01:0000
SON DAKİKA BEKİR BOZDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Bekir Bozdağ Haberleri


BEKİR BOZDAĞ

Bekir Bozdağ, 1 Nisan 1965'te Yozgat Akdağmadeni'nde doğdu. Babasının adı Mehmet Duran, annesinin adı Nuriye'dir. Avukat; Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni bitirdi. Yüksek lisansını Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Dinler Tarihi Anabilim Dalı'nda tamamladı. Selçuk Üniversitesi... Devamı

   

  Çocuklar İçin Adalet Projesi Kapanış Toplantısı - Bozdağ

  Çocuklar İçin Adalet Projesi kapanış toplantısı-Adalet Bakanı Bozdağ: -"Cezaevlerindeki bütün insanlarımızı, sevdiklerinin, ailelerinin devletimize emaneti olarak görüyoruz. (Dün 14:59)

   

  Çocuklar İçin Adalet Projesi Kapanış Toplantısı - İslam

  Çocuklar İçin Adalet Projesi kapanış toplantısı-Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: -"Sürekli iyileştirme bakış açısıyla çocuklara gerek aile ortamında gerekse diğer mecralarda adaletli bir hayat sağlamada yolun daha başında olduğumuzu kabul ediyoruz"-"Özellikle toplumsal süreçlerde çocuğun karşılaştığı risklerin asgariye indirilmesi ve çocuğun adaletli bir sosyal ortamda yaşayabilmesi için daha çok çalışmamız gerektiğini düşünüyoruz"ANKARA (AA) - Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı (Dün 14:57)

   

  Adalet Artık Daha 'Çocuk Dostu' Olacak

  Adalet Artık Daha "Çocuk Dostu" Olacak

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Çocuklar için adaleti suça sürüklendikten sonra değil, suça bulaşmadan önceki aşamada da önemsememiz ve bunun üzerinde ciddiyetle hep beraber durmamız gerekmektedir” dedi. (Dün 14:44)

   

  Çocuklar İçin Adalet Projesi Kapanış Toplantısı

  Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam: ''Sürekli iyileştirme bakış açısıyla çocuklara gerek aile ortamında gerekse diğer mecralarda adaletli bir hayat sağlamada yolun daha başında olduğumuzu kabul ediyoruz'' ''Özellikle toplumsal süreçlerde çocuğun karşılaştığı risklerin asgariye indirilmesi ve çocuğun. (Dün 14:08)

   

  Çocuklar İçin Adalet Projesi Kapanış Toplantısı

  Adalet Bakanı Bozdağ: "Cezaevlerindeki bütün insanlarımızı, sevdiklerinin, ailelerinin devletimize emaneti olarak görüyoruz. (Dün 14:05)

   

  Bozdağ: Çocukların Adaleti İçin Paraları Nereye Harcadığımıza İyi Bakmalıyız

  Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Cezaevi yapmak için mi para harcamak güzeldir, eğitim yapmak için mi? Eğer çocuklar için adalet diyorsak mutlaka paraları nereye harcadığımızı çok daha iyi bakmalı. Suça sürüklenmeyi önleyecek çocuklarımızı ve geleceğimizi beraber korumak için hep beraber çalışma mecburiyetimiz var." dedi. (Dün 13:31)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 01:00:46. #1.13#