SON DAKİKA BİLETİX HABERLERİ

Son Dakika Biletix Haberleri

 • 10:3417 Şubat'ta "Hoşgeldin Boyacı" Kadıköy Halk'de!"Hoşgeldin Boyacı"; Erdal Özyağcılar, Berna Laçin ve Gözde Çetiner'in muhteşem performansıyla 17 Şubat günü Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde!
 • 09:40Oi Va VoiBir Kez Daha Babylon'daOi Va Voi, 10 – 11 Şubat'ta dinleyicileri derinden etkileyen müzikleriyle Babylon'da sahne alıyor.
 • 14:35Bob Marley'in Doğum Günü Bu Sene De Babylon'da Kutlanıyor…Bob Marley'in Doğum Günü Bu Sene De Babylon'da Kutlanıyor…Reggae müziğin ustası Bob Marley'in 71. doğum günü, her yıl olduğu gibi özgürlük, sevgi ve yaşam dolu şarkılarıyla 6 Şubat Cumartesi akşamı Babylon'da kutlanıyor.
 • 10:16' The Underwater Paradıse ' Son 4 GösterimSömestir tatilinde renkli içeriğiyle heyecanla beklenen "The Underwater Paradise'' izleyicisiyle buluştu.
 • 20:52İki Maç İçin Tek Biletİki Maç İçin Tek BiletGalatasaray Kadın Basketbol takımının Euroleague A Grubu 14. hafta karşılaşmasında 10 Şubat 2016 Çarşamba günü saat 17: 00'da Fenerbahçe'yi, ULEB Eurocup Son 32 turunda mücadele eden Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol takımının N Grubu 6. Hafta Karşılaşmasında 10 Şubat 2016 Çarşamba günü saat 20.00'da Banco di Sardegna Sassari'yi Abdi İpekçi Spor Salonu'nda konuk edecek.
 • 11:05!f İstanbul'da Ön Satışlar Yarın Başlıyor!!f İstanbul'da Ön Satışlar Yarın Başlıyor!"A Bigger Splash"den "Love 3D"ye, "The Diary of a Teenage Girl"den "Masumiyet Müzesi"ne, yılın merakla beklenen filmlerine ev sahipliği yapacak!f İstanbul'da ön satışlar yarın başlıyor!
 • 04:22Emre Düet YapacakEmre Düet YapacakTüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV)'in; çocukların eğitimi ve sosyal gelişimi adına düzenlediği organizasyon için sahneye çıkacak olan ünlülere bir yenisi daha eklendi.
 • 11:44Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları Projesi"Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV), çocukların eğitim ve sosyal hayatının gelişimi için sanat ve spor dünyasının önde gelen isimlerini "Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları" adlı proje kapsamında sahnede buluşturacak.
 • 10:54!f İstanbul'un 'Başka Haller'i! !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali'nin bu yıla özgü yeni bölümü Başka Haller, Jem Cohen, Ben Rivers, Chantal Akerman gibi usta isimlerin son filmlerini bir araya getiriyor.
 • 10:51'Aşkın Damakta Kalan Tadı'4 ile 29 Şubat 2016 tarihleri arasında 8'incisi İstanbul Concept ve Think Free tarafından düzenlenen 360 Dereceden Aşk Festivali, zengin bir kültür sanat programıyla hayata aşkla bakanlarla buluşmaya hazırlanıyor
 • 10:33Emre Belözoğlu, Kubat ile Düet YapacakEmre Belözoğlu, Kubat ile Düet YapacakMilli futbolcu Emre Belözoğlu 9 Şubat gecesi Tim Maslak Show Center’daki konserde Türk Halk Müziği sanatçısı Kubat’la aynı sahneyi paylaşıp birlikte türkü söyleyecek.
 • 10:12"Kredi"; Önce Avrupa'da Sonra Anadolu'da!Ankara Sanat Tiyatrosu'nun, İstanbul'da ilk kez, AYSA Prodüksiyon'la birlikte sahneye koyduğu "Kredi"; tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor!
 • 10:11Sahne Sırası Emre Belözoğlu'nun!..Sahne Sırası Emre Belözoğlu'nun!..Ünlü futbolcu Kubat ile düet yapacak Uğur Demirkırdı-Mustafa Akın, TOÇEV'in; çocukların eğitim ve sosyal hayatının gelişimi için sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini aynı sahnede buluşturacağı Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları projesinde milli futbolcu Emre Belözoğlu da yer alacak.
 • 10:08Sahne Sırası Emre Belözoğlu'nun!..Sahne Sırası Emre Belözoğlu'nun!..Sahne sırası Emre Belözoğlu'nun!.. Ünlü futbolcu Kubat ile düet yapacak TOÇEV'in; çocukların eğitim ve sosyal hayatının gelişimi için sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini aynı sahnede buluşturacağı Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları projesinde milli futbolcu Emre Belözoğlu da yer alacak.
 • 15:44Natıonal Theatre Live Oyunları Salon Perdesinde Devam EdiyorŞubat'ta dünyaca ünlü hareket tiyatrosu topluluu DV8 imzalı John, ayrıca William Shaskepeare klasiklerinden Hamlet'in ek gösterimleri Salon'da olacak.
 • 13:48Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları" ProjesiTüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV), çocukların eğitim ve sosyal hayatının gelişimi için sanat ve spor dünyasının önde gelen isimlerini "Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları" adlı proje kapsamında sahnede buluşturuyor.
 • 12:54Ünlüler Çocuklar İçin Sahne Almaya HazırlanıyorTOÇEV’in; çocukların eğitim ve sosyal hayatının gelişimi için sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini 9 Şubat’ta, aynı sahnede buluşturacağı “Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları” projesine günler kala provalar hız kazandı.
 • 11:19Küba Deyince; Castro, Puro ve Buena Vista Socıal Club!Küba Deyince; Castro, Puro ve Buena Vista Socıal Club!90ları yaşamış bir çok insan için Küba deyince akla Castro ve puronun dışında bir şey daha gelir; Buena Vista Social Club!
 • 09:01Ceylan Ertem Babylon SahnesindeCeylan Ertem, 3 Şubat akşamı farklı tarzları bir araya getirdiği geniş repertuvarıyla Babylon'da sahne alıyor.
 • 16:051461 Trabzon Taraftar Desteği BekliyorPTT 1. Lig'de hafta sonu sahasında Altınordu ile karşılaşacak 1461 Trabzon'da, kulüp başkanı Bekir Aktürk, tüm taraftarları takıma destek olmaya davet etti.
 • 14:34Moi Sahne'de Ceza Konseriİstanbul'un en modern ve güçlü akustiğe sahip sahnelerinden MOİ Sahne, Türk Rap Müziği'nin öncü isimlerinden CEZA'yı ağırlıyor.
 • 12:13"The Underwater Paradise'' İzleyicisiyle BuluştuŞaşırtıcı lazer gösterileri, özel efekt ve ışık şovlarıyla harmanlanan ve her yaştan izleyicinin büyük keyif aldığı muhteşem gösteri "The Underwater Paradise" yoğun ilgi ile karşılandı.
 • 12:08"The Underwater Paradise'' İzleyicisiyle Buluştu Şaşırtıcı lazer gösterileri, özel efekt ve ışık şovlarıyla harmanlanan ve her yaştan izleyicinin büyük keyif aldığı muhteşem gösteri "The Underwater Paradise" yoğun ilgi ile karşılandı.
 • 10:54Galatasaray'ın Golcüsü Burak Yılmaz Toçev İçin Mikrofonun Başına GeçtiGalatasaray'ın Golcüsü Burak Yılmaz Toçev İçin Mikrofonun Başına Geçti(Özel) Galatasaray'ın golcüsü Burak Yılmaz TOÇEV için mikrofonun başına geçti Burak Yılmaz Baba olmak hassasiyetimi arttırdı, çocuklar yararına şarkı söyleyecek olmak heyecan verici Uğur DEMİRKIRDI, İstanbul-DHA TOÇEV'in; çocukların eğitim ve sosyal hayatının gelişimi için sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini aynı sahnede buluşturacağı Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları projesinde konser günü yaklaştıkça heyecan da artıyor.
 • 10:28Galatasaray'ın Golcüsü Burak Yılmaz Toçev İçin Mikrofonun Başına GeçtiGalatasaray'ın Golcüsü Burak Yılmaz Toçev İçin Mikrofonun Başına GeçtiBurak Yılmaz: "Baba olmak hassasiyetimi arttırdı, çocuklar yararına şarkı söyleyecek olmak heyecan verici" Uğur DEMİRKIRDI, İstanbul-DHA TOÇEV'in; çocukların eğitim ve sosyal hayatının gelişimi için sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini aynı sahnede buluşturacağı "Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları" projesinde konser günü yaklaştıkça heyecan da artıyor.
 • 09:55Yıldızların Şarkıları Çocukların YarınlarıYıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları" Konseri İçin Geri Sayım Başladı"yıldızların şarkıları çocukların yarınları" konseri için geri sayım başladı Yıldız sporcular çocukların eğitimi için şarkı söyleyecek TOÇEV'İN "YILDIZLARIN ŞARKILARI ÇOCUKLARIN YARINLARI" KONSERİ İÇİN SANAT VE SPOR DÜNYASININ ALTIN KARMASI SAHNE İÇİN GÜN SAYIYOR!
 • 10:29!f İstanbul'un Kapanış Filmi "Demolition"!Jean-Marc Vallée'nin Jake Gyllenhaal ile Naomi Watts'ı buluşturan son filmi "Demolition/Yeniden Başla", Türkiye'de ilk kez!f İstanbul'da gösterilecek!
 • 11:28Sanatın İkonları!f İstanbul'da Buluşuyor!!f İstanbul'un "Sanat Hayat İçindir!" bölümünde gösterilecek filmler, hayran olduğumuz sanatçıların hayatlarına daha yakından bakmak için bulunmaz bir fırsat!
 • 13:42Yıldızlar, Çocuklar İçin BuluşuyorYıldızlar, Çocuklar İçin BuluşuyorTürkiye'nin yıldızları çocuklar için aynı sahneyi paylaşacak; çocukların eğitim ve sosyal hayatının gelişimi için sanat ve spor dünyasının ünlü isimleri güç birliği yapıyor.
 • 15:13Yolu Sevgiden Geçenler Pembe İzler Derneği İçin El Ele Kanser sebebiyle kaybettiğimiz büyük usta Kayahan'ın kalbimize kazınmış şarkıları, kanser hastası kadınların tedavileri için umut oluyor.
 • 10:30Gaye Su Akyol Cumartesi Akşamı Babylon'daGaye Su Akyol Cumartesi Akşamı Babylon'da"Develerle Yaşıyorum" albümüyle doğu ve batı müziğini sentezleyen Gaye Su Akyol, 23 Ocak Cumartesi akşamı Babylon'da sahne alıyor.
 • 10:26"Hoşgeldin Boyacı" 2. Sezonunda Tam Gaz Sahnelenmeye Devam Ediyor! Erdal Özyağcılar, Berna Laçin ve Gözde Çetiner'in muhteşem performansıyla büyük beğeni topladığı "Hoşgeldin Boyacı" oyunu, ikinci sezonunda izleyiciyle buluşmaya devam ediyor!
 • 08:47!f İstanbul, 2016'Nın !f İstanbul, 2016'Nın "En İlham Verici" Yönetmenini Arıyor!15.!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali'nin 10.000 dolar para ödüllü yarışması Keş!f Uluslararası Yarışma'da bu yıl 11 ülkeden 9 film yarışacak.
 • 21:11Anomalisa' To Open!f IstanbulAnomalisa' To Open!f IstanbulThe anticipated opening film of the 15th!f Istanbul Independent Film Festival has been announced.
 • 11:41Hozier Konseri İçin Avantajlı Biletler SatıştaIndie rock müziğin başarılı temsilcisi Hozier'in heyecanla beklenen konseri için avantajlı biletler satışta.
 • 13:58Ozan Doğulu ve Ece Seçkin ile Yılın İlk Partisi MyClub'taAğaoğlu MyClub, 'Ozan Doğulu ve Ece Seçkin ile Yılın İlk Partisi' ne hazırlanıyor.
 • 13:47Spor Toto All-Star Kadroları AçıklandıSpor Toto All-Star Kadroları AçıklandıSpor Toto All-Star 2016'da forma giyecek Asya ve Avrupa karmalarının kadroları Wyndham Grand Hotel'de düzenlenen basın toplantısıyla kamuoyuna duyruldu.
 • 12:47Turan, Şahin ve Sofuoğlu'ndan Çocuklara DestekTüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfının (TOÇEV), sanat ve spor dünyasının önde gelen isimlerini 9 Şubat'ta "Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları" konserinde buluşturacağı projeye, milli futbolcu Arda Turan, Nuri Şahin ile dünya şampiyonu milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu da katıldı.
 • 11:36David Bowie Klasikleri!f İstanbul'da!David Bowie Klasikleri!f İstanbul'da! 15.!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz efsane sanatçı David Bowie'ye özel bir bölüm hazırladı.
 • 10:18Çılgınca Olaylarla Bezeli Komedi"Kredi"; iki usta oyuncu Güven Kıraç ve Emre Karayel'in başarılı performanslarıyla İstanbullu tiyatroseverlerle buluşmaya devam ediyor!
 • 10:08Arda Turan, Nuri Şahin ve Kenan Sofuoğlu'ndan Çocuklara DestekArda Turan, Nuri Şahin ve Kenan Sofuoğlu'ndan Çocuklara DestekTüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı'nın (TOÇEV) çocukların eğitim ve sosyal hayatının gelişimi için sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerini aynı sahnede buluşturacağı 'Yıldızların Şarkıları Çocukların Yarınları' projesine üç önemli destek daha geldi.
 • 10:56Radyo Eksen Dj'leri Babylon'da Davıd Bowıe İçin ÇalıyorBabylon'da gerçekleşecek Radyo Eksen Partisi'nde Bowie'nin şarkılarına indie, ska, alternatif, punk ve klasik rock eşlik ediyor.
 • 13:16Anadolu Efes, Darüşşafaka Doğuş'u Avrupa Arenasında İlk Defa Konuk EdecekAnadolu Efes Spor Kulübü, Euroleague Top 16 E Grubu’ndaki üçüncü maçında, Darüşşafaka Doğuş’u Avrupa arenasında ilk defa ağırlayacak.
 • 11:42!f İstanbul ve Yapımlab'den Çocuk Hakları Konulu Yapım Atölyesi! İş Bankası Maximum Kart partnerliğinde düzenlenecek 15.!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali, yalnızca filmleriyle değil atölyeleriyle de çok konuşulacak.
 • 08:56Kadınların Bunalım Komedisi;Ece Temelkuran'ın aynı adlı kitabından sahneye aktarılan, Selen Uçer'in yazıp yönettiği "Bütün Kadınların Kafası Karışıktır"; izleyenlerden tam not aldı!
 • 17:02!f İstanbul'u Anomalisa Açıyor!!f İstanbul'u Anomalisa Açıyor!İş Bankası Maximum Kart partnerliğinde düzenlenecek 15.!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali'nin açılış filmi belli oldu.
 • 08:40Flamenko'nun Divası Sara Baras GeliyorFlamenko' nun yıldızı dünyaca ünlü İspanyol Sara Baras, IEG Live ve Piu Entertainment işbirliğiyle 7 Mayıs 2016 günü İstanbul'da Zorlu PSM'de sahne alacak.
 • 10:45Bertolt Brecht'in Unutulmaz Oyunu Üç Kuruşluk Opera,Sahnelendiği tüm ülkelerde kapalı gişe oynayan Üç Kuruşluk Opera, 13 ve 14 Mayıs tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ana Sahne'de olacak.
 • 14:52Türkoğlu: "All-star'da Seyirci Rekoru Bekliyoruz"Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Hidayet Türkoğlu, "2015’te rekor oy oranına ve izleyiciye ulaşan, keyifli anlarıyla akıllara kazınan All-star şovunda, bu sene yine lig sponsorlarımızın da desteğiyle yeni bir rekora imza atmayı hedefliyoruz" dedi.
 • 13:45Tbf Ceo'su Türkoğlu: "All-Star'da Seyirci Rekoru Kırılacak"İstanbul/ DHA Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Hidyaet Türkoğlu, 24 Ocak 2016'da İstanbul Ülker Sports Arena'da düzenlenecek Spor Toto BSL 2016 All Star organizasyonu ile ilgili açıklamalarda bulundu.