SON DAKİKA BULGARİSTAN HABERLERİ

Son Dakika Bulgaristan Haberleri

13:38
İstanbul Cup 2015 Yarın Başlıyor Avrupa Yüzme Birliği Federasyonu tarafından ikinci kez düzenlenecek olan Uluslararası U17 Bayanlar Sutopu Turnuvası, 29 Ocak-1 Şubat tarihlerinde İstanbul’un ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
İstanbul Cup 2015 Yarın Başlıyor
13:02
Sivrisinekle "Sınır Ötesi" Mücadele Edilecek (2) Sivrisinekle "sınır ötesi" mücadele edilecek- Edirne'de, yaz aylarında yaşanan yoğun sivrisinek istilasına karşı, komşu ülkelerin desteğiyle mücadele edilmesi hedefliyor- Edirne Belediye Başkanı Gürkan: - "Sivrisinekle mücadelede Yunanistan ve Bulgaristan ile partnerlik yapmak istiyoruz, 'Herkes kendi sineğine sahip çıksın' anlamında.
Sivrisinekle 'Sınır Ötesi' Mücadele Edilecek (2)
12:40
Sivrisinekle "Sınır Ötesi" Mücadele Edilecek Sivrisinekle "sınır ötesi" mücadele edilecek- Edirne'de, yaz aylarında yaşanan yoğun sivrisinek istilasına karşı, komşu ülkelerin desteğiyle mücadele edilmesi hedefliyor- Edirne Belediye Başkanı Gürkan: - "Sivrisinekle mücadelede Yunanistan ve Bulgaristan ile partnerlik yapmak istiyoruz, 'Herkes kendi sineğine sahip çıksın' anlamında.
Sivrisinekle 'Sınır Ötesi' Mücadele Edilecek
12:16
Sivrisinekle "Sınır Ötesi" Mücadele Edilecek Edirne'de, yaz aylarında yaşanan yoğun sivrisinek istilasına karşı, komşu ülkelerin desteğiyle mücadele edilmesi hedefliyor Edirne Belediye Başkanı Gürkan: "Sivrisinekle mücadelede Yunanistan ve Bulgaristan ile partnerlik yapmak istiyoruz, 'Herkes kendi sineğine sahip çıksın' anlamında.
12:02
İstanbul Cup 2015 Başlıyor Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Uluslararası U17 Bayanlar Sutopu Turnuvası İstanbul Cup 2015’te mücadele edecek olan millilere başarılar diledi.
10:56
Türkiye, TRACECA Dönem Başkanlığını Devralıyor Türkiye, Avrupa Kafkasya Asya Ulaştırma Koridoru Hükümetlerarası Komisyon Başkanlığını yarın Tacikistan'dan devralacak.
Türkiye, TRACECA Dönem Başkanlığını Devralıyor
10:54
Sudan'da BM Çalışanı Altı Bulgar Vatandaşı Kaçırıldı Bulgaristan, Sudan’da Birleşmiş Milletler'in (BM) Dünya Gıda Programı için çalışan altı vatandaşının kaçırıldığını açıkladı.
10:54
Uluslararası 17 Yaş Altı Bayanlar Sutopu Turnuvası Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç: "Turnuvada mücadele edecek sporcu kardeşlerimize başarılar dilerim. Şimdilerde elde edecekleri tecrübeler yakın vadede meyvelerini verecektir"
10:40
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı Tekirdağ'da bulunan ve Trakların Anadolu’ya gelişinden itibaren uzun süre Trak yerleşimi olan 5 bin yıllık Heraion Teikhos Kenti'nde yapılan kazı çalışmaları ile 2 bin yıllık sağlık merkezi gün yüzüne çıkarıldı.
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı
10:29
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı Tekirdağ'da 5 bin yıllık Heraion Teikhos Kenti'nde yapılan kazı çalışmaları ile 2 bin yıllık sağlık merkezi gün yüzüne çıkarıldı.
2 Bin Yıllık Sağlık Merkezi Gün Yüzüne Çıkarıldı
17:17
Edirne'de, 114 Kaçak Yakalandı Edirne'de, yasa dışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan 114 kişi yakalandı.
17:08
Ulusal Turunçgil Konseyi Başkanı Kaçmaz Açıklaması "İhracat yaptığımız ülkelere ulaşmada bir takım sıkıntılar var. Bu sıkıntılar aşıldığından ben inanıyorum ki 2023 hedeflerine ulaşacağız" "Şu anki sıkıntılı ortamda ihracat böyle olduğuna göre bu sıkıntılar kalkınca daha da artacaktır"
16:43
Servet Yardımcı, UEFA Yönetim Kurulu Üyeliğine Aday Gösterildi Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Birinci Başkanvekili Servet Yardımcı, UEFA Yönetim Kurulu üyeliği adayları arasında yer aldı.
16:40
Servet Yardımcı, UEFA Yönetim Kurulu Üyeliğine Aday Gösterildi UEFA, 7 kişilik yönetim kurulu üyeliği kontenjanı için 12 isimden oluşan aday listeyi açıkladı.
Servet Yardımcı, UEFA Yönetim Kurulu Üyeliğine Aday Gösterildi
16:15
Gazprom: Türk Akım'ından Sevkiyat Aralık 2016'da Başlayacak Rusya’nın Güney Akımı iptal ederek gündeme getirdiği Türk Akımı ile ilgili çalışmalar somutlaşmaya başladı.
Gazprom: Türk Akım'ından Sevkiyat Aralık 2016'da Başlayacak
15:52
TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyetinde TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Çek Cumhuriyetinin başkenti Prag'da düzenlenen "Bırakın Halkım Yaşasın" Forumu Yuvarlak Masa Toplantısına katıldı.
TBMM Başkanı Çiçek, Çek Cumhuriyetinde
15:41
İnsanların Duygularını Böyle Sömürüyorlar! Gün boyu sokaklarda bu şekilde dolaşan adamın hali onu ilk defa görenler için içler acısı.Ancak hiçbir şey göründüğü gibi değil.
İnsanların Duygularını Böyle Sömürüyorlar!
15:29
Bulgaristan'da Bir Pelikanda Kuş Gribi Tespit Edildi Bulgaristan'da kuş gribi vakasına rastlandı.
Bulgaristan'da Bir Pelikanda Kuş Gribi Tespit Edildi
15:23
Bulgaristan'da Kuş Gribi Vakası Tespit Edildi Bulgaristan Tarım ve Ormancılık Bakanlığı, ülkedeki ilk kuş gribi vakasının tespit edildiğini açıkladı.
14:16
TBMM Başkanı Çiçek Çek Cumhuriyetinde TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Çek Cumhuriyetinin başkenti Prag'da düzenlenen "Bırakın Halkım Yaşasın" Forumu Yuvarlak Masa Toplantısına katıldı.
13:47
Bulgaristan'daki Sığınmacılar Sayıştay, sığınmacılara ayrılan paranın uygunsuz harcandığını rapor etti.
13:44
4. İstanbul Arı ve Arı Ürünleri Festivali Düzenlenecek İstanbul Bal Üreticileri Birliği, 4. İstanbul Arıcılık ve Arı Ürünleri Festivali düzenleyecek.
12:51
Yabancı Öğrenciler Malatya'ya Hayran Kaldılar Avrupa'nın Sesi Gençlik Değişim Projesi kapsamında Polonya, Estonya, Romanya, Bulgaristan'dan Malatya'ya gelen öğrenciler, Başkan Ahmet Çakır'ı ziyaret etti.
Yabancı Öğrenciler Malatya'ya Hayran Kaldılar
12:44
Uzman Biyolog Yalçın Sezer: İçinde Katkı Maddeleri Olan Bal Kanser Yapıyor İstanbul Bal Üreticileri Birliği Başkanı Uzman Biyolog Yalçın Sezer, içerisinde katkı maddeleri olan balın hastalıklara neden olduğunu söyledi.
12:24
EMITT Fuar Yöneticileri Batman Ekibine Ödül Verdi EMITT fuar merkezi yöneticileri, fuara katılan iller arasında Batman'ı "oteller dalında en iyi ekip" çalışmasıyla ödüle layık gördü.
EMITT Fuar Yöneticileri Batman Ekibine Ödül Verdi
12:10
'Yunanistan'da Türk Dağcılar Kayboldu' İhbarı Asılsız Çıktı Yunanistan'da geçen cuma yapılan ve 12 Türk dağcının kaybolduğu yönündeki ihbarın asılsız olduğu ortaya çıktı.
'Yunanistan'da Türk Dağcılar Kayboldu' İhbarı Asılsız Çıktı
11:23
Ramazan Kadırov: "Tatil İçin Avrupa'ya Gitmeye Gerek Yok" Siyamend KAÇMAZ/MOSKOVA - DHA - Yurtdışı tatil fiyatlarının artırılacağı konusundaki konuşmaları yorumlayan Çeçenistan Cumhurbaşkanı Ramazan Kadırov, tatil için Rusya'dan başka memlekete gitmeye gerek kalmadığını söyledi.
Ramazan Kadırov: 'Tatil İçin Avrupa'ya Gitmeye Gerek Yok'
08:54
Edirne Valisi Şahin Açıklaması "İnsanlık tarihi boyunca gümrükler hep olmuştur her millet hakimiyet sahasının sınırlarını çizmiştir, o sınırlar ayrılıktır ama gümrükler birleştirir"
Edirne Valisi Şahin Açıklaması
08:43
Şarköy Belediyesi Emitt Fuarına Katıldı Emitt Fuarı 2015 yılında da dev bir katılım, görkemli bir törenle ziyaretçilerine kapılarını açtı.
Şarköy Belediyesi Emitt Fuarına Katıldı
20:40
TFF, Şenes Erzik'in Yerine Servet Yardımcı'yı Önerdi Türkiye Futbol Federasyonu Yönetimi, UEFA'daki 32 yıllık görevinden emekli olacak olan Şenes Erzik'in yerine Servet Yardımcı'yı önerdi.
TFF, Şenes Erzik'in Yerine Servet Yardımcı'yı Önerdi
19:44
TRT Genel Müdürü Göka - Türkçe Yayın Yapan Radyoların Kapatılması TRT Genel Müdürü Göka Bulgaristan'da- Göka, Bulgaristan Ulusal Radyosunun Türkçe program yayını yapan orta dalga vericilerinin yeniden devreye girmesini istedi TRT Genel Müdürü Dr. Şenol Göka, Bulgaristan ziyaretindeki temaslarında Bulgaristan Ulusal Radyosu (BNR) tarafından kapatılan Türkçe programları aktaran orta dalga radyo vericilerinin yeniden devreye girmesini istedi.
TRT Genel Müdürü Göka - Türkçe Yayın Yapan Radyoların Kapatılması
19:20
TRT Genel Müdürü Göka Bulgaristan'da Göka, Bulgaristan Ulusal Radyosunun Türkçe program yayını yapan orta dalga vericilerinin yeniden devreye girmesini istedi.
17:29
Sakarya Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Kurulu SAKARYA (AA) Sakarya Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nin genel kurulunda başkanlığa Erdinç Bilaloğlu seçildi.
15:45
Avrupalı Gençler Vali Kamçı'yı Ziyaret Etti Erasmus Projesi kapsamında Malatya’da bulunan Avrupalı Lise ve Üniversite Öğrencileri ile Üniversite mezunu 24 genç Malatya Valisi Süleyman Kamçı’yı ziyaret etti.
Avrupalı Gençler Vali Kamçı'yı Ziyaret Etti
15:35
Dünya Gençleri, Üretimde Engelleri Aşmak İçin Türkiye'de Buluştu "Engelliler ile Üretim için El Ele" projesi kapsamında, Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 11 ülkeden katılımcılar Ankara'da bir araya geldi.
15:33
Edirne'de İnsan Kaçakçılığı Yasa dışı yollarla Bulgaristan ve Yunanistan’a geçmeye çalışan 51 kişi yakalandı.
Edirne'de İnsan Kaçakçılığı
15:05
Kaçış 1950 - Fragman 1950-1970 yılları arasında Bulgaristan’dan Türkiye’ye kaçan 3 Türk gencinin kaçış hikâyesi.http://intersinema.com/kacis-1950-filmi-fragmani/
Kaçış 1950 - Fragman
15:04
Kaçış 1950 - Fragman 1950-1970 yılları arasında Bulgaristan’dan Türkiye’ye kaçan 3 Türk gencinin kaçış hikâyesi.http://intersinema.com/kacis-1950-filmi-fragmani/
Kaçış 1950 - Fragman
13:26
Uluslararası Enerji Ekonomisi Birliği Başkanı Kumbaroğlu Açıklaması "Türkiye ve Azerbaycan’ın öncülüğünde 18 ülkeyi içine alan dev bir enerji birliği kurmayı hedefliyoruz"
Uluslararası Enerji Ekonomisi Birliği Başkanı Kumbaroğlu Açıklaması
13:00
Bakan Güllüce: Çevrecilik Ruhumuzda Var Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 2015 Atık Yönetimi Sempozyumu'nda yaptığı konuşmada, çevre bilgisi, şuuru, aklının toplumun damarlarında olduğunu belirtti..
Bakan Güllüce: Çevrecilik Ruhumuzda Var
12:08
Bakan Güllüce: Çevrecilik Ruhumuzda Var Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, 2015 Atık Yönetimi Sempozyumu'nda, çevre bilgisi, şuuru, aklının toplumun damarlarında olduğunu belirterek, "Bu bizim yerli bir malımızdır.
Bakan Güllüce: Çevrecilik Ruhumuzda Var
11:43
Yarım Asırlık Meslek Aşkı Buğday saplarını örerek çeşitli eşyalar yapan Hataylı Niyazi Köleoğlu, mesleğini öğrenmek isteyenlerin tüm masraflarını karşılamaya hazır olduğunu söyledi.
11:10
Bulgaristan Meclis Başkan Yardımcısı Yanakieva Hayatını Kaybetti Bulgaristan'da Meclis Başkan Yardımcısı Rositsa Yanakieva hayatını kaybetti.
Bulgaristan Meclis Başkan Yardımcısı Yanakieva Hayatını Kaybetti
17:27
Yunanistan'da Kaybolan 12 Kişi Aranamıyor Yunanistan'da Avrupa Acil Yardım hattını arayarak kaybolduklarını söyleyip yardım isteyen 12 kişiden alınan çağrının, Türk- Yunan- Bulgaristan sınırından geldiği anlaşıldı.
Yunanistan'da Kaybolan 12 Kişi Aranamıyor
16:10
Tenis: Avustralya Açık Turnuvanın 7. gününde, tek erkeklerde Nadal, Murray, Berdych ve Kyrgios çeyrek finale yükseldi Tek kadınlarda Sharapova, Halep, Bouchard ve Makarova isimlerini son 8'e yazdırdı.
13:13
ABD'den Bulgaristan'a Askeri Yardım ABD, Bulgaristan ordusuna 15 milyon dolarlık yardım yapacak Ordu, Türkiye sınırında 180 asker görevlendirecek.
22:23
Pieria Dağı'nda Mahsur Kaldığı Sanılan 12 Türk'ün Kurtarılması İçin Çalışmalar Sürüyor (2) Yanlış YERDE ARANMIŞ Yunanistan'da Acil Afet Müdahale Birimi'ne (EMAK) telefonla ulaşarak yardım isteyen 12 kişinin Yunanistan Telekomünikasyon Kurumu'nun (OTE) sinyal bilgilerini yanlış analiz etmesi nedeniyle Pieria dağlık bölgesinde arandığı ortaya çıktı.
16:32
Edirne Hamzabeyli de 19 Kilo Eroin Ele Geçirildi Hamzabeyli de 19 kilo eroin ele geçirildi EDİRNE'de Hamzabeyli Sınır Kapısı'ndan çıkış yapmak isteyen bir TIR'da 19 kilo 850 gram eroin ele geçirildi.
Edirne Hamzabeyli de 19 Kilo Eroin Ele Geçirildi
16:21
Vahşi Doğanın Hazinesi Tunca Unutulmaz Bir Deneyim" Adlı Proje Tanıtıldı Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı üçüncü teklif çağrısı kapsamında ’Vahşi Doğanın Hazinesi Tunca Unutulmaz Bir Deneyim’ adlı projenin sözleşmesi imzalandı.
Vahşi Doğanın Hazinesi Tunca Unutulmaz Bir Deneyim' Adlı Proje Tanıtıldı
16:01
Tunca Nehri Spor Turizmine Açılacak Tunca Nehri spor turizmine açılacak- Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında oluşturulan "Vahşi Doğanın Hazinesi Tunca Unutulmaz Bir Deneyim Projesi" ile Tunca Nehri'nde uluslararası akarsu sporları yapılması planlanıyor Bulgaristan-Türkiye IPA Sınır Ötesi İşbirliği Programı kapsamında oluşturulan Vahşi Doğanın Hazinesi Tunca Unutulmaz Bir Deneyim Projesi ile Tunca Nehri'nde uluslararası akarsu sporu yapılacak.
Tunca Nehri Spor Turizmine Açılacak
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 28.01.2015 14:09:09. #1.13#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BULGARİSTAN HABERLERİ
[Hata Bildir]