SON DAKİKA BURAK ÖZÇİVİT HABERLERİ

Son Dakika Burak Özçivit Haberleri


BURAK ÖZÇİVİT

... Devamı

13:21
Burak Özçivit Sevgilisi ile İskender Testi Yaptı Ailesinden dolayı eski dönerci olan oyuncu Burak Özçivit, sevgilisi Fahriye Evcen ile birlikte Bursa’nın meşhur İskender kebabını test etti.
Burak Özçivit Sevgilisi ile İskender Testi Yaptı
11:14
Bursa İzdiham Yüzünden Filmlerinin Galasına Kazan Dairesinden Girebildiler Bursa'da, 'Aşk sana benzerö filminin galasına, Fahriye Evcen ve Burak Özçivit hayranlarının gösterdiği aşırı ilgi nedeniyle izdiham yaşandı.
Bursa İzdiham Yüzünden Filmlerinin Galasına Kazan Dairesinden Girebildiler
09:00
Fahriye ve Burak Çifti Galaya Kazan Dairesinden Girdi 'Aşk Sana Benzer' filminin başrol oyuncuları Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, filmin galasına, hayranlarının aşırı ilgisi nedeniyle kazan dairesinden girdi.
Fahriye ve Burak Çifti Galaya Kazan Dairesinden Girdi
21:17
Aşk Sana Benzer Filminin Bursa Galası Yapıldı "Aşk Sana Benzer" filminin Bursa galası, başrol oyuncuları Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in katılımıyla yapıldı.
Aşk Sana Benzer Filminin Bursa Galası Yapıldı
20:38
Aşk Sana Benzer" Filminin Bursa Galası "Aşk Sana Benzer" filminin Bursa galası, başrol oyuncuları Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in katılımıyla yapıldı.
Aşk Sana Benzer' Filminin Bursa Galası
16:54
Önce Geçiştirdi Sonra Bombayı Patlattı! Beyaz Show'a bu hafta Burak Özçivit ve sevgilisi Fahriye Evcen konuk oldu.
Önce Geçiştirdi Sonra Bombayı Patlattı!
10:08
Fahriye Evcen Detone Oldu, Sözleri Unuttu! İmdadına Beyaz Yetişti Beyaz Show'da söylediği şarkının sözlerini unutan ve şarkıya başlarken detone olan Fahriye Evcen'in imdadına Beyaz Öztürk yetişti.
Fahriye Evcen Detone Oldu, Sözleri Unuttu! İmdadına Beyaz Yetişti
20:15
Aşk Sana Benzer - Fragman Burak Özçivit'in bir sahil kasabasındaki balıkçılık yapan ve küçük bir restoran işleten Ali olarak kamera karşısına geçtiği aşk hikayesinde, Fahriye Evcen ise kasabaya yeni gelen ve dondurmacıda çalışmaya başlayan Deniz rolünde.
Aşk Sana Benzer - Fragman
20:14
Aşk Sana Benzer - Fragman Burak Özçivit'in bir sahil kasabasındaki balıkçılık yapan ve küçük bir restoran işleten Ali olarak kamera karşısına geçtiği aşk hikayesinde, Fahriye Evcen ise kasabaya yeni gelen ve dondurmacıda çalışmaya başlayan Deniz rolünde.
Aşk Sana Benzer - Fragman
16:40
Aşk Sana Benzer? Filmi Berlin Gösterimi Yapıldı ?Aşk Sana Benzer? Filmi Berlin Gösterimi Yapıldı 'Aşk Sana Benzer' filminin Avrupa Galası Berlin'de gerçekleştirildi.
Aşk Sana Benzer? Filmi Berlin Gösterimi Yapıldı
16:35
'Aşk Sana Benzer' Filminin Galası Berlin'de Yapıldı 'Aşk Sana Benzer' filminin Avrupa Galası, Almanya'nın başkenti Berlin'de gerçekleştirildi.
'Aşk Sana Benzer' Filminin Galası Berlin'de Yapıldı
09:45
Ceylan Çapa'dan, Burak'a El Ele Cevap Burak Özçivit'in Fahriye Evcen'le beraber olmak için terk ettiği eski nişanlısı Ceylan Çapa öğlen saatlerinde paylaştığı fotoğrafla eski nişanlısına nispet yaptı.
Ceylan Çapa'dan, Burak'a El Ele Cevap
14:55
Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'den İlan-ı Aşk! Galaya El Ele Geldiler Birlikte rol aldıkları "Aşk Sana Benzer" filminin gala gecesine el ele gelen Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, aşklarını ilan etti.
Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'den İlan-ı Aşk! Galaya El Ele Geldiler
12:44
Aşk Sana Benzer - Fragman Burak Özçivit'in bir sahil kasabasındaki balıkçılık yapan ve küçük bir restoran işleten Ali olarak kamera karşısına geçtiği aşk hikayesinde, Fahriye Evcen ise kasabaya yeni gelen ve dondurmacıda çalışmaya başlayan Deniz rolünde.
Aşk Sana Benzer - Fragman
10:37
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek Türkiye sinemalarında bu hafta 4'ü yerli 7 film vizyona girecek.
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek
09:35
Burak ve Fahriye'den Nikah Provası Gerçek hayatta da sevgili olan 'Aşk Sana Benzer' filminin başrol oyuncuları Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, filmin senaryosu gereği nikah masasına oturdu.
Burak ve Fahriye'den Nikah Provası
14:55
Burak Özçivit'in Yeni Dizisinin Hazırlıkları Durduruldu Yeni dizilerinde iki sevgiliyi oynayacak olan Burak Özçivit ile Neslihan Atagül'ün projelerinin hazırlıkları kanalın başka bir diziye ağırlık vermesinden dolayı durduruldu.
Burak Özçivit'in Yeni Dizisinin Hazırlıkları Durduruldu
16:49
Mersinliler, 'En Güzel' Demet Akalın Dedi Mersinliler, ’En güzel kim’ sorusuna, ’Demet Akalın’ cevabını verdi.
Mersinliler, 'En Güzel' Demet Akalın Dedi
10:36
Fahriye İlk Reklamından 500 Bin Dolar Aldı! Uzun süre sonra bir reklam kampanyasına, "Evet" diyen güzel oyuncu Fahriye Evcen, servet değerinde bir projeye imza attı.
Fahriye İlk Reklamından 500 Bin Dolar Aldı!
11:40
Neslihan Atagül Fiyatını Yüzde Yüz Artırdı Oyunculuk kariyerine 13 yaşında başlayan Neslihan şöhreti giderek artıyor. Fatih Harbiye'den haftalık 10 bin lira kazanan oyuncu, yeni dizisinde ücretini yüzde yüz artırdı.
Neslihan Atagül Fiyatını Yüzde Yüz Artırdı
09:52
Evcen ile Özçivit'ten Sıcak Sahneler, Aşk Sana Benzer Dizisi Aşk Sana Benzer'de söylenen "Benim Gözüm Sende" şarkısına klip çekildi. İki sevgilinin filmdeki en özel sahnelerinden oluşturulan klip, çiftin romantik aşkını yansıtıyor.
Evcen ile Özçivit'ten Sıcak Sahneler, Aşk Sana Benzer Dizisi
09:05
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'den Sıcak Sahneler Aşk Sana Benzer'de söylenen "Benim Gözüm Sende" şarkısına klip çekildi. İki sevgilinin filmdeki en özel sahnelerinden oluşturulan klip, çiftin romantik aşkını yansıtıyor.
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'den Sıcak Sahneler
09:22
Aylardır Saklanan Çift Bu Sefer Kaçamadı Uzun süredir ilişkilerini inkar eden Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, birlikte görüntülenmemek için gözlerden uzak yerlerde görüşüyordu.
Aylardır Saklanan Çift Bu Sefer Kaçamadı
11:31
Murat Boz ile Burak Özçivit Aynı Filmde Rol Alacak İkili önceki akşam Kuruçeşme'de, "Yakında aynı projede olacağız. Aksiyon filmi çekeceğiz" açıklamasında bulundu.
Murat Boz ile Burak Özçivit Aynı Filmde Rol Alacak
11:24
Neslihan Atagül'ün Yeni Partneri Burak Özçivit Oldu 'Fatih Harbiye'nin 'Neriman'ı Neslihan Atagül, yakışıklı oyuncunun yeni dizisinin partneri oldu. İkili dizide tutkulu bir aşkın kahramanı olacak.
Neslihan Atagül'ün Yeni Partneri Burak Özçivit Oldu
15:34
Fahriye'den Burak'a Sevgili İndirimi Güzel oyuncu, sevgilisi Burak Özçivit ile beraber rol aldığı sinema filmden 200 bin TL kazandı.
Fahriye'den Burak'a Sevgili İndirimi
11:23
Meryem Uzerli'nin Yeni Partneri Burak Özçivit Ozan Güven ile yeni bir aşka yelken açan güzel oyuncunun merak edilen partneri belli oldu. Hürrem'e yeni sezonda Malkoçoğlu eşlik edecek.
Meryem Uzerli'nin Yeni Partneri Burak Özçivit
16:10
Fahriye Evcan Mağaza Çalışanlarını Fena Azarladı! Kaprisleriyle tanınan oyuncu, bu kez bir alışveriş merkezinde terör estirdi. Sebepsiz yere mağaza çalışanlarını azarlayan güzel oyuncu, görenleri şaşkına çevirdi.
Fahriye Evcan Mağaza Çalışanlarını Fena Azarladı!
15:08
Emrah'a Servet Kazandıran Reklamın Görüntüleri Yayınlandı Acıların çocuğu, Star'ın yılbaşı çekimine katılmış ve bu çekimden 2 milyon dolar kazanmıştı. Emrah'ın reklam çekimleri ilk kez bugün yayınlandı.
Emrah'a Servet Kazandıran Reklamın Görüntüleri Yayınlandı
14:28
Star TV, Beren Saat'e Açık Çek Teklif Etti Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Özçivit ve Meryem Uzerli'den sonra Emrah'la anlaşan kanal yönetimi, Saat'e de kanalın yüzü olması için astronomik bir teklifte bulundu.
Star TV, Beren Saat'e Açık Çek Teklif Etti
10:09
Emrah'dan Ses Getirecek Yeni Anlaşma Şarkıcı, Star TV'nin yeni yüzü oldu ve önceki gün kanalın yılbaşı çekiminde görev aldı. Emrah'ın bu projeden 2 milyon dolar aldığı konuşuluyor.
Emrah'dan Ses Getirecek Yeni Anlaşma
11:41
"Aşk Sana Benzer"den Yeni Teaser Fragman! Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in başrollerini paylaştığı ve vizyon için gün sayan 'Aşk Sana Benzer'in yeni teaser'ı izleyicisi ile buluştu.
'Aşk Sana Benzer'den Yeni Teaser Fragman!
15:36
Burak Özçivit Brad Pitt'le Aynı Listede Sırp haber sitesi Blic, en yakışıklı sakallıları seçti. Brad Pitt'in zirveye yerleştiği listede, Burak Özçivit de yer aldı.
Burak Özçivit Brad Pitt'le Aynı Listede
10:19
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Kilometrelerce Uzakta Buluşuyor Ünlü çift, birlikte görüntülenmemek için İstanbul'un merkezinden 35 kilometre uzaklıkta buluşuyor.
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Kilometrelerce Uzakta Buluşuyor
11:19
Fahriye Evcen Gazetecileri Haşladı Güzel oyuncu, sevgilisi Burak Özçivit ile ilgili soru soran muhabirlere "Geceyle ilgili varsa konuşacaklarınız konuşalım, yoksa ben gidiyorum" diyerek tepki gösterdi.
Fahriye Evcen Gazetecileri Haşladı
08:57
Sinem Kobal, Türkan Şoray Kanunlarına Devam Ediyor Ünlü oyuncu, 'Gönül İşleri'nde Türkan Şoray kurallarına devam ediyor. Dizinin son bölümünde Kobal, Can Yaman'la öpüşmek üzereyken sahne yarım kaldı.
Sinem Kobal, Türkan Şoray Kanunlarına Devam Ediyor
12:48
Burak Özçivit'ten, Fahriye Evcen'e Büyük Jest Yakışıklı oyuncu 1,5 milyon TL peşin para verip anlaştığı Star TV'ye, Ocak'ta dizi çekecek. Özçivit, başrolü de sevgilisi Fahriye Evcen ile paylaşacak.
Burak Özçivit'ten, Fahriye Evcen'e Büyük Jest
11:32
Burak Özçivit Kendine 50 Bin TL'lik Saat Aldı 'Aşk Sana Benzer' filminin çekimlerini tamamlayan Burak Özçivit kendini 50 bin TL'lik saatle ödüllendirdi.
Burak Özçivit Kendine 50 Bin TL'lik Saat Aldı
10:44
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Hakkında Bomba İddia Burak Özçivit ile bir süredir beraber olan güzel oyuncu Fahriye Evcen'in evlilik kararı aldıkları konuşuluyor. Çiftin evlilik tarihleri bile belli.
Fahriye Evcen ile Burak Özçivit Hakkında Bomba İddia
10:41
Merve Boluğur'dan Arap Hayranlarına Türkçe Teşekkür Oynadığı diziler sayesinde Arap dünyasında da tanınan ve magazin haberlerinde ön planda yer alan oyunculardan Merve Boluğur, MBC4 kanalının sorularını yanıtlarken, Arap hayranlarına Türkçe el yazısı ile teşekkür etti.
Merve Boluğur'dan Arap Hayranlarına Türkçe Teşekkür
10:44
Ceylan Çapa Yeni Aşkını Sosyal Medyadan İlan Etti Burak Özçivit'le yolları ayrılan Ceylan Çapa, yeni sevgilisi iş adamı Altuğ Leblebici ile aşkını Instagram'a yüklediği fotoğraflarla ilan etti.
Ceylan Çapa Yeni Aşkını Sosyal Medyadan İlan Etti
14:54
Fahriye Evcen Sette Yine Olay Çıkardı Kurt Seyit ve Şura dizisinde set arasında gelen pideyi beğenmeyen Evcen, "Ben bunu yemem meyveli yoğurt istiyorum" diye olay çıkardı.
Fahriye Evcen Sette Yine Olay Çıkardı
08:09
Fahriye ile Burak 3 Milyon TL Değerinde Villa Beğendi Burak Özçivit ile sevgilisi Fahriye Evcen'in Zekeriyaköy'de beğendiği villanın fiyatının 3 milyon TL değerinde olduğu konuşuluyor.
Fahriye ile Burak 3 Milyon TL Değerinde Villa Beğendi
10:51
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Alışverişte Görüntülendi Uzun süredir beraber oldukları konuşulan ancak aşk iddialarını reddeden oyuncular Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, önceki gün birlikte alışverişe çıktı.
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Alışverişte Görüntülendi
09:43
Burak Özçivit İşi Gücü Olmayınca Sakal Bıraktı Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Yeni imajı gözlerden kaçmadı.
Burak Özçivit İşi Gücü Olmayınca Sakal Bıraktı
11:41
Burak Özçivit'in Yeni İmajı Sosyal Medyayı Salladı "Muhteşem Yüzyıl"da canlandırdığı Bali Bey rolü için bıraktığı bıyık tüm Türkiye'de moda olunca Burak Özçivit imaj değişikliğine gitti.
Burak Özçivit'in Yeni İmajı Sosyal Medyayı Salladı
14:36
Burak Özçivit'in Büyük Oyunu Fahriye Evcen'le görüntü vermemek için cipini gazetecilerin üzerine süren Özçivit, yapım ortağı olduğu 'Aşk Sana Benzer' filminin reklamı için böyle davranmış.
Burak Özçivit'in Büyük Oyunu
10:02
Fahriye'nin Çığlıkları Sahili İnletti "AŞK Sana Benzer" filminin çekimlerine ev sahipliği yapan Ege sahilleri, açıldığı tekneyle geri dönemeyen Fahriye Evcen'in çığlıklarıyla inledi.
Fahriye'nin Çığlıkları Sahili İnletti
12:42
Burak Özçivit A'dan Z'ye Her Şeyini Değiştirdi Yakışıklı oyuncu, sevgilisi Fahriye Evcen'in isteği üzerine İstanbul Ulus'taki evinin eşyalarını A'dan Z'ye değiştirdi.
Burak Özçivit A'dan Z'ye Her Şeyini Değiştirdi
14:26
Burak Özçivit'e Instagram'da Büyük Tepki Hayranları Burak Özçivit'ten eski sevgilisi Ceylan Çapa'nın fotoğraflarını Instagram'dan silmesini istedi.
Burak Özçivit'e Instagram'da Büyük Tepki
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 12:15:55. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BURAK ÖZÇİVİT HABERLERİ
[Hata Bildir]