18:3200
SON DAKİKA BİLETİX HABERLERİ

Son Dakika Biletix Haberleri

  "Cadı Kazanı"nda Yerinizi Ayırtın!

  Tiyatro Tatavla tarafından sahneye konan "Cadı Kazanı"nın yönetmenliğini, Tiyatro Tatavla ve Tatavla SAHNE'nin kurucusu, ödüllü oyuncu Eraslan Sağlam üstleniyor. (Dün 10:08)

   

  Fıs Snowboard Dünya Kupası Big Air İstanbul İçin Heyecan Dorukta

  Türkiye Kayak Federasyonu'nun girişimleriyle ülkemize getirilen, 20 Aralık'ta İstanbul'da düzenlenecek FIS Snowboard Dünya Kupası Big Air İstanbul'a sayılı saatler kaldı. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Fıs Snowboard Dünya Kupası'na Doğru

  Türkiye Kayak Federasonu Başkanı Yarar: "Türkiye'ye yaraşır bir Dünya Şampiyonası yapıyoruz" İTÜ Stadı'nda 20 Aralık Cumartesi günü yapılacak şampiyonaya, 30 erkek, 15 kadın sporcu katılacak. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Salon 5. Yaşında Da En İyileri

  Salon, 5. yılında farklı platformlardan kültürel etkinlikleri sahnesinde ağırlamaya ve sanatın her dalından en iyileri takipçileriyle buluşturmaya devam ediyor. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Morrissey'in İstanbul Konseri Ertelendi

  Konser için alınan biletler, açıklanacak yeni tarih için de geçerli olacak. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Morrissey'in İstanbul Konseri Ertelendi

  7 Aralık akşamı Volkswagen Arena'da gerçekleşmesi planlanan Morrissey konseri, sanatçının turne organizasyonunda ortaya çıkan lojistik gecikmeler nedeniyle ertelendi. (06 Aralık 2014 Cumartesi )

   

  Sezonun İlk "NE İstediniz?", Duru Tiyatro'da!

  Afiş tasarımı Mehmet Turgut ve ekibi tarafından hazırlanan, müzikleri Seçil Akın imzası taşıyan Paso Tiyatro'nun yeni oyunu "Ne İstediniz?"e ait biletler Biletix'ten ve salonun gişesinden temin edilebilir. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  FIS Snowboard Dünya Kupası Biletleri Biletix'te Satışta

  FIS Snowboard Dünya Kupası Biletleri Biletix'te Satışta

  Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) tarafından 20 Aralık'ta İstanbul'da düzenlenecek snowboard yarışması FIS Snowboard Dünya Kupası için biletler, www.biletix.com üzerinden satışa sunuldu. (05 Aralık 2014 Cuma )

   

  Fıs Snowboard Dünya Kupası Heyecanı İstanbul'da Yaşanacak

  Fıs Snowboard Dünya Kupası Heyecanı İstanbul'da Yaşanacak

  Türkiye Kayak Federasyonu’nun girişimleriyle Türkiye'ye taşınan, Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) tarafından 20 Aralık’ta İstanbul’da düzenlenecek snowboard yarışması FIS Snowboard Dünya Kupası için biletler satışa sunuldu. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Fıs Snowboard Dünya Kupası Biletleri Satışa Sunuldu

  Fıs Snowboard Dünya Kupası Biletleri Satışa Sunuldu

  20 Aralık’ta İstanbul’da düzenlenecek FIS Snowboard Dünya Kupası’nın biletleri, satışa sunuldu. (04 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Oyunbaz, 'Kral Lear' ile 5 Aralık'ta Talimhane Tiyatrosu'nda

  Oyunbaz, "Kral Lear" ile 5 Aralık'ta Talimhane Tiyatrosu'nda

  19. İstanbul Tiyatro Festivali'nde Oyunbaz yorumu ile sahneye taşınan "Kral Lear" 5 Aralık'ta Talimhane Tiyatrosu, Şişli Blackout AVM'de seyirci ile buluşacak. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  "Gittiler İşte" Tatavla Sahne'de!

  "Gittiler İşte"; 7 Aralık günü Tatavla SAHNE'de tiyatroseverlere "Merhaba" diyor! (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Penguenler Salon'u Bastı: GoGo Penguin Salon'da

  Klasik, caz ve elektronik müziği armonik bir altyapıda birleştiren GoGo Penguin, melodik cazlarına İstanbullu müzikseverleri de davet ediyor. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Büyülü Sesiyle 'Ane Brun' 12 Aralık'ta Küçükçiftlik Park'ta

  İKSV tarafından ve Goldnights katkılarıyla düzenlenen Ane Brun konseri 12 Aralık Cuma gecesi KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleştirilecek. (02 Aralık 2014 Salı )

   

  Queen Ruhu Babylon'da Yaşanıyor

  Queen Ruhu Babylon'da Yaşanıyor

  Reklam, film müziklerinden sesine aşina olduğumuz şarkı yazarı ve vokalist Selçuk Sami Cingi, 3 Aralık Çarşamba akşamı ölümsüz rock grubu Queen şarkılarını Babylon ahalisi için seslendirecek. (01 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  Freezone Konserleri Devam Ediyor

  Vodafone Freezone Konserleri, İzmir, Ankara ve Bursa ile sürüyor. (25 Kasım 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 18:32:33. #1.11#