SON DAKİKA BİGADİÇ HABERLERİ

Son Dakika Bigadiç Haberleri

15:37
Hasretle Beklenen Adalı Barajı Hayata Geçiriliyor Bigadiç/İlyaslar Mahallesi mevkiine 2015 yılı bütçesinde oluru çıkan 2015A010260 Proje Nolu Bigadiç Adalı Barajının projesi 143.744 TL.'ye ihale ediliyor.
14:44
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) 1'inci Dairesi'nin Adli ve İdari Yargı Kararnamesi'nde 888 hakim ve savcının yeri değiştirildi.
İzmir Adliyesi'nde HSYK Depremi
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
13:54
Balıkesir'de Kar Esareti Balıkesir'de dün öğleden sonra etkili olan kar yağışı, Balıkesir ve ilçelerinin kırsal mahallelerini vurdu. 143 mahallenin yolu kapandı, 82 mahalleye ise elektrik verilemiyor.
Balıkesir'de Kar Esareti
18:17
Balıkesir'de Ana Arterlerde Kontrollü Olarak Ulaşım Başladı Balıkesir’de öğleden sonra tipi şeklinde başlayan kar yağışı neticesinde kapanan Bursa ve İzmir yollarında ulaşım kontrollü olarak sağlanmaya başladı.
18:17
Balıkesir-İstanbul Karayolu Ulaşıma Açıldı Balıkesir'i, Bursa ve İstanbul'a bağlayan ve yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan karayolu tekrar ulaşıma açıldı.
17:57
Balıkesir'in İlçelerinde Kar Kabusu Geri Döndü Balıkesir'de bugün öğleden sonra başlayan kar yağışı şehir merkezinde fazla etkili olmazken, şehirlerlerası yollarda trafik aksadı, bazı ilçe yolları kapandı.
Balıkesir'in İlçelerinde Kar Kabusu Geri Döndü
17:25
Balıkesir-İzmir Yolu Tek Taraflı Ulaşıma Kapandı Balıkesir'de öğle saatlerde başlayan ve kısa sürede etkisini artıran kar yağışı nedeniyle Balıkesir-İzmir yolu tek taraflı ulaşıma kapandı.
17:11
Yurtta Kış Balıkesir kent merkezinde, öğlen sağanağın ardından kar yağışı etkili olmaya başladı Kenti Bursa, Edremit Körfezi ile Bigadiç ve Savaştepe ilçelerine bağlayan karayollarında ulaşım güçlükle sağlanıyor.
17:03
Balıkesir-İstanbul Karayolu Ulaşıma Kapandı Balıkesir'i Bursa ve İstanbul'a bağlayan karayolunda, yoğun kar yağışı ve iki tırın kayması nedeniyle ulaşım durdu.
16:27
Balıkesir-Bursa-İzmir Yolları Kapandı Balıkesir-Bursa ve Balıkesir İzmir karayolları kar yağışı sebebiyle ulaşıma kapandı.
Balıkesir-Bursa-İzmir Yolları Kapandı
14:10
Yurtta Kış Balıkesir'de 231 köy yolu ulaşıma açılmaya çalışılıyor, 13 mahalleye elektrik verilemiyor.
00:01
Eğitime Kar Engeli Gümüşhane, Rize, Bursa, Çorum, Uşak, Şırnak, Isparta, Kayseri, Tunceli, Muş, Hakkari, Malatya, Ordu ve Bitlis'te olumsuz hava şartları nedeniyle okullar tatil edildi.
Eğitime Kar Engeli
23:52
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli Balıkesir'in 7 ilçesinde ilk ve orta dereceli okulların tamamı, 3 ilçede ise taşımalı sistemle eğitim verilen kurumlar bir gün tatil edildi.
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli
17:53
Yurtta Kış Balıkesir'de 205 köy yolunun ulaşıma açılması için çalışmalar sürüyor.
13:32
Balıkesir'de 159 Mahallenin Yolu Kapalı Balıkesir'de kar yağış hayatı olumsuz etkilemeye devam ederken, yüksek kesimlerdeki 29 mahallenin daha yolu kapandı.
Balıkesir'de 159 Mahallenin Yolu Kapalı
13:15
Bigadiç'te İki Ahır ve Bir Tavuk Çiftliğinin Çatısı Çöktü Balıkesir'in Bigadiç ilçesinde iki ahır ile tavuk çiftliğinin çatısı, biriken kar nedeniyle çöktü.
Bigadiç'te İki Ahır ve Bir Tavuk Çiftliğinin Çatısı Çöktü
12:18
Bigadiç'te İki Ahır ve Bir Tavuk Çiftliğinin Çatısı Çöktü Balıkesir'in Bigadiç İlçesi'nde iki ahır ile tavuk çiftliğinin çatısı, biriken kar nedeniyle çöktü.
Bigadiç'te İki Ahır ve Bir Tavuk Çiftliğinin Çatısı Çöktü
10:09
AK Parti Milletvekilleri Sındırgı ve Bigadiç'te Temaslarda Bulundu AK Parti Balıkesir Milletvekilleri, kar yağışının yoğun olarak yaşandığı Bigadiç ve Sındırgı ilçelerini ziyaret etti.
AK Parti Milletvekilleri Sındırgı ve Bigadiç'te Temaslarda Bulundu
23:19
Eğitime Kar Engeli Kars, Osmaniye, Düzce, Bilecik, Ardahan, Balıkesir, Giresun, Burdur'da olumsuz hava şartları nedeniyle eğitime ara verildi.
Eğitime Kar Engeli
22:59
Balıkesir'de Eğitime Kar Engeli Balıkesir'in Kepsut ilçesinde kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda eğitime bir gün ara verildi.
18:50
Yurtta Kış Bigadiç'te 80 bin etlik piliç, bin 500 yumurta tavuğu, 18 büyükbaş ve 6 küçükbaş hayvan telef oldu Balıkesir'de 130 köy yolunu açma çalışmaları sürerken, Kepsut'ta eğitime yarın ara verildi.
Yurtta Kış
14:00
Biga'da Heyalan: 3 Ev Boşaltıldı Çanakkale'nin Biga İlçesi Yenimahalle Köyü'nde meydana gelen toprak kayması tedirginlik yaratırken, üç ev boşaltıldı.
Biga'da Heyalan: 3 Ev Boşaltıldı
13:32
Kar Balıkesir'i Yine Vurdu Balıkesir'de, etkili olan kar yağışı, kırsaldaki 130 mahallenin yolunun kapanmasına neden oldu.
Kar Balıkesir'i Yine Vurdu
17:18
Trabzonspor'u Hera Termal'de Ağırladılar Spor Toto Süper Lig takımlarından Trabzonspor, Balıkesir’in Bigadiç ilçesindeki Hera Termal’de ağırlandı.
Trabzonspor'u Hera Termal'de Ağırladılar
13:58
Bigadiç'te Karın Bilançosu Balıkesir’i 3 gün boyunca esir alan kar yağışının bilançosu netleşiyor.
Bigadiç'te Karın Bilançosu
21:23
Balıkesir'de 200 Bin Civciv ve Piliç Telef Oldu Balıkesir'de geçtiğimiz salı günü öğle saatlerinde başlayan ve perşembe gününe kadar devam eden yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Balıkesir'de 200 Bin Civciv ve Piliç Telef Oldu
21:16
Balıkesir'de 200 Bin Civciv ve Piliç Telef Oldu Balıkesir'de geçtiğimiz salı günü öğle saatlerinde başlayan ve perşembe gününe kadar devam eden yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Balıkesir'de 200 Bin Civciv ve Piliç Telef Oldu
19:24
Balıkesir'de Kar, Tavuk Yetiştiricilerini Vurdu Balıkesir’de tavuk kümeslerinin çatıları biriken karlar nedeniyle çöktü.
Balıkesir'de Kar, Tavuk Yetiştiricilerini Vurdu
15:07
Savaştepe'de Yollar Kapalı, Elektrik ve Su Yok Balıkesir'de iki gündür etkili olan kar yağışı en çok Savaştepe ilçesinde yaşayanları mağdur etti.
11:46
Yurtta Kış Balıkesir'i, çevre illere bağlayan karayolları ile 326 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor Ulaşıma kapanan yollarda uzun araç kuyrukları oluşurken, mahsur kalanlara ekipler tarafından kumanya dağıtılıyor.
10:27
Kar Balıkesir'i Felç Etti Balıkesir'de kar yağışı nedeni ile dün İzmir yolunun ulaşıma kapanmasının ardından bu sabahta Bursa yolu ulaşıma kapandı.
Kar Balıkesir'i Felç Etti
10:11
Türkiye Kar Sınavını Geçemedi, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi Kar sınavında yine sınıfta kaldık. Türkiye beyaz örtüye büründü. İzmir-İstanbul yolu bir açıldı bir kapandı, araç kuyrukları oluştu. Elektirikler kesildi. Bazı illerde okullar tatil edildi.
Türkiye Kar Sınavını Geçemedi, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi
09:49
Balıkesir-İzmir Karayolunda Araç Kuyruğu Yoğun yağış nedeniyle kapanan Balıkesir-İzmir kara yolunun açılması için yoğun çalışma yürütülüyor. Bölgede kilometrelerce uzunlukta araç kuyrukları oluştu. Yoğun kar yağışı nedeniyle dün kapanan Balıkesir-İzmir kara yolunda halen ulaşım sağlanamıyor.
Balıkesir-İzmir Karayolunda Araç Kuyruğu
09:24
Yurtta Kış Yoğun yağış nedeniyle kapanan Balıkesir İzmir karayolunun açılması için yoğun çalışma yürütülüyor Bölgede kilometrelerce uzunlukta araç kuyrukları oluştu.
09:23
Kar Balıkesir'i Felç Etti Balıkesir'de kar yağışı nedeni ile dün İzmir yolunun ulaşıma kapanmasının ardından bu sabahta Bursa yolu ulaşıma kapandı.
Kar Balıkesir'i Felç Etti
07:34
Türkiye Kara Teslim Oldu, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi Türkiye beyaz örtüye büründü. İzmir-İstanbul yolu bir açıldı, bir kapandı; araç kuyrukları oluştu. Elektrikler kesildi. Bazı illerde okullar tatil edildi.
Türkiye Kara Teslim Oldu, Yollar Kapandı, Elektrikler Kesildi
18:19
Yurtta Kış Balıkesir İzmir karayolunun açılması için çalışmalar sürüyor Sındırgı ve Bigadiç ilçeleri ile 62 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor.
17:46
Yurtta Kış - Balıkesir Yurtta kış- Balıkesir-İzmir karayolunun açılması için çalışmalar sürüyor- Sındırgı ve Bigadiç ilçeleri ile 62 köy yolunda ulaşım sağlanamıyor Yoğun kar yağışı nedeniyle kapanan Balıkesir-İzmir karayolunun, ulaşıma açılması için çalışmalar sürüyor.
Yurtta Kış - Balıkesir
16:35
İzmir-İstanbul Yolu Trafiğe Kapandı Balıkesir'de bugün öğle saatlerinde şiddetini artıran kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
İzmir-İstanbul Yolu Trafiğe Kapandı
16:06
Balıkesir-İzmir Karayolu Ulaşıma Kapandı Yoğun kar yağışı nedeniyle Balıkesir-İzmir karayolunda ulaşım sağlanamıyor.
Balıkesir-İzmir Karayolu Ulaşıma Kapandı
15:18
İzmir - İstanbul Yolu Trafiğe Kapandı Kar yağışının etkili olduğu Balıkesir-İzmir karayolunda meydana gelen TIR kazası nedeniyle İzmir-İstanbul karayolu çift taraflı trafiğe kapandı.
İzmir - İstanbul Yolu Trafiğe Kapandı
15:36
Üniversite Öğrencilerinden Köy Okuluna Kütüphane Projesi Balıkesir Üniversitesi Bigadiç Meslek Yüksek Okulu Muhasebe ve Vergi Bölümünde eğitim faaliyetlerini sürdüren üniversiteli öğrenciler, Bigadiç İlyaslar Ortaokulu kütüphanesinin yenilenmesini, bakım ve onarımını üstlendi.
11:12
Üretenin Elinde İçenin Ciğerinde; "Katran Karası" Türk coğrafyasında 1600'lü yılların başından bu yana yetiştirilen tütün, dikiminden toplanması ve kurutulmasına kadar oldukça zorlu bir üretim aşamasından geçiyor Bünyesindeki zehirli bileşikler yüzünden toplayanların elini "katran karası"na boyayan tütünün martta başlayan zorlu üretim süreci, aralıkta sözleşmeli firmalara teslimiyle son buluyor.
11:11
Mantardan Zehirlenen Minik Davut'ta İkinci Karaciğer Nakli Gerekiyor Balıkesir'in Bigadiç İlçesi'nde, yolda bulduğu mantarı yedikten sonra zehirlenen 7 yaşındaki Davut Ünal, iflas eden karaciğerinin yerine yapılan nakille yaşama tutundu.
Mantardan Zehirlenen Minik Davut'ta İkinci Karaciğer Nakli Gerekiyor
17:17
Bigadiç Belediyesi Hız Kesmiyor Bigadiç Belediyesi yol çalışmalarına hız verirken, kavşak noktalarında ağaçlandırma ve ışıklandırma projelerini de hayata geçiriyor.
Bigadiç Belediyesi Hız Kesmiyor
16:27
Bigadiçli Hakim Yargıtay Üyeliğine Seçildi Balıkesir’in Bigadiç ilçesinde doğan ve Bursa’da hakim olarak görev yapan Hikmet Kanık, Yargıtay üyeliğine seçildi.
Bigadiçli Hakim Yargıtay Üyeliğine Seçildi
11:14
Bulgaristan, Kayak Sezonunu Türk Konuklarla Açtı Kış turizminin gözde merkezlerinden komşu ülke Bulgaristan'ın Çepelare kenti sınırları içindeki Panparovo Kayak Merkezi sezonu açtı.
Bulgaristan, Kayak Sezonunu Türk Konuklarla Açtı
18:27
Bigadiç'te Bekir Çoban İmam Hatip Müdürü Oldu Bigadiç İmam Hatip Lisesi Müdürü Ahmet Bekdüz’ün Balıkesir Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürlüğüne atanmasıyla boşalan göreve Bekir Çoban getirildi.
Bigadiç'te Bekir Çoban İmam Hatip Müdürü Oldu
17:25
Eti Maden Bigadiç'e Rekor Yatırım Yapacak Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürü Orhan Yılmaz, Bigadiç Eti Maden tesisini ziyaretinde 300 milyon liralık yatırım müjdesi vererek Bigadiç’e doğalgaz getireceklerini söyledi.
Eti Maden Bigadiç'e Rekor Yatırım Yapacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 19:03:12. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BİGADİÇ HABERLERİ
[Hata Bildir]