SON DAKİKA BEKİR BOZDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Bekir Bozdağ Haberleri

 • 21:28Bozdağ Kürsüye Çıktı, Vatandaş Alanı Terk EttiBozdağ Kürsüye Çıktı, Vatandaş Alanı Terk EttiAK Parti Yozgat mitinginde eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşmaya başlamasıyla bazı vatandaşların miting alanını terketmesi dikkat çekti.
 • 21:55Eski Bakanın Mitingine Öğrenciler Katıldı İddiasıEski Bakanın Mitingine Öğrenciler Katıldı İddiasıÇorum'un Alaca İlçesi'nde eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın düzenlediği mitinge İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün talimatı ile İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin katıldığı iddiası tartışma konusu oldu.
 • 17:26Öğrencileri Okul Saatinde AK Parti'nin Törenine GötürdülerÖğrencileri Okul Saatinde AK Parti'nin Törenine GötürdülerÇorum’un Alaca ilçesinde eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’ın katılımıyla toplu açılış töreni düzenlendi.
 • 16:21Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ AçıklamasıAdalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ AçıklamasıAdalet eski Bakanı Bekir Bozdağ, kamuya 4 bin engellinin atanacağı müjdesini verdi.
 • 15:33Bekir Bozdağ: 4 Bin Engellinin Kamuya Ataması YapılacakBekir Bozdağ: 4 Bin Engellinin Kamuya Ataması YapılacakEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yozgat'da Engelliler Şenliğine katıldı. Bozdağ, kamuya 4 bin engellinin atamasının yapılacağını söyledi.
 • 17:02Bozdağ: Kenen Evren Yaptıklarının Hesabını Kendisi VerecekBozdağ: Kenen Evren Yaptıklarının Hesabını Kendisi VerecekAdalet eski Bakanı Bekir Bozdağ, Kenan Evren'in vefatının ardından yaptığı açıklamada, "Öncelikle Allah rahmet etsin, Kenan Evren her insan gibi yaptıklarıyla artık yüz yüze hesabını, yaptıklarının kendisi verecektir.
 • 15:56Elibol, Ankara'da Yaşayan Yozgatlıları Bir Araya GetirdiElibol, Ankara'da Yaşayan Yozgatlıları Bir Araya GetirdiEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, Ankara’da yaşayan Yozgatlılarla Kazan ve Yenimahelle ilçelerinde bir araya geldi.
 • 22:32Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Mudurnu'daEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Mudurnu'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bozdağ'ın vatandaşlarla görüşmesi- Bozdağ'ın konuşması Genel seçime doğru- Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Bolu'nun Seben ve Mudurnu ilçesini ziyaret etti Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Bolu'nun Seben ve Mudurnu ilçesini ziyaret etti.
 • 15:53Bozdağ: Herkes Hdp'yi Parlatma, Şirin Gösterme YarışındaBozdağ: Herkes Hdp'yi Parlatma, Şirin Gösterme YarışındaEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ; HDP'nin seçimi parti olarak girmesi için içerideki ve dışarıdaki çevrelerce ikna edildiğini belirterek, "Şu ana kadar HDP kadar seçime dönük propagandası yapılan ikinci bir parti yok. Herkes elbirliği ile HDP'yi parlatma, sevecen ve şirin gösterme yarışına girmiş durumda" dedi.
 • 16:37Bekir Bozdağ Çankırı'daEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, MHP’nin seçim beyannamesindeki vaatlerin gerçekleşmesinin mümkün olmadığını ifade ederek, "Bekara karı boşamak kolay derler.
 • 19:45Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ AçıklamasıEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ AçıklamasıEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bugün yeni anayasa ve başkanlık sistemi konusunda tartışma yapanların çok önemli bir kısmının, gazetelerin haberlerine, televizyonların yorumlarına göre değerlendirmeler yaptığını önemli bir kısmı da cehaletlerini bilgi olarak millete takdim ettiklerini söyledi.
 • 05:26Bozdağ: HDP'nin Seçime Girme Kararı Uluslararası Bir ProjeBozdağ: HDP'nin Seçime Girme Kararı Uluslararası Bir ProjeEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Karabük'te seçim bürosunun açılışını yaptı.
 • 19:13Bozdağ, Hdp'nin Ysk'ya Yaptığı Başvuruyu DeğerlendirdiBozdağ, Hdp'nin Ysk'ya Yaptığı Başvuruyu DeğerlendirdiEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, AK Parti karabük milletvekili adayları Osman Kahveci ve Sedat Namal ile birlikte Karabük’te seçim bürosu açılışı yaparak esnaf ziyaretlerinde bulundu.
 • 19:04Bozdağ: Hdp'nin Seçime Girme Kararı Uluslararası Bir Proje (2)Bozdağ: Hdp'nin Seçime Girme Kararı Uluslararası Bir Proje (2)Seçim BÜROSU AÇILIŞINDA KONUŞTU Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Karabük'te seçim bürosunun açılışını yaptı.
 • 17:03Karabük Bozdağ: Hdp'nin Seçime Girme Kararı Uluslararası Bir ProjeKarabük Bozdağ: Hdp'nin Seçime Girme Kararı Uluslararası Bir ProjeBozdağ: HDP'nin seçime girme kararı uluslararası bir proje ESKİ Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, HDP'nin seçime parti olarak girme kararının uluslararası bir proje olduğunu söyledi.
 • 15:33Bozdağ: Hdp'nin Seçime Girme Kararı Uluslararası Bir ProjeBozdağ: Hdp'nin Seçime Girme Kararı Uluslararası Bir ProjeEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, HDP'nin seçime parti olarak girme kararının uluslararası bir proje olduğunu söyledi.
 • 15:03Bozdağ'dan 'Başkanlık Sistemi' DeğerlendirmesiBozdağ'dan 'Başkanlık Sistemi' DeğerlendirmesiSeçim çalışmalarına katkı vermek üzere Karabük’e gelen eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, başkanlık sistemini kendilerinden önce, Özal, Demirel, Erbakan ve Türkeş’in de istediğini belirterek, “Bahçeli ben Türkeş’in peşinden gidiyorum diyor ama 9 Işık’tan haberi yok bir ışık almamış.
 • 14:59Bekir Bozdağ: Bekir Bozdağ: "Chp, Dhkp-C ve Sol Örgütlerle Kol Kola Geziyor"Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 1 Mayıs gösterileri sırasında Beşiktaş’ta gözaltına alınan eylemcilerin emniyete götürüldüğü otobüse binmek isteyen CHP Milletvekili Aykut Erdoğdu’nun polis otobüsüne yumruk atarak camını kırmasını kınadığını belirterek, "Biz buradan milletimize hep söylüyoruz.
 • 13:31Genel Seçime DoğruEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Yozgat, Adnan Menderes'i de Adalet Partisi'ni de Anavatan Partisi'ni de AK Parti'yi de ilk sahiplenen illerin başında gelmiştir" dedi.
 • 19:43Bozdağ: HDP'nin Seçime Girmesi Uluslararası Bir ProjedirBozdağ: HDP'nin Seçime Girmesi Uluslararası Bir ProjedirAk Partili Bekir Bozdağ, HDP'nin parti olarak seçime girmesinin uluslararası proje olduğunu, AK Parti iktidarının önünün kesilmek istenidiğini ileri sürdü.
 • 19:19Bekir Bozdağ: Bekir Bozdağ: "Hdp'nin Parti Olarak Seçime Girmesi Bir Projedir"AK Parti Yozgat Milletvekili Tanıtım Programına katılan eski Adalet Bakanı ve AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, burada yaptığı konuşmada, HDP’nin parti olarak seçime girmesinin uluslararası bir proje olduğunu, HDP’nin seçime sokulmak suretiyle AK Parti’nin güçlü iktidarının, Türkiye’nin siyasi istikrarının önü kesilmek istendiğini kaydetti.
 • 15:14Bozdağ: AP'nin Aldığı Karar, Tarihi İftiraları Hakikate DönüştüremezBozdağ: AP'nin Aldığı Karar, Tarihi İftiraları Hakikate DönüştüremezAdalet eski Bakanı Bekir Bozdağ, Avrupa Parlamentosu'nun (AP) sözde Ermeni soykırımını kabul eden kararını değerlendirirken, "Bu karar tarihi gerçekleri değiştirmez, iftiraları hakikate dönüştürmez" dedi.
 • 15:05Yozgat - Bozdağ AP'nin Aldığı Karar Tarihi İftiraları Hakikate DönüştüremezYozgat - Bozdağ AP'nin Aldığı Karar Tarihi İftiraları Hakikate DönüştüremezBozdağ: AP'nin aldığı karar tarihi iftiraları hakikate dönüştüremez Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ, Avrupa Parlamentosu'nun (AP) Türkiye aleyhine aldığı karar tarihi gerçekleri değiştirmez, iftiraları hakikate dönüştürmezödedi.
 • 13:29Bozdağ: Avrupa Parlementosu'nun Aldığı Karar Yanlı Bir KarardırBozdağ: Avrupa Parlementosu'nun Aldığı Karar Yanlı Bir KarardırAdalet eski Bakanı Bekir Bozdağ, Avrupa Parlamentosu´nun(AP) aldığı kararın yanlı bir karar olduğunu belirterek, "Tarihi iftiraları bu karar hakikate dönüştürmez" dedi.
 • 10:26Nürnberg Uetd?den Kuzey Bavyera CHP Birliğine ZiyaretNürnberg Uetd?den Kuzey Bavyera CHP Birliğine ZiyaretNürnberg UETD 'den Kuzey Bavyera CHP Birliğine ziyaret Geçtiğimiz hafta eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ı Nürnberg'de ağırlayan Avrupa Türk Demokratlar Toplumu Nürnberg derneği idare heyeti, ( UETD ) Merkezi Nürnberg'de bulunan Kuzey Bavyera CHP Birliği Bürosuna bir nezaket ziyaretinde bulundu.
 • 11:30Bekir Bozdağ, Nürnberg'de Türk Vatandaşlarıyla BuluştuAvrupa Türk Demokratlar Birliği'nin (UETD) davetlisi olarak Almanya'nın Nürnberg kentine gelen eski Adalet Bakanı AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, ilk olarak UETD yönetim kurulu üyesi Orhan Orhan'a ait İstanbul Lokantası'nda verilen kahvaltıya katıldı ve ardından Maritim Otel'de 'Halk Buluşması' toplantısında konuştu.
 • 11:281eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Nürnberg?de Türk Vatandaşlarıyla Buluştu1eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Nürnberg?de Türk Vatandaşlarıyla BuluştuEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Nürnberg'de Türk vatandaşlarıyla buluştu ALMANYA Nürnberg Avrupa Türk Demokratlar Birliği'nin (UETD) davetlisi olarak bu kente gelen Eski Adalet Bakanı AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ ilk olarak UETD yönetim kurulu üyesi Orhan Orhan'a ait İstanbul Lokantasında verilen kahvaltıya katıldı ve ardından Maritim Otel'de 'Halk Buluşması' adı altında yapılan toplantıda Türk vatandaşlarına hitaben bir konuşma yaptı.
 • 17:54TBB Başkanı Feyzioğlu, Bursa'da Avukatlar Günü Programına KatıldıTBB Başkanı Feyzioğlu, Bursa'da Avukatlar Günü Programına KatıldıBURSA (İHA) – Bursa’da 5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla düzenlenen programa katılan Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, AK Parti Milletvekili Bekir Bozdağ’a göndermede bulunarak, "Türkiye Barolar Birliği’ni kapatmaya sizin gücünüz yetmez. Biz sizi kapatırız" dedi.
 • 13:27Tbb: Önceki Adalet Bakanı'nın TBB Üzerinden Avukatları Hedef Almasını KınıyoruzTürkiye barolar Birliği (TBB), Adalet eski Bakanı Bekir Bozdağ'ın TBB'ye yönelik ifadelerini eleştiren bir açıklama yayımladı.
 • 22:44Adalet Eski Bakanı Bozdağ: Erdoğan İlk Başkan OlacakAdalet eski Bakanı Bekir Bozdağ HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş'ın TBMM grup toplantısındaki açıklamalarına Twitter üzerinden cevap verdi.
 • 13:20Adalet Bakanlığında Devir-teslim TöreniAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, dinlemelerin önüne geçtiklerini belirterek, “Türkiye’de dinleniyor muyum paranoyasına kapılan insanlarımızın, bu paranoyadan kurtulmasına yol açacak hem demokratik hem de hukukun üstünlüğüne daha uygun bir mekanizmayı kurduk” dedi.
 • 13:03Adalet Bakanlığında Devir TeslimMilletvekili genel seçimleri nedeniyle istifa eden Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, görevini Bakanlık Müsteşarı Kenan İpek'e devretti.
 • 13:01Bozdağ Görevini Kenan İpek'e DevrettiBozdağ Görevini Kenan İpek'e DevrettiTürkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın 114. Maddesi uyarınca görevinden ayrılan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ görevini, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek'e devretti.
 • 12:10Adalet Bakanlığında Devir-teslim TöreniAdalet Bakanlığında Devir-teslim TöreniAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, görevini Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek’e devretti.
 • 00:29Üç Bakan İstifa Etti! İşte Yeni BakanlarÜç Bakan İstifa Etti! İşte Yeni BakanlarAnayasa gereği 7 Haziran seçimleri öncesi Adalet, İçişleri ile Ulaştırma Bakanı istifa etti. O bakanların yerine bakan müsteşarları atandı.
 • 16:20Kadınlardan Kadınlardan "Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi" Protestosu"halkevci kadınlar" adlı grup üyesi yaklaşık 15 kişi, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü'nde düzenlenen, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızları Sümeyye Erdoğan ve Esra Albayrak'ın da katıldığı "Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi"ni protesto etti.
 • 16:09Bakan Bozdağ: Bugün Bakan Olarak Son GünümBakan Bozdağ: Bugün Bakan Olarak Son Günüm* Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi'ne Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın yanısıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızları Sümeyye Erdoğan ile Esra Albayrak da katıldı.
 • 15:44Kadınlardan Kadınlardan "Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi" ProtestosuHaber-Kamera: Sinan BİLGİLİ-İSTANBUL DHA "Halkevci kadınlar" adlı grup üyesi yaklaşık 15 kişi, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü'nde düzenlenen, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızları Sümeyye Erdoğan ve Esra Albayrak'ın da katıldığı "Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi"ni protesto etti.
 • 15:28Bakan Bozdağ: Bugün Bakan Olarak Son GünümBakan Bozdağ: Bugün Bakan Olarak Son GünümAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından düzenlenen "Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi"nin bakan olarak katıldığı son toplantı olduğunu açıkladı.
 • 15:19Bozdağ: Kadınlara Eşitlik Erdoğan Döneminde SağlandıBozdağ: Kadınlara Eşitlik Erdoğan Döneminde SağlandıBakan Bozdağ veda konuşmasında, "Kadınlara seçme ve seçilme hakkı Atatürk döneminde verildi. Ancak ilk defa Erdoğan döneminde eşit şekilde sağlandı." dedi.
 • 15:13Toplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi - Bakan Bozdağ - İstanbulToplumsal Cinsiyet Adaleti Kongresi - Bakan Bozdağ - İstanbulAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, yasaları değiştirmekle Türkiye'nin demokratikleştirilemediğini belirterek, "Eşitlik ve adalet konusundaki mantaliteyi değiştiremiyoruz.
 • 14:19Toplumsal Cinsiyet Adaleti KongresiAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, yasaları değiştirmekle Türkiye'nin demokratikleştirilemediğini belirterek, "Eşitlik ve adalet konusundaki mantaliteyi değiştiremiyoruz.
 • 15:423 Bakan 7 Mart'ta İstifa Edecek3 Bakan 7 Mart'ta İstifa EdecekAnayasa gereği, 7 Haziran'daki genel seçimler nedeniyle Ulaştırma Lütfi Elvan, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve İçişleri Bakanı Efkan Ala 7 Mart'a kadar istifa edecek.
 • 10:49Erzurum Bakan Bozdağ ile HSYK Üyeleri Erzurum'daErzurum Bakan Bozdağ ile HSYK Üyeleri Erzurum'daBakan Bozdağ ile HSYK üyeleri Erzurum'da (4) BAKAN BOZDAĞ BU MİLLETİN GAZA KARNI TOKTUR Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün başkanlığında Erzurum Kongresinin yapıldığı tarihi mekanı gezen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ak Parti İl Başkanlığında açıklamalarda bulundu.
 • 22:48Bozdağ: Bozdağ: "Pirince Giderken, Evdeki Bulgurdan da Olacak Bu Hdp'liler"Adalet Bakanı Bozdağ Erzurum'da- Bakan Bozdağ: - "Artık karanlıkta Türkiye'de iş yapma devri kapanmıştır.
 • 20:00Adalet Bakanı Bozdağ'ın ZiyaretleriAdalet Bakanı Bozdağ'ın ZiyaretleriAdalet Bakanı Bozdağ Erzurum'da- Bakan Bozdağ: "Fethullah Gülen hakkında İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'nin verdiği yakalama kararı, Adalet Bakanlığı'na gelmemiştir henüz. Adalet Bakanlığı'na geldiği takdirde yasal prosedür neyse o işletilecektir" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Fethullah Gülen hakkında İstanbul Sulh Ceza Hakimliği'nin verdiği yakalama kararı, Adalet Bakanlığı'na gelmemiştir henüz. Adalet Bakanlığı'na geldiği takdirde yasal prosedür neyse o işletilecektir" dedi.
 • 19:43Bakan Bozdağ ile HSYK Üyeleri Erzurum'da (4)Bakan Bozdağ ile HSYK Üyeleri Erzurum'da (4)Bakan BOZDAĞ: BU MİLLETİN GAZA KARNI TOKTUR Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün başkanlığında Erzurum Kongresinin yapıldığı tarihi mekanı gezen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ak Parti İl Başkanlığında açıklamalarda bulundu.
 • 19:23Adalet Bakanı Bekir Bozdağ AçıklamasıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ AçıklamasıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, HDP’nin seçimlere parti olarak girmesinde iki hedefi olduğunu belirterek, “Biri Türkiye’yi karıştırmak, diğeri AK Parti’nin milletvekili sayısını azaltmak” dedi.
 • 15:49Erzurum Bozdağ Gülen Hakkında Kararı Bakanlığa Henüz GelmediErzurum Bozdağ Gülen Hakkında Kararı Bakanlığa Henüz GelmediAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, merkez Yakutiye İlçesi Lalapaşa Camisi'nde cuma namazı kıldı.
 • 15:26Bakan Bozdağ ile HSYK Üyeleri Erzurum'da (3)Bakan Bozdağ ile HSYK Üyeleri Erzurum'da (3)Bozdağ: GÜLEN HAKKINDA KARARI BAKANLIĞA HENÜZ GELMEDİ Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, merkez Yakutiye İlçesi Lalapaşa Camisi'nde cuma namazı kıldı.