SON DAKİKA BEYAZIT ÖZTÜRK HABERLERİ

Son Dakika Beyazıt Öztürk Haberleri


BEYAZIT ÖZTÜRK

Türk şovmen. Beyaz olarak tanınır.Aslen Artvin'lidır.Anadolu Üniversitesi'nde Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik - Heykel Bölümü mezunu olan Beyaz ayrıca lisanslı basketbolcu olmuştur.Eskişehir'de çeşitli heykel, seramik ve karikatür sergileri açan Öztürk; radyoculuğa Eskişehir'de başladı.Klas FM'de... Devamı

13:41
Tatile Göndermeyen Avukat Babayı, Kliple İkna Etti Kahramanmaraş'ta ilkokul 2'nci sınıf öğrencisi 8 yaşındaki Umut Furkan Elagöz, Hatay'daki kuzenlerinin yanına tatile gitmelerine izin vermeyen babasının ikna etmek için klip çekti.
Tatile Göndermeyen Avukat Babayı, Kliple İkna Etti
11:37
Beyaz, Reyting İçin En İlginç Canlı Yayınını Yaptı Ekibinden Deniz adlı çalışanın yüzünü iPad ile kapatan Beyaz, Mustafa Ceceli'yle de görüntülü bir canlı bağlantı gerçekleştirdi.
Beyaz, Reyting İçin En İlginç Canlı Yayınını Yaptı
10:57
Otelinde Kalan Ünlüler İçin Köşe Yaptırdı Bartın’da bir otel işletmecisi, otelinde konaklayan ünlü simaların isimlerini duvara yazdırması dikkat çekti.
Otelinde Kalan Ünlüler İçin Köşe Yaptırdı
10:41
Beyaz'la Atışması Candan Erçetin'e Binlerce Takipçi Kazandırdı Beyazıt Öztürk ile girdiği "müzikli atışma" Candan Erçetin'in popülaritesini bir hayli arttırdı. Facebook hesabının beğenisi son bir ayda 600 bin arttı.
Beyaz'la Atışması Candan Erçetin'e Binlerce Takipçi Kazandırdı
08:47
Candan Erçetin, Beyaz Atışması Tatlıya Bağlandı Beyaz Show'da Candan Erçetin ile Beyaz arasında yaşanan klip düellosuna Candan Erçetin son noktayı koydu.
Candan Erçetin, Beyaz Atışması Tatlıya Bağlandı
10:02
Ünlü Şovmen Beyaz Evleniyor Bir süredir genç ve esmer bir kadınla birlikte olan Öztürk'ün evlilik kararı aldığı söyleniyor. Ünlü şovmenin annesi Nurten Hanım, oğlunun bu kararına çok sevinmiş.
Ünlü Şovmen Beyaz Evleniyor
09:27
Beyaz ve Candan Atışmasına En Farklı Yorum (Beyaz ve Candan Video) Beyaz ve Candan atışmasına farklı yorum. Ünlü şovmen Beyaz ve Candan Erçetin arasındaki atışmanın yankıları devam ediyor.
Beyaz ve Candan Atışmasına En Farklı Yorum (Beyaz ve Candan Video)
15:16
Beyaz ve Candan Atışmasına En Farklı Yorum Ünlü şovmen Beyaz ve Candan Erçetin arasındaki atışmanın yankıları devam ediyor.
Beyaz ve Candan Atışmasına En Farklı Yorum
09:44
Beyazıt Öztürk Oyunculuğu Bırakıyor 20 yıldır TV programı yapıp çeşitli dizi ve sinema projelerinde yer alan şovmen Beyazıt Öztürk, oyunculuğu bıraktığını açıkladı.
Beyazıt Öztürk Oyunculuğu Bırakıyor
16:13
Beyaz-Candan Atışmasına Halktan Cevap Geldi Beyaz Show’da Candan Erçetin ile Beyaz arasında yaşanan klip düellosu bir cevap da halktan geldi.
Beyaz-Candan Atışmasına Halktan Cevap Geldi
15:38
Beyaz - Candan Erçetin Atışmasına Halkın Cevabı, İşte O Görüntüler Beyaz Candan Erçetin videosuna halktan da yanıt geldi. Beyazıt Öztürk ve Candan Erçetin arasındaki atışmanın yankıları devam ederken, bir yanıt da halktan geldi.
Beyaz - Candan Erçetin Atışmasına Halkın Cevabı, İşte O Görüntüler
15:33
Beyaz-Candan Atışmasına Halktan Cevap Beyaz Show’da Candan Erçetin ile Beyaz arasında yaşanan klip düellosu bir cevap da halktan geldi.
11:26
Beyaz - Candan Erçetin Atışmasına Halkın Cevabı Beyazıt Öztürk ve Candan Erçetin arasındaki atışmanın yankıları devam ederken, bir yanıt da halktan geldi.
Beyaz - Candan Erçetin Atışmasına Halkın Cevabı
11:54
Beyaz Kırdı Geçirdi Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, yayınlanan son programında izleyiciyi kahkahaya boğdu.
Beyaz Kırdı Geçirdi
09:43
5. YDÜ Video Müzik Ödülleri'ne Görkemli Tören! Öğrencilerin ve halkın oylarıyla belirlenen 5. YDÜ Video Müzik Ödülleri; düzenlenen görkemli törenle sahiplerini buldu!
09:41
Beyaz'ın Aydın Doğan'lı Klibi Gülmekten Kırdı, Geçirdi Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk dün akşam yayınlanan programından çektiği videolardan birinde patronu Aydın Doğan'ı da kullanmayı ihmal etmedi.
Beyaz'ın Aydın Doğan'lı Klibi Gülmekten Kırdı, Geçirdi
22:01
Öğrenciler, Beyaz ve Candan Erçetin'e Cevap Verdi Beyazıt Öztürk'ün programında sanatçı Candan Erçetin'in şarkısını değiştirmesiyle başlayan düelloya, 3 öğrenci de çektiği video ile katıldı. Ortaya ilginç bir çalışma çıktı.
Öğrenciler, Beyaz ve Candan Erçetin'e Cevap Verdi
10:20
Hadise ile Beyaz'ın 4 Senedir Neden Küs Olduğu Ortaya Çıktı Beyaz'ın programına konuk olan şarkıcıya "İnşallah dünyaya açılırsınız çünkü Avrupa'dan gelen arkadaşlar sadece Türkiye'de para kazanıyor" sözleri Hadise'yi çok kızdırmış.
Hadise ile Beyaz'ın 4 Senedir Neden Küs Olduğu Ortaya Çıktı
16:54
Beyaz Show'da Şarkıcı Göksel Detone Oldu! Kanal D'de Beyazıt Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show'a konuk olan şarkıcı Göksel, canlı yayında bir dizi talihsizlik yaşadı.
Beyaz Show'da Şarkıcı Göksel Detone Oldu!
09:54
Candan Erçetin'den Beyaz'a Bir Klip Daha Beyaz Show’da neredeyse geleneksel hale gelen Candan Erçetin ile Bayazıt Öztürk arasındaki klip düellosu devam ediyor.
Candan Erçetin'den Beyaz'a Bir Klip Daha
09:15
Beyaz Show'da Göksel'in Talihsiz Anları Ünlü şarkıcı; anons edilmesinin ardından stüdyoya yanlış yerden girdi, teknik aksaklıklar yüzünden detone oldu ve yaşadığı talihsizlerle geceye damgasını vurdu.
Beyaz Show'da Göksel'in Talihsiz Anları
13:55
İhtisas Gazetecileri "Türkiye Başarı Oskarları"Nı Belirledi Medya İhtisas Gazetecileri Federasyonu tarafından "Türkiye’nin Başarı Oskarları 2014" ödülleri açıklandı Cumhurbaşkanı Erdoğan, yılın devlet adamı olarak Başarı Oskarı'nın sahibi oldu AA, dünyanın en etkin beş haber ajansından biri olma hedefiyle çalışmalarına hız kesmeden devam etmesi dolayısıyla ödüle layık görüldü.
17:01
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri Hareketli 2014'ün ardından 2015'e 'merhaba' diyoruz. Haberler.com editörleri sizin için 2015 kehanetlerinde bulundu. İşte kimi komik, kimi ironik o kehanetler...
Haberler.com Editörlerinin 2015 Kehanetleri
11:54
Bir Yaşa Kadar Öyle Biliyordum" Kanal D'de Beyazıt Öztürk'ün hazırlayıp sunduğu Beyaz Show'un dün geceki bölümüne, sanastçı İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo konuk oldu.
Bir Yaşa Kadar Öyle Biliyordum'
10:54
Beyaz'ın Candan Erçetine'e Cevabı Gecikmedi! Beyazıt Öztürk, geçen hafta beyazın stüdyosunu basan Erçetin'e işte böyle yanıt verdi.
Beyaz'ın Candan Erçetine'e Cevabı Gecikmedi!
03:01
MHP Binasına Asılan Pankart İndirildi Mhp Zeytinburnu İlçe Başkanlığı binasına, üzerinde "Hırsızlık Oğuldan Babaya Değil! Babadan Oğul'a Geçer" yazılı pankart açıldı; asılan pankart gece saatlerinde polis tarafından kaldırıldı.
MHP Binasına Asılan Pankart İndirildi
02:34
MHP Binasına Asılan Pankart İndirildi MHP binasına asılan ve üzerinde "Hırsızlık Oğuldan Babaya Değil! Babadan Oğul'a Geçer" yazılı pankart polis tarafından söküldü.
MHP Binasına Asılan Pankart İndirildi
11:18
Beyaz Show - Demet Akalın ve Bebek Skeci Demet Akalın, Okan Kurt çiftinin bebeği Beyazıt Öztürk olursa...
Beyaz Show - Demet Akalın ve Bebek Skeci
11:17
Candan Erçetin'den Beyaz'a Şok Cevap Beyaz Show'un geçen haftaki bölümüne konuk olan Candan Erçetin, klibini kullandığı Beyazıt Öztürk'e kendi şarkısıyla yanıt verdi.
Candan Erçetin'den Beyaz'a Şok Cevap
11:13
Candan Erçetin'den Beyaz'a Misilleme Candan Erçetin, programına konuk olduğu Beyazıt Öztürk'ün kendi şarkısına yaptığı yeni klibe yanıt verdi.
Candan Erçetin'den Beyaz'a Misilleme
08:41
Candan Erçetin'den Beyaz'a Muhteşem Cevap Beyaz Show'un dün gece yayınlanan bölümüne Candan Erçetin'in Beyazıt Öztürk için hazırladığı sürpriz klip damga vurdu.
Candan Erçetin'den Beyaz'a Muhteşem Cevap
08:07
Beyaz Show'da Murat Boz'dan Güldüren Skeç Murat Boz ile Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'da izleyenleri kahkahaya boğan bir skece imza attı.
Beyaz Show'da Murat Boz'dan Güldüren Skeç
13:59
On Parmağında On Marifet "Kibirli, egolu işlerden, ilişkilerden ve insanlardan haz etmiyorum." diyen On parmağında on marifet Kadir Çöpdemir ile MAG Kasım sayısına özel röportaj gerçekleştirdi.
On Parmağında On Marifet
11:14
İrem Derici'yi Şaşkına Çeviren Fotoğraf Beyaz Show'a konuk olan ünlü şarkıcı, ekrana getirilen eski fotoğrafına, "Evlat olsa eldivenle sevilmez. Fotoğraflar rezalet resmen diyerek" diyerek espiri yaptı.
İrem Derici'yi Şaşkına Çeviren Fotoğraf
11:57
Beyaz Show Başlıyor Beyazıt Öztürk'ün sunduğu fenomen program yeni sezon için hazır. Cuma akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek Beyaz Show'a Bengü ve Ulan İstanbul oyuncuları konuk olacak.
Beyaz Show Başlıyor
20:27
Zirve Yayınevi Davası Zirve Yayınevi davasının 96. duruşmasında tutuklu sanık Binbaşı Haydar Yeşil, “Cezaevindeki başka şahsa yalan ifade verdirerek, asıl sanığı beraat ettirerek aleyhimize tanık yaptırdılar” iddiasında bulundu.
Zirve Yayınevi Davası
19:17
Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetlere İlişkin Dava Tutuklu sanık Haydar Yeşil: "Savcılar ve mahkeme başkanı, içerisinde siyah ve beyaz olan her şeyi delil olarak kabul etmiş.
Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetlere İlişkin Dava
11:52
Gonca Vuslateri'den Beyaz'a Öpücük Ünlü oyuncu, Beyazıt Öztürk'le 'Yalan Dünya' setinde çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.
Gonca Vuslateri'den Beyaz'a Öpücük
10:07
"Beyaz Kampüste" İle Üniversitelilerle Buluşmaya Devam Ediyor Etifest, yepyeni kurgusuyla diğer festivallerden farklılaşarak 'Beyaz Kampüste' konsepti ile öğrencileri coşturmaya 22 Eylül'den itibaren devam ediyor.
13:13
Ünlü Şovmenden Filiznur'a "Aşkım" Telefonu İzmir'de, yüzde 94 ağır zihinsel engelini yenerek milli takıma girmeyi başaran Filiznur İmer'in çağrısına, Beyazıt Öztürk cevap verdi.
Ünlü Şovmenden Filiznur'a 'Aşkım' Telefonu
14:32
Zihinsel Engelini Yendi Milli Sporcu Oldu İzmir’de, yüzde 94 ağır zihinsel engelli teşhisi konulan 11 yaşındaki Filiznur, tıp dünyasını şaşırtarak engelini yendi.
Zihinsel Engelini Yendi Milli Sporcu Oldu
13:33
Tıp Dünyası 11 Yaşındaki Filiznur'u Konuşuyor İzmir'de, yüzde 94 ağır zihinsel engelli teşhisi konulan 11 yaşındaki Filiznur, tıp dünyasını şaşırtarak engelini yendi; ayrıca çok çalışarak milli sporcu da oldu.
Tıp Dünyası 11 Yaşındaki Filiznur'u Konuşuyor
16:29
Tekirdağ'da 5. Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Sergisi Açıldı Tekirdağ'da 5. Ulusal Tarım ve İnsan Fotoğraf yarışmasında dereceye girenlerin fotoğrafları TEKİRA Alışveriş Merkezinde sergilenmeye başladı.
Tekirdağ'da 5. Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Sergisi Açıldı
11:44
Beyaz'dan Bursa'da Kebap Ziyafeti Ünlü komedyen Beyazıt Öztürk, memleketinde arkadaşlarıyla özlem giderdi.
Beyaz'dan Bursa'da Kebap Ziyafeti
14:14
Beyaz'a Yunan Hayranlarından Yoğun İlgi Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, iki günlüğüne gittiği Yunanistan'a ait İstanköy (Kos) ve Kilimli (Kalimnos) adalarında yoğun ilgiyle karşılaştı.
Beyaz'a Yunan Hayranlarından Yoğun İlgi
11:20
3. Kristal Fare Ödülleri Trump Cadde'de Sahiplerini Buldu! Gecede sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri şıklıklarıyla göz kamaştırdı.
3. Kristal Fare Ödülleri Trump Cadde'de Sahiplerini Buldu!
01:08
3. Kristal Fare Ödülleri" Sahiplerini Buldu İstanbul/dha- 2012 yılından bu yana "Medya Faresi" web sitesi tarafından düzenlenen ve okuyucuların oylarıyla 13 kategoride belirlenen isimler, Trump Cadde'de düzenlenen törenle ödüllerini aldı.
11:02
Konya'da Tarihe Yolculuk Konya'da '80 Binde Devr-i Alem' adlı park ilgi görüyor.
10:53
Konya'da Tarihe Yolculuk Meram'daki 80 Binde Devr-i Alem Parkı, yaklaşık 50 milyon liraya mal oldu ve bir ay önce açıldı.
Konya'da Tarihe Yolculuk
15:30
Denizbank Karakterleri Şimdi Yepyeni Bir Adada: Ada Berber DenizBank, 2009 yılından bu yana devam eden "Robinson ve Cuma" reklam kampanyasının ardından, bambaşka bir konsept ile "Hayat Deniz'de güzel" demeye devam ediyor.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 18:12:15. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BEYAZIT ÖZTÜRK HABERLERİ
[Hata Bildir]