SON DAKİKA BOZKÖY HABERLERİ

Son Dakika Bozköy Haberleri

 • 05 Aralık 2016 09:28"Bıkmadan, usanmadan, inatla.."Bergama'nın köylerini ziyaret eden Başkan Aziz Kocaoğlu, Büyükşehir'in koyun ve koç dağıtımından yararlanan bir ailenin ağılına da uğrayarak projenin başarısını yerinde gördü.
 • 20 Kasım 2016 14:57Cezaevindeki Eşlerine Kavuşmayı Bekliyorlar - Niğde/Cezaevindeki Eşlerine Kavuşmayı Bekliyorlar - Niğde/MUHAMMED YASİR AYDOĞAN/ BEHÇET ALKAN - Niğde ve Nevşehir'de "cinsel istismar" suçlamasıyla eşleri cezaevine giren kadınlar, eşlerinin yuvalarına dönmesini ümit ediyor.
 • 20 Kasım 2016 13:46Cezaevindeki Eşlerine Kavuşmayı BekliyorlarCezaevindeki Eşlerine Kavuşmayı BekliyorlarNİĞDE/ MUHAMMED YASİR AYDOĞAN/ BEHÇET ALKAN - Niğde ve Nevşehir'de "cinsel istismar" suçlamasıyla eşleri cezaevine giren kadınlar, eşlerinin yuvalarına dönmesini ümit ediyor.
 • 19 Kasım 2016 18:23Kocaları Cezaevinde Olan Çocuk Gelinler 'Cinsel İstismar Düzenlenmesini' Bekliyor (2)Kocaları Cezaevinde Olan Çocuk Gelinler 'Cinsel İstismar Düzenlenmesini' Bekliyor (2)NİĞDE'de reşit olmadan kaçarak ya da ailelerinin izniyle evlenip, küçük yaşta anne olan 3 kadın, yasa gereği haklarında dava açılan eşlerinin cezaevlerine girmesiyle, zor günler geçiriyor.
 • 19 Kasım 2016 18:21Niğde Kocaları Cezaevinde Olan Çocuk Gelinler 'Cinsel Istismar Düzenlenmesini' BekliyorNiğde Kocaları Cezaevinde Olan Çocuk Gelinler 'Cinsel Istismar Düzenlenmesini' BekliyorNiğde'de reşit olmadan kaçarak ya da ailelerinin izniyle evlenip, küçük yaşta anne olan 3 kadın, yasa gereği haklarında dava açılan eşlerinin cezaevlerine girmesiyle, zor günler geçiriyor.
 • 19 Kasım 2016 17:50Kocaları Cezaevinde Olan Çocuk Gelinler 'Cinsel İstismar Düzenlenmesini' BekliyorNİĞDE'de reşit olmadan kaçarak ya da ailelerinin izniyle evlenip, küçük yaşta anne olan 3 kadın, yasa gereği haklarında dava açılan eşlerinin cezaevlerine girmesiyle, zor günler geçiriyor.
 • 19 Kasım 2016 17:48Niğde Kocaları Cezaevinde Olan Çocuk Gelinler 'Cinsel Istismar Düzenlenmesini' BekliyorNiğde Kocaları Cezaevinde Olan Çocuk Gelinler 'Cinsel Istismar Düzenlenmesini' BekliyorNiğde'de reşit olmadan kaçarak ya da ailelerinin izniyle evlenip, küçük yaşta anne olan 3 kadın, yasa gereği haklarında dava açılan eşlerinin cezaevlerine girmesiyle, zor günler geçiriyor.
 • 19 Kasım 2016 17:21Dha Yurt Bülteni - 10HEYELAN FACİASI İLE İLGİLİ 6 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI, 1 KİŞİ ARANIYOR (EK)BAKAN ALBAYRAK MADENE GELDİEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, heyelan faciasının yaşandığı Siirt'in Şirvan İlçesi'ne bağlı Maden Köyü'ndeki bakır maden sahasına geldi.
 • 19 Kasım 2016 17:09Kocaları Cezaevinde Olan Çocuk Gelinler 'Cinsel İstismar Düzenlenmesini' BekliyorKocaları Cezaevinde Olan Çocuk Gelinler 'Cinsel İstismar Düzenlenmesini' BekliyorNİĞDE'de reşit olmadan kaçarak ya da ailelerinin izniyle evlenip, küçük yaşta anne olan 3 kadın, yasa gereği haklarında dava açılan eşlerinin cezaevlerine girmesiyle, zor günler geçiriyor.
 • 19 Kasım 2016 15:31Niğdeli Çocuk Gelinler Eşlerinin Cezaevinden Çıkmalarını İstiyorNiğdeli Çocuk Gelinler Eşlerinin Cezaevinden Çıkmalarını İstiyorNiğde’de reşit olmadan kaçarak ya da ailelerinin izniyle evlenip, küçük yaşta anne olan Niğdeli kadınlar, yasa gereği haklarında dava açılan eşlerinin cezaevlerine girmesiyle, zor günler geçiriyor.
 • 14 Kasım 2016 15:37Mahallelilerin 'Elektrik' TepkisiMahallelilerin 'Elektrik' TepkisiManisa’nın Şehzadeler ilçesinde 11 mahallede yaşanan elektrik kesintilerine tepki gösteren mahalle muhtarları, topladıkları 5 bin imzayı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manisa Milletvekili Tur Yıldız Biçer ile birlikte GDZ Elektrik A.Ş. müdürlüğüne teslim etti.
 • 09 Kasım 2016 20:50Sigara Izmariti Orman Yangınına Yol AçtıSigara Izmariti Orman Yangınına Yol AçtıManisa'nın Yunusemre ilçesinde atılan sigara izmaritinin neden olduğu yangında, 2 dönümlük kızılçam ormanı zarar gördü.
 • 09 Kasım 2016 19:20Sigara İzmariti Orman Yangınına Yol AçtıManisa'nın Yunusemre ilçesinde atılan sigara izmaritinin neden olduğu yangında, 2 dönümlük kızılçam ormanı zarar gördü.
 • 31 Ekim 2016 11:38Diplomalarını Kenara Bırakıp "Karanfil Kokulu Kadın" Oldularİzmir'in Karaburun ilçesinde, unutulmaya yüz tutmuş geleneksel motiflere tekrar hayat vermek için bir araya gelen, aralarında avukat, endüstri mühendisi ve öğretmenlerin de bulunduğu "Karanfil Kokulu Kadınlar Çalışma Grubu" üyeleri, yaptıkları el işi ürünleri yurt dışına da satıyor.
 • 24 Ekim 2016 16:18İzmir'de Motosikletiyle Duvara Çarpan Lise Öğrencisi Öldüİzmir'in Torbalı ilçesinde 14 yaşındaki lise öğrencisi, kullandığı motosikletin duvara çarpması sonucu yaşamını yitirdi.
 • 24 Ekim 2016 13:58Babasından Aldığı Motosiklet 14 Yaşındaki Gencin Sonu OlduBabasından Aldığı Motosiklet 14 Yaşındaki Gencin Sonu Olduİzmir’in Torbalı ilçesinde, babasından aldığı motosiklet ile kaza yapan 14 yaşındaki lise öğrencisi hayatını kaybetti.
 • 18 Ekim 2016 18:35Manisa'dan Kısa KısaManisa'dan Kısa KısaSoma ilçesinin sorunları ilçe protokol ve siyasi parti ile sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda görüşüldü.
 • 10 Ekim 2016 12:29Manisa'nın İmar Planları İçin Yoğun MesaiManisa'nın İmar Planları İçin Yoğun MesaiManisa Büyükşehir Belediyesi, şehrin 1989’dan sonra yapılmayan imar planlarının yapımı için yoğun mesai harcıyor.
 • 10 Ekim 2016 12:23Büyükşehir'den Manisa'nın Geleceği İçin Yoğun Mesai Manisa Büyükşehir Belediyesi, şehrin 1989'dan sonra yapılmayan imar planlarının yapımı için yoğun mesai harcıyor.
 • 30 Eylül 2016 15:58Sancaklı Bozköy'ün Su Sorunu Ortadan KaldırıldıSancaklı Bozköy'ün Su Sorunu Ortadan KaldırıldıManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Şahzadeler Sancaklı Bozköy ilçesinde yaşanan su sorununu, mahalleye açılan yeni sondaj kuyusuyla çözüme kavuşturdu.
 • 30 Eylül 2016 15:49Sancaklı Bozköy'ün Su Sorunu Ortadan KaldırıldıSancaklı Bozköy'ün Su Sorunu Ortadan KaldırıldıManisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Şahzadeler Sancaklı Bozköy ilçesinde yaşanan su sorununu, mahalleye açılan yeni sondaj kuyusuyla çözüme kavuşturdu.
 • 13 Temmuz 2016 19:27Şehit Özel Harekat Polisi Öncel, Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Özel Harekat Polisi Öncel, Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehit olan özel harekat polisi Öncel'in naaşının getirilmesi Şehit polis Öncel'in ykınlrının gözyaşı dökmesi Şehit polis Öncel'in cenaze namazının kılınması Şehit polis Öncel'in naaşının cenaze aracına taşınması Şehidin yakını Muharrem Gün'ün konuşması Hakkari'de zırhlı polis aracının devrilmesi Kazada yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan özel harekat polisi Öncel, memleketi Niğde'de son yolculuğuna uğurlandı Hakkari'de zırhlı polis aracının devrilmesi sonucu yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan özel harekat polisi Erol Öncel'in cenazesi, memleketi Niğde'nin Çiftlik ilçesine bağlı Bozköy beldesinde toprağa verildi.
 • 13 Temmuz 2016 15:57Tedavi Gördüğü Hastanede Şehit Olan Polis Memuru Toprağa VerildiTedavi Gördüğü Hastanede Şehit Olan Polis Memuru Toprağa VerildiHakkari’de zırhlı polis aracının devrilmesi sonucu yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan 22 yaşındaki özel harekat polisi Erol Öncel, Niğde’nin Çiftlik ilçesi Bozköy kasabasında gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 13 Temmuz 2016 14:45Hakkari'de Zırhlı Polis Aracının DevrilmesiHakkari'de zırhlı polis aracının devrilmesi sonucu yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit olan özel harekat polisi Erol Öncel'in cenazesi, memleketi Niğde'nin Çiftlik ilçesine bağlı Bozköy beldesinde toprağa verildi.
 • 27 Haziran 2016 16:48Çanakkale Dolu ve Fırtına Çanakkale'de Tarım Alanlarını VurduÇanakkale Dolu ve Fırtına Çanakkale'de Tarım Alanlarını VurduDolu ve fırtına Çanakkale'de tarım alanlarını vurduÇANAKKALE'nin Ezine İlçesine bağlı birçok köyde, ceviz büyüklüğünde yağan dolu ve fırtına nedeniyle tarım arazilerinde büyük çapta maddi hasar meydana geldi.