SON DAKİKA BİLAL ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Bilal Erdoğan Haberleri

 • 21:00 Dünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı Erdoğan Dünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı Erdoğan GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : 4.Uluslararası Fetih Kupası okçuluk yarışmalarından genel ve detay görüntü Okçulardan genel görüntü Dünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan'ın konuşması Madalya ve plaket töreni Toplu fotoğraf çekimi Dünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı Erdoğan: "Okçular Vakfı olarak bu yolculuğa çıktığımızdan beri çok şükür 10 binlerce genci okçulukla tanıştırdık.
 • 19:45 Dünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı Erdoğan Açıklaması Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi ve Dünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, "Okçular Vakfı olarak bu yolculuğa çıktığımızdan beri çok şükür 10 binlerce genci okçulukla tanıştırdık.
 • 18:18 Fetih Kupası Okçuluk Yarışmaları'nda Şampiyonlar Belli Oldu Fetih Kupası Okçuluk Yarışmaları'nda Şampiyonlar Belli Oldu Dünyanın en eski spor kulüplerinden biri olan Okçular Vakfı tarafından bu yıl 4'ncü kez düzenlenen Uluslararası Fetih Kupası Okçuluk yarışmaları, düzenlenen final atışlarının ardından sona erdi.
 • 20:47 4. Uluslararası Okçuluk Fetih Kupası Küçükçekmece'de, Türkiye Okçular Vakfı ve Küçükçekmece Belediyesi iş birliğiyle "4.Uluslararası Okçuluk Fetih Kupası" menzil atışları müsabakaları düzenlendi.
 • 18:09 Bilal Erdoğan: Bilal Erdoğan: "Okçuluğun Dünyadaki Merkezi İstanbul Olmalı" Türkiye Okçular Vakfı tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Uluslararası Fetih Kupası’nın Uzun Menzilli Okçuluk Yarışları Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan’ın ok atışıyla başladı.
 • 00:55 Saraybosna'daki Yetim Çocukların Bisiklet Sevinci Saraybosna'daki Yetim Çocukların Bisiklet Sevinci GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Etkinlikten detaylar Yedi yaşındaki Nudzejma'nın annesi Medina Mehic açıklaması Nudzejma Mehic açıklaması İstanbul Eğitim ve Kültür Merkezi Başkanı Feyza Tanok Sehbajraktarevic açıklaması Bilal Erdoğan etkinliğe gelme detayı Bilal Erdoğan açıklamaları Saraybosna'daki yetim çocukların bisiklet sevinci İstanbul Bilim Vakfı Koleji desteği Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ile İstanbul Eğitim ve Kültür Merkezi iş birliğinde düzenlenen Bisiklet Dağıtım Kampanyası törenine Bilal Erdoğan da katıldı Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da, 75 yetim çocuğa bisiklet hediye edildi.
 • 22:09 Saraybosna'daki Yetim Çocukların Bisiklet Sevinci Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da, 75 yetim çocuğa bisiklet hediye edildi.
 • 18:27 Okçular Vakfı Üyeleri Saraybosna'da Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Haydar Ali Yıldız ile Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi ve Dünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ve beraberindekiler Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Bakir İzzetbegoviç ile görüştü.
 • 16:51 Bilal Erdoğan, 4. Fetih Kupası Okçuluk Yarışması Tanıtımında Ok Attı Bilal Erdoğan, 4. Fetih Kupası Okçuluk Yarışması Tanıtımında Ok Attı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: 4. Fetih Kupası Okçuluk Yarışması tanıtım toplantısı Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yıldız'ın konuşması Bilal Erdoğan'ın konuşması Bilal Erdoğan ve Haydar Ali Yıldız'ın ok atması 4. Fetih Kupası Okçuluk Yarışması Okçular Vakfı tarafından düzenlenen yarışmanın tanıtım toplantısı, Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da yapıldı Mütevelli Heyeti Başkanı Yıldız: "Bir ruh ve beden disiplini olan okçuluğun, bu coğrafyada da yaygınlaşması en büyük amacımız" Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan: "Okçuluk bizim olduğu kadar Bosna Hersek'in de ata sporudur.
 • 14:47 4. Fetih Kupası Okçuluk Yarışması Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Haydar Ali Yıldız, bir ruh ve beden disiplini olan okçuluğun, Bosna-Hersek'te de yaygınlaşmasını arzuladıklarını belirtti.
 • 13:13 Bilal Erdoğan Barış İçin Ok Attı Bilal Erdoğan Barış İçin Ok Attı Bursa'da Osmangazi Belediyesi'nin de davetli olduğu 4'üncü Uluslararası Fetih Kupası'nın tanıtım toplantısı Saraybosna'da yapıldı.
 • 13:02 İlk Oku, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğlu Bilal Erdoğan Bosna'dan Attı İlk Oku, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğlu Bilal Erdoğan Bosna'dan Attı Okçular Vakfı tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan Uluslararası Fetih Kupası’nın tanıtım toplantısı Bosna Hersek’in başkeni Saraybosna’da yapıldı.
 • 15:04 İbrahim Bodur kimdir ? Bodur hayatını kaybetti İbrahim Bodur kimdir ? Bodur hayatını kaybetti İbrahim Bodur kimdir ? Bodur hayatını kaybetti. Dün hayatını kaybeden Kale Grubu kurucusu ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur, son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da katıldı.
 • 13:27 Eski CHP Milletvekili Oyan'ın "Cumhurbaşkanına Hakaret" Davası Eski CHP Milletvekili Oğuz Oyan'ın, başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla 4 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle yagılanmasına başlandı.
 • 18:38 Can Dündar'ın "Hakaret" ve "Gizliliği İhlal" Davasının Gerekçeli Kararı Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'ın, kaleme aldığı bir yazı dizisinde, o dönem Başbakan olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile bazı iş adamlarına hakaret ettiği iddiasıyla 28 bin 650 lira adli para cezasına çarptırıldığı davanın gerekçesi açıklandı.
 • 02:14 Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Haber-Kamera: Hüseyin ASLIYÜCE / İSTANBUL DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, Oğlu Bilal Erdoğan ve beraberindeki heyet ile yurtdışı gezilerini tamamlayarak Zagrep'ten İstanbul'a geldi.
 • 17:29 Dündar Fined For 'İnsulting' Erdoğan The editor-in-chief of the daily Cumhuriyet, Can Dündar, was fined 28,650 Turkish Liras for "insulting" then-Prime Minister Recep Tayyip Erdoğan, his son Bilal Erdoğan and seven others, a court ruled on April 25.
 • 17:01 Güncelleme - Can Dündar'ın Hakaret ve Gizliliği İhlal Davasında Karar Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, kaleme aldığı bir yazı dizisinde, o dönem başbakan olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım ve bazı iş adamlarına hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada, 28 bin 650 lira adli para cezasına çarptırıldı.
 • 16:10 17 - 25 Aralık 17 - 25 Aralık" Yazı Dizisine 28 Bin 650 TL Adli Para Cezası 25 Aralık soruşturmalarıyla ilgili köşe yazıları ve yazı dizisi nedeniyle "Gizliliği ihlal" ve "Hakaret" suçlarından yargılandığı dava karara bağlandı.
 • 15:30 Can Dündar'ın "Hakaret ve Gizliliği İhlal Davasında Karar Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, kaleme aldığı bir yazı dizisinde, o dönem başbakan olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan ile bazı iş adamlarına hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada, bu suçtan 28 bin 650 lira adli para cezasına çarptırıldı.
 • 17:52 İslahiye Myo'dan Polis Günü Ziyareti İslahiye Myo'dan Polis Günü Ziyareti Türk Polis Teşkilatı’nın 171. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında İslahiye Meslek Yüksekokulu İslahiye İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş’ı makamında ziyaret ettiTürk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. H. Ahmet Deveci, Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. İ. Halil Korkmaz ve Yüksekokul Sekreteri Bilal Erdoğan ile bir grup Yüksekokul öğrencisi İslahiye İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş’ı makamında ziyaret etti.
 • 17:09 İslahiye Myo'dan Fidan Dikme Etkinliği İslahiye Myo'dan Fidan Dikme Etkinliği Gaziantep Üniversitesi İslahiye yerleşkesine yeni taşınan, İslahiye Meslek Yüksekokulu İdari personeli ve öğrencilerle birlikte fidan dikimi etkinliği yapıldı.
 • 16:35 İslahiye Myo'dan Fidan Dikme Etkinliği İslahiye Myo'dan Fidan Dikme Etkinliği Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye yerleşkesine yeni taşınan İslahiye Meslek Yüksekokulu İdari personel ve öğrencilerle fidan dikimi etkinliği yapıldı.
 • 21:06 25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davası Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), "takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptığı ve şüphelilere kumpas kurarak darbeye teşebbüs ettiği" iddiasıyla aralarında firari sanık Fetullah Gülen ile eski emniyet müdürü Yakub Saygılı'nın da bulunduğu 7'si tutuklu, 69 sanığın yargılandığı davanın, bir sonraki duruşması yarın yapılacak.
 • 11:41 İslahiye Myo'da Tüketici Haftasında Tüketici Semineri İslahiye Myo'da Tüketici Haftasında Tüketici Semineri Gaziantep Üniversitesi(GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu’nun 2015-2016 Akademik yılı ‘Toplumsal Duyarlılık Projeleri’ dersi kapsamında personel ve öğrencilere tüketici semineri15-21 Mart Tüketici Haftası nedeniyle öğrencilerde tüketici bilincinin geliştirilmesi amacıyla İslahiye Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda düzenlenen seminere Proje Koordinatörü Uzm. Bilal Erdoğan konuşmacı olarak katıldı.
 • 15:42 CHP, Bilal Erdoğan'a 20 Bin TL Tazminat Ödeyecek CHP, Bilal Erdoğan'a 20 Bin TL Tazminat Ödeyecek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın CHP Genel Merkezi'ne açtığı "pankart" davasında CHP, 20 bin TL tazminata mahkum oldu.
 • 12:57 Bilal Erdoğan'ın İstişare Kurulu Üyesi Olduğu Tügva'ya İcra Takibi Bilal Erdoğan'ın İstişare Kurulu Üyesi Olduğu Tügva'ya İcra Takibi Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) Eskişehir’deki öğrenci yurdu icralık oldu.
 • 16:46 AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: Sayın Erdoğan, Musa Kardeşimize Atatürk'ü Hatırlatıyor;... Meclis Genel Kurulu'nda Cumhurbaşkanlığı bütçesi görüşülürken Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla ilgili Musa Çam'ın söylediği sözlerin ardından AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Sayın Erdoğan bu ateşli Musa kardeşimize Atatürk'ü hatırlatıyor.
 • 15:26 CHP Eski Milletvekiline 'Erdoğan'a Hakaret' Gerekçesiyle Dava Chp İzmir eski Milletvekili Oğuz Oyan hakkında, Sol gazetesinde kaleme aldığı makale ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan'a "hakaret" ettiği gerekçesiyle 4 yıl 8 aya hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 15:12 Eski Milletvekili Oyan'a Cumhurbaşkanına Hakaretten Dava Eski CHP milletvekili Oğuz Oyan hakkında, başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla 4 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 15:02 CHP İl Başkanına Pankart Cezası CHP Kırşehir İl Başkanlığı binasına asılan pankartta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, iş adamı Rıza Sarraf ve bazı eski bakanlara hakaret edildiği gerekçesiyle hakkında dava açılan İl Başkanı Yılmaz Zengin'e 2 bin 180 lira adli para cezası verildi.
 • 12:09 Can Dündar'ın Hakaret ve Gizliliği İhlal Davası Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'ın, kaleme aldığı bir yazı dizisinde, o dönem başbakan olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan ile bazı iş adamlarına hakaret ettiği ve takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasının gizliliğini ihlal ettiği iddiasıyla yargılanmasına devam edildi.
 • 21:02 Esenler'de Bilal Erdoğan'ın da Katılımıyla Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı Esenler'de Bilal Erdoğan'ın da Katılımıyla Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı * Esenler Tekstilkent TÜGVA Gençlik Külliyesi'nin temeli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bilal Erdoğan'ın da katıldığı törenle atıldı.
 • 20:40 Esenler'de Bilal Erdoğan'ın da Katılımıyla Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı Esenler'de Bilal Erdoğan'ın da Katılımıyla Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı Esenler tekstilkent TÜGVA Gençlik Külliyesi'nin temeli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bilal Erdoğan'ın da katıldığı törenle atıldı.
 • 20:23 Tügva Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı - İstanbul Tügva Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı - İstanbul GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Temel atma dolayısıyla düzenlenen tören İstanbul Valisi Vasip Şahin'in konuşması Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin konuşması TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın konuşması Temel atma töreni - Esenler Belediyesi ve TÜGVA'nın katkılarıyla hizmete girecek külliyede, 5 bin kişi kapasiteli bir caminin yanı sıra 210 kişi kapasiteli 2 öğrenci yurdu, Kuran kursu, spor salonları ve aşevi bulunacak Esenler Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) katkılarıyla hizmete girecek olan TÜGVA Esenler Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin temeli atıldı.
 • 20:07 Bilal Erdoğan'dan Teröre Karşı Birlik Mesajı Bilal Erdoğan'dan Teröre Karşı Birlik Mesajı TÜGVA Gençlik Külliyesi’nin temel atma törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, terörü lanetleyerek, "İkiliklere müsaade etmezsek ben inanıyorum ki bu topraklardaki Müslüman millet, yine bu mücadeleden alnının akıyla, başarıyla sıyrılıp çıkacaktır.
 • 19:52 Tügva Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı Esenler Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) katkılarıyla hizmete girecek olan TÜGVA Esenler Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin temeli atıldı.
 • 19:43 Bilal Erdoğan'ın İtalyan Avukatından Açıklama ROMA (AA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın İtalyan avukatı Giovanni Trombini, şikayet üzerine müvekkili hakkında açılan soruşturmanın temelsiz iddialara dayandığını ve Erdoğan'ın tüm mali hareketlerinin şeffaf ve yasal olduğunu bildirdi.
 • 14:32 Bursa - Bilal Erdoğan, İmam Hatip Mezunları Toplantısına Katıldı Bursa - Bilal Erdoğan, İmam Hatip Mezunları Toplantısına Katıldı Bilal Erdoğan, İmam Hatip mezunları toplantısına katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Bursa İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği'nin (BİHMED) toplantısına katıldı.
 • 13:54 Bilal Erdoğan, İmam Hatip Mezunları Toplantısına Katıldı Bilal Erdoğan, İmam Hatip Mezunları Toplantısına Katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Bursa İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği'nin (BİHMED) toplantısına katıldı.
 • 17:27 CHP Parti Meclis Üyesine, 'Cumhurbaşkanına Hakaretten' Hapis Cezası CHP Parti Meclis Üyesine, 'Cumhurbaşkanına Hakaretten' Hapis Cezası Haber/ Kamera: Ümit TÜRK İstanbul / DHA CHP Parti Meclis Üyesi, avukat Sera Kadıgil, "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan 1 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 17:18 Savunmasında Erdoğan'a Hakaret Gerekçesiyle Avukata 1 Yıl 9 Ay Hapis Cezası Savunmasında Erdoğan'a Hakaret Gerekçesiyle Avukata 1 Yıl 9 Ay Hapis Cezası Mahkemede müvekkillerini savunduğu sırada kullandığı ifadelerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle yargılanan avukata, bir yıl 9 ay hapis cezası verildi.
 • 13:16 Mursi'ye Bilal Erdoğan'a Pasaport Verdiği İddasıyla Açılan Dava Ertelendi Mısır Mahkemesi, askeri müdahaleyle görevinden uzaklaştırılıp tutuklanan İhvan-ı Müslimin (Müslüman Kardeşler) Hareketi yanlısı eski Devlet Başkanı Muhammed Mursi'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a Mısır pasaportu verdiği iddiasıyla yargılandığı davanın duruşmasını 28 Şubat'a erteledi.
 • 14:17 Konyalı Bilal Erdoğan Oğluna "Recep Tayyip" Adını Verdi Konya'da yaşayan Bilal ve Hatice Erdoğan çifti, yeni doğan çocuklarına "Recep Tayyip" adını verdi.
 • 15:35 Vergi Haftası Futbol Turnuvası Vergi Haftası Futbol Turnuvası Özel Manavgat Temel Lise sponsorluğunda Manavgat Vergi Dairesi ve Manavgat SMMMO tarafından organize edilen 27. Vergi Haftası Halı Saha Futbol Turnuvası 6 takımın katılımıyla Arena Halı Sahada oynanan maçlarla başladı.
 • 15:55 Bilal Erdoğan, Çapa Fen Lisesi'ni Ziyaret Etti Bilal Erdoğan, Çapa Fen Lisesi'ni Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Çapa Fen Lisesi’ni ziyaret etti.
 • 13:45 Bayırbucak Türkmenleri İçin Kermes Düzenlendi Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanı (AFAD) Fuat Oktay, Suriyelilerin şu andaki en büyük beklentilerinin para yardımları olmadığını belirterek, "Ne hissettiklerini, ne yaşadıklarını bir nebze olsun hissediyor olmak, yaşadıkları zulmün zerresini paylaşıyor olmak onların en büyük beklentisi" dedi.
 • 17:55 Okçuluk Sporu'nun Gelişimi ve Yerelleştirilmesi" Okçular Vakfı, okçuluk sporunun geliştirilmesi amacıyla, "Okçuluk Sporu'nun Gelişimi ve Yerelleştirilmesi" istişare toplantısı gerçekleştirdi.
 • 15:47 Bilal Erdoğan Balıkesir'deki Çocuk Köyünü Gezdi Bilal Erdoğan Balıkesir'deki Çocuk Köyünü Gezdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu, TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çocuk köyünü ziyaret etti.
 • 13:55 Küçük: Küçük: "Rus Uçağını Fethullahçı Pilotlar Düşürdü" Gazeteci Yazar Cem Küçük, Rus uçağını Fethullahçı pilotların düşürdüğünü iddia ederek “F16 pilotlarının bir kısmı Fethullahçı, bu resmi raporlarda var. Benim şahsi fikrimi sorarsanız bunun Fethullahçıların işi olduğu kanaatindeyim” dedi.