17:5600
SON DAKİKA BİLAL ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Bilal Erdoğan Haberleri

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba Açıklaması

  "(Yurt gazetesinin iki muhabirine 5’er ay hapis cezası verilmesi) Madem gazetecilere böyle bir ceza vermişler, o karara imza atan yargı mensuplarına çağrımdır. (24 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  Fikri Işık: Adli Tıp'ın Ses Kayıtlarıyla İlgili Açıklaması Yok

  17-25 Aralık yolsuzluk operasyonları sonrası, dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarını, “Ben o ses kayıtlarını ilk dinlediğimde çok açık bir montaj olduğunu hissettim” diye yorumlayan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Bakan Fikri Işık, bu konuda aynı noktada olduğunu söyledi. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  Savcılık, Taraf Muhabirine 8.5 Yıl Hapis İstedi

  17 Aralık yolsuzluk soruşturması için takipsizlik kararı verilirken, haberi takip eden Taraf Ankara Temsilcisi Hüseyin Özay’dan sonra adliye muhabiri Aysun Yazıcı’ya da dava açıldı. (20 Kasım 2014 Perşembe )

   

  CHP Mitinginde Ses Kaydı Dinletilmesiyle İlgili Dava

  CHP'nin Çanakkale'de düzenlediği miting sırasında, başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ait olduğu öne sürülen ses kaydının dinletildiği gerekçesiyle açılan "hakaret" davasının ilk duruşması gerçekleştirildi CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Hiç kimse, CHP il ve ilçe örgütlerini bu davalarla. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  CHP Mitinginde Ses Kaydı Dinletilmesiyle İlgili Dava

  CHP Mitinginde Ses Kaydı Dinletilmesiyle İlgili Dava

  CHP mitinginde ses kaydı dinletilmesiyle ilgili dava- CHP'nin Çanakkale'de düzenlediği miting sırasında, başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ait olduğu öne sürülen ses kaydının dinletildiği gerekçesiyle açılan "hakaret" davasının ilk duruşması gerçekleştirildi- CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: "Hiç kimse, CHP il ve ilçe örgütlerini bu davalarla yıldıracağını sanmasın"ÇANAKKALE (AA) - CHP'nin Çanakkale'de düzenlediği miting sırasında, başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Recep (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Erdoğan'ın İşaret Ettiği Sezgin, Amerika'nın Keşfini Anlattı

  Erdoğan'ın İşaret Ettiği Sezgin, Amerika'nın Keşfini Anlattı

  Goethe Üniversitesi Arap ve İslam Tarihi Bilimleri Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Fuat Sezgin, Amerika'nın keşfi tartışmalarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Bilal Erdoğan, İstanbul Maratonu'na Katıldı

  36. Vodafone İstanbul Maratonu'nda erkeklerde Faslı atlet Chani, kadınlarda ise Gobena birinci oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan da yarışa katıldı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Prof. Dr. Fuat Sezgin: Amerika Kıtası'nı Müslüman Denizciler Keşfetti

  Prof. Dr. Fuat Sezgin: Amerika Kıtası'nı Müslüman Denizciler Keşfetti

  Müslümanların bilimlerin gelişmesine çok büyük katkı sağladığını belirten İslam bilim tarihinin duayenlerinden Prof. Dr. Fuat Sezgin, Amerika Kıtası'nın Müslüman denizciler tarafından keşfedildiği bilgisinin ders kitaplarına girmesi gerektiğini söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Prof. Dr. Fuat Sezgin: 'Amerika Kıtasını Müslüman Denizciler Keşfetti'

  Prof. Dr. Fuat Sezgin: "Amerika Kıtasını Müslüman Denizciler Keşfetti"

  Müslümanların bilimlerin gelişmesine çok büyük katkı sağladığını belirten İslam bilim tarihinin duayenlerinden Prof. Dr. Fuat Sezgin, Amerika kıtasının Müslüman denizciler tarafından keşfedildiği bilgisinin ders kitaplarına girmesi gerektiğini söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
27.11.2014 17:56:22. #1.12#