SON DAKİKA BELÖREN HABERLERİ

Son Dakika Belören Haberleri

12:37
Kılavuzlu Tüneli'ni "Zeugma" Açacak DSİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan, Kahramanmaraş, Gaziantep ve Hatay'a hizmet verecek "Kılavuzlu Sulaması" kapsamında bulunan tüneli, "Zeugma'' adı verilen tünel açma makinası delecek Proje tamamlandığında, Kahramanmaraş'ta 270 bin 950 dekar, Gaziantep ve Hatay'da ise 1 milyon 76 bin 500 dekar tarım arazisi suya kavuşacak.
17:44
Besni ve Gölbaşı İçme Suyu İsale Hattı Proje Yapımı İhaleye Çıkıyor AK Parti Milletvekili Mehmet Erdoğan, Besni, Gölbaşı İçme Suyu İsale Hattı Proje Yapımı ihale işlemlerine başlanıldığını açıkladı.
Besni ve Gölbaşı İçme Suyu İsale Hattı Proje Yapımı İhaleye Çıkıyor
11:44
Kastamonu'da Köy Sakinleri, Ayı Saldırılarına Çözüm Arıyor Kastamonu'da köy sakinleri, mezardan çıkardıkları cenazeleri yiyen, kovanları parçalayıp üreticilerin ekmek parası balı tüketen ayıların saldırılarına karşı çözüm arıyor.
Kastamonu'da Köy Sakinleri, Ayı Saldırılarına Çözüm Arıyor
14:22
Kastamonu'da Ayılar Kovanlara Zarar Veriyor Kastamonu'da İnebolu ilçesinde ayı saldırısı nedeniyle 4 arı kovanı zarar gördü.
Kastamonu'da Ayılar Kovanlara Zarar Veriyor
19:41
Telsiz Role İstasyonları ve Baz İstasyonlarından Kablo Çalan Hırsızlar Jandarmanın Dikkati Sonucu... Ankara Yenimahalle ilçesi Susuz Mahallesi Belören mevkiinde bulunan devlet ve özel kuruluşlara ait telsiz role İstasyonlarından ve GSM baz istasyonlarından kablo çalınması olayı ile ilgili hırsızlık şüphelileri Ankara İl Jandarma Komutanlığına bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ve Yenimahalle İlçe Jandarma Komutanlığı Asayiş ekiplerinin bir hafta süren sıkı takibi sonucu yakalandı.
Telsiz Role İstasyonları ve Baz İstasyonlarından Kablo Çalan Hırsızlar Jandarmanın Dikkati Sonucu...
19:39
Ankara, Bartın, Çankırı, Zonguldak ve Karabük'de Elektrik Kesintisi Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş, 2 Eylül 2014 tarihinde Ankara, Bartın, Çankırı, Zonguldak ve Karabük'te bazı yerlere elektrik verilemeyeceğini açıkladı.
19:01
2 Eylül'de Ankara ve Çevresindeki 32 Noktaya Elektrik Verilmeyecek Başkent Elektrik Dağıtım, 2 Eylül'de Ankara'da 21, Zonguldak'ta 4, Bartın'da 3, Çankırı ve Karabük'te ise 2'şer noktada elektrik kesintisine gidileceğini açıkladı.
2 Eylül'de Ankara ve Çevresindeki 32 Noktaya Elektrik Verilmeyecek
18:24
29 Ağustos Tarihinde Bir Çok İlde Elektrik Kesintisi Uygulanacak Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. 29 Ağustos tarihinde, Ankara, Çankırı, Kastamonu, Kırıkkale, Zonguldak, Karabük Ve Bartın'da bazı yerlere elektrik verilmeyeceğini açıkladı.
29 Ağustos Tarihinde Bir Çok İlde Elektrik Kesintisi Uygulanacak
17:30
28 Ağustos'ta Ankara ve Çevresindeki İllerde 46 Noktada Elektrik Kesintisine Gidilecek Başkent Elektrik Dağıtım, Ankara'da 31, Zonguldak'ta 6, Karabük'te 3, Çankırı ve Bartın'da 2, Kırıkkale ve Kastamonu'da ise 1'er noktada 28 Ağustos'ta elektrik kesintisine gidileceğini açıkladı.
20:02
Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük ve Zonguldak'da Elektrik Kesintisine Gidilecek Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük ve Zonguldak’da 28 Ağustos 2014 tarihinde bazı yerlere elektrik verilmeyeceğini açıkladı.
17:55
28 Ağustos'ta Ankara ve Zonguldak'ta 20 Noktada Elektrik Kesintisine Gidilecek Başkent Elektrik Dağıtım, 28 Ağustos'ta Ankara'da 18, Zonguldak'ta ise 2 noktada elektrik kesintisine gidileceğini açıkladı.
28 Ağustos'ta Ankara ve Zonguldak'ta 20 Noktada Elektrik Kesintisine Gidilecek
11:41
Ankara Büyükşehir Belediyesinden Halk İftarları Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçelerde düzenlenen "Halk İftarları" bu kez de Çubuk'ta binlerce hemşeriyi aynı sofrada buluşturdu.
Ankara Büyükşehir Belediyesinden Halk İftarları
14:29
Belören Beldesine Yeni Park Adıyaman Gölbaşı ilçesine bağlı Belören Beldesi Belediyesi tarafından yeni park yapımına başlandı.
Belören Beldesine Yeni Park
12:41
Aç Ayı Kiraz Bahçesine Zarar Verdi İnebolu ilçesine bağlı Belören köyünde girdiği bahçeye zarar veren aç ayı, kiraz yiyerek karnını doyurdu Kara: "Bir gecede 60 kiraz ağacını dibinden kırıp üzerindeki meyveleri yemiş"
13:58
Başkent Semaları Uçurtmalarla Buluştu Sincan Belediyesi ve Türk Hava Kurumu işbirliği ile düzenlenen Uçurtma Şenliği renkli görüntülere sahne oldu.
Başkent Semaları Uçurtmalarla Buluştu
18:02
Adıyaman'dan Kısa Kısa Gölbaşı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi (METEM) Lisesi öğrencileri, köy okulları için düzenledikleri yardım kampanyasında topladıkları kitap ve kıyafetleri Akçabel Köyü Ortaokulu'na teslim etti.
13:47
İki Köy, Baraj Suları Altında Kalmadan Dinamit Etkisiyle Yıkılmaktan Korkuyor Gaziantep’in Oğuzeli ilçesinde, Doğanpınar Barajı’nın yapım çalışmalarının tamamlanmasıyla sular altında kalacak olan Kaşyolu ve Belören köyü halkı büyük huzursuzluk yaşıyor.
İki Köy, Baraj Suları Altında Kalmadan Dinamit Etkisiyle Yıkılmaktan Korkuyor
17:42
Başkan Türel'in Kaş ve Demre Ziyaretleri Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, "30 Mart zaferi bundan sonraki zaferlerin müjdecisi olacaktır" dedi.
Başkan Türel'in Kaş ve Demre Ziyaretleri
17:47
Çankırı'da Otomobil Devrildi: 5 Yaralı Ilgaz ilçesinde, bir otomobilin devrilmesi sonucu 5 kişi yaralandı.
Çankırı'da Otomobil Devrildi: 5 Yaralı
18:10
Gölbaşı Belediye Başkanı Özdemir'den Meslektaşlarına Ziyaret Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Balkar ve Belören Belde Belediye Başkanlarını ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Gölbaşı Belediye Başkanı Özdemir'den Meslektaşlarına Ziyaret
14:33
2014 Yerel Seçim Sonuçları AK Parti'den Gölbaşı Belediye Başkanlığına seçilen Yusuf Özdemir, mazbatasını aldı.
14:20
Jandarma Komutanlığı Öğrencilere Kitap Dağıttı Adıyaman’ın Kahta ilçesinde İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından hayata geçirilen '1 Kitap 1 Mektup ve 1 Hayal 1 Dost’ kampanyasıyla toplanan kitaplar köy okullarında okuyan öğrencilere dağıtıldı.
Jandarma Komutanlığı Öğrencilere Kitap Dağıttı
16:53
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746 CHP'nin 746 belediye başkan adayının kesinleştiği bildirildi.
CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746
15:10
Çankırı Ilgaz'a Rehabilitasyon Merkezi Planı Çankırı Ilgaz'a, Eğitim Tanıtım ve Yaban Hayvanı Rehabilitasyon Merkezi kurulması planlanıyor.
11:02
Küre'de Öğretmenler Moral Depoladı Küre Mehmet Akif Ortaokulunun öğretmenleri, bir araya gelerek moral ve motivasyon depoladı.
Küre'de Öğretmenler Moral Depoladı
13:42
Didim Belediyespor Taekvando Takımında 22 Madalya 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen Tekvando İl Şampiyonasına 23 sporcuyla katılan Didim Belediyespor şampiyondan 22 madalya ile döndü.
Didim Belediyespor Taekvando Takımında 22 Madalya
19:10
CHP Pm Sarıgül Dahil 5 Üyenin Affına 'Evet' Dedi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında toplanan Parti Meclisi (PM), Mustafa Sarıgül dahil 5 üyenin af istemine "evet" dedi.
CHP Pm Sarıgül Dahil 5 Üyenin Affına 'Evet' Dedi
18:55
Mustafa Sarıgül CHP'de CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında çalışmalarını tamamlayan Parti Meclisi (PM), Sarıgül dahil 5 üyenin af istemine 'Evet' dedi.
Mustafa Sarıgül CHP'de
13:34
Demre'nin Belören Köyünde Su Kuyularına Takviye Antalya'nın Demre ilçesine bağlı Belören köyünde su kuyuları kururken, Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne ait tankerlerle taşınan su, kuyulara dolduruluyor.
Demre'nin Belören Köyünde Su Kuyularına Takviye
14:06
Karayolları 8. Bölge Müdürü Tut ve Besni'de İncelemelerde Bulundu Karayolları Elazığ 8.Bölge Müdürü Hüsamettin Özendi, ekibi ve AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan ile birlikte Besni ve Tut ilçelerini, gezerek çalışmaları yerinde inceledi.
Karayolları 8. Bölge Müdürü Tut ve Besni'de İncelemelerde Bulundu
17:33
AK Parti Milletvekili Mehmet Erdoğan, Gölbaş'ıyı Ziyaret Etti AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Erdoğan, Gölbaşı ilçesine bağlı belde ve köyleri ziyaret etti.
AK Parti Milletvekili Mehmet Erdoğan, Gölbaş'ıyı Ziyaret Etti
14:31
AK Parti Milletvekili Erdoğan'ın Belde ve Köy Gezileri AK Parti Milletvekili Mehmet Erdoğan'ın belde ve köy gezileri devam ediyor.
AK Parti Milletvekili Erdoğan'ın Belde ve Köy Gezileri
15:02
Büyükşehir Belediyesi Belören Köyüne Su Taşıdı Antalya Büyükşehir Belediyesi, kent merkezine 160 kilometre uzaklıktaki Belören köyünün su sorununa geçici çözüm üretti.
14:25
Susuz Köyün Çığlığını Büyükşehir Duydu Antalya Büyükşehir Belediyesi, kent merkezine 160 kilometre uzaklıkta yer alan susuz Belören köyüne yardım elini uzattı.
Susuz Köyün Çığlığını Büyükşehir Duydu
01:57
Ilgaz Belören Karakol Binası Doğa Koruma ve Milli Parklara Tahsis Edildi 20 Haziran 2012 tarihinde kapatılan ilimiz Ilgaz İlçesi Belören Jandarma Karakol Binası ve Müştemilatı, Valiliğimizin 27.11.2012 tarih ve 529–6221 sayılı talebi üzerine, Milli Emlak Genel Müdürlüğünce, Doğa Koruma ve Milli Parklar hizmetlerinde kullanılmak üzere tahsis edilmiştir.
Ilgaz Belören Karakol Binası Doğa Koruma ve Milli Parklara Tahsis Edildi
14:59
Gölbaşı Gaziantep Karayolunda Kaza: 3 Yaralı Gölbaşı Gaziantep karayolu Belören mevkiinde otomobilin takla atması sonucu 3 kişi yaralandı.
Gölbaşı Gaziantep Karayolunda Kaza: 3 Yaralı
15:42
Üzerine Kapı Düşen Çocuk Yaralandı Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesine bağlı Belören beldesinde üzerine kapı düşen 7 yaşındaki çocuk ağır yaralandı.
Üzerine Kapı Düşen Çocuk Yaralandı
16:44
Adana'da Elektrik Kesintisi Adana'da, yarın çeşitli nedenlerden dolayı 4 ilçede, 10 saati bulan elektrik kesintileri yaşanacak.
Adana'da Elektrik Kesintisi
15:23
Su Kuyusuna Düşen Çocuk Hayatını Kaybetti ADIYAMAN (İHA) – Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde, su kuyusuna düşen 8 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.
Su Kuyusuna Düşen Çocuk Hayatını Kaybetti
22:05
Adıyaman'da Su Kuyusuna Düşen Çocuk Öldü Gölbaşı ilçesinde, su kuyusuna düşen 8 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.
Adıyaman'da Su Kuyusuna Düşen Çocuk Öldü
20:14
Kuyuya Düşen Küçük Yusuf Öldü Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesi'nde 8 yaşındaki Tuncay Suna, dengesini kaybedip düştüğü kuyuda hayatını kaybetti.
Kuyuya Düşen Küçük Yusuf Öldü
11:58
Kaymakam Karaman'dan Orman Yangın Söndürme Ekibine Ziyaret Antalya'nın Demre Kaymakamı Yusuf İzzet Karaman, Belören Yangın Söndirme Ekibi'ni ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Kaymakam Karaman'dan Orman Yangın Söndürme Ekibine Ziyaret
18:39
Yüksekokul Öğrencileri Diktikleri Kıyafetleri İlkokul Öğrencilerine Hediye Etti Sinop Üniversitesi Gerze Meslek Yüksekokulu Giyim Üretim Teknolojisi Programı öğrencileri, Öğr.Gör.Emel Bulmuş ile Öğretim Görevlisi Naile Erdoğan öncülüğünde aldıkları dersler kapsamında diktikleri kıyafetleri, Belören İlkokulu öğrencilerine...
Yüksekokul Öğrencileri Diktikleri Kıyafetleri İlkokul Öğrencilerine Hediye Etti
12:51
-Sincan'da Uçurtma Şenliği Düzenlendi (Anadolu Ajansı - Serdar Açıl) -Türk Hava Kurumu (THK) Sincan Şubesince düzenlenen uçurtma şenliğine vatandaşlar ilgi gösterdi.
18:06
Yozgat'ın Boğazlıyan İlçesinde Çiftçiler Yağmur Duasına Çıktı Boğazlıyan ilçesine bağlı Belören köyünde çiftçiler yağmur duasına çıktı.
Yozgat'ın Boğazlıyan İlçesinde Çiftçiler Yağmur Duasına Çıktı
16:22
MEB Personelleri Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi Gölbaşı Lisesi Gençlik Spor Kulübü tarafından düzenlenen 2013 MEB Personeller Arası Halı Saha Futbol Turnuvası final maçının oynanması ile sona erdi.
MEB Personelleri Halı Saha Futbol Turnuvası Sona Erdi
16:56
Üniversitelilerden Köy Okuluna 'Şiir Dinletisi' ÇÜ Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü öğrencileri, köy okulu yararına biletli 'şiir dinletisi' programı düzenledi.
13:39
Yılanı Öldürmek İsteyen Gencin Kendini Vurduğu İddiası Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde bahçedeki yılanı öldürmek isteyen gencin, elindeki tüfeğin kazara ateş alması sonucu hayatını kaybettiği iddia edildi.
12:13
Yılanı Vurmak İsterken Kendini Vuran Genç Öldü Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesine bağlı Belören beldesinde,tüfeğin ateş alması sonucu 17 yaşındaki genç hayatını kaybetti.
Yılanı Vurmak İsterken Kendini Vuran Genç Öldü
00:41
Yılan Yerine Kendini Vurdu Gölbaşı'da, gördüğü yılanı av tüfeği ile öldürmek isteyen Hasan Hüseyin Ceviz, dengesini kaybedince ateşlediği tüfekle kendini vurdu.
Yılan Yerine Kendini Vurdu
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 16:24:31. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BELÖREN HABERLERİ
[Hata Bildir]