SON DAKİKA BİLETİX HABERLERİ

Son Dakika Biletix Haberleri

16:03
'İNSAN-Bosna 92-95' 31 Ocak'ta Sahnede Proje tasarımını Ahmet Akın Canalioğlu'nun yaptığı 'İNSAN-Bosna 92-95 Belgesel Tiyatro' 31 Ocak'ta izleyicilerin karşısına çıkacak.
'İNSAN-Bosna 92-95' 31 Ocak'ta Sahnede
10:05
Pop Caz'ın Yeni Yüzü Hediye Güven Babylon Sahnesinde! Caz vokalisti, besteci ve söz yazarı Hediye Güven, edebiyattan beslenen sözleri ve caz geleneğinden ilham alan melodileri ile 22 Ocak akşamı Babylon'da sahne alacak
Pop Caz'ın Yeni Yüzü Hediye Güven Babylon Sahnesinde!
08:48
Canavar Arabalar Sahneye Çıktı 31 Ocak-01 Şubat tarihlerinde İstanbul'da Sinan Erdem Spor Salonu'nda inanılmaz showlar sergileyecek olan Canavar Arabalar, İstinye Park'ta gerçekleştirilen tanıtım toplantısında medya ile buluştu.
Canavar Arabalar Sahneye Çıktı
09:08
"Abim Geldi" Tiyatrosu İzmir'de Oyunda, Volkan Severcan, Bekir Aksoy, Yeliz Şar, Melda Gür, Pelin Akil ve Seyhan Şaşko gibi Türk Tiyatrosu'nun sevilen oyuncuları yer alıyor.
15:09
"Ben Orhan Veli" 18 Ocak Günü İstanbullularla Buluşuyor Orhan Veli'nin hiç bilinmeyen yanlarını ortaya çıkaran "Ben Orhan Veli", şairin fikirlerinin bugünü nasıl kucakladığını gözler önüne seriyor.
'Ben Orhan Veli' 18 Ocak Günü İstanbullularla Buluşuyor
09:38
Babylon'da Türk Sanat Müziği Rock'la Kucaklaşıyor! Türk sanat müziğinin rockla kucaklaştığı albümü "Develerle Yaşıyorum" ile büyük bir çıkış yapan Gaye Su Akyol, 16 Ocak'ta Babylon'da sahne alıyor.
Babylon'da Türk Sanat Müziği Rock'la Kucaklaşıyor!
21:19
Arif Sağ, 17 Ocak'ta İstanbul'da Konser Verecek Bağlama virtüözü Arif Sağ, 17 Ocak'ta İstanbul'da müzikseverlerle buluşacak.
11:47
Acem-Blues Ustası Mohsen Namjoo, Türkiye'ye Geliyor İran'ın Bob Dylan'ı olarak adlandırılan Acem-Blues ustası Mohsen Namjoo, 28 Ocak’ta Ankara, 30 Ocak’ta ise İstanbul’da konser verecek.
10:44
Metallica, 2014'te Türkiye'de Rekor Kırdı 2014 yılının en beğenilen konseri Demi Lovato olurken, yılın katılım rekoru kıran konseri de Metallica oldu.
Metallica, 2014'te Türkiye'de Rekor Kırdı
15:18
Plácido Domngo'nun İstanbul Konseri İçin Geri Sayım Başladı Plácido Domingo, IEG Live, 19 Ocak'ta İstanbul'a geliyor.
Plácido Domngo'nun İstanbul Konseri İçin Geri Sayım Başladı
11:07
Zulmün ve Şiddetin Ayyuka Çıktığı Bir Dönem "Cadı Kazanı"; 17 Ocak Cumartesi akşamı Tatavla SAHNE'de!
10:53
2014 Yılının En Beğenilen Konseri Demi Lovato Olurken, Yılın Katılım Rekoru Kıran Konseri Metallıca Oldu
18:25
Anadolu Efes-Cska Moskova Maçı Biletleri Satışa Çıktı Anadolu Efes Basketbol Takımı'nın THY Avrupa Ligi TOP 16 turu F Grubu'nda Rusya'nın CSKA Moskova ekibiyle yapacağı maçın biletleri satışa sunuldu.
18:10
Anadolu Efes-Cska Moskova Maçının Biletleri Satışa Çıktı Anadolu Efes Basketbol Takımı'nın THY Avrupa Ligi TOP 16 turu F Grubu'nda Rusya'nın CSKA Moskova ekibiyle yapacağı maçın biletleri satışa sunuldu.
Anadolu Efes-Cska Moskova Maçının Biletleri Satışa Çıktı
15:15
International Royal Cup 2015 Futbolun Devlerini Alanya'da Buluşturuyor ParkGroup bünyesinde SportPark organizasyonuyla gerçekleştirilecek olan “International Royal Cup 2015” futbolun devleri Beşiktaş, Galatasaray, River Plate ve dünyanın en önemli futbolcuları arasında bulunan Neymar’ ın Instituto Projeto Neymar JR takımı Alanya Oba Stadyumu’nda bir araya getiriyor.
International Royal Cup 2015 Futbolun Devlerini Alanya'da Buluşturuyor
10:36
1952'Den Günümüze "CADI Kazanı"! "Cadı Kazanı"; 10 Ocak günü Tatavla SAHNE'de!
10:21
İran'ın 'Bob Dylan'ı Mohsen Namjoo Türkiye'ye Geliyor Mohsen Namjoo, bu yıl 6.'sı düzenlenen Türkiye'de ilk konserini 28 Ocak'ta Ankara'da, 30 Ocak'ta ise İstanbul'da veriyor.
İran'ın 'Bob Dylan'ı Mohsen Namjoo Türkiye'ye Geliyor
11:06
Plácido Domingo'nun İstanbul Konseri İçin Geri Sayım Başladı Plácido Domingo, IEG Live, Pozitif Live ve Piu Müzik işbirliği ile Garanti Bankası ana sponsorluğunda İstanbul'a geliyor.
Plácido Domingo'nun İstanbul Konseri İçin Geri Sayım Başladı
10:01
Müzikseverler 14 Şubat'ta Sevginin Evrensel Dilinde Babylon Presents U ROY ve Big Youth ile türün Türkiye'deki temsilcisi SATTAS Raggaeband "Babylon Presents" konser serisi kapsamında 14 Şubat akşamı Volkswagen Arena'da sahne alacak.
08:52
Dünyanın En Yetenekli Basçılarından Avıshaı Cohen Babylon'da Yüzyılın en etkileyici yüz basçısından biri olarak gösterilen Avishai Cohen, her dinlendiğinde aynı hazzı veren canlı performansıyla üç gün üst üste Babylon'da!
10:50
Mogwaı Dinleyicisiyle Buluşuyor Mogwai, Aralık ayında piyasaya sürdükleri son EP'leri "Music Industry 3, Fitness Industry 1"ın ardından 13 Şubat 2015 Cuma akşamı Volkswagen Arena'da hayranlarının karşısına çıkıyor.
10:39
!f İstanbul Tim Burton'la Açılıyor! 14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali'nin açılış filmi belli oldu.
15:02
Plácido Domingo'nun İstanbul Konseri İçin Geri Sayım Başladı Plácido Domingo, IEG Live, ile Garanti Bankası ana sponsorluğunda İstanbul'a geliyor.
10:41
"Cadı Kazanı" Kaynamaya Devam Ediyor! Tiyatro Tatavla'nın sahneye koyduğu "Cadı Kazanı"; yılın ilk oyunuyla 3 Ocak akşamı saat 20:30'da Tatavla SAHNE'de!
09:56
"Uçlar"daki Çaresizlik Yasaların çarpıklığını ve güç, hak, adalet, ölüm korkusu, arkadaşlık, kadınlık, erkeklik gibi kavramları sorgulatan "Uçlar"; Ortaköy Afife Jale Sahnesi'nde.
19:13
Anadolu Efes'ten Top 16 Paket Biletleri Lacivert beyazlıların, THY Avrupa Ligi Top 16 turu F Grubu'nda İstanbul'da oynayacağı 7 maçın paket biletleri satışa çıktı.
17:34
Anadolu Efes'ten Yedi Maçlık Kombine Basketbol THY Avrupa Ligi Top 16 turunda F Grubu'nda mücadele edecek Anadolu Efes'in, İstanbul'da oynayacağı 7 maçın paket biletleri satışa çıktı.
Anadolu Efes'ten Yedi Maçlık Kombine
10:37
Canavar Arabalar Geliyor! Canavar Arabalar, 31 Ocak ve 01 Şubat tarihlerinde izleyenleri büyüleyecek unutulmaz showlar eşliğinde İstanbul Sinan Erdem Spor Salonu'nda olacak...
15:43
Kaknüs Ensemble Konseri Anadolu, Endülüs, Ortadoğu, Kafkasya ve Makedonya gibi coğrafyalardan yüzyıllardır yaşayan müziği, çok dilli ve çok sesli bir üslupla sahneye taşıyan Kaknüs, 27 Aralık'ta D22 sahnesinde.
11:20
Domingo, Filarmonia İstanbul Orkestrası'yla Sahne Alacak Yüzyılın en büyük tenorlarından biri kabul edilen Placido Domingo, 19 Ocak'ta Ülker Sport Arena'da sahne alacak.
09:42
Müzik Tutkunları Plácido Domingo İçin Gün Sayıyor! Plácido Domingo'nun Map İletişim, Pozitif Live ve Piu Müzik işbirliği ile İstanbul'da vereceği konserinin detayları belli olmaya başladı.
09:14
Babylon'da Burhan Öçal & Trakya All Stars İle Balkan Eğlencesi Yereli küreselleştiren dünyaca ünlü perküsyon sanatçısı Burhan Öçal, doğup büyüdüğü Kırklareli'ne vefa borcunu ödediği projesi "Trakya All Stars" ile 25 Aralık akşamı Babylon'da sahne alacak.
Babylon'da Burhan Öçal & Trakya All Stars İle Balkan Eğlencesi
15:12
Kadına Şiddete Dikkat Çeken "Uçlar" Seyirciyle Buluşuyor Her gün gördüğümüz, duyduğumuz ama gün geçtikçe nasırlaştırılan, görünmez kılınan kadına şiddeti görünür kılan "Uçlar", Anadolu Yakası seyircisiyle buluşuyor.
20:30
Fıs Snowboard Dünya Kupası'na Doğru FIS Snowboard Dünya Kupası Big Air'in İstanbul ayağında mücadele edecek sporcular, antrenman yaptı.
14:39
Tiyatro Oyunu "TESİR" Sezona Giriş Yapıyor! Siyah Beyaz ve Renkli Tiyatro'nun nin yeni oyunu Tesir, 19 Aralık Cuma Ortaköy Afife Jale Sahnesi'nde başlıyor.
13:03
İstanbul'da Snowboard Heyecanı "FIS Snowboard Dünya Kupası Big Air İstanbul", yarın İTÜ Stadı'nda kurulan rampada yapılacak Organizasyonda 30 erkek, 15 kadın sporcu mücadele edecek.
10:08
"Cadı Kazanı"nda Yerinizi Ayırtın! Tiyatro Tatavla tarafından sahneye konan "Cadı Kazanı"nın yönetmenliğini, Tiyatro Tatavla ve Tatavla SAHNE'nin kurucusu, ödüllü oyuncu Eraslan Sağlam üstleniyor.
14:32
Fıs Snowboard Dünya Kupası Big Air İstanbul İçin Heyecan Dorukta Türkiye Kayak Federasyonu'nun girişimleriyle ülkemize getirilen, 20 Aralık'ta İstanbul'da düzenlenecek FIS Snowboard Dünya Kupası Big Air İstanbul'a sayılı saatler kaldı.
14:20
Fıs Snowboard Dünya Kupası'na Doğru Türkiye Kayak Federasonu Başkanı Yarar: "Türkiye'ye yaraşır bir Dünya Şampiyonası yapıyoruz" İTÜ Stadı'nda 20 Aralık Cumartesi günü yapılacak şampiyonaya, 30 erkek, 15 kadın sporcu katılacak.
08:37
Oyunbaz, "Kral Lear" ile 20 Aralık'ta Talimhane Tiyatrosu'nda 19. İstanbul Tiyatro Festivali'nde Oyunbaz yorumu ile sahneye taşınan "Kral Lear" 20 Aralık'ta Talimhane Tiyatrosu, Şişli Blackout AVM'de seyirci ile buluşacak.
16:36
Ölümsüz Aşkın Hikayesi "ROMEO & Julıet" David Zard'ın yapımcılığında görkemli bir gösteri olarak Zorlu Center PSM'de 21 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında orijinal dilinde izleyiciyle buluşuyor.
19:52
Galatasaray Olympiacos Maçı Biletlerini İade Ediyor Galatasaray Kulübü’nden yapılan açıklama ile seyircisiz oynama cezası gelen Olympiacos maçı biletlerinin iadesi ile ilgili açıklama yapıldı.
16:07
Dijital Dünyanın En İyileri Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Buluştu! Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü'nün bu yıl 5'incsini gerçekleştirdiği WWW Zirvesi, iki gün boyunca dijital dünyanın devlerini öğrencilerle buluşturdu.
Dijital Dünyanın En İyileri Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Buluştu!
10:27
Şeb-i Arus İstanbul töreninin biletleri tükeniyor Mevlana Celaleddin-i Rumi'nin 741. Ölüm yıldönümü "ŞEB-İ ARUS" bu yıl da İstanbul'da anılacak.
Şeb-i Arus İstanbul töreninin biletleri tükeniyor
11:58
Fil'm Hafızası Sunar Aşçı, Fil, Hafızası ve Aşığı hosted by Seda Diker
11:24
Salon 5. Yaşında Da En İyileri Salon, 5. yılında farklı platformlardan kültürel etkinlikleri sahnesinde ağırlamaya ve sanatın her dalından en iyileri takipçileriyle buluşturmaya devam ediyor.
14:56
Morrissey'in İstanbul Konseri Ertelendi Konser için alınan biletler, açıklanacak yeni tarih için de geçerli olacak.
12:11
Morrissey'in İstanbul Konseri Ertelendi 7 Aralık akşamı Volkswagen Arena'da gerçekleşmesi planlanan Morrissey konseri, sanatçının turne organizasyonunda ortaya çıkan lojistik gecikmeler nedeniyle ertelendi.
11:41
Sezonun İlk "NE İstediniz?", Duru Tiyatro'da! Afiş tasarımı Mehmet Turgut ve ekibi tarafından hazırlanan, müzikleri Seçil Akın imzası taşıyan Paso Tiyatro'nun yeni oyunu "Ne İstediniz?"e ait biletler Biletix'ten ve salonun gişesinden temin edilebilir.
10:03
FIS Snowboard Dünya Kupası Biletleri Biletix'te Satışta Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) tarafından 20 Aralık'ta İstanbul'da düzenlenecek snowboard yarışması FIS Snowboard Dünya Kupası için biletler, www.biletix.com üzerinden satışa sunuldu.
FIS Snowboard Dünya Kupası Biletleri Biletix'te Satışta
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 03:07:58. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BİLETİX HABERLERİ
[Hata Bildir]