SON DAKİKA BOZKIR HABERLERİ

Son Dakika Bozkır Haberleri

 • 14:32Bimder Yetimlere Burs VerecekKonya'nın Bozkır ilçesinde faaliyet gösteren Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönüllüleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (BİMDER), lisede öğrenim gören tüm yetimlere burs verecek.
 • 11:50Türkiye'nin Asırlık Türkiye'nin Asırlık "Mavi Rüyası" Gerçek OlduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mavi Tünel Projesinin tünellerinden detaylar- Açılış öncesi edilen dua- Mavi Tünel'den akan sular- Devlet Su İşleri (DSİ) Konya 4. Bölge Müdürü Mustafa Uzun ile röportaj Türkiye'nin asırlık "mavi rüyası" gerçek oldu- Türkiye'nin 100 yılı aşan hayali olan, Göksu Nehri'ni Konya Ovası ile buluşturacak Mavi Tünel Projesi'nin tamamlanmasıyla ovaya su verilmeye başlandı- DSİ Konya 4. Bölge Müdürü Uzun: - "Göksu'nun suları Bağbaşı Barajı'nda toplanarak 17 kilometrelik tünelle artık Konya Ovası'na aktarılıyor.
 • 11:20Türkiye'nin Asırlık "Mavi Rüyası" Gerçek OlduTürkiye'nin GAP'tan sonra en büyük sulama yatırımı olan Konya Ovası Projesi (KOP) kapsamında çalışmaları yürütülen "Mavi Tünel" ile Akdeniz'e dökülen sular, ovaya akmaya başladı.
 • 00:20Davutoğlu: Davutoğlu: "Eski Türkiye Partilerinden Hiç Kimseye Fayda Gelmez"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yenimahalle-Şentepe teleferik hattının açılış töreni- Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması Yenimahalle-Şentepe teleferik hattının açılış töreni-AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (2)- "Eski Türkiye partilerinden hiç kimseye hayır gelmez. Bunlar ittifak yaparlar.
 • 00:02Davutoğlu: Davutoğlu: "Onları Siyaset Çöplüğüne Gömmeye Var Mısınız?"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması- Yenimahalle-Şentepe teleferik hattının açılış töreni- Kurdele kesimi Yenimahalle-Şentepe teleferik hattının açılış töreni-AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (2)- "Eski Türkiye partilerinden hiç kimseye hayır gelmez. Bunlar ittifak yaparlar.
 • 23:56Davutoğlu: Davutoğlu: "Bu Teleferik Ücretsiz Olacak"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun konuşması Yenimahalle-Şentepe teleferik hattının açılış töreni-AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Davutoğlu: (2)- "Eski Türkiye partilerinden hiç kimseye hayır gelmez. Bunlar ittifak yaparlar.
 • 23:03Yenimahalle-Şentepe Teleferik Hattının Açılış TöreniBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Eski Türkiye partilerinden hiç kimseye hayır gelmez. Bunlar ittifak yaparlar.
 • 15:2219 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor BayramıKonya'nın Seydişehir, Beyşehir, Akşehir, Kulu, Bozkır ve Sarayönü ilçelerinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama töreni düzenlendi.
 • 13:15AK Parti Konya Milletvekili Adayları Çalışmalarını SürdürüyorAK Parti Konya Milletvekili Adayları Çalışmalarını SürdürüyorAK Parti Konya Milletvekili Adaylarından Muhammed Uğur Kaleli Bozkır’a giderek, Rüveyde Gülseren Kozak Işık ise Güneysınırlılarla bir araya gelerek vatandaştan destek istedi.
 • 16:00AK Parti Milletvekili Ziya Altunyaldız Bozkır ve Taşkent'te Destek İstediAK Parti Milletvekili Ziya Altunyaldız Bozkır ve Taşkent'te Destek İstediAK Parti Konya Milletvekili Adayı Ziya Altunyaldız, Bozkır ve Taşkent ilçelerinde ziyaretlerde bulunarak destek istedi.
 • 16:09Lütfi Elvan'dan Muhalefetin Vaatlerine Yunanistan ÖrneğiLütfi Elvan'dan Muhalefetin Vaatlerine Yunanistan ÖrneğiAK Parti Antalya milletvekili adayı, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Lütfi Elvan, "Hızlı trenin yapılmasının ardından Konya, Kayseri, Kapadokya bölgelerinden Alanya’ya turist akını olacak" dedi.
 • 11:45MHP Adayları Bozkır'daMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ile milletvekili adayı Hüseyin Oprukçu, Konya’nın Bozkır ilçesinde seçmenle bir araya geldi.
 • 14:05Genel Seçime DoğruCumhuriyet Halk Partisi Konya Milletvekili adayı Gülsüm Filorinalı, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
 • 10:14Rektör Gökbel'in İlçe Ziyaretleri SürüyorRektör Gökbel'in İlçe Ziyaretleri SürüyorSelçuk Üniversitesi’nin ilçelerde bulunan fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarına ziyaretlerini sürdüren Rektör Prof. Dr. Hakkı Gökbel, son olarak Beyşehir, Bozkır, Akören ve Çumra ilçelerini ziyaret ederek, buralarda bulunan birimlerde inceleme yaptı.
 • 11:48İki Otomobil Çarpıştı: 5 Yaralıİki Otomobil Çarpıştı: 5 YaralıKonya’ nın Seydişehir ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi yaralandı.
 • 13:48Kontrolden Çıkan Otomobil Suğla Gölü'ne UçtuKontrolden Çıkan Otomobil Suğla Gölü'ne UçtuKonya’nın Yalıhüyük ilçesinde direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücünün kullandığı otomobil Suğla Gölü’ne uçtu.
 • 08:01Konya Otomobil Suğla Gölü'ne Uçtu, Sürücü KurtulduKonya Otomobil Suğla Gölü'ne Uçtu, Sürücü KurtulduOtomobil Suğla Gölü'ne uçtu, sürücü kurtuldu KONYA'da kontrolden çıkan otomobil Suğla Gölü'ne uçtu.
 • 15:45Otomobil Suğla Gölü'ne Uçtu, Sürücü KurtulduOtomobil Suğla Gölü'ne Uçtu, Sürücü KurtulduKonya'da kontrolden çıkan otomobil Suğla Gölü'ne uçtu.
 • 16:38Bakan Bozkır: AB Üyelik Sürecinin Türkiye'ye Kazandırdıkları UnutulmamalıAvrupa Birliği (AB) Bakanlığı tarafından düzenlenen 'AB’ye üyelik süreci ve Türkiye’nin yeni AB stratejisi' konulu sivil toplumla diyalog toplantısı Antalya’da başladı.
 • 09:08Zengibar Kalesi Tarihe Işık Tutmaya Hazır Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, Çatalhöyük'ün önemi ne ise bizim için Zengibar Kalesi'nin önemi de odur.
 • 15:47AB'ye Üyelik Süreci ve Türkiye'nin Yeni AB Stratejisi Sivil Toplumla Diyalog ToplantısıAvrupa Birliği Bakanlığı, yarın Antalya Hotel Su’da ‘AB’ye üyelik süreci ve Türkiye’nin yeni AB stratejisi’ konulu sivil toplumla diyalog toplantısı düzenleyecek.
 • 09:02Gündem/ 26 Nisan 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Gümüşhane, Bayburt ve Erzincan'da miting düzenleyecek.
 • 00:03Gündem Özeti/ 26 Nisan 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Gümüşhane, Bayburt ve Erzincan'da miting düzenleyecek.
 • 18:37AK Parti Konya Milletvekili Adayları Tanıtım ToplantısıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Konya'nın cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 74'le tarihi rekor kırdığını belirterek, "Tarihi bir rekoru da 7 Haziran'da bekliyorum.
 • 17:44Başbakan Davutoğlu'dan Hdp'ye; 'Bizim Diyanetimizden Ne İstiyorsun?'Başbakan Davutoğlu'dan Hdp'ye; 'Bizim Diyanetimizden Ne İstiyorsun?'Başbakan Ahmet Davutoğlu, memleketi Konya'da muhalefet parti liderlerini eleştirdi.
 • 17:41Davutoğlu, Milletvekilleri Aday Tanıtım Programına KatıldıDavutoğlu, Milletvekilleri Aday Tanıtım Programına KatıldıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, muhalefet partilerinin liderlerini eleştirerek, “12 yılda bu ülkede yapılanları görmemek için beden gözünün de, gönül gözünün de kapalı olması lazım” dedi.
 • 16:1123 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk BayramıKonya'nın Beyşehir, Akşehir, Ilgın, Halkapınar, Cihanbeyli Bozkır ilçelerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı.
 • 16:04AK Parti Seydişehir'de Seçim Çalışmalarını SürdürüyorAK Parti Seydişehir'de Seçim Çalışmalarını SürdürüyorAK Parti Konya Milletvekili adayları Mehmet Babaoğlu ve Ömer Faruk Kanık, Seydişehir ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirerek, yaklaşan seçim öncesinde vatandaştan destek istedi.
 • 14:36Kutlu Doğum HaftasıBozkır ilçesinde merkezi İstanbul'da bulunan Bozkırlılar Vakfı Bozkır Şubesi tarafından Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla etkinlik gerçekleştirildi.
 • 11:35Servis Şoförü ve Öğrencilere Trafik EğitimiKonya'nın Bozkır ilçesinde öğrenci servisi şoförleri ve öğrencilere trafik eğitimi verildi.
 • 11:58Kudüs Bağlantılı Umreye Gidecek İkinci Kafile Yola ÇıktıDiyanet İşleri Başkanlığı'nın, vatandaşların talebi üzerine organize ettiği Kudüs bağlantılı umre turunda ikinci kafile Atatürk Havalimanı'ndan dualarla uğurlandı.
 • 15:58Türk Polis Teşkilatının 170. Kuruluş Yıl DönümüKonya'nın Ereğli, Bozkır, Seydişehir, Akşehir, Karapınar, Ilgın ve Kulu ilçelerinde Türk PolisTeşkilatı'nın 170. yıl dönümü törenle kutlandı.
 • 11:13Konya'da Atık Su Arıtma Tesislerinde Çalışmalar SürüyorKonya'da Atık Su Arıtma Tesislerinde Çalışmalar SürüyorKonya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, tertemiz bir Konya için mevcut atık su arıtma tesislerinin durumlarının kontrol edildiğini, yapılması gereken revizyon ve bakım çalışmalarının yürütülmekte olduğunu, atık su arıtma tesisi olmayan yerleşim yerleri için ise proje ve inşaat çalışmalarının başlatıldığını belirtti.
 • 16:46Seydişehir Adliyesi Önünde Şehit Savcı Kiraz AnıldıSeydişehir Adliyesi Önünde Şehit Savcı Kiraz AnıldıSeydişehir Adliyesi önünde teröre kurban giden şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz için anma programı düzenlendi.
 • 18:10Seydişehir'de Trafik Kazası Ucuz AtlatıldıSeydişehir'de Trafik Kazası Ucuz AtlatıldıKonya’nın Seydişehir ilçesinde iki otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazası şans eseri ucuz atlatıldı.
 • 18:28Konya'da Şiddetli YağışKonya'da Şiddetli YağışKonya'da şiddetli yağış- Hadim ilçesinde Göksu, Beyşehir'de ise Ali Deresi taştı, bazı evleri su bastı- Bozkır ilçesinde ise Çarşamba Çayı taşma seviyesine yaklaştı Bölgede etkili olan kuvvetli sağanak nedeniyle Hadim ve Beyşehir ilçelerinde dereler taştı, bazı evleri su bastı.
 • 17:29Konya'da Şiddetli YağışBölgede etkili olan kuvvetli sağanak nedeniyle Hadim ve Beyşehir ilçelerinde dereler taştı, bazı evleri su bastı.
 • 19:37Başbakan Davutoğlu, Uluslararası Tarım Fuarı'nı AçtıBaşbakan Davutoğlu, Uluslararası Tarım Fuarı'nı AçtıUluslararası Tarım Fuarı Konya'da açıldı- Başbakan Davutoğlu: (3)"Hiç merak etmeyiniz, Türkiye bütün sıkıntılarını aşar. Kültürünü, irfanını, siyasi ahlakını Hazreti Mevlana'dan alan bizim kadrolarımız arasına kimse fitne sokamaz"- "Bu hareketin Hazreti Mevlana'dan feyzalmış bu emaneti taşıyan neferi olarak, 12 yıldaki başarıları taçlandıracak şekilde, inşallah önümüzdeki 9 yıl içinde, 8 yıl içinde 2023'e kadar 12 yıllık bereket üzerine, 12 yıllık hasat dönemi başlayacak" Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Hiç merak etmeyiniz, Türkiye bütün sıkıntılarını aşar. Kültürünü, irfanını, siyasi ahlakını Hazreti Mevlana'dan alan bizim kadrolarımız arasına kimse fitne sokamaz" dedi.
 • 19:21Uluslararası Tarım Fuarı Konya'da AçıldıBaşbakan Ahmet Davutoğlu, "Hiç merak etmeyiniz, Türkiye bütün sıkıntılarını aşar. Kültürünü, irfanını, siyasi ahlakını Hazreti Mevlana'dan alan bizim kadrolarımız arasına kimse fitne sokamaz" dedi.
 • 16:29AB Bakanı Bozkır Brüksel'deAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, Avrupa'nın enerji arz güvenliği açısından Türkiye'nin öneminin bu denli arttığı ve ortak projelerin konuşulduğu bir dönemde enerji faslının müzakerelere açılmasının AB'nin itibarı açısından önem taşıdığını, faslın açılması gerektiğini söyledi.
 • 13:40AB Bakanı Bozkır Rektör Şeker'le Neü'nün AB Projelerini DeğerlendirdiAB Bakanı Bozkır Rektör Şeker'le Neü'nün AB Projelerini DeğerlendirdiAB Birliği Bakanı Volkan Bozkır, “AB üyelik süreci ve Türkiye’nin yeni AB stratejisi” konulu sivil topluma diyalog toplantısına katılmak üzere geldiği Konya’da Necmettin Erbakan Üniversitesi (NEÜ) Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker ile üniversitenin AB projelerini değerlendirdi.
 • 23:38Başbakan Davutoğlu, Şehitliği Ziyaret EttiBaşbakan Davutoğlu, Şehitliği Ziyaret EttiDavutoğlu, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferinin 100. yıl dönümü dolayısıyla Çanakkale Şehitler Abidesinde düzenlenen törenin ardından şehitliği ziyaret etti.
 • 22:48Çanakkale Başbakan Davutoğlu, Şehit Davutoğlu Ahmet'in Mezarını Ziyaret EttiÇanakkale Başbakan Davutoğlu, Şehit Davutoğlu Ahmet'in Mezarını Ziyaret EttiDavutoğlu: Selam olsun ölüme giden kahramanlara (ek) BAŞBAKAN DAVUTOĞLU, ŞEHİT DAVUTOĞLU AHMET'İN MEZARINI ZİYARET ETTİ Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 100. yıl dönümü dolayısıyla Çanakkale Şehitler Abidesi'nde düzenlenen törenin ardından şehitliği ziyaret etti.
 • 22:36Çanakkale Başbakan Davutoğlu, Şehit Davutoğlu Ahmet'inÇanakkale Başbakan Davutoğlu, Şehit Davutoğlu Ahmet'inDavutoğlu: Selam olsun ölüme giden kahramanlara (ek) BAŞBAKAN DAVUTOĞLU, ŞEHİT DAVUTOĞLU AHMET'İN MEZARINI ZİYARET ETTİ Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 100. yıl dönümü dolayısıyla Çanakkale Şehitler Abidesi'nde düzenlenen törenin ardından şehitliği ziyaret etti.
 • 22:22Davutoğlu: Selam Olsun Ölüme Giden Kahramanlara (4)Davutoğlu: Selam Olsun Ölüme Giden Kahramanlara (4)Başbakan DAVUTOĞLU, ŞEHİT DAVTUOĞLU AHMET'İN MEZARINI ZİYARET ETTİ Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 100. yıl dönümü dolayısıyla Çanakkale Şehitler Abidesi'nde düzenlenen törenin ardından şehitliği ziyaret etti.
 • 20:41Davutoğlu, Üzerinde Davutoğlu, Üzerinde "Davutoğlu Ahmet, Er. Konya-Bozkır" Yazan Şehit Kabrini Ziyaret EttiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 100. yıl dönümü dolayısıyla Çanakkale Şehitler Abidesi'nde düzenlenen törenin ardından şehitliği ziyaret etti.
 • 20:37Bozkır: Bozkır: "İlk Defa TBMM'nin Yaptığı Bir Anayasa Halinde Geleceğimizi Yönlendirmesi Arzumuz Var"AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır: - "Bu seçimlerde Anayasa'nın, artık Türkiye'nin hak ettiği sivil bir anayasa olması ve halkın onayına sunulduktan sonra da cumhuriyet tarihinde ilk defa TBMM'nin yaptığı bir anayasa halinde geleceğimizi yönlendirmesi arzumuz var"- "104 bin sivil toplum kuruluşumuz var. Cumhuriyet tarihimizin en büyük rakamı. 1980 ihtilali sonrasında 50 sivil toplum kuruluşu olan günlerimizden bugünlere geldik" Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, "Bu seçimlerde Anayasa'nın, artık Türkiye'nin hak ettiği sivil bir anayasa olması ve halkın onayına sunulduktan sonra da cumhuriyet tarihinde ilk defa TBMM'nin yaptığı bir anayasa halinde geleceğimizi yönlendirmesi arzumuz var" dedi.
 • 19:33AB Bakanı ve Başmüzakereci Bozkır AçıklamasıAvrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, "Bu seçimlerde Anayasa'nın, artık Türkiye'nin hak ettiği sivil bir anayasa olması ve halkın onayına sunulduktan sonra da cumhuriyet tarihinde ilk defa TBMM'nin yaptığı bir anayasa halinde geleceğimizi yönlendirmesi arzumuz var" dedi.
 • 18:17Başbakan Davutoğlu, Şehitliği Ziyaret EttiBaşbakan Davutoğlu, Şehitliği Ziyaret Etti18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü- Başbakan Davutoğlu, Çanakkale Şehitler Abidesi'ndeki törenin ardından şehitliği ziyaret etti Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 100. yıl dönümü dolayısıyla Çanakkale Şehitler Abidesi'nde düzenlenen törenin ardından şehitliği ziyaret etti.
 • 17:3718 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler GünüBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 100. yıl dönümü dolayısıyla Çanakkale Şehitler Abidesi'nde düzenlenen törenin ardından şehitliği ziyaret etti.