SON DAKİKA BİLAL ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Bilal Erdoğan Haberleri

 • 13 Nisan 2017 16:20 Bağcılar Öncü Kadınlar Buluşması Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Çanakkale geçilmez" dedirten irade ne ise 15 Temmuz'da aynı şuurun ayağa kalktığını belirterek, "Şimdi 15 Temmuz'u kurumsallaştırmak için 16 Nisan'da sandık başına gideceğiz.
 • 13 Nisan 2017 10:58 Bilal Erdoğan 2 Bin 23 Genci Bilal Erdoğan 2 Bin 23 Genci "Diriliş Gezisi"Ne Uğurladı Bilal Erdoğan 2 bin 23 genci "Diriliş Gezisi"ne uğurladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan: "15 Temmuzla hesaplaşmamız için darbeci zihniyetlerin ve darbecilerin, dikta heveslilerinin yazdığı anayasalarla hesaplaşmamız gerekmez mi?" Geçler, Esenler Belediye Başkanı M.
 • 12 Nisan 2017 10:28 İbrahim Öztek: İbrahim Öztek: "Bilal Erdoğan'ı Aramızda Görmek İsteriz" - İbrahim Öztek: "Bilal Erdoğan'ı aramızda görmek isteriz"İSTANBUL - Dünya Aba Güreşi Federasyonu Başkanı İbrahim Öztek, Bilal Erdoğan'ın geleneksel sporlara olan ilgisine dikkat çekerek, "Umarım Sayın Bilal Erdoğan bizden de haberdar olur ve bu yıl 8.
 • 12 Nisan 2017 09:37 İbrahim Öztek: İbrahim Öztek: "Bilal Erdoğan'ı Aramızda Görmek İsteriz" Dünya Aba Güreşi Federasyonu Başkanı İbrahim Öztek, Bilal Erdoğan’ın geleneksel sporlara olan ilgisine dikkat çekerek, “Umarım Sayın Bilal Erdoğan bizden de haberdar olur ve bu yıl 8.’sini düzenleyeceğimiz şampiyonaya katılır” dedi.
 • 11 Nisan 2017 17:13 Tügva Fatih Ilçe Temsilcilik Binası Açıldı Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine ilişkin, "Büyük resim itibariyle yapılmak istenen, eski sistemde halkın iradesi ile yönetim arasına giren koalisyon, bürokratik vesayet, medya ve sermaye sahipleri, darbeciler...
 • 11 Nisan 2017 03:06 Bilal Erdoğan: Bilal Erdoğan: "Yasama Ile Yürütme Arasındaki Çizgiler, Daha Belirgin Bir Hale Gelecek" Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, 16 Nisan'ın yapacağı reformlardan en büyüğünün muhalefeti de Türkiye'ye hizmet eden bir muhalefet haline getirmesi olacağını belirterek, "Onun için 16 Nisan, 1950, 2002 seçimlerinden de hayati.
 • 11 Nisan 2017 02:53 Bilal Erdoğan: Bilal Erdoğan: " Bu Sistemde Kaybeden Bürokratik Oligarşi Olacak, Kazanan Millet Olacak" Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, 16 Nisan'ın yapacağı reformlardan en büyüğünün muhalefeti de Türkiye'ye hizmet eden bir muhalefet haline getirmesi olacağını belirterek, "Onun için 16 Nisan, 1950, 2002 seçimlerinden de hayati.
 • 11 Nisan 2017 02:39 Bilal Erdoğan: Bilal Erdoğan: "Türk Milleti Bağımsızlığa Aşık Bir Millet" Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, 16 Nisan'ın yapacağı reformlardan en büyüğünün muhalefeti de Türkiye'ye hizmet eden bir muhalefet haline getirmesi olacağını belirterek, "Onun için 16 Nisan, 1950, 2002 seçimlerinden de hayati.
 • 11 Nisan 2017 01:38 Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve İş Dünyasının Kazanımları Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve İş Dünyasının Kazanımları" Programı Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, 16 Nisan'ın yapacağı reformlardan en büyüğünün muhalefeti de Türkiye'ye hizmet eden bir muhalefet haline getirmesi olacağını belirterek, "Onun için 16 Nisan, 1950, 2002 seçimlerinden de hayati.
 • 11 Nisan 2017 01:13 Bilal Erdoğan: Bilal Erdoğan: "Bu Değişikliği Recep Tayyip Erdoğan Varken Yaptık Yaptık" Bilal Erdoğan: "Bu değişikliği Recep Tayyip Erdoğan varken yaptık yaptık" "Anayasa değişikliği Tayyip Erdoğan'dan sonra Türkiye yapabilir mi?
 • 11 Nisan 2017 00:45 Bilal Erdoğan: Bilal Erdoğan: "Bu Değişikliği Recep Tayyip Erdoğan Varken Yaptık Yaptık" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, 15 Temmuz’un yönetim sistemini düzenleyen, toparlayan anayasal bir değişikliği kaçınılmaz ve gerekli hale getirdiğini belirterek, “Bu değişikliği Recep Tayyip Erdoğan varken yaptık yaptık, bu değişiklik Tayyip Erdoğan sonrası için lazım.
 • 10 Nisan 2017 13:08 Bilal Erdoğan, Babası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Ulubatlı Hasan'a Benzetti Bilal Erdoğan, Babası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Ulubatlı Hasan'a Benzetti Bilal Erdoğan, babası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Ulubatlı Hasan'a benzetti Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan: "Biz bu düşmanı bir daha denize dökmezsek bize yaşamak helal olmasın"AĞRI - Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Cumhurbaşkanı Recep...
 • 09 Nisan 2017 23:10 Tügva Yüksek Istişare Kurulu Üyesi Erdoğan Tügva Yüksek Istişare Kurulu Üyesi Erdoğan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, halk oylamasına ilişkin, "Bugüne kadar Doğu ve Güneydoğu bölgemizde bu milleti bölmek isteyenler, bu milletin inancına saygı duymayanlar işte Türkiye'yi zayıflatmak isteyenler tarafından desteklendi.
 • 09 Nisan 2017 21:41 Anayasa Değişikliği Erdoğan'ın En Değerli Miraslarından Biri Olacak Anayasa Değişikliği Erdoğan'ın En Değerli Miraslarından Biri Olacak" Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, halk oylamasına sunulacak anayasa değişikliği ile Türkiye'nin çok daha iddialı olacağını belirterek, "Benim kanaatim bu halk oylaması, bu Anayasa değişikliği Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'ye bıraktığı en değerli ve...
 • 09 Nisan 2017 20:54 Tügva Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Erdoğan Açıklaması Tügva Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Erdoğan Açıklaması Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, halk oylamasına ilişkin, "Bugüne kadar Doğu ve Güneydoğu bölgemizde bu milleti bölmek isteyenler, bu milletin inancına saygı duymayanlar işte Türkiye'yi zayıflatmak isteyenler tarafından desteklendi.
 • 09 Nisan 2017 20:46 Babasını Ulubatlı Hasan'a Benzetti Babasını Ulubatlı Hasan'a Benzetti Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, "Bu millet Çanakkale'de nasıl bu yurdun düşmanlarını bu kardeş milletin düşmanlarını yendiyse 15 Temmuz'da da onları mağlubiyete uğrattı.
 • 09 Nisan 2017 20:36 Bilal Erdoğan: Bilal Erdoğan: "Tayyip Erdoğan Ulubatlı Hasan Gibi" Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, babası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ilişkin, ”Bu millet Çanakkale’de nasıl bu yurdun düşmanlarını bu kardeş milletin düşmanlarını yendiyse 15 Temmuz’da da...
 • 09 Nisan 2017 19:07 Anayasa Değişikliği Erdoğan'ın En Değerli Miraslarından Biri Olacak Anayasa Değişikliği Erdoğan'ın En Değerli Miraslarından Biri Olacak" Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, halk oylamasına sunulacak anayasa değişikliği ile Türkiye'nin çok daha iddialı olacağını belirterek, "Benim kanaatim bu halk oylaması, bu Anayasa değişikliği Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'ye bıraktığı en değerli ve...
 • 09 Nisan 2017 17:06 Tügva Yüksek Istişare Kurulu Üyesi Erdoğan: Tügva Yüksek Istişare Kurulu Üyesi Erdoğan: "Millet, Kuklacıyı Gördü" Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, halk oylamasına ilişkin "16 Nisan'dan sonra güçlü bir 'evet' çıkarsa moral tamamen bizi bölmek isteyenlerin aleyhine dönecek.
 • 09 Nisan 2017 00:04 Dha Yurt Bülteni - 14 Dha Yurt Bülteni - 14 Bilal Erdoğan'dan Adana'daki kazada yaralananlara ziyaret (2)TÜGVA ŞUBESİNİ AÇTICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Mersin'de Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) şubesini açılışını yaptı.
 • 08 Nisan 2017 20:20 Bilal Erdoğan, Mersin'de Mehterle Yürüdü Bilal Erdoğan, Mersin'de Mehterle Yürüdü Bilal Erdoğan, Mersin'de mehterle yürüdü TÜGVA Mersin İl Temsilciliği binasının açılışı için Mersin'e gelen Bilal Erdoğan, açılışın ardından Adnan Menderes Bulvarı'nda gençlerle kol kola girerek 'Türkiye İçin Evet Yürüyüşü' yaptıMERSİN - Türkiye Gençlik Vakfı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi...
 • 08 Nisan 2017 19:27 Bilal Erdoğan'dan Adana'daki Kazada Yaralananlara Ziyaret (2) Bilal Erdoğan'dan Adana'daki Kazada Yaralananlara Ziyaret (2) TÜGVA ŞUBESİNİ AÇTICumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Mersin'de Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) şubesini açılışını yaptı.
 • 08 Nisan 2017 18:12 Bilal Erdoğan, Mersin'de Mehterle Yürüdü Bilal Erdoğan, Mersin'de Mehterle Yürüdü Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Mersin’e gelerek, Türkiye’de eş zamanlı olarak tüm illerde gerçekleştirilen ‘Türkiye İçin Evet Yürüyüşü’ne katıldı.
 • 08 Nisan 2017 18:11 Tügva Mersin İl Temsilciliği Binası Açıldı Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Mersin İl Temsilciliği binası, TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın katılımıyla açıldı.
 • 08 Nisan 2017 16:53 Tügva Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Erdoğan Açıklaması Tügva Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Erdoğan Açıklaması Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Şimdi bu milleti denize dökmekten bahsedenler, 'emperyalizmle savaşıyoruz' kisvesi altında bu milleti denize dökmek isteyenler, o zaman siz niye Avrupa'da bu emperyalistlerle kol kola 'hayır' kampanyası yapıyorsunuz,...