SON DAKİKA BİLAL ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Bilal Erdoğan Haberleri

17:03
Spor Tesisi Boşaltılan Hamit Akyüz: Türgev'in Müdürü 'Bizim Dediğimiz Olur' Dedi Üsküdar’da tartışmalı bir şekilde spor kompleksi boşaltılan Hamit Akyüz, uygulamaya sert tepki gösterdi.
Spor Tesisi Boşaltılan Hamit Akyüz: Türgev'in Müdürü 'Bizim Dediğimiz Olur' Dedi
13:47
Spor Kompleksinde Tartışmalı Tahliye Başladı Üsküdar’da, 49 yıllığına kiralanarak üzerine spor tesisi yapılan 55 dönümlük arazinin tahliye işlemleri başlatıldı.
12:21
Spor Kompleksinde Tahliye Tartışması Üsküdar'da, 2001 yılında kiralanan 55 dönüm arazi üzerine kurulu spor kompleksinin 2 gün içinde boşaltılması istendi.
Spor Kompleksinde Tahliye Tartışması
22:38
Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması "Bütün illere üniversiteyi biz götürdük, herkesin zorunlu 12 yıl eğitim almasının yolunu biz açtık. Vakıf üniversiteleriyle okumak isteyen herkese de üniversitelerin kapılarını açtık" "Eğitim konusunda atacağımız adımların tamamı, neslimiz daha iyi olsun, ülkemiz daha iyi osun, insanımızın refahı, düzeni.
21:49
Ensar Vakfı Orta Öğretin Kurumu Öğrenci Yurdu Açılışı - Bilal Erdoğan Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İstanbul Sancaktepe'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ile Sancaktepe Belediyesi Ensar Vakfı Orta Öğretin Kurumu Öğrenci Yurdu ve Ensar Vakfı Sancaktepe Şubesi'nin açılışını gerçekleştirdi.
Ensar Vakfı Orta Öğretin Kurumu Öğrenci Yurdu Açılışı - Bilal Erdoğan
21:42
Bakan Bozdağ, Zirve Akademi Açılışına Katıldı Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, İstanbul Sancaktepe'de Zirve Akademi'nin açılış törenine katıldı.
Bakan Bozdağ, Zirve Akademi Açılışına Katıldı
20:12
"Türkiye'de Hiç Kimse Bu Milletin İnandığı Değerlere Hakaret Edemez" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "Türkiye'de hiç kimse bu milletin inandığı değerlere hakaret edemez." dedi.
'Türkiye'de Hiç Kimse Bu Milletin İnandığı Değerlere Hakaret Edemez'
19:29
TÜRGEV'den Rize Valisi Yazıcı'ya Ziyaret TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Akalın, aralarında Bilal Erdoğan'ın da yer aldığı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Rize Valisi Yazıcı'yı makamında ziyaret etti.
TÜRGEV'den Rize Valisi Yazıcı'ya Ziyaret
19:19
Türgev Heyeti Rize'de Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu üyeleri, Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.
Türgev Heyeti Rize'de
18:44
Türgev'den Rize Valisi Yazıcı'ya Ziyaret TÜRGEV Başkanı Akalın, yönetim kurulu üyeleriyle Rize Valisi Yazıcı'yı ziyaret etti.
21:30
Sedef Kabaş: Biz Nasıl Gidiyoruz, Bilal Erdoğan da İfade Versin Attığı tweet sebebiyle iki kez ifadesi alınan gazeteci Sedef Kabaş, Türkiye’de eleştirmeyen, sorgulamayan, her gün Cumhurbaşkanı’nı öven bir gazetecilik istendiğini belirterek, dizi senaryosu sebebiyle 26 gündür tutuklu bulunan Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın gazetelerde her gün haber olması gerektiğini ifade etti.
11:34
Medyaya Operasyon Teröristçe; Meclis Aklasa da Millet Hırsızları Aklamayacak' Zaman gazetesi ve Samanyolu TV’nin dürüst yayınlarından dolayı basıldığını belirten 'Doğu'nun Başbuğu' olarak bilinen Yılma Durak, "Medyaya teröristçe adlandıracağımız bu baskının sebebi; 17-25 Aralık yolsuzluklarının ortaya çıkmasından endişe duyan iktidarın gündemi değiştirmek istemesidir.
Medyaya Operasyon Teröristçe; Meclis Aklasa da Millet Hırsızları Aklamayacak'
15:13
Mustafa Kara'nın Annesi Senem Kara Son Yolculuğuna Uğurlandı Üsküdar eski Belediye Başkanı Mustafa Kara’nın 92 yaşında vefat eden annesi Senem Kara son yolculuğuna uğurlandı.
Mustafa Kara'nın Annesi Senem Kara Son Yolculuğuna Uğurlandı
16:43
Numan Kurtulmuş: Çözüm Süreci Başarılı Olursa Bölgedeki Bütün Ülkeler İçin Umut Olacak * Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş: "Çözüm sürecinin başarıyla bitmesi, 2015'te de bütün bu milletlerin bir araya gelip, yeniden, yeni bir ruhla bütünleşebileceğini ortaya koyacaktır.
Numan Kurtulmuş: Çözüm Süreci Başarılı Olursa Bölgedeki Bütün Ülkeler İçin Umut Olacak
16:38
Numan Kurtulmuş: Çözüm Süreci Başarılı Olursa Bölgedeki Bütün Ülkeler İçin Umut Olacak Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş, çözüm sürecinin bölge ülkeleri açısından da hayati bir önem taşıdığını vurgulayarak, "Çözüm sürecinin başarıyla bitmesi, 2015'te de bütün bu milletlerin bir araya gelip, yeniden, yeni bir ruhla bütünleşebileceğini ortaya koyacaktır.
14:59
Vefader Geleneksel 1 Ocak Buluşması Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Türkiye dindarlaşmıyor.
14:18
Numan Kurtulmuş: Kusura Bakmasınlar Cumhurbaşkanımız da Tüsiad'ı Tanımaz Başbakan yardımcısı Numan Kurtulmuş, TÜSİAD'ın açıklamasıyla ilgili olarak yöneltilen bir soruyu, "Talihsiz, anlamsız bir açıklama oldu.
Numan Kurtulmuş: Kusura Bakmasınlar Cumhurbaşkanımız da Tüsiad'ı Tanımaz
14:08
Kurtulmuş: Cumhurbaşkanı da Tüsiad'ı Tanımaz Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, TÜSİAD Başkanı Haluk Dinçer’in, “Cumhurbaşkanı bizim muhatabımız değil.” sözünü ‘anlamsız’ ve ‘absürt’ olarak niteledi.
Kurtulmuş: Cumhurbaşkanı da Tüsiad'ı Tanımaz
13:53
Görevden Uzaklaştırılan Akkaş: Yaşadıklarımız Bunu Gösteriyordu 25 Aralık soruşturmasını yürüten ve adliye önünde bildiri dağıtarak akıllara kazınan Muammer Akkaş görevden uzaklaştırılmasıyla ilgili ilk açıklamasını yaptı.
Görevden Uzaklaştırılan Akkaş: Yaşadıklarımız Bunu Gösteriyordu
12:56
2014 Böyle Geçti (1) 2014 yılında yurtta ve dünyada birçok önemli olaya tanıklık ettik. 17 ve 25 Aralık 2013’te yapılan yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrasında yurt genelinde önemli değişiklikler yaşanırken, Türkiye internet yasaklarıyla tanıştı.
2014 Böyle Geçti (1)
13:43
Türgev Üyeleri AK Parti Milletvekilleri ve Belediye Başkanlarıyla Biraraya Geldi * Toplantıya TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, AB Bakanı Volkan Bozkır, AK parti milletvekilleri ile belediye başkanları da katıldı.
Türgev Üyeleri AK Parti Milletvekilleri ve Belediye Başkanlarıyla Biraraya Geldi
23:22
Reza Zarrab ve Bilal Erdoğan Maskeleri ile Halkbank'ı Bastılar İzmir'in Karşıya ilçesinde bir grup SDP üyesi Reza Zarrab ve Bilal Erdoğan maskeleriyle Halkbank'ı bastı. Eylemciler daha sonra polis tarafından gözaltına alındı.
Reza Zarrab ve Bilal Erdoğan Maskeleri ile Halkbank'ı Bastılar
11:15
Türgev'den CHP ve MHP'li Vekillere Tazminat Davası TÜRGEV, vakfın itibarını zedeleyici açıklamalar yaptıkları gerekçesiyle bazı CHP ve MHP milletvekilleri aleyhine 20’şer bin liralık manevi tazminat davası açtı.
Türgev'den CHP ve MHP'li Vekillere Tazminat Davası
20:24
Edirne Türgev ve İlim Yayma Cemiyeti Yurtlarını Açtı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Pazarkule Sınır Kapısı'ndaki ziyaretinin ardından Çavuşbey Mahallesi'ndeki İlim Yayma Cemiyeti'ne ait İsmet Kaan Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu açılışına katıldı.
Edirne Türgev ve İlim Yayma Cemiyeti Yurtlarını Açtı
18:49
Davutoğlu, Kız Öğrenci Yurdu Açılışını Yaptı Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı Moralızade Leyla Hanım Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdunun açılışını yaptı.
Davutoğlu, Kız Öğrenci Yurdu Açılışını Yaptı
18:27
Başbakan Davutoğlu'ndan Bereket Duası (3) Türgev VE İLİM YAYMA CEMİYETİ YURTLARINI AÇTI Başbakan Ahmet Davutoğlu, Pazarkule Sınır Kapısı'ndaki ziyaretinin ardından Çavuşbey Mahallesi'ndeki İlim Yayma Cemiyeti'ne ait İsmet Kaan Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu açılışına katıldı.
Başbakan Davutoğlu'ndan Bereket Duası (3)
17:40
Başbakan Davutoğlu Edirne'de Davutoğlu, TÜRGEV Moralızade Leyla Hanım Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu'nun açılışını yaptı Başbakan Davutoğlu: "Kız öğrencilerimiz bizim gözümüzün nuru, başımızın tacı"
10:06
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti Türkiye'de yılın ilk ayında, İstanbul merkezli yürütülen 17 25 Aralık 2013 tarihli soruşturmanın yakınları devam ederken, Adana'da, Cumhuriyet Savcılığının talimatıyla MİT'e ait 3 tırın jandarma ekiplerince durdurularak aranması da gündemde geniş yer tuttu İstanbul merkezli soruşturmayı yürüten savcıların yetki alanlarının değiştirildiği, MİT tırlarında arama yaptıran özel yetkili Adana Savcısının da yetkisinin kaldırıldığı ocak ayında, HSYK'nın yapısının değiştirilmesine ilişkin hazırlanan
Türkiye'de 2014 Böyle Geçti
21:37
Gümüşhane'de CHP'nin Astığı Yolsuzluk Pankartı İkinci Kez Kaldırıldı CHP Gümüşhane İl Başkanlığı’nın 17 Aralık operasyonunun yıl dönümünde parti binasının penceresinden sarkıttığı ‘Kirli Ellerinizi Çekin Halkın Üzerinden’ yazılı pankart, emniyet müdürlüğü yetkililerinin müdahalesiyle ikinci kez kaldırıldı.
Gümüşhane'de CHP'nin Astığı Yolsuzluk Pankartı İkinci Kez Kaldırıldı
12:04
CHP'nin Astığı 'Yolsuzluk' Afişi Savcılık Kararıyla İndirildi Trabzon'da CHP'nin astığı, üzerinde Bilal Erdoğan ve dört eski bakanın maskeli fotoğraflarının bulunduğu "17-25 Aralık Haftası Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası Olsun" yazılı afişler savcılık kararıyla indirildi.
13:00
14 Aralık'ta Hukuk ve Adalete Olan Güven Sarsılmıştır" CHP Amasya Merkez İlçe Başkanı Reşat Karagöz, 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarının yüzyılın operasyonu olduğunu belirtti.
21:50
2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık: "Eğer 17 25 Aralık operasyonundan sonra o vali değişimi, o emniyet müdürü değişimi olmasaydı, o darbe girişimi engellenmeseydi belki de bugün Meclis açık olmayacaktı.
21:07
Meclis'te Çamaşır Makinalı Tartışma 2015 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı görüşmelerinde söz alan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "HSYK, MİT kanunu gibi apar topar değişiklikler yapılarak Türkiye Büyük Millet Meclisi, çamaşır makinesine çevrilmeseydi, biz 17, 25 Aralık sanıkları ile ilgili hüküm vermezdik" dedi.
20:57
Meclis'te Çamaşır Makinalı Tartışma 2015 yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Tasarısı görüşmelerinde söz alan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "HSYK, MİT kanunu gibi apar topar değişiklikler yapılarak Türkiye Büyük Millet Meclisi, çamaşır makinesine çevrilmeseydi, biz 17, 25 Aralık sanıkları ile ilgili hüküm vermezdik" dedi.
Meclis'te Çamaşır Makinalı Tartışma
20:55
O Pankart" CHP İstanbul İl Binasından Polis Tarafından İndirildi CHP İstanbul İl Başkanlığı binasına asılan ve üzerinde Bilal Erdoğan ile 4 eski bakanın maskeli fotoğraflarının bulunduğu "17-25 Aralık Haftası Yolsuzluk ve Rüşvetle Mücadele Haftası Olsun" yazılı pankart mahkeme kararıyla indirildi.
O Pankart' CHP İstanbul İl Binasından Polis Tarafından İndirildi
20:05
Bakan Işık: "Engellenmeseydi Belki de Bugün Meclis Açık Olmayacaktı" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, “Eğer 17-25 Aralık operasyonundan sonra o vali değişimi, emniyet müdürü değişimi olmasaydı, o darbe girişimi engellenmeseydi, belki de bugün Meclis açık olmayacaktı” dedi.
Bakan Işık: 'Engellenmeseydi Belki de Bugün Meclis Açık Olmayacaktı'
10:55
17-25 Aralık Sözlüğü'nde Hangi Kelime Ne Anlama Geliyor? Türkiye’yi derinden sarsan 17-25 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonları ve sonrasında yaşanan süreçte kullanılan kelime ve deyimler de zaman içinde farklı anlamlar kazandı.
17-25 Aralık Sözlüğü'nde Hangi Kelime Ne Anlama Geliyor?
22:35
Tutuklanan Eski Milletvekili İşbaşaran'dan Mektup... Sosyal paylaşım sitesi Twitter'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle 10 gün önce İstanbul 5. Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklanarak Üsküdar Paşakapısı Cezaevi'ne konulan eski AK Parti Milletvekili Feyzi İşbaşaran, avukatı aracılığıyla basın mensuplarına yazılı bir açıklama gönderdi.
21:39
Manisa'da CHP ve KESK'ten 17 Aralık Yürüyüşü Manisa'da 17 Aralık operasyonunun yıl dönümünde CHP Manisa İl Teşkilatı ile KESK Manisa Şubeler Platformu, 2 yürüyüş düzenledi.
Manisa'da CHP ve KESK'ten 17 Aralık Yürüyüşü
20:03
Manisa'da CHP ve Kesk'ten 17 Aralık Yürüyüşü Manisa'da 17 Aralık operasyonunun yıldönümünde CHP Manisa İl Teşkilatı ile KESK Manisa Şubeler Platformu tarafından iki yürüyüş düzenlendi.
Manisa'da CHP ve Kesk'ten 17 Aralık Yürüyüşü
15:23
MHP Grup Başkanvekili Vural Açıklaması "17 25 Aralık'ta yaşadıklarımız rüşvet ve yolsuzluktur" "O günden bugüne devlete ve millete rahat yok"
13:22
Aydın CHP'de Gece Boyunca Pankart Savaşları Chp Aydın İl Başkanlığı binasına, geçen yıl 17 Aralık'taki operasyonun yıl dönümü nedeniyle, üzerinde 4 eski bakanın maskeli fotoğraflarının bulunduğu dev pankartlar asıldı.
Aydın CHP'de Gece Boyunca Pankart Savaşları
10:41
Hayalini Kurduğu Bilgisayarı Başkan Türkmen Hediye Etti Üsküdar Belediyesi Gençlik Akademisi’nin açılış töreninde Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’a bilgisayar istemek için sesini duyurmaya çalışan Abdülkerim Fazlıoğlu’na, hayalini kurduğu bilgisayarı Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen hediye etti.
10:21
1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı? 17 Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu, aradan bir yıl geçmesine rağmen Türkiye gündemindeki yerini koruyor. Peki operasyondan bugüne 1 yıl boyunca neler yaşandı?
1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı?
08:46
1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı? 17 Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu, aradan bir yıl geçmesine rağmen Türkiye gündemindeki yerini koruyor. Peki operasyondan bugüne 1 yıl boyunca neler yaşandı?
1 Yılın Özeti: 17 Aralık ve Sonrasında Neler Yaşandı?
05:26
Aydın'daki Pankart Krizi: CHP'liler Yeniden Yolsuzluk Pankartı Astı Polisin daha önceki pankartları indirmesinin ardından CHP Aydın il binasına bu sefer de içi dolu para kasası, para sayma makinası ve ayakkabı kutuları olan pankart asıldı.
Aydın'daki Pankart Krizi: CHP'liler Yeniden Yolsuzluk Pankartı Astı
03:46
CHP'nin İkinci Pankartı Bu Kez Savcılık Talimatıyla İndirildi CHP Aydın il binasındaki eski dört bakanın maskeli fotoğraflarının yer aldığı 'yolsuzluk ve rüşvet pankartı' mahkeme kararıyla indirildi.
CHP'nin İkinci Pankartı Bu Kez Savcılık Talimatıyla İndirildi
22:33
CHP'den Bilal Erdoğan'lı Yeni Yolsuzluk Pankartı CHP Aydın il binasından mahkeme kararıyla eski dört bakanın maskeli resminin yer aldığı yolsuzluk ve rüşvet pankartı mahkeme kararıyla indirildi.
CHP'den Bilal Erdoğan'lı Yeni Yolsuzluk Pankartı
18:34
Ak-Saray İçin Boşaltılan Memur Lojmanı Balıkhane ve Kebapçı Yapılıyor" MHP Milletvekili Seyfettin Yılmaz, AK-Saray’ın görüntüsünü bozduğu gerekçesi ile Orman ve Su İşleri Bakanlığı memurlarının boşalttığı 680 dairenin bulunduğu yere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın balıkçısına balıkhane ve İstanbul’daki kebapçısına ise ayrı bir yer yapıldığını bildirdi.
14:17
CHP'li Koç, Yeni Torpil Listeni Açıkladı: Başbakan'ın Eşine Halterci Danışman CHP Sözcüsü Haluk Koç, düzenlediği basın toplantısında, aralarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın yakınlarının da bulunduğu AK Parti’lilerin çocukları ile yakınlarının nerelere, daha sonra da nerelerden nerelere atandığını liste ile açıkladı.
CHP'li Koç, Yeni Torpil Listeni Açıkladı: Başbakan'ın Eşine Halterci Danışman
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 14:26:14. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BİLAL ERDOĞAN HABERLERİ
[Hata Bildir]