SON DAKİKA BOZKIR HABERLERİ

Son Dakika Bozkır Haberleri

17:40
Okul Sporları Ödül Töreni Seydişehir'de Yapıldı Konya’nın Seydişehir ilçesinde, 2014-2015 yılı Okul Sporları ödül töreni gerçekleştirildi.
Okul Sporları Ödül Töreni Seydişehir'de Yapıldı
11:27
Bölgesel Lig Turnuvasının Ödül Töreni Seydişehir'de Yapıldı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün organize ettiği 2014 2015 yılı okul sporları müsabakalarının ödül töreni, Seydişehir Spor Salonu'nda yapıldı.
10:55
AK Parti Bozkır Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi AK Parti Bozkır Kadın Kolları 4. Olağan Kongresi'nde başkanlığa yeniden Fatma Taşdelen seçildi.
15:28
Bozkır'da Bimder'den İhtiyaç Sahiplerine Yardım Bozkır ilçesinde faaliyet gösteren Bozkır İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Gönülleri Derneği (BİMDER), ilçedeki ihtiyaç sahibi ailelere yardımda bulunuyor.
11:50
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
11:15
Konya Beyaza Büründü Konya'da yoğun kar yağışı yaşamı olumsuz etkiledi.
Konya Beyaza Büründü
07:52
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
07:47
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili Konya'da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi ve 27 ilçede okullar 1 gün süreyle tatil edildi.
Konya Merkez ve 27 İlçede Okullara Kar Tatili
12:47
Başkan Gökçek 2014 Yılını Değerlendirdi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, başkent Ankara’nın değerine değer katan dev projeleri üretmeye devam ettiklerini söyledi.
Başkan Gökçek 2014 Yılını Değerlendirdi
10:07
Başkan Sorgun'dan İlçelere Veda Ziyareti 27 Aralık’taki 5. Olağan AK Parti Konya İl Kongresi öncesinde İl Başkanı Adayı olmadığını açıklayan AK Parti İl Başkanı Ahmet Sorgun, ilçelere veda ziyaretleri yapıyor.
Başkan Sorgun'dan İlçelere Veda Ziyareti
11:33
Zengibar Kalesi Turizme Kazandırılacak Bozkır Belediye Başkanı, Konya'nın bir çok medeniyete ev sahipliği yaptığını belirterek, İsaura antik kentinin Çatalhöyük gibi Sille gibi tarihe ve turizme kazandırılması gerektiğini vurguladı.
Zengibar Kalesi Turizme Kazandırılacak
09:20
Bozkır Belediyesi'nden Ankara Çıkarması Bozkır Belediyesi ve Ak Parti Bozkır İlçe Yönetimi'nden Ankara'ya çıkarma.
Bozkır Belediyesi'nden Ankara Çıkarması
17:37
Manavgat'ta İhracat Bir Önceki Yıla Göre Yüzde 62 Arttı Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası(MATSO) Başkanı Ahmet Boztaş, üyelerini ihracatla tanıştırma faaliyetlerinin meyvesini vermeye başladığını söyledi.
Manavgat'ta İhracat Bir Önceki Yıla Göre Yüzde 62 Arttı
14:32
Seydişehir Belediyesinden Yatırım Atağı Seydişehir Belediyesinin ilçeyi çağdaş görünüme kazandırmak için 5 milyon liralık sıcak asfalt ve andezit taş alım ihalesi yaptığı bildirildi.
15:08
Öğrenciler Kar Tatilini Fırsata Çevirdi Konya'da, iki gündür etkili olan kar yağışının ardından eğitim öğretime verilen kar tatilini fırsata çeviren öğrenciler, kar topu oynadı, gezerek stres attı.
Öğrenciler Kar Tatilini Fırsata Çevirdi
12:24
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti Konya'dan dün sabah saatlerinde başlayan ve aralıklarla devam eden kar yağışı hayatı felç etti.
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti
12:08
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti, Yüzlerce Araç Mahsur Kaldı Afyon-Konya karayolunda yoğun kar yağışı nedeniyle yüzlerce araç mahsur kaldı. Okullar tatil edildi.
Konya'da Kar Hayatı Felç Etti, Yüzlerce Araç Mahsur Kaldı
10:03
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı (Hava Durumu Tahminleri) Konya ve Karaman'da okullar tatil edilirken Meteoroloji; Tunceli, Bingöl, Bitlis, Malatya ve Elazığ'ı da şiddetli kar yağışı konusunda uyardı.
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı (Hava Durumu Tahminleri)
09:08
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı Konya ve Karaman'da okullar tatil edilirken Meteoroloji; Tunceli, Bingöl, Bitlis, Malatya ve Elazığ'ı da şiddetli kar yağışı konusunda uyardı.
Meteoroloji'den 5 İle Şiddet Kar Yağışı Uyarısı
21:04
Konya'da Okullar Kardan Dolayı Tatil Konya'da etkili olan kar yağışı ve buzlanma nedeniyle il merkezi ile birçok ilçede okullar yarın tatil edildi.
20:52
Konya'da Eğitime Kar Engeli: Okullar 1 Gün Tatil Konya'da kar yağışı ve elverişsiz hava şartlarından dolayı ilk ve orta dereceli okullarda eğitime 1 gün ara verildi.
Konya'da Eğitime Kar Engeli: Okullar 1 Gün Tatil
20:13
Konya'da Eğitime Kar Engeli Konya'da, kar yağışı nedeniyle 18 ilçede eğitime bir gün ara verildi.
19:55
Konya'da Okullarda Kar Tatili Konya'da yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezindeki 3 ilçe ile birlikte 18 ilçede eğitime bir gün ara verildi.
15:30
Şaşkın Hırsızlar Tutuklandı Konya’da tanınmamak için başlarına kar maskesi takmalarına rağmen yüzlerini açık bırakınca yakalanan hırsızlar tutuklandı.
Şaşkın Hırsızlar Tutuklandı
11:36
Bozkır'da Aşure Etkinliği Bozkır'da Hacılar Mahallesi İlköğretim Okulu'nda aşure etkinliği düzenlendi.
Bozkır'da Aşure Etkinliği
18:55
Ermenek Adeta Seferberlik İlan Etti Ermenek ilçesinde 18 işçinin kurtarılması için adeta seferberlik ilan edilmişcesine çalışılırken, ilçe halkının tüm acılarına rağmen sergilediği misafirperverlik dikkati çekiyor.
Ermenek Adeta Seferberlik İlan Etti
11:02
Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması Kömür ocağında 18 madencinin mahsur kalmasıyla tüm Türkiye'de gözlerin çevrildiği Karaman'ın Ermenek ilçesinde, işçilere ulaşmak için adeta seferberlik ilan edildi Çocukların babalarının mama getirmesini beklemesi, annenin "Oğlum yüzme de bilmezdi, suyun içinde ne yaptı?
Ermenek'te Kömür Ocağında İşçilerin Mahsur Kalması
16:09
Bakşan Akyürek Muhtarlarla Buluştu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, “Muhtarlarla Buluşuyoruz, Mahallelerimizi Konuşuyoruz” programında Konya’nın 31 ilçesinden gelen muhtarlarla bir araya geldi.
Bakşan Akyürek Muhtarlarla Buluştu
15:54
Başkan Akyürek 31 İlçeden Muhtarlarla Buluştu Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, "Muhtarlarla Buluşuyoruz, Mahallelerimizi Konuşuyoruz" programında Konya'nın 31 ilçesinden gelen muhtarlarla buluştu.
15:59
Konya'da AK Parti 40. Dönem İlçe Danışma Meclisi Toplantıları Sona Erdi AK Parti Konya İl Teşkilatı'nın 40. Dönem İlçe Danışma Meclisi Toplantıları tamamlandı.
16:41
Karaören Pompaj Sulama Birliğinden Başkan Tutal'a Ziyaret Seydişehir'de hizmet veren Karaören Pompaj Sulama Birliği Başkanı Hasan Gökçe, Belediye Başkanı Mehmet Tutal'ı makamında ziyaret etti.
10:48
Başkan Tutal'a Karaören Pompaj Sulama Birliği'nden Ziyaret Karaören Pompaj Sulama Birliği Başkanı Hasan Gökçe, yönetim kurulu üyeleri, Belediye Meclis Üyesi Abdurrahim Acıyan, Aşağıkaraören, Başkaraören, Ortakaraören mahalle muhtarları Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı ziyaret etti.
Başkan Tutal'a Karaören Pompaj Sulama Birliği'nden Ziyaret
16:43
TBMM Genel Kurulu AK Parti'li Selamoğlu: "1919'da atının nalındaki mıhı üretemez haldeyken, bugün Milli Mücadele ruhuna uygun, Türkiye Cumhuriyeti'ne yakışan başkent Ankara'dır" CHP'li Gök: "Ankara'dan Atatürk'ün adının ve çağdaş yaşamın izlerinin silinmesi için her türlü tertip düzenleniyor"
11:17
Tahıl Ambarının Yeni Gözdesi Kiraz Kiraz üretimini son 10 yılda 3 kat artırarak Türkiye'de birinci sıraya yükselen Konya'nın dağlık bölgeleri, büyük yatırımcıları da cezbetmeye başladı.
16:42
CHP Konya Milletvekili Kart Açıklaması "Hükümet tarafından Birleşmiş Milletler tarafından terör örgütü olarak kabul edilmiş bir örgütün yapılanmasına neden seyirci kalınmaktadır?
CHP Konya Milletvekili Kart Açıklaması
16:16
CHP'li Atilla Kart, Konya'daki Işid Yapılanmasını Anlattı CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, TBMM'de basın toplantısı düzenledi.
11:05
Ulusal Biyolojik Çeşitlilik Envanter ve İzleme Projesi" Proje kapsamında, Konya'nın da yer aldığı 15 ilde orman, bozkır, su kenarı, akarsu ve göllerde biyolojik envanterin çıkarılması için çalışma yürütülüyor.
14:17
CHP'li Kart: IŞİD'e Eylül Ayında Konya'dan 150 Kişi Katıldı CHP Konya Milletvekili Atilla Kart'tan vahim bir iddia geldi. Kart, eylül ayı içinde IŞİD'e Konya'dan 150 kişinin katıldığını öne sürdü.
CHP'li Kart: IŞİD'e Eylül Ayında Konya'dan 150 Kişi Katıldı
12:08
Bagajdan Bronz Kadın Heykeli Çıktı Konya’da, bir otomobilin bagajından bronz kadın heykeli ve ruhsatsız tabanca ele geçirildi.
Bagajdan Bronz Kadın Heykeli Çıktı
21:23
Bozkır Belediye Başkanı Gün, Hastaneye Kaldırıldı Konya'da Bozkır Belediye Başkanı İbrahim Gün, oynadığı futbol maçı sonrası fenalaşınca hastaneye kaldırıldı.
Bozkır Belediye Başkanı Gün, Hastaneye Kaldırıldı
12:04
Bozkır ve Çumra'da İçme ve Kullanma Suyu Projesi Yapımı Başladı Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün Bozkır ve Çumra ilçelerine bağlı dört mahalleye sağlıklı içme suyu hizmeti vermek için İçme ve Kullanma Suyu Projesi yapımına başladığını söyledi.
Bozkır ve Çumra'da İçme ve Kullanma Suyu Projesi Yapımı Başladı
17:56
Başbakan Davutoğlu Hükümet Programını Genel Kurul'da Okudu Başbakan Ahmet Davutoğlu, hükümet programını TBMM Genel Kurulu’nda okudu.
Başbakan Davutoğlu Hükümet Programını Genel Kurul'da Okudu
16:01
62. Hükümetin Programı Ekonomi politikaları "Güçlü Ekonomi" başlığı altında ele alındı (4) Programdan: Önümüzdeki dönemde yerli ve yenilenebilir ener­ji kaynakları en üst düzeyde değerlendirilecek, 2015 yılına kadar yeni santrallar devreye alınacak, nükleer santral kurulmasına ilişkin çalışmalar hızlandırılacak Konya'da, dünyanın en büyüğü olacak 3 bin megawattlık güneş santrali için yaklaşık 6 milyar dolar yatırım yapılacak.
18:32
"Konya'dan IŞİD'e 3 Bin Kişi Katıldı, Devlet Tedbir Almıyor" CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, radikal selefi örgüt IŞİD'e Konya'dan adam kazandıran kitapevi ve sözde hocaların olduğunu söyledi.
15:58
Kart: IŞİD Konya'ya ulaştı CHP Konya Milletvekili Atilla Kart, "IŞİD yapılanmasının Konya'da ulaştı. Hocalara gidip IŞİD'e katılmak isteyen gençler, Kilis üzerinden Suriye'ye geçiriliyor" dedi.
Kart: IŞİD Konya'ya ulaştı
15:58
2atilla Kart : Hocalar Gençleri Toparlayıp Cihadın Anlam ve Önemini Anlatıyor Kart, Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, IŞİD yapılanmasının Konya'da ulaştığı boyut hakkında bilgi verdi.
2atilla Kart : Hocalar Gençleri Toparlayıp Cihadın Anlam ve Önemini Anlatıyor
15:05
CHP'li Kart Açıklaması "IŞİD terör örgütünün Anıtkabir, Mevlana Müzesi ve Hacı Bektaş Veli Türbesi'ni hedef alan saldırı hazırlıkları içinde olduğuna dair iddialar kamuoyunda dile getirilmektedir"
CHP'li Kart Açıklaması
17:14
Bozkır'da 8 Bin Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Bozkır ilçesine bağlı Sarıoğlan Mahallesi'nde, bir otomobilde yapılan aramada 8 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.
12:42
Seydişehir'e, Yeni Ders Kitapları Geldi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2014 2015 eğitim öğretim yılında öğrencilere ücretsiz dağıtılmak üzere gönderilen 293 bin 596 ders kitabı Seydişehir'e ulaştı.
21:40
Konya'da İş Makinesi Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı Konya'nın Bozkır ilçesinde, Konya Büyükşehir Belediyesine ait iş makinesinin şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi öldü, 1 kişi ağır yaralandı.
Konya'da İş Makinesi Devrildi: 1 Ölü, 1 Yaralı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 18:54:39. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BOZKIR HABERLERİ
[Hata Bildir]