SON DAKİKA BEYDAĞ HABERLERİ

Son Dakika Beydağ Haberleri

13:42
Bu Projede "Hayat" Var Kırsal kalkınma konusunda Ege Üniversitesi ile ortak bir projeye başlayan İzmir Büyükşehir Belediyesi, bölge insanının ekonomik anlamda kendine yeter hale gelmesini ve genç nüfusun köylerinde kalmasını hedefliyor.
17:02
İzsu, Yeni İlçeleri "yeniden" Donatıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, Bütünşehir Yasası ile 30 Mart yerel seçimlerinin ardından sınırlarına bağlanan 9 yeni ilçede kurduğu müdürlüklerle su, kanal ve abone hizmetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.
İzsu, Yeni İlçeleri 'yeniden' Donatıyor
11:12
Ödemiş'te "Sürü Yönetim Elemanı Benim" Diyen 46 Üretici Sertifikalarını Aldı Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, İŞKUR, Türkiye Ziraat Odaları Birliği ve Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği tarafından ortaklaşa yürütülen “Sürü Yönetim Elemanı Benim” projesi kapsamında Ödemiş’te 46 sürü yönetim elemanı sertifikasını aldı.
Ödemiş'te 'Sürü Yönetim Elemanı Benim' Diyen 46 Üretici Sertifikalarını Aldı
10:27
İzmir'de Taşıma Kooperatifleriyle Uzlaşma Arayışı İzmir Büyükşehir Belediyesi, sınırlarına dahil olan 9 ilçeye toplu ulaşım hizmetine ilişkin taslak projeyi taşıma kooperatifleri yöneticilerinin görüşüne sundu.
İzmir'de Taşıma Kooperatifleriyle Uzlaşma Arayışı
09:24
İzmir'de Büyükşehir'e Katılan Yeni İlçeler İçin Çalışmalar Sürüyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, yeni büyükşehir yasasıyla beraber sınırlarına dahil olan 9 ilçeye toplu ulaşım hizmeti götürebilmek için çalışmalarını sürdürüyor.
17:49
Süt Bayramı Ödemiş'te Yapılacak Süt Bayramı bu yıl Ödemiş’te yapılacak.
17:08
İlk Kez Yapılacak Olan Süt Bayramı Ödemiş'te Gerçekleşecek Küçük Menderes Bölgesi'nin en önemli üretim ve geçim kaynağı olan sütü İzmir genelinde üretici ve tüketici ile buluşturmak amacıyla Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı İzmir İl Müdürlüğü'nün desteği ile bu yıl ilk kez Süt Bayramı organize ediliyor.
11:53
İzmir Ödemiş'te Tarlaları Don Vurdu, Patates Üreticisi Perişan İzmir'in Ödemiş ilçesinde, don olayı nedeniyle hasadı bekleyen patates tarlada kaldı, çürüdü.
İzmir Ödemiş'te Tarlaları Don Vurdu, Patates Üreticisi Perişan
11:40
İzsu, Yeni İlçeler İçin Araç Filosunu Büyüttü İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bütünşehir Yasası ile sınırlarına giren 9 yeni ilçede su arızalarına daha kısa sürede müdahale etmek için tam donanımlı 14 adet ekip aracı ile arıtma tesislerinde kullanılmak üzere 3 vidanjör ve 2 minibüs aldı.
17:16
AK Parti İzmir İl Başkanı Delican Açıklaması AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, Anayasa’nın değiştirilmesi gerektiğini belirterek, "Türkiye’nin Anayasa değişimi gerçekleştirmesi için 330 milletvekili ile mecliste temsil edilmesi gerekiyor.
AK Parti İzmir İl Başkanı Delican Açıklaması
12:39
Beydağ CHP'de Yılmazlar Dönemi CHP Beydağ İlçe Teşkilatı’nın olağan kongresinde, seçime tek liste ile katılan Feridun Yılmazlar ilçe başkanı seçildi.
Beydağ CHP'de Yılmazlar Dönemi
14:33
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu İzmir soğuk rekoru kırdı, süs havuzları ve seralar dondu İZMİR'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık - 7 dereceye kadar düştü.
İzmir İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları ve Seralar Dondu
12:55
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu İzmir'de, son yılların en soğuk gecesinde sıcaklık sıfırın altında 7 dereceye kadar düştü.
İzmir Soğuk Rekoru Kırdı, Süs Havuzları, Seralar Dondu
11:04
Aşırı Soğuk Hava Hava sıcaklığın mevsim normallerinin 10 derece altında seyrettiği İzmir'de, gece kent merkezindeki sıcaklık sıfırın altında 4,6 derece oldu.
Aşırı Soğuk Hava
10:27
İzmir'de Aşırı Soğuk Hava Hava sıcaklığın mevsim normallerinin 10 derece altında seyrettiği İzmir'de, gece kent merkezindeki sıcaklık sıfırın altında 4,6 derece oldu.
İzmir'de Aşırı Soğuk Hava
11:18
Beydağ Belediyesi'nden Uzun Yolu Kısaltan Çalışma Beydağ Belediyesi yeni inşa edilen liseye ulaşımı kolaylaştırmak için kolları sıvadı.
Beydağ Belediyesi'nden Uzun Yolu Kısaltan Çalışma
09:47
Yurtta Kış İzmir'in Beydağ ve Kiraz ilçelerinde köy yollarının kapanması nedeniyle taşımalı sistemle okullara taşınan öğrenciler için eğitime bir gün ara verildi.
10:06
Yurtta Kış İzmir'in bazı ilçelerinde kar nedeniyle okula ulaşamayan taşımalı sistem öğrencileri için eğitime bir gün ara verildi Manisa'da da 3 ilçede eğitime ara verildi.
17:40
İzmir'de 'Soğuk' Alarmı İzmir Büyükşehir Belediyesi, hava sıcaklıklarındaki anormal düşüşle birlikte sokakta yaşayan kimsesizler için alarma geçti.
İzmir'de 'Soğuk' Alarmı
14:37
Sokakta Kimse Kalmasın! İzmir Büyükşehir Belediyesi, hava sıcaklıklarındaki anormal düşüşle birlikte, sokakta yaşayan kimsesizler için alarma geçti.
23:31
Nazilli'de Heyelan Yol Kapattı Yamaçtan kopan kaya parçalarının düşmesi sonucu Nazilli, Beydağ, Ödemiş yolu üzerinde Bayındır mahallesi mevkisi ulaşıma kapandı.
Nazilli'de Heyelan Yol Kapattı
15:13
İzmir'de Kar Alarmı Türkiye genelinde dünden beri etkili olan kar yağışı nedeniyle İzmir'de kapanan köy yollarına Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından müdahale edildi.
İzmir'de Kar Alarmı
13:11
İzmir'in Doğu İlçeleri Yağmur Nedeniyle Su Altında Yeni yılın ilk günlerinde, aşırı yağışlarla karşılaşan İzmir’in Küçükmenderes havzasında dereler taşarken tarlalar göl haline geldi.
İzmir'in Doğu İlçeleri Yağmur Nedeniyle Su Altında
22:23
İzmir'de Nehir Taştı, Ekili Alanlar Sular Altında Kaldı İzmir'in güney ilçelerinde etkili olan şiddetli yağış nedeniyle Küçük Menderes Nehri taştı, ekili alanlar sular altında kaldı.
İzmir'de Nehir Taştı, Ekili Alanlar Sular Altında Kaldı
13:02
İzmir'de Kar Alarmı Türkiye genelinde dünden beri etkili olan kar yağışı sebebiyl İzmir’de de kapanan bazı köy yollarına, Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından müdahale edildi.
İzmir'de Kar Alarmı
12:41
İzmir Köylerinde Kar Alarmı İzmir Büyükşehir Belediyesi ekipleri, yüksek kesimlerdeki ilçe ve köylerin kardan kapanan yolları açmak için aralıksız çalışıyor.
İzmir Köylerinde Kar Alarmı
13:39
Res Tehdidi Altındaki Asırlık Kestane Ağaçları Meclis'e Taşındı CHP İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli, Cihan Haber Ajansı’nın, "Asırlık kestane ağaçları RES tehdidi altında" başlıklı haberini Meclis’e taşıdı.
Res Tehdidi Altındaki Asırlık Kestane Ağaçları Meclis'e Taşındı
16:40
Ova Yollarında "Londra Rekoru" İzmir Büyükşehir Belediyesi, tarlalara daha kolay ulaşım sağlamak ve ürün kalitesini artırmak için başladığı ova yolu asfaltlamalarında, İzmir-Londra arasındaki mesafeden daha fazla yol kat etti.
09:38
Asırlık Kestane Ağaçları Res Tehdidi Altında (Özel) İzmir'in Urla ilçesi Ovacık köyündeki kızıl çamların ardından Kiraz ve Beydağ ilçelerindeki yüzlerce asırlık kestane ağacı da AK Parti döneminde yıldızı parlayan holdinglerden Türkerler'e ait rüzgar enerji santrali (RES) projesi sebebiyle kesilme tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.
Asırlık Kestane Ağaçları Res Tehdidi Altında (Özel)
11:57
MHP İzmir Teşkilatı Kongrelerine Devam Ediyor Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Başkanlığı, Beydağ, Kiraz ve Bayındır ilçe kongrelerini gerçekleştirdi.
MHP İzmir Teşkilatı Kongrelerine Devam Ediyor
14:54
Başkan Eşleri Seferihisar'da Buluştu Seferihisar, Türkegül Kocaoğlu'nun önderliğinde gerçekleşen başkan eşleri buluşmasına ev sahipliği yaptı.
Başkan Eşleri Seferihisar'da Buluştu
10:36
Aydın'da Trafik Kazası: 2 Yaralı Aydın'ın Nazilli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Aydın'da Trafik Kazası: 2 Yaralı
10:53
Başkan Eşleri Seferihisar'da Buluştu Seferihisar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun eşi Türkegül Kocaoğlu’nun önderliğinde gerçekleşen başkan eşleri buluşmasına ev sahipliği yaptı.
Başkan Eşleri Seferihisar'da Buluştu
15:19
Umut Fidanları İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen "1 milyon meyve fidanı" kampanyası Bornova'nın Eğridere Mahallesi'nde devam etti.
09:39
Çiftçilere Fidan Dağıtımı İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kırsal Kesimde Gelir Getirici Faaliyetlerin Desteklenmesi Kapsamında Ağaçlandırma Projesi için sezon açılışını Bornova Eğridere Mahallesi'nde yaparak üreticilere meyve ile zeytin fidanı dağıtacak.
Çiftçilere Fidan Dağıtımı
09:14
Yeni Dönemin İlk Dağıtımı Bornova'dan Başlatılıyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, kırsaldaki üreticilerin desteklenmesi amacıyla 'Fidanlar Bizden, Meyveler Sizden' sloganıyla fidan dağıtımına devam ediyor.
Yeni Dönemin İlk Dağıtımı Bornova'dan Başlatılıyor
21:37
Yıldırım: "2015 Seçimlerinde Ben Yokum" AK Parti Menemen İlçesi 5. Olağan Kongresi- Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Seçimden sonra ilk icraatları oturmuş toplu ulaşım sistemini bozmak oldu.
Yıldırım: '2015 Seçimlerinde Ben Yokum'
18:34
AK Parti Menemen İlçesi 5. Olağan Kongresi Eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım: "Seçimden sonra ilk icraatları oturmuş toplu ulaşım sistemini bozmak oldu.
10:43
İzmir Büyükşehir Küçük Menderes Havzasında Altı Tane Arıtma Yapacak İzmir Büyükşehir Belediyesi, Küçük Menderes havzasında altı tane ileri biyolojik atık su arıtma tesisi kurmak için çalışmalara başladı.
İzmir Büyükşehir Küçük Menderes Havzasında Altı Tane Arıtma Yapacak
11:14
Ege ve Akdeniz'de Şiddetli Yağış Bodrum, Marmaris ve Didim'de şiddetli yağış su baskınlarına neden oldu.
Ege ve Akdeniz'de Şiddetli Yağış
09:33
İzmir ve Aydın İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı İzmir ve Aydın'ın bazı ilçelerinde yağışlar çok kuvvetli olacak.
İzmir ve Aydın İçin Kuvvetli Yağış Uyarısı
10:56
İzmir'in Yeni İlçelerine Bir Yılda 78 Milyon Liralık Yatırım Yapıldı Sınırlarına yeni bağlanan dokuz ilçeye hizmet için kanuni devir işlemlerini beklemeden harekete geçen İzmir Büyükşehir Belediyesi, son bir yılda 77.8 milyon liralık yatırım yaptı.
İzmir'in Yeni İlçelerine Bir Yılda 78 Milyon Liralık Yatırım Yapıldı
10:44
Jeoloji Mühendisleri Odası Şube Başkanı: Sivas'taki Madenler Denetimsiz Maden kazalarının gündemden düşmediği günümüzde, Soma’dan sonra Karaman’da da facia yaşandı.
Jeoloji Mühendisleri Odası Şube Başkanı: Sivas'taki Madenler Denetimsiz
12:57
Küçük Menderes Nehir Yatağı Düzenlemesinde Son 4 Ay Ödemiş Ovası’na hayat veren Küçük Menderes nehrinde DSİ 2. Bölge Müdürlüğü tarafından başlatılan ıslah çalışmaları çerçevesinde 11 kilometrelik çift taraflı istifli taş tahkimatı tamamlandı.
Küçük Menderes Nehir Yatağı Düzenlemesinde Son 4 Ay
12:14
Beydağ Belediyesi Köy Mallarını Satmıyor Beydağ Belediye Başkanı Vasfi Şentürk, bütünşehir yasasından sonra köy mallarını satmadıklarını belediye olarak malları köylünün kullanımına sunduklarını belirtti.
Beydağ Belediyesi Köy Mallarını Satmıyor
10:00
Büyükşehir Belediyesi, Kirazlı Üreticilerin Yüzünü Güldürüyor İzmir Büyükşehir Belediyesi, daha önce Tire, Bayındır, Ödemiş ve Urla ilçelerinde uyguladığı sözleşmeli üretim modeline Kiraz'ı da dahil ederek İğdeli Tarımsal Kooperatifi'nden 2 milyon 134 bin liralık alım gerçekleştirdi.
Büyükşehir Belediyesi, Kirazlı Üreticilerin Yüzünü Güldürüyor
10:57
Öykam'a Çevre İlçelerden İlgi Büyük Ödemiş Yıldız Kent Arşivi ve Müzesi (ÖYKAM) Ödemişli öğrencilerin yanı sıra çevre ilçelerden de öğrenciler ilgi gösteriyor.
Öykam'a Çevre İlçelerden İlgi Büyük
09:51
O Söz Tutuldu İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun, Soma maden şehitlerinin köyü Köseler'de yapımı için söz verdiği 6 km'lik yolun yapımına başlandı.
10:30
İzmir Eğitim-Sen Beydağ'da Toplandı Ödemiş ve çevre ilçelerin bağlı bulunduğu Eğitim Sen İzmir 1 Nolu Şube’ye bağlı ilçe temsilcilikleri, hafta sonu Beydağ’da toplandı.
İzmir Eğitim-Sen Beydağ'da Toplandı
21:33
AK Parti İzmir'de Demokrasi Şöleni AK Parti İzmir’de bu hafta sonu seçim heyecanı yaşanıyor.
AK Parti İzmir'de Demokrasi Şöleni
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:13:38. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BEYDAĞ HABERLERİ
[Hata Bildir]