15:5600
SON DAKİKA BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Büyük Birlik Partisi Haberleri

   

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  24 Kasım Öğretmenler Günü

  AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Gündüz ile BBP İl Başkanı Taşkın kutlama mesajı yayımladı. (Bugün 09:44)

   

  AK Parti Genel Sekreteri İpek, Kazan'da

  AK Parti Genel Sekreteri İpek, Kazan'da

  AK Parti Kazan İlçe Kongresi- Genel Sekreter İpek: - "Terörü ayağımıza pranga yapmak isteyenlere, 2015 seçimlerinde terörü sonlandırarak cevap vereceğiz"ANKARA (AA) - AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, "Terörü ayağımıza pranga yapmak isteyenlere, 2015 seçimlerinde terörü sonlandırarak cevap vereceğiz" dedi. (Dün 20:59)

   

  Öğretmenler Günü

  BBP Genel Başkanı Destici: "Ülkemizde bazı kesimler el üstünde tutulurken, zenginliklerine zenginlik katarken, eğitimin temel unsuru olan öğretmenlerimiz adeta yok sayılmaktadır" (Dün 19:51)

   

  Mirasımız Tehlikede! Aksa İçin Harekete Geç' Etkinliği

  Mirasımız Tehlikede! Aksa İçin Harekete Geç" Etkinliği

  Mirasımız Derneği tarafından İsrail'in işgali altındaki topraklara ve Mescid i Aksa'ya sahip çıkmak, bölgedeki Osmanlı mirasını korumak ve bu konularda halkı bilinçlendirmek amacıyla düzenlenen etkinlik, Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Destici: "Artık bütün İslam dünyasındaki Müslümanların, kardeşleriyle kucaklaşma barışma ve bir sevgi seli haline gelme vakti gelmiştir" Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Aydın: "İnsanın derdi (Dün 19:04)

   

  BBP'li Kaptan: Adam Eşkıyayı Şehre İndirdi, Emniyet Müdürleri İzne Ayrıldı

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, "6,7 ve 8 ekim olaylarında Diyarbakır, Siirt, Batman, Mardin ve Şırnak emniyet müdürleri terörle mücadele şube müdürleri ve hatta bir kısım valiler izin alıp gitmedi desin. (Dün 18:34)

   

  AK Parti Kazan İlçe Kongresi

  Genel Sekreter İpek: "Terörü ayağımıza pranga yapmak isteyenlere, 2015 seçimlerinde terörü sonlandırarak cevap vereceğiz" (Dün 18:05)

   

  Özfatura: Namaz Kılan Hırsızlar Türedi

  Özfatura: Namaz Kılan Hırsızlar Türedi

  Eski İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Burhan Özfatura, Türkiye'de son dönemde namaz kılan hırsızların türediğini söyledi. (Dün 17:36)

   

  Destici: Türkiye PKK'ya Yardım Ediyor

  Destici: Türkiye PKK'ya Yardım Ediyor

  İzmir'de gündeme ilişkin açıklamalar yapan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici; Türkiye Cumhuriyeti devletinin PKK'ya yardım eder hale geldiğini söyledi. (Dün 17:15)

   

  Destici: Öğretmenlerimizin Problemleri İvedilikle Ele Alınmalı

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici öğretmenlerin, layık oldukları itibara ve hak ettikleri ekonomik ve sosyal şartlara sahip olmadıklarını söyleyerek, "Milli eğitimin ve öğretmenlerimizin o kadar çok problemi var ki esasında bunların hepsi ivedilikle ele alınması gereken hususlardır. (Dün 15:09)

   

  BBP Genel Başkanı Destici, İzmir'de

  BBP Genel Başkanı Destici, İzmir'de

  BBP Genel Başkanı Destici, İzmir'de- Destici: "(Çözüm sürecinde üçüncü göz) Bunun sonu, Allah korusun, Suriye ve Irak'ta neler yaşanıyorsa Türkiye'nin bir bölgesinde de bunlar yaşanabilir"- "Onun için buradan süratle dönülmesi ve PKK ile gerçek anlamda, hem güvenlik boyutuyla hem özgürlükler boyutuyla mücadele edilmesi lazım"İZMİR (AA) - BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, çözüm süreciyle birlikte terör örgütünün hiç olmadığı kadar güçlü hale geldiğini ve fiili olarak demokratik özerklik (Dün 14:35)

   

  BBP Genel Başkanı Destici, İzmir'de

  BBP Genel Başkanı Destici, İzmir'de

  Destici: "(Çözüm sürecinde üçüncü göz) Bunun sonu, Allah korusun, Suriye ve Irak'ta neler yaşanıyorsa Türkiye'nin bir bölgesinde de bunlar yaşanabilir" "Onun için buradan süratle dönülmesi ve PKK ile gerçek anlamda, hem güvenlik boyutuyla hem özgürlükler boyutuyla mücadele edilmesi lazım" (Dün 14:17)

   

  Destici: Türkiye Kendi Kuyusunu Kazıyor

  Destici: Türkiye Kendi Kuyusunu Kazıyor

  Bbp Genel Başkanı Mustafa Destici İzmir'de katıldığı panelde, Şırnak Belediyesi'nin tüm mahalle ve sokak adlarını Türkçe'den başka dile çevirdiğini belirterek, "Dilimiz egemenliğimizin kendisidir. (Dün 14:12)

   

 

  BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması

  BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması

  "Şu anda gündeme getirilen bedelli askerlik konusu, çözüm sürecinin bir parçasıdır. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  Destici: Saray Yeniden Başbakanlığa Dönüştürülmelidir

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  BBP Genel Başkanı Destici'den 'Bedelli Askerlik' Açıklaması

  BBP Genel Başkanı Destici'den "Bedelli Askerlik" Açıklaması

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Çözüm sürecinde yapılan müzakereler kapsamında bedelli askerlik yumuşatılacak" dedi. (19 Kasım 2014 Çarşamba )

   

  MHP Grup Başkanvekili Vural'ın Eşinin Vefatı

  BBP Genel Başkanı Destici, Vural'a taziye ziyaretinde bulundu. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  BBP Genel Başkanı Destici, Vural'a Taziye Ziyaretinde Bulundu

  BBP Genel Başkanı Destici, Vural'a Taziye Ziyaretinde Bulundu

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Oktay Vural’ın önceki gün hayatını kaybeden eşi Prof.Dr. Tuba Vural için taziye ziyaretinde bulundu. (18 Kasım 2014 Salı )

   

  Çözüm Süreci

  Çözüm Süreci

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Siirt İl Başkanı Fahrettin Nazlıer, Türkiye'nin çözüm süreciyle çağ atlayacağını bildirdi. (17 Kasım 2014 Pazartesi )

   

  BBP Genel Başkanı Destici

  BBP Genel Başkanı Destici, Eskişehir'de: - "Türk milleti, sabırlı millettir ama vatanı ve milleti söz konusu olduğunda, sabrının tükendiği noktada herkese gereken cevabı verir ve haddini de bildirir"ESKİŞEHİR (AA) - Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türk milleti, sabırlı millettir ama vatanı ve milleti söz konusu olduğunda, sabrının tükendiği noktada herkese gereken cevabı verir ve haddini de bildirir" dedi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümüne İlişkin Dava

  Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümüne İlişkin Dava

  Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüne ilişkin dava- Eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopter kazasında hayatını kaybettiği kazaya ilişkin davada takipsizlik kararı veren savcıyı protesto etmek için Çorlu Adliyesi önünde eylem yapan BBP'li grup ile polis arasında arbede yaşandıTEKİRDAĞ (AA) - Eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopter kazasında hayatını kaybettiği kazaya ilişkin davada takipsizlik kararı veren savcıyı protesto etmek için Çorlu Adliyesi önünde eylem yapan (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Melih Gökçek - AK Parti Sincan İlçe Kongresi

  Melih Gökçek - AK Parti Sincan İlçe Kongresi

  -"Kanun dediğin böyle olur"-Kongreye katılan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun iyi bir performans sergilediğini, yurdun dört bir yanını dolaştığını söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Arınç - 'Ey 28 Şubatçılar Yaşayın da Görün'

  Arınç - "Ey 28 Şubatçılar Yaşayın da Görün"

  Başbakan Yardımcısı Arınç: (2)- "Sincan'da 28 Şubat'ın fitilini ateşleyen işleri yapanlara şunu söylemek istiyorum: Siz kaybettiniz, biz kazandık. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Arınç - Hizmete Endeksli Bir Siyaset Yaptık

  Arınç - Hizmete Endeksli Bir Siyaset Yaptık

  Başbakan Yardımcısı Arınç: (2)- "Sincan'da 28 Şubat'ın fitilini ateşleyen işleri yapanlara şunu söylemek istiyorum: Siz kaybettiniz, biz kazandık. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  BBP Lideri Destici: Türk Miletinin Sabrını Sınamayın

  BBP Lideri Destici: Türk Miletinin Sabrını Sınamayın

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türk milletinin sabrını sınamaya kalkmayın. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Başbakan Yardımcısı Arınç Açıklaması

  "Sincan'da 28 Şubat'ın fitilini ateşleyen işleri yapanlara şunu söylemek istiyorum: Siz kaybettiniz, biz kazandık. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  BBP Genel Başkanı Destici, Eskişehir'de Açıklaması

  "Türk milleti, sabırlı millettir ama vatanı ve milleti söz konusu olduğunda, sabrının tükendiği noktada herkese gereken cevabı verir ve haddini de bildirir" (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Destici'den Hükümete: Hz. Ömer Efendimiz 'Borcun Önü Dert, Sonu Harp' Diyor

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, milletin bu kadar problemi, sıkıntısı varken AKP hükümeti üyelerinin ise nasıl şatafatlı ve debdebeli bir hayat yaşarız anlayışının derdine düştüğünü söyledi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  MHP'li Oktay Vural'ın Eşi Toprağa Verildi

  MHP'li Oktay Vural'ın Eşi Toprağa Verildi

  Mhp Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın eşi Tuba Vural, Ankara'da son yolculuğuna uğurlandı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  BBP'li Karacan: 'Muhsin Yazıcıoğlu Davasına Bakan Herkes Terfi Ettirildi'

  BBP'li Karacan: "Muhsin Yazıcıoğlu Davasına Bakan Herkes Terfi Ettirildi"

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Bayram Karacan, helikopter kazasında hayatını kaybeden Muhsin Yazıoğlu’nun davasında takipsizlik kararı verilmesine ilişkin, “Bu davaya kim karıştı ise bugün hepsi terfi ettirildi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Muhsin Yazıcıoğlu'nun Ölümüne İlişkin Dava

  Eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopter kazasında hayatını kaybettiği kazaya ilişkin davada takipsizlik kararı veren savcıyı protesto etmek için Çorlu Adliyesi önünde eylem yapan BBP'li grup ile polis arasında arbede yaşandı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Oktay Vural'ın Vefat Eden Eşi Tuba Vural'ın Cenaze Namazı

  Oktay Vural'ın Vefat Eden Eşi Tuba Vural'ın Cenaze Namazı

  Oktay Vural'ın eşi Tuba Vural son yolculuğuna uğurlandıMHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın eşi Tuba Vural, Kocatepe Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Oktay Vural'ın Eşi Tuba Vural, Son Yolculuğuna Uğurlandı

  MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın eşi Tuba Vural, Kocatepe Camisi'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  Çorlu'da BBP'lilerden Savcı Atamasına Tepki

  Çorlu'da BBP'lilerden Savcı Atamasına Tepki

  Muhsin Yazıcıoğlu'nun şehit olduğu kazayla ilgili soruşturmaya 'takipsizlik' kararı veren Habib Korkmaz'ın, Çorlu Adliyesi'ne Başsavcı olarak atanması protesto edildi. (16 Kasım 2014 Pazar )

   

  'Ecdadın Torunları Nevşehir'de Buluşuyor' Programı Düzenlendi

  "Ecdadın Torunları Nevşehir'de Buluşuyor" Programı Düzenlendi

  İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı, "Ecdadın Torunları Nevşehir'de Buluşuyor" programı düzenledi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  "Ecdadın Torunları Nevşehir'de Buluşuyor" Programı Düzenlendi

  İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı, "Ecdadın Torunları Nevşehir'de Buluşuyor" programı düzenledi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  Türkmen Komutanlar Nevşehir'de Suriye Savaşını Anlattı

  Türkmen Komutanlar Nevşehir'de Suriye Savaşını Anlattı

  Türkmen Dağı (Bayır-Bucak) Tugay Komutanı Albay Ahmet Arnavut, yaklaşık 3,5 milyon Türkmen’in bulunduğu Suriye’de son 5 yıl içerisinde 80 bin Türkmen’in hayatını kaybettiğini söyledi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

  BBP 'Den Cengiz Sancaktar'a Yeni Görev

  BBP 'Den Cengiz Sancaktar'a Yeni Görev

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Malatya Eski İl Başkanı Cengiz Sancaktar, parti genel merkezi tarafından müfettiş olarak görevlendirildi. (15 Kasım 2014 Cumartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
24.11.2014 15:56:02. #1.13#