SON DAKİKA BİLAL ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Bilal Erdoğan Haberleri

 • 14:42Birgün Sorumlu Müdürü İnce'ye Türgev'e Hakaretten Tazminat CezasıBirGün Gazetesi Sorumlu Müdürü Barış İnce, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı’na (TÜRGEV) hakaret ettiği gerekçesiyle 5 bin lira manevi tazminata mahkum edildi.
 • 11:11Bilal Erdoğan: Bu Sonucu Kimse BeklemiyorduBilal Erdoğan: Bu Sonucu Kimse BeklemiyorduResmi olmayan seçim sonuçlarına göre AK Parti iktidarının ezici bir üstünlükle yeniden iktidar olmasını değerlendiren Bilal Erdoğan, "Bu sonucu kimse beklemiyordu" dedi.
 • 01:48Bilal Erdoğan Seçim Zaferini Bağdat Caddesi'nde KutladıBilal Erdoğan Seçim Zaferini Bağdat Caddesi'nde KutladıResmi olmayan seçim sonuçlarına göre AK Parti'nin tek başına iktidar olması Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan tarafından da sevinçle karşılandı.
 • 15:03Bilal Erdoğan Oyunu KullandıBilal Erdoğan Oyunu KullandıHaber-Kamera: Özgür ALTUNCU - Yaşar KAÇMAZ - İSTANBUL DHA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan eşi Reyyan Erdoğan ile birlikte oyunu kullandı.
 • 11:57Bilal Erdoğan ve Eşi Oyunu KullandıBilal Erdoğan ve Eşi Oyunu KullandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, oyunu eşi Reyyan Erdoğan ile birlikte Üsküdar'da kullandı.
 • 11:49Bilal Erdoğan Eşiyle Birlikte Oyunu KullandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan oyunu eşiyle birlikte Üsküdar’da bulunan Saffet Çebi Ortaokulu’nda kullandı.
 • 11:45Bilal Erdoğan ve 4 Bakanlı Maskeli Afişe BeraatBilal Erdoğan ve 4 Bakanlı Maskeli Afişe BeraatMersin'de CHP binasına Bilal Erdoğan ile 4 eski bakanın maskeli fotoğraflarının bulunduğu afişlerin asılması nedeniyle haklarında dava açılan 2 CHP'li, ilk duruşmada beraat etti.
 • 16:37Bilal Erdoğan, Ok AttıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu ve Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan, vakfı ziyaretinde ok attı.
 • 15:27Sıfırlama Tapesi'ni Yayınlayan Gazetecilere TakipsizlikCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği belirtilen ve ‘sıfırlama tapesi’ olarak bilinen görüşmenin yayınlanması nedeniyle açılan soruşturmada takipsizlik kararı verildi.
 • 01:45Gaziantep- Erdoğan, Kurdeleyi Keseceği Sırada Oğlu Bilal Erdoğan'ı Yanına ÇağırdıGaziantep- Erdoğan, Kurdeleyi Keseceği Sırada Oğlu Bilal Erdoğan'ı Yanına ÇağırdıCumhurbaşkanı Erdoğan Kuzey Suriye'yi kurban etmeyeceğiz (5) KURDELEYİ KESECEĞİ SIRADA OĞLU BİLAL ERDOĞAN'I YANINA ÇAĞIRDI Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜRGEV tarafından yaptırılan Hatice Hatun Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu'nun açılışını yaptı.
 • 20:19Bilal Erdoğan: Kaçmadım, Şu Anda İstanbul'dayımBilal Erdoğan: Kaçmadım, Şu Anda İstanbul'dayımCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, ilk kez canlı yayına çıktı. 'İtalya'ya kaçtı' iddialarına cevap vererek "Kaçmadım, Şu anda İstanbul'dayım" dedi.
 • 13:19Bilal Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Belki Hata Ettiğini AnlarBilal Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Belki Hata Ettiğini AnlarBilal Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek "bizi ve vakfımızı çok ağır bir şekilde itham etti ve mahkemeler onu tazminat ödemeye mahkum etti. Belki hata ettiğini anlar." dedi.
 • 15:27Bilal Erdoğan Beykoz'da Ortaya ÇıktıBilal Erdoğan Beykoz'da Ortaya ÇıktıDoktora yapmak için İtalya'ya giden Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan İstanbul Beykoz'da görüntülendi
 • 17:18Sümeyye ve Bilal Erdoğan'a Hakarete Hapis İstemiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile oğlu Necmettin Bilal Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle Odatv internet sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Barış Pehlivan hakkında, 4 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
 • 13:49Bilal Erdoğan'ın Kaçtığı' İddiası TBMM'ye TaşındıCumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Eren Erdem, 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın İtalya’ya kaçtığı' iddiasını Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne (TBMM) taşıdı.
 • 07:44"Bilal Kaçtı" Haberi Erdoğan'ı Kızdırdı: Bunların Cibilliyeti BozukErdoğan, Japonya'ya giderken oğlu Bilal Erdoğan'la ilgili "İtalya'ya kaçtı" haberleri içi "Doktora için gitti, belli bu. Bunların hepsinin cibilliyeti bozuk." dedi.
 • 09:59Bilal Erdoğan: Sadece Doktora İçin İtalya'dayımBilal Erdoğan: Sadece Doktora İçin İtalya'dayımCumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, "İtalya'ya kaçtı" şeklinde haberlere açıklama getirdi, "1.5-2 yıl içinde tezimi tamamlayıp Türkiye'ye döneceğim" dedi.
 • 07:55Bilal Erdoğan, Doktora İçin İtalya'ya GittiBilal Erdoğan, Doktora İçin İtalya'ya GittiCumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın iki yıllığına dondurduğu Johns Hopkins Üniversitesi'ndeki doktora eğitimini tamamlamak için İtalya'ya yerleştiği ortaya çıktı.
 • 09:14Cumhurbaşkanı Erdoğan Bayram Namazı Kıldığı Camiye Torunlarıyla GeldiCumhurbaşkanı Erdoğan Bayram Namazı Kıldığı Camiye Torunlarıyla GeldiBayram namazını Emirgan Hamid-i Evvel Camii’nde kılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, camiye oğlu Bilal Erdoğan ve torunlarıyla geldi.
 • 05:56Dünya Geleneksel Spor Dalları Konfederasyonu Kuruldu - ÇolponDünya Geleneksel Spor Dalları Konfederasyonu Kuruldu - ÇolponGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dünya Etnospor Dalları Konfederasyonu Toplantısı'ndan detaylar- Konfederasyon Başkanı Bilal Erdoğan'ın konuşması-- Askat Akibayev'in konuşması- Toplantıda üyelik memorandumunun imzalanması Dünya Geleneksel Spor Dalları Konfederasyonu kuruldu- Dünya halklarının geleneksel spor kültürlerini yaşatmak amacıyla kurulan "Dünya Geleneksel Spor Dalları Konfederasyonu"nun başkanlığına Bilal Erdoğan getirildiÇOLPON Dünya halklarının geleneksel spor kültürünü yaşatmak amacıyla Türkiye ve Kırgızistan'ın önderliğinde Dünya Geleneksel Spor Dalları Konfederasyonu kuruldu.
 • 13:07Türgev İddiaları Meclis'e TaşındıCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, İçişleri Bakanı’nın cevaplaması istemiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın yönetim kurulu üyesi olduğu TÜRGEV hakkında soru önergesi verdi.
 • 12:29Veli Ağbaba: Asıl Paralel, AKP'nin Rüşvet Aracı Türgev'dirCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin Bilal Erdoğan'ın yönetim kurulunda olduğu TÜRGEV ile proje ortağı olmasına ilişkin “Hep paralel yapı diyorlar ya aslında hükümetin paraleli TÜRGEV’dir. TÜRGEV valileri toplantıya çağırabiliyor.
 • 14:34Bilal Erdoğan Ok AttıBilal Erdoğan Ok AttıTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, katıldığı Biga okçuluk festivalinde, ok attı.
 • 12:29Bilal Erdoğan Biga'da Okçuluk Festivaline KatıldıBilal Erdoğan Biga'da Okçuluk Festivaline KatıldıTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Çanakkale’nin Biga ilçesinde düzenlenen okçuluk festivaline katıldı.
 • 11:09Bilal Erdoğan Darende'deBilal Erdoğan Darende'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Malatya'nın Darende ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 17:01Bilal Erdoğan: Bilal Erdoğan: "Viyana'da da Türken Vakfı Kurulacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eyüp Sultan Camisinden görüntüler- Bilal Erdoğan'ın camiden çıkışı ve vatandaşlarla sohbeti- Erdoğan'ın, TÜRGEV yurdunda incelemelerde bulunması- Bilal Erdoğan'ın konuşmaları- Bir esnafın daveti üzerine lokantaya giderek ikram edilen ayranı içmesi TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan: - "Hedefimiz gençlerimizin özgüvenli geleceğe yürümesi, çok daha büyük işler yapacak cesareti kendinde görmesi. Bunun için bizim sivil toplumumuza düşen, onlara bu olanakları sağlamak, bu imkanları tanımak.
 • 15:39AK Parti İl Başkanından Türgev'e Mesajlı DestekAK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın da yönetim kurulunda yer aldığı yaptığı TÜRGEV'e cep telefonu mesajıyla öğrenci toplamaya çalıştı.
 • 19:32Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi: Bilal ve Sümeyye Erdoğan'ı Daeş'le İlişkili Göstermeye Çalışan...Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamada, Bilal ve Sümeyye Erdoğan'ın DAEŞ ile ilişkili olduğu yönündeki iddilar yalanlanarak; 'Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı, oğlu Bilal Erdoğan'ı ve kızı Sümeyye Erdoğan'ı, DAEŞ ile ilişkili göstermeye çalışan ve son günlerde ahlaksızca piyasaya sürülen mesnetsiz iddialar da, Türkiye'ye karşı yürütülen karalama kampanyasının bir parçası olup tümüyle yalandır' denildi.
 • 16:20Cumhurbaşkanlığı'ndan, Erdoğan ve Çocukları Hakkındaki İddialara Sert TepkiCumhurbaşkanlığı'ndan, Erdoğan ve Çocukları Hakkındaki İddialara Sert TepkiYapılan açıklamada; Recep Tayyip Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan'ı IŞİD ile ilişkili göstermeye çalışan iddiaların tümüyle yalan olduğu vurgulandı.
 • 09:48Bilal Erdoğan, Karikatürist Yazarlığı YapmışBilal Erdoğan, Karikatürist Yazarlığı YapmışBilal Erdoğan, katıldığı açılışta kısa bir dönem karikatürist yazarlığı yaptığını belirterek, "Bunu kimse bilmiyor. Çok kısa bir süre de olsa yazdığım bir mecradır." dedi.
 • 13:09Bilal Erdoğan: Cumhuriyet Tarihinde Müslümanlar İçin Talihsiz Dönemler OlduBilal Erdoğan: Cumhuriyet Tarihinde Müslümanlar İçin Talihsiz Dönemler OlduKocaeli'de cami açılışına katılan Bilal Erdoğan, "Cumhuriyet tarihinde Müslümanlar için talihsiz zaman oldu. 20 bin cami ve vakıf satıldı. Artık bunlar olmasın. dedi.
 • 14:34Bilal Erdoğan da Oyunu KullandıBilal Erdoğan da Oyunu KullandıCumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ve ağabeyi Mustafa Erdoğan da oylarını kullandı.
 • 14:06Bilal Erdoğan Oyunu KullandıBilal Erdoğan Oyunu KullandıBilal Erdoğan'ın, oyunu kullanması İSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, oyunu Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulunda kullandı.
 • 12:30Bilal Erdoğan ve Eşi Oyunu KullandıBilal Erdoğan ve Eşi Oyunu KullandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ve eşi, Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulu'na gelerek oyunu kullandı.
 • 20:20Bilal Erdoğan, Gençlerle Yerli İha'ları İncelediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Türkiye'nin kendi geliştirdiği insansız hava aracının savunma sanayisindeki başarı örneklerinden biri olduğunu belirterek, bu teknolojilerin sürdürülebilirliğinin gençlerin bu konuda teşvik edilmesine bağlı olduğunu kaydetti.
 • 19:26Bilal Erdoğan, Bir Grup Öğrenciyle İnsansız Hava Araçlarını İncelediBilal Erdoğan, Bir Grup Öğrenciyle İnsansız Hava Araçlarını İncelediBilal Erdoğan'ın İnsansız hava araçlarıyla ilgili bilgi alması- Bilal Erdoğan'ın konuşması- İnsansız hava aracının içeriden ve dışarıdan görüntüleri Bilal Erdoğan, Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden bir grup öğrenciyle, Baykar Makine tarafından yapılan İnsansız hava araçlarını inceledi.
 • 19:03Genel Seçime DoğruTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, muhalefet partilerinin seçimden sonra koalisyon vadettiğini belirterek, "Diyorlar ki, (Biz AK Parti'yi yenersek, üçümüz koalisyon yapacağız, Türkiye'yi yine 90'ların, koalisyon karanlıklarına, ekonomik krizlerine, perişanlığa, enflasyona geri götüreceğiz)" dedi.
 • 14:50Oyuncu Barış Atay'a Erdoğan'a Hakaretten MahkumiyetOyuncu Barış Atay'a Erdoğan'a Hakaretten MahkumiyetErdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada 7 bin 80 lira para cezasına çarptırılan oyuncu Barış Atay, Bilal Erdoğan'a hakaret suçlamasından ise beraat etti.
 • 13:09TİB İddianamesi Kabul Edildi! Erdoğan ve Oğlu Arasındaki Ses Kaydı MontajTİB İddianamesi Kabul Edildi! Erdoğan ve Oğlu Arasındaki Ses Kaydı MontajTİB iddianamesinde Erdoğan'ın telefonların 16 kez, Davutoğlu telefonlarının 14 kez dinlendiği, Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasındaki kaydın ise "montaj olduğu" belirtildi.
 • 02:44Türgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan, Gaziantep'teTürgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan, Gaziantep'teGörüntü Dökümü: - Erdoğan'ın esnaf ziyareti- Erdoğan'ın vatandaşlarla sohbeti ve karanfil dağıtması- Erdoğan'ın parti bürosunda havi fişekli karşılanması ve yoğun bir kalabalık gurupla parti bürosuna gelişi- Erdoğan'ın konuşması Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Biz nice Cumhuriyet dönemi hükümetleri gördük ki yanlarına, arkalarına, sermayeyi aldılar, medya patronlarını, ABD'yi Avrupayı aldılar.
 • 15:35Kahramanmaraş Bilal Erdoğan: Geleneksel Sporlarımız Birer Terbiye KurumudurKahramanmaraş Bilal Erdoğan: Geleneksel Sporlarımız Birer Terbiye KurumudurCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesi'nde düzenlenen 'Uluslararası Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Oyunları Festivali'nde kaftan giyip ok attı.
 • 14:35Bilal Erdoğan, Kaftan Giyip Ok AttıBilal Erdoğan, Kaftan Giyip Ok AttıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesi'nde düzenlenen festivalde kaftan giyip ok attı.
 • 14:34Bilal Erdoğan Kaftan Giyip Ok AttıBilal Erdoğan Kaftan Giyip Ok AttıKahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde, bu yıl ilk kez düzenlenen Uluslararası Avasım Türk Oyunları Festivali'ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, kaftan giyip ok attı.
 • 13:44Bilal Erdoğan Kahramanmaraş'ta Ok AttıBilal Erdoğan Kahramanmaraş'ta Ok AttıCumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, 1. Uluslararası Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Oyunları Festivali’nde attığı ok ile festivalin startını verdi.
 • 02:26Bilal Erdoğan, 'Fetih Şöleni' İçin Hazırlanan Alanı Teftiş EttiBilal Erdoğan, 'Fetih Şöleni' İçin Hazırlanan Alanı Teftiş EttiBilal Erdoğan, Yenikapı meydanı'nda Erdoğan ve Davutoğlu'nun katılımıyla kutlanacak 'Fetih Şöleni' öncesinde, geceyarısı miting alanına gelerek hazırlıkları takip etti.
 • 16:54Bilal Erdoğan'ın Açılışını Yapacağı Program İptal EdildiBilal Erdoğan'ın Açılışını Yapacağı Program İptal EdildiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenecek olan Türkiye Gençlik Vakfı Siirt temsilcilik binasının açılış programı iptal edildi.
 • 16:29Bilal Erdoğan Batman'da Bazı Stk Temsilcileriyle Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelmek üzere Batman’a geldi.
 • 15:55Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğlu Bilal ErdoğanCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğlu Bilal ErdoğanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın açıklamaları - Sivil toplum kuruluşu temsilcileri tarafından karşılanması- Detaylar TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan: - "Çözüm Süreci ile bölgede çok büyük bir mesafe alınması sağlanmış ancak maalesef siyaseti, siyaset olarak yapamayan, kontrolleri başkalarının elinde olan kesimler, bu süreci her zaman aksattılar, sekteye uğrattılar" Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Çözüm Süreci ile bölgede çok büyük bir mesafe alınması sağlanmış ancak maalesef siyaseti, siyaset olarak yapamayan, kontrolleri başkalarının elinde olan kesimler, bu süreci her zaman aksattılar, sekteye uğrattılar" dedi.
 • 12:59Zekeriya Öz'ün Davalarına Bilal Erdoğan ve Abdullah Kadı'nın Davaları da EklendiZekeriya Öz'ün Davalarına Bilal Erdoğan ve Abdullah Kadı'nın Davaları da EklendiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a twitter'dan hakarette bulunduğu gerekçesiyle, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu kararıyla Cumhuriyet Savcılığı görevinden ihraç edilen Zekeriya Öz hakkındaki davaya, Necmettin Bilal Erdoğan ve Yassen Abdullah Kadı'nın açtığı dava da eklendi.
 • 23:42Bilal Erdoğan, Tügva Şırnak Temsilciliği Açılışına KatıldıBilal Erdoğan, Tügva Şırnak Temsilciliği Açılışına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TÜGVA Şırnak Temsilciliği açılışı- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın konuşması- Şırnak Valisi Ali İhsan Su TÜGVA Şırnak Temsilciliği açılışı- TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan: - "Geçmişimizi bilmeden, kültür coğrafyamızı tarihi birikimimizi tanımadan, içselleştirmeden geleceğimizi sağlıklı ve doğru bir şekilde inşa etmemiz mümkün değil" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Geçmişimizi bilmeden, kültür coğrafyamızı tarihi birikimimizi tanımadan, içselleştirmeden geleceğimizi sağlıklı ve doğru bir şekilde inşa etmemiz mümkün değil" dedi.