SON DAKİKA BEKİR BOZDAG/BİYOGRAFİSİ HABERLERİ

Son Dakika Bekir Bozdag/biyografisi Haberleri

  • 15:18İstanbul Başakşehir'den Bekir İrtegün Atağıİstanbul Başakşehir Asbaşkanı Mustafa Saral, Bekir İrtegün ile bir görüşmeleri olduğunu ve futbolcudan haber beklediklerini söyledi.
  • 00:36Eski Adalet Bakanı Bozdağ Tatvan'daEski Adalet Bakanı Bozdağ Tatvan'daGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın iftar programına gelişi- Bozdağ'ın konuşması-Bozdağ'ın ifar sonrası vatandaşlarla sohbeti Eski Adalet Bakanı Bozdağ Tatvan'da- Bozdağ: - "DAEŞ terör örgütü, uluslararası proje bir terör örgütüdür.
  • 23:57Bekir Bozdağ Tatvan'da İftar Yemeğine KatıldıBekir Bozdağ Tatvan'da İftar Yemeğine KatıldıEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Bitlis’in Tatvan ilçesinde verilen iftar yemeğine katıldı.
  • 23:43Eski Bakan Bozdağ Tatvan'daEski Bakan Bozdağ Tatvan'daEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Türkiye’nin dünyanın neresinde olursa olsun teröre karşı olmaya devam edeceğini belirterek, HDP’yi eleştirdi.
  • 23:12Eski Adalet Bakanı Bozdağ Tatvan'daEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ "Orta Doğu'da uluslararası güçlerin hedefledikleri neticelerin hasıl olması için kurdurulmuş ve terör eylemleri yapan bir örgüttür." dedi.
  • 14:47Tarsus'un Yeni Kaymakamı Bekir Atmaca OlduTarsus'un Yeni Kaymakamı Bekir Atmaca OlduMersin'in Tarsus Kaymakamlık görevini yürüten Hasan Göç’ün Mülki İdare Amirleri 2015 Yaz Kararnamesi ile İstanbul Kağıthane’ye tayinin çıkmasının ardından yerine Tekirdağ Vali Yardımcısı Bekir Atmaca getirildi.
  • 09:08Eski Bakan Bozdağ: Eski Bakan Bozdağ: "Bütün Şeytanlar Bir Araya Gelse, Işid Gibi Projeyi Ancak Hayata Geçirebilir"Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, “Bütün şeytanlar bir araya gelse, IŞİD gibi projeyi ancak hayata geçirebilir” dedi.
  • 03:54Eski Adalet Bakanı Bozdağ AçıklamasıEski Adalet Bakanı Bozdağ AçıklamasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Öğretmenevi toplantı salonundan genel ve detay görüntüler - Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın konuşması Eski Adalet Bakanı Bozdağ: -"Son zamanlarda Türkiye'yi DAEŞ terör örgütüne destek veren bir ülke olarak göstermek isteyen uluslararası çevreler ve içimizde de bazı kesimler bulunuyor" Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Son zamanlarda Türkiye'yi DAEŞ terör örgütüne destek veren bir ülke olarak göstermek isteyen uluslararası çevreler ve içimizde de bazı kesimler bulunuyor" dedi.
  • 01:52Eski Adalet Bakanı Bozdağ AçıklamasıEski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Son zamanlarda Türkiye'yi DAEŞ terör örgütüne destek veren bir ülke olarak göstermek isteyen uluslararası çevreler ve içimizde de bazı kesimler bulunuyor" dedi.