SON DAKİKA BÜLENT UYGUN HABERLERİ

Son Dakika Bülent Uygun Haberleri


BÜLENT UYGUN

Sivasspor teknik direktörü ve forvet mevkkinde oynayan eski futbolcudur.Gollerinden sonra verdiği asker selamı ile tanınmaktadır. 2007 Dağlıca saldırısı sonrasında Sivasspor'un başında çıktığı ilk maçta İstiklâl Marşı okunurken gözyaşları arasında verdiği asker selamı hafızalara kazınmıştır.Şu anda... Devamı

19:38
Aziz Yıldırım: Bu Bir Operasyondur Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın yeniden yargılanması başladı.
Aziz Yıldırım: Bu Bir Operasyondur
19:05
Futbolda Şike" Davası Savunma yapan Yıldırım: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti tektir.
11:50
Eskişehirspor'da Skibbe Dönemi Süper Lig takımı Eskişehirspor'da istifa eden teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın halefi netlik kazandı.
Eskişehirspor'da Skibbe Dönemi
17:17
Uygun'dan Yabancı Kuralına Tepki Katar Ligi ekiplerinden Umm Salal'ın teknik direktörü Bülent Uygun, yeni yabancı kuralının bir fayda getireceğine inanmıyor.
Uygun'dan Yabancı Kuralına Tepki
16:40
Bülent Uygun: Türk Futbolu Tamamen Bitti Katar Ligi ekiplerinden Umm Salal'ın teknik direktörlüğünü yürüten Bülent Uygun, TFF'nin yabancı sınırını kaldırmasına isyan etti.
Bülent Uygun: Türk Futbolu Tamamen Bitti
16:35
Tff'nin "Yabancı Oyuncu" Kararı Katar Ligi ekiplerinden Umm Salal'ın teknik direktörü Uygun: "Türk futbolu bitmiş durumdaydı, şimdi tamamen bitmiş oldu, bundan sonra 20 milyon Türk gencinden herhangi bir şey beklemek yanlış olur" "Bu kadar yabancı futbolcu alacağımıza, yabancı yönetici transfer edelim. Çünkü batan bu kulüpleri kurtaracak.
16:32
Yurt Dışında Teknik Direktörlük Yapan Bülent Uygun'dan Bomba Açıklamalar Sercan SAPANATAN, İSTANBUL-DHA TFF'nin düzenlediği 23. Uluslararası Antrenörlük Gelişim Semineri'ne katılan Bülent Uygun Türk futbolunu yönetenleri sert ifadelerle eleştirdi.
16:25
Bülent Uygun: Yabancı Sınırı Kalktıysa Yabancı Yönetici Transfer Edelim Katar Ligi ekiplerinden Umm Salal'ın teknik direktörü Bülent Uygun, Türkiye Futbol Federasyonu'nun gelecek sezondan itibaren uygulanacağını duyurduğu yeni yabancı kuralının fayda sağlayacağına inanmadığını söyledi.
Bülent Uygun: Yabancı Sınırı Kalktıysa Yabancı Yönetici Transfer Edelim
13:07
Es-Es Yerli Teknik Direktörleri Tercih Ediyor Eskişehirspor, Süper Ligde mücadele ettiği dönemde 11'i yerli 17 teknik direktörle çalıştı.
08:54
Bülent Uygun'dan Aziz Yıldırım İçin Şok Sözler! Kariyerini Katar'da sürdüren Teknik Direktör Bülent Uygun, katıldığı TV programında Aziz Yıldırım’ı sevmediğini söyledi.
Bülent Uygun'dan Aziz Yıldırım İçin Şok Sözler!
21:47
Bülent Uygun: Aziz Yıldırım'ı Sevmem Kariyerini Katar'da sürdüren Uygun, 3 Temmuz sürecinin önünü kestiğini ileri sürerken, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı sevmediğini söyledi.
Bülent Uygun: Aziz Yıldırım'ı Sevmem
15:02
Kocaeli Bir Ayağı Kesilen Kocaelisporlu Yalçın Hayati Tehlikeyi Atlattı Kocaelispor'un şampiyonluğa oynadığı 90'lı yıllardaki efsaneleşmiş kadrosunun unutulmaz futbolcularından olan ve beş gün önce işyerinde geçirdiği kaza konucu ağır yaralandıktan sonra sağ ayağı diz altından kesilen yalçın Kıldıran'ın sağlık durumu iyiye gidiyor.
Kocaeli Bir Ayağı Kesilen Kocaelisporlu Yalçın Hayati Tehlikeyi Atlattı
14:10
Sağ Ayağı Kesilen Kocaelisporlu Yalçın, Hayati Tehlikeyi Atlattı İşyerinde geçirdiği kazadan sonra sağ bacağı diz üzerinden kesilen Kocaelispor'un unutulmaz futbolcularından Yalçın Kıldıran'ın sağlık durumu iyiye gidiyor.
Sağ Ayağı Kesilen Kocaelisporlu Yalçın, Hayati Tehlikeyi Atlattı
14:05
Bir Ayağı Kesilen Kocaelisporlu Yalçın Hayati Tehlikeyi Atlattı Kocaelispor'un şampiyonluğa oynadığı 90'lı yıllardaki efsaneleşmiş kadrosunun unutulmaz futbolcularından olan ve beş gün önce işyerinde geçirdiği kaza sonucu ağır yaralandıktan sonra sağ ayağı diz altından kesilen yalçın Kıldıran'ın sağlık durumu iyiye gidiyor.
Bir Ayağı Kesilen Kocaelisporlu Yalçın Hayati Tehlikeyi Atlattı
08:24
Tuncay Şanlı, Yeni Sevgilisi Ebru Öztürk'le Birlikte Görüntülendi Katar takımı Umm Salal takımında forma giyen Tuncay Şanlı, ünlü manken ve oyuncu sevgilisi Ebru Öztürk'le birlikte okjektiflere yakalandı.
Tuncay Şanlı, Yeni Sevgilisi Ebru Öztürk'le Birlikte Görüntülendi
12:58
Eski Kocaelisporlu Yalçın Kıldıran'ın Bacağı Kesildi Kocaelispor'un şampiyonluğa oynadığı 1990'ı yıllardaki unutulmaz kadrosunda yer alan Yalçın Kıldıran'ın, çalıştığı fabrikada bacağına boru düşmesi üzerine bacağı kesildi.
Eski Kocaelisporlu Yalçın Kıldıran'ın Bacağı Kesildi
12:16
Kocaelispor'un Eski Futbolcusu Yalçın'ın Zor Gunleri Kocaelispor'un şampiyonluğa oynadığı 1990'ı yıllardaki unutulmaz kadrosunda yer alan, geçen yıllarda da 3'üncü ligdeyken bir dönem Kocaelispor'da Teknik Direktörlük görevinde bulunan Yalçın Kıldıran işyerinde çalışırken 2 gün önce vinçten ayağına boru düştü.
Kocaelispor'un Eski Futbolcusu Yalçın'ın Zor Gunleri
12:13
Kocaelispor'un Eski Futbolcusu Yalçın'ın Zor Gunleri Kocaelispor'da Teknik Direktörlük görevinde bulunan Yalçın Kıldıran işyerinde çalışırken 2 gün önce vinçten ayağına boru düştü.
Kocaelispor'un Eski Futbolcusu Yalçın'ın Zor Gunleri
12:33
Sivasspor'da "Yıldızlar Geçidi" Sivasspor, Roberto Carlos'un istifasının ardından teknik direktörlük görevine Türk futbolunun yıldız isimlerinden Sergen Yalçın'ı getirerek dikkatleri çekti.
Sivasspor'da 'Yıldızlar Geçidi'
14:41
Sivasspor Teknik Direktör Arayışında Spor Toto Süper Lig'e yükseldiği 2005-2006 sezonundan itibaren ligde 10'uncu sezonunu yaşayan Sivasspor'u bugüne kadar 7 farklı teknik direktör çalıştırdı.
Sivasspor Teknik Direktör Arayışında
13:40
Tahir Kıran, Aziz Yıldırım'ı Topa Tuttu TFF'nin eski yöneticilerinden Tahir Kıran, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı sert bir dille eleştirdi.
Tahir Kıran, Aziz Yıldırım'ı Topa Tuttu
12:51
Eski Tff Yönetim Kurulu Üyesi Kıran Açıklaması "Bundan sonra ben de suskunluğumu bozacağım. Ben konuştuğum zaman taş taş üstünde kalmaz" "Yüzyılı aşkın bir efsane olan Fenerbahçe ne yazık ki Aziz Yıldırım'ın şahsi hesaplaşmalarında acımasızca kullanılıyor"
Eski Tff Yönetim Kurulu Üyesi Kıran Açıklaması
18:00
Aziz Yıldırım, Cemaat'ten Şikayetçi Oldu: Tehdit Ettiler F.Bahçe Başkanı, 3 Temmuz Operasyonu'nda görev alan hakim, savcı ve polislerden şikayetçi oldu, "Vazife kamuflajı altında illegal yapının emirlerini uyguladılar" dedi.
Aziz Yıldırım, Cemaat'ten Şikayetçi Oldu: Tehdit Ettiler
14:48
İşte Aziz Yıldırım'ın Şikayet Dilekçesi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, şike sürecinde ve davasında kendisine komplo kurulduğu iddiasıyla verdiği 179 sayfalık dilekçe ortaya çıktı.
İşte Aziz Yıldırım'ın Şikayet Dilekçesi
08:03
İşte Aziz Yıldırım'ın Verdiği O Dilekçe Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, şike sürecinde ve davasında kendisine komplo kurulduğu iddiasıyla verdiği 179 sayfalık dilekçe ortaya çıktı.
İşte Aziz Yıldırım'ın Verdiği O Dilekçe
17:19
Asker Selamına Uygun Gerekçe Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta Van Büyükşehir Belediyespor'la pazartesi günü deplasmanda oynadıkları maçta attığı beraberlik gol sonrası yaptığı asker selamı nedeniyle saldırıya uğrayan Bergama Belediyesporlu futbolcu Gökhan Çetinus, Teknik Direktör Bülent Uygun'dan ilham aldığını söyledi.
Asker Selamına Uygun Gerekçe
16:08
Asker Selamına Uygun Gerekçe Attığı gol sonrası yaptığı asker selamı nedeniyle saldırıya uğrayan Bergama Belediyesporlu futbolcu Gökhan Çetinus,Bülent Uygun'dan ilham aldığını söyledi.
Asker Selamına Uygun Gerekçe
14:59
Van'daki Maçta "Asker Selamı"Na "Uygun" Gerekçe Spor Toto 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta Van Büyükşehir Belediyespor'la pazartesi günü deplasmanda oynadıkları maçta beraberlik golünü attıktan sonra verdiği "asker selamı" yüzünden saldırıya uğrayan Bergama Belediyesporlu Gökhan Çetinus, bu hareketi teknik direktör Bülent Uygun'dan ilham aldığını söyledi.
Van'daki Maçta 'Asker Selamı'Na 'Uygun' Gerekçe
13:33
Gökhan Çetinus Olay Yaratan Asker Selamına Açıklık Getirdi Çetinus, Van Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştıkları maçta verdiği asker selamına ilişkin "Asker selamı vermemin nedeni, İstanbul'da şu an asker olan arkadaşım" dedi.
Gökhan Çetinus Olay Yaratan Asker Selamına Açıklık Getirdi
13:13
Asker Selamı İçin Bir Açıklama Daha Bergama Belediyespor Başkanı Hakkı Özlü, Van Büyükşehir Belediyespor ile oynadıkları maçın sonlarında yaşanan olayların üzücü olduğunu ancak bunun şehre ve kulübe mal edilemeyeceğini söyledi.
Asker Selamı İçin Bir Açıklama Daha
13:08
Attığı Gol Sonrası Asker Selamı Veren Futbolcu Konuştu Gökhan Çetinus, gol sevincini Bülent Uygun'dan öğrendiğini belirterek, "Attığım o golü askerlik yapan arkadaşıma hediye ettim" dedi.
Attığı Gol Sonrası Asker Selamı Veren Futbolcu Konuştu
12:27
Van'daki Olaylı Maç Bergama Belediyespor Başkanı Özlü: "Maç sonunda kötü olaylar yaşansa bile bu olayları Van halkına ve Van Büyükşehir Belediyespor Kulübü'ne mal etmemek gerekir" "Asker selamı" veren futbolcu Gökhan Çetinus: "Bu maçtaki asker selamı vermemin nedeni, İstanbul'da şu an asker olan arkadaşım"
15:01
Yiğidoların Emektar Kaptanının Hedefi Büyük Spor Toto Süper Lig takımlarından Sivasspor'da yıllarca top koşturduktan sonra Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Sivas Dört Eylül Belediyespor'da sportif direktörlük görevine getirilen eski milli futbolcu Hayrettin Yerlikaya, gelecekte Sivasspor ve milli takımlarda antrenör olmayı hedefliyor Yerlikaya: "Sivasspor'da antrenör olmak ve daha sonra milli takım antrenörü olmayı istiyorum.
19:16
Futbolda Şike" Davası Mahkeme heyeti, 31 sanıklı dava dosyası ile Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın yeniden yargılanacağı dava dosyasının birleştirilmesi talebinin, 13 Ocak'da ilk duruşması yapılacak Yıldırım'ın yargılanacağı davada değerlendirilmesine hükmetti Anayasaya aykırılık iddialarına ilişkin talepleri, KCK yargılamasında bu yönde karar veren İstanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nin dosyasını incelemesinin ardından değerlendireceğini hükme bağlayan heyet, duruşmayı Yıldırım'ın da yargılanacağı
14:55
31 Sanıklı Şike Davasında Mahkeme Yargıtay'ın Kararına Uydu Yerel Mahkeme, 'Futbolda Şike Davası'nda aralarında Olgun Peker'in de bulunduğu 31 sanık için Yargıtay'ın verdiği "bozma kararı" na uydu.
31 Sanıklı Şike Davasında Mahkeme Yargıtay'ın Kararına Uydu
12:38
Şike Davası Yeniden Görülecek İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi, şike davasında Yargıtay'ın bozma kararına uyulmasına oy birliği ile karar verdi.
Şike Davası Yeniden Görülecek
11:03
Şike Davasında 31 Sanık Yeniden Hakim Karşısına Çıkıyor Şike davasında Yargıtay’ın haklarında verilen hükmü bozduğu 31 sanığın yargılanmasına başlanıyor.
Şike Davasında 31 Sanık Yeniden Hakim Karşısına Çıkıyor
16:13
Yılmaz Vural'a Azerbaycan ve Katar'dan Teklif Şu an takım çalıştırmayan Teknik Direktör Yılmaz Vural, Katar ve Azerbaycan'dan teklifler aldığını söylerken "Birkaç hafta içerisinde durum netleşecek" dedi.
Yılmaz Vural'a Azerbaycan ve Katar'dan Teklif
10:53
Yılmaz Vural: Katar'dan Teklif Aldım Teknik Direktör Yılmaz Vural, "Katar'dan teklif geldi. Bülent Uygun kardeşimiz bizi önermiş. Bakıp göreceğiz ne gibi gelişmeler olacak" dedi.
Yılmaz Vural: Katar'dan Teklif Aldım
21:30
Doha'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu Düzenlendi Katar'ın başkenti Doha'da, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde resepsiyon düzenlendi.
10:08
Beşiktaşlı Futbocuların Klibi Sosyal Medyayı Salladı! Aykut Hakan Ayşe'nin ağırlı olarak Beşiktaşlı futbolculara rol verdiği Çillibom'un klibi sosyal medyada günün konusu oldu.
12:25
Tuncay Şanlı, Katar'daki İlk Golünü Attı Tuncay Şanlı, Katar Yıldızlar Ligi'nde Bülent Uygun'un çalıştırdığı Umm Salal takımıyla ilk golüne imza attı.
Tuncay Şanlı, Katar'daki İlk Golünü Attı
12:48
Salih Uçan: Roma'ya 11 Milyon Euro'yu Ödetmek İstiyorum Fenerbahçe'nin İtalyan devi Roma'ya 11 milyon Euro satış opsiyonuyla kiraladığı Salih, "Performansımla Roma'ya 11 milyon Euro'yu ödetmek istiyorum." dedi.
Salih Uçan: Roma'ya 11 Milyon Euro'yu Ödetmek İstiyorum
12:09
Yiğidoların Süper Lig Karnesi İyi Tarihinde ilk kez 2005 2006 sezonunda çıktığı Süper Lig'deki kısa geçmişinde, ikincilik, üçüncülük ve beşincilik elde eden Sivasspor, Avrupa kupalarında Türkiye'yi temsil etme başarısı gösterdi Kırmızı beyazlı ekip, ligde 9 sezonda oynadığı 312 maçın 124'ünden galibiyetle, 78'inden beraberlikle, 100'ünden mağlubiyetle ayrıldı Yiğidolar, son 9 sezonda ilk hafta maçlarında 1'i hükmen 3 galibiyet ve 2 beraberlik elde etti, 4 kez de rakiplerine boyun eğdi.
Yiğidoların Süper Lig Karnesi İyi
14:18
Spor Toto Süper Lig'de 57. Sezon Başlıyor Spor Toto Süper Lig’in 57. sezonu 29 Ağustos günü başlıyor.
08:30
İsmail Kartal'ın Yardımcısı Sefer Yılmaz Oldu İsmail Kartal, birinci yardımcısı olarak Sefer Yılmaz'ı seçti. Sivas'ta birlikte şampiyonluk yaşadığı tecrübeli hoca önümüzdeki günlerde göreve başlayacak.
İsmail Kartal'ın Yardımcısı Sefer Yılmaz Oldu
12:16
Türkiye'de Mourinho Bile Olsan... Süper Lig’deki 18 takımdan sadece 7 tanesi aynı teknik adamlarla devam ediyor.
Türkiye'de Mourinho Bile Olsan...
09:06
Fenerbahçe'den Salih'e Uyarı: Tuncay Gibi Olma Sakın Fenerbahçe cephesi, Roma'nın çiçeği burnunda transferi Salih Uçan'a "Tuncay Şanlı gibi olma, onun gibi dağıtma" mesajı verirken genç futbolcuya uyarılarda bulundu.
Fenerbahçe'den Salih'e Uyarı: Tuncay Gibi Olma Sakın
10:28
Süper Ligde 4. Yıldız Savaşı Ay Sonu Başlıyor Spor Toto Süper Ligin 57. sezonu Ağustos ayının son haftasında oynanacak karşılaşmalarla başlayacak.
Süper Ligde 4. Yıldız Savaşı Ay Sonu Başlıyor
12:59
Tuncay Şanlı Katar'da Tecrübeli futbolcu Tuncay Şanlı, Katar Yıldızlar Ligi'nde Türk teknik adam Bülent Uygun'un çalıştırdığı Umm Salal ile 1 yıllığına anlaştı.
Tuncay Şanlı Katar'da
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 05:25:34. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BÜLENT UYGUN HABERLERİ
[Hata Bildir]