanı Bozdağ: "Merkel'i Kutluyorum" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Almanya Başbakanı Angela Merkel’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret eden komedyen Jan Böhmermann’ın yargılanması için Türkiye’den gelen talebe olumlu yanıt vermesi ile ilgili olarak, "Cumhurbaşkanımıza küfreden Alman’a yargı yolunu açan Almanya Başbakanı Sayın Merkel’i küfürbaz yerine hukuka sahip çıktığı için kutluyorum" dedi.
 • 20:50 Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Hakaret Eden Böhmermann Hakkında Hukuki Süreç Başlatılması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, okuduğu şiirde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret eden komedyen Jan Böhmermann hakkında yargılanması talebiyle hukuki süreç başlatılmasına ilişkin, "Cumhurbaşkanı'mıza küfreden Alman'a yargı yolunu açan Almanya Başbakanı Sayın Merkel'i, küfürbaz yerine hukuka sahip çıktığı için kutluyorum" değerlendirmesinde bulundu.
 • 19:32 Bozdağ'dan 'Alman Komedyen' Açıklaması: Sayın Merkel'i Küfürbaz Yerine Hukuka Sahip Çıktığı İçin... Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, mizahçı Jan Böhmermann'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik okuduğu hakaret içeren şiir nedeniyle yargılanmasına izin verilmesi kararına ilişkin "Cumhurbaşkanı'mıza küfreden Alman'a yargı yolunu açan Almanya Başbakanı Sayın Merkel'i, küfürbaz yerine hukuka sahip çıktığı için kutluyorum" dedi.
 • 11:43 Oğan'dan Bozdağ'a: Alternatifsiz Muhalefet İşinize Geliyor Oğan'dan Bozdağ'a: Alternatifsiz Muhalefet İşinize Geliyor Mhp Genel Başkan Adayı Sinan Oğan, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın MHP'nin kongre süreciyle ilgili 'Ben mahkeme eliyle, partilerle ilgili bir takım tasarruflar yapılmasını demokrasiyle bağdaşmadığına inanıyorum' sözlerini eleştirerek, "Lider sultası, alternatifsiz muhalefet işinize geliyor" dedi.
 • 10:26 Manisa Sinan Oğan: Alternatifsiz Muhalefet İşinize Geliyor Manisa Sinan Oğan: Alternatifsiz Muhalefet İşinize Geliyor Sinan Oğan: Alternatifsiz muhalefet işinize geliyorMHP Genel Başkan Adayı Sinan Oğan, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın MHP'nin kongre süreciyle ilgili 'Ben mahkeme eliyle, partilerle ilgili bir takım tasarruflar yapılmasını demokrasiyle bağdaşmadığına inanıyorum' sözlerini eleştirerek, "Lider sultası, alternatifsiz muhalefet işinize geliyor" dedi.