SON DAKİKA BOZKÖY HABERLERİ

Son Dakika Bozköy Haberleri

10:58
Aliağa'nın Nüfusu 83 Bin 366 Kişi Oldu Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) Türkiye'nin 2014 yılı nüfusunu 77 milyon 695 bin 904 olarak açıkladı.
21:51
Manisa Çöplüğünün Suyu Çıktı Yıllardır Manisa’nın önemli sorunlarından biri olan şehir çöplüğünden akmaya başlayan pis su, Turgut Özal mahallesine kadar ulaştı.
Manisa Çöplüğünün Suyu Çıktı
17:27
Manisa Çöplüğünün Suyu Çıktı Yıllardır Manisa’nın önemli sorunlarından biri olan şehir çöplüğünden akmaya başlayan pis su, Turgut Özal mahallesine kadar ulaştı.
Manisa Çöplüğünün Suyu Çıktı
16:35
Eski Köye Yeni Şebeke Torbalı, Kemalpaşa, Bayındır ve Selçuk'un 16 mahallesini sağlıklı ve kesintisiz su şebekesine kavuşturmaya hazırlanan İzmir Büyükşehir Belediyesi, 11.8 milyon liralık yatırım kapsamında 244 kilometrelik içme suyu borusu döşeyecek.
09:50
İzmir'deki Ücretsiz Toprak Tahlilleri Karaburun'da Başladı İzmir Büyükşehir Belediyesi, ürün kalitesi ve toprağın verimini artırabilmek için başlattığı ücretsiz toprak tahlili çalışmasına, sınırlarına yeni bağlanan ilçeleri de dahil etti.
İzmir'deki Ücretsiz Toprak Tahlilleri Karaburun'da Başladı
09:24
Toprağa Bereket Gelecek İzmir Büyükşehir Belediyesi, ürün kalitesi ve toprağın verimini artırabilmek için başlattığı "ücretsiz toprak analizi" çalışmasına sınırlarına yeni bağlanan ilçeleri de dahil etti.
21:11
Karaburun'da Turuncu Şenlik Karaburun’da düzenlenen "Küçükbahçe, Parlak, Yayla, Tepeboz, Bozköy ve Salman Köyleri 8. Geleneksel Mandalina Şenliği" ne katılan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Yarımada’nın kalkınması için öncelikle belirledikleri 10 projeyi kısa sürede başlatacaklarını söyledi.
Karaburun'da Turuncu Şenlik
15:39
Karaburun'da 8. Geleneksel Mandalina Şenliği İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Kocaoğlu: "Yerel bitkilerin, yerel değerlerin, yerel tatların yaşatılması gerekiyor"
15:13
İzmir Karaburun'da Turuncu Şenlik Düzenlendi İzmir'in Karaburun ilçesinde, "Küçükbahçe, Parlak, Yayla, Tepeboz, Bozköy ve Salman Köyleri 8. Geleneksel Mandalina Şenliği" düzenlendi.
05:59
İzmir'de Kayıp Kişinin Cesedi Ormanlık Alanda Bulundu İZMİR ( AA ) - Aliağa'da 6 gündür haber alınamayan kişinin cesedi, kayın biraderinin öldürdüğünü itiraf etmesi üzerine yapılan aramada ormanlık alanda bulundu.
İzmir'de Kayıp Kişinin Cesedi Ormanlık Alanda Bulundu
04:55
İzmir'de Kayıp Kişinin Cesedi Ormanlık Alanda Bulundu Aliağa ilçesinde 6 gündür kayıp olan kişinin cesedi, kayın biraderinin cinayeti işlediğini itiraf etmesi üzerine yapılan aramada ormanlık alanda bulundu.
İzmir'de Kayıp Kişinin Cesedi Ormanlık Alanda Bulundu
15:23
Kayıp Oğlunu Bulana 100 Bin TL Ödül İzmir'in Aliağa İlçesi'nde Kurban Bayramı'nın 3'üncü günü 'Kayınbiraderime gidiyorum' diyerek evinden çıkan fabrika işçisi, 23 yaşındaki Hakan Savğa, bir daha dönmedi.
Kayıp Oğlunu Bulana 100 Bin TL Ödül
09:20
Laleli Mahallesi'nde Dere Temizliği MANİSA Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre İlçesi 75. Yıl Mahallesi ile Laleli Mahallesi arasında kalan dereyi temizledi.
Laleli Mahallesi'nde Dere Temizliği
16:33
Niğde'deki Şiddetli Sağanak Belde ve köylerde etkili olan sağanağın ardından meydana gelen selin neden olduğu hasarı tespit etmek için çalışmalara başlandı.
Niğde'deki Şiddetli Sağanak
23:26
Niğde'deki Patates Tarlaları Sular Altında Niğde'de bazı belde ve köylerde şiddetli yağış nedeniyle patates tarlaları su altında kaldı.
Niğde'deki Patates Tarlaları Sular Altında
09:00
Manisa Büyükşehir Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi İlk olarak Ulutepe Caddesi peyzaj düzenlemesini inceleyen Başkan Ergün, düzenlemenin Manisa'ya ayrı bir güzellik katacağını söyledi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi
08:51
Başkan'dan Gece Mesaisi MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi'nin devam eden projelerine gece denetimi yaptı.
Başkan'dan Gece Mesaisi
15:07
Çocuklar Büyükşehirle Öğrenecek 'Çocuk Kültür ve Sanat Eğitimi Merkezleri' bu yılda çocukların sosyal anlamda eğitimlerine büyük katkı sağlayacak.
Çocuklar Büyükşehirle Öğrenecek
15:04
Manisa'da Çocuklara Mental Aritmetik Eğitimi Manisa'da 'Çocuk Kültür ve Sanat Eğitimi Merkezleri' çocukların eğitimlerine büyük katkı sağlayacak. Bu eğitimlerden biri de Mental Aritmetik eğitimi olacak.
Manisa'da Çocuklara Mental Aritmetik Eğitimi
15:01
Gediz AŞ'den Bildirimli Elektrik Kesintileri Gediz EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü, altyapı çalışmaları nedeniyle 21 Ağustos tarihinde İzmir'in 12 ilçesinde gerçekleştireceği bildirimli elektrik kesinti listesini yayınladı.
Gediz AŞ'den Bildirimli Elektrik Kesintileri
10:31
Manisa'ya Yeni Bir Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Yapılacak AK Parti Manisa Milletvekili ve Sağlık Komisyonu Üyesi Dr. Muzaffer Yurttaş Milli Emlak Genel Müdürlüğü tarafından tahsis edilen 195 dekar arazi üzerine Ruh ve Sinir Hastalıkları Araştırma Hastanesi yapmak için çalışmaları başlattıklarını belirtti.
Manisa'ya Yeni Bir Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Yapılacak
13:32
Manisa'ya Yeni Bir Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Manisa Sancaklı Bozköy’de 195 dekarlık araziye içinde Şizofreni ve Psikotik Bozukluklar Kliniği, Geriatrik Psikiyatri Kliniği, Çocuk ve Ergen Amatem Kliniği, Psikiyatrik Onkoloji Kliniği, Bireysel ve Grup Psikoterapiler Kliniği gibi bölümlerin bulunacağı Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapılacak.
Manisa'ya Yeni Bir Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi
15:43
Çakraz Tatil Beldesinde Biriken Çöpler Tepki Çekti Bartın'ın tatil beldesi Çakraz'da çöplerin 1 haftadır toplanmadığı ileri sürüldü.
Çakraz Tatil Beldesinde Biriken Çöpler Tepki Çekti
15:31
Bozköy Deresi Yeşilleniyor Manisa Büyükşehir Belediyesinin Bozköy Deresinde ıslah çalışmalarının ardından sürdürdüğü peyzaj düzenlemesi hızla devam ediyor.
Bozköy Deresi Yeşilleniyor
11:08
Germencik ve İncirliova'da Elektrik Kesilecek AYDEM’den yapılan açıklamada, 6-7-8-9 Temmuz tarihlerinde Germencik ve İncirliova’nın bazı bölgelerinde elektrikler kesilecek.
Germencik ve İncirliova'da Elektrik Kesilecek
16:38
Manisa'da Afetten Zarar Gören 20 Bin Ton Kiraz İmha Edildi Şehzadeler ilçesine bağlı Sancaklı Bozköy Mahallesi'nde bu sene dolu, üst üste yağan yağmur ve şiddetli rüzgar, kiraz üreticilerini mağdur etti.
Manisa'da Afetten Zarar Gören 20 Bin Ton Kiraz İmha Edildi
11:48
Kimse Yok mu Derneği, Çiftlikli İhtiyaç Sahiplerine El Uzattı Kimse Yok Mu Derneği Niğde Şubesi, Ramazan ayının başlamasıyla ihtiyaç sahibi ailelere erzak paketi dağıtımına başladı.
Kimse Yok mu Derneği, Çiftlikli İhtiyaç Sahiplerine El Uzattı
22:51
Manisa'dan Kısa Kısa Sancaklı Bozköylü kiraz üreticileri, bölgeye pazar yeri kurulmasını istiyor.
Manisa'dan Kısa Kısa
19:12
Vali Bektaş'tan Sancaklı Bozköy'e Kiraz Alım Merkezi Müjdesi Manisa Valisi Erdoğan Bektaş, Şehzadeler ilçesine bağlı kiraz diyarı Sancaklı Bozköy, Sancaklı İğdecik ve Karaoğlanlı mahallelerini ziyaret ederek üreticilerin beklediği kiraz alım merkezi müjdesini verdi.
Vali Bektaş'tan Sancaklı Bozköy'e Kiraz Alım Merkezi Müjdesi
14:59
İzmir'de İki Günlük Elektrik Kesintisi 12-13 Mayıs tarihlerinde GEDİZ EDAŞ İzmir İl Müdürlüğü tarafından yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi yaşanacağı açıklandı.
16:06
Başkan Çelik'ten Kirazın Merkezi Sancaklı Bozköy'e Ziyaret Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Türkiye’nin en önemli kiraz üretim merkezlerinden birisi olan ve hasat zamanı nedeniyle hareketli günler yaşayan Sancaklı Bozköy Mahallesini ziyaret etti.
Başkan Çelik'ten Kirazın Merkezi Sancaklı Bozköy'e Ziyaret
19:49
Dolunun Ardından Hasar Tespiti Başladı Manisa'da, önceki gün akşam saatlerinde yaşanan dolu yağışının ardından zarar gören kiraz, erik ve üzüm bağlarında Gıda Tarım Hayvancılık Müdürlüğü ziraat mühendislerinin hasar tespit çalışmaları başladı.
19:24
Manisa'da Çiftçiler Doludan Etkilendi Manisa'da dolu sebebiyle hasar gören üzüm ve kiraz bağlarıyla ilgili olarak Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü hasar tespit çalışmaları yapıyor.
Manisa'da Çiftçiler Doludan Etkilendi
17:49
Turgutlu'da Dolu Yağışı Kiraz Bahçelerine Zarar Verdi Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Çebi, Turgutlu'da meydana gelen dolu olayında kiraz bahçelerinde hasar meydana geldiğini bildirdi.
15:43
1,5 Dakikalık Dolu, Hayalini Bitirdi Manisa'da dün yağan 1,5 dakikalık dolu, üreticileri vurdu.
1,5 Dakikalık Dolu, Hayalini Bitirdi
15:43
Manisa'da Kirazı Dolu Vurdu Manisa'da erkenci kiraz hasadını dolu vurdu.
11:34
Kirazın Altın Yılı Manisa'da kiraz hasadına başlayan çiftçi son 20 yılın en bereketli sezonunu yaşıyor.
Kirazın Altın Yılı
11:27
Kirazın Altın Yılı Manisa'da kiraz hasadına başlayan çiftçi son 20 yılın en bereketli sezonunu yaşıyor.
Kirazın Altın Yılı
09:05
Manisa'da Bozköy Deresi Yeniden Can Buldu Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ergün, Bozköy Deresinde ıslah çalışmalarının ardından sürdürülen peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarını inceledi.
Manisa'da Bozköy Deresi Yeniden Can Buldu
15:14
Kiraz Hasadı Manisa'da Başladı, 20 Yılın En Yüksek Rekoltesi Bekleniyor (Özel) Türkiye'nin 2014 yılı ilk kiraz hasadı, Manisa merkeze bağlı Sancaklı Bozköy Mahallesi'nde başladı.
Kiraz Hasadı Manisa'da Başladı, 20 Yılın En Yüksek Rekoltesi Bekleniyor (Özel)
19:25
Demirci'de Trafik Kazası: 4 Yaralı Demirci ilçesinde meydana gelen trafik kazasında, 4 kişi yaralandı.
Demirci'de Trafik Kazası: 4 Yaralı
11:59
Karaburun Enerji Üretim Yarımadası'na Dönüşüyor Karaburun'u enerji yarımdasına dönüştürecek yatırımlar tüm hızıyla sürerken, Karaburunlular da çevre mücadelesini bırakmıyor.
Karaburun Enerji Üretim Yarımadası'na Dönüşüyor
11:08
Aydın'da 36 Belde ve 492 Köy Tarih Oldu 30 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleriyle birlikte ‘Büyükşehir’ statüsüne kavuşacak olan Aydın’da 36 belde ve 42 köy tüzel kişiliklerini kaybetti.
Aydın'da 36 Belde ve 492 Köy Tarih Oldu
21:33
Karaburun'a Kurulması Planlanan Res'ler İl Genel Meclisinin, Karaburun'a kurulması planlanan rüzgar enerji santralleriyle (RES) ilgili imar planı değişikliklerini, oy çokluğuyla reddettiği bildirildi.
Karaburun'a Kurulması Planlanan Res'ler
18:42
Karaman Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman seçim çalışmaları sürecinde ziyaretlerine devam ediyor.
Karaman Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor
10:25
Film Sahnesi Değil Gerçek Kaza Aydın'da film sahnelerini aratmayacak bir trafik kazası yaşandı.
Film Sahnesi Değil Gerçek Kaza
09:13
Aydın'da Motorsiklet Dönüş Yapmak İsteyen Otomobile Çarptı Germencik-Bozköy yolunda meydana gelen kazada öldüğü zannedilen motosiklet sürücüsü ve arkasındaki yolcu kazadan sonra kayıplara karıştı.
Aydın'da Motorsiklet Dönüş Yapmak İsteyen Otomobile Çarptı
20:39
Bakan Veysel Eroğlu Haberine" Haberine Ek Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Bayındır'ın ardından geçtiği Ödemiş'te temsili olarak bazı yatırımların temelini atıp, açılışını yaptı.
Bakan Veysel Eroğlu Haberine' Haberine Ek
19:05
Bakan Eroğlu: İzmir'in 2050 Yılına Kadar Suyu Var Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 2060 yılına kadar su meselesini kökünden çözdüklerini söyledi.
Bakan Eroğlu: İzmir'in 2050 Yılına Kadar Suyu Var
17:43
Bakan Eroğlu: "Oğlum, Kızım, Yavrum Hedef 2073" Diye Ninniler Söyleyeceğiz Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, İzmir'in Ödemiş ve Bayındır ilçelerinde 14 tesisin temelini attı, 7 tesisin açılışını yaptı.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 21:45:25. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BOZKÖY HABERLERİ
[Hata Bildir]