03:3400
SON DAKİKA BEYLİKDÜZÜ HABERLERİ

Son Dakika Beylikdüzü Haberleri

  Kurtulmuş'dan Kobani Açıklaması

  Kurtulmuş'dan Kobani Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Kobani'ye Kuzey Irak Yönetimi Güçlerinin geçişine destek vereceklerini söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Numan Kurtulmuş 'Çözüm Yukarıdan Silah Atmak Değil'

  Numan Kurtulmuş "Çözüm Yukarıdan Silah Atmak Değil"

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Suriye ve Kobani'de yaşananların çözümünün sadece yukardan silah atmak değil, hep birlikte barış ortamının sağlanması olduğunu söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Açıklaması

  "Suriye'deki bu karışıklıktan bir türlü güç elde etmek yarışı yerine, doğusu, batısı, bölge ülkeleri, herkes gelsin, 'Suriye'deki sorunu nasıl çözeriz, Kobani gibi bir problem bir daha nasıl ortaya çıkmaz, IŞİD diye bir sorunla bir daha nasıl karşılaşmayız' onun çözümünü bulalım" "Siz, nedenleri ortadan kaldırmadan tek başına sonuçları ortadan kaldıramazsınız. Bir kere daha görülüyor, silah atıyorlar silah IŞİD'in eline geçiyor. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kurtulmuş: Bunlar Kamuoyuyla Paylaşılacak Şeyler Değil

  Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye üzerinden Kobani'ye geçmesi planlanan Peşmergelerle ilgili detaylı bilgi veremeyeceğini söyledi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başkan Eşi, Engelleri Aştı

  Başkan Eşi, Engelleri Aştı

  Başkan Eşi, Engelleri Aşmak İçin Tekerlekli Sandalyeye Oturdu (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Başkan Eşi, Engelleri Aşmak İçin Tekerlekli Sandalyeye Oturdu

  Başkan Eşi, Engelleri Aşmak İçin Tekerlekli Sandalyeye Oturdu

  Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun eşi Dilek İmamoğlu, engellilerin yaşadıkları zorlukları hissetmek ve farkındalık yaratmak amacıyla bir gün boyunca Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Başkan Yardımcısı Semra Çetinkaya ile birlikte Beylikdüzü’nde tekerlekli sandalye ile dolaştı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 03:34:41. #1.12#