SON DAKİKA BİLAL ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Bilal Erdoğan Haberleri

 • 14 Ocak 2017 17:16Ümraniye Belediyesi Geleneksel Okçuluk Yarışması Başladı - IstanbulÜmraniye Belediyesi Geleneksel Okçuluk Yarışması Başladı - IstanbulÜmraniye Belediyesi Geleneksel Okçuluk Yarışması, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan'ın da katıldığı törenle başladı.
 • 14 Ocak 2017 15:09Bilal Erdoğan 'Ya Hak' Diyerek Ok AttıBilal Erdoğan 'Ya Hak' Diyerek Ok AttıÜmraniye Belediyesi’nin düzenlediği Geleneksel Okçuluk Yarışması’nda 14 kulüpten 200 sporcu yarıştı.
 • 14 Ocak 2017 14:44Ümraniye Belediyesi Geleneksel Okçuluk Yarışması BaşladıÜmraniye Belediyesi Geleneksel Okçuluk Yarışması, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan'ın da katıldığı törenle başladı.
 • 06 Ocak 2017 17:23Bakan Nabi Avcı, Bilal Erdoğan ile Ok AttıBakan Nabi Avcı, Bilal Erdoğan ile Ok AttıKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Okçular Tekkesi'nde katıldığı bir törende Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ile birlikte ok attı.
 • 06 Ocak 2017 17:14Bakan Nabi Avcı ile Bilal Erdoğan Ok AttıHaber-Kamera: Yaşar KAÇMAZ/ İstanbul DHAKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, Okçular Tekkesi'nde katıldığı bir törende Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ile birlikte ok attı.
 • 28 Aralık 2016 14:30Tek Ümmet Vizyonunu Birlikte Paylaşmamız Çok ÖnemliTek Ümmet Vizyonunu Birlikte Paylaşmamız Çok Önemli"Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Müslüman ülkelerde ciddi gerilimler yaşandığını belirterek, "Bu gerilimler de bir ümmet olmamızı, bütünleşmiş ve birleşmiş bir ümmet olmamızı git gide daha da zor bir hale getiriyor.
 • 09 Aralık 2016 22:06Türgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan: Türgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan: "Bu Ülkede Terörü Bitirmek Için Müttefiklerimizden Silah...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: "İmam Hatipliler Gençlik Buluşması" TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın gelişi ve karşılanması Bilal Erdoğan'ın salona gelmesi Çocukların şiir okuması Mehter takımı gösterisi Salondan detaylar Bilal Erdoğan'ın konuşması TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan: "Bu...
 • 09 Aralık 2016 19:04Türgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan AçıklamasıTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Türkiye'nin güçlü olması için çok çalışmaları gerektiğini belirterek, "Bu ülkede terörü bitirmek için müttefiklerimizden silah istedik bize vermediler.
 • 09 Aralık 2016 18:38Bilal Erdoğan: İmam Hatip Nesli, Bu Ülkenin GüvencesidirCUHMURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Türkiye Gençlik ve Eğitim Hizmet Vakfı (TÜRGEV) yönetim kurulu üyesi Bilal Erdoğan, "İmam hatip nesli, İslam dinini asli kaynaklarından öğrendi.
 • 09 Aralık 2016 18:18Aksaray - Bilal Erdoğan: Imam Hatip Nesli, Bu Ülkenin GüvencesidirAksaray - Bilal Erdoğan: Imam Hatip Nesli, Bu Ülkenin GüvencesidirBilal Erdoğan: İmam hatip nesli, bu ülkenin güvencesidirCUHMURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Türkiye Gençlik ve Eğitim Hizmet Vakfı(TÜRGEV) yönetim kurulu üyesi Bilal Erdoğan, "İmam hatip nesli, İslam dinini asli kaynaklarından öğrendi.
 • 09 Aralık 2016 17:59Dha Yurt Bülteni - 12Başbakan Yıldırım: Cumhurbaşkanlığı sistemi koalisyonlar dönemini sona erdirecekBAŞBAKAN Binali Yıldırım, Ak Parti grubu olarak Anayasa değişiklik teklifini yarın TBMM'ye vereceklerini söyleyerek, "Bu teklifle birlikte Cumhurbaşkanlığı sistemi, inşallah Türkiye'de koalisyonlar dönemini...
 • 09 Aralık 2016 17:55Bilal Erdoğan: İmam Hatip Nesli, Bu Ülkenin GüvencesidirBilal Erdoğan: İmam Hatip Nesli, Bu Ülkenin GüvencesidirCUHMURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Türkiye Gençlik ve Eğitim Hizmet Vakfı (TÜRGEV) yönetim kurulu üyesi Bilal Erdoğan, "İmam hatip nesli, İslam dinini asli kaynaklarından öğrendi.
 • 09 Aralık 2016 17:37Bilal Erdoğan Aksaray'da Programa KatıldıBilal Erdoğan Aksaray'da Programa KatıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Aksaray İmam Hatipliler Derneği tarafından organize edilen “Aksaray İmam-Hatip Gençlik Buluşması” programına katılmak ve bir dizi toplantılar için Aksaray’a geldi.
 • 08 Aralık 2016 15:52Yurt Yöneticilerine Yangın ve Acil Durum EğitimiTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Arzu Akalın, Adana'daki özel öğrenci yurdunda çıkan yangının kamuoyundaki tartışmalarına ilişkin, "Kamuoyunda bu konu tartışılırken, konuyu ideolojik tartışmalara hapsederek yurtlarla veya öğrencilerin barınmış...
 • 05 Aralık 2016 14:44Fotoğraf Sanatçısı Kuşçu'ya ÖdülFotoğraf Sanatçısı Kuşçu'ya ÖdülFotoğraf Sanatçısı Ahmet Kuşcu, Dünya Etnospor Kültür Festivali’nde çektiği fotoğrafla ödül aldı.
 • 04 Aralık 2016 15:38Bilal Erdoğan, Topuk Yaylası'nda Stres AttıBilal Erdoğan, Topuk Yaylası'nda Stres AttıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, hafta sonu tatili için geldiği Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'nde karla kaplı bölgede yürüyüş yaptı, salonda basketbol oynadı.
 • 02 Aralık 2016 16:20Bilal Erdoğan: Türkiye Önemli Bir Dönemeçten GeçiyorBilal Erdoğan: Türkiye Önemli Bir Dönemeçten GeçiyorCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, bir dizi ziyaret için geldiği Afyonkarahisar'da, Türkiye'nin ekonomi başta olmak üzere önemli bir dönemeçten geçtiğini söyledi.
 • 02 Aralık 2016 15:57Afyonkarahisar Bilal Erdoğan Türkiye Önemli Bir Dönemeçten GeçiyorAfyonkarahisar Bilal Erdoğan Türkiye Önemli Bir Dönemeçten GeçiyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, bir dizi ziyaret için geldiği Afyonkarahisar'da, Türkiye'nin ekonomi başta olmak üzere önemli bir dönemeçten geçtiğini söyledi.
 • 02 Aralık 2016 15:37Bilal Erdoğan: Türkiye Önemli Bir Dönemeçten GeçiyorBilal Erdoğan: Türkiye Önemli Bir Dönemeçten GeçiyorCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, bir dizi ziyaret için geldiği Afyonkarahisar'da, Türkiye'nin ekonomi başta olmak üzere önemli bir dönemeçten geçtiğini söyledi.
 • 02 Aralık 2016 14:54Bilal Erdoğan Afyonkarahisar'daBilal Erdoğan Afyonkarahisar'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, ekonomi alanında başlatılan döviz bozdurma kampanyalarına değinerek, “Genel anlamda Türkiye’nin geleceğe yürüyüşü çok iddialı duruşu dünyada bazı kesimlerin, bazı egemen güçlerin işine gelmiyor.
 • 01 Aralık 2016 21:50Mahkeme Erdoğan ve Yıldırım'ın Davaya Katılma Talebine Onay VerdiMahkeme Erdoğan ve Yıldırım'ın Davaya Katılma Talebine Onay VerdiFETÖ'nün takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptığı iddiasıyla firari sanık Fetullah Gülen eski polis müdürleri hakkında açılan davaya Erdoğan ve Yıldırım'ın katılma talepleri kabul edildi.
 • 22 Kasım 2016 10:32Başkan Türel'den Bin 200 Kişilik Yeni Öğrenci Yurdu MüjdesiBaşkan Türel'den Bin 200 Kişilik Yeni Öğrenci Yurdu MüjdesiAntalya’da gerçekleşen Ensar Vakfı 5. Büyük Türkiye Buluşması’nda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel 2017 yılında bin 200 kişilik çok kapsamlı bir yurdun temelini atacaklarını müjdeledi.
 • 18 Kasım 2016 09:35Hem Keyif Alıyorlar Hem Yemek YapıyorlarHem Keyif Alıyorlar Hem Yemek YapıyorlarKırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan Aşçı Çıraklık Kursu’na katılanlar hem keyif alıyor hem yemek yapıyorlar.
 • 12 Kasım 2016 18:10Bilal Erdoğan Nevşehir Valiliği ve Belediyesini Ziyaret EttiBilal Erdoğan Nevşehir Valiliği ve Belediyesini Ziyaret EttiTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Nevşehir'de valilik ve belediyeyi ziyaret etti.
 • 12 Kasım 2016 17:18Bilal Erdoğan, Kapadokya'daDÜNYA Etnospor Konfederasyonu Genel Başkanı ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu üyesi Bilal Erdoğan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'i makamında ziyaret etti.