SON DAKİKA BİLAL ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Bilal Erdoğan Haberleri

 • 09:55Bilal Erdoğan 'Kemankeş Türk Okçuluğu Sergisi' Tanıtımına KatıldıBilal Erdoğan 'Kemankeş Türk Okçuluğu Sergisi' Tanıtımına KatıldıI Kerim okuma gibi birçok dalda eğitim faaliyetlerini verme imkanı yakalamış olduk." dedi.
 • 03:14Dha İstanbul - Bilal Erdoğan 'Kemankeş Türk Okçuluğu Sergisi' Tanıtımına KatıldıDha İstanbul - Bilal Erdoğan 'Kemankeş Türk Okçuluğu Sergisi' Tanıtımına KatıldıCumhurbaşkanlığı himayesindeki Okçular Vakfı'nca düzenlenen 'Kemankeş Türk Okçuluğu Tarihi' sergisi, iftar yemeği ve özel davetle tanıtıldı.
 • 00:51Kemankeş Türk Okçuluğu" Sergisi İftarıCumhurbaşkanlığı himayesinde, Okçular Vakfınca düzenlenen "Kemankeş Türk Okçuluğu" sergisinin tanıtımı, iftar programıyla gerçekleştirildi.
 • 00:03Erdoğan: Gençliğimizi İyi Dokumamız LazımCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine seslendi.
 • 15:29İTO'dan Açıklama Açıklamasıİstanbul Ticaret Odasından (İTO) yapılan açıklamada, "Sözcü Gazetesinde bugün yayınlanan T.C vatandaşı Rıza Sarraf'a ait Roysar Gıda Dış Ticaret Limited Şirketi, Roysar Altın Ticaret İthalat ve İhracat Limited Şirketi ile Necmeddin Bilal Erdoğan'ın ortağı olduğu Doruk Izgara Gıda Ticaret Limited Şirketi'nin İTO'ya ödeme süresi geçmiş borcu bulunduğu şeklindeki haber gerçeği yansıtmamaktadır" denildi.
 • 11:38İslahiye Myo'dan Liselerde Tanıtım Günleriİslahiye Myo'dan Liselerde Tanıtım GünleriGaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu tarafından Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) öncesi İslahiye’de bulunan liselerde tanıtım günleri düzenlendi.
 • 11:13İslahiye Myo'ya Komşu Köy ZiyaretiToplumsal Duyarlılık projeleri kapsamında açık hava semineri verilen İslahiye’nin Arfalı Köyü İlkokulu öğrenci ve köy ihtiyar heyeti, İslahiye Meslek Yüksekokulu’nu ziyaret etti.
 • 10:18Erdoğan'ın Küstüğü Müteahhit Temel Attı, Törene Bilal Erdoğan KatıldıErdoğan'ın Küstüğü Müteahhit Temel Attı, Törene Bilal Erdoğan Katıldı16/9 kuleleri ile "İstanbul'un siluetini bozduğu için" Cumhurbaşkanı'nın küstüğü müteahhit, Erdoğan'ın mezun olduğu İmam Hatip Lisesi'nin temelini attı, törene Bilal Erdoğan katıldı.
 • 15:38Gaün ve Kyk İşbirliğiyle Kariyer GünleriGaün ve Kyk İşbirliğiyle Kariyer GünleriKredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Gaziantep İl Müdürlüğüne bağlı İslahiye Ökkaşe Kız Öğrenci Yurdu’nda Kariyer Günleri eğitimi düzenlendi.
 • 14:52GAÜN ve KYK İşbirliğiyle Kariyer GünleriKredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Gaziantep İl Müdürlüğüne bağlı İslahiye Ökkaşe Kız Öğrenci Yurdu'nda Kariyer Günleri Eğitimi düzenlendi.
 • 00:14Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin Hafızlık İcazet MerasimiKartal Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin Hafızlık İcazet MerasimiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın okula gelişi Eğitim seltifikalarını vermesi Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin Hafızlık İcazet Merasimi Hafızlığı tamamlayan ve eğitime devam edenler için hafızlık icazet merasimi ve iftar programı düzenlendi Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi olan ve Hafızlık Kulübü'nde hafızlık eğitimi alan öğrenciler için Hafızlık İcazet Merasimi düzenlendi.
 • 22:54Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin Hafızlık İcazet MerasimiKartal Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi olan ve Hafızlık Kulübü'nde hafızlık eğitimi alan öğrenciler için Hafızlık İcazet Merasimi düzenlendi.
 • 21:00Dünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı ErdoğanDünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı ErdoğanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: 4.Uluslararası Fetih Kupası okçuluk yarışmalarından genel ve detay görüntü Okçulardan genel görüntü Dünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan'ın konuşması Madalya ve plaket töreni Toplu fotoğraf çekimi Dünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı Erdoğan: "Okçular Vakfı olarak bu yolculuğa çıktığımızdan beri çok şükür 10 binlerce genci okçulukla tanıştırdık.
 • 19:45Dünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı Erdoğan AçıklamasıOkçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi ve Dünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, "Okçular Vakfı olarak bu yolculuğa çıktığımızdan beri çok şükür 10 binlerce genci okçulukla tanıştırdık.
 • 18:18Fetih Kupası Okçuluk Yarışmaları'nda Şampiyonlar Belli OlduFetih Kupası Okçuluk Yarışmaları'nda Şampiyonlar Belli OlduDünyanın en eski spor kulüplerinden biri olan Okçular Vakfı tarafından bu yıl 4'ncü kez düzenlenen Uluslararası Fetih Kupası Okçuluk yarışmaları, düzenlenen final atışlarının ardından sona erdi.
 • 20:474. Uluslararası Okçuluk Fetih KupasıKüçükçekmece'de, Türkiye Okçular Vakfı ve Küçükçekmece Belediyesi iş birliğiyle "4.Uluslararası Okçuluk Fetih Kupası" menzil atışları müsabakaları düzenlendi.
 • 18:09Bilal Erdoğan: Bilal Erdoğan: "Okçuluğun Dünyadaki Merkezi İstanbul Olmalı"Türkiye Okçular Vakfı tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Uluslararası Fetih Kupası’nın Uzun Menzilli Okçuluk Yarışları Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan’ın ok atışıyla başladı.
 • 00:55Saraybosna'daki Yetim Çocukların Bisiklet SevinciSaraybosna'daki Yetim Çocukların Bisiklet SevinciGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Etkinlikten detaylar Yedi yaşındaki Nudzejma'nın annesi Medina Mehic açıklaması Nudzejma Mehic açıklaması İstanbul Eğitim ve Kültür Merkezi Başkanı Feyza Tanok Sehbajraktarevic açıklaması Bilal Erdoğan etkinliğe gelme detayı Bilal Erdoğan açıklamaları Saraybosna'daki yetim çocukların bisiklet sevinci İstanbul Bilim Vakfı Koleji desteği Uluslararası Saraybosna Üniversitesi ile İstanbul Eğitim ve Kültür Merkezi iş birliğinde düzenlenen Bisiklet Dağıtım Kampanyası törenine Bilal Erdoğan da katıldı Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da, 75 yetim çocuğa bisiklet hediye edildi.
 • 22:09Saraybosna'daki Yetim Çocukların Bisiklet SevinciBosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da, 75 yetim çocuğa bisiklet hediye edildi.
 • 18:27Okçular Vakfı Üyeleri Saraybosna'daOkçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Haydar Ali Yıldız ile Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti üyesi ve Dünya Etno Sporları Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ve beraberindekiler Bosna Hersek Devlet Başkanlığı Konseyi Başkanı Bakir İzzetbegoviç ile görüştü.
 • 16:51Bilal Erdoğan, 4. Fetih Kupası Okçuluk Yarışması Tanıtımında Ok AttıBilal Erdoğan, 4. Fetih Kupası Okçuluk Yarışması Tanıtımında Ok AttıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: 4. Fetih Kupası Okçuluk Yarışması tanıtım toplantısı Okçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Yıldız'ın konuşması Bilal Erdoğan'ın konuşması Bilal Erdoğan ve Haydar Ali Yıldız'ın ok atması 4. Fetih Kupası Okçuluk Yarışması Okçular Vakfı tarafından düzenlenen yarışmanın tanıtım toplantısı, Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da yapıldı Mütevelli Heyeti Başkanı Yıldız: "Bir ruh ve beden disiplini olan okçuluğun, bu coğrafyada da yaygınlaşması en büyük amacımız" Mütevelli Heyeti Üyesi Bilal Erdoğan: "Okçuluk bizim olduğu kadar Bosna Hersek'in de ata sporudur.
 • 14:474. Fetih Kupası Okçuluk YarışmasıOkçular Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Haydar Ali Yıldız, bir ruh ve beden disiplini olan okçuluğun, Bosna-Hersek'te de yaygınlaşmasını arzuladıklarını belirtti.
 • 13:13Bilal Erdoğan Barış İçin Ok AttıBilal Erdoğan Barış İçin Ok AttıBursa'da Osmangazi Belediyesi'nin de davetli olduğu 4'üncü Uluslararası Fetih Kupası'nın tanıtım toplantısı Saraybosna'da yapıldı.
 • 13:02İlk Oku, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğlu Bilal Erdoğan Bosna'dan Attıİlk Oku, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğlu Bilal Erdoğan Bosna'dan AttıOkçular Vakfı tarafından bu yıl 4.’sü düzenlenecek olan Uluslararası Fetih Kupası’nın tanıtım toplantısı Bosna Hersek’in başkeni Saraybosna’da yapıldı.
 • 15:04İbrahim Bodur kimdir? Bodur hayatını kaybettiİbrahim Bodur kimdir? Bodur hayatını kaybettiİbrahim Bodur kimdir? Bodur hayatını kaybetti. Dün hayatını kaybeden Kale Grubu kurucusu ve Onursal Başkanı İbrahim Bodur, son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da katıldı.
 • 13:27Eski CHP Milletvekili Oyan'ın "Cumhurbaşkanına Hakaret" DavasıEski CHP Milletvekili Oğuz Oyan'ın, başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla 4 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle yagılanmasına başlandı.
 • 18:38Can Dündar'ın "Hakaret" ve "Gizliliği İhlal" Davasının Gerekçeli KararıCumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'ın, kaleme aldığı bir yazı dizisinde, o dönem Başbakan olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım ile bazı iş adamlarına hakaret ettiği iddiasıyla 28 bin 650 lira adli para cezasına çarptırıldığı davanın gerekçesi açıklandı.
 • 02:14Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'daCumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'daHaber-Kamera: Hüseyin ASLIYÜCE/ İSTANBUL DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, Oğlu Bilal Erdoğan ve beraberindeki heyet ile yurtdışı gezilerini tamamlayarak Zagrep'ten İstanbul'a geldi.
 • 17:29Dündar Fined For 'İnsulting' ErdoğanThe editor-in-chief of the daily Cumhuriyet, Can Dündar, was fined 28,650 Turkish Liras for "insulting" then-Prime Minister Recep Tayyip Erdoğan, his son Bilal Erdoğan and seven others, a court ruled on April 25.
 • 17:01Güncelleme - Can Dündar'ın Hakaret ve Gizliliği İhlal Davasında KararCumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, kaleme aldığı bir yazı dizisinde, o dönem başbakan olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım ve bazı iş adamlarına hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada, 28 bin 650 lira adli para cezasına çarptırıldı.
 • 16:1017 - 25 Aralık17 - 25 Aralık" Yazı Dizisine 28 Bin 650 TL Adli Para Cezası25 Aralık soruşturmalarıyla ilgili köşe yazıları ve yazı dizisi nedeniyle "Gizliliği ihlal" ve "Hakaret" suçlarından yargılandığı dava karara bağlandı.
 • 15:30Can Dündar'ın "Hakaret ve Gizliliği İhlal Davasında KararCumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, kaleme aldığı bir yazı dizisinde, o dönem başbakan olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan ile bazı iş adamlarına hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada, bu suçtan 28 bin 650 lira adli para cezasına çarptırıldı.
 • 17:52İslahiye Myo'dan Polis Günü Ziyaretiİslahiye Myo'dan Polis Günü ZiyaretiTürk Polis Teşkilatı’nın 171. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında İslahiye Meslek Yüksekokulu İslahiye İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş’ı makamında ziyaret ettiTürk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. H. Ahmet Deveci, Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. İ. Halil Korkmaz ve Yüksekokul Sekreteri Bilal Erdoğan ile bir grup Yüksekokul öğrencisi İslahiye İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş’ı makamında ziyaret etti.
 • 17:09İslahiye Myo'dan Fidan Dikme Etkinliğiİslahiye Myo'dan Fidan Dikme EtkinliğiGaziantep Üniversitesi İslahiye yerleşkesine yeni taşınan, İslahiye Meslek Yüksekokulu İdari personeli ve öğrencilerle birlikte fidan dikimi etkinliği yapıldı.
 • 16:35İslahiye Myo'dan Fidan Dikme Etkinliğiİslahiye Myo'dan Fidan Dikme EtkinliğiGaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye yerleşkesine yeni taşınan İslahiye Meslek Yüksekokulu İdari personel ve öğrencilerle fidan dikimi etkinliği yapıldı.
 • 21:0625 Aralık Darbeye Teşebbüs" DavasıFetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), "takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptığı ve şüphelilere kumpas kurarak darbeye teşebbüs ettiği" iddiasıyla aralarında firari sanık Fetullah Gülen ile eski emniyet müdürü Yakub Saygılı'nın da bulunduğu 7'si tutuklu, 69 sanığın yargılandığı davanın, bir sonraki duruşması yarın yapılacak.
 • 11:41İslahiye Myo'da Tüketici Haftasında Tüketici Semineriİslahiye Myo'da Tüketici Haftasında Tüketici SemineriGaziantep Üniversitesi(GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu’nun 2015-2016 Akademik yılı ‘Toplumsal Duyarlılık Projeleri’ dersi kapsamında personel ve öğrencilere tüketici semineri15-21 Mart Tüketici Haftası nedeniyle öğrencilerde tüketici bilincinin geliştirilmesi amacıyla İslahiye Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda düzenlenen seminere Proje Koordinatörü Uzm. Bilal Erdoğan konuşmacı olarak katıldı.
 • 15:42CHP, Bilal Erdoğan'a 20 Bin TL Tazminat ÖdeyecekCHP, Bilal Erdoğan'a 20 Bin TL Tazminat ÖdeyecekCumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın CHP Genel Merkezi'ne açtığı "pankart" davasında CHP, 20 bin TL tazminata mahkum oldu.
 • 12:57Bilal Erdoğan'ın İstişare Kurulu Üyesi Olduğu Tügva'ya İcra TakibiBilal Erdoğan'ın İstişare Kurulu Üyesi Olduğu Tügva'ya İcra TakibiTürkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) Eskişehir’deki öğrenci yurdu icralık oldu.
 • 16:46AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: Sayın Erdoğan, Musa Kardeşimize Atatürk'ü Hatırlatıyor;...Meclis Genel Kurulu'nda Cumhurbaşkanlığı bütçesi görüşülürken Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla ilgili Musa Çam'ın söylediği sözlerin ardından AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Sayın Erdoğan bu ateşli Musa kardeşimize Atatürk'ü hatırlatıyor.
 • 15:26CHP Eski Milletvekiline 'Erdoğan'a Hakaret' Gerekçesiyle DavaChp İzmir eski Milletvekili Oğuz Oyan hakkında, Sol gazetesinde kaleme aldığı makale ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan'a "hakaret" ettiği gerekçesiyle 4 yıl 8 aya hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 15:12Eski Milletvekili Oyan'a Cumhurbaşkanına Hakaretten DavaEski CHP milletvekili Oğuz Oyan hakkında, başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla 4 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 15:02CHP İl Başkanına Pankart CezasıCHP Kırşehir İl Başkanlığı binasına asılan pankartta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, iş adamı Rıza Sarraf ve bazı eski bakanlara hakaret edildiği gerekçesiyle hakkında dava açılan İl Başkanı Yılmaz Zengin'e 2 bin 180 lira adli para cezası verildi.
 • 12:09Can Dündar'ın Hakaret ve Gizliliği İhlal DavasıCumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'ın, kaleme aldığı bir yazı dizisinde, o dönem başbakan olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan ile bazı iş adamlarına hakaret ettiği ve takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasının gizliliğini ihlal ettiği iddiasıyla yargılanmasına devam edildi.
 • 21:02Esenler'de Bilal Erdoğan'ın da Katılımıyla Gençlik Külliyesi'nin Temeli AtıldıEsenler'de Bilal Erdoğan'ın da Katılımıyla Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı* Esenler Tekstilkent TÜGVA Gençlik Külliyesi'nin temeli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bilal Erdoğan'ın da katıldığı törenle atıldı.
 • 20:40Esenler'de Bilal Erdoğan'ın da Katılımıyla Gençlik Külliyesi'nin Temeli AtıldıEsenler'de Bilal Erdoğan'ın da Katılımıyla Gençlik Külliyesi'nin Temeli AtıldıEsenler tekstilkent TÜGVA Gençlik Külliyesi'nin temeli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bilal Erdoğan'ın da katıldığı törenle atıldı.
 • 20:23Tügva Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı - İstanbulTügva Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı - İstanbulGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Temel atma dolayısıyla düzenlenen tören İstanbul Valisi Vasip Şahin'in konuşması Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin konuşması TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın konuşması Temel atma töreni - Esenler Belediyesi ve TÜGVA'nın katkılarıyla hizmete girecek külliyede, 5 bin kişi kapasiteli bir caminin yanı sıra 210 kişi kapasiteli 2 öğrenci yurdu, Kuran kursu, spor salonları ve aşevi bulunacak Esenler Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) katkılarıyla hizmete girecek olan TÜGVA Esenler Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin temeli atıldı.
 • 20:07Bilal Erdoğan'dan Teröre Karşı Birlik MesajıBilal Erdoğan'dan Teröre Karşı Birlik MesajıTÜGVA Gençlik Külliyesi’nin temel atma törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, terörü lanetleyerek, "İkiliklere müsaade etmezsek ben inanıyorum ki bu topraklardaki Müslüman millet, yine bu mücadeleden alnının akıyla, başarıyla sıyrılıp çıkacaktır.
 • 19:52Tügva Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin Temeli AtıldıEsenler Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) katkılarıyla hizmete girecek olan TÜGVA Esenler Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin temeli atıldı.
 • 19:43Bilal Erdoğan'ın İtalyan Avukatından AçıklamaROMA (AA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın İtalyan avukatı Giovanni Trombini, şikayet üzerine müvekkili hakkında açılan soruşturmanın temelsiz iddialara dayandığını ve Erdoğan'ın tüm mali hareketlerinin şeffaf ve yasal olduğunu bildirdi.