07:1200
SON DAKİKA BİLECİK HABERLERİ

Son Dakika Bilecik Haberleri

  AK Parti Bozüyük İlçe Başkanı Mesut Çetin Güven Tazeledi

  AK Parti Bozüyük İlçe Başkanı Mesut Çetin Güven Tazeledi

  Bilecik’in Bozüyük ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı 5. Olağan Kongresi’nde Mesut Çetin yeniden başkan seçildi. (Dün 20:37)

   

  Kara Kış Kapıya Dayandı

  Kara Kış Kapıya Dayandı

  Anadolu'da birçok kent beyaza büründü. Önümüzdeki 3 gün içerisinde İstanbul ve Karadeniz'in kıyılarında aralıklı olarak yağış bekleniyor. (Dün 20:36)

   

  Tb3l 6. Hafta Müsabakası

  Tb3l 6. Hafta Müsabakası

  Türkiye Basketbol 3. Lig (TB3L) A Grubu 6. hafta müsabakasında Bilecik Belediyespor, Bursa Gemlik Gücümspor’u 68-67 yendi. (Dün 19:05)

   

  AK Parti Bozüyük 5. Olağan Kongresi

  AK Parti Bilecik Milletvekili Poyraz: "Geleceği ve Türkiye'yi yeniden büyük medeniyetimizi inşa edecek gelecek nesillerdeki o milli kahramanlar bu kadroların içinden çıkacak" (Dün 18:35)

   

  Türkiye Basketbol 3. Ligi

  Bilecik Belediyespor: 68 Bursa Gemlikspor: 67. (Dün 18:35)

   

  CHP Kadın Kolları Birlik ve Dayanışma Toplantısı

  CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Dokuzcan: "Kadın kimliğimizi korurken, cumhuriyet kazanımlarıyla elde ettiğimiz hakları korumak kadar aslında onu bizden almaya çalışan zihniyete karşı da mücadele vermek zorundayız" (Dün 17:32)

   

  Başbakan Davutoğlu Tunceli'de

  Başbakan Davutoğlu: (2) "Dünyanın neresinde olursa olsun, herhangi bir şekilde bu toprağı terk etmek zorunda kim kalmış olursa olsun hepsine kapımız açık, hepsine gönlümüz açık" "Eğer biz başkalarının acılarını örtüp kendi acılarımızı öne çıkartırsak o dediğim büyük ahitleşmeyi, sözleşmeyi, helalleşmeyi yapamayız. Acıları açıp onları ortada bırakamayız. O yaraları saracağız, sabırla saracağız. On yılların açtığı yaraları sara sara yürüyeceğiz" "Hem bu toprakların çocuğu olan bir Sünni Türk (Dün 17:30)

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  MHP Bilecik İl Başkanı Mehmet Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. (Dün 15:16)

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  Bilecik Belediye Başkanı Yağcı, mesaj yayımladı. (Dün 14:13)

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 07:12:56. #1.12#