SON DAKİKA BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Büyük Birlik Partisi Haberleri

 • 21:52Şarkışla'dan Kısa KısaŞarkışla Belediyesi, çalışanlarına iftar verdi.
 • 20:49Diyarbakır Otobüsüne Ateş Açan Saldırganla Çatışma Anları Kameraya YansıdıDiyarbakır Otobüsüne Ateş Açan Saldırganla Çatışma Anları Kameraya YansıdıAnkara'da Diyarbakır'a giden bir yolcu otobüsüne ateş eden ve 7 kişinin yaralanmasına neden olan saldırganla polis arasındaki çatışma anları kameralara yansıdı.
 • 10:46Denizli Destici Devlet İmkanları PKK'ya GidiyorDenizli Destici Devlet İmkanları PKK'ya GidiyorDestici: Devlet imkanları PKK'ya gidiyorBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, PKK'ya destek olan HDP'li belediye başkanlarının görevden alınması gerektiğini, bunların yanı sıra okul müdürleri, öğretmen, tarım ilçe müdürleri, ziraat odalarında ve devlet kurumlarında çalışanların önemli bölümünün bölücü örgüte destek verdiğini ileri sürdü.
 • 08:42Destici: Devlet İmkanları PKK'ya GidiyorDestici: Devlet İmkanları PKK'ya GidiyorBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, PKK'ya destek olan HDP'li belediye başkanlarının görevden alınması gerektiğini, bunların yanı sıra okul müdürleri, öğretmen, tarım ilçe müdürleri, ziraat odalarında ve devlet kurumlarında çalışanların önemli bölümünün bölücü örgüte destek verdiğini ileri sürdü.
 • 02:50BBP Genel Başkanı Destici'den Hdp'li Belediyelere EleştiriBBP Genel Başkanı Destici'den Hdp'li Belediyelere EleştiriGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: BBP Genel Başkanı Destici'nin partililerle selamlaşması BBP Genel Başkanı Destici'nin açıklaması "Kim ve hangi belediye PKK'ya destek olmuşsa, lojistik destek sağlamışsa, PKK'lıları bilerek işe almışsa ve maddi yardım ulaştırılmasına aracılık etmişse, mutlaka onunla ilgili işlem yapılmalı ve o belediye başkanı o koltukta bir saniye bile oturtulmamalı" Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, HDP'li belediyelere kayyum atanması çalışmalarına ilişkin, "Kim ve hangi belediye PKK'ya destek olmuşsa, lojistik destek sağlamışsa, PKK'lıları bilerek işe almışsa ve maddi yardım ulaştırılmasına aracılık etmişse mutlaka onunla ilgili işlem yapılmalı ve o belediye başkanı o koltukta bir saniye bile oturtulmamalı." dedi.
 • 00:37BBP Genel Başkanı Destici Denizli'deBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, HDP'li belediyelere kayyum atanması çalışmalarına ilişkin, "Kim ve hangi belediye PKK'ya destek olmuşsa, lojistik destek sağlamışsa, PKK'lıları bilerek işe almışsa ve maddi yardım ulaştırılmasına aracılık etmişse mutlaka onunla ilgili işlem yapılmalı ve o belediye başkanı o koltukta bir saniye bile oturtulmamalı." dedi.
 • 13:01Destici: Destici: "Pkk'yı Bitirmek İstiyorsanız Önce Kandil'i Yok Edeceksiniz"Destici: "PKK'yı bitirmek istiyorsanız önce Kandil'i yok edeceksiniz"Can Mert ŞİMŞEK/ ANKARA (DHA)- Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Terörle mücadele ettiğinizi samimi bir şekilde millete göstermek istiyorsanız, önce Kandil'i yok edeceksiniz" dedi.
 • 11:26Destici: Destici: "Pkk'yı Bitirmek İstiyorsanız Önce Kandil'i Yok Edeceksiniz"Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Terörle mücadele ettiğinizi samimi bir şekilde millete göstermek istiyorsanız, önce Kandil'i yok edeceksiniz" dedi.
 • 09:39Destici: Önce Kandil'i Yok EdeceksinizBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Terörle mücadele ettiğinizi samimi bir şekilde millete göstermek istiyorsanız yapacağınız birkaç iş var. Önce Kandil'i yok edeceksiniz" dedi.
 • 22:32BBP Genel Başkanı DesticiANKARA (AA) - Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, ramazana rağmen İslam coğrafyasının birçok ülkesinde kan ve gözyaşının hakim olduğunu belirterek, "Ramazanda sevincin yanı sıra hüznü de yaşıyoruz.
 • 13:37LGBTİ, Onur Yürüyüşüne Polis Müdahalesinin Ardından Suç Duyurusunda BulunduLGBTİ, Onur Yürüyüşüne Polis Müdahalesinin Ardından Suç Duyurusunda BulunduBir grup LGBTİ üyesi, 7. Trans Onur Yürüyüşü basın açıklamasının polis tarafından gaz bombası, plastik mermi ve gözaltılarla engellenmek istenmesi üzerine suç duyurusunda bulundu.
 • 12:53Rize'deki "Usulsüz Dinleme" DavasıRize'de "usulsüz dinleme" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında 16 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
 • 12:19Lgbti'den 4 Kuruluş Hakkında Suç DuyurusuLgbti'den 4 Kuruluş Hakkında Suç DuyurusuLGBTİ’li bir grup, “LGBTİ Onur Yürüyüşü” haftası nedeniyle düzenlemek istedikleri yürüyüşü yapmalarına karşı çıkan başta Alperen Ocakları olmak üzere 4 kuruluş hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 20:18Gaziantep BBP Lideri Destici Kandil Ne Pahasına Olursa Olsun Yok EdilmeliGaziantep BBP Lideri Destici Kandil Ne Pahasına Olursa Olsun Yok EdilmeliBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, hükümetin terörle mücadele politikasını eleştirerek, Terörle mücadeleden bahsediyorsanız, bizi inandırmak istiyorsanız, Kandil'i ne pahasına olursa olsun yok etmelisiniz dedi.
 • 19:05BBP Genel Başkanı DesticiBBP Genel Başkanı DesticiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: BBP Gaziantep İl Başkanlığının kongresinden görüntüler BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin açıklaması BBP Genel Başkanı Destici: "Suriye'de yaşanan iç savaşta olan gariban Müslümanlara, Türkmenlere oldu.
 • 18:54BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Gaziantep'teBBP Genel Başkanı Mustafa Destici Gaziantep'teBüyük Birlik Partisi Gaziantep İl Başkanlığı 10. Olağan İl Kongresi, Genel Başkan Mustafa Destici’nin katılımıyla gerçekleşti.
 • 18:42BBP Lideri Destici: Kandil Ne Pahasına Olursa Olsun Yok EdilmeliBBP Lideri Destici: Kandil Ne Pahasına Olursa Olsun Yok EdilmeliBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, hükümetin terörle mücadele politikasını eleştirerek, "Terörle mücadeleden bahsediyorsanız, bizi inandırmak istiyorsanız, Kandil'i ne pahasına olursa olsun yok etmelisiniz" dedi.
 • 17:56BBP Genel Başkanı Destici AçıklamasıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Suriye'deki iç savaşta olan gariban Müslümanlara, Türkmenlere oldu.
 • 04:03Destici: Kandili İmha Edin, Türkiye'yi BölmeyinDestici: Kandili İmha Edin, Türkiye'yi BölmeyinBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, katıldığı iftarda PKK ile mücadelenin topyekun yapılması gerektiğini belirterek, "Asker- polis orada mücadele ederken, sen de Kandil'i imha edeceksin.
 • 03:45Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı DesticiBüyük Birlik Partisi Genel Başkanı DesticiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici'nin konuşması İftardan detaylar Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Destici: "Türkiye 32 yıldır PKK ile mücadele ediyor.
 • 02:47Balıkesir-Destici, Balıkesir-Destici, "Kandili İmha Edin, Türkiye'yi Bölmeyin"Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, katıldığı iftarda PKK ile mücadelenin topyekun yapılması gerektiğini belirterek, "Asker polis orada mücadele ederken, sen de Kandil'i imha edeceksin.
 • 22:17Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Destici AçıklamasıBüyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türkiye 32 yıldır PKK ile mücadele ediyor.
 • 13:36KOTO, İzmit iftarında Binleri AğırladıKOTO, İzmit iftarında Binleri Ağırladı7 ilçede 7 iftar programlarına İzmit ilçesiyle devam eden Kocaeli Ticaret Odası, dev organizasyonda 2 bin 500'ü aşkın davetliyi iftar sofrasında buluşturdu.
 • 12:05Düzce BBP Genel Başkanı Destici Gitsinler Yürüyüşü Nerede Yapacaklarsa Yapsınlar EkDüzce BBP Genel Başkanı Destici Gitsinler Yürüyüşü Nerede Yapacaklarsa Yapsınlar EkDüzce BBP Genel Başkanı Destici Gitsinler yürüyüşü nerede yapacaklarsa yapsınlar ek(Tür: Yurt)
 • 11:142016 Onur Haftası Öncesinde Temel Kaygı Güvenlik2016 Onur Haftası Öncesinde Temel Kaygı GüvenlikLGBTİ örgütleri Onur Yürüyüşü'ne hazırlanırken önce Orlando saldırısı ardından Türkiye'de milliyetçi grupların nefret ve şiddet içeren engelleme çağrıları geldi.
 • 10:09Kayseri Şeker Ramazan Tır'ı Gemerek'teydiKayseri Şeker Ramazan Tır'ı Gemerek'teydiİlçe Protokolü ve Kayseri Şeker Yönetiminin tam kadro katıldığı “Kayseri Şeker İftar Sofrası” Gemerek meydanında kuruldu.
 • 02:14BBP Genel Başkanı DesticiBBP Genel Başkanı DesticiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İftar alanından ve partililerden görüntüler Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'nin konuşması -"Terörle mücadele topyekün yapılmalıdır.
 • 01:02BBP Lideri Destici'den Alperenler'in Açıklamasına Destek GeldiBBP Lideri Destici'den Alperenler'in Açıklamasına Destek GeldiBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, İstanbul'da yapılması planlanan LGBT yürüyüşü için, Alperenler'in yürüyüşü engelleme çağrısına destek verdi.
 • 00:58Düzce BBP Genel Başkanı Destici Gitsinler Yürüyüşü Nerede Yapacaklarsa YapsınlarDüzce BBP Genel Başkanı Destici Gitsinler Yürüyüşü Nerede Yapacaklarsa YapsınlarDüzce'de partisinin iftar yemeğine katılan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, LGBT yürüyüşü için Gitsinler yürüyüşü nerede yapacaklarsa yapsınlar, benim memleketimde yapamazlar.
 • 23:25BBP Genel Başkanı Destici AçıklamasıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, terörle mücadelenin topyekün yapılması gerektiğini belirterek, "Mehmetçiğimiz, o bölgede kahramanca mücadele ederken bu hainlerin uzantıları mecliste, bürokratik ve idari kadrolarda oturmaya devam ederlerse bu iş bitmez. Eğer PKK ve terörle mücadeleden bahsediliyorsa ne pahasına olursa olsun hiç kimsenin sözü dinlenmeden, Kandil'in mutlaka yok edilmesi lazım." dedi.
 • 17:33Destici: Amerikan Modeli Başkanlık Sistemine KarşıyızDestici: Amerikan Modeli Başkanlık Sistemine KarşıyızBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Amerikan modeli başkanlık sistemine karşı olduklarını belirterek, "Türkiye'yi eyaletlere bölecek, üniter yapıyı bozacak bir takım otonom ve özerk bölgeler oluşturacak bir sistemi asla kabul etmeyeceğimizi söylüyoruz" dedi.
 • 16:24BBP Genel Başkanı Destici AçıklamasıBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Amerikan modeli başkanlık sistemine karşı olduklarını belirterek, "Türkiye'yi eyaletlere bölecek, üniter yapıyı bozacak birtakım otonom ve özerk bölgeler oluşturacak bir sistemi asla kabul etmeyeceğimizi söylüyoruz.
 • 09:32Cihan Haber Ajansı Gündemi-Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, Başbakan Binali Yıldırım'ı kabul edecek.
 • 15:53Bolu 'Şehitler Otobüsü' ile İlçe İlçe GeziyorBolu 'Şehitler Otobüsü' ile İlçe İlçe GeziyorBolu'da, BBP eski İl Başkanı Mahmut Alan, PKK'lı teröristlerin şehit ettiği polis ve askerlerin fotoğraflarıyla donattığı otobüsle ilçe ilçe geziyor.
 • 15:27Şehitler Otobüsü' ile İlçe İlçe GeziyorŞehitler Otobüsü' ile İlçe İlçe GeziyorBolu'da, BBP eski İl Başkanı Mahmut Alan, PKK'lı teröristlerin şehit ettiği polis ve askerlerin fotoğraflarıyla donattığı otobüsle ilçe ilçe geziyor.
 • 10:53Seçmen Kütüklerinin Verileceği Partiler BelirlendiYüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı, aralarında AK Parti, CHP, MHP ve HDP'nin de olduğu 27 siyasi partiye seçmen kütüklerinin verilmesini kararlaştırdı.
 • 09:36Yürekleri Dağlayan Şehitler OtobüsüYürekleri Dağlayan Şehitler OtobüsüEski BBP Bolu İl Başkanı Mahmut Alan, toplumda şehitlere ve terör olaylarına karşı duyarsızlık olduğunu ifade ederek bir otobüsü şehit olan Bolulu asker ve polislerin resimleriyle donattı.
 • 16:17Muhsin Yazıcıoğlu'na Esenler Vefası Esenler Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü'nün düzenlediği "Anadolu'yu Mayalayanlar" programı kapsamında Büyük Birlik Partisi merhum Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Esenler'de anıldı.
 • 15:27Bozüyük Semerkand Vakfı'ndan Geleneksel İftar YemeğiBozüyük Semerkand Vakfı'ndan Geleneksel İftar YemeğiBilecik’in Bozüyük ilçesinde Semerkand Vakfı geleneksel iftar yemeğinde gönüldaşları ile bir araya geldi.
 • 16:43Manavgatlı Stk'lardan Alanya Haritası TepkisiManavgatlı Stk'lardan Alanya Haritası TepkisiManavgat Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir araya gelen sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, Alanya’da bazı yerel gazetelerinde ve sosyal medyada Alanya’nın il olmuş gibi gösterilip Manavgat’ın da içerisinde yer aldığı harita ve tabelalara tepki gösterdi.
 • 15:09Destici: Destici: "Bu Olayların Sebebi Çözüm Sürecidir"Destici: "Bu olayların sebebi çözüm sürecidir"Can Mert ŞİMŞEK/ANKARA,(DHA)- Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici Genel Merkezde düzenlediği basın toplantısında terör olaylarında hayatını kaybeden şehitleri andı ve yakınlarına sabır diledi.
 • 14:51Destici: Destici: "Bu Olayların Sebebi Çözüm Sürecidir"Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici Genel Merkezde düzenlediği basın toplantısında terör olaylarında hayatını kaybeden şehitleri andı ve yakınlarına sabır diledi.
 • 14:25BBP Genel Başkanı Destici AçıklamasıBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Kararlı, cesur, topyekun bir mücadele verilmiş olsaydı değil bir kere, 32 kere bu terör örgütü bitirilir, PKK diye bir şey ortada kalmazdı.
 • 09:50Destici: Dokunulmazlıkları İdamla Taçlandırmak LazımDestici: Dokunulmazlıkları İdamla Taçlandırmak LazımBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, dokunulmazlıkların kaldırılmasına ilişkin yaptığı yorumda, "Bunu idamla taçlandırmak lazım" dedi.
 • 02:04BBP Genel Başkanı DesticiBBP Genel Başkanı DesticiGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: İftardan görüntü BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin açklaması BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, dokunulmazlıklarla ilgili Anayasa değişikliğine ilişkin, "Kim suç işlemişse yargılansın.
 • 01:56Karabük-Bbp Genel Başkanı Destici Kurşun Atacaksanız PKK Orada KardeşimKarabük-Bbp Genel Başkanı Destici Kurşun Atacaksanız PKK Orada KardeşimBBP GENEL Başkanı Mustafa Destici, İstanbul'da terör saldırısında şehit düşen polis memurları için Fatih Camii'nde düzenlenen cenaze töreninde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun önüne kurşun atılmasını eleştirerek, 'Gerekli tedbirlerin alınmasını ve hiç kimsenin buna tevessül etmemesini, edenlerinde mutlaka hak ettikleri muameleyle karşı karşıya kalmalarını bekliyoruz.
 • 01:23BBP Genel Başkanı Destici: Kurşun Atacaksanız, PKK OradaBBP Genel Başkanı Destici: Kurşun Atacaksanız, PKK OradaBbp GENEL Başkanı Mustafa Destici, İstanbul'da terör saldırısında şehit olan polis memurları için Fatih Camii'nde düzenlenen cenaze töreninde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun önüne mermi atılmasını eleştirerek, "Gerekli tedbirlerin alınmasını ve hiç kimsenin buna tevessül etmemesini, edenlerin de mutlaka hak ettikleri muameleyle karşı karşıya kalmalarını bekliyoruz.
 • 01:04BBP Genel Başkanı Destici AçıklamasıBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, dokunulmazlıklarla ilgili Anayasa değişikliğine ilişkin, "Kim suç işlemişse yargılansın.
 • 22:11Şehit Şerife Özden Kalmış Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Şerife Özden Kalmış Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Şehidin cenazesinin getirilmesi Şehidin eşinin gözyaşları Cenaze namazı Şehidin naaşının defnedilmeye götürülmesi Midyat'taki bombalı araçla terör saldırısı Şehit polis memuru Şerife Özden Kalmış'ın cenazesi köyünde toprağa verildi Mardin'in Midyat ilçesinde, emniyet müdürlüğüne düzenlenen terör saldırısında şehit düşen polis memuru Şerife Özden Kalmış'ın cenazesi doğduğu köyde toprağa verildi.
 • 20:07Şehit Polis, Vasiyeti Üzerine Çok Sevdiği Yastığıyla Birlikte GömüldüŞehit Polis, Vasiyeti Üzerine Çok Sevdiği Yastığıyla Birlikte GömüldüMardin'deki hain saldırıda şehit olan 6 aylık hamile Polis Memuru Şerife Özden Kalmış, vasiyeti üzerine çok sevdiği yastığıyla birlikte defnedildi.