10:4300
SON DAKİKA BEYAZIT ÖZTÜRK HABERLERİ

Son Dakika Beyazıt Öztürk Haberleri


BEYAZIT ÖZTÜRK

Türk şovmen. Beyaz olarak tanınır.Aslen Artvin'lidır.Anadolu Üniversitesi'nde Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik - Heykel Bölümü mezunu olan Beyaz ayrıca lisanslı basketbolcu olmuştur.Eskişehir'de çeşitli heykel, seramik ve karikatür sergileri açan Öztürk; radyoculuğa Eskişehir'de başladı.Klas FM'de... Devamı

   

  Zirve Yayınevi Davası

  Zirve Yayınevi Davası

  Zirve Yayınevi davasının 96. duruşmasında tutuklu sanık Binbaşı Haydar Yeşil, “Cezaevindeki başka şahsa yalan ifade verdirerek, asıl sanığı beraat ettirerek aleyhimize tanık yaptırdılar” iddiasında bulundu. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetlere İlişkin Dava

  Zirve Yayınevi'ndeki Cinayetlere İlişkin Dava

  Tutuklu sanık Haydar Yeşil: "Savcılar ve mahkeme başkanı, içerisinde siyah ve beyaz olan her şeyi delil olarak kabul etmiş. (15 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gonca Vuslateri'den Beyaz'a Öpücük

  Gonca Vuslateri'den Beyaz'a Öpücük

  Ünlü oyuncu, Beyazıt Öztürk'le 'Yalan Dünya' setinde çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Konya'da Tarihe Yolculuk

  Konya'da '80 Binde Devr-i Alem' adlı park ilgi görüyor. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Konya'da Tarihe Yolculuk

  Konya'da Tarihe Yolculuk

  Meram'daki 80 Binde Devr-i Alem Parkı, yaklaşık 50 milyon liraya mal oldu ve bir ay önce açıldı. (27 Mayıs 2014 Salı )

   

  Denizbank Karakterleri Şimdi Yepyeni Bir Adada: Ada Berber

  DenizBank, 2009 yılından bu yana devam eden "Robinson ve Cuma" reklam kampanyasının ardından, bambaşka bir konsept ile "Hayat Deniz'de güzel" demeye devam ediyor. (26 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  Beyazıt Öztürk Soma'yı Unutmadı

  Beyazıt Öztürk Soma'yı Unutmadı

  Kanal D'nin sevilen şov programı Beyaz Show'da Soma şehitleri anıldı. (24 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

  Bursa, Bursalı Ünlülerin Oynayacağı Filmle Tanıtılacak

  Bursa, Bursalı Ünlülerin Oynayacağı Filmle Tanıtılacak

  Bursa SKAL Kulübü Derneği, Bursa’nın turizmdeki potansiyelini yansıtacak farklı bir tanıtım filmine imza atarak ünlü sanatçılar Bursa türkülerini, Bursa’nın dünyaca ün yapmış turistik bölgelerinde seslendirecek. (18 Mayıs 2014 Pazar )

   

  Adana Belediye Bandosu 63 Yıldır Aralıksız Çalıyor

  Çeşitli etkinlikler ve törenlerde görev alan Adana Büyükşehir Belediyesi Bandosu, 63 yıldır aralıksız sesini duyuruyor. (16 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Soma'daki Maden Faciası

  Soma'daki Maden Faciası

  Soma'daki maden kazası nedeniyle Süleyman Demirel Üniversitesi Uluslararası Bilim ve Bahar Şenliği'ndeki konser ve eğlence etkinlikleri iptal edildi. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Sdü'de Şenlikler İptal

  Sdü'de Şenlikler İptal

  Soma'da yaşanan ve Türkiye'yi yasa boğan maden faciası nedeniyle Süleyman Demirel Üniversitesi'nde (SDÜ) bugün başlayacak 17. Bahar ve Bilim Şenlikleri kapsamında düzenlenecek tüm eğlence ve konser aktiviteleri iptal edildi. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Sdü Bilim ve Bahar Şenlikleri İptal Edildi

  Türkiye'yi yasa boğan Soma'daki maden faciası nedeniyle Isparta'daki Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ), bugün başlayacak olan 17'nci Uluslararası Bilim ve Bahar Şenliği'ni iptal etti. (14 Mayıs 2014 Çarşamba )

   

  Beyaz Show'u 30 Bin Kişi Ayakta İzledi

  Akdeniz Üniversitesi, ünlü şovmen Beyazıt Öztürk ile sanatçılar Hayko Cepkin, Bengü ve Kubat'ı ağırladı. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

  Akdeniz Üniversitesi'nin 'Çiçek ve Çocuk' Temalı Şenliği Başladı

  Akdeniz Üniversitesi'nin 'Çiçek ve Çocuk' Temalı Şenliği Başladı

  ‘Çiçek ve Çocuk’ temasıyla bu yıl 17’incisi düzenlenen Uluslar arası Akdeniz Gençlik Şenliği’nin ilk gününde ünlü komedyen Beyazit Öztürk ‘ Beyaz Show’u konukları, Bengü,Hayko Cepkin, Kubat ve Sarp Apak ile şenlik alanından yaptı. (13 Mayıs 2014 Salı )

   

  Sdü Şenliği Bilimle Buluşturuyor

  Sdü Şenliği Bilimle Buluşturuyor

  Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ), 17’ncisi düzenlenecek "Uluslararası Bilim ve Bahar Şenliği"ne hazırlanıyor. (12 Mayıs 2014 Pazartesi )

   

  THY'nin Minik Yıldızları Beyaz'ı Şaşırttı

  THY'nin Minik Yıldızları Beyaz'ı Şaşırttı

  Türk Hava Yolları'nın (THY) 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda ekranlara taşıdığı reklam filminde rol alan Antalyalı 4 çocuk, dün akşam Kanal D'de Beyaz Show'a konuk oldu. (10 Mayıs 2014 Cumartesi )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.10.2014 10:43:42. #1.11#