SON DAKİKA BURSA HABERLERİ

Son Dakika Bursa Haberleri

   

  Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Açıklaması

  Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan Açıklaması

  Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Orhangazi’de gençler için bir çok projeyi hayata geçireceklerinin müjdesini verdi. (Bugün 12:04)

   

  Belediye Kendi Elektriğini Üretiyor

  Belediye Kendi Elektriğini Üretiyor

  Bursa Büyükşehir Belediyesi, enerji üretim mevzuatının sağladığı, kendi isale hatlarından enerji üretebilir maddesini kullanarak, 3 noktada kurmaya başladığı toplam 2.2 megawatt gücündeki hidroelektrik santralleri ile BUSKİ’nin ihtiyacı olan elektriğin yüzde 70’ini üretecek. (Bugün 11:56)

   

  Organlarıyla 7 Kişiye Umut Oldu

  Çanakkale'de beyin kanaması geçiren Savaş Soydaş (23), organlarıyla 7 kişiye umut oldu. (Bugün 11:56)

   

  Arapların 20 Bin Gayrimenkul Alacağı Beklentisi

  Tüketici Hukuku Enstitüsü Genel Başkanı Tokbaş: "Arap Gayrimenkul Yatırımcıları Komisyonu'nun yaptığı araştırma ve tahminlere göre Arap yatırımcıların bu yıl Türkiye'de 20 bin gayrimenkul almasını bekliyoruz" "Bu yatırımlarla Türkiye'ye 6 milyar dolar sıcak para girişi olacağını tahmin ediyoruz" "Arap. (Bugün 11:34)

   

  Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor

  Tarım Bakanlığı Sorunları 'Ortak Akıl'la Çözüyor

  Tarım sektörünün sorunlarını yerinde tespit etmek ve paydaşların taleplerini dinlemek amacıyla birçok ilde Ortak Akıl Toplantıları düzenleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, sektörle ilgili gündeme gelen 257 sorunu çözüme kavuşturdu. (Bugün 11:34)

   

  Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu

  İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu. (Bugün 11:33)

   

  Arto Bursa'da Nispet Yaptı

  Arto Bursa'da Nispet Yaptı

  Bursa’da sahne alan ünlü sanatçı Arto, şarkılarıyla hem coştu, hem de coşturdu. (Bugün 11:31)

   

  Kar Sonrası Bozulan Yollar Onarılıyor

  Kar Sonrası Bozulan Yollar Onarılıyor

  Mudanya Belediyesi, ilçe merkezi ile ilçeye bağlı tüm mahallelerde yol onarım ve asfaltlama çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. (Bugün 11:25)

   

  Otomotiv Devi"Ne Açtığı Davayı Kazandı

  Bursa'da bir tüketicinin, bayiden "sıfır" satın aldığı ancak kısa süre sonra arızalanan aracın yenisiyle değiştirilmesi için açtığı dava lehine sonuçlandı Davacıyı, iki yılı aşan hukuk mücadelesinde haklı bulan Yargıtay 13'üncü Hukuk Dairesi, Bursa 2'nci Tüketici Mahkemesinin "aracın ayıpsız misliyle değiştirilmesi" kararını onayladı Tüketici Akkoç: "Yargı süreci uzun da olsa iki yıllık bir süreyi de kaplamış olsa sonuçta yargı doğru olan kararı verdi. (Bugün 11:24)

   

  Romanya'dan 80 Yıl Önceki Göçün Öyküsü İlgi Görüyor

  O dönem köy olan Altınova ilçesi Subaşı beldesine Romanya'dan 1935 yılında gelip yerleşen ailelerden kalma eşyaların sergilendiği Erdemir Fidan Subaşı Göç Müzesi, bazı üniversite öğrencileri tarafından tezlerine konu ediliyor Subaşı Sözlü Tarih Çalışma Grubu Başkanı Gürsu: "Müzemizde en eski olarak Madrobo. (Bugün 11:13)

   

  Mudanya, Çocuk Parklarıyla Renkleniyor

  Mudanya, Çocuk Parklarıyla Renkleniyor

  Mudanya Belediyesi, 2015 yılı hizmet programı içinde yer alan dinlenme ve çocuk parklarının oluşturulması çalışmalarına hız verdi. (Bugün 11:12)

   

  Aloft Bursa'da Suat Ateşdağlı Rüzgarı

  Aloft Bursa'da Suat Ateşdağlı Rüzgarı

  Aloft Bursa’da sahne alan ünlü DJ Suat Ateşdağlı, hareketli şarkılarıyla Bursalılara unutulmaz bir gece yaşattı. (Bugün 11:02)

   

 

Manşet Haberleri

SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 25.01.2015 12:16:18. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BURSA HABERLERİ
[Hata Bildir]