SON DAKİKA BİLAL ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Bilal Erdoğan Haberleri

 • 02:47Türgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan'ın ZiyaretleriTürgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan'ın ZiyaretleriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'nın esnaf ziyaretlerinden detaylar- Erdoğan'nın vatandaşa dondurma ikram etmesi- Erdoğan'ın tatlıcıyı ziyareti ve vatandaşlarla sohbeti - Erdoğan'ın Rabia Parkı'nı ziyareti- Erdoğan'ın Yeşilyurt ilçesi Gündüzbey Mahallesi'nde bulunan kaptaj sahasını gezmesi- Erdoğan'nın kent merkezinde bulunan bir hastanede yatmakta olan Ayşe Çığrık ve Fatma Katipoğlu'nu ziyaret etmesi TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan Malatya'da Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Malatya'da çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 01:02Yeni Türkiye ve Asım'ın Nesli KonferansıYeni Türkiye ve Asım'ın Nesli Konferansı"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın Malatya Kongre ve Kültür Merkezine gelişi- Salondan detaylar - TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın konuşması- Detaylar "Yeni Türkiye ve Asım'ın Nesli Konferansı"- TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan: - "28 Şubat süreci benim ferdi eğitim hayatım, özgüvenim açısından nasıl bir çığır açtıysa Türkiye'nin inanç özgürlükleri, insan özgürlükleri, insan hakları konusunda çok büyük bir çığırın açılmasında vesile olmuştur"- "Bu elbette çalışarak oldu.
 • 22:05Bilal Erdoğan, Malatya'da Esnafı Ziyaret EttiBilal Erdoğan, Malatya'da Esnafı Ziyaret EttiYönetim Kurulu üyesi olduğu TÜRGEV’in Malatya’daki bazı toplantılarına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, kentte esnafları da ziyaret ederek sohbet eti.
 • 21:44Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğlu Bilal Erdoğan Malatya'daCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğlu Bilal Erdoğan Malatya'daTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Malatya’da Yeni Türkiye ve Asım’ın nesli konferansında gençlerle bir araya geldi.
 • 19:46Bilal Erdoğan, Ak Partililerle Esnaf Ziyaretleri YaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Malatya’da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ve AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ile birlikte esnafı gezdi.
 • 18:27Türgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan: Türgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan: "Türkiye'nin Önü Açık"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantı salonundan görüntüler- Bilal Erdoğan ve protokol üyelerinden görüntüler- Bilal Erdoğan'ın konuşmaları TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan: - "İnanıyorum ki Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun önderliğinde inşallah Türkiye'nin önü açık. Türkiye huzurumuzu, birliğimizi bozmaya çalışan bütün fitne fesat odaklarının oyunlarını bozmaya yetecek güce sahip bir sosyal feraset sahibi halkın ülkesidir" Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "İnanıyorum ki Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun önderliğinde inşallah Türkiye'nin önü açık. Türkiye huzurumuzu, birliğimizi bozmaya çalışan bütün fitne fesat odaklarının oyunlarını bozmaya yetecek güce sahip bir sosyal feraset sahibi halkın ülkesidir" dedi.
 • 16:36Türgev Malatya'da Stk'larla BuluştuTürgev Malatya'da Stk'larla BuluştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Necmeddin Bilal Erdoğan’ın da yönetim kurulu üyesi olduğu Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV), Malatya’da sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi.
 • 16:58Bilal Erdoğan, Kastamonu'da Ziyaretlerde BulunduBilal Erdoğan, Kastamonu'da Ziyaretlerde BulunduTürkiye gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Kastamonu'da ziyaretlerde bulundu.
 • 15:03Bilal Erdoğan, Kastamonu'ya GeldiBilal Erdoğan, Kastamonu'ya GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Kastamonu’ya geldi.
 • 14:37Türgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan AçıklamasıTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Mısır vatandaşlığı iddialarına ilişkin haberlerin "yalan ve iftiradan ibaret" olduğunu belirterek, "Sözde haberlerde iddia edildiği gibi ne Mısır vatandaşıyım ne de herhangi bir ülkeye kaçtım. Bu durum resmi kayıtlarla da sabittir" açıklamasını yaptı.
 • 22:16Genel Seçime Doğru - Bilal Erdoğan (1)Genel Seçime Doğru - Bilal Erdoğan (1).GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ- Bilal Erdoğan ve heyete karşılama- Bigaspor forması hediye edilmesi- Vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirilmesi- Bülent Turan konuşma- Bilal Erdoğan konuşma . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, "Dünyanın birçok yerinde bulundum. Dünyada sadece Türk milletleri, Türk halkları değil, sadece Müslüman milletler, Müslüman halklar değil, tüm mazlum halkların tek umudu şu anda Türkiye haline gelmiş durumda" dedi.
 • 21:55Genel Seçime Doğru - Bilal Erdoğan (2)Genel Seçime Doğru - Bilal Erdoğan (2)Bilal Erdoğan açılış- Bilal Erdoğan konuşma Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, "Dünyanın birçok yerinde bulundum. Dünyada sadece Türk milletleri, Türk halkları değil, sadece Müslüman milletler, Müslüman halklar değil, tüm mazlum halkların tek umudu şu anda Türkiye haline gelmiş durumda" dedi.
 • 20:25Bilal Erdoğan, Çanakkale Ziyaretinde Kur'an-ı Kerim OkuduBilal Erdoğan, Çanakkale Ziyaretinde Kur'an-ı Kerim OkuduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, eğitim ve STK çalışmaları için geldiği Çanakkale’nin Biga ilçesinde, İlim Yayma Cemiyetinin toplantısına katıldı.
 • 20:06Çanakkale - Bilal Erdoğan; 'Başkanlık Sistemi, Tayyip Erdoğan Varken Değil, Yokken İhtiyacımız Olan...Çanakkale - Bilal Erdoğan; 'Başkanlık Sistemi, Tayyip Erdoğan Varken Değil, Yokken İhtiyacımız Olan...Bilal Erdoğan; 'Başkanlık sistemi, Tayyip Erdoğan varken değil, yokken ihtiyacımız olan bir sistem' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, başkanlık sisteminin koalisyonsuz sistem olduğunu söyleyerek, "Başkanlık sistemi, Tayyip Erdoğan varken değil, Tayyip Erdoğan yokken ihtiyacımız olan bir sistem" dedi.
 • 19:52Bilal Erdoğan da Seçim Meydanlarına İndiBilal Erdoğan da Seçim Meydanlarına İndiÇanakkale milletvekili adayı Bülent Turan'ın seçim çalışmalarına destek için bu kente giden Bilal Erdoğan, "Başkanlık sistemi Tayyip Erdoğan yokken ihtiyacımız olan bir sistem" dedi.
 • 16:11Bilal Erdoğan'a Hakarete Para CezasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a, bir haberde kullanılan ifadelerle hakaret ettikleri iddiasıyla yargılanan Aydınlık Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Mustafa İlker Yücel ile Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Murat Şimşek, "basın yoluyla hakaret" suçundan bin 740'ar lira adli para cezasına çarptırıldı.
 • 15:50Bilal Erdoğan'a Hakarete DavaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a, Twitter üzerinden hakaret ettiği iddiasıyla eski emniyet mensubu Mehmet Akif Üner hakkında, 2 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 15:23Vali Şahin, Palet Eğitim Kurumları'nı Ziyaret Ettiİstanbul Valisi Vasip Şahin, TÜRGEV bünyesinde yer alan Özel Palet Eğitim Kurumları'ndaki Montessori eğitim metodunun, milli eğitimde yaşanan sıkıntılara çözüm olabilecek nitelikte uygulamalara sahip olduğunu söyledi.
 • 14:41Erdoğan'a Hakaret Davasına Gelmeyen Yazara Zorla Getirme KararıErdoğan'a Hakaret Davasına Gelmeyen Yazara Zorla Getirme KararıCumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı duruşmaya gelmeyen Behzat Ç. dizisinin yazarı olan Emrah Serbes hakkında zorla getirilme kararı verildi.
 • 11:56Soner Yalçın'a, Bilal Erdoğan'a Hakaretten Para Cezası VerildiSoner Yalçın'a, Bilal Erdoğan'a Hakaretten Para Cezası VerildiGazeteci Soner Yalçın, yazdığı kitapta Bilal Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada bin 740 TL adli para cezasına çarptırıldı.
 • 11:50Soner Yalçın, Bilal Erdoğan'a Hakaretten Para Cezasına ÇarptırıldıGazeteci Soner Yalçın, kitabında Bilal Erdoğan ile Berkin Elvan’ı karşılaştırdığı ifadelerde Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında açılan davada 1740 lira adli para cezasına çarptırıldı.
 • 11:35Soner Yalçın'a Bilal Erdoğan'a Hakaretten Bin 740 Lira CezaGazeteci Soner Yalçın, kitabında Berkin Elvan ile Bilal Erdoğan’ı karşılaştırdığı ifadelerde Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle açılan davada bin 740 lira adli para cezasına çarptırıldı.
 • 18:41Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜRGEV'in Açılışını Ailece YaptıCumhurbaşkanı Erdoğan, TÜRGEV'in Açılışını Ailece YaptıCumhurbaşkanı Erdoğan, Siirt'te TÜRGEV Emine Erdoğan Kız Yurdu'nun açılışını ailece yaptı. Erdoğan, yurtta girdiği sınıfta tahtaya, "Oku, düşün, uygula, neticelendir" yazdı.
 • 19:26Bilal Erdoğan: Yunanistan Türkiye'nin Desteğiyle ToparlanırBilal Erdoğan: Yunanistan Türkiye'nin Desteğiyle ToparlanırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu ve TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Batı Trakya'ya iki günlük bir ziyaret gerçekleştiriyor.
 • 23:16Bilal Erdoğan, Batı Trakya'daÖzel bir ziyaret için Batı Trakya'ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Bizler kalpleri birlikte atan toplumlarız. Zaten bir milletin parçalarıyız" dedi.
 • 22:41Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde Temel Atma TöreniRecep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde Temel Atma TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İnşaat alanaında çalışan işçiler - Protokol üyeleri- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu'nun konuşması- Hayati Yazıcı'nın konuşması- Bilal Erdoğan detayı- Temel atma - Kızılay Giyim Merkezi açılışı- Yazıcı ve Erdoğan balık müzesini gezme detayları Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesinde temel atma töreni- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Kavranoğlu: -"Türkiye 2023 hedeflerine varacaksa bu üniversitelerimizin, bilim adamlarımızın, girişimcilerimizin, iş adamlarının üniversitelerle birlikte yapacağı çalışmalara bağlıdır" Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Davut Kavranoğlu, "Türkiye 2023 hedeflerine varacaksa bu üniversitelerimizin, bilim adamlarımızın, girişimcilerimizin, iş adamlarının üniversitelerle birlikte yapacağı çalışmalara bağlıdır" dedi.
 • 17:32Tanrıkulu: Bilal Erdoğan'ın İhl Müdürleriyle Toplantısı Tam Bir FaciaTanrıkulu: Bilal Erdoğan'ın İhl Müdürleriyle Toplantısı Tam Bir FaciaMHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Ahmet Kenan Tanrıkulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın İzmir’de imam hatip liseleri (İHL) müdürleriyle yaptığı toplantıya sert tepki gösterdi.
 • 13:27Bilal Erdoğan'ın Toplantısı TBMM GündemindeBilal Erdoğan'ın Toplantısı TBMM GündemindeChp İzmir Milletvekili Musa Çam, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu ve TÜRGEV Yönetim Kurulu üyesi Bilal Erdoğan'ın, İzmir'de imam hatip lisesi müdürleri ve İzmir Valisi Mustafa Toprak'ın katılımıyla yaptığı toplantıyı TBMM gündemine taşıdı.
 • 13:13CHP'li Çam Bilal Erdoğan'ın İhl Müdürleri ile Yaptığı Toplantıyı Meclis'e TaşıdıChp İzmir Milletvekili Musa Çam, Milli Eğitim ve İçişleri Bakanının yanıtlaması istemiyle TBMM'ye sunduğu soru önergesinde, "Milli Eğitim bakanı olarak siz, Bilal Erdoğan ile imam hatip okulları ve eğitim sistemi ile ilgili fikir alış verişinde bulunmakta mısınız? Milli eğitim politikalarına birlikte mi karar veriyorsunuz? "1 milyon öğrenciyi imam hatip okullarına gönderecek sistemi" kurmayı hedeflediğini belirten Bilal Erdoğan'a hangi alanlarda destek olmaktasınız? Bu çalışmaların amacı "Kindar nesil", "Erdoğan nesli"nin inşa edilme projesi midir?
 • 22:59Adıyaman - CHP'li Ağbaba: Paralel Diyorsunuz, Al Sana Paralel DevletAdıyaman - CHP'li Ağbaba: Paralel Diyorsunuz, Al Sana Paralel DevletCHP'li Ağbaba: Paralel diyorsunuz, al sana paralel devlet CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Bilal Erdoğan'ın İzmir'de katıldığı toplantıya tepki gösterirken "Türkiye'deki Cumhuriyet savcılarına bir ihbar yapmak istiyorum, suç duyurusu. Hani hükümet diyor ya 'paralel yapı', Alın size paralel hükümet, alın size bir paralel adam. Nabi Avcı, paraleli, Pensilvanya paraleli sağda solda arama. Paralel dün İzmir'de senin yerine valiyle İmam Hatip okul müdürleri ile toplantı yapıyordu.
 • 21:47CHP'li Ağbaba: Paralel Diyorsunuz, Al Sana Paralel DevletCHP'li Ağbaba: Paralel Diyorsunuz, Al Sana Paralel DevletChp Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Bilal Erdoğan'ın İzmir'de katıldığı toplantıya tepki gösterirken "Türkiye'deki Cumhuriyet savcılarına bir ihbar yapmak istiyorum, suç duyurusu. Hani hükümet diyor ya 'paralel yapı', Alın size paralel hükümet, alın size bir paralel adam. Nabi Avcı, paraleli, Pensilvanya paraleli sağda solda arama. Paralel dün İzmir'de senin yerine valiyle İmam Hatip okul müdürleri ile toplantı yapıyordu.
 • 18:35İzmir Valisi, Türgev Toplantısı Eleştirilerine Cevap Verdiİzmir Valisi, Türgev Toplantısı Eleştirilerine Cevap Verdiİzmir'in Balçova İlçesi'ndeki Kaya Termal Otel'de düzenlenen ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu üyesi Bilal Erdoğan'ın da katıldığı toplantıda bulunan İzmir Valisi Mustafa Toprak, toplantıya katılması nedeniyle kendisini eleştirenlere tepki gösterdi.
 • 16:39MHP Milletvekili Vural: Bilal Erdoğan Milli Eğitim Bakanı Mıdır?MHP TBMM Grup Başkan Vekili ve İzmir Milletvekili Oktay Vural, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın, İzmir’de Vali Mustafa Toprakla birlikte imam hatip müdürleriyle toplantı yapmasına tepki gösterdi.
 • 15:46İzmir CHP'li Çıray'dan 1 Mayıs'ta Provokasyon Uyarısıİzmir CHP'li Çıray'dan 1 Mayıs'ta Provokasyon UyarısıCHP'li Çıray'dan 1 Mayıs'ta provokasyon uyarısı CHP PM üyesi Aytun Çıray, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın İzmir'de imam hatip lisesi müdürleriyle toplantı yapmasına tepki göstererek, "CHP iktidara geldiği anda insanlık tarihinin en büyük yolsuzluğunun sanığı olacak olan Bilal Erdoğan'ın, bağımsız bir mahkeme önüne çıkması kaçınılmaz olacaktır" iddiasında bulundu.
 • 15:30CHP Milletvekili Balbay: Bilal Erdoğan Paralel Devlet KuruyorCHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın, dün İzmir'de imam hatip lisesi müdürleriyle toplantı yapmasına tepki gösterdi.
 • 15:12CHP'li Çıray'dan 1 Mayıs'ta Provokasyon UyarısıCHP'li Çıray'dan 1 Mayıs'ta Provokasyon UyarısıChp PM üyesi Aytun Çıray, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın İzmir'de imam hatip lisesi müdürleriyle toplantı yapmasına tepki göstererek, "CHP iktidara geldiği anda insanlık tarihinin en büyük yolsuzluğunun sanığı olacak olan Bilal Erdoğan'ın, bağımsız bir mahkeme önüne çıkması kaçınılmaz olacaktır" iddiasında bulundu.
 • 14:37CHP'li Çıray: Bilal Erdoğan Bu Ülkeyi Babasının Malı ZannediyorCHP'li Çıray: Bilal Erdoğan Bu Ülkeyi Babasının Malı ZannediyorCHP İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın, İzmir’de imam hatip lisesi (İHL) müdürleriyle yaptığı toplantıya sert tepki gösterdi.
 • 13:28Hdp Milletvekili Kürkçü'den Bilal Erdoğan'ın Müdürler Toplantısına TepkiHdp Milletvekili Kürkçü'den Bilal Erdoğan'ın Müdürler Toplantısına TepkiHDP Mersin Milletvekili ve İzmir adayı Ertuğrul Kürkçü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın, İzmir’de imam hatip lisesi müdürleriyle yaptığı toplantıya sert tepki gösterdi.
 • 11:09Balbay'dan Bilal Erdoğan'a Paralel TepkiBalbay'dan Bilal Erdoğan'a Paralel TepkiChp İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın dün İzmir'de imam hatip lisesi müdürleriyle toplantı yapmasına tepki göstererek, "Cumhurbaşkanının oğlunun böyle bir paralel devlet kurmaya girişmesi, akla Osmanlı tarihindeki padişahlarla başına buyruk şehzadeler arasındaki kötü olayları getiriyor.
 • 10:29Erdoğan'ın İmam Hatip Müdürleriyle Yaptığı Gizli Toplantıyı Yılmaz Deşifre EttiErdoğan'ın İmam Hatip Müdürleriyle Yaptığı Gizli Toplantıyı Yılmaz Deşifre EttiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın, İzmir’de imam hatip müdürleriyle yaptığı basına kapalı toplantıda çekilen fotoğrafları, AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Adnan Yılmaz’ın yayımladığı ortaya çıktı.
 • 16:38Türk Eğitim Sen: Okullar Hiç Kimsenin Arka Bahçeleri OlamazTürk Eğitim Sen İzmir 3 No'lu Şube Başkanı Adnan Sarısayın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın, Diyarbakır'dan sonra İzmir'de de imam hatip lisesi müdürleriyle toplantı yapmasına tepki gösterdi.
 • 13:27Bilal Erdoğan, İzmir'de İhl Müdürleriyle GörüştüBilal Erdoğan, İzmir'de İhl Müdürleriyle GörüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, İzmir'de imam hatip lisesi müdürleri ile toplantı yaptı.
 • 16:27Eğitim-İş, Bilal Erdoğan'ın Okul Müdürleriyle Toplantı Yapmasını MEB'e SorduEğitim İş Sendikası Genel Başkanı Veli Demir, Milli Eğitim Bakanlığı’na gönderdiği bir yazıyla 'Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu TÜRGEV Başkanı Bilal Erdoğan’ın, MEB’in çalışmalarına ve uygulamalarına yön verdiği, kurumların ve okulların müdürleriyle toplantılar yaparak talimatlar verdiği, onlara hedefler gösterdiği' haberleri hakkında bilgi talep etti.
 • 16:07Prof. Dr. Eyigün: Bilal Erdoğan, İmam Hatip Liselerine Duyulan İhtiyaç Konusunda KonuştuProf. Dr. Eyigün: Bilal Erdoğan, İmam Hatip Liselerine Duyulan İhtiyaç Konusunda KonuştuDicle Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sabri Eyigün, geçen cuma günü Diyarbakır'a gelip İmam Hatip Lisesi müdürleri ve bazı sivil toplum örgütü temsilcileriyle toplantı yapan Cumharbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın tamamen eğitim konusunda görüş alışverişinde bulunduğunu söyledi.
 • 17:29Bartın CHP'li İnce'den Bilal Erdoğan'a Sen Kimsin Okul Müdürleriyle Toplantı YapıyorsunBartın CHP'li İnce'den Bilal Erdoğan'a Sen Kimsin Okul Müdürleriyle Toplantı YapıyorsunBartın CHP'li İnce'den Bilal Erdoğan'a Sen kimsin okul müdürleriyle toplantı yapıyorsun (Tür: Yurt)
 • 16:32CHP'li İnce'den Bilal Erdoğan'a Sert ÇıkışCHP'li İnce'den Bilal Erdoğan'a Sert ÇıkışCHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Bilal Erdoğan'ın, Diyarbakır'da İmam Hatip Lisesi müdürleriyle toplantı yapmasını eleştirdi.
 • 20:42Bilal Erdoğan: Bilal Erdoğan: "Seçimde Derslerini Alacaklar"Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın otelden çıkışı- Bilal Erdoğan'a forma hediye edilmesi - Bilal Erdoğan ile röportaj- Bilal Erdoğan'a'ın lokantadan çıkışı ve konuklar ile selamlaşması. Çözüm süreci- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, bazı sivil toplum kuruluşlarının eğitim faaliyetleri ile ilgili düzenlediği toplantıya katılmak üzere Diyarbakır'a geldi- Erdoğan: "Çözüm sürecini akamete uğratmaya çalışan bütün faktörlere rağmen bu hükümet, Cumhurbaşkanımızın idaresinde inşallah başarıya ulaştıracaktır" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, çözüm süreciyle ilgili, "Çözüm sürecini akamete uğratmaya çalışan bütün faktörlere rağmen bu hükümet, Cumhurbaşkanımızın idaresinde inşallah başarıya ulaştıracaktır" dedi.
 • 18:09Bilal Erdoğan, Diyarbakır'da Okul Müdürleriyle Toplantı YaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çocukları Bilal Erdoğan ile Sümeyye Erdoğan, bugün Diyarbakır'da bazı temaslarda bulundu.
 • 14:41Bilal Erdoğan, Diyarbakır'da Yoğun İlgiyle KarşılandıBilal Erdoğan, Diyarbakır'da Yoğun İlgiyle KarşılandıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, imam hatipliler toplantısı için Diyarbakır'a geldi. Bilal Erdoğan yoğun ilgiyle karşılandı. Görenler cep telefonuna sarıldı.
 • 20:31Erdoğan ve Oğluna Hakarete Para CezasıGazetedeki yazısında, başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan'a hakarette bulunduğu ve İstanbul merkezli 25 Aralık soruşturmasına ilişkin gizliliği ihlal ettiği iddiasıyla yargılanan Barış İnce, "hakaret" suçundan 10 bin 620 lira para cezasına çarptırıldı.