14:0800
SON DAKİKA BİLAL ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Bilal Erdoğan Haberleri

   

  Fikri Işık: Adli Tıp'ın Ses Kayıtlarıyla İlgili Açıklaması Yok

  17-25 Aralık yolsuzluk operasyonları sonrası, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarını, “Ben o ses kayıtlarını ilk dinlediğimde çok açık bir montaj olduğunu hissettim” diye yorumlayan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Bakan Fikri Işık, bu konuda aynı noktada olduğunu söyledi. (Dün 17:56)

   

  Savcılık, Taraf Muhabirine 8.5 Yıl Hapis İstedi

  17 Aralık yolsuzluk soruşturması için takipsizlik kararı verilirken, haberi takip eden Taraf Ankara Temsilcisi Hüseyin Özay’dan sonra adliye muhabiri Aysun Yazıcı’ya da dava açıldı. (Dün 12:07)

   

  CHP Mitinginde Ses Kaydı Dinletilmesiyle İlgili Dava

  CHP'nin Çanakkale'de düzenlediği miting sırasında, başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ait olduğu öne sürülen ses kaydının dinletildiği gerekçesiyle açılan "hakaret" davasının ilk duruşması gerçekleştirildi CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Hiç kimse, CHP il ve ilçe örgütlerini bu davalarla. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  CHP Mitinginde Ses Kaydı Dinletilmesiyle İlgili Dava

  CHP Mitinginde Ses Kaydı Dinletilmesiyle İlgili Dava

  CHP mitinginde ses kaydı dinletilmesiyle ilgili dava- CHP'nin Çanakkale'de düzenlediği miting sırasında, başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ait olduğu öne sürülen ses kaydının dinletildiği gerekçesiyle açılan "hakaret" davasının ilk duruşması gerçekleştirildi- CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Hiç kimse, CHP il ve ilçe örgütlerini bu davalarla yıldıracağını sanmasın"ÇANAKKALE (AA) - CHP'nin Çanakkale'de düzenlediği miting sırasında, başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Recep (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Erdoğan'ın İşaret Ettiği Sezgin, Amerika'nın Keşfini Anlattı

  Erdoğan'ın İşaret Ettiği Sezgin, Amerika'nın Keşfini Anlattı

  Goethe Üniversitesi Arap ve İslam Tarihi Bilimleri Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Fuat Sezgin, Amerika'nın keşfi tartışmalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Bilal Erdoğan, İstanbul Maratonu'na Katıldı

  36. Vodafone İstanbul Maratonu'nda erkeklerde Faslı atlet Chani, kadınlarda ise Gobena birinci oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan da yarışa katıldı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.11.2014 14:08:09. #1.13#