17:4300
SON DAKİKA BİLAL ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Bilal Erdoğan Haberleri

   

  Eski Müdür Gözaltı İçin Gelen Polislere Kapıyı Açtı

  Eski Müdür Gözaltı İçin Gelen Polislere Kapıyı Açtı

  Eski İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdür Yardımcısı Yasin Topçu, polis lojmanlarına gözaltı için gelen polislere kapıyı açtı. (22 Temmuz 2014 Salı )

   

  Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan Darülaceze'de İftar

  Diyanet İşleri Başkanı Görmez: "Büyüklerimize hürmet, Hazreti Muhammed'e hürmet etmenin bir nişanesi çünkü hepiniz tecrubülerimizin ve dualarımızın kaynağısınız" Başbakan Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan: "Darülacaze, hakikaten bizim geleneğimizin, ecdadımızın kurumsallığının ve sosyal anlayışının çok önemli. (19 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Erdoğan, Sahura Kadar TÜRGEV'in Programında Kaldı

  Erdoğan, Sahura Kadar TÜRGEV'in Programında Kaldı

  Başbakan Erdoğan, TÜRGEV'in düzenlediği iftar yemeğinden sonra sahura kadar yemeğin verildiği Mevlanakapı Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu'nda kaldı. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Türgev'in İftarı

  Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Erdoğan: (3) "Pensilvanya CHP'ye lojistik destek verecek, CHP de Pensilvanya'nın tüm rakiplerini ortadan kaldıracak, hesap bu" "Allah'a hamdolsun bütün hesapları bozuldu, bütün tezgahları alt üst oldu. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Başbakan Erdoğan, Türgev'in İftarına Katıldı

  Başbakan Erdoğan, Türgev'in İftarına Katıldı

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, “CHP genel müdürüne TÜRGEV şu anda çeşitli davalar açtı. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Erdoğan Türgev'in İftarına Katıldı

  Başbakan Erdoğan Türgev'in İftarına Katıldı

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte, TÜRGEV'in Fatih'teki Mevlanakapı Kız Öğrenci Yurdu'nun bahçesinde düzenlediği iftara katıldı. (17 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Açıklaması

  Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, İslam adına savaştığını söyleyen örgütlere Türkiye’den katılım olduğunu belirterek, “Maalesef bu tür örgütler içerisinde Türkiye’den bir şekilde giden, katılan bir kısmı ölmüş, bir kısmı hala baş kesmek için sırada bekleyenler var. Ben ülkemde böyle bir şeyin varlığını kesinlikle düşünemez buna imkan ve ihtimal veremezdim” dedi. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Arınç'tan Gençlere 'Örgüt' Uyarısı

  Arınç'tan Gençlere 'Örgüt' Uyarısı

  Araştırma, Dayanışma ve Eğitim Vakfı'nın (ARDEV) açılışına katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, gençlerin İslam adına savaştığını söyleyen örgütlere katıldığına vurgu yaparak, "Maalesef bu tür örgütlerin içerisinde Türkiye'den bir şekilde giden, katılan bir kısmı ölmüş, bir kısmı hala sırada bekleyenler var. Ben ülkemde böyle bir şeyin varlığını kesinlikle düşünemez, buna imkan ve ihtimal veremezdim." dedi. (05 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Devlet, Bilal Erdoğan'ların Yolsuzluk İlişkilerini Himaye Eden Konuma Geldi'

  Devlet, Bilal Erdoğan'ların Yolsuzluk İlişkilerini Himaye Eden Konuma Geldi'

  CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin hükümetiyle, TBMM’siyle, anayasal kurumlarıyla Bilal Erdoğan’ların yolsuzluk ilişkilerini himaye eden konumuna geldiğini söyledi. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Başbakan Erdoğan Cuma Namazını Beylerbeyi'nde Kıldı

  Başbakan recep Tayyip Erdoğan, Karacaahmet Mezarlığı'nda anne ve babasının mezarlarını ziyaret etti. (04 Temmuz 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.07.2014 17:43:24. #1.13#