10:0500
SON DAKİKA BÜLENT UYGUN HABERLERİ

Son Dakika Bülent Uygun Haberleri


BÜLENT UYGUN

Sivasspor teknik direktörü ve forvet mevkkinde oynayan eski futbolcudur.Gollerinden sonra verdiği asker selamı ile tanınmaktadır. 2007 Dağlıca saldırısı sonrasında Sivasspor'un başında çıktığı ilk maçta İstiklâl Marşı okunurken gözyaşları arasında verdiği asker selamı hafızalara kazınmıştır.Şu anda... Devamı

  Asker Selamına Uygun Gerekçe

  Asker Selamına Uygun Gerekçe

  Spor Toto 3. Lig 3. Grup'ta Van Büyükşehir Belediyespor'la pazartesi günü deplasmanda oynadıkları maçta attığı beraberlik gol sonrası yaptığı asker selamı nedeniyle saldırıya uğrayan Bergama Belediyesporlu futbolcu Gökhan Çetinus, Teknik Direktör Bülent Uygun'dan ilham aldığını söyledi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Asker Selamına Uygun Gerekçe

  Asker Selamına Uygun Gerekçe

  Attığı gol sonrası yaptığı asker selamı nedeniyle saldırıya uğrayan Bergama Belediyesporlu futbolcu Gökhan Çetinus,Bülent Uygun'dan ilham aldığını söyledi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Van'daki Maçta 'Asker Selamı'Na 'Uygun' Gerekçe

  Van'daki Maçta "Asker Selamı"Na "Uygun" Gerekçe

  Spor Toto 3'üncü Lig 3'üncü Grup'ta Van Büyükşehir Belediyespor'la pazartesi günü deplasmanda oynadıkları maçta beraberlik golünü attıktan sonra verdiği "asker selamı" yüzünden saldırıya uğrayan Bergama Belediyesporlu Gökhan Çetinus, bu hareketi teknik direktör Bülent Uygun'dan ilham aldığını söyledi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Gökhan Çetinus Olay Yaratan Asker Selamına Açıklık Getirdi

  Gökhan Çetinus Olay Yaratan Asker Selamına Açıklık Getirdi

  Çetinus, Van Büyükşehir Belediyespor ile karşılaştıkları maçta verdiği asker selamına ilişkin "Asker selamı vermemin nedeni, İstanbul'da şu an asker olan arkadaşım" dedi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Asker Selamı İçin Bir Açıklama Daha

  Asker Selamı İçin Bir Açıklama Daha

  Bergama Belediyespor Başkanı Hakkı Özlü, Van Büyükşehir Belediyespor ile oynadıkları maçın sonlarında yaşanan olayların üzücü olduğunu ancak bunun şehre ve kulübe mal edilemeyeceğini söyledi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Attığı Gol Sonrası Asker Selamı Veren Futbolcu Konuştu

  Attığı Gol Sonrası Asker Selamı Veren Futbolcu Konuştu

  Gökhan Çetinus, gol sevincini Bülent Uygun'dan öğrendiğini belirterek, "Attığım o golü askerlik yapan arkadaşıma hediye ettim" dedi. (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Van'daki Olaylı Maç

  Bergama Belediyespor Başkanı Özlü: "Maç sonunda kötü olaylar yaşansa bile bu olayları Van halkına ve Van Büyükşehir Belediyespor Kulübü'ne mal etmemek gerekir" "Asker selamı" veren futbolcu Gökhan Çetinus: "Bu maçtaki asker selamı vermemin nedeni, İstanbul'da şu an asker olan arkadaşım" (10 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Yiğidoların Emektar Kaptanının Hedefi Büyük

  Spor Toto Süper Lig takımlarından Sivasspor'da yıllarca top koşturduktan sonra Spor Toto 3. Lig ekiplerinden Sivas Dört Eylül Belediyespor'da sportif direktörlük görevine getirilen eski milli futbolcu Hayrettin Yerlikaya, gelecekte Sivasspor ve milli takımlarda antrenör olmayı hedefliyor Yerlikaya: "Sivasspor'da antrenör olmak ve daha sonra milli takım antrenörü olmayı istiyorum. (03 Aralık 2014 Çarşamba )

   

  Futbolda Şike" Davası

  Mahkeme heyeti, 31 sanıklı dava dosyası ile Aziz Yıldırım'ın da aralarında bulunduğu 6 sanığın yeniden yargılanacağı dava dosyasının birleştirilmesi talebinin, 13 Ocak'da ilk duruşması yapılacak Yıldırım'ın yargılanacağı davada değerlendirilmesine hükmetti Anayasaya aykırılık iddialarına ilişkin talepleri, KCK yargılamasında bu yönde karar veren İstanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nin dosyasını incelemesinin ardından değerlendireceğini hükme bağlayan heyet, duruşmayı Yıldırım'ın da yargılanacağı (13 Kasım 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
20.12.2014 10:05:10. #1.12#