SON DAKİKA BEYLİKDÜZÜ HABERLERİ

Son Dakika Beylikdüzü Haberleri

22:09
Metrobüs Yolunda Kaza... Zincirlikuyu-beylikdüzü seferini yapan bir metrobüs, Cevizlibağ durağında, yol hattına inen bir kişiye çarparak yaralanmasına yol açtı.
Metrobüs Yolunda Kaza...
15:05
Bitlis Valisinden Emıtt Tepkisi Bitlis Valisi Orhan Öztürk, bu yıl 19’uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın (EMITT) pavyon havasına dönüştürüldüğünü ve bir daha katılmayacaklarını söyledi.
Bitlis Valisinden Emıtt Tepkisi
14:59
Bitlis Valisi Öztürk'ten EMITT'e 'Pavyon' Benzetmesi Bitlis Valisi Orhan Öztürk, buyıl 19'uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarının pavyon havasına dönüştürüldüğünü söyledi.
Bitlis Valisi Öztürk'ten EMITT'e 'Pavyon' Benzetmesi
13:48
Bitlis Valisi Öztürk'ten EMITT'e 'Pavyon' Benzetmesi Bitlis Valisi Orhan Öztürk, bu yıl 19'uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nın pavyon havasına dönüştürüldüğünü söyledi.
Bitlis Valisi Öztürk'ten EMITT'e 'Pavyon' Benzetmesi
15:40
Bitlis Bundan Sonra Emıtt'e Katılmayacak Bitlis Valiliği, İstanbul Beylikdüzü TÜYAP'ta düzenlenen 19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na (EMITT) bir daha katılmama kararı aldığını duyurdu.
11:06
Uğur Mumcu Özlemle Anıldı Araştırmacı gazeteciliğin duayen ismi Uğur Mumcu vefatının 22. Yılında Beylikdüzü Belediyesi ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından Beylikdüzü Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programda anıldı.
Uğur Mumcu Özlemle Anıldı
21:48
Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu, Beylikdüzü'nde Anıldı Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu, ölümünün 22. yıl dönümü dolayısıyla Beylikdüzü'nde düzenlenen programla anıldı.
Gazeteci-Yazar Uğur Mumcu, Beylikdüzü'nde Anıldı
15:45
Rauf Denktaş, Doğumunun 91'inci Yılında Beylikdüzü'nde Anıldı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kurucu Cumhurbaşkanı Merhum Rauf Denktaş, Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen panelde, doğumunun 91’inci yılında anıldı.
Rauf Denktaş, Doğumunun 91'inci Yılında Beylikdüzü'nde Anıldı
14:05
Rauf Denktaş, Doğumunun 91'inci Yılında Beylikdüzü'nde Anıldı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Kurucu Cumhurbaşkanı Merhum Rauf Denktaş, Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen panelde, doğumunun 91’inci yılında anıldı.
Rauf Denktaş, Doğumunun 91'inci Yılında Beylikdüzü'nde Anıldı
13:02
Turizmde Yeni Arayışlar Masaya Yatırıldı Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) tarafından ve Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) desteği ile EMITT Fuarı'nda "Turizmde Yeni Arayışlar" paneli yapıldı
08:43
Şarköy Belediyesi Emitt Fuarına Katıldı Emitt Fuarı 2015 yılında da dev bir katılım, görkemli bir törenle ziyaretçilerine kapılarını açtı.
Şarköy Belediyesi Emitt Fuarına Katıldı
17:30
Kayseri'ye "Fuarı En İyi Tanıtan Stant Ödülü" Kayseri Valiliği, 19. EMITT 2015 Doğu Akdeniz Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı’ndan ödülle döndü.
16:12
Rauf Denktaş'ın Eşine Sürpriz Ziyaret Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, merhum Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş'ın doğumunun 91. yıl dönümünde eşi Aydın Denktaş'a sürpriz ziyarette bulundu.
Rauf Denktaş'ın Eşine Sürpriz Ziyaret
12:46
Mardinli Şeflerin Olimpiyat Heyecanı Mardin’de Gastronomi Meslek Eğitiminin Geliştirilmesi Projesi kapsamında eğitim gören aşçılar, İstanbul’da düzenlenecek olan Uluslararası Mutfak Olimpiyatları’nda yarışacak.
Mardinli Şeflerin Olimpiyat Heyecanı
09:49
Kilis'e En İyi Tanıtan İl Ödülü 22-25 Ocak tarihleri arasında 19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm Fuarı İstanbul Beylikdüzü Tuyap Fuarında Kilis, bölgesini en başarılı tanıtan il seçildi.
Kilis'e En İyi Tanıtan İl Ödülü
09:39
Kardelen Sitesi Sakinleri Tapularına Kavuştu Beylikdüzü’nde yaşanan tapu sorunlarına son veren Beylikdüzü Belediyesi uzun yıllardır tapu sıkıntısı çeken Kardelen Sitesi sakinlerine düzenlenen törenle tapularını teslim etti.
Kardelen Sitesi Sakinleri Tapularına Kavuştu
22:49
Diyarbakır Esnafı EMITT Fuarı'ndan Memnun Beylikdüzü Tüyap'ta açılan EMITT Fuarı; katılan ülke ve kentlerin tarihi, kültürel ve turistik değerlerinin yanı sıra kendine has lezzetlerinin de tanıtıldığı alan oldu.
Diyarbakır Esnafı EMITT Fuarı'ndan Memnun
21:09
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Gömeç Standını Ziyaret Etti Beylikdüzü Tüyap Kongre merkezinde düzenlenen 19.Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat fuarına katılan Gömeç Belediyesi Standını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ziyaret etti.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Gömeç Standını Ziyaret Etti
17:00
Sultan Köse, Fuarda Hakkari Standını Ziyaret Etti İstanbul Beylikdüzü'nde bu yıl 19'uncusu açılan Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na (EMITT) katılan Hakkari'nin standını dünyanın en uzun adamı unvanına sahip Sultan Kösen ziyaret etti.
Sultan Köse, Fuarda Hakkari Standını Ziyaret Etti
16:28
Hakkari Emıtt Fuarı'nda Tanıtılıyor Hakkari Valiliği, ilin tanıtımı amacıyla bu yıl 19'uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'na (EMITT) katıldı.
13:14
İstanbul Autoshow 2015 Start Alıyor ODD (Otomotiv Distribütörleri Derneği) ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliği ile 22-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü’nde düzenlenecek İstanbul Autoshow 2015 için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.
İstanbul Autoshow 2015 Start Alıyor
21:08
Emitt'in En Centilmen Standı Edremit Balıkesir’in Edremit İlçesi İstanbul’da düzenlenen dünyanın en büyük turizm fuarlarından birisi olan Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı (EMİTT) te katılımcıların oyları ile “En Centilmen” stant ödülünü aldı.
Emitt'in En Centilmen Standı Edremit
17:41
Çaycuma Belediyesi Tüyap Fuar'ında Çaycuma Belediyesi 22-23-24-25 Ocak 2015 tarihlerinde İstanbul Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezinde düzenlenen 19. Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (Emitt) katıldı.
Çaycuma Belediyesi Tüyap Fuar'ında
16:44
Emitt Fuarında Adıyaman Farkını Hissettirdi Bu yıl İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar alanında 19.su düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT), farklı bir konseptte dizayn edilen Adıyaman standı görselliği ve ziyaretçi sayısıyla farkını fark ettirerek, büyük ilgi gördü.
Emitt Fuarında Adıyaman Farkını Hissettirdi
15:16
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş'tan Sındırgı'ya Özel İlgi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ziyaret ettiği EMİTT Fuarı’nda Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ile görüştü.
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş'tan Sındırgı'ya Özel İlgi
14:47
Özverinin Nüansları Anlatıldı Hayatı en çok etkileyen duygulardan biri olan özveri, usta tiyatro sanatçısı Filiz Coşkuner'in monolog performansıyla Beylikdüzü Kültür Merkezi'nde anlatıldı.
14:41
Başkan Uzun Emıtt Fuarı'nda Ulus'u Tanıttı Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun İstanbul’da düzenlenen EMITT Fuarı’nda Bartın için için ayrılan stantta Kaymakam Selçuk Şakar ile birlikte Ulus’u tanıttı.
Başkan Uzun Emıtt Fuarı'nda Ulus'u Tanıttı
11:10
Emıtt'e Bursa Damgası Değerleriyle, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’ne adını yazdıran Ulu Şehir Bursa’nın köklü kültürel mirası, tarihi ve turizm potansiyeli, İstanbul’da ziyarete açılan EMITT Fuarı’na damgasını vurdu.
Emıtt'e Bursa Damgası
10:35
Emıtt'e Bursa İmzası Değerleriyle, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'ne adını yazdıran Ulu Şehir Bursa'nın köklü kültürel mirası, tarihi ve turizm potansiyeli, İstanbul'da ziyarete açılan EMITT Fuarı'na damgasını vurdu.
10:15
Zülfü Livaneli'nin Romanı Tiyatroya Uyarlandı Zülfü Livaneli'nin büyük ses getiren romanından uyarlanan Leyla'nın Evi, Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi'nde tiyatro severlerle buluştu.
Zülfü Livaneli'nin Romanı Tiyatroya Uyarlandı
09:15
Emitt Fuarına İlgi Giderek Artıyor Turizm sektörünün gelişmesinde etkin rol oynayacağı düşünülen Uluslar arası EMİTT Fuarı, ikinci gününde ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
Emitt Fuarına İlgi Giderek Artıyor
09:04
Çanakkale, EMİTT 2015'te Tanıtılıyor Çanakkale, bu yıl 19. su düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında tanıtılıyor.
20:24
Osmanlı'nın Temellerinin Atıldığı Bilecik Emıtt'te Bilecik Belediyesi, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) tanıtıldı.
Osmanlı'nın Temellerinin Atıldığı Bilecik Emıtt'te
16:21
Sındırgı Belediyesi Emitt Fuarı'nda Balıkesir’in Sındırgı Belediyesi, İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar alanında bu yıl 19.su düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMİTT)’na katıldı.
Sındırgı Belediyesi Emitt Fuarı'nda
15:22
Bebeğini Öldüren Anneden Tüyler Ürpertici İfadeler Beylikdüzü'nde 8 aylık bebeği K.K.'yı banyo küvetinde boğarak öldüren anne Derya K., polisteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.
Bebeğini Öldüren Anneden Tüyler Ürpertici İfadeler
14:57
Annesinin Öldürdüğü Bebek, Babasının Kucağında İstanbul'da 8 aylık bebeği K.K.'yı banyo küvetinde boğarak öldüren anne Derya K., polise kan donduran ifadeler verirken baba, oğlunun cansız bedenini kucağında taşıdı.
Annesinin Öldürdüğü Bebek, Babasının Kucağında
13:00
Beylikdüzü Belediyesinden Çocuklara Karne Sürprizi Beylikdüzü Belediyesi, çocukların keyifli bir yarı yıl tatili geçirmeleri adına eğlence dolu etkinlikler düzenliyor.
11:51
Mardin, İstanbul Emıtt'te Görücüye Çıktı Doğu Akdeniz Ulaslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) İstanbul Beylikdüzü’nde açıldı.
Mardin, İstanbul Emıtt'te Görücüye Çıktı
10:10
Vali Kahraman Erzincan Tso ile Emıtt Fuarında Erzincan'ı İlgi Odağı Yaptı Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir köşesinden gelen; beldeleri, otelleri, acenteleri, girişimcileri, işletmecileri, turizm profesyonellerini ve turizm meraklılarını buluşturan ve Dünyanın en büyük 5’nci fuarı konumunda bulunan EMITT 2015 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarının açılışı büyük bir katılımla gerçekleşti.
Vali Kahraman Erzincan Tso ile Emıtt Fuarında Erzincan'ı İlgi Odağı Yaptı
10:04
EMİTT'te Bodrum Rüzgarı 19. EMİTT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı ilk gün etkinlikleri renkli görüntülere sahne oldu.
EMİTT'te Bodrum Rüzgarı
09:13
İstanbul'da 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı Açıldı İstanbul'da 19. kez düzenlenen, Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı açıldı.
İstanbul'da 19. Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı Açıldı
20:00
İpekyolu Kalkınma Ajansı Emıtt Fuarı'nda Tanıtıldı Adıyaman, Gaziantep ve Kilis’in içinde bulunduğu İpek Yolu Kalkınma Ajansı, Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) yöresel kültürlerin tanıtıldığı bir resepsiyon düzenlendi.
İpekyolu Kalkınma Ajansı Emıtt Fuarı'nda Tanıtıldı
19:43
Bursa Valiliği, EMITT Fuarına Çıkarma Yaptı Bursa'nın büyük bir 'şehir markası' olmasını hedefleyen Bursa Valiliği, EMITT Fuarına çıkarma yaptı.
Bursa Valiliği, EMITT Fuarına Çıkarma Yaptı
18:47
Çorum EMİTT Fuarında İstanbul Beylikdüzü' nde bulunan Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde Çorum Valiliği ve Çorum Belediyesi bu yıl fuara Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi 10. Holde 1013 nolu stantta yerini aldı.
Çorum EMİTT Fuarında
17:52
Emıtt Fuarı Renkli Görüntülerle Başladı Bu yıl 19'uncusu düzenlenen Doğu Akdeniz, Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), TÜYAP Beylikdüzü Fuar Merkezi'nde renkli görüntülerle başladı.
Emıtt Fuarı Renkli Görüntülerle Başladı
17:50
Bolulu Aşçılar, Kabaktan Heykel Yaptı Bolu, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) tanıtıldı.
Bolulu Aşçılar, Kabaktan Heykel Yaptı
17:43
Emıtt Fuarı Renkli Görüntülerle Başladı * Fuarda, başta Türkiye'nin kültür ve turizmde öne çıkan çeşitli şehirleri ile 71 ülkeden katılımcılar, tanıtımları, çeşitli etkinlikler ve şovlarla gerçekleştirdi.
Emıtt Fuarı Renkli Görüntülerle Başladı
17:06
Çanakkale'den Kısa Kısa Kent, EMITT Fuarı'nda tanıtılıyor.
16:30
2015 Emıtt Turizm ve Seyahat Fuarı Açıldı Türkiye'nin turizm tanıtımında büyük rol oynayan ve turizm fuarcılığında dünyanın en büyük 5. fuarı kabul edilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), dev bir katılım ve görkemli açılışla başladı.
2015 Emıtt Turizm ve Seyahat Fuarı Açıldı
16:27
Beylikdüzü'nde Tır Devrildi: 1 Yaralı Beylikdüzü’nde aşırı yüklü olduğu iddia edilen bir TIR, kontrolden çıkarak devrildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 22:25:34. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BEYLİKDÜZÜ HABERLERİ
[Hata Bildir]