SON DAKİKA BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Büyük Birlik Partisi Haberleri

18:29
Alperen Ocakları: İstifa Yalanlarıyla Algı Oluşturulmaya Çalışılıyor Alperen Ocakları Manavgat Temsilcisi Yılmaz Derin, 30 Mart mahalli seçimleri ve cumhurbaşkanı seçimi öncesi ocaklarından ve BBP'den ayrılanların, yeni ayrılmış gibi gösterilerek genel seçim öncesi algı oluşturulmaya çalışıldığını söyledi.
12:34
BBP'li Bayralı: Hırsızı Yakalayan Polis Suçlu Duruma Düşürülüyor Büyük Birlik Partisi Sason İlçe Başkanı Ecevit Bayralı, emniyet mensuplarına yönelik olarak düzenlenen operasyonlarının komediye dönüştüğünü söyledi.
14:26
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Annesi Fidan Yazıcıoğlu'nun Tedavisi Sürüyor Büyük Birlik Partisi (BBP) merhum kurucu lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nun kalp krizi geçiren annesi Fidan Yazıcıoğlu’nun tedavisi sürüyor.
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Annesi Fidan Yazıcıoğlu'nun Tedavisi Sürüyor
13:24
Fidan Yazıcıoğlu'nun Sağlık Durumu Fidan Yazıcıoğlu'nun sağlık durumu- Hastane Yöneticisi Prof. Dr. Öztürk: "Yarın kardiyologlarımız ve anestezi uzmanlarımızın değerlendirmesi sonucunda normal odaya alabiliriz" Büyük Birlik Partisi (BBP) kurucu Genel Başkanı merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun kalp krizi geçiren annesi Fidan Yazıcıoğlu'nun tedavi gördüğü hastanede yarın yapılacak değerlendirmelerin ardından normal odaya alınmasının beklendiği belirtildi.
Fidan Yazıcıoğlu'nun Sağlık Durumu
12:42
Fidan Yazıcıoğlu'nun Sağlık Durumu Hastane Yöneticisi Prof. Dr. Öztürk: "Yarın kardiyologlarımız ve anestezi uzmanlarımızın değerlendirmesi sonucunda normal odaya alabiliriz"
Fidan Yazıcıoğlu'nun Sağlık Durumu
20:34
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Annesi Kalp Krizi Geçirdi BBP'nin merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun annesi Fidan Yazıcıoğlu geçirdiği kalp krizi sonrası hastaneye kaldırıldı.
18:46
Destici: "Bizim İçin Önemli Olan Milletimizin Birliği, Ülkemizin Bütünlüğü, Devletimiz Bekasıdır" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Bizim için önemli olan milletimizin birliği, ülkemizin bütünlüğü, devletimiz bekasıdır” dedi.
18:25
Merhum Yazıcıoğlu'nun Annesi Kalp Krizi Geçirdi Fidan Yazıcıoğlu'nun tedavisi sürüyor.
17:24
BBP Genel Başkanı Destici: "Yüzde 18-20'lik Oy Potansiyelimizin Olduğu Görülüyor BBP Genel Başkanı Destici: - "Yaptırdığımız anketlerde eğer seçim barajı kalkmış olsa yüzde 18-20'lik oy potansiyelimizin olduğu görülüyor.
BBP Genel Başkanı Destici: 'Yüzde 18-20'lik Oy Potansiyelimizin Olduğu Görülüyor
13:44
BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması "Yaptırdığımız anketlerde eğer seçim barajı kalkmış olsa yüzde 18 20'lik oy potansiyelimizin olduğu görülüyor.
12:30
BBP'den Hükümete Eleştiri Büyük Birlik Partisi Sason İlçe Başkanı Ecevit Bayralı, Batman'da işsiz vatandaş sayısının oldukça fazla olduğunu söyledi.
BBP'den Hükümete Eleştiri
17:03
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Günlük makamlar için yasal olmayan uygulamalardan vazgeçin” dedi.
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması
16:11
BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması "Cizre'deki olayların uygulayıcısı PKK, KCK ve 21. yüzyılın eşkıyalarıdır"
14:01
BBP'li Efe: Önce Güneydoğu'ya Gönderdiğiniz Öğretmeni Yerinde Tutun BBP MKYK Üyesi Mehmet Efe, Etiyopya ziyaretinde Türk okullarının kapatılmasını isteyen başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere idarecilerin bir akıl tutulması yaşadığını söyleyerek, hükümetin Etiyopya'ya öğretmen göndermeden önce Güneydoğu’daki öğretmenleri yerinde tutmayı başarmasını istedi.
BBP'li Efe: Önce Güneydoğu'ya Gönderdiğiniz Öğretmeni Yerinde Tutun
18:28
Somali'deki Bomba Yüklü Araç Saldırısı BBP Genel Başkanı Destici: "Terör ve şiddet kimden gelirse gelsin, nerede ve kime karşı yapılırsa yapılsın, bunun karşısında olduğumuzu bir kere daha net bir şekilde ifade etmek istiyorum"
17:45
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, terör ve şiddet nerede ve kime karşı yapılırsa yapılsın karşı olduklarını söyledi.
16:31
BBP Ordu İl ve İlçe Teşkilatlarının Görevden Alınması BBP Teşkilat Başkanlığı: "İl Başkanı Balakar görevden alındığı halde il başkanlığından istifa ettiğini açıklamış, gerekçe olarak da cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki partimiz tutumuna atıfta bulunarak 'cemaat konseptine' dahil olmak gibi çirkin bir iftirayı göstermiştir"
16:59
BBP İl ve İlçe Teşkilatında İstifa BBP Ordu il ve ilçe teşkilatında istifa- BBP Genel Merkezinde görevden alındığı açıklanan Ordu İl Başkanı Balakar, bazı ilçe yöneticileriyle partilerinden istifa ettiklerini bildirdi- Balakar: "Ordu İl Teşkilatı ve bazı ilçe yöneticileriyle birlikte partimizin son dönemdeki tutumunu ve cemaatin sözcüsü gibi davranmasını kabul etmediğimiz için partimizden istifa ediyoruz" Büyük Birlik Partisi'nce (BBP) görevden alındığı açıklanan Ordu İl Başkanı Ali Kaya Balakar, "Ordu il teşkilatı ve bazı
BBP İl ve İlçe Teşkilatında İstifa
15:57
BBP Genel Başkanı Destici'den '4 Eski Bakanla İlgili Alınan Karara' İlişkin Açıklama Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 4 eski bakanla ilgili alınan karara ilişkin, "TBMM bize göre hukuk, demokrasi ve erdem sınavından geçememiştir.
13:36
BBP Ordu İl ve İlçe Teşkilatında İstifa BBP Genel Merkezinde görevden alındığı açıklanan Ordu İl Başkanı Balakar, bazı ilçe yöneticileriyle partilerinden istifa ettiklerini söyledi.
BBP Ordu İl ve İlçe Teşkilatında İstifa
13:25
BBP Ordu Teşkilatı'nda Toplu İstifa Büyük Birlik Partisi (BBP) Ordu İl Başkanlığı’nda yönetim ve birçok ilçe başkanının da aralarında bulunduğu 37 parti yöneticisi toplu halde istifa etti.
BBP Ordu Teşkilatı'nda Toplu İstifa
20:53
BBP Kırıkkale ve Ordu Teşkilatları Görevden Alındı Büyük Birlik Partisi Ordu ve Kırıkkale il teşkilatları yönetimleri, tüm kurulları ile görevlerinden alındı.
BBP Kırıkkale ve Ordu Teşkilatları Görevden Alındı
18:41
Ldp Genel Başkanı Cem Toker Eskişehir'de Liberal Demokrat Parti (LDP) Genel Başkanı Cem Toker, Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u makamında ziyaret etti.
Ldp Genel Başkanı Cem Toker Eskişehir'de
21:05
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Çözüm Süreci Bölünme Sürecidir Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici partisinin Kocaeli İl Başkanlığı Olaganüstü Genel Kurulu'na katıldı.
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Çözüm Süreci Bölünme Sürecidir
19:38
BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması ''(Charlie Hebdo saldırısı nedeniyle Paris'te düzenlenen yürüyüş) Peki milyonlarca müslüman hayatını kaybederken bu duruş neredeydi?
19:11
BBP Lideri Destici: Çözüm Süreci Bölünme Sürecidir Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, adına 'çözüm' denilen sürecin bölünme süreci olduğunu söyledi.
BBP Lideri Destici: Çözüm Süreci Bölünme Sürecidir
17:10
Destici: Bir Yıl BBP Kadrolarına İktidar Verilsin, Ortada PKK Kalmaz Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Fazla değil bir yıl. Bir yıl, Büyük Birlik Partisi’ne, kadrolarına iktidar verilsin.
16:49
Kapaklı Kaymakamı Gürbüz: "Ne Yapılacaksa Birlikte Yapacağız" Tekirdağ’ın Kapaklı İlçesi Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve muhtarlarla dayanışma yemeğinde bir araya geldi.
Kapaklı Kaymakamı Gürbüz: 'Ne Yapılacaksa Birlikte Yapacağız'
14:09
BBP Elazığ Teşkilatında Erdal Kıtkıt Dönemi Büyük Birlik Partisi (BBP) Elazığ İl Başkanlığı’na Erdal Kıtkıt seçildi.
BBP Elazığ Teşkilatında Erdal Kıtkıt Dönemi
12:26
Destici: AK Parti 13 Kere de İktidar Olsa Demokratik Bir Anayasa Yapmaz Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, AK Parti'nin millete verdiği hiç bir sözü yerine getirmediğini söyledi.
11:30
Destici: 'Peygamberimize Dil Uzatanı Kınarız' Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Fransa’da yapılan saldırıyla ilgili, “Nerede olursa olsun bizim Peygamberimize, kitabımızsa, inançlarımıza kim dil uzatırsa uzatsın onu en şiddetli şekilde kınar, bunu da en açık biçimde beyan ederiz” dedi.
Destici: 'Peygamberimize Dil Uzatanı Kınarız'
10:49
BBP'li Mustafa Destici: "Peygamberimize Dil Uzatanı Kınarız" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Fransa’da yapılan saldırıyla ilgili, “Nerede olursa olsun bizim Peygamberimize, kitabımızsa, inançlarımıza kim dil uzatırsa uzatsın onu en şiddetli şekilde kınar, bunu da en açık biçimde beyan ederiz” dedi.
BBP'li Mustafa Destici: 'Peygamberimize Dil Uzatanı Kınarız'
04:39
BBP, Seçimlere Tek Başına Girecek Haziranda yapılacak seçimlerde MHP ile birleşecekleri yönünde çıkan haberleri yalanlayan BBP Lideri Mustafa Destici "Seçimlere kendi adımızla gireceğiz" dedi.
BBP, Seçimlere Tek Başına Girecek
03:44
BBP, Seçimlere Tek Başına Girecek BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Haziran ayı içinde yapılacak seçimlerde kimseyle ittifak yapmayacaklarını seçimlere kendi adları ve adayları ile gireceklerini söyledi.
BBP, Seçimlere Tek Başına Girecek
00:00
"BBP Olarak Seçimlere Adımız, Amblemimiz ve Adaylarımızla Gireceğiz" BBP Genel Başkanı Destici, hiçbir bir partiyle ittifak görüşmelerinin olmadığını, BBP olarak seçimlere kendi adları, amblemleri ve adaylarıyla gireceklerini söyledi.
'BBP Olarak Seçimlere Adımız, Amblemimiz ve Adaylarımızla Gireceğiz'
23:58
BBP Genel Başkanı Destici, Denizli'de Destici: "Şu an bizim BBP olarak hiçbir partiyle ittifak görüşmemiz yok. BBP olarak seçimlere kendi adımız, amblemimiz ve adaylarımızla gireceğiz"
22:18
Denizli - Bbp, Seçimlere Kendi Adı ve Adayları ile Girecek Bbp, seçimlere kendi adı ve adayları ile girecek Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, geçtiğimiz hafta yaptığı, "MHP ile aynı kökten geliyoruz, sıcak ilişkilerimiz var. Ancak şu ana kadar MHP ile bu konuda bir görüşmemiz olmadı" açıklamasının, 'ittifak için MHP'ye yeşil ışık' yorumlarının yapıldığıı söyleyerek, "Partimiz seçimlere kendi adı ve adaylarıyla girecek.
Denizli - Bbp, Seçimlere Kendi Adı ve Adayları ile Girecek
21:57
Bbp, Seçimlere Kendi Adı ve Adayları ile Girecek Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, geçtiğimiz hafta yaptığı, "MHP ile aynı kökten geliyoruz, sıcak ilişkilerimiz var. Ancak şu ana kadar MHP ile bu konuda bir görüşmemiz olmadı" açıklamasının, 'ittifak için MHP'ye yeşil ışık' yorumlarının yapıldığıı söyleyerek, "Partimiz seçimlere kendi adı ve adaylarıyla girecek.
Bbp, Seçimlere Kendi Adı ve Adayları ile Girecek
21:56
Destici: Davutoğlu, Ayetlerle Alay Edenlere Neden Tepki Göstermedi? BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Başbakan Ahmet Davutoğlu’na Fransız mizah dergisine veya Cumhuriyet gazetesine gösterdiği tepkinin, ayeti kerimelerle, surelerle alay eden bakanlara neden gösterilmediğinin sorulmasını istedi.
Destici: Davutoğlu, Ayetlerle Alay Edenlere Neden Tepki Göstermedi?
12:00
Türkeş ve Yazıcıoğlu'nun 'İslam Davası' Tartışması Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu arasında yaşanan 'İslam davası' atışması son tartışmalardan sonra yeniden gündeme geldi.
Türkeş ve Yazıcıoğlu'nun 'İslam Davası' Tartışması
17:57
Siyasi Partilerden Terör Tepkisi Fransa'nın başkenti Paris'te bir mizah dergisi çalışanlarına yönelik gerçekleştirilen terör saldırısı Sivas’ta siyasi parti temsilcileri tarafından kınandı.
Siyasi Partilerden Terör Tepkisi
16:11
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, işçilerin büyük problemleri olduğunu söyledi.
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması
15:41
Destici: Sandıkta Hırsızlık Yapıyorsanız, Milletin İradesini Çalmış Olursunuz Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, sandıkta usulsüzlük yapıldığı iddialarıyla ilgili, “Sandıkta hırsızlık yapılıyorsa milletin iradesini de çalmış olursunuz. Hukukun konuya el koyması, bunu bir delil olarak kabul ederek soruşturma başlatması gerekiyor.
Destici: Sandıkta Hırsızlık Yapıyorsanız, Milletin İradesini Çalmış Olursunuz
22:37
Gökçek: "Bu Tip Olayların Arkasında Kesinlikle Mossad Var" AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi yapıldı Gölbaşı AK Parti İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi'nde Selim Akceylan, yeniden başkan seçildi.
Gökçek: 'Bu Tip Olayların Arkasında Kesinlikle Mossad Var'
21:53
AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi Yapıldı Gölbaşı AK Parti İlçe Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi'nde Selim Akceylan, yeniden başkan seçildi.
AK Parti Gölbaşı Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi Yapıldı
16:15
Büyük Birlik Partisi 5. Olağanüstü Ankara İl Kongresi Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Büyük Türk milleti yeri ve zamanı gelince gerekli cevabı verir. Sandıkta cevabı vermesi gerekenlere sandıkta verir sahada, dağda, ovada, şehirde vermesi gerekenlere anladığı dilden orada verir” dedi.
15:41
Mustafa Destici, Aym Üyelerine 'Hakim Bey' Şiiri ile Seslendi Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Anayasa Mahkemesi’nin (AYM) yüzde 10'luk seçim barajı kararını baskı altında verdiğini söyledi.
Mustafa Destici, Aym Üyelerine 'Hakim Bey' Şiiri ile Seslendi
14:45
BBP Lideri Destici: Çözüm Süreci Taslağını Niye Gizliyorsunuz? Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Müzakere taslağının içerisinde özerklik var mı, yok mu? Cevap ver. Bu müzakere taslağını içerisinde Öcalan’a af var mı, yok mu? Cevap ver." dedi.
BBP Lideri Destici: Çözüm Süreci Taslağını Niye Gizliyorsunuz?
14:35
BBP Olağanüstü Ankara İl Kongresi BBP Genel Başkanı Destici: "(Paristeki terör saldırıları) Bu saldırıların karşısında olduğumuzu yüksek sesle dile getirmeliyiz.
00:48
Gazeteci İsmail Güneş'in Oğlu Haberciliğe Adım Attı 6 yıl önce Büyük Birlik Partisi lideri Muhsin Yazıcıoğlu ile birlikte düşen helikopterde hayatını kaybeden gazeteci İsmail Güneş’in oğlu Tuluğhan Güneş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde Sivas’ta yayın yapan bir yerel kanalda haber sundu.
Gazeteci İsmail Güneş'in Oğlu Haberciliğe Adım Attı
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 29.01.2015 08:19:39. #1.12#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ HABERLERİ
[Hata Bildir]