SON DAKİKA BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Büyük Birlik Partisi Haberleri

 • 17:25 BBP Lideri Destici, Esenboğa'da Açıklamalarda Bulundu 2 BBP Lideri Destici, Esenboğa'da Açıklamalarda Bulundu 2 BBP lideri Destici, Esenboğa'da açıklamalarda bulundu 2(Tür: Ankara)
 • 16:58 BBP Lideri Destici ve Beraberindeki Heyet İsrail'deki Havalimanında Sorguya Alındı (3) Destici : İKİ ARKADAŞIMIZ YAKLAŞIK 1,5 SAAT SÜREN SORGUNUN ARDINDAN SERBEST BIRAKILDIBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar Geliş kapısında açıklamalarda bulundu.
 • 16:25 Nazilli'de Alperenlerin Türk Bayramı Gecesi Büyük İlgi Gördü Nazilli'de Alperenlerin Türk Bayramı Gecesi Büyük İlgi Gördü Aydın’ın Nazilli İlçesinde Türkçülük Bayramı etkinlikleri, Alperen Ocakları Nazilli İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleşti.
 • 16:10 İsrail'den Açıklama: BBP Heyetini Gözaltına Almadık İsrail Dışişleri Bakanlığı, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve beraberindekileri Tel Aviv'deki Ben Gurion havaalanında gözaltına almadıklarını savundu.
 • 16:08 Destici: Destici: " Mescid-i Aksa'yı Ziyaretimizden Rahatsız Oluyorlar" 1- Destici: " Mescid-i Aksa'yı ziyaretimizden rahatsız oluyorlar"Can Mert ŞİMŞEK/ANKARA,(DHA) MİRAÇ kandili ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak için 4 gün önce Kudüs'e giden ve ziyareti tamamlayıp Türkiye'ye dönmek için hazırlanan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ve heyeti Tel Aviv'de polis engeliyle karşılaştı.
 • 15:36 Destici: Polis Kontrol Noktasında Genel Başkan Yardımcımız Gözaltına Alınmak İstendi Destici: Polis Kontrol Noktasında Genel Başkan Yardımcımız Gözaltına Alınmak İstendi BBP Genel Başkanı Destici, İsrail'de havaalanında bu sabah yaşadıklarına ilişkin, "Biz tam polis kontrol noktasına geldiğimizde Genel Başkan Yardımcımız İlker Bey gözaltına alınmak istendi.
 • 15:01 BBP'li Kartal: BBP'li Kartal: "Bunun Hesabı Mutlaka İsrail'den Sorulmalı" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin Tel Aviv’de gözaltına alınmasına sert tepki göstererek, “İsrail, dünyaya gösterdiği kabadayılığının hesabını mutlaka ödemeli. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nden bu konuda mutlaka İsrail’e bir nota verilmesini bekliyorum” dedi.
 • 14:03 Dalya Ofer, Destici'nin Serbest Kalması İçin Devreye Girdiğini Açıkladı Dalya Ofer, Destici'nin Serbest Kalması İçin Devreye Girdiğini Açıkladı Ofer Group Yönetim Kurulu Başkanı Dalya Ofer, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin İsrail’de gözaltına alınmasının ardından devreye girdiğini açıkladı.
 • 11:29 BBP Lideri Destici ve Beraberindeki Heyet İsrail'deki Havalimanında Sorguya Alındı BBP Lideri Destici ve Beraberindeki Heyet İsrail'deki Havalimanında Sorguya Alındı BBP lideri Destici ve beraberindeki heyet İsrail'deki havalimanında sorguya alındı (2) (Yeniden)BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici ve beraberindeki heyet İsrail'den Türkiye'ye döndüğü sırada havalimanında sorguya alındığı bildirildi.
 • 11:09 Mustafa Destici ve Arkadaşları, Mescid-i Aksa'da Türk Bayrağı Açmış Mustafa Destici ve Arkadaşları, Mescid-i Aksa'da Türk Bayrağı Açmış İsrail'de gözaltına alınan BBP heyeti, Miraç Kandili'ni Mescid-i Aksa'da idrak ettikten sonra mescitte Türk bayrağı açtığı sosyal medyada yer aldı.
 • 10:38 BBP Lideri Destici ve Beraberindeki Heyet İsrail'deki Havalimanında Sorguya Alındı (2) (Yeniden) BBP Lideri Destici ve Beraberindeki Heyet İsrail'deki Havalimanında Sorguya Alındı (2) (Yeniden) Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici ve beraberindeki heyet İsrail'den Türkiye'ye döndüğü sırada havalimanında sorguya alındığı bildirildi.
 • 09:59 BBP Lideri Destici, İsrail'de Gözaltına Alındı BBP Lideri Destici, İsrail'de Gözaltına Alındı BBP lideri Destici, İsrail'de gözaltına alındı (1)BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, İsrail'de gözaltına alındı.
 • 09:41 BBP Genel Başkanı Destici Tel Aviv'de Gözaltına Alındı BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Miraç Kandili dolayısıyla gittiği Tel Aviv’de gözaltına alındı.
 • 09:32 Mustafa Destici İsrail'de Gözaltına Alındı Mustafa Destici İsrail'de Gözaltına Alındı Büyük Birlik Partisi Başkanı Mustafa Destici İsrail'de gözaltına alındı.
 • 09:01 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici İsrail'de 1 Saat Gözaltına Alındı BBP Genel Başkanı Mustafa Destici İsrail'de 1 Saat Gözaltına Alındı Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, İsrail'in başkenti Tel Aviv'de gözaltına alındı. 1 saat gözaltında kalan Destici, daha sonra serbest bırakıldı.
 • 17:28 Bbp, Yerel İnternet Sitesi Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacağını Açıkladı Bbp, Yerel İnternet Sitesi Hakkında Suç Duyurusunda Bulunacağını Açıkladı BBP İl Başkanı Sema Altuntaş, partilerine hakaret içerikli ve asılsız haberler yapan internet sitesi hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını belirtti.
 • 13:05 Işık Kadınlar Derneğinden Anneler Günü Kutlaması Malatya'da Işık Kadınlar Derneğince kadınlara yönelik Anneler Günü programı düzenlendi.
 • 13:52 3 Mayıs Türkçülük Bayramı BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "3 Mayıs ruhunun, milliyetçi yüreklerde bütün heyecanıyla ve samimiyetiyle yaşanması" dileğinde bulunarak, "Türkçülük Bayramı"nı kutladı.
 • 16:44 Rektör Adayı Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, BBP'yi Ziyaret Etti Rektör Adayı Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, BBP'yi Ziyaret Etti İnönü Üniversitesinde, Haziran ayında yapılacak olan rektörlük seçimleri için adaylığını açıklayan İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyokimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, Büyük Birlik Partisi(BBP) Malatya İl Başkanlığını ziyaret etti.
 • 13:14 Şenyurtlular Birlik Beraberlik Programında Buluştu Ulaş ilçesine bağlı Şenyurt Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince geleneksel birlik beraberlik programının üçüncüsü düzenlendi.
 • 16:02 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "1 Mayıs, birilerinin meydanları kargaşa ve çatışma alanına çevireceği bir gün değil, alın teri ile emeğini kazananların bayramıdır.
 • 15:53 BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Partili Cumhurbaşkanlığına dönüş var şu an gündemde.
 • 14:51 Destici: Laiklik Maddesinin Anayasa'da Bu Haliyle Kalması Kabul Edilebilir Değil Destici: Laiklik Maddesinin Anayasa'da Bu Haliyle Kalması Kabul Edilebilir Değil Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, laiklik tartışmalarını değerlendirerek, "Laiklik maddesinin Anayasa'da bu haliyle kalması bizim tarafımızdan kabul edilebilir değildir.
 • 09:36 Cihan Haber Ajansı Gündemi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sinan Erdem Spor Salonu'nda Önder İmam Hatip Gençlik Buluşması'na katılacak.
 • 16:39 BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ın laiklikle ilgili sözlerine ilişkin "Laiklik, Anayasa'da muhafaza edilmeli ama çerçevesi çok net bir şekilde çizilmeli." dedi.
 • 14:45 Bursa'dan Yazıcıoğlu'nun Helikopter Kazasında Öldüğü Keş Dağına Yürüyecek Bursa'dan Yazıcıoğlu'nun Helikopter Kazasında Öldüğü Keş Dağına Yürüyecek Büyük Birlik Partisi (BBP) Mudanya İlçe Başkanı Mahmut Kemal Dilbirliği, Bursa’ya 1200 kilometre mesafede bulunan merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun helikopterinin düştüğü Keş dağına yürüyecek.
 • 20:08 BBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal Açıklaması Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, "Türkiye kararlı ve büyük bir devlettir.
 • 19:46 Yemiş Kapanı Hanı Yemiş Kapanı Hanı"Nın Aslına Uygun Yapılması İsteği Mimar Sinan’ın ustalık eseri Selimiye Camii ile Eski (Ulu) Camii arasındaki, alanda bulunan, ancak Balkan Savaşları sırasında yıkılan Yemiş Kapanı Hanı’nın aslına uygun yapılması konusunda sivil toplum kuruluşları bir araya gelerek, ortak bir basın açıklaması yaptı.
 • 16:44 Tarihi Yemiş Kapanı Hanı Kurtarma Kazısı Tarihi Yemiş Kapanı Hanı Kurtarma Kazısı GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : -Tarihi Yemiş Kapanı Hanı'ından görüntüler -Siyasi parti ve STK'lardan oluşan grup adına Sinan Tekin'in konuşması Tarihi Yemiş Kapanı Hanı kurtarma kazısı Siyasi parti ve STK üyelerinden oluşan bir grup, Selimiye Camisi Meydanı'ndaki kazı çalışmalarında ortaya çıkarılan tarihi hanın, aslına uygun şekilde yapılmasını istedi Edirne'de, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu üyelerinden oluşan bir grup, Selimiye Camisi Meydanı'ndaki kazı çalışmalarında ortaya çıkarılan tarihi Yemiş Kapanı Hanı'nın aslına uygun şekilde yapılarak, ticaret ve turizme kazandırılmasını istedi.
 • 14:55 Tarihi Yemiş Kapanı Hanı Kurtarma Kazısı Edirne'de, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu üyelerinden oluşan bir grup, Selimiye Camisi Meydanı'ndaki kazı çalışmalarında ortaya çıkarılan tarihi Yemiş Kapanı Hanı'nın aslına uygun şekilde yapılarak, ticaret ve turizme kazandırılmasını istedi.
 • 15:16 Destici: İslam Dünyasının Özgürleşmesi Gerekiyor Destici: İslam Dünyasının Özgürleşmesi Gerekiyor Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Müslümanlara terörist damgası vurduracak, İslam’a yönelik fobiler oluşmasına meydan verecek terör örgütleri çıkmışsa bunlara yol veren, besleyen ya da büyümesine gelişmesine göz yumanlar olduğunu söyledi.
 • 14:32 Destici, Destici, "Bbp Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı"Nda Konuştu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin salona gelişi Mustafa Destici'nin toplantıya katılanlar ile selamlaşması Toplantıya katılanlar Mustafa Destici'nin konuşması BBP Genel Başkanı Destici: -"Maneviyatla öne çıkması gereken bir takım oluşumlar, bir takım yapılar bugün baktığımız zaman lüks Mercedeslere, lüks villalara, lüks konutlara, lüks yurtlara, okullara, televizyonlara, gazetelere teslim olmuş vaziyetteler" -"Bir lokma, bir hırka hayatı yaşaması gerekenlerin bugün ne kadar debdebeli bir hayat yaşadığını görüyoruz" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Maneviyatla öne çıkması gereken bir takım oluşumlar, bir takım yapılar bugün baktığımız zaman lüks Mercedeslere, lüks villalara, lüks konutlara, lüks yurtlara, okullara, televizyonlara, gazetelere teslim olmuş vaziyetteler" dedi.
 • 14:04 Türkmen Bebek Şifa Buldu Türkmen Bebek Şifa Buldu GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Bebeğin hastaneye getirilmesi Bebeğin babası ile röportaj, Suriye'deki iç savaştan kaçan ailesiyle Hatay'ın Yayladağı ilçesine gelen ve doğuştan makatı bulunmayan 6,5 aylık Türkmen bebek, Bolu'da ameliyat edildi Baba Murat Abdullah: "Bize destek sağlayarak bebeğimizin sağlığına kavuşmasına yardımcı olan herkese çok teşekkür ediyorum" Çocuk Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Tahaoğlu: "Ameliyat çok iyi geçti.
 • 13:16 BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Maneviyatla öne çıkması gereken bir takım oluşumlar, bir takım yapılar bugün baktığımız zaman lüks Mercedeslere, lüks villalara, lüks konutlara, lüks yurtlara, okullara, televizyonlara, gazetelere teslim olmuş vaziyetteler" dedi.
 • 11:10 Türkmen Bebek Bolu'da Şifa Buldu MEHMET EMİN GÜRBÜZ / ZAFER GÖDER - Suriye'deki iç savaş nedeniyle ailesiyle Hatay'ın Yayladağı ilçesine gelen ve doğuştan makatı bulunmayan 6,5 aylık Türkmen bebeğin sağlığına kavuşabilmesi için Bolu'dan yardım eli uzandı.
 • 14:47 BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Egemenliğimiz, paylaşılamaz, vazgeçilemez, devir ve temlik edilemez” dedi.
 • 16:54 BBP Lideri Destici: MHP'yle Birleşme Söz Konusu Bile Olamaz BBP Lideri Destici: MHP'yle Birleşme Söz Konusu Bile Olamaz MHP adayı Sinan Oğan'ın birleşme iddialarını yalanlayan Destici, "Ne Oğan ile ne de diğer başkanlarla görüşmemiz söz konusu değildir. Bırakın birleşmeyi görüşmemiz bile mümkün değildir" dedi.
 • 16:34 Destici: Destici: "Mhp ile Birleşme Söz Konusu Bile Olamaz" Büyük Birlik Partisi'nin düzenlediği basın toplantısında Genel Başkanı Mustafa Destici, gündem de yaşanan olayları sert bir dil ile eleştirdi.
 • 13:39 BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "partisinin MHP ile birleşeceğine" yönelik iddialara ilişkin, "Yani bırakın birleşmeyi, bir görüşme bile söz konusu değildir.
 • 09:27 Cihan Haber Ajansı Gündemi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg'i, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan'ı ayrı ayrı kabul edecek.
 • 11:34 Ortaokul Öğrencisinden Askerleri Duygulandıran Mektup Bolu Behiye Baysal Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi 13 yaşındaki Emirhan Çilli’nin Güneydoğu’da terörle mücadele yapan askerlere yazdığı duygu dolu mektup, sosyal medyada büyük ilgi görüyor.
 • 11:22 Bolu Küçük Emirhan, Mektubuyla Komandoları Duygulandırdı Bolu Küçük Emirhan, Mektubuyla Komandoları Duygulandırdı Bolu'da, ortaokul öğrencisi 13 yaşındaki Emirhan Çilli'nin, Güneydoğu'da bölücü terör örgütü ile mücadele eden komandolar için yazdığı, "Bizler sizin gibi koca yürekli ağabeylerim sayesinde okulumuza rahatça gidip gelebiliyoruz" şeklindeki mektubu sosyal medyada beğeni topladı.
 • 10:59 Küçük Emirhan, Mektubuyla Komandoları Duygulandırdı Küçük Emirhan, Mektubuyla Komandoları Duygulandırdı Bolu'da, ortaokul öğrencisi 13 yaşındaki Emirhan Çilli'nin, Güneydoğu'da bölücü terör örgütü ile mücadele eden komandolar için yazdığı, "Bizler sizin gibi koca yürekli ağabeylerim sayesinde okulumuza rahatça gidip gelebiliyoruz" şeklindeki mektubu sosyal medyada beğeni topladı.
 • 20:35 Hakkari BBP'li Kartal: İdam Geri Gelmeli Hakkari BBP'li Kartal: İdam Geri Gelmeli BBP'li Kartal: İdam geri gelmeliHakkari'nin Yüksekova ilçesine gitmek isteyen ancak güvenlik gerekçesiyle geçişlerine izin verilmediği için Hakkari kent merkeze gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, teröre destek veren siyasetçilerin dokunulmazlıklarının kaldırılması gerektiğini söyledi.
 • 18:18 BBP Genel Başkan Yardımcısı Kartal Açıklaması Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, "Bölgeye huzur gelsin, Bölgede kan ortadan kalksın.
 • 16:36 BBP'li Kartal: İdam Geri Gelmeli BBP'li Kartal: İdam Geri Gelmeli Hakkari'nin Yüksekova ilçesine gitmek isteyen ancak güvenlik gerekçesiyle geçişlerine izin verilmediği için Hakkari kent merkeze gelen Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Kaptan Kartal, teröre destek veren siyasetçilerin dokunulmazlıklarının kaldırılması gerektiğini söyledi.
 • 15:28 BBP Genel Sekreteri Tunç: İki Partinin Birleşmesi Görüşülmedi Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, Milliyetçi Hareket Partisi ile bileşme konusunda her hangi bir görüşmenin yapılmadığını açıkladı.
 • 23:06 Sinan Oğan: BBP, MHP'ye Katılacak Sinan Oğan: BBP, MHP'ye Katılacak MHP eski Milletvekili Sinan Oğan, MHP'deki yönetimin değişmesinin ardından BBP'nin ve peş peşe flaş isimlerin MHP saflarına katılacağını söyledi.
 • 15:34 Ak Partili Başkanın Hedefi Büyük AK Parti Ordu İl Başkanı Uğur Çelenk, 2019 genel seçimlerinde hedeflerinin büyük olduğunu belirterek, "2019 seçimlerindeki hedefimiz Ordu’da yüzde 75, Türkiye genelinde ise yüzde 58 üzerinde oy alarak rekor kırmak olacaktır" dedi.
 • 14:54 BBP Battalgazi ve Yeşilyurt İlçe Kongreleri Yapıldı BBP Battalgazi ve Yeşilyurt İlçe Kongreleri Yapıldı Büyük Birlik Partisi(BBP) Malatya Battalgazi ve Yeşilyurt ilçe kongreleri gerçekleştirildi.