SON DAKİKA BİLAL ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Bilal Erdoğan Haberleri

 • 13:07Türgev İddiaları Meclis'e TaşındıCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, İçişleri Bakanı’nın cevaplaması istemiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın yönetim kurulu üyesi olduğu TÜRGEV hakkında soru önergesi verdi.
 • 12:29Veli Ağbaba: Asıl Paralel, AKP'nin Rüşvet Aracı Türgev'dirCHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin Bilal Erdoğan'ın yönetim kurulunda olduğu TÜRGEV ile proje ortağı olmasına ilişkin “Hep paralel yapı diyorlar ya aslında hükümetin paraleli TÜRGEV’dir. TÜRGEV valileri toplantıya çağırabiliyor.
 • 12:01Hacettepe Teknokent Konukevi de Türgev'e Verilecek İddiasıCHP Grup Başkanvekili ve Ankara Milletvekili Levent Gök, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın, öğrencilerin kullanımına açıldığı gerekçesiyle ruhsatını iptal ederek inşaatını mühürlediği Hacettepe Teknokent Konukevi’nin, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın yönetim kurulunda olduğu TÜRGEV’e verilip verilmeyeceğini sordu.
 • 14:34Bilal Erdoğan Ok AttıBilal Erdoğan Ok AttıTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, katıldığı Biga okçuluk festivalinde, ok attı.
 • 12:29Bilal Erdoğan Biga'da Okçuluk Festivaline KatıldıBilal Erdoğan Biga'da Okçuluk Festivaline KatıldıTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Çanakkale’nin Biga ilçesinde düzenlenen okçuluk festivaline katıldı.
 • 11:09Bilal Erdoğan Darende'deBilal Erdoğan Darende'deCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Malatya'nın Darende ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 17:01Bilal Erdoğan: Bilal Erdoğan: "Viyana'da da Türken Vakfı Kurulacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eyüp Sultan Camisinden görüntüler- Bilal Erdoğan'ın camiden çıkışı ve vatandaşlarla sohbeti- Erdoğan'ın, TÜRGEV yurdunda incelemelerde bulunması- Bilal Erdoğan'ın konuşmaları- Bir esnafın daveti üzerine lokantaya giderek ikram edilen ayranı içmesi TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan: - "Hedefimiz gençlerimizin özgüvenli geleceğe yürümesi, çok daha büyük işler yapacak cesareti kendinde görmesi. Bunun için bizim sivil toplumumuza düşen, onlara bu olanakları sağlamak, bu imkanları tanımak.
 • 15:39AK Parti İl Başkanından Türgev'e Mesajlı DestekAK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyüp Özkeçeci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın da yönetim kurulunda yer aldığı yaptığı TÜRGEV'e cep telefonu mesajıyla öğrenci toplamaya çalıştı.
 • 19:32Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi: Bilal ve Sümeyye Erdoğan'ı Daeş'le İlişkili Göstermeye Çalışan...Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamada, Bilal ve Sümeyye Erdoğan'ın DAEŞ ile ilişkili olduğu yönündeki iddilar yalanlanarak; 'Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı, oğlu Bilal Erdoğan'ı ve kızı Sümeyye Erdoğan'ı, DAEŞ ile ilişkili göstermeye çalışan ve son günlerde ahlaksızca piyasaya sürülen mesnetsiz iddialar da, Türkiye'ye karşı yürütülen karalama kampanyasının bir parçası olup tümüyle yalandır' denildi.
 • 16:20Cumhurbaşkanlığı'ndan, Erdoğan ve Çocukları Hakkındaki İddialara Sert TepkiCumhurbaşkanlığı'ndan, Erdoğan ve Çocukları Hakkındaki İddialara Sert TepkiYapılan açıklamada; Recep Tayyip Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan'ı IŞİD ile ilişkili göstermeye çalışan iddiaların tümüyle yalan olduğu vurgulandı.
 • 14:44Gazeteciye Rüşvet Tweeti SoruşturmasıTHY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı’nın şikayeti üzerine gazeteci Tuğba Tekerek’e attığı bir tweet nedeniyle soruşturma açıldı.
 • 09:48Bilal Erdoğan, Karikatürist Yazarlığı YapmışBilal Erdoğan, Karikatürist Yazarlığı YapmışBilal Erdoğan, katıldığı açılışta kısa bir dönem karikatürist yazarlığı yaptığını belirterek, "Bunu kimse bilmiyor. Çok kısa bir süre de olsa yazdığım bir mecradır." dedi.
 • 13:09Bilal Erdoğan: Cumhuriyet Tarihinde Müslümanlar İçin Talihsiz Dönemler OlduBilal Erdoğan: Cumhuriyet Tarihinde Müslümanlar İçin Talihsiz Dönemler OlduKocaeli'de cami açılışına katılan Bilal Erdoğan, "Cumhuriyet tarihinde Müslümanlar için talihsiz zaman oldu. 20 bin cami ve vakıf satıldı. Artık bunlar olmasın. dedi.
 • 14:34Bilal Erdoğan da Oyunu KullandıBilal Erdoğan da Oyunu KullandıCumhurbaşkanı recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ve ağabeyi Mustafa Erdoğan da oylarını kullandı.
 • 14:06Bilal Erdoğan Oyunu KullandıBilal Erdoğan Oyunu KullandıBilal Erdoğan'ın, oyunu kullanması İSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, oyunu Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulunda kullandı.
 • 12:30Bilal Erdoğan ve Eşi Oyunu KullandıBilal Erdoğan ve Eşi Oyunu KullandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan ve eşi, Üsküdar Saffet Çebi Ortaokulu'na gelerek oyunu kullandı.
 • 20:20Bilal Erdoğan, Gençlerle Yerli İha'ları İncelediCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Türkiye'nin kendi geliştirdiği insansız hava aracının savunma sanayisindeki başarı örneklerinden biri olduğunu belirterek, bu teknolojilerin sürdürülebilirliğinin gençlerin bu konuda teşvik edilmesine bağlı olduğunu kaydetti.
 • 19:26Bilal Erdoğan, Bir Grup Öğrenciyle İnsansız Hava Araçlarını İncelediBilal Erdoğan, Bir Grup Öğrenciyle İnsansız Hava Araçlarını İncelediBilal Erdoğan'ın İnsansız hava araçlarıyla ilgili bilgi alması- Bilal Erdoğan'ın konuşması- İnsansız hava aracının içeriden ve dışarıdan görüntüleri Bilal Erdoğan, Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi'nden bir grup öğrenciyle, Baykar Makine tarafından yapılan İnsansız hava araçlarını inceledi.
 • 19:03Genel Seçime DoğruTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, muhalefet partilerinin seçimden sonra koalisyon vadettiğini belirterek, "Diyorlar ki, (Biz AK Parti'yi yenersek, üçümüz koalisyon yapacağız, Türkiye'yi yine 90'ların, koalisyon karanlıklarına, ekonomik krizlerine, perişanlığa, enflasyona geri götüreceğiz)" dedi.
 • 14:50Oyuncu Barış Atay'a Erdoğan'a Hakaretten MahkumiyetOyuncu Barış Atay'a Erdoğan'a Hakaretten MahkumiyetErdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle yargılandığı davada 7 bin 80 lira para cezasına çarptırılan oyuncu Barış Atay, Bilal Erdoğan'a hakaret suçlamasından ise beraat etti.
 • 13:09TİB İddianamesi Kabul Edildi! Erdoğan ve Oğlu Arasındaki Ses Kaydı MontajTİB İddianamesi Kabul Edildi! Erdoğan ve Oğlu Arasındaki Ses Kaydı MontajTİB iddianamesinde Erdoğan'ın telefonların 16 kez, Davutoğlu telefonlarının 14 kez dinlendiği, Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan arasındaki kaydın ise "montaj olduğu" belirtildi.
 • 02:44Türgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan, Gaziantep'teTürgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan, Gaziantep'teGörüntü Dökümü: - Erdoğan'ın esnaf ziyareti- Erdoğan'ın vatandaşlarla sohbeti ve karanfil dağıtması- Erdoğan'ın parti bürosunda havi fişekli karşılanması ve yoğun bir kalabalık gurupla parti bürosuna gelişi- Erdoğan'ın konuşması Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Biz nice Cumhuriyet dönemi hükümetleri gördük ki yanlarına, arkalarına, sermayeyi aldılar, medya patronlarını, ABD'yi Avrupayı aldılar.
 • 15:35Kahramanmaraş Bilal Erdoğan: Geleneksel Sporlarımız Birer Terbiye KurumudurKahramanmaraş Bilal Erdoğan: Geleneksel Sporlarımız Birer Terbiye KurumudurCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesi'nde düzenlenen 'Uluslararası Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Oyunları Festivali'nde kaftan giyip ok attı.
 • 14:35Bilal Erdoğan, Kaftan Giyip Ok AttıBilal Erdoğan, Kaftan Giyip Ok AttıCumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesi'nde düzenlenen festivalde kaftan giyip ok attı.
 • 14:34Bilal Erdoğan Kaftan Giyip Ok AttıBilal Erdoğan Kaftan Giyip Ok AttıKahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde, bu yıl ilk kez düzenlenen Uluslararası Avasım Türk Oyunları Festivali'ne katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, kaftan giyip ok attı.
 • 13:44Bilal Erdoğan Kahramanmaraş'ta Ok AttıBilal Erdoğan Kahramanmaraş'ta Ok AttıCumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, 1. Uluslararası Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Oyunları Festivali’nde attığı ok ile festivalin startını verdi.
 • 02:26Bilal Erdoğan, 'Fetih Şöleni' İçin Hazırlanan Alanı Teftiş EttiBilal Erdoğan, 'Fetih Şöleni' İçin Hazırlanan Alanı Teftiş EttiBilal Erdoğan, Yenikapı meydanı'nda Erdoğan ve Davutoğlu'nun katılımıyla kutlanacak 'Fetih Şöleni' öncesinde, geceyarısı miting alanına gelerek hazırlıkları takip etti.
 • 16:54Bilal Erdoğan'ın Açılışını Yapacağı Program İptal EdildiBilal Erdoğan'ın Açılışını Yapacağı Program İptal EdildiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın katılımıyla düzenlenecek olan Türkiye Gençlik Vakfı Siirt temsilcilik binasının açılış programı iptal edildi.
 • 16:29Bilal Erdoğan Batman'da Bazı Stk Temsilcileriyle Bir Araya GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya gelmek üzere Batman’a geldi.
 • 15:55Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğlu Bilal ErdoğanCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğlu Bilal ErdoğanGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın açıklamaları - Sivil toplum kuruluşu temsilcileri tarafından karşılanması- Detaylar TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan: - "Çözüm Süreci ile bölgede çok büyük bir mesafe alınması sağlanmış ancak maalesef siyaseti, siyaset olarak yapamayan, kontrolleri başkalarının elinde olan kesimler, bu süreci her zaman aksattılar, sekteye uğrattılar" Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Çözüm Süreci ile bölgede çok büyük bir mesafe alınması sağlanmış ancak maalesef siyaseti, siyaset olarak yapamayan, kontrolleri başkalarının elinde olan kesimler, bu süreci her zaman aksattılar, sekteye uğrattılar" dedi.
 • 12:59Zekeriya Öz'ün Davalarına Bilal Erdoğan ve Abdullah Kadı'nın Davaları da EklendiZekeriya Öz'ün Davalarına Bilal Erdoğan ve Abdullah Kadı'nın Davaları da EklendiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a twitter'dan hakarette bulunduğu gerekçesiyle, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu kararıyla Cumhuriyet Savcılığı görevinden ihraç edilen Zekeriya Öz hakkındaki davaya, Necmettin Bilal Erdoğan ve Yassen Abdullah Kadı'nın açtığı dava da eklendi.
 • 23:42Bilal Erdoğan, Tügva Şırnak Temsilciliği Açılışına KatıldıBilal Erdoğan, Tügva Şırnak Temsilciliği Açılışına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TÜGVA Şırnak Temsilciliği açılışı- Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın konuşması- Şırnak Valisi Ali İhsan Su TÜGVA Şırnak Temsilciliği açılışı- TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan: - "Geçmişimizi bilmeden, kültür coğrafyamızı tarihi birikimimizi tanımadan, içselleştirmeden geleceğimizi sağlıklı ve doğru bir şekilde inşa etmemiz mümkün değil" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu ve Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "Geçmişimizi bilmeden, kültür coğrafyamızı tarihi birikimimizi tanımadan, içselleştirmeden geleceğimizi sağlıklı ve doğru bir şekilde inşa etmemiz mümkün değil" dedi.
 • 22:35Bilal Erdoğan, Şırnak'ta Türgev Temsilciliğinin Açılışını YaptıBilal Erdoğan, Şırnak'ta Türgev Temsilciliğinin Açılışını YaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, vakfın Şırnak temsilciliğinin açılışını yaptı.
 • 22:30Şırnak Bilal Erdoğan, Şırnak'ta Türgev'in Temsilcilik Açılışı YaptıŞırnak Bilal Erdoğan, Şırnak'ta Türgev'in Temsilcilik Açılışı YaptıBilal Erdoğan, Şırnak'ta TÜRGEV'in temsilcilik açılışı yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, vakfın Şırnak temsilciliğinin açılışını yaptı.
 • 22:10Bilal Erdoğan, Tügva Şırnak Şubesi'nin Açılışını YaptıBilal Erdoğan, Tügva Şırnak Şubesi'nin Açılışını YaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Şırnak’ta Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Şırnak Şubesi’nin açılışını yaptı.
 • 17:47Bilal Erdoğan Hakkari'deBilal Erdoğan Hakkari'deHAKKARİ (İHA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan’ın katılımıyla 3. Uluslararası Fatih Kupası Okçuluk Yarışmasının startı Hakkari’de verildi.
 • 17:15Bilal Erdoğan, Hakkari'deki Tarihi Medresede Ok Atışı YaptıBilal Erdoğan, Hakkari'deki Tarihi Medresede Ok Atışı YaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Hakkari'deki tarihi Meydan Medresesi'nde düzenlenen 3'üncü Fetih Kupası'nın için düzenlenen basın toplantısına katıldı.
 • 14:54Bilal Erdoğan Yüksekova'daBilal Erdoğan Yüksekova'daYüksekova'da dün Erdoğan ve Davutoğlu tarafından açılışı yapılan Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanının bugünkü konuğu Bilal Erdoğan oldu.
 • 22:05Bilal Erdoğan, Malatya'da Esnafı Ziyaret EttiBilal Erdoğan, Malatya'da Esnafı Ziyaret EttiYönetim Kurulu üyesi olduğu TÜRGEV’in Malatya’daki bazı toplantılarına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, kentte esnafları da ziyaret ederek sohbet eti.
 • 21:44Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğlu Bilal Erdoğan Malatya'daCumhurbaşkanı Erdoğan'ın Oğlu Bilal Erdoğan Malatya'daTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Malatya’da Yeni Türkiye ve Asım’ın nesli konferansında gençlerle bir araya geldi.
 • 19:46Bilal Erdoğan, Ak Partililerle Esnaf Ziyaretleri YaptıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Malatya’da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık ve AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı ile birlikte esnafı gezdi.
 • 18:27Türgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan: Türgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan: "Türkiye'nin Önü Açık"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Toplantı salonundan görüntüler- Bilal Erdoğan ve protokol üyelerinden görüntüler- Bilal Erdoğan'ın konuşmaları TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan: - "İnanıyorum ki Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun önderliğinde inşallah Türkiye'nin önü açık. Türkiye huzurumuzu, birliğimizi bozmaya çalışan bütün fitne fesat odaklarının oyunlarını bozmaya yetecek güce sahip bir sosyal feraset sahibi halkın ülkesidir" Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "İnanıyorum ki Cumhurbaşkanlığımızın liderliğinde, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun önderliğinde inşallah Türkiye'nin önü açık. Türkiye huzurumuzu, birliğimizi bozmaya çalışan bütün fitne fesat odaklarının oyunlarını bozmaya yetecek güce sahip bir sosyal feraset sahibi halkın ülkesidir" dedi.
 • 16:36Türgev Malatya'da Stk'larla BuluştuTürgev Malatya'da Stk'larla BuluştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Necmeddin Bilal Erdoğan’ın da yönetim kurulu üyesi olduğu Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV), Malatya’da sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi.
 • 16:58Bilal Erdoğan, Kastamonu'da Ziyaretlerde BulunduBilal Erdoğan, Kastamonu'da Ziyaretlerde BulunduTürkiye gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Kastamonu'da ziyaretlerde bulundu.
 • 15:03Bilal Erdoğan, Kastamonu'ya GeldiBilal Erdoğan, Kastamonu'ya GeldiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Kastamonu’ya geldi.
 • 14:37Türgev Yönetim Kurulu Üyesi Erdoğan AçıklamasıTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Mısır vatandaşlığı iddialarına ilişkin haberlerin "yalan ve iftiradan ibaret" olduğunu belirterek, "Sözde haberlerde iddia edildiği gibi ne Mısır vatandaşıyım ne de herhangi bir ülkeye kaçtım. Bu durum resmi kayıtlarla da sabittir" açıklamasını yaptı.
 • 22:16Genel Seçime Doğru - Bilal Erdoğan (1)Genel Seçime Doğru - Bilal Erdoğan (1).GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ- Bilal Erdoğan ve heyete karşılama- Bigaspor forması hediye edilmesi- Vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirilmesi- Bülent Turan konuşma- Bilal Erdoğan konuşma . Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, "Dünyanın birçok yerinde bulundum. Dünyada sadece Türk milletleri, Türk halkları değil, sadece Müslüman milletler, Müslüman halklar değil, tüm mazlum halkların tek umudu şu anda Türkiye haline gelmiş durumda" dedi.
 • 21:55Genel Seçime Doğru - Bilal Erdoğan (2)Genel Seçime Doğru - Bilal Erdoğan (2)Bilal Erdoğan açılış- Bilal Erdoğan konuşma Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, "Dünyanın birçok yerinde bulundum. Dünyada sadece Türk milletleri, Türk halkları değil, sadece Müslüman milletler, Müslüman halklar değil, tüm mazlum halkların tek umudu şu anda Türkiye haline gelmiş durumda" dedi.
 • 20:25Bilal Erdoğan, Çanakkale Ziyaretinde Kur'an-ı Kerim OkuduBilal Erdoğan, Çanakkale Ziyaretinde Kur'an-ı Kerim OkuduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, eğitim ve STK çalışmaları için geldiği Çanakkale’nin Biga ilçesinde, İlim Yayma Cemiyetinin toplantısına katıldı.
 • 20:06Çanakkale - Bilal Erdoğan; 'Başkanlık Sistemi, Tayyip Erdoğan Varken Değil, Yokken İhtiyacımız Olan...Çanakkale - Bilal Erdoğan; 'Başkanlık Sistemi, Tayyip Erdoğan Varken Değil, Yokken İhtiyacımız Olan...Bilal Erdoğan; 'Başkanlık sistemi, Tayyip Erdoğan varken değil, yokken ihtiyacımız olan bir sistem' Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, başkanlık sisteminin koalisyonsuz sistem olduğunu söyleyerek, "Başkanlık sistemi, Tayyip Erdoğan varken değil, Tayyip Erdoğan yokken ihtiyacımız olan bir sistem" dedi.