SON DAKİKA BEKİR BOZDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Bekir Bozdağ Haberleri

 • 20 Ekim 2016 19:14Adalet Bakanlığı Ile KKTC Arasında IşbirliğiAdalet Bakanlığı Ile KKTC Arasında IşbirliğiAdalet Bakanlığı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) arasında cezaevi yapımına ilişkin işbirliği protokolü imzalandı.
 • 20 Ekim 2016 18:00Adalet Bakanlığı ile KKTC Arasında İş BirliğiAdalet Bakanlığı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) arasında cezaevi yapımına ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.
 • 18 Ekim 2016 14:02Bakan Bozdağ: "Tartışmaları Bitirmenin Tek Yolu Halka Sormak"Adalet Bakanı Bekir Bozdağ başkanlık sistemi tartışmalarına ilişkin, "İlk defa şimdi Türkiye’de çok güçlü olan AK Parti bunu istiyor ve ilk defa bir muhalefet partisi de bu konunun halka sorulmasına ben de taraftarım diyor.
 • 18 Ekim 2016 13:28Uluslararası Istanbul Hukuk KongresiUluslararası Istanbul Hukuk KongresiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın görüşmelerinden detaylar Oturumlardan detaylar Uluslararası İstanbul Hukuk Kongresi, "Tahkim", "Uluslararası İhalelerde Rekabet", "İkili ve Çok Taraflı Uluslararası Anlaşmalar", "Ombudsmanlık" ve "Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunması", "İkili ve Çok Taraflı Uluslararası Anlaşmalar" konularının ele alınacağı oturumlarla devam ediyor.
 • 18 Ekim 2016 13:15Adalet Bakanı BozdağAdalet Bakanı BozdağAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye'de başkanlık sistemi tartışmasını sona erdirecek tek yer, halkın iradesidir.
 • 18 Ekim 2016 12:30Adalet Bakanı Bozdağ AçıklamasıAdalet Bakanı Bozdağ AçıklamasıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'de başkanlık sistemi tartışmasını sona erdirecek tek yerin, halkın iradesi olduğunu belirterek, "Eğer başkanlık sistemine ilişkin Anayasa önerisi TBMM'ye gelir, TBMM'de müzakere edilir ve reddedilirse bu sistem tartışması bitmez. Yine bu tartışma devam eder. Onun için 367 ile kabul edilse dahi veya 330 ile 367 aralığında kalsa, halk oylamasına gidip halkın karar vermesiyle ancak bu konudaki tartışma sona erdirilebilir.
 • 18 Ekim 2016 11:58Uluslararası İstanbul Hukuk KongresiUluslararası İstanbul Hukuk KongresiAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Uluslararası İstanbul Hukuk Kongresi'nin ülkelerin yargı ve hukuk alanındaki bilgi ve tecrübelerini paylaşmak suretiyle birbirlerinden öğrenmeyi sağlamak ve gelecekte atacakları adımlara ilişkin de yeni farklı formülller üretmek bakımından büyük bir fırsat sunduğunu söyledi.
 • 17 Ekim 2016 17:48Adalet Bakanı Bozdağ: (2)Adalet Bakanı Bozdağ: (2)Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Dünyanın bütün ülkelerinde hukuk eğer objektif işlerse Fetullah Gülen'in iadesini reddedecek hiçbir mahkeme ben tanımıyorum.
 • 17 Ekim 2016 16:44Adalet Bakanı Bozdağ: (1)Adalet Bakanı Bozdağ: (1)Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ortadoğu'da, Irak'ta ve Suriye'de enerji kaynakları üzerinde hedeflenen planların tahakkuku için DEAŞ'ın bir araç olarak kullanıldığını söyledi.
 • 17 Ekim 2016 13:25Uluslararası Istanbul Hukuk Kongresi - Adalet Bakanı BozdağUluslararası Istanbul Hukuk Kongresi - Adalet Bakanı BozdağAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'nin, din ve eğitim gibi herkesin hassas olduğu konular kullanılarak toplum ve devlette yer edinmeye çalışan Fetullahçı Terör Örgütü'nü (FETÖ) çok acı tecrübeler yaşayarak yakından tanıdığını belirterek, "Bu yapının yetiştirdiği kişiler devlette görev aldıktan sonra örgüt liderinin talimatları doğrultusunda devletin bütün gizli bilgilerini, sırlarını, imkanlarını, kabiliyetlerini örgütün liderine aktarıyor, örgüt liderinin de bunu nerelere aktardığını sizlerin değerlendirmesinde fayda mülahaza ediyorum.
 • 17 Ekim 2016 13:15Yargı Camiası Düğünde Bir Araya GeldiYargı Camiası Düğünde Bir Araya GeldiYargıtay 16. Ceza Dairesi Üyesi Mustafa Kurtaran’ın kızı Merve Kurtaran, Ankara’nın tanınan iş adamlarından Erol Karataş’ın oğlu Oğuzhan Karataş ile dünyaevine girdi.
 • 17 Ekim 2016 12:49Adalet Bakanı Bozdağ: Adalet Bakanı Bozdağ: "Fetö, Büyük Bir Ulusal Güvenlik Tehdididir"Uluslararası İstanbul Hukuk Kongresi’nde konuşan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ), sadece Türkiye için bir ulusal güvenlik tehdidi değil, bulunduğu bütün ülkeler bakımından da bu anlamda büyük bir ulusal güvenlik tehdididir” dedi.
 • 17 Ekim 2016 12:48Uluslararası İstanbul Hukuk KongresiUluslararası İstanbul Hukuk KongresiAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'nin, din ve eğitim gibi herkesin hassas olduğu konular kullanılarak toplum ve devlette yer edinmeye çalışan Fetullahçı Terör Örgütü'nü (FETÖ) çok acı tecrübeler yaşayarak yakından tanıdığını belirterek, "Bu yapının yetiştirdiği kişiler devlette görev aldıktan sonra örgüt liderinin talimatları doğrultusunda devletin bütün gizli bilgilerini, sırlarını, imkanlarını, kabiliyetlerini örgütün liderine aktarıyor, örgüt liderinin de bunu nerelere aktardığını sizlerin değerlendirmesinde fayda mülahaza ediyorum.
 • 16 Ekim 2016 11:21Uluslararası İstanbul Hukuk Kongresi Yarın BaşlıyorCumhurbaşkanlığı himayesinde Adalet Bakanlığı tarafından düzenlenen, aralarında adalet bakanları ve yüksek yargı kurumlarının başkanlarının da bulunduğu 34 ülkenin temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek Uluslararası İstanbul Hukuk Kongresi yarın başlıyor.
 • 15 Ekim 2016 21:58Türkiye Gençlik Vakfı Yozgat İl Temsilciliği Hizmete AçıldıTürkiye Gençlik Vakfı Yozgat İl Temsilciliği Hizmete AçıldıTürkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yozgat İl Temsilciği hizmete açıldı.
 • 15 Ekim 2016 18:04Bakan Bozdağ, Yozgat'taAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye Gençlik Vakfının (TÜGVA) aklı, kalbi ve irfanı hür her şeyi soran, sorgulayan, aklına ve kalbine yatmayanlara da itirazını en gür sedayla söyleyen özgür bir gençlik yetiştirmesi gerekiyor.
 • 15 Ekim 2016 17:04Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: "Ülkemizde Atatürk Dönemi de Başkanlık Sistemidir"Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye’de parlamento çoğunluğuyla Cumhurbaşkanının aynı siyasi gelenekten geldiği dönemlerde zaten fili bir başkanlık sisteminin olduğunu söyledi.
 • 15 Ekim 2016 17:03Adalet Bakanı Bozdağ: (2)Adalet Bakanı Bozdağ: (2)Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, cezaevlerinde işkence iddialarına ilişkin "Kime yapıldı kötü muamele veya işkence, kim tarafından, nerede, ne zaman ve nasıl yapıldı?
 • 15 Ekim 2016 16:58Bakan Bozdağ: Atatürk Dönemi Fiili Bir Başkanlık SistemidirBakan Bozdağ: Atatürk Dönemi Fiili Bir Başkanlık SistemidirADALET Bakanı Bekir Bozdağ, başkanlık sistemine ilişkin tartışmalara bugün gittiği Yozgat'tan yorum yaptı.
 • 15 Ekim 2016 14:59Adalet Bakanı Bozdağ: (1)Adalet Bakanı Bozdağ: (1)Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, başkanlık sistemine ilişkin, "Atatürk dönemi fiili bir başkanlık sistemidir.
 • 15 Ekim 2016 14:45Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye'de Ceza ve Tutukevlerinde İşkence ve Kötü Muameleye Tolerans...Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye’de ceza ve tutukevlerinde işkence ve kötü muameleye tolerans gösterilmediğini, sıfır tolerans olduğunu söyledi.
 • 14 Ekim 2016 16:55Bakan Bozdağ'dan Gülen'in İadesiyle İlgili AçıklamaAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Fetullah Gülen’in iadesi konusunda, "Bundan sonraki süreçlerde eğer iade konusunda olumlu bir noktaya gelmezse Türkiye’nin tavrı, Amerika’nın bize tavrı, bu konularda neyse misliyle mukabele olarak devam edecektir" dedi.
 • 14 Ekim 2016 15:02Adalet Bakanı Bozdağ AçıklamasıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Pek çok çeşit başkanlık sistemi var. Bunlar o ülkelerin durumuna göre, tercihlerine göre uygulanıyor.
 • 14 Ekim 2016 13:15Bakan Bozdağ'dan Başkanlık Sistemi ve Referandum AçıklamasıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Başkanlık sistemi eksiksiz başkanlık sistemidir.
 • 14 Ekim 2016 11:44Bakan Bozdağ: Türkiye Tipi Başkanlık Sistemi İstiyoruzADALET Bakanı Bekir Bozdağ, 24 TV Canlı yayınında Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel'in sorularını yanıtladı.