22:4200
SON DAKİKA BİLETİX HABERLERİ

Son Dakika Biletix Haberleri

   

  Freezone'un İstanbul Konseri

  Vodafone FreeZone'un haziran ayında başlayan konserler serisi, "Vodafone FreeZone İstanbul" konseriyle devam ediyor. (Dün 13:33)

   

  Ferrari Yarış Günleri

  Ferrari Yarış Günleri

  Organizasyonun 6. etabı, 24 26 Ekim tarihlerinde Intercity İstanbul Park'ta düzenlenecek. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  İstanbul'da Ferrarı Rüzgarı

  İstanbul'da Ferrarı Rüzgarı

  Nisan ayında Monza’da başlayan Ferrari Racing Days’in 6. yarışı 24-26 Ekim 2014 tarihleri arasında Intercity Istanbul Park’ta gerçekleşecek. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

 

  Tatavla Sahne'de 18 Ekim'de "3 Kadın Bin Turna"!

  Tatavla SAHNE'de Tiyatro Tatavla'nın yanı sıra salonu olmayan toplulukların oyunları da sahneleniyor. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  2. İstanbul Tasarım Bienali

  Bienal kapsamında düzenlenen Tasarım Rotaları, ziyaretçilere 17 Ekim'den itibaren kentin farklı bölgelerindeki tasarım odaklı ofis, mağaza, atölye, imalathane ve yapıların yanı sıra çeşitli bölgelerin kendine has dokularının inceleneceği tematik yürüyüşler sunacak. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  2. İstanbul Tasarım Bienalinde Tasarım Rotaları Başlıyor

  2. İstanbul Tasarım Bienali, bu yıl da etkinlikleriyle İstanbul'u bir tasarım kentine dönüştürecek. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  18 Ekim'de "YATAK Odası Diyalogları" İle CKM'de

  Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu, seyircinin yoğun isteğiyle 3 sezondur sahnelenen ve büyük ilgi gören "Yatak Odası Diyalogları" ile 18 Ekim'de CKM de perde açıyor. (14 Ekim 2014 Salı )

   

  Oyunbaz, Sezonu Shakespeare İle Açıyor

  19. İstanbul Tiyatro Festivali'nde Oyunbaz yorumu ile sahneye taşınan "Kral Lear" 18 ve 25 Ekim'de Talimhane Tiyatrosu, Şişli Blackout AVM'de seyirci ile buluşacak. (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Artinternational'ın Ilk Iki Günlük Satışı %60'ı Buldu!

  25 Eylül'de VIP önizlemesiyle başlayan uluslararası çağdaş sanat fuarı ArtInternational, ikinci gününde ziyaretçi akınına uğradı. (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Klasik Müziğin Dünyada Ses Getiren Solistleri İş Sanat'ta

  Klasik Müziğin Dünyada Ses Getiren Solistleri İş Sanat'ta

  15. yılını kutlayan İş Sanat'ın etkinlik biletleri 13 Ekim'de satışa çıkıyor (09 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Tbf'den Bilet Açıklaması

  Tbf'den Bilet Açıklaması

  Türkiye Basketbol Federasyonu, Fenerbahçe ile Pınar Karşıyaka'nın bu akşam karşı karşıya geleceği 30. Cumhurbaşkanlığı Kupası maçının biletleriyle ilgili sosyal medyada yer alan bilgiler üzerine, bir açıklama yayımladı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan Açıklama Açıklaması

  "30. Cumhurbaşkanlığı Kupası final karşılaşmasının biletlerinin satışta olmaması ile ilgili sosyal medyada paylaşılmakta olan ve yanlış algı yaratan bilgiler, mevcut durumla ilgili bir açıklamayı gerektirmektedir" ''Biletler, dün akşam saat 20.00'den itibaren Biletix internet sitesinden satışa sunulmuştur. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Cumhurbaşkanlığı Kupası'ndaki Bilet İddiası Meclis Gündeminde

  Chp İstanbul Milletvekili Umut Oran, Fenerbahçe Ülker ile Pınar Karşıyaka arasında bugün oynanacak Cumhurbaşkanlığı Kupası finalinin biletlerinin büyük bölümünün AKP Gençlik Kolları'na verildiği iddiasını TBMM gündemine taşıdı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Final Maçı İçin Mecliste Soru Önergesi!

  Bilet satışları nedeniyle tartışılan Cumhurbaşkanlığı Basketbol Final Karşılaşması'na soru önergesi hazırlandı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Aziz Yıldırım Erdoğan'lı Maça Gidecek Mi?

  Aziz Yıldırım Erdoğan'lı Maça Gidecek Mi?

  Aziz Yıldırm, Ankara'daki karşılaşmaya gitmeyecek. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Tbf'den 30. Cumhurbaşkanlığı Kupası Biletlerine İlişkin Açıklama

  Tbf'den 30. Cumhurbaşkanlığı Kupası Biletlerine İlişkin Açıklama

  Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Fenerbahçe Ülker ile Pınar Karşıyaka’nın karşı karşıya geleceği 30. Cumhurbaşkanlığı Kupası biletlerinin dün akşam saat 20.00’dan itibaren satışa sunulduğunu açıkladı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Basketbol Federasyonu'ndan 'Bilet' Açıklaması

  Basketbol Federasyonu'ndan "Bilet" Açıklaması

  Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), Fenerbahçe Ülker ile Pınar Karşıyaka arasında bugün oynanacak Cumhurbaşkanlığı Kupası finalinin biletlerinin büyük kısmının davetlilere ayrıldığı yönündeki iddialar üzerine bir açıklama yaptı. (08 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Nba Kupası İstanbul'da

  NBA Global Games kapsamında 11 Ekim'de İstanbul'da gerçekleşecek San Antonio Spurs- Fenerbahçe Ülker karşılaşması öncesinde San Antonio Spurs şampiyonluk kupası ‘Larry O'Brien’ İstanbul'un tarihi mekanlarını dolaştı. (04 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Müzekart, Biletix Üzerinden Satılacak

  Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı müze ve örenyeri, Harbiye Asker Müzesi biletleri ile Müzekart artık Biletix üzerinden alınabilecek. (30 Eylül 2014 Salı )

   

  Greg Popovich Açıklamalarda Bulundu | "Diyarbakır'ı Unutamıyorum"

  11 Ekim tarihinde Fenerbahçe Ülker ile NBA Global Games organizasyonu kapsamında karşılaşacak olan San Antonio Spurs'ün efsane koçu Greg Popovich ile İstanbul yolculuğu öncesi açıklamalarda bulundu. (29 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  Artinternational'a Geri Sayım

  Yılın merakla beklenen sanat olaylarından ArtInternational, 26-28 Eylül tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Sadri Alışık Tiyatrosu'nun Adı Değişti

  Sadri Alışık Tiyatrosu'nun Adı Değişti

  Sadri Alışık Tiyatrosu, acı kaybı Çolpan İlhan'ın anısını yaşatmak amacıyla artık yoluna Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu olarak devam etme kararı aldı. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  13. Filmekimi 11-17 Ekim'de İstanbul'da!

  İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından 13. kez düzenlenen Filmekimi bu yıl yine gerçekleştirilecek. (24 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Fıba Dünya Kadınlar Basketbol Şampiyonası'na Doğru

  Ankara Spor Salonu'nda bilet satış gişeleri yarın, Abdi İpekçi Spor Salonu'nda 27 Eylül Cumartesi açılacak. (23 Eylül 2014 Salı )

   

  Sinemaseverler de ArtInternational'a

  Sinemaseverler de ArtInternational'a

  26 Eylül'de başlayacak uluslararası çağdaş sanat fuarı ArtInternational, sinema meraklılarını sevindirecek film ve video programıyla geliyor. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  A Capella Grubu The Voca People 15 Ekim'de İstanbul'da

  A Capella Grubu The Voca People 15 Ekim'de İstanbul'da

  Dünyaca ünlü sanatçılar 70. yılını kutlayan Yapı Kredi'nin ana sponsorluğunda düzenlenen "Good Music In Town Konserleri" kapsamında Ekim ve Kasım aylarında İstanbullu sanatseverlerle bir araya gelecek. (22 Eylül 2014 Pazartesi )

   

  'Sound of Peace' Festivali ile Barışa 3 Gün Kala!

  Küresel barış organizasyonu MasterPeace, bu yıl ilk kez 21 Eylül Dünya Barış Günü kapsamında dünya çapında düzenleyeceği konserleriyle İstanbul'dan da dünyaya seslenmeye hazırlanıyor. (18 Eylül 2014 Perşembe )

   

  'Sound of Peace' Festivali Dünya ile Aynı Anda Türkiye'de!

  Küresel barış organizasyonu MasterPeace, bu yıl ilk kez 21 Eylül Dünya Barış Günü kapsamında dünya çapında düzenleyeceği konserleriyle İstanbul'dan da dünyaya seslenmeye hazırlanıyor. (16 Eylül 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 22:42:10. #1.11#