13:1700
SON DAKİKA BULGARİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Bulgaristan Haberleri

  Kartepe Ekoköy'deki Festival 8 Kasıma Ertelendi

  Ekolojik Sağlıklı Yaşam Köyü, Ketenciler'de 26 Ekim Pazar günü gerçekleştirileceği duyurulan "Bir Başka Yaşam Festivali" 8 Kasım tarihine ertelendi. (Bugün 08:33)

   

  15 Kardeşli Şampiyon

  15 Kardeşli Şampiyon

  Avrupa Halter Şampiyonası'nda silkmede gümüş, toplamda da bronz madalya kazanan 62 kilo sporcusu Hurşit Atak, 15 kardeş olduklarını ve ailesinin geçimine elde ettiği ödüllerle katkı yapma çalıştığını söyledi. (Bugün 01:25)

   

  'Türkiye Ekonomisi Yadsınamayacak Bir Büyüme Oranına Ulaşmıştır'

  "Türkiye Ekonomisi Yadsınamayacak Bir Büyüme Oranına Ulaşmıştır"

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Türkiye ekonomisi yadsınamayacak bir büyüme oranına ulaşmıştır." dedi. (Dün 18:56)

   

  Maliye Bakanı Şimşek, 2015 Yılı Bütçesinin Sunumunu Yaptı

  2015 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda- Maliye Bakanı Şimşek: (1)- "Türkiye ekonomisi yadsınamayacak bir büyüme oranına ulaşmıştır"- "Birçok ülkenin kamu açıklarının ve borç stoklarının yüksek seyrettiği, faiz dışı dengelerinin açık verdiği bir dönemde güçlü kamu mali dengeleri Türkiye'yi diğer ülkelerden pozitif yönde ayrıştırmaktadır"- "Brüt kamu borç oranımız 2014 yılı itibarıyla yüzde 111,1 olan OECD ortalamasının 3'te 1'inden az, yüzde 96,4 olan Avro Bölgesi ortalamasının yaklaşık (Dün 18:51)

   

  Birleşen Gönüller'in İkinci Galası Eskişehir'de Yapılacak

  Yönetmenliğini Hasan Kıraç’ın yaptığı 'Birleşen Gönüller' filminin ikinci galası yarın Eskişehir Özdilek Alışveriş Merkezi'nde yapılacak. (Dün 17:18)

   

  Türkiye Hudutlarında 1322 Kaçak Yakalandı

  Kara Kuvvetleri Komutanlığı hudut birlikleri tarafından 17-23 Ekim tarihlerini arasında Türkiye'yi çevreleyen hudutlarda yasa dışı geçmeye çalışırken yakalanan şahıslar ve ele geçirilen malzemeler açıklandı. (Dün 17:12)

   

 

Manşet Haberleri

 • Terk Edilince Penisini Kesti

  Terk Edilince Penisini Kesti Sevgilisi tarafından terk edilen 22 yaşındaki çılgın aşık Oliver Ilic, sevgilisinin yatakta çok kötü olduğunu söylemesi üzerine penisini kesti.

 • Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı

  Türkiye, 13 Kabusundan Uyandı Galatasaray yenilip, Olympiakos kazanınca Yunanistan Türkiye'ye geçilmişti. Beşiktaş ve Trabzonspor kazanıp üç Yunan takımı bir puan alınca 12'nci sıraya geri döndük.

 • Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi

  Dev Örümcek Kertenkeleyi Canlı Canlı Yedi Tuzağa düşürdüğü kertenkeleyi, ölmesini beklemeden yiyen örümcek amatör bir kamera tarafından görüntülendi.

[Hata Bildir]
24.10.2014 13:17:52. #1.11#