SON DAKİKA BURDUR HABERLERİ

Son Dakika Burdur Haberleri

 • 24 Ekim 2016 16:54Bucak Belediye Başkanı Fetö/pdy Soruşturmasında Gözaltına AlındıBucak Belediye Başkanı Fetö/pdy Soruşturmasında Gözaltına AlındıBURDUR (İHA) – Burdur’un Bucak ilçesi Belediye Başkanı Süleyman Mutlu ve eşi, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturma kapsamında gözaltına alındı.
 • 24 Ekim 2016 16:34Burdur'da 30 Milyon TL YapılandırıldıBurdur'da 30 Milyon TL YapılandırıldıBurdur Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürü Bayram Balban, 6552 sayılı Kanun kapsamında borç yapılandırma için 3 bin mükellefin müracaat ettiğini ve 30 milyon TL tutarından borcun yapılandırmaya dahil edildiğini söyledi.
 • 24 Ekim 2016 16:26Bucak Belediye Başkanı ve Eşi Fetö'den Gözaltında (1)Bucak Belediye Başkanı ve Eşi Fetö'den Gözaltında (1)BURDUR'un Bucak İlçe Belediye Başkanı AK Partili Süleyman Mutlu ve eşi, FETÖ operasyonu kapsamında gözaltına alındı.
 • 24 Ekim 2016 16:24Burdur'da Fetö/pdy SoruşturmasıBurdur'da, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu ve eşi gözaltına alındı.
 • 24 Ekim 2016 15:40AK Partili Belediye Başkanı Süleyman Mutlu ve Eşi, FETÖ'den GözaltındaAK Partili Belediye Başkanı Süleyman Mutlu ve Eşi, FETÖ'den GözaltındaBurdur'un Bucak İlçe Belediye Başkanı AK Partili Süleyman Mutlu ve eşi, FETÖ operasyonu kapsamında gözaltına alındı.
 • 22 Ekim 2016 13:56Kom Eski Müdürü TutuklandıKom Eski Müdürü TutuklandıFETÖ/PDY operasyonunda gözaltına alınan, sevk edildiği mahkeme tarafından adli kontrol koşuluyla serbest bırakılan Düzce Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi eski müdürü Cengiz Çakıltepe, savcılığın yaptığı itiraz üzerine yeniden gözaltına alınıp tutuklandı.
 • 22 Ekim 2016 09:44Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaDüzce'de Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında ikinci kez gözaltına alınan 3. Sınıf Emniyet Müdürü Cengiz Çakıltepe tutuklandı.
 • 21 Ekim 2016 17:11Kurtulmuş, Üniversite Camii'nde Cuma Namazı Kılıp Aşure DağıttıKurtulmuş, Üniversite Camii'nde Cuma Namazı Kılıp Aşure DağıttıBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İstiklal Yerleşkesi’nde Diyanet İşleri Başkanlığı’nın desteği ile yaptırılan Üniversite Camii’nde ilk cuma namazını cemaatle birlikte kıldı.
 • 21 Ekim 2016 17:10Kurtulmuş: Darbe Tehdidini Geride Bıraktık (2)MAKÜ'DE İLK DERS NUMAN KURTULMUŞ'TANBaşbakan Yardımcısı Prof.Dr. Numan Kurtulmuş, Burdur'da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nin (MAKÜ) 2016-2017 Akademik yılı açılışı törenine katıldı.
 • 21 Ekim 2016 16:38Kurtulmuş: Darbe Tehdidini Geride Bıraktık (2)Kurtulmuş: Darbe Tehdidini Geride Bıraktık (2)MAKÜ'DE İLK DERS NUMAN KURTULMUŞ'TANBaşbakan Yardımcısı Prof.Dr. Numan Kurtulmuş, Burdur'da Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi'nin (MAKÜ) 2016-2017 Akademik yılı açılışı törenine katıldı.
 • 21 Ekim 2016 16:35Burdur'da Planlı Elektrik KesintisiElektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), Burdur’un bazı bölgelerinde enerji kesintisi yapılacağını açıkladı.
 • 21 Ekim 2016 15:30Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, AK Parti Burdur Il Teşkilatı'nı Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş, AK Parti Burdur Il Teşkilatı'nı Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Sadece 15 Temmuz değil, ondan sonraki bütün gelişmeler, Suriye'deki, şu anda Musul'daki, Kuzey Irak'taki gelişmeler, bütün bu gelişmeler ortaya koyuyor ki birileri güçlü bir Türkiye'nin varlığını hazmedemiyor, istemiyorlar.
 • 21 Ekim 2016 14:59Burdur Kurtulmuş: Darbe Tehdidini Geride BıraktıkBurdur Kurtulmuş: Darbe Tehdidini Geride BıraktıkTürkiye'nin darbe tehdidini geride bıraktığını belirten Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Hem yaraları hızla sarıp 15 Temmuz'u tedavi ediyoruz hem de Türkiye'nin güçlü bir şekilde yoluna devam etmesini sağlıyoruz" dedi.
 • 21 Ekim 2016 14:54Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Darbe Tehdidi Geride Kaldı"Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, 15 Temmuz’un geride kaldığını vurgulayarak, “Türkiye’nin bütün bu badirelere rağmen çok şükür bu yıl da yüzde 3’ün üzerinde, belki yüzde 4’e yakın bir büyüme kaydedeceğini görmek sevindiricidir” dedi.
 • 21 Ekim 2016 14:00Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Burdur Belediyesini Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Burdur Belediyesini Ziyaret EttiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş'un Burdur Belediyesi'ni ziyaretinden detaylar Kurtulmuş'un konuşması BURDUR (AA ) - Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Burdur Belediyesini ziyaret etti.
 • 21 Ekim 2016 13:57Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Burdur Belediyesini Ziyaret EttiBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Burdur Belediyesini Ziyaret EttiBurdur'da temaslarını sürdüren Kurtulmuş, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'i ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.
 • 21 Ekim 2016 12:49Kurtulmuş: Darbe Tehdidini Geride BıraktıkKurtulmuş: Darbe Tehdidini Geride BıraktıkBAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye'nin darbe tehdidini geride bıraktığını belirterek, "Hem yaraları hızla sarıp 15 Temmuz'u tedavi ediyoruz, hem de Türkiye'nin güçlü bir şekilde yoluna devam etmesini sağlıyoruz" dedi.
 • 21 Ekim 2016 12:36Kurtulmuş: Darbe Tehdidini Geride BıraktıkKurtulmuş: Darbe Tehdidini Geride BıraktıkBAŞBAKAN Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Türkiye'nin darbe tehdidini geride bıraktığını belirterek, "Hem yaraları hızla sarıp 15 Temmuz'u tedavi ediyoruz, hem de Türkiye'nin güçlü bir şekilde yoluna devam etmesini sağlıyoruz" dedi.
 • 21 Ekim 2016 11:50Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş Burdur'daBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş Burdur'daBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Darbe tehdidi geride kaldı, bunu yapanlardan hesap sormak devletin vazifesidir.
 • 20 Ekim 2016 23:45Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Kibyra Antik Kenti'ni GezdiBaşbakan Yardımcısı Kurtulmuş, Kibyra Antik Kenti'ni GezdiBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Burdur'un Gölhisar ilçesindeki Kibyra Antik Kenti'ni gezdi.
 • 20 Ekim 2016 23:04Numan Kurtulmuş, Kibyra Antik Kenti'ni GezdiNuman Kurtulmuş, Kibyra Antik Kenti'ni GezdiBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, iki gün sürecek olan Burdur programının ilk gününde son ziyaretini UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer alan ve Burdur’un Gölhisar ilçesinde bulunan Kibyra Antik Kenti’nde gerçekleştirdi.
 • 20 Ekim 2016 22:26Numan Kurtulmuş: Fetö Mağduru Diye Bir Şey Yok (2)Numan Kurtulmuş: Fetö Mağduru Diye Bir Şey Yok (2)GÖLHİSAR'DA ZİYARET VE TOPLU AÇILIŞ TÖRENİBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, çeşitli ziyaret ve açılışlara katılmak üzere eşinin memleketi Burdur'un Gölhisar İlçesi'ne geldi.
 • 20 Ekim 2016 22:26Numan Kurtulmuş: Fetö Mağduru Diye Bir Şey Yok (3)Numan Kurtulmuş: Fetö Mağduru Diye Bir Şey Yok (3)KİBYRA ANTİK KENTİ'NE ZİYARETBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, çeşitli temaslar ve açılış için geldiği Burdur'un Gölhisar İlçesi'nde Kibyra Antik Kenti'ni gezdi.
 • 20 Ekim 2016 22:07Burdur - Numan Kurtulmuş: Fetö Mağduru Diye Bir Şey YokBurdur - Numan Kurtulmuş: Fetö Mağduru Diye Bir Şey YokNuman Kurtulmuş: FETÖ mağduru diye bir şey yok (2)GÖLHİSAR'DA ZİYARET VE TOPLU AÇILIŞ TÖRENİBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, çeşitli ziyaret ve açılışlara katılmak üzere eşinin memleketi Burdur'un Gölhisar İlçesi'ne geldi.
 • 20 Ekim 2016 22:07Burdur - Numan Kurtulmuş: Fetö Mağduru Diye Bir Şey YokBurdur - Numan Kurtulmuş: Fetö Mağduru Diye Bir Şey YokNuman Kurtulmuş: FETÖ mağduru diye bir şey yok (3)KİBYRA ANTİK KENTİ'NE ZİYARETBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, çeşitli temaslar ve açılış için geldiği Burdur'un Gölhisar İlçesi'nde Kibyra Antik Kenti'ni gezdi.