SON DAKİKA BURSA ESNAF VE SANATKARLAR ODALARI BİRLİĞİ HABERLERİ

Son Dakika Bursa Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği Haberleri

 • 20:27Besob Büyük Sanayi Sitesi'nin Temeli AtıldıBesob Büyük Sanayi Sitesi'nin Temeli AtıldıBursa’da şehir içinde dağınık olarak faaliyet gösteren küçük esnafın, kent dışında bir çatı altında toplanmasını amaçlayan BESOB Büyük Sanayi Sitesi’nin tüm altyapısını kapsayan 77 milyonluk yatırımın temeli atıldı.
 • 20:0377 Milyon Liralık Altyapının Temeli Atıldı77 Milyon Liralık Altyapının Temeli AtıldıBESOB Büyük Sanayi Sitesi’nin tüm altyapısını kapsayan 77 milyonluk yatırımın temeli Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun da katıldığı törenle atıldı.
 • 19:58Sağlık Bakanı MüezzinoğluSağlık Bakanı MüezzinoğluGörüntü Dökümü: - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun tören alanına gelişi- Mehter takımından detaylar - Kılıç kalkan ekibinin gösterisinden detaylar - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun konuşması - Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan'ın konuşması- Müezzinoğlu ve diğer katılımcıların ilk betonun dökülmesi için butona basmaları- Müezzinoğlu'nun bir esnafa konuk olup çay içmesi Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "Bu ülkenin güçlü yürüyüşüne çelme takmak, engel olmak isteyenler var. Kardeşçe birlikte güçlü yolculuk yapmamızdan rahatsız olan, kardeşliğimizi bozmak isteyenler var. Ama kim ne yaparsa yapsın, hangi hain tuzağı kurarsa kursun, bu milletin kardeşliğini bozamayacak"- "Sevmeye ve omuz omuza yürümeye ihtiyacımız var. Bunu nasıl Çanakkale'de başardıysak, yine hep beraber başaracağız. Her kesimiyle birlik ve beraberliğimizi, 78 milyon insanımızın kardeşliğini merkeze alan, güç odaklarına teslim olmadan yürüyeceğiz"- "Bu yürüyüşteki en büyük güç, millettir, milli iradedir, sandıktır, sandığın gücüdür.
 • 19:33Bursa Bakan Müezzinoğlu: Hangi Hain, Hangi Tuzağı Kurarsa Kursun, Bu Milletin Kardeşliğini...Bursa Bakan Müezzinoğlu: Hangi Hain, Hangi Tuzağı Kurarsa Kursun, Bu Milletin Kardeşliğini...Bakan Müezzinoğlu: Hangi hain, hangi tuzağı kurarsa kursun, bu milletin kardeşliğini bozamayacak Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 'Kardeşliğimizi bozmak isteyenler var. Ama kim ne yaparsa yapsın, hangi hain, hangi tuzağı kurarsa kursun, bu milletin kardeşliğini bozamayacak" dedi.
 • 19:04Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu AçıklamasıTürkiye’deki kardeşliği bozmak isteyenlerin olduğunu ifade eden Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Ama kim ne yaparsa yapsın, hangi hain hangi tuzağı kurarsa kursun, bu milletin kardeşliğini bozamayacak” diye konuştu.
 • 18:57Sağlık Bakanı Müezzinoğlu AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Bu ülkenin güçlü yürüyüşüne çelme takmak, engel olmak isteyenler var. Kardeşçe birlikte güçlü yolculuk yapmamızdan rahatsız olan, kardeşliğimizi bozmak isteyenler var. Ama kim ne yaparsa yapsın, hangi hain tuzağı kurarsa kursun, bu milletin kardeşliğini bozamayacak" dedi.
 • 18:37Bakan Müezzinoğlu: Hangi Hain, Hangi Tuzağı Kurarsa Kursun, Bu Milletin Kardeşliğini BozamayacakBakan Müezzinoğlu: Hangi Hain, Hangi Tuzağı Kurarsa Kursun, Bu Milletin Kardeşliğini BozamayacakSağlık bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Kardeşliğimizi bozmak isteyenler var. Ama kim ne yaparsa yapsın, hangi hain, hangi tuzağı kurarsa kursun, bu milletin kardeşliğini bozamayacak" dedi.
 • 09:03Gündem/ 2 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1 - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 Enerji Bakanları Toplantısı'na katılacak.
 • 00:02Gündem Özeti/ 2 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 YASAMA YÜRÜTME SİYASET 1- Adalet Bakanı Kenan İpek, Atatürk Kültür Merkezi'ndeki 12. İşyurtları Ürün ve El Sanatları Fuarı'nın açılışına iştirak edecek.
 • 14:31Bayburt Sivil Toplum Kuruluşları Bayburt Üniversitesi'ne Teklifte BulunduBayburt Sivil Toplum Kuruluşları Bayburt Üniversitesi’ne tarihi bir teklifte bulundu.
 • 20:33Bursa Bakan Müezzinoğlu: Ambulanstaki İki Görevli Kaçarak KurtulduBursa Bakan Müezzinoğlu: Ambulanstaki İki Görevli Kaçarak KurtulduSağlık Bakanı Müezzinoğlu; Teröristler kaçırdıkları ambulans şoförünü şehit etti (ek) BAKAN MÜEZZİNOĞLU: AMBULANSTAKİ İKİ GÖREVLİ KAÇARAK KURTULDU Bağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde çıkan çatışmada yaralananları almaya giderken terör örgütü PKK'lılar tarafından şehit edilen ambulans şoförünün Beytüşşebap doğumlu Şeyhmus Dursun olduğu açıkladı.
 • 20:11Sağlık Bakanı Müezzinoğlu; Teröristler Kaçırdıkları Ambulans Şoförünü Şehit Etti (2)Sağlık Bakanı Müezzinoğlu; Teröristler Kaçırdıkları Ambulans Şoförünü Şehit Etti (2)Bakan MÜEZZİNOĞLU: AMBULANSTAKİ İKİ GÖREVLİ KAÇARAK KURTULDU Bağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde çıkan çatışmada yaralananları almaya giderken terör örgütü PKK'lılar tarafından şehit edilen ambulans şoförünün Beytüşşebap doğumlu Şeyhmus Dursun olduğu açıkladı.
 • 20:02Şırnak'taki Ambulansa Terörist SaldırıŞırnak'taki Ambulansa Terörist SaldırıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun gazetecilerin sorularını cevaplaması- Mehmet Müezzinoğlu'nun vatandaşla bayramlaşması Şırnak'taki ambulansa terörist saldırı- Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "Ambulanstaki diğer iki sağlık görevlimiz ambulanstan kaçmayı, uzaklaşmayı başarmışlar.
 • 19:04Şırnak'taki Ambulansa Terörist SaldırıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Beytüşşebap'taki terör saldırısında bölgeye sevk edilen ambulansa ateş açılmasına ilişkin, "Ambulanstaki diğer iki sağlık görevlimiz ambulanstan kaçmayı, uzaklaşmayı başarmışlar.
 • 19:03Müezzinoğlu: Müezzinoğlu: "Ambulanstaki Diğer İki Sağlık Görevlimiz Kaçmayı Başardı"Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Beytüşşebap’taki terör saldırısında bölgeye sevk edilen ambulansa ateş açılmasına ilişkin, "Ambulanstaki diğer iki sağlık görevlimiz ambulanstan kaçmayı, uzaklaşmayı başarmışlar.
 • 16:26Kars'ta Başlayan Kan Davası Bursa'da BittiKars'ta Başlayan Kan Davası Bursa'da BittiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Bursa valisi Münir Karaloğlu'dan ve aile büyüklerinden detaylar - Bursa valisi Münir Karaloğlu'nun konuşması - Bursa il müftüsü Mehmet Emin Ay'ın dua etmesi- Aile büyüklerinin ve Bursa valisinin imza atma detayları Kars'ta başlayan kan davası Bursa'da bitti- Geçen yıl ağustos ayından itibaren 2 kişinin öldüğü ve 8 kişinin tutuklandığı kan davasının sona erdiği törende, iki ailenin temsilcileri birbirlerine sarılarak barıştı Kars'ta akraba olmayan iki aile arasında geçen sene başlayıp Bursa'da devam eden ve 2 kişinin hayatını kaybettiği kan davası barışla sona erdi.
 • 15:38Kars'ta Başlayan Kan Davası, Bayram Arifesinde Bursa'da Barışla NoktalandıKars'ta Başlayan Kan Davası, Bayram Arifesinde Bursa'da Barışla NoktalandıKars’ın Selim ilçesi Dölbentli köyünde Yurttapan ile Bahçıvan aileleri arasında 15 ay önce başlayan kan davası Bursa’da Kurban Bayramı arifesinde barışla noktalandı.
 • 15:34Kars'ta Başlayan Kan Davası Bursa'da BittiKars'ta akraba olmayan iki aile arasında geçen sene başlayıp Bursa'da devam eden ve 2 kişinin hayatını kaybettiği kan davası barışla sona erdi.
 • 09:33Cihan Haber Ajansı Gündemi- Başbakan Ahmet Davutoğlu, parti genel merkezinde AK Parti MYK ve ardından Çankaya Köşkü’nde Geçici Bakanlar Kurulu toplantısına katılacak.
 • 13:32Terör Saldırılarına TepkilerBalıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliğine (BESOB) bağlı 86 oda, terör olaylarına tepki gösterdi.
 • 02:23Sağlık Bakanı: Faruk Bey'in Aday Olması İsteğini EleştirmemSağlık Bakanı: Faruk Bey'in Aday Olması İsteğini EleştirmemMehmet Müezzinoğlu, Bursa'dan bir heyetin AK Parti merkezine giderek Faruk Çelik'in illerinden aday gösterilmesini istemesi hakkında açıklama yaptı.
 • 00:57Müezzinoğlu: Müezzinoğlu: "Bursa'nın Güçlü Bir Vizyonu, Lokomotiflik Yapacak Gücü Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun açıklamaları Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "Bursa'nın güçlü bir vizyonu, lokomotiflik yapacak gücü var. Bu anlamda bütün vizyon hangi kişilerle paylaşılacaksa o kişilerle ilgili genel merkeze gidilmesini asla yadırgamam asla da eleştiri yapmam" Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Bursa'nın güçlü bir vizyonu, lokomotiflik yapacak gücü var. Bu anlamda bütün vizyon hangi kişilerle paylaşılacaksa o kişilerle ilgili genel merkeze gidilmesini asla yadırgamam, asla da eleştiri yapmam" dedi.
 • 00:09Bakan Müezzinoğlu: Bakan Müezzinoğlu: "Bakan Belediyeye Sığındı Cümlesini Basın Etiğine Yakıştıramadım"Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, şehit Jandarma Er Bahadır Aydın’ın cenazesinde yaşanan olaylar sonrası basında yer alan ‘Bakan belediyeye sığındı’ cümlesini basın etiğine yakıştıramadığını söyledi.
 • 00:01Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Genel Merkeze Gidip Faruk Çelik'in Bursa'dan Aday Gösterilme İsteği...Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) yöneticileriyle biraraya gelen Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Bursa'nın güçlü bir vizyonu, lokomotiflik yapacak gücü var. Bu anlamda bütün vizyon hangi kişilerle paylaşılacaksa o kişilerle ilgili genel merkeze gidilmesinin asla yadırgamam, asla da eleştiri yapmam" dedi.
 • 23:03Sağlık Bakanı Müezzinoğlu AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Bursa'nın güçlü bir vizyonu, lokomotiflik yapacak gücü var. Bu anlamda bütün vizyon hangi kişilerle paylaşılacaksa o kişilerle ilgili genel merkeze gidilmesini asla yadırgamam, asla da eleştiri yapmam" dedi.
 • 15:29Batman'daki Terör SaldırılarıBatman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Talat Kara, "Terör olayları nedeniyle Batman'da son 4 ayda 600 esnaf iş yerini kapama talebinde bulundu.
 • 11:57Sude Et 6. Şubesini Özlüce'ye AçtıSude Et 6. Şubesini Özlüce'ye AçtıSude Et, Bursa’daki 6. şubesini Özlüce’ye açtı.
 • 16:1652. Sosyal Tesis Zafer'e Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Bursa'nın huzurunu sağlamak için şehrin her bölgesinde sayılarını artırdığı sosyal tesislerin 52.'si, Zafer Mahallesi'ndeki yeni belediye binası yerleşkesinde halkın hizmetine sunuldu.
 • 18:22Besob Sanayi Sitesi 2017'de Hizmete GirecekBesob Sanayi Sitesi 2017'de Hizmete GirecekBursa’nın en büyük kentsel dönüşümü projesi konumunda ki Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Sanayi Sitesi 2017’de tamamlanacak.
 • 14:40Besob Sanayi Sitesi'nde İnşaat Çalışmaları Yeniden BaşladıBesob Sanayi Sitesi'nde İnşaat Çalışmaları Yeniden BaşladıBursa’da şehir içinde dağınık olarak faaliyet gösteren küçük esnafın kent dışında bir çatı altında toplanmasını amaçlayan ve temeli 29 Mayıs 2011’de Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç tarafından törenle atılan BESOB Sanayi Sitesi’nde inşaat çalışmaları yeniden başladı.
 • 14:30Altınşehir İletişim Merkezi ve Muhtarlık Binası Hizmete AçıldıAltınşehir İletişim Merkezi ve Muhtarlık Binası Hizmete AçıldıNilüfer Belediyesi tarafından Altınşehir Mahallesi’ne yapılan ‘muhtarlık ve mahalle iletişim merkezi’ hizmete açıldı.
 • 21:41Sağlık Bakanı MüezzinoğluSağlık Bakanı MüezzinoğluGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'nun katıldığı programdan detaylar- Müezzinoğlu'nun konuşması- Müezzinoğlu'nun Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nda katıldığı programdan detaylar Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "Türkiye, yapmak isteyenlerle bozmak isteyenler arasında bir çatışmanın, sıkıntının sürecini yaşıyor"- "10 Ağustos 2014'te, Cumhurbaşkanı yerine başkanı seçmiş olsaydık, Türkiye bugünkü kaosu yaşayacak mıydı?
 • 18:59Bakan Müezzinoğlu: Başkan Seçmiş Olsaydık Türkiye Bu Kaosu YaşamayacaktıBakan Müezzinoğlu: Başkan Seçmiş Olsaydık Türkiye Bu Kaosu YaşamayacaktıSağlık Bakanı Müezzinoğlu, Cumhurbaşkanını eleştirenlere tepki gösterip; "Cumhurbaşkanı yerine başkanı seçmiş olsaydık Türkiye bugün bu kaosu yaşamayacaktı." dedi.
 • 18:52Sağlık Bakanı Müezzinoğlu AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Türkiye, yapmak isteyenlerle bozmak isteyenler arasında bir çatışmanın, sıkıntının sürecini yaşıyor" dedi.
 • 18:19Mehmet Müezzinoğlu: Mehmet Müezzinoğlu: "7 Haziran'dan Sonra Kendimizi Test Ettik"Milletin 7 Haziran akşamı AK Parti için ’Senden vazgeçmiyorum.
 • 12:36Mudanya'da Sahil Çalışmaları En Geç Bir Yılda Tamamlanacak"Mudanya ilçesinde, Bursa Büyükşehir Belediyesince başlatılan ve esnafın şikayetlerine konu olan sahil projesi çalışmalarının bir yıl içinde tamamlanacağı bildirildi.
 • 09:59Bir Hayırsever, Ayakkabı Boyacısına Umre Hediye EttiBir Hayırsever, Ayakkabı Boyacısına Umre Hediye EttiBursa'da bir ayakkabı boyacısı, kutsal topraklara gitmek için kumbarada para biriktirirken, tanıştığı bir hayırsever umre hediye etti.
 • 15:39Bolu'da İş Yerleri Sahura Kadar Açık KalacakBolu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (BESOB) Başkanı Tahir Gayret, ramazan ayında kentteki iş yerlerinin sahura kadar açık kalacağını bildirdi.
 • 14:46Bölgenin Yeni Kurulacak Meclisten Talebi Net AçıklamasıBölgenin Yeni Kurulacak Meclisten Talebi Net AçıklamasıBölgedeki sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşlar, yeni kurulacak Meclis ve hükümetin öncelikli olarak çözüm sürecini nihayete erdirecek çalışma yapmasını istedi.
 • 15:30Esnaflardan Başkan Kurtulan'a TeşekkürEsnaflardan Başkan Kurtulan'a TeşekkürMustafakemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan, esnafların ekonomisini canlandırmak için yapılan çalışmaların hizmetlerin en büyüğü olduğunu söyledi.
 • 15:27Büyükataman: Kaçak Sarayı Yaptırırken Bir Milyar 370 Milyonu Nereden BuldunBüyükataman: Kaçak Sarayı Yaptırırken Bir Milyar 370 Milyonu Nereden BuldunMHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’ın MHP’nin ‘asgari ücret bin 400 lira olacak’ maddesi için “kaynağı nereden bulacaksınız?” sorusunu Bursa'dan cevaplandırdı.
 • 10:59MHP'lilerin Esnaf Odası ÇıkarmasıMHP'lilerin Esnaf Odası ÇıkarmasıMilliyetçi Hareket Partisi Bursa Milletvekili adayları, esnaf odasını ziyaret etti.
 • 16:51Tümgeneral Seyfullah Saldık'tan Besob'a Ahilik Haftası ZiyaretiTümgeneral Seyfullah Saldık'tan Besob'a Ahilik Haftası ZiyaretiBursa Garnizon ve Bölge Jandarma Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık, Ahilik Haftası dolayısıyla esnaf teşkilatının merkezi olan Bursa Esnaf Sanatkarlar Odası Birliğini (BESOB) ziyaret etti.
 • 16:01Karlık, Esnaf ve Yabancı Öğrencileri AğırladıKarlık, Esnaf ve Yabancı Öğrencileri AğırladıAhilik Haftası dolayısıyla esnaflar ile İpekyolu Uluslararası Öğrenci Derneği heyeti Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.
 • 15:36Karlık, Esnaf Ve Yabancı Öğrencileri AğırladıAhilik Haftası etkinlikleri kapsamında BESOB Başkan Arif Tak ve beraberindeki heyet ile İpekyolu Uluslararası Öğrenci Heyeti, Büyükşehir Belediyesi'ni ziyaret etti.
 • 14:29Ahilik Haftası' Kutlamaları BaşladıAhilik Haftası' Kutlamaları BaşladıBursa Valisi Münir Karaloğlu, esnafın toplumun bel kemiği olduğunu söyledi.
 • 14:04'AHİLİK Haftası' Kutlamaları Başladı Vali Karaloğlu: "Esnaf toplumun bel kemiğidir, ana direğidir." dedi.
 • 16:28Bozbey: Bozbey: "Esnafımızı Ayakta Tutmak Zorundayız"Bursa Berberler Odası’nın düzenlediği toplantıya katılan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, esnafın her zaman güçlü olmasın gerektiğini belirterek, “Esnafımızı desteklemezsek Türkiye’de her şey yerle bir olur” dedi.
 • 11:12Sağlık Bakanı Müezzinoğlu AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İstanbul 32. Asliye Ceza Mahkemesi'nin "paralel yapı" soruşturmaları kapsamında usulüz ve yasaya aykırı bir şekilde verdiği tahliye kararına ilişkin, "Hukuken hiçbir izahı olmadığı halde serbest bırakma kararı veriyor bazı mahkemelerimiz. Bu süreçleri de bu ülke, bu millet atlatacak" dedi.
 • 09:02Gündem/ 26 Nisan 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Gümüşhane, Bayburt ve Erzincan'da miting düzenleyecek.