SON DAKİKA BEKİR BOZDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Bekir Bozdağ Haberleri

 • 22 Şubat 2017 08:41 Türk Anayasası Bir Utançtan Kurtarılmaktadır Türk Anayasası Bir Utançtan Kurtarılmaktadır" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde iki ayrı yargı, iki ayrı usul ve iki ayrı hukuk uygulamasına son verilip, yargı birliği sağlanmaktadır.
 • 22 Şubat 2017 04:06 Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Yargının bağımsızlığını ve tarafsızlığını güçlendirdiği, hukuk devletini tahkim ettiği için cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine 'Evet' diyorum.
 • 22 Şubat 2017 01:37 Adalet Bakanı Bozdağ: Adalet Bakanı Bozdağ: "Türk Anayasası, Siviller ile Askerlerin Ayrı Hukuka Sahip Olması Utancından... Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde iki ayrı yargı, iki ayrı usul ve iki ayrı hukuk uygulamasına son verilip, yargı birliği sağlanmaktadır.
 • 22 Şubat 2017 00:18 21 Şubat 2017 Haberleri 21 Şubat 2017 Haberleri 21 Şubat 2017 Manşet Haberleri.
 • 21 Şubat 2017 23:13 Bekir Bozdağ: Bağımsız ve Tarafsız Bir Yargı İçin Bekir Bozdağ: Bağımsız ve Tarafsız Bir Yargı İçin "Evet" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne yargının tarafsızlığını güçlendirdiği, hukuk devletini tahkim ettiği için "evet" diyeceğini açıkladı.
 • 19 Şubat 2017 22:56 Bozdağ: Referandumda 'Hayır' Oyu Verecek Olanlar... Bozdağ: Referandumda 'Hayır' Oyu Verecek Olanlar... Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Referandumda 'hayır' diye çalışanlar ve 'hayır' oyu verecekler, kendilerini de Türk halkını da doğrudan yürütmeyi seçmeye ehil görmeyenlerdir" dedi.
 • 19 Şubat 2017 22:55 Adalet Bakanı Bozdağ: Adalet Bakanı Bozdağ: "Halk Karar Verecektir" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Türk halkı, yasamayı da yürütmeyi de doğrudan seçmeye ehlidir.
 • 19 Şubat 2017 22:26 Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türk halkı, yasamayı da yürütmeyi de doğrudan seçmeye ehlidir.
 • 18 Şubat 2017 20:54 Dha Yurt Bülteni - 15 Dha Yurt Bülteni - 15 Viranşehir'de, hain saldırıda 1 ton bomba kullanılmış (8)YARALI BEKÇİ, O ANLARI ANLATTIİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek, terör saldırısında yaralanan vatandaşlara geçmiş...
 • 18 Şubat 2017 20:52 Viranşehir'de, Hain Saldırıda 1 Ton Bomba Kullanılmış Viranşehir'de, Hain Saldırıda 1 Ton Bomba Kullanılmış Viranşehir'de, hain saldırıda 1 ton bomba kullanılmış (8)YARALI BEKÇİ, O ANLARI ANLATTIİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek, terör saldırısında yaralanan vatandaşlara geçmiş...
 • 18 Şubat 2017 20:51 Viranşehir'de, Hain Saldırıda 1 Ton Bomba Kullanılmış (8) Viranşehir'de, Hain Saldırıda 1 Ton Bomba Kullanılmış (8) YARALI BEKÇİ, O ANLARI ANLATTIİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek, terör saldırısında yaralanan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
 • 18 Şubat 2017 20:37 Şanlıurfa'daki Terör Saldırısı - Bakanlar Çelik ve Bozdağ Şanlıurfa'daki Terör Saldırısı - Bakanlar Çelik ve Bozdağ Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesindeki terör saldırısına ilişkin, "Türkiye bu tür terör eylemlerinin hepsinin üstesinden gelebilecek güçtedir, ülkemizin etkili ve karalı mücadelesi terör bitene kadar devam edecektir.
 • 18 Şubat 2017 20:28 Viranşehir'de, Hain Saldırıda 1 Ton Bomba Kullanılmış (8) Viranşehir'de, Hain Saldırıda 1 Ton Bomba Kullanılmış (8) YARALI BEKÇİ, O ANLARI ANLATTIİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Balıklıgöl Devlet Hastanesi'ni ziyaret ederek, terör saldırısında yaralanan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
 • 18 Şubat 2017 19:26 Bakanlar, Viranşehir'deki Saldırıda Yaralananları Ziyaret Etti Bakanlar, Viranşehir'deki Saldırıda Yaralananları Ziyaret Etti Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesindeki terör saldırısında yaralananları hastanede ziyaret etti.
 • 18 Şubat 2017 19:20 Bakanlar, Viranşehir'deki Saldırıda Yaralananları Ziyaret Etti Bakanlar, Viranşehir'deki Saldırıda Yaralananları Ziyaret Etti Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesindeki terör saldırısında yaralananları hastanede ziyaret etti.
 • 18 Şubat 2017 19:07 Viranşehir'deki Terör Saldırısı - Ahmet Oktay Günak'ın Cenazesi Toprağa Verildi Viranşehir'deki Terör Saldırısı - Ahmet Oktay Günak'ın Cenazesi Toprağa Verildi Viranşehir ilçesindeki terör saldırısında şehit olan 11 yaşındaki Ahmet Oktay Günak'ın cenazesi, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in de katıldığı törenle merkez Haliliye ilçesinde defnedildi.
 • 18 Şubat 2017 18:46 Şanlıurfa'daki Terör Saldırısı Şanlıurfa'daki Terör Saldırısı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesindeki terör saldırısına ilişkin, "Türkiye bu tür terör eylemlerinin hepsinin üstesinden gelebilecek güçtedir, ülkemizin etkili ve karalı mücadelesi terör bitene kadar devam edecektir.
 • 18 Şubat 2017 17:41 Bakanlar Terör Saldırısında Yaralananları Ziyaret Etti Bakanlar Terör Saldırısında Yaralananları Ziyaret Etti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesindeki terör saldırısında yaralananları hastanede ziyaret etti.
 • 18 Şubat 2017 17:33 Şanlıurfa Küçük Ahmet Oktay Toprağa Verildi Şanlıurfa Küçük Ahmet Oktay Toprağa Verildi Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesi'nde, PKK'lı teröristlerin bombalı saldırısında hayatını kaybeden 11 yaşındaki Ahmet Oktay Günak'ın cenazesi, öğle saatlerinde morgdan alınarak il merkezindeki yeni mezarlığa getirildi.
 • 18 Şubat 2017 17:16 Bakanlar, Viranşehir'deki Terör Saldırısında Yaralanan Vatandaşları Ziyaret Etti Bakanlar, Viranşehir'deki Terör Saldırısında Yaralanan Vatandaşları Ziyaret Etti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesindeki terör saldırısında yaralanan ve Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde tedavi altına alınan yaralıları ziyaret etti.
 • 18 Şubat 2017 17:02 Şanlıurfa'daki Terör Saldırısı - Içişleri Bakanı Soylu (2) Şanlıurfa'daki Terör Saldırısı - Içişleri Bakanı Soylu (2) İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde bomba yüklü araçla meydana gelen terör saldırısına ilişkin, "Şu anda hastanelerimizde 2'si yoğun bakımda toplam 11 yaralımız mevcuttur.
 • 18 Şubat 2017 16:58 Viranşehir'de, Hain Saldırıda 1 Ton Bomba Kullanılmış (7) Viranşehir'de, Hain Saldırıda 1 Ton Bomba Kullanılmış (7) KÜÇÜK AHMET OKTAY TOPRAĞA VERİLDİŞanlıurfa'nın Viranşehir İlçesi'nde, PKK'lı teröristlerin bombalı saldırısında hayatını kaybeden 11 yaşındaki Ahmet Oktay Günak'ın cenazesi, öğle saatlerinde morgdan alınarak il merkezindeki yeni mezarlığa getirildi.
 • 18 Şubat 2017 16:06 Terörün 11 Yaşındaki Kurbanı Defnedildi Terörün 11 Yaşındaki Kurbanı Defnedildi Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde bombalı araçla düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybeden 11 yaşındaki Ahmet Oktay Günak, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in de katıldığı cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
 • 18 Şubat 2017 16:06 Şanlıurfa'daki Terör Saldırısı Şanlıurfa'daki Terör Saldırısı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Viranşehir'deki terör saldırısında yaralananları tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti.
 • 18 Şubat 2017 15:50 Viranşehir'deki Terör Saldırında Hayatını Kaybeden 11 Yaşındaki Günak Defnedildi Viranşehir'deki Terör Saldırında Hayatını Kaybeden 11 Yaşındaki Günak Defnedildi Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde bombalı araçla düzenlenen terör saldırısında hayatını kaybeden 11 yaşındaki Ahmet Oktay Günak, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik’in de katıldığı cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.