SON DAKİKA BOLVADİN HABERLERİ

Son Dakika Bolvadin Haberleri

 • 16:22Cami Yapımında Bir RekorCami Yapımında Bir RekorAfyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde hayırsever iş adamı Hasan Hüseyin Köksoy tarafından yaptırılan ve 51 günde tamamlanan cami açılışı ilçe protokol üyeleri tarafından gerçekleştirildi.
 • 16:55Afyonkarahisar'da Öğrenci Servisleri Çarpıştı: 7 YaralıAfyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde iki öğrenci servisinin çarpışması sonucu 7 kişi yaralandı.
 • 13:45Bolvadin'in "2015 Yılı Trafik Raporu" AçıklandıAfyonkarahisar’ın Bolvadin İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından açıklanan ilçenin 2015 yılı trafik raporuna göre, ilçede yıl içerisinde meydana gelen 72 trafik kazasında 6 kişinin hayatını kaybettiği 64 kişinin ise yaralandığı aktarıldı.
 • 12:22Bolvadin'de "Adli Kolluk" Semineri DüzenlendiAfyonkarahisar’ın Bolvadin İlçe Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından “Adli Kolluk” semineri düzenlendi.
 • 11:45Afyonkarahisar'da Faciadan DönüldüAfyonkarahisar'da Faciadan DönüldüAfyonkarahisar’da 2 öğrenci servisinin çarpışması sonucu faciadan dönülürken, kazada biri servis şoförü 6’sı öğrenci olmak üzere toplamda 7 kişi yaralandı.
 • 11:02Bolvadin'de Üstyapı ve Asfalt ÇalışmasıAfyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesinde üstyapı ve asfalt çalışması devam ediyor.
 • 18:53AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı 63. İl Danışma Meclis Toplantısı YapıldıAK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı 63. İl Danışma Meclis Toplantısı Yapıldı1 Kasım seçimlerinde AK Parti’nin Afyonkarahisar’da destan yazdığını söyleyen AK Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 18 ilçenin 17’sinde birinci parti olduklarını dile getirerek, “Parti olarak son 65 yılın bir partiye verilmiş en yüksek oyunu Afyonkarahisar’ımız da aldık” dedi.
 • 11:55Bolvadin'de Kaymakam Akpay Başkanlığında İstişare Toplantısı YapıldıBolvadin'de Kaymakam Akpay Başkanlığında İstişare Toplantısı YapıldıAfyonkarahisar’ın Bolvadin ilçe Kaymakamı Ayhan Akpay başkanlığında, muhtarlar ve ilçedeki kamu kurumlarının temsilcilerinin katılımı ile istişare toplantısı yapıldı.
 • 11:40Üsteğmen Kule'den Başkan Kayacan'a ZiyaretÜsteğmen Kule'den Başkan Kayacan'a ZiyaretAfyonkarahisar Bolvadin İlçe Garnizon Komutanı Jandarma Üsteğmen Gökhan Kule, Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan’a veda ziyaretinde bulundu.
 • 16:08Bolvadin'de Şeker Pancar Hasadı BaşladıAfyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesin'de şeker pancarın hasadına başladı.
 • 15:30Bolvadin'de Su Şebekelerinde Düzenleme Çalışması YapıldıAfyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde su şebeke hatlarında düzenleme çalışması yapıldığı bildirildi.
 • 13:27Akü Rektörü Solak'a ZiyaretBolvadin Kaymakamı Ayhan Akpay, Belediye Başkanı Fatih Kayacan, Emirdağ Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Tuğrul Kandemir ve Emirdağ MYO Müdürü Doç. Dr. Cantürk Kayahan, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak'ı ziyaret etti.
 • 15:29Bolvadin'de Adliye Çalışanlarından Aşure Günü EtkinliğiBolvadin'de Adliye Çalışanlarından Aşure Günü EtkinliğiAfyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde Muharrem ayı dolayısıyla Cumhuriyet Başsavcılığı ve Adalet Komisyonu Başkanlığı’nın organizasyonu ile geleneksel aşure programı düzenlendi.
 • 01:24Eroğlu: Eroğlu: "Biz CHP'li ve MHP'li Kardeşlerimizin de Hepsinin Taleplerini Yerine GetireceğizGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bakan Eroğlu'nun İscehisar ilçesine vatandaşla tokalaşması - Bakan Eroğlu'nun konuşması - Bakan Eroğlu'nun Belediye Başkanlığını ziyareti - Bakan Eroğlu'nun Köroğlu beli mevkisinde doğaya keklik bırakması - Bakan Eroğlu'nun Bolvadin ilçesindeki ziyaretleri Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Biz CHP'li ve MHP'li kardeşlerimizin de hepsinin taleplerini yerine getireceğiz.
 • 23:39Bakan Eroğlu Afyonkarahisar'da İlçe Ziyaretleri GerçekleştirdiBakan Eroğlu Afyonkarahisar'da İlçe Ziyaretleri GerçekleştirdiOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar’da ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi.
 • 18:30Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Biz CHP'li ve MHP'li kardeşlerimizin de hepsinin taleplerini yerine getireceğiz.
 • 09:02Gündem/ 6 Kasım 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, "Mekteb-i Tıbbiyye-i Şahane'nin Tıp Tarihindeki Yeri ve Önemi" konulu toplantı ile Geleneksel Sivas Günleri açılış programına katılacak.
 • 00:01Gündem Özeti/ 6 Kasım 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- TBMM Başkanı İsmet Yılmaz, "Mekteb-i Tıbbiyye-i Şahane'nin Tıp Tarihindeki Yeri ve Önemi" konulu toplantı ile Geleneksel Sivas Günleri açılış programına katılacak.
 • 12:59Bolvadin'de Öğrencilere Tablet Bilgisayar DağıtıldıBolvadin'de Öğrencilere Tablet Bilgisayar DağıtıldıMilli Eğitim Bakanlığı tarafından başlatılan “Fatih Projesi” kapsamında Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçesindeki liselerde 10. sınıf öğrencilerine tablet bilgisayar dağıtıldı.
 • 17:15Bolvadin'de Bolvadin'de "Eğitime Destek Projesi"Afyonkarahisar’ın Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası ile Bolvadin Ticaret Borsası tarafından geleneksel olarak düzenlenen “Eğitime Destek Projesi” kapsamında 800 öğrenciye hediye çeki verildi.
 • 16:40Bolvadin'de Aşure EtkinliğiBolvadin'de Aşure EtkinliğiAfyonkarahisar’ın Bolvadin İlçesinde özel bir okulda aşure etkinliği düzenlendi.
 • 16:45Bolvadin seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - Bolvadin Bolvadin seçim sonuçları 1 Kasım 2015 oy dağılımı - BolvadinBolvadin seçim sonuçları 1 Kasım 2015 Bolvadin oy dağılımı. 1 Kasım seçim sonuçları sonrası ortaya çıkan tablo en kolay ve anlaşılır görseller eşliğinde haberler.com'un seçim sonuçları sayfasında.
 • 16:48Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, EGEGEP kapsamında 2019 yılına kadar 78 adet baraj ve gölet, 220 adet sulama tesisi, 41 adet içme suyu temin tesisi, 214 adet dere ıslah tesisi, 977 adet dere üzerilerine köprü, 7 adet şehir ormanı, 14 adet bal ormanı, 50 adet mesire yeri, 35 adet otomatik meteorolojik gözlem istasyonu kurulacağını bildirdi.
 • 10:29Uyuşturucuyu Tıbbi İlaç Sanıyordum'Uyuşturucuyu Tıbbi İlaç Sanıyordum'Isparta'nın Yalvaç İlçesi'nde 4.5 kilo baz morfin ve 2 kilo afyon sakızını satmaya çalışmaktan tutuklu yargılanan Halil İbrahim K., "Afyon sakızının uyuşturucu değil, tıbbi ilaç olarak kullanıldığını sanıyordum" diye savunma yaptı.
 • 12:40Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, koalisyon dönemlerinde bütün dünyada ülkelerin baş aşağı gittiğini söyledi.
 • 14:53Bolvadin'de Muharrem Ayı EtkinlikleriBolvadin'de Muharrem Ayı EtkinlikleriAfyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde İhsaniye Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından “Muharrem Ayı” nedeniyle yaklaşık 3 bin kişiye aşure ikram edildi.
 • 13:24Tek Sevdamız TürkiyeTek Sevdamız Türkiye" Tır'ı İlçeleri DolaşıyorAK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından hazırlanan “Tek Sevdamız Türkiye” TIR’ı ilçeleri dolaşmaya devam ediyor.
 • 22:29Eroğlu: Eroğlu: "Gençlere Diyorum Ki Büyük Düşünün"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bolvadin- Toplu Temel atma açılış töreni- Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Gençlere diyorum ki büyük düşünün. Çünkü geleceğin Türkiye'si daha büyük olacak.
 • 21:28Afyonkarahisar Açılış ve Temel Atma Törenine KatıldıAfyonkarahisar Açılış ve Temel Atma Törenine KatıldıBakan Eroğlu: Rumlar sudan bahaneler üretiyor (ek) AÇILIŞ VE TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILDI Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bolvadin'de toplam yatırım bedeli 38 milyon TL olan 24 tesisin temel atma ve açılış törenine katıldı.
 • 20:53Bakan Eroğlu: Rumlar Sudan Bahaneler Üretiyor (2)Bakan Eroğlu: Rumlar Sudan Bahaneler Üretiyor (2)Açılış VE TEMEL ATMA TÖRENİNE KATILDI Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bolvadin'de toplam yatırım bedeli 38 milyon TL olan 24 tesisin temel atma ve açılış törenine katıldı.
 • 20:18Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu Afyonkarahisar'daOrman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, geleceğin Türkiye’sinin büyük olacağını ifade ederek, “Çünkü biz artık çok güçlüyüz. Kendi barajlarımızı dünyanın en büyük barajlarını yapan biziz, Akdeniz’in içinden 107 kilometre boru hattıyla suyu Kıbrıs’a götüren biziz. Sultan Abdülhamit’in olan Marmaray’ı bitiren biziz” dedi.
 • 19:22Aftonkarahisar - Bakan Eroğlu: Rumlar Sudan Bahaneler ÜretiyorAftonkarahisar - Bakan Eroğlu: Rumlar Sudan Bahaneler ÜretiyorBakan Eroğlu: Rumlar sudan bahaneler üretiyor Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Rum istihbaratının KKTC ile Birleşmiş Milletler'in ortak hazırladığı ve sadece Türkiye'yle paylaşılan 'gizli damgalı' su belgesini medyaya sızdırmasıyla ilgili "Rumlar hayal görüyor.
 • 18:33Bakan Eroğlu: Rumlar Sudan Bahaneler ÜretiyorBakan Eroğlu: Rumlar Sudan Bahaneler ÜretiyorOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Rum istihbaratının KKTC ile Birleşmiş Milletler'in ortak hazırladığı ve sadece Türkiye'yle paylaşılan 'gizli damgalı' su belgesini medyaya sızdırmasıyla ilgili "Rumlar hayal görüyor.
 • 18:31Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Marmara, Ege ve Antalya'ya kadar olan kıyı kesiminde bugünden itibaren, özellikle cuma günü kuvvetli yağış geleceğini söyledi.
 • 13:03Bolvadin'de Samanlık YangınıBolvadin'de Samanlık YangınıAfyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde meydana gelen samanlık yangını itfaiyenin zamanında müdahalesi ile büyümeden söndürüldü.
 • 09:00Gündem/ 21 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenecek Milli Güvenlik Kurulu toplantısına başkanlık edecek.
 • 00:01Gündem Özeti/ 21 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Didim, Söke, Efeler, Çine, Nazilli ilçelerini ziyaret edecek, Didim'de halka seslenecek.
 • 16:46Bolvadin'de İş KazasıBolvadin'de İş KazasıAfyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde bir inşaat ustası, çalıştığı inşaatta 10 metre yükseklikteki mahzene düşerek yaralandı.
 • 22:10Tutuklanan Polis Başmüfettişi: Biz Öcalan'ın Talimatıyla BurdayızTutuklanan Polis Başmüfettişi: Biz Öcalan'ın Talimatıyla BurdayızParalel yapı operasyonunda tutuklanan polis başmüfettişi Anadolu Atayün "Biz Öcalan'ın talimatıyla buradayız" dedi.
 • 17:42Konya'da 'Fethullahçı Terör Örgütü/paralel Devlet Yapılanması' Davası BaşladıKonya'da 'Fethullahçı Terör Örgütü/paralel Devlet Yapılanması' Davası BaşladıKonya merkezli 19 ilde 'Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na yönelik 'Terör örgütü kurma ve yönetme, üye olmak, görevi kötüye kullanma, iftira, resmi belgede sahtecilik, özel hayatın gizliliğini ihlal etmek' suçlamalarıyla 31'i emniyet mensubu olmak üzere iş adamlarının da bulunduğu 7'si tutuklu 74 kişinin 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmasına başlandı.
 • 14:32Konya'da 'Fethullahçı Terör Örgütü/paralel Devlet Yapılanması' Davası BaşladıKonya'da 'Fethullahçı Terör Örgütü/paralel Devlet Yapılanması' Davası BaşladıKonya merkezli 19 ilde 'Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na yönelik 'Terör örgütü kurma ve yönetme, üye olmak, görevi kötüye kullanma, iftira, resmi belgede sahtecilik, özel hayatın gizliliğini ihlal etmek' suçlamalarıyla 31'i emniyet mensubu olmak üzere iş adamlarının da bulunduğu 7'si tutuklu 74 kişinin 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmasına başlandı.
 • 14:58Bolvadin Kadınlar Kulübü Üyeleri Bolvadin Kadınlar Kulübü Üyeleri "Yörex- 2015 Yöresel Ürünler Fuarına" KatıldıAFYONKARAHİSAR(İHA)-Afyonkarahisar Bolvadin Kadınlar Kulübü üyeleri, Antalya’da düzenlenen “Yörex-2015 Yöresel Ürünler Fuarına” katıldı.
 • 17:51AK Parti Adayı Koca Bolvadinli Hemşehrileriyle Bir Araya GeldiAK Parti Adayı Koca Bolvadinli Hemşehrileriyle Bir Araya GeldiAK Parti Afyonkarahisar Milletvekili adayı Mehmet Koca, partisinin Bolvadin İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen kahvaltı programına katılarak partinin kuruluşundan bu güne kadar görev yapmış ve yapmaya devam eden teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi.
 • 17:40Bolvadin Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünden "Baca Temizliği" Konusunda UyarıAfyonkarahisar’ın Bolvadin İlçe Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü yaptığı yazılı açıklama ile yaklaşan kış mevsimi öncesi vatandaşları baca temizliği konusunda uyardı.
 • 15:26İkiz Şampiyonlardan Başkan Kayacan'a Ziyaretİkiz Şampiyonlardan Başkan Kayacan'a ZiyaretEge Bölgesi Kickboks ve Muay-Thai (Tayland Boksu) müsabakalarında şampiyon olan ikiz sporcular Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçe Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ı makamında ziyaret ettiler.
 • 16:15Bolvadin'de İlköğretim Haftası Kutlaması YapıldıBolvadin'de İlköğretim Haftası Kutlaması YapıldıAfyonkarahisar’ın Bolvadin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan 2015-2016 eğitim öğretim yılı gerçekleştirilen törenle başladı.
 • 12:23Kaymakam Akpay Cami Tadilatını İncelediKaymakam Akpay Cami Tadilatını İncelediAfyonkarahisar’ın Bolvadin İlçe Kaymakamı Ayhan Akbay İlçeye bağlı Yörükkaracaören köyünde cami tadilatında yerinde incelemelerde bulundu.
 • 23:17Bakan Eroğlu: Dün Gece Kandil'de Bir Takım İnler Vuruldu (3)Bakan Eroğlu: Dün Gece Kandil'de Bir Takım İnler Vuruldu (3)'yurtdışında YAŞAYANLAR DÖNÜMÜŞÜ BİZZAT GÖRÜYOR' Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Afyonkarahisar'ın Çay, Sultandağı, Bolvadin ve Emirdağ ilçelerinde düzenlenen resmi bayramlaşmalar ile partisinin aday tanıtım toplantılarına katıldı.
 • 18:59Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu AçıklamasıOrman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "ANKA insansız hava araçlarını yaptık. İyiki yapmışız, bakın onlardan aldığımız istihbaratla bu PKK terör örgütünün inlerini, inin kapısına varıncaya kadar tespit edip o noktada vuruyoruz" dedi.
 • 09:02Gündem/ 28 Eylül 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kadıköy Ahmet Sani Gezici Anadolu Kız İmam Hatip Lisesi hizmet binası ve yeni eğitim-öğretim yılı açılış törenine katılacak.