SON DAKİKA BOLVADİN HABERLERİ

Son Dakika Bolvadin Haberleri

  Bolvadin Sultan Carullah Kuran Kursunda Kariyer Günleri

  Bolvadin Sultan Carullah Kuran Kursunda Kariyer Günleri

  Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçesinde, Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı hafız yetiştiren yatılı Sultan Carullah Kuran Kursu tarafından birincisi yapılan kariyer günlerinin ilk konuğu Bolvadin Belediye Başkanı Fatih Kayacan oldu. (16 Ocak 2015 Cuma )

   

  HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi

  Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti. (15 Ocak 2015 Perşembe )

   

  Kara Yollarında Durum

  Kara Yollarında Durum

  Kara yollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (13 Ocak 2015 Salı )

   

  Çay Barajı Suyu Çevirme Derivasyon Töreni Yapıldı

  Çay Barajı Suyu Çevirme Derivasyon Töreni Yapıldı

  DSİ Akif Özkaldı, Çay Barajına ilişkin, "120 milyon liraya mal olacak bu baraj, Çay ilçesinde 18 bin 550 dekar tarım alanını modern sulama sistemiyle sulayacak." dedi. (05 Ocak 2015 Pazartesi )

   

  Afyonkarahisar'dan Kısa Kısa

  Sandıklı Devlet Hastanesi Başhekimi Lütfu Mutlu, Bolvadin Devlet Hastanesi'ne başhekim olarak atandı. (05 Ocak 2015 Pazartesi )

   

  DSİ Genel Müdürü Özkaldı Açıklaması

  "(Çay Barajı) 120 milyon liraya mal olacak bu baraj, Çay ilçesinde 18 bin 550 dekar tarım alanını modern sulama sistemiyle sulayacak" (05 Ocak 2015 Pazartesi )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarımı nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (05 Ocak 2015 Pazartesi )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (02 Ocak 2015 Cuma )

   

  Bolvadin'de Polis ve Jandarmaya Başarı Belgesi

  Bolvadin'de Polis ve Jandarmaya Başarı Belgesi

  Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçesinde jandarma ve polis teşkilatı yürüttükleri başarılı çalışmalardan dolayı İlçe Kaymakamı Osman Nuri Canatan tarafından “Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi. (31 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (31 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Karayollarında Durum

  Karayollarının bazı kesimlerinde devam eden yol yapım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü sağlanıyor. (30 Aralık 2014 Salı )

   

  Bolvadin Belediyesinden 'Kavak Ağacı Kesimi' Uyarısı

  Bolvadin Belediyesinden "Kavak Ağacı Kesimi" Uyarısı

  Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçe Belediye Meclisinin aldığı karar ile ilçede kavak ağacı kesimi konusunda vatandaşların ikaz edileceği belirtildi. (23 Aralık 2014 Salı )

   

  Bolvadin Sydv Mütevelli Heyet Üyeleri Seçimlerinin Yapıldı

  Bolvadin Sydv Mütevelli Heyet Üyeleri Seçimlerinin Yapıldı

  Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçesinde 2015 yılında görev alacak olan Bolvadin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü (SYDV) mütevelli heyet üyeleri seçimlerinin yapıldığı kaydedildi. (23 Aralık 2014 Salı )

   

  Bolvadin Heybeli Termal Tesisleri, Ödemişten Gelen Engelli Vatandaşları Ağırladı

  Ödemiş Zihinsel ve Bedensel Engelsiz Yarınlar Derneği üyeleri, Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçesinde belediyeye ait Heybeli Termal tesislerinde gerçekleştirilen etkinlikte bir araya geldi. (22 Aralık 2014 Pazartesi )

   

  10 Gün Önce İşlenen Cinayetin Zanlıları Tutuklandı

  Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde, 8 Aralık 2014 tarihinde işlenen cinayetin failleri olduğu belirlenen 2 kişinin, jandarma tarafından yakalandığı belirtildi. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Bolvadin'de 6 Kilogramlık İstiridye Mantarına İlgi

  Bolvadin'de, bir vatandaşın bahçesinde yetişen 6 kilogram ağırlığındaki istiridye mantarı ilgi gördü. (17 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Akaryakıt ve Sigara Kaçakçılarına Operasyon

  Akaryakıt ve Sigara Kaçakçılarına Operasyon

  Afyonkarahisar’da polis tarafından akaryakıt ve sigara kaçakçılarına yönelik yapılan operasyonlarda 6 kişinin gözaltına alındığı belirtildi. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Polisten Koyun ve Tavuk Dahi Çalan Hırsızlık Şebekesine Darbe

  Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde polis tarafından düzenlenen operasyonda, aralarında koyun ve tavuk da bulunan birçok eşyayı çalan bir hırsızlık şebekesi çökertildi, operasyonda şebeke üyesi 5 kişi gözaltına alındı. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Bolvadin Belediyesinden Çiçeklendirme Çalışması

  Bolvadin Belediyesinden Çiçeklendirme Çalışması

  Afyonkarahisar’ın Bolvadin İlçe Belediyesi Park ve Bahçeler Birimi tarafından Horan Parkta ve çarşı merkezinde çiçeklendirme çalışması yapıldı. (14 Aralık 2014 Pazar )

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 08:25:14. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BOLVADİN HABERLERİ
[Hata Bildir]