20:5400
SON DAKİKA BEKİR BOZDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Bekir Bozdağ Haberleri


BEKİR BOZDAĞ

Bekir Bozdağ, 1 Nisan 1965'te Yozgat Akdağmadeni'nde doğdu. Babasının adı Mehmet Duran, annesinin adı Nuriye'dir. Avukat; Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dinler Tarihi Anabilim Dalı'nda tamamladı. Selçuk Üniversitesi... Devamı

  Adalet Bakanı Bozdağ: 'Yozgat AK Parti ile Hizmet Almaya Başlamıştır'

  Adalet Bakanı Bozdağ: "Yozgat AK Parti ile Hizmet Almaya Başlamıştır"

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye’nin olduğu gibi Yozgat’ın da AK Parti iktidarı dönemlerinde çok ciddi değişim ve dönüşüm yaşadığını söyledi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Bozdağ'dan Muhalefete: İktidara Talip Değiller

  Bozdağ'dan Muhalefete: İktidara Talip Değiller

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP ve MHP'yi eleştirerek, "Seçimi kaybediyor, hala oturuyorlar. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Bozdağ: Kılıçdaroğlu, Haddini Bildirmen Lazım

  Bozdağ: Kılıçdaroğlu, Haddini Bildirmen Lazım

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, CHP’li Hüseyin Aygün’ü kastederek, "Son günlerde bunlardan bir tane milletvekili çıkmış; Allah’ın Resulü’ne, Peygamber Efendimiz'e hakaret eden üsluplar kullanıyor. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Bozdağ: 'Ak Parti ile Türkiye'nin Demokrasisi Gelişti'

  Bozdağ: "Ak Parti ile Türkiye'nin Demokrasisi Gelişti"

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bir gazetenin köşe yazarını kastederek, “Kimse o kadının adını açıkla. Hangi Ak Partiliden nerede ne zaman hangi parayı alıyorsa onu açıkla o zaman hep beraber gidelim onun yüzüne tükürelim. Ama onu yapmıyorsa o zaman senin yüzüne tükürsün bu insanlar” dedi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Açıklaması

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Açıklaması

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, muhalefet partilerinin Türkiye’nin iktidarına talip olmadıklarını belirterek, “Türkiye’ye dair bunların hayalleri yok, projeleri yok, programları yok, o yüzden hepsinin derdi, pozisyon muhafaza derdi. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ, CHP'ye Sert Çıktı

  Adalet Bakanı Bozdağ, CHP'ye Sert Çıktı

  Bozdağ; CHP'yi eleştirerek "Şimdi birisi çıkmış 'Eğer siz bugün Müslamansanız Müslümanlığınızı CHP'ye borçlusunuz.' Hadi oradan be, hadi oradan be" açıklamasında bulundu. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.09.2014 20:54:01. #1.12#