03:3600
SON DAKİKA BEYLİKDÜZÜ HABERLERİ

Son Dakika Beylikdüzü Haberleri

 

  THY'nin Genç Pilotunun Kahreden Ölümü

  THY'nin Genç Pilotunun Kahreden Ölümü

  40 gün önce evlene Airbus A330'un 30 yaşındaki pilotu, kullandığı motosikletle yaptığı kazada hayatını kaybetti. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergileri 18 Ekim'de Edirne'de Başlıyor

  Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergileri 18 Ekim'de Edirne'de Başlıyor

  Trakya Ressamlar Derneği, 32 sanatçının 70 çalışmasını Örgütlü Sanat İçin Dayanışma Sergileri adı altında 18 Ekim'de Edirneli sanatseverlerle buluşturuyor. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Beylikdüzü'nde Yeni Kültür – Sanat Sezonu Başlıyor

  Birbirinden özel isimlerin ağırlanacağı Beylikdüzü Belediyesi Kültür-Sanat Sezonu tüm heyecanıyla başlıyor. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  İstanbul'da Elektrik Kesintisi

  Avrupa Yakasında bazı bölgelere 12 Ekim'de elektrik verilemeyecek. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Makine Sektöründe Milyar Dolarlık İşbirliği

  Makine sektörünün iki büyük meslek örgütü TİAD ve MİB, uluslararası MAKTEK Avrasya Fuarı'nı birlikte düzenliyor. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  İstanbul'da Konutların Metrekare Fiyatı 3 Bin Lirayı Buluyor

  İstanbul'da Konutların Metrekare Fiyatı 3 Bin Lirayı Buluyor

  Web ortamı hurriyetemlak.com ’un verilerine göre İstanbul’da konutların metrekare fiyatının ortalaması 2 bin 927 lira.Şehirde ortalamayı en çok artıran ilçe 10 bin 652 lira ile Beşiktaş. Onu 7 bin 500 lira ile Sarıyer takip ediyor. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Bayramda Duvarı Yıkılan Kolejin Velileri Eylem Yaptı

  Bayramda Duvarı Yıkılan Kolejin Velileri Eylem Yaptı

  İBB ekiplerinin, bayram gecesi duvarını yıktığı Merter Fatih Koleji öğrenci velileri, belediye önünde toplanarak eylem yaptı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Beylikdüzü Belediyesi'nden İhtiyaç Sahiplerine Kurban Bağışı

  Beylikdüzü Belediyesi'nden İhtiyaç Sahiplerine Kurban Bağışı

  Beylikdüzü Belediyesi, Kurban Bayramı boyunca paylaşma ve dayanışma ruhunu yaşatmak amacıyla ilçe çapında bir sosyal sorumluluk kampanyası başlattı. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Beylikdüzü Belediyesi'nden Dev Kazanlarda Kavurma İkramı

  Beylikdüzü Belediyesi'nden Dev Kazanlarda Kavurma İkramı

  Beylikdüzü Belediyesi, Kurban Satış ve Kesim Merkezi’nde dev kazanlarda hazırlattığı kavurmalı pilavı kurban kesimi için gelen vatandaşlara ikram etti. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Beylikdüzü'nde En Temiz Kurbanlık Çadırına Ödül

  Beylikdüzü'nde En Temiz Kurbanlık Çadırına Ödül

  Beylikdüzü hayvan çadırında düzenlenen ‘Hijyenik Çadır, Sağlıklı Kurban’ yarışmasında dereceye giren çadır sahipleri, düzenlenen törenle ödüllendirildi. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Beylikdüzü, Yeni Logosunu Seçti

  Beylikdüzü, Yeni Logosunu Seçti

  Beylikdüzü Belediyesi, belediyenin yeni logosunu belirlemek amacıyla 6 farklı logo örneğini ilçe halkının beğenisi ve oylamasına sundu. (03 Ekim 2014 Cuma )

   

  Türk-İş Soma'ya Okul Yaptıracak

  Türk-İş Soma'ya Okul Yaptıracak

  Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu, Manisa'nın Soma ilçesine 16 derslikli ilköğretim okulu yapmak için protokol imzaladı. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başkan İmamoğlu Peryön İnsan Yönetimi Kongresi'nde Konuşacak

  Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) üyesi ilk belediye olan Beylikdüzü’nde yaşanan değişim, 22’nci PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi’nde iş dünyası ile paylaşılacak. (02 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Beylikdüzü Kurban Bayramı'na Hazır

  Beylikdüzü Kurban Bayramı'na Hazır

  Beylikdüzü Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla kurulan 3 bin adet büyükbaş ve küçükbaş hayvan kapasitesine sahip Kurban Kesim ve Satış Alanı’nı tam donanımlı bir şekilde hizmete hazırladı. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Mobilyacılardan İntermob'a Çıkarma

  Mobilyacılardan İntermob'a Çıkarma

  İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, iş ve fuar gezileriyle üyelerini teknolojik yeniliklerle buluşturuyor. (01 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  CHP'den "Suruç-Kobani Raporu"

  Rapordan: ''Acilen görevli sayısı artırılmalı, ailelere daha ciddi rehberlik edilmeli, sığınmacıların başta temizlik, barınma, giyinme, gıda ve sağlık ihtiyaçları giderilmeli'' ''Göçzedelerin kaldıkları yerler sağlıksız, koşulları sıhhi olmaktan uzak. Günde iki defa çorba ve makarnadan oluşan yemek veriliyor, temizlik malzemesi sıkıntısı yaşanıyor'' ''En önemli ihtiyaç sıcak su. Küçük çocukların acilen sağlık kuruluşlarında kontrol altına alınması gerekiyor'' ''IŞİD'in askeri, siyasi, (30 Eylül 2014 Salı )

   

  CHP'den Suruç-Kobani Raporu : Bölge İçin Derhal Acil Eylem Planı Oluşturulmalı

  Chp Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba ve Mehmet Bekaroğlu, CHP Milletvekilleri Mehmet Şeker, Mahmut Tanal, Nurettin Demir, Hüseyin Aygün ve PM Üyesi Av. Şenal Saruhan'dan oluşan CHP Heyeti Kobani izlenimlerini bir rapor haline getirdi. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Kaldırılan İETT Hattı, Engelli Üniversiteliyi Okulundan Etti

  Beylikdüzü'nde oturan Fatih Üniversitesi öğrencisi engelli genç kız, okuluna giden İETT hattının kaldırılması yüzünden üniversiteyi bırakmak zorunda kaldı. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Gaün Gaziantep Yemek, Sanat ve Kültür Şenliği'nde Hünerlerini Sergiledi

  Gaün Gaziantep Yemek, Sanat ve Kültür Şenliği'nde Hünerlerini Sergiledi

  İstanbul Avrupa Yakası Gaziantepliler Derneği (İSAYGAD) tarafından düzenlenen ‘Gaziantep Yemek, Sanat ve Kültür Şenliği’nde Gaziantep Üniversitesi’nin açtığı tanıtım standı ve Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) El Sanatları Bölümünün sergisi yoğun ilgi gördü. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Trakya Ressamlar Derneği Sergileri Başlıyor

  Trakya Ressamlar Derneği Sergileri Başlıyor

  Trakya Ressamlar Derneği (TRED) tarafından sanatsal üretim çabası gösteren kesimlere örgütlülük bilinci kazandırmaya katkı sağlamak amacıyla başlatılan, ulusal ve uluslararası katılımlı ’Örgütlü Sanat için Dayanışma Sergileri’nin 2. Dönem etkinlikleri Edirne/Devecihan Buluşması sergisiyle başlayacak. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Okullarda "Online Kalp Tarama Projesi"

  Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul ili Çekmece Bölgesi Genel Sekreterliği tarafından yürütülen proje kapsamında 1 milyon öğrencinin kalp taramasından geçirilmesi hedefleniyor Çekmece Bölgesi Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Bakır: "Aile çocuğunu ilkokula ve liseye başlamadan tam. (28 Eylül 2014 Pazar )

   

  İstanbul'da 'Korsan Kitap' Operasyonu

  İstanbul'da "Korsan Kitap" Operasyonu

  Küçükçekmece ve Beylikdüzü'nde gerçekleştirilen operasyonlarda 12 bin 165 kitap, 38 bin basılmış kitap forması ve 3 matbaa makinesi ele geçirildi. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Fatih'teki Mimar Sinan İşitme Engelliler Ortaokulu'nun Taşınması

  İstanbul Milli Eğitim Müdürü Yıldız: "Büyükçekmece Özel Eğitim Meslek Lisesi'nin toplam öğrenci sayısı 244, yatılı öğrenci sayısı 39, pansiyon kapasitesi 64. Burası, projesi itibarıyla da işitme engelliler için daha uygun, yatılı çocuklarımızın kalabileceği, öğretmen atamalarının tamamlandığı, güvenlik anlamında herhangi bir sorun olmayan bir okul" "Buraya İstanbul'un herhangi bir ilçesinden gelecek çocukların tamamı taşımalı eğitim kapsamında bulunuyor. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  İstanbul'da Korsan Kitap Operasyonu

  Küçükçekmece ve Beylikdüzü’nde yapılan operasyonlarda 12 bin 165 adet korsan kitap ele geçirildi. (27 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Maktek Avrasya Fuarı 14 Ekim'de Tüyap'ta Başlayacak

  TÜYAP Fuarcılık Genel Müdür Yardımcısı Ersözlü: "MAKTEK Avrasya Fuarı’ndan 900 milyon dolarlık iş hacmi bekliyoruz" TİAD Başkanı Gamsız: "Cari açığı çözmek için daha çok üretim, daha çok ihracat" (26 Eylül 2014 Cuma )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.10.2014 03:36:04. #1.12#