SON DAKİKA BEKİR BOZDAG/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Bekir Bozdag/biyografisi Haberleri

 • 21 Ekim 2016 14:16Lütfiye Bozdağ Moderatörlüğünde Sergi OkumasıMine Sanat Galerisi, İstanbul'daki mekanında yeni sezonu Nurcan Perdahcı sergisi ile açıyor.
 • 18 Ekim 2016 14:02Bakan Bozdağ: "Tartışmaları Bitirmenin Tek Yolu Halka Sormak"Adalet Bakanı Bekir Bozdağ başkanlık sistemi tartışmalarına ilişkin, "İlk defa şimdi Türkiye’de çok güçlü olan AK Parti bunu istiyor ve ilk defa bir muhalefet partisi de bu konunun halka sorulmasına ben de taraftarım diyor.
 • 18 Ekim 2016 13:15Adalet Bakanı BozdağAdalet Bakanı BozdağAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye'de başkanlık sistemi tartışmasını sona erdirecek tek yer, halkın iradesidir.
 • 18 Ekim 2016 12:30Adalet Bakanı Bozdağ AçıklamasıAdalet Bakanı Bozdağ AçıklamasıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'de başkanlık sistemi tartışmasını sona erdirecek tek yerin, halkın iradesi olduğunu belirterek, "Eğer başkanlık sistemine ilişkin Anayasa önerisi TBMM'ye gelir, TBMM'de müzakere edilir ve reddedilirse bu sistem tartışması bitmez. Yine bu tartışma devam eder. Onun için 367 ile kabul edilse dahi veya 330 ile 367 aralığında kalsa, halk oylamasına gidip halkın karar vermesiyle ancak bu konudaki tartışma sona erdirilebilir.
 • 17 Ekim 2016 19:09Motosiklette Bekir Yunus Uçar Tek AdayMotosiklette Bekir Yunus Uçar Tek AdayMotosiklet Federasyonunun 4. olağan genel kurulunda, Bekir Yunus Uçar dışında aday çıkmadı.
 • 17 Ekim 2016 17:48Adalet Bakanı Bozdağ: (2)Adalet Bakanı Bozdağ: (2)Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Dünyanın bütün ülkelerinde hukuk eğer objektif işlerse Fetullah Gülen'in iadesini reddedecek hiçbir mahkeme ben tanımıyorum.
 • 17 Ekim 2016 16:44Adalet Bakanı Bozdağ: (1)Adalet Bakanı Bozdağ: (1)Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ortadoğu'da, Irak'ta ve Suriye'de enerji kaynakları üzerinde hedeflenen planların tahakkuku için DEAŞ'ın bir araç olarak kullanıldığını söyledi.
 • 17 Ekim 2016 13:25Uluslararası Istanbul Hukuk Kongresi - Adalet Bakanı BozdağUluslararası Istanbul Hukuk Kongresi - Adalet Bakanı BozdağAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye'nin, din ve eğitim gibi herkesin hassas olduğu konular kullanılarak toplum ve devlette yer edinmeye çalışan Fetullahçı Terör Örgütü'nü (FETÖ) çok acı tecrübeler yaşayarak yakından tanıdığını belirterek, "Bu yapının yetiştirdiği kişiler devlette görev aldıktan sonra örgüt liderinin talimatları doğrultusunda devletin bütün gizli bilgilerini, sırlarını, imkanlarını, kabiliyetlerini örgütün liderine aktarıyor, örgüt liderinin de bunu nerelere aktardığını sizlerin değerlendirmesinde fayda mülahaza ediyorum.
 • 17 Ekim 2016 12:49Adalet Bakanı Bozdağ: Adalet Bakanı Bozdağ: "Fetö, Büyük Bir Ulusal Güvenlik Tehdididir"Uluslararası İstanbul Hukuk Kongresi’nde konuşan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ), sadece Türkiye için bir ulusal güvenlik tehdidi değil, bulunduğu bütün ülkeler bakımından da bu anlamda büyük bir ulusal güvenlik tehdididir” dedi.
 • 15 Ekim 2016 18:04Bakan Bozdağ, Yozgat'taAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye Gençlik Vakfının (TÜGVA) aklı, kalbi ve irfanı hür her şeyi soran, sorgulayan, aklına ve kalbine yatmayanlara da itirazını en gür sedayla söyleyen özgür bir gençlik yetiştirmesi gerekiyor.
 • 15 Ekim 2016 17:04Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: "Ülkemizde Atatürk Dönemi de Başkanlık Sistemidir"Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye’de parlamento çoğunluğuyla Cumhurbaşkanının aynı siyasi gelenekten geldiği dönemlerde zaten fili bir başkanlık sisteminin olduğunu söyledi.
 • 15 Ekim 2016 17:03Adalet Bakanı Bozdağ: (2)Adalet Bakanı Bozdağ: (2)Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, cezaevlerinde işkence iddialarına ilişkin "Kime yapıldı kötü muamele veya işkence, kim tarafından, nerede, ne zaman ve nasıl yapıldı?
 • 15 Ekim 2016 16:58Bakan Bozdağ: Atatürk Dönemi Fiili Bir Başkanlık SistemidirBakan Bozdağ: Atatürk Dönemi Fiili Bir Başkanlık SistemidirADALET Bakanı Bekir Bozdağ, başkanlık sistemine ilişkin tartışmalara bugün gittiği Yozgat'tan yorum yaptı.
 • 15 Ekim 2016 14:59Adalet Bakanı Bozdağ: (1)Adalet Bakanı Bozdağ: (1)Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, başkanlık sistemine ilişkin, "Atatürk dönemi fiili bir başkanlık sistemidir.
 • 15 Ekim 2016 14:45Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye'de Ceza ve Tutukevlerinde İşkence ve Kötü Muameleye Tolerans...Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye’de ceza ve tutukevlerinde işkence ve kötü muameleye tolerans gösterilmediğini, sıfır tolerans olduğunu söyledi.
 • 14 Ekim 2016 15:02Adalet Bakanı Bozdağ AçıklamasıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Pek çok çeşit başkanlık sistemi var. Bunlar o ülkelerin durumuna göre, tercihlerine göre uygulanıyor.
 • 14 Ekim 2016 11:44Bakan Bozdağ: Türkiye Tipi Başkanlık Sistemi İstiyoruzADALET Bakanı Bekir Bozdağ, 24 TV Canlı yayınında Ankara Temsilcisi Melik Yiğitel'in sorularını yanıtladı.
 • 14 Ekim 2016 11:17Son Dakika! Bekir Bozdağ, Başkanlık Referandumu İçin Tarih VerdiSon Dakika! Bekir Bozdağ, Başkanlık Referandumu İçin Tarih VerdiSon dakika gelişmesi... Adalet Bakanı Bozdağ, "AK Parti ile MHP'nin anlaşması durumunda 2017 başında başkanlık referandumu için sandığa gidilebilir" dedi.
 • 14 Ekim 2016 10:51Son Dakika: Bekir Bozdağ: ABD Gülen'i İade Etmezse Tavrımız Misliyle Mukabele OlurSon Dakika: Bekir Bozdağ: ABD Gülen'i İade Etmezse Tavrımız Misliyle Mukabele OlurSon dakika gelişmesi... Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "ABD Fethullah Gülen'i iade etmezse tavrımız misliyle mukabele olur" dedi.
 • 13 Ekim 2016 12:55Bakan Bozdağ: "Ben Eminim Ki Sistem Tartışmalarını Çözecek Yine Türk Halkıdır"Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ’başkanlık sistemi’ açıklamalarına ilişkin, "Türkiye’de bugün Sayın Bahçeli’nin dediği gibi bir fiili başkanlık durumu yok mu? İstediğiniz kadar yok deyin, var. Onun için ben de aynı şeyi söylüyorum, siyasi partilerimiz bu konuyu Meclis’e getirmeli, Meclis’te tartışmalı, görüşmeli. Meclis, 330’un üzerinde bir çoğunlukta kabul ettiğinde de halkımıza hep beraber biz bunu sormalıyız. Halk bu sorunu çözer" dedi.
 • 13 Ekim 2016 11:41Bozdağ: Bozdağ: "2018'de HSYK'nın Yeniden Seçim Yapmasının Önüne Beraber Geçelim"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Bozdağ'ın konuşması ANKARA - Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Ankara Hakimevinde düzenlenen "Uluslararası İstanbul Hukuk Kongresi Tanıtım Toplantısı"na katıldı.
 • 13 Ekim 2016 10:37Bakan Bozdağ: Bakan Bozdağ: "2018'de HSYK'nın Yeniden Seçim Yapmasının Önüne Beraber Geçelim""Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “HSYK Başkanı ve Adalet Bakanı olarak net söylüyorum 2018 yılında yapılacak HSYK seçiminin bu usulle yapılması HSYK’da, yargıya da çok büyük zarar verecektir.
 • 12 Ekim 2016 16:31Bozdağ: AYM'nin Kararı Doğru, CHP Yanlış Yaptı!Bozdağ: AYM'nin Kararı Doğru, CHP Yanlış Yaptı!Adalet Bakanı Bozdağ, CHP'nin başvurusunu reddeden AYM'nin, verdiği kararın doğru olduğunu belirterek "AYM'nin burada taktir hakkı yok. Burada skandal olan AYM'nin kararı değil, CHP'nin açıklamasıdır" dedi.
 • 11 Ekim 2016 19:39Bakan Bozdağ: Bakan Bozdağ: "Ohal'in Üç Ay Daha Uzatılması Türkiye'nin Hem İhtiyacıdır Hem de Yararınadır"Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Olağanüstü Hal’in üç ay daha uzatılması, Türkiye’nin hem ihtiyacıdır hem de Türkiye’nin yararınadır” dedi.
 • 11 Ekim 2016 12:35Adalet Bakanı Bozdağ AçıklamasıAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, 25 Ekim'de ABD'ye gideceğini, 26-27 Ekim'de ABD Adalet Bakanı Loretta Lynch ile görüşeceğini bildirerek, "Oradaki programımızın ana konusu, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) kurucusu ve halen yöneticisi, terörist Fetullah Gülen'in iadesine ilişkin Türkiye'den gönderdiğimiz yargı dosyaları ile 15 Temmuz 2016 darbe teşebbüsüne ilişkin geçici tutuklama talebimizdir.