SON DAKİKA BİLAL ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Bilal Erdoğan Haberleri

  • 05 Aralık 2016 14:44Fotoğraf Sanatçısı Kuşçu'ya ÖdülFotoğraf Sanatçısı Kuşçu'ya ÖdülFotoğraf Sanatçısı Ahmet Kuşcu, Dünya Etnospor Kültür Festivali’nde çektiği fotoğrafla ödül aldı.
  • 04 Aralık 2016 15:38Bilal Erdoğan, Topuk Yaylası'nda Stres AttıBilal Erdoğan, Topuk Yaylası'nda Stres AttıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, hafta sonu tatili için geldiği Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'nde karla kaplı bölgede yürüyüş yaptı, salonda basketbol oynadı.
  • 02 Aralık 2016 16:20Bilal Erdoğan: Türkiye Önemli Bir Dönemeçten GeçiyorBilal Erdoğan: Türkiye Önemli Bir Dönemeçten GeçiyorCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, bir dizi ziyaret için geldiği Afyonkarahisar'da, Türkiye'nin ekonomi başta olmak üzere önemli bir dönemeçten geçtiğini söyledi.
  • 02 Aralık 2016 15:57Afyonkarahisar Bilal Erdoğan Türkiye Önemli Bir Dönemeçten GeçiyorAfyonkarahisar Bilal Erdoğan Türkiye Önemli Bir Dönemeçten GeçiyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, bir dizi ziyaret için geldiği Afyonkarahisar'da, Türkiye'nin ekonomi başta olmak üzere önemli bir dönemeçten geçtiğini söyledi.
  • 02 Aralık 2016 15:37Bilal Erdoğan: Türkiye Önemli Bir Dönemeçten GeçiyorBilal Erdoğan: Türkiye Önemli Bir Dönemeçten GeçiyorCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, bir dizi ziyaret için geldiği Afyonkarahisar'da, Türkiye'nin ekonomi başta olmak üzere önemli bir dönemeçten geçtiğini söyledi.
  • 02 Aralık 2016 14:54Bilal Erdoğan Afyonkarahisar'daBilal Erdoğan Afyonkarahisar'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, ekonomi alanında başlatılan döviz bozdurma kampanyalarına değinerek, “Genel anlamda Türkiye’nin geleceğe yürüyüşü çok iddialı duruşu dünyada bazı kesimlerin, bazı egemen güçlerin işine gelmiyor.
  • 01 Aralık 2016 21:50Mahkeme Erdoğan ve Yıldırım'ın Davaya Katılma Talebine Onay VerdiMahkeme Erdoğan ve Yıldırım'ın Davaya Katılma Talebine Onay VerdiFETÖ'nün takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptığı iddiasıyla firari sanık Fetullah Gülen eski polis müdürleri hakkında açılan davaya Erdoğan ve Yıldırım'ın katılma talepleri kabul edildi.
  • 22 Kasım 2016 10:32Başkan Türel'den Bin 200 Kişilik Yeni Öğrenci Yurdu MüjdesiBaşkan Türel'den Bin 200 Kişilik Yeni Öğrenci Yurdu MüjdesiAntalya’da gerçekleşen Ensar Vakfı 5. Büyük Türkiye Buluşması’nda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel 2017 yılında bin 200 kişilik çok kapsamlı bir yurdun temelini atacaklarını müjdeledi.
  • 18 Kasım 2016 09:35Hem Keyif Alıyorlar Hem Yemek YapıyorlarHem Keyif Alıyorlar Hem Yemek YapıyorlarKırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan Aşçı Çıraklık Kursu’na katılanlar hem keyif alıyor hem yemek yapıyorlar.
  • 12 Kasım 2016 18:10Bilal Erdoğan Nevşehir Valiliği ve Belediyesini Ziyaret EttiBilal Erdoğan Nevşehir Valiliği ve Belediyesini Ziyaret EttiTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Nevşehir'de valilik ve belediyeyi ziyaret etti.
  • 12 Kasım 2016 17:18Bilal Erdoğan, Kapadokya'daDÜNYA Etnospor Konfederasyonu Genel Başkanı ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu üyesi Bilal Erdoğan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i makamında ziyaret etti.
  • 12 Kasım 2016 17:07Nevşehir Dünya Etnospor Konfederasyonu Genel Başkanı Bilal Erdoğan, Belediye Başkanı Hasan Ünver'i...Nevşehir Dünya Etnospor Konfederasyonu Genel Başkanı Bilal Erdoğan, Belediye Başkanı Hasan Ünver'i...Dünya Etnospor konfederasyonu genel başkanı Bilal Erdoğan, belediye başkanı Hasan Ünver'i ziyaret ettiDÜNYA Etnospor Konfederasyonu Genel Başkanı ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı(TÜRGEV) Yönetim Kurulu üyesi Bilal Erdoğan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i makamında ziyaret etti.
  • 12 Kasım 2016 16:43Bilal Erdoğan, Kapadokya'daBilal Erdoğan, Kapadokya'daDÜNYA Etnospor Konfederasyonu Genel Başkanı ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu üyesi Bilal Erdoğan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i makamında ziyaret etti.
  • 12 Kasım 2016 16:39Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğlu Bilal Erdoğan, Nevşehir'deCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğlu Bilal Erdoğan, Nevşehir'deDünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu üyesi Bilal Erdoğan, bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Nevşehir’e geldi.
  • 12 Kasım 2016 16:30Bilal Erdoğan Nevşehir Valiliği ve Belediyesini Ziyaret EttiTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Nevşehir'de valilik ve belediyeyi ziyaret etti.
  • 12 Kasım 2016 02:11Şehit Kantarcı'nın Çocukları Sünnet OlduŞehit Kantarcı'nın Çocukları Sünnet OlduFetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından 15 Temmuz gecesi Çengelköy'de vurularak şehit edilen Halil Kantarcı'nın çocukları Ali Cihat ve Ömer Tarık'ın sünnet töreni çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.
  • 11 Kasım 2016 23:54Şehit Kantarcı'nın Çocukları Sünnet OlduFetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından 15 Temmuz gecesi Çengelköy'de vurularak şehit edilen Halil Kantarcı'nın çocukları Ali Cihat ve Ömer Tarık'ın sünnet töreni çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.
  • 11 Kasım 2016 15:10Erdoğan'ın Eski Özel Kalem Müdürü Dindar Toprağa VerildiErdoğan'ın Eski Özel Kalem Müdürü Dindar Toprağa VerildiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İl Başkanlığı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı dönemlerinde özel kalem müdürü olarak görev yapan Tahsin Dindar, Fatih Camisinde düzenlenen törenle defnedildi.
  • 07 Kasım 2016 09:24Bilal Erdoğan'dan Başkan Kahveci'ye TebrikBilal Erdoğan'dan Başkan Kahveci'ye TebrikTürkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Erzurum İl Başkanlığı’na getirilen Mustafa Kahveci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu ve TÜGVA Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan’a plaket takdim etti.
  • 06 Kasım 2016 14:17Bilal Erdoğan'dan Rektör Çomaklı'ya Taziye ZiyaretiBilal Erdoğan'dan Rektör Çomaklı'ya Taziye ZiyaretiGeçtiğimiz günlerde annesi Mahçebil Çomaklı’yı kaybeden Rektör Çomaklı’ya taziye ziyaretinde bulunan Bilal Erdoğan, taziyelerini ileterek, merhumeye Allah’tan rahmet, Çomaklı ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diledi.
  • 06 Kasım 2016 05:29Bilal Erdoğan'dan Etü'ye ZiyaretBilal Erdoğan'dan Etü'ye ZiyaretTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Erzurum Teknik Üniversitesini (ETÜ) ziyaret etti.
  • 05 Kasım 2016 09:57İstikamet Üzere' Konferansıİstikamet Üzere' KonferansıTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, ÖNDER İmam Hatipliler Derneği ve Erzurum İmam Hatip Mezun ve Mensupları Derneği (ERZİMDER) tarafından Palandöken ilçesindeki Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen İstikamet Üzere Konferansında,...
  • 05 Kasım 2016 05:34Istikamet Üzere KonferansıIstikamet Üzere Konferansı" - Bilal ErdoğanTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Aslında birilerine yalancı cennet vadedenler, birilerine menzili vadedenler kendilerine maalesef ilahlık zannına kapılanlardır.
  • 05 Kasım 2016 03:08Erzurum'da Erzurum'da "İstikamet Üzere Konferansı"Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Aslında birilerine yalancı cennet vadedenler, birilerine menzili vadedenler kendilerine maalesef ilahlık zannına kapılanlardır.
  • 04 Kasım 2016 21:21Restore Edilen Kurşunlu Imam Hatip Külliyesi Hizmete GirdiRestore Edilen Kurşunlu Imam Hatip Külliyesi Hizmete GirdiTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "15 Temmuz'un altyapısını oluşturan zihniyet, ülkemizde maalesef dindar hayat sürmek isteyen insanlara yapılan baskıların neticesinde vücut buldu.