SON DAKİKA BİLAL ERDOĞAN HABERLERİ

Son Dakika Bilal Erdoğan Haberleri

 • 02:14 Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da Haber-Kamera: Hüseyin ASLIYÜCE / İSTANBUL DHACumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan, Oğlu Bilal Erdoğan ve beraberindeki heyet ile yurtdışı gezilerini tamamlayarak Zagrep'ten İstanbul'a geldi.
 • 17:29 Dündar Fined For 'İnsulting' Erdoğan The editor-in-chief of the daily Cumhuriyet, Can Dündar, was fined 28,650 Turkish Liras for "insulting" then-Prime Minister Recep Tayyip Erdoğan, his son Bilal Erdoğan and seven others, a court ruled on April 25.
 • 17:01 Güncelleme - Can Dündar'ın Hakaret ve Gizliliği İhlal Davasında Karar Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, kaleme aldığı bir yazı dizisinde, o dönem başbakan olan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Yıldırım ve bazı iş adamlarına hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada, 28 bin 650 lira adli para cezasına çarptırıldı.
 • 16:10 17 - 25 Aralık 17 - 25 Aralık" Yazı Dizisine 28 Bin 650 TL Adli Para Cezası 25 Aralık soruşturmalarıyla ilgili köşe yazıları ve yazı dizisi nedeniyle "Gizliliği ihlal" ve "Hakaret" suçlarından yargılandığı dava karara bağlandı.
 • 15:30 Can Dündar'ın "Hakaret ve Gizliliği İhlal Davasında Karar Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, kaleme aldığı bir yazı dizisinde, o dönem başbakan olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan ile bazı iş adamlarına hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı davada, bu suçtan 28 bin 650 lira adli para cezasına çarptırıldı.
 • 17:52 İslahiye Myo'dan Polis Günü Ziyareti İslahiye Myo'dan Polis Günü Ziyareti Türk Polis Teşkilatı’nın 171. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında İslahiye Meslek Yüksekokulu İslahiye İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş’ı makamında ziyaret ettiTürk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. H. Ahmet Deveci, Yüksekokul Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. İ. Halil Korkmaz ve Yüksekokul Sekreteri Bilal Erdoğan ile bir grup Yüksekokul öğrencisi İslahiye İlçe Emniyet Müdürü Bedrettin Sarıtaş’ı makamında ziyaret etti.
 • 17:09 İslahiye Myo'dan Fidan Dikme Etkinliği İslahiye Myo'dan Fidan Dikme Etkinliği Gaziantep Üniversitesi İslahiye yerleşkesine yeni taşınan, İslahiye Meslek Yüksekokulu İdari personeli ve öğrencilerle birlikte fidan dikimi etkinliği yapıldı.
 • 16:35 İslahiye Myo'dan Fidan Dikme Etkinliği İslahiye Myo'dan Fidan Dikme Etkinliği Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İslahiye yerleşkesine yeni taşınan İslahiye Meslek Yüksekokulu İdari personel ve öğrencilerle fidan dikimi etkinliği yapıldı.
 • 21:06 25 Aralık Darbeye Teşebbüs" Davası Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'nın (FETÖ/PDY), "takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasında usulsüzlükler yaptığı ve şüphelilere kumpas kurarak darbeye teşebbüs ettiği" iddiasıyla aralarında firari sanık Fetullah Gülen ile eski emniyet müdürü Yakub Saygılı'nın da bulunduğu 7'si tutuklu, 69 sanığın yargılandığı davanın, bir sonraki duruşması yarın yapılacak.
 • 11:41 İslahiye Myo'da Tüketici Haftasında Tüketici Semineri İslahiye Myo'da Tüketici Haftasında Tüketici Semineri Gaziantep Üniversitesi(GAÜN) İslahiye Meslek Yüksekokulu’nun 2015-2016 Akademik yılı ‘Toplumsal Duyarlılık Projeleri’ dersi kapsamında personel ve öğrencilere tüketici semineri15-21 Mart Tüketici Haftası nedeniyle öğrencilerde tüketici bilincinin geliştirilmesi amacıyla İslahiye Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda düzenlenen seminere Proje Koordinatörü Uzm. Bilal Erdoğan konuşmacı olarak katıldı.
 • 15:42 CHP, Bilal Erdoğan'a 20 Bin TL Tazminat Ödeyecek CHP, Bilal Erdoğan'a 20 Bin TL Tazminat Ödeyecek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın CHP Genel Merkezi'ne açtığı "pankart" davasında CHP, 20 bin TL tazminata mahkum oldu.
 • 12:57 Bilal Erdoğan'ın İstişare Kurulu Üyesi Olduğu Tügva'ya İcra Takibi Bilal Erdoğan'ın İstişare Kurulu Üyesi Olduğu Tügva'ya İcra Takibi Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) Eskişehir’deki öğrenci yurdu icralık oldu.
 • 16:46 AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: Sayın Erdoğan, Musa Kardeşimize Atatürk'ü Hatırlatıyor;... Meclis Genel Kurulu'nda Cumhurbaşkanlığı bütçesi görüşülürken Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla ilgili Musa Çam'ın söylediği sözlerin ardından AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Sayın Erdoğan bu ateşli Musa kardeşimize Atatürk'ü hatırlatıyor.
 • 15:26 CHP Eski Milletvekiline 'Erdoğan'a Hakaret' Gerekçesiyle Dava Chp İzmir eski Milletvekili Oğuz Oyan hakkında, Sol gazetesinde kaleme aldığı makale ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan'a "hakaret" ettiği gerekçesiyle 4 yıl 8 aya hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 15:12 Eski Milletvekili Oyan'a Cumhurbaşkanına Hakaretten Dava Eski CHP milletvekili Oğuz Oyan hakkında, başbakanlığı döneminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu Bilal Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla 4 yıl 8 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
 • 15:02 CHP İl Başkanına Pankart Cezası CHP Kırşehir İl Başkanlığı binasına asılan pankartta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, iş adamı Rıza Sarraf ve bazı eski bakanlara hakaret edildiği gerekçesiyle hakkında dava açılan İl Başkanı Yılmaz Zengin'e 2 bin 180 lira adli para cezası verildi.
 • 12:09 Can Dündar'ın Hakaret ve Gizliliği İhlal Davası Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'ın, kaleme aldığı bir yazı dizisinde, o dönem başbakan olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan ile bazı iş adamlarına hakaret ettiği ve takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasının gizliliğini ihlal ettiği iddiasıyla yargılanmasına devam edildi.
 • 21:02 Esenler'de Bilal Erdoğan'ın da Katılımıyla Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı Esenler'de Bilal Erdoğan'ın da Katılımıyla Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı * Esenler Tekstilkent TÜGVA Gençlik Külliyesi'nin temeli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bilal Erdoğan'ın da katıldığı törenle atıldı.
 • 20:40 Esenler'de Bilal Erdoğan'ın da Katılımıyla Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı Esenler'de Bilal Erdoğan'ın da Katılımıyla Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı Esenler tekstilkent TÜGVA Gençlik Külliyesi'nin temeli, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bilal Erdoğan'ın da katıldığı törenle atıldı.
 • 20:23 Tügva Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı - İstanbul Tügva Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı - İstanbul GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Temel atma dolayısıyla düzenlenen tören İstanbul Valisi Vasip Şahin'in konuşması Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu'nun konuşması AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin konuşması TÜGVA Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan'ın konuşması Temel atma töreni - Esenler Belediyesi ve TÜGVA'nın katkılarıyla hizmete girecek külliyede, 5 bin kişi kapasiteli bir caminin yanı sıra 210 kişi kapasiteli 2 öğrenci yurdu, Kuran kursu, spor salonları ve aşevi bulunacak Esenler Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) katkılarıyla hizmete girecek olan TÜGVA Esenler Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin temeli atıldı.
 • 20:07 Bilal Erdoğan'dan Teröre Karşı Birlik Mesajı Bilal Erdoğan'dan Teröre Karşı Birlik Mesajı TÜGVA Gençlik Külliyesi’nin temel atma törenine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, terörü lanetleyerek, "İkiliklere müsaade etmezsek ben inanıyorum ki bu topraklardaki Müslüman millet, yine bu mücadeleden alnının akıyla, başarıyla sıyrılıp çıkacaktır.
 • 19:52 Tügva Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin Temeli Atıldı Esenler Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) katkılarıyla hizmete girecek olan TÜGVA Esenler Tekstilkent Gençlik Külliyesi'nin temeli atıldı.
 • 19:43 Bilal Erdoğan'ın İtalyan Avukatından Açıklama ROMA (AA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın İtalyan avukatı Giovanni Trombini, şikayet üzerine müvekkili hakkında açılan soruşturmanın temelsiz iddialara dayandığını ve Erdoğan'ın tüm mali hareketlerinin şeffaf ve yasal olduğunu bildirdi.
 • 14:32 Bursa - Bilal Erdoğan, İmam Hatip Mezunları Toplantısına Katıldı Bursa - Bilal Erdoğan, İmam Hatip Mezunları Toplantısına Katıldı Bilal Erdoğan, İmam Hatip mezunları toplantısına katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Bursa İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği'nin (BİHMED) toplantısına katıldı.
 • 13:54 Bilal Erdoğan, İmam Hatip Mezunları Toplantısına Katıldı Bilal Erdoğan, İmam Hatip Mezunları Toplantısına Katıldı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Bursa İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği'nin (BİHMED) toplantısına katıldı.
 • 17:27 CHP Parti Meclis Üyesine, 'Cumhurbaşkanına Hakaretten' Hapis Cezası CHP Parti Meclis Üyesine, 'Cumhurbaşkanına Hakaretten' Hapis Cezası Haber/ Kamera: Ümit TÜRK İstanbul / DHA CHP Parti Meclis Üyesi, avukat Sera Kadıgil, "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan 1 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı.
 • 17:18 Savunmasında Erdoğan'a Hakaret Gerekçesiyle Avukata 1 Yıl 9 Ay Hapis Cezası Savunmasında Erdoğan'a Hakaret Gerekçesiyle Avukata 1 Yıl 9 Ay Hapis Cezası Mahkemede müvekkillerini savunduğu sırada kullandığı ifadelerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle yargılanan avukata, bir yıl 9 ay hapis cezası verildi.
 • 13:16 Mursi'ye Bilal Erdoğan'a Pasaport Verdiği İddasıyla Açılan Dava Ertelendi Mısır Mahkemesi, askeri müdahaleyle görevinden uzaklaştırılıp tutuklanan İhvan-ı Müslimin (Müslüman Kardeşler) Hareketi yanlısı eski Devlet Başkanı Muhammed Mursi'nin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a Mısır pasaportu verdiği iddiasıyla yargılandığı davanın duruşmasını 28 Şubat'a erteledi.
 • 14:17 Konyalı Bilal Erdoğan Oğluna "Recep Tayyip" Adını Verdi Konya'da yaşayan Bilal ve Hatice Erdoğan çifti, yeni doğan çocuklarına "Recep Tayyip" adını verdi.
 • 15:35 Vergi Haftası Futbol Turnuvası Vergi Haftası Futbol Turnuvası Özel Manavgat Temel Lise sponsorluğunda Manavgat Vergi Dairesi ve Manavgat SMMMO tarafından organize edilen 27. Vergi Haftası Halı Saha Futbol Turnuvası 6 takımın katılımıyla Arena Halı Sahada oynanan maçlarla başladı.
 • 15:55 Bilal Erdoğan, Çapa Fen Lisesi'ni Ziyaret Etti Bilal Erdoğan, Çapa Fen Lisesi'ni Ziyaret Etti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan, Çapa Fen Lisesi’ni ziyaret etti.
 • 13:45 Bayırbucak Türkmenleri İçin Kermes Düzenlendi Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanı (AFAD) Fuat Oktay, Suriyelilerin şu andaki en büyük beklentilerinin para yardımları olmadığını belirterek, "Ne hissettiklerini, ne yaşadıklarını bir nebze olsun hissediyor olmak, yaşadıkları zulmün zerresini paylaşıyor olmak onların en büyük beklentisi" dedi.
 • 17:55 Okçuluk Sporu'nun Gelişimi ve Yerelleştirilmesi" Okçular Vakfı, okçuluk sporunun geliştirilmesi amacıyla, "Okçuluk Sporu'nun Gelişimi ve Yerelleştirilmesi" istişare toplantısı gerçekleştirdi.
 • 15:47 Bilal Erdoğan Balıkesir'deki Çocuk Köyünü Gezdi Bilal Erdoğan Balıkesir'deki Çocuk Köyünü Gezdi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu, TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan çocuk köyünü ziyaret etti.
 • 13:55 Küçük: Küçük: "Rus Uçağını Fethullahçı Pilotlar Düşürdü" Gazeteci Yazar Cem Küçük, Rus uçağını Fethullahçı pilotların düşürdüğünü iddia ederek “F16 pilotlarının bir kısmı Fethullahçı, bu resmi raporlarda var. Benim şahsi fikrimi sorarsanız bunun Fethullahçıların işi olduğu kanaatindeyim” dedi.
 • 15:25 Bilal Erdoğan: Göçebe Oyunlarını Dünyaya Tanıtacağız Bilal Erdoğan: Göçebe Oyunlarını Dünyaya Tanıtacağız Bişkek'te Dünya Geleneksel Spor Dalları Konfederasyonu'nun ofisinin açılışına katılan Erdoğan, 2018'de Türkiye'de ilk Dünya Geleneksel Oyunları'nı düzenlemeyi planladıklarını kaydetti.
 • 13:40 Bilal Erdoğan, Kırgızistan'da Bilal Erdoğan, Kırgızistan'da GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dünya Geleneksel Spor Dalları Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan'ın gelişi ve karşılanışı - Erdoğan'ın açıklamaları Bilal Erdoğan, Bişkek'te- Dünya Geleneksel Spor Dalları Konfederasyonu Başkanı Erdoğan: "Konfederasyon olarak Dünya Göçebe Oyunları'na elimizden gelen her desteği vereceğiz" Dünya Geleneksel Spor Dalları Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporları yaşatmak ve göçebe oyunlarını dünyaya tanıtmak amacıyla 2. Dünya Göçebe Oyunları hazırlıklarına başladıklarını söyledi.
 • 12:10 Bilal Erdoğan, Bişkek'te Dünya Geleneksel Spor Dalları Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, geleneksel sporları yaşatmak ve göçebe oyunlarını dünyaya tanıtmak amacıyla 2. Dünya Göçebe Oyunları hazırlıklarına başladıklarını söyledi.
 • 00:55 Dünya Geleneksel Spor Dalları Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan Dünya Geleneksel Spor Dalları Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - 2. Dünya Göçebe Oyunlarına hazırlıkların başlamasına ilişkin düzenlenen tören- Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan'ın törende hazır bulunması- Kırgızistan Spor Devlet Komitesi binası dış cephesi- İmza töreni- Dünya Etnospor Konfederasyonu Bişkek Ofisi açılış tören İkinci Dünya Göçebe Oyunları'na doğru- Dünya Geleneksel Spor Dalları Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te, hazırlıkların başlaması nedeniyle düzenlenen törene katıldı Kırgızistan'ın ev sahipliğinde geçen yıl ilki düzenlenen Dünya Göçebe Oyunları'nın ikincisi için hazırlıklara başlandı.
 • 00:00 İkinci Dünya Göçebe Oyunları'na Doğru Kırgızistan'ın ev sahipliğinde geçen yıl ilki düzenlenen Dünya Göçebe Oyunları'nın ikincisi için hazırlıklara başlandı.
 • 18:27 Geniş Haber) Can Dündar Hakim Karşısına Çıktı Cumhuriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, öğle arasının ardından çıktığı duruşmada, 3-8 Ağustos 2014 tarihlerinde yayımlanan yazı dizisi nedeniyle, Binali Yıldırım, Muaz Yassın A Kadı, Usame Kutub, Cengiz Aktürk, Abdülkerim Çay, Yassen Abdullah A Kadı, Hasan Doğan, Recep Tayyip Erdoğan ve Bilal Erdoğan'ın şikayetçi olduğu davada ifade verdi.
 • 18:22 Can Dündar'ın Hakaret Davaları Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'ın kaleme aldığı bir yazı dizisinde o dönem başbakan olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan ile bazı iş adamlarına hakaret ettiği ve takipsizlikle sonuçlanan 25 Aralık soruşturmasının gizliliğini ihlal ettiği iddiasıyla yargılandığı davanın görülmesine devam edildi.
 • 16:48 Can Dündar Hakkındaki "Hakaret" Davası Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'ın, köşe yazısında, o dönem başbakan olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla yargılanmasına devam edildi.
 • 16:37 Can Dündar: Dürüstler, Usulsüzlük Yapanlar Kadar Cesur Olmakla Yükümlüdür Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar'ın yolsuzluk soruşturmalarıyla ilgili yazı dizisinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan, eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın da aralarında bulunduğu 9 kişiye hakaret ettiği gerekçesiyle açılan davaya devam edildi.
 • 15:10 Can Dündar Basın Suçlarından Yargılandığı 3 Davada Hakim Karşısında MİT TIR’larına ilişkin görüntülerin yayınlanmasına yönelik soruşturma kapsamında tutuklanan gazeteci Can Dündar, 3 dava kapsamında hakim karşısına çıktı.
 • 14:44 Can Dündar'ın, Erdoğan ve Oğluna Hakaret Davasına Devam Edildi Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar hakkında, 17 ve 25 Aralık yolsuzluk soruşturmalarıyla ilgili köşe yazıları nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan’a hakaret suçlamasıyla açılan davaya devam edildi.
 • 13:24 Can Dündar Çağlayan'daki İstanbul Adliyesinde MİT TIR’larına ilişkin görüntüleri yayınladığı gerekçesiyle tutuklanan gazeteci Can Dündar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan’a gazetedeki köşe yazılarında alenen hakaret ettiği iddiasıyla yargılandığı iki ayrı dava için Silivri Cezaevi’nden Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’ne getirildi.
 • 01:19 Cumhurbaşkanı Erdoğan Al Jazeera'ye Konuştu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hava sahasını ihlal eden Rus uçağının düşürülmesine ilişkin, "NATO'nun kayıtları da bizim radar tespitlerimizi doğruluyor" dedi.
 • 18:43 Corriere Della Sera: Bilal Erdoğan'ı Hakan Uzan Şikayet Etti Corriere Della Sera: Bilal Erdoğan'ı Hakan Uzan Şikayet Etti Corriere della Sera gazetesi, Bilal Erdoğan'ı "kara para aklama" suçlamasıyla Bologna Savcılığı'na şikayet eden ismin Hakan Uzan olduğunu öne sürdü.
 • 15:26 Haluk Koç'un Bilal Erdoğan ile İlgili 18 Haziran 2014 Tarihli Açıklaması Haluk Koç'un Bilal Erdoğan ile İlgili 18 Haziran 2014 Tarihli Açıklaması (Tür: Ankara)