SON DAKİKA BURSA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Bursa Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Haberleri

 • 20 Şubat 2017 15:27 Kosgeb Kredileri Esnafın Umudu Oldu Kosgeb Kredileri Esnafın Umudu Oldu Bursa’nın Yenişehir Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Fahrettin Bilgit, KOSGEB’in son kredilerinin esnafın umudu olduğunu belirtti.
 • 14 Şubat 2017 18:55 Bolu'da Sanayi Dükkanları İçin Son 4 Gün Bolu'da Sanayi Dükkanları İçin Son 4 Gün Bolu’da, TOKİ tarafından hayata geçirilecek ‘Büyük Sanayi Sitesi Projesi’ için ek talep toplama süresi 4 gün sonra bitiyor.
 • 11 Şubat 2017 16:15 Bursa'da Hedef 80 Bin İstihdam Bursa'da Hedef 80 Bin İstihdam Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı istihdam seferberliğine Bursa’nın öncülük ettiğini belirten BTSO Başkanı İbrahim Burkay, "Hedefimiz seferberlik ruhu ile yıl sonun kadar Bursa iş dünyasının gayretiyle ilave 80 bin yeni istihdamı oluşturmaktır" dedi.
 • 28 Ocak 2017 23:27 Bakan Müezzinoğlu: Bakan Müezzinoğlu: "Esnaf Borcunu Ödeyebilmek Için Her Türlü Fedakarlığı Yaptı" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Esnaf, en zor döneminde, 'Ben devletime borçlu olmak istemiyorum.
 • 28 Ocak 2017 23:19 Maliye Bakanı Ağbal: Maliye Bakanı Ağbal: "Cumhurbaşkanlığı, Hukuk Devletini, Meclisi, Yürütme Organını Güçlendirecek... Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi, ülkemizde demokrasiyi, hukuk devletini, Meclisi, yürütme organını güçlendirecek bir sistem." dedi.
 • 28 Ocak 2017 20:24 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Müezzinoğlu Açıklaması Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Esnaf, en zor döneminde, 'Ben devletime borçlu olmak istemiyorum.
 • 28 Ocak 2017 19:45 Maliye Bakanı Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Ağbal Açıklaması Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi, ülkemizde demokrasiyi, hukuk devletini, Meclisi, yürütme organını güçlendirecek bir sistem." dedi.
 • 18 Ocak 2017 15:58 Meso'dan Esnafa Eğitim Meso'dan Esnafa Eğitim Bursa Muhtelif Esnaf Sanatkarlar Odası (MESO) öncülüğünde esnafa verilen eğitim çalışmaları devam ediyor.
 • 15 Ocak 2017 14:13 Esnaf Odaları Esnaf Odaları "Avrupa Birliği Hibe Fonu" Tanıtım Toplantısına Katıldı Bursa İnegöl’deki esnaf odaları başkanları, Bursa Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (BESOB) tarafından düzenlenen “Avrupa Birliği Hibe Fonu” tanıtım toplantısında bir araya geldi.
 • 08 Ocak 2017 16:59 Mesleki ve Teknik Eğitim Protokolü İmzalandı Mesleki ve Teknik Eğitim Protokolü İmzalandı Osmangazi Belediyesi, Osmangazi Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve Güney Marmara Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği ile birlikte ‘Mesleki ve Teknik Eğitimde İşbirliği’ protokolü imzaladı.
 • 03 Ocak 2017 16:04 Yıldırım Belediyesi'nin Eğitime Desteği Sürüyor Yıldırım Belediyesi'nin Eğitime Desteği Sürüyor Yıldırım Belediyesi, ilçede mesleki ve teknik eğitimin gelişmesi için kamu kurumlarıyla iş birliği yapıyor.
 • 03 Ocak 2017 15:52 Yıldırım Belediyesi'nin Eğitime Desteği Sürüyor Yıldırım Belediyesi'nin Eğitime Desteği Sürüyor Eğitimde kalitenin artırılması ve gelecek nesillerin daha donanımlı bireyler olarak yetişmesi için desteklerini sürdüren Yıldırım Belediyesi, ilçede daha nitelikli bir mesleki ve teknik eğitim gerçekleşmesi amacıyla kamu kurumlarıyla iş birliği yapıyor.
 • 03 Ocak 2017 13:17 Bursa'dan Haleplilere 2 Tır Soba ve Kömür Yardımı Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) ile Bursa Isıtıcılar ve Sıhhi Tesisatçılar Odası tarafından düzenlenen "14. Geleneksel Soba Dağıtımı" kapsamında, Haleplilere 400 soba ile 25 ton kömür gönderildi.
 • 03 Ocak 2017 13:15 Bursa'dan Halep'e Gönülleri Isıtan Yardım Bursa'dan Halep'e Gönülleri Isıtan Yardım Bursa Isıtıcılar ve Sıhhi Tesisatçılar Odası’ndan Halep’e gönülleri ısıtan yardım eli uzandı.
 • 02 Ocak 2017 11:35 Esnafa Ahilik Fonu Geliyor Esnafa Ahilik Fonu Geliyor Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Fehmi Erdem, Balıkesir’de 2016 yılında 2 bin 6 iş yerinin kapandığını belirterek, esnafın da işçiler gibi güvence istediğini ve Ahilik Fonu ile bunun gerçekleşeceğini söyledi.
 • 15 Aralık 2016 20:10 Girişimcilik Günleri Girişimcilik Günleri" Sertifika Töreni GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Törenden görüntüler BALIKESİR - İŞKUR İl Müdürlüğü, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) İl Müdürlüğü ve Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (BESOB) ortaklaşa düzenledikleri "Girişimcilik Günleri" sertifika...
 • 15 Aralık 2016 14:55 Genç Girişimcilerde Sertifika Heyecanı Genç Girişimcilerde Sertifika Heyecanı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri sertifika töreninde konuşan Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı genç girişimcilerin başarılı olup kazanmak zorunda olduklarının altını çizerek Türkiye’de 30-40 yıl önce sözün senet yerine geçtiğini ancak şuan da senedinde bir hükmü olmadığına değinerek "Sözümüzün...
 • 15 Aralık 2016 12:55 Balıkesir'de Balıkesir'de "Girişimcilik Günleri" Sertifika Töreni Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, "Girişimcilik Günleri" toplantısında yeni girişimcilere, "Çekinde bir hükmü yok duruma göre. Sözümüzün senet olduğu günlere dönelim. Dürüst olun, dürüst çalışın ve dürüst kazanın.
 • 18 Kasım 2016 11:32 En Güvenli Yatırım Altın ve Gayrimenkul En Güvenli Yatırım Altın ve Gayrimenkul Bursa’da yapılan emlak zirvesine katılan Doç. Dr. Ramazan Kurtoğlu, yatırımcılar açısından altın ve gayrimenkul yatırımının kısa ve uzun vadede en güvenli liman olduğunu söyledi.
 • 17 Kasım 2016 17:31 En Güvenli Yatırım Altın ve Gayrimenkul En Güvenli Yatırım Altın ve Gayrimenkul Bursa’da yapılan emlak zirvesine katılan Doç. Dr. Ramazan Kurtoğlu, yatırımcılar açısından altın ve gayrimenkul yatırımının kısa ve uzun vadede en güvenli liman olduğunu söyledi.
 • 11 Kasım 2016 12:12 Bursa Tuhafiyeciler Odası Projeleri Tanıtıldı Bursa Tuhafiyeciler Odası koordinasyonunda yürütülen Erasmus ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) projelerine ilişkin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
 • 06 Kasım 2016 11:11 Besob Başkanlar Kurulu Afyonkarahisar'da Toplandı Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Başkanlar Kurulu Toplantısı ile eğitim semineri Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesindeki bir otelde yapıldı.
 • 31 Ekim 2016 16:25 Karacabey Belediyesi Haksız Dolmuş Zammına Dur Dedi Karacabey Belediyesi'nce yapılan itirazı haklı bulan Bursa Ulaştırma Koordinasyon Merkezi Başkanlığı (UKOME), yersiz uygulamaya son verdi.
 • 23 Ekim 2016 15:57 Bursa Mesleki Yeterlilikte Zirvede Bursa Mesleki Yeterlilikte Zirvede Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) Başkan Yardımcısı Metin Karaman Mesleki yeterlilik sınav ve belgelendirme konusunda Bursa’nın önemli mesafe katettiğini söyledi.
 • 31 Ağustos 2016 14:55 Sgk'da Alacaklar Yeniden Yapılandırılıyor Sgk'da Alacaklar Yeniden Yapılandırılıyor Balıkesir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda ’Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması’ konusunda 6736 sayılı kanun hakkında bilgilendirilme toplantısı yapıldı.