09:0300
SON DAKİKA BEKİR BOZDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Bekir Bozdağ Haberleri


BEKİR BOZDAĞ

Bekir Bozdağ, 1 Nisan 1965'te Yozgat Akdağmadeni'nde doğdu. Babasının adı Mehmet Duran, annesinin adı Nuriye'dir. Avukat; Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dinler Tarihi Anabilim Dalı'nda tamamladı. Selçuk Üniversitesi... Devamı

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nikah Şahidi Oldu

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Nikah Şahidi Oldu

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş'ın oğlunun nikah şahidi oldu. (Dün 20:53)

   

  Van Fuarı'nda Bursa Rüzgarı

  Van Fuarı'nda Bursa Rüzgarı

  Van’da bu yıl 5’ncisi düzenlenen ’Van Denizi Turizm ve Seyahat Fuarı’na katılan Bursa Valiliği’nin standı, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. (Dün 17:31)

   

  Van'da İki Heyecan Birden

  5. Van Denizi Turizm ve Seyahat Fuarı, Van Ortadoğu Fuar ve Kongre Merkezi'nde başladı. (Dün 11:48)

   

  Ağrı, 5. Van Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Tanıtılıyor

  Kültür ve Turizm Bakanlığı, Van Valiliği, Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Van Ticaret ve Sanayi Odası , Van Organize Sanayi Bölgesi ile Ajans Asya Fuarcılık işbirliğiyle Orta Doğu Ekspo Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen "5. Van Turizm ve Seyahat Fuarı"na Ağrı da katıldı. (Dün 11:30)

   

  KUDAKA, Van Turizm ve Seyahat Fuarı'nda

  KUDAKA, Van Turizm ve Seyahat Fuarı'nda

  Kuzeydoğu Anadolu bölgesinin sahip olduğu kültürel değerlerin tanıtılması amacıyla Van Turizm ve Seyahat Fuarında Erzurum, Erzincan ve Bayburt illeri tanıtılıyor. (Dün 10:41)

   

  Adnan Menderes, Gaziantep'te Anıldı

  Adnan Menderes, Gaziantep'te Anıldı

  Adnan Menderes, Demokrat Parti misyonunun ileri gelenlerinden Samet Ocakoğlu'nun hazırlamış olduğu "Bir Zeybek Sevdası" adlı etkinlikle Gaziantep'te anıldı. (Dün 09:57)

   

  Bakan Bozdağ'dan PKK'ya Mesaj

  Bakan Bozdağ'dan PKK'ya Mesaj

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yüksekova Havaalanının bazı engellemeler nedeniyle bu yıl bitirilemediğini belirterek, isim vermeden PKK'ya mesaj verdi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bakan'dan 'Sahip Çıkın' Çağrısı

  Bakan'dan 'Sahip Çıkın' Çağrısı

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, çözüm sürecinin artık halka mal olduğunu ve sürece sahip çıkılması gerektiğini belirtti. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Hakkari'de

  Bozdağ: "Türkiye her zaman darda ve zorda olan insanlara karşılık beklemeden yardım etmiş ve etmeye devam edecektir" "Yüksekova'dan herkese bunu bir kez daha ifade etmek istiyorum, kim okul açmak istiyorsa Türkiye'de bu mümkündür. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bozdağ: Cezaevlerinde Bulunanlar Bizlere Emanettir(3)

  Bozdağ: Cezaevlerinde Bulunanlar Bizlere Emanettir(3)

  Bakan BOZDAĞ YÜKSEKOVA'DA Helikopterle Hakkari'den Yüksekova İlçesi'ne gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ilk olarak 3'üncü Tümen Komutanı Tümgeneral Halil İbrahim Ergin'i ziyaret etti. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Hakkari'de

  Bakan Bozdağ: "Hükümet olarak tek arzumuz Türkiye'de kanın, gözyaşının, şiddetin olmadığı, herkesin huzur, barış ve refah içinde olduğu ve yaşadığı bir Hakkari bir Türkiye'dir. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bozdağ: 'Yeni ruhla yeni anlayışla yepyeni bir anayasa yapacağız' -

  Bozdağ: "Yeni ruhla yeni anlayışla yepyeni bir anayasa yapacağız" -

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "12 Eylül ruhu anayasanın her yerine işlemiş. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bakan Bozdağ'dan, 'Çözüm Sürecine Sahip Çıkın' Çağrısı

  Bakan Bozdağ'dan, "Çözüm Sürecine Sahip Çıkın" Çağrısı

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, çözüm sürecinin artık halka mal olduğunu belirterek, “Bir yandan çözüm süreci derken diğer yandan yol kesmek, adam kaçırmak, araç yakmak, yatırımlara engel olmak, "barış" diyenlerin samimiyetini sorgulatır” dedi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bozdağ: Cezaevlerinde Bulunanlar Bizlere Emanettir(2)

  Bozdağ: Cezaevlerinde Bulunanlar Bizlere Emanettir(2)

  12 EYLÜL RUHU ANAYASANIN HER YERİNE İŞLEMİŞ Hakkari Barosu'nu ziyaret eden Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, yaptığı konuşmada 12 Eylül ruhunun anayasanın her yerine işlediğini söyledi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Hakkari'de

  Adalet Bakanı Bozdağ Hakkari'de

  Bozdağ: "12 Eylül ruhu anayasanın her yerine işlemiş. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  5. Seyahat ve Turizm Fuarı

  5. Seyahat ve Turizm Fuarı

  Van'da bu yıl 5.si düzenlenen Seyahat ve Turizm Fuarı alanına kurduğu canlı yayın aracında yaptığı yayına başta Adalet Bakanı Bozdağ olmak üzere birçok kişi konuk aldı. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Adalet Bakanı Bozdağ Hakkari'de

  Adalet Bakanı Bozdağ Hakkari'de

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, hasta tutukluların tahliyeleriyle ilgili herhangi bir çalışmalarının olmadığını belirterek, “Bu konuda da bir çalışmamız yok. Çalışmaya ihtiyaç da olduğu kanaatinde değilim. Tabii cezaevinde hayatını tek başına devam ettiremeyecek durumda olan tutuklu ve hükümlülerle ilgili hükümet olarak geçmişte bir yasal düzenleme yaptık” dedi. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bozdağ: Cezaevlerinde Bulunanlar Bizlere Emanettir

  Bozdağ: Cezaevlerinde Bulunanlar Bizlere Emanettir

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, cezaevlerinde bulunan bütün vatandaşların kendilerine emanet olduğunu vurgulaylarak, özellikle terör nedeniyle tutuklu ve hükümlü bulunanlardan rapor alıp da tahliye olma imkanı bulamayanların sayısının 6 olduğunu belirtti. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

  Bozdağ:' 'Cezalarla alakalı gündemimizde bir çalışma yok' -

  Bozdağ:" "Cezalarla alakalı gündemimizde bir çalışma yok" -

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Cezaevlerinde bulunan bütün vatandaşlarımız devletimize, hepimize emanettir. (19 Eylül 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.09.2014 09:03:11. #1.12#