SON DAKİKA BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Büyük Birlik Partisi Haberleri

 • 27 Eylül 2016 12:48BBP Eskişehir Heyeti Ankara'da Düzenlenen İstişare Toplantısına KatıldıBüyük Birlik Partisi İl Başkanı Hamdi Salim Uzunoğlu, il başkan yardımcıları ve ilçe başkanları ile katıldıkları Ankara’daki BBP Genel İstişare Toplantısını değerlendirdi.
 • 27 Eylül 2016 04:43Şırnak ve Mardin'deki Terör SaldırılarıŞırnak ve Mardin'deki Terör SaldırılarıBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Mardin ve Şırnak'taki terör saldırılarını kınayarak, şehitlere Allah'tan rahmet, ailelerine, Türk milletine ve silah arkadaşlarına sabır ve başsağlığı diledi.
 • 26 Eylül 2016 09:46Haftanın Tarihine BakışHaftanın Tarihine BakışFikirleriyle insanlığa ışık tutan Mevlana Celaleddin Rumi, 30 Eylül 1207'de Horasan'ın Belh şehrinde doğdu.
 • 25 Eylül 2016 16:12BBP Genel Başkanı DesticiBBP Genel Başkanı DesticiBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Fırat'ın ne doğusu ne batısı. Her tarafından PYD'nin kökü kazınmalı, her yerde yılanın başı ezilmelidir.
 • 25 Eylül 2016 16:11BBP'li Destici: Washington'dan Da, Pensilvanya'dan İcazet AmadıkBBP'li Destici: Washington'dan Da, Pensilvanya'dan İcazet AmadıkBÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Washinton, veya Pensilvanya'dan icazet almadıklarını söyledi.
 • 25 Eylül 2016 16:02BBP'li Destici: Ne Washington'dan Ne de Pensilvanya'dan İcazet AmadıkBBP'li Destici: Ne Washington'dan Ne de Pensilvanya'dan İcazet AmadıkBBP'li Destici: Ne Washington'dan ne de Pensilvanya'dan icazet amadıkBÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, ne Washinton'dan, nede Pelsilvanya'dan icazet almadıklarını söyledi.
 • 25 Eylül 2016 13:12BBP Genel Başkanı Destici AçıklamasıBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Fırat'ın ne doğusu ne batısı. Her tarafından PYD'nin kökü kazınmalı, her yerde yılanın başı ezilmelidir.
 • 24 Eylül 2016 18:37BBP Genel Başkan Yardımcısı GürhanBBP Genel Başkan Yardımcısı GürhanBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, "Anıtkabir'de yapılan çocuk parkının bir an önce kaldırılması gerekiyor.
 • 24 Eylül 2016 16:33BBP Genel Başkan Yardımcısı Gürhan AçıklamasıBBP Genel Başkan Yardımcısı Gürhan AçıklamasıBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, "Anıtkabir'de yapılan çocuk parkının bir an önce kaldırılması gerekiyor.
 • 24 Eylül 2016 12:44Hafıza Kartındaki Barnabas İncili KayıpHafıza Kartındaki Barnabas İncili KayıpBBP lideri merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nun ailesinin 9 Ağustos'ta FETÖ için yaptığı suç duyurusunda, yeni iddialar içerdi.
 • 23 Eylül 2016 16:26Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma - 17 Kişi Gözaltına AlındıFetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma - 17 Kişi Gözaltına AlındıSamsun'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Canik Başarı Üniversitesinin bağlı olduğu Başarı Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfının mütevelli heyeti üyesi oldukları iddiasıyla 17 kişi gözaltına alındı.
 • 23 Eylül 2016 15:02Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaFetö'nün Darbe Girişimine İlişkin SoruşturmaSamsun'da Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimine ilişkin soruşturma kapsamında Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Canik Başarı Üniversitesinin bağlı olduğu Başarı Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfının mütevelli heyeti üyesi oldukları iddiasıyla 17 kişi gözaltına alındı.
 • 22 Eylül 2016 22:58Suudi Arabistan'ın Bağımsızlığının 84. Yıl Dönümü ResepsiyonuSuudi Arabistan'ın Bağımsızlığının 84. Yıl Dönümü ResepsiyonuBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, "Suudi Arabistan ve Türkiye halkları arasındaki dostluğunun kıyamete kadar sürmesini, ekonomik, kültürel, siyasal her alanda bu ilişkinin gelişerek devam etmesini temenni ediyorum.
 • 22 Eylül 2016 14:39Destici: Destici: "Türkiye Bir An Önce Ohal?den Çıkmalı"Destici: "Türkiye bir an önce OHAL'den çıkmalı"Can Mert ŞİMŞEK/ANKARA,(DHA)-BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Partinin Genel Merkezinde düzenlediği basın toplantısında kredi kartları ve kredi taksitleri için yapılan düzenlemeye karşı olduklarını dile getirdi.
 • 22 Eylül 2016 14:29Destici: Destici: "Türkiye Bir An Önce Ohal'den Çıkmalı"BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Partinin Genel Merkezinde düzenlediği basın toplantısında kredi kartları ve kredi taksitleri için yapılan düzenlemeye karşı olduklarını dile getirdi.
 • 22 Eylül 2016 13:54AK Parti Karabük İl Başkanı Saylar'dan ZiyaretlerAK Parti Karabük İl Başkanı Saylar'dan ZiyaretlerAK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, Karabük Belediye Başkanlığı, siyasi partilerin il başkanlıklarını, sendikaları ve Karabük Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanlığını ziyaret etti.
 • 22 Eylül 2016 13:20BBP Genel Başkanı Destici AçıklamasıBBP Genel Başkanı Destici AçıklamasıBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türkiye'nin asla YPG'nin ve PYD'nin yani PKK'nın içinde yer aldığı operasyonlarda ortak hareket etmesi kabul edilebilir bir durum değildir.
 • 22 Eylül 2016 12:18AK Parti'den 15 Temmuz ZiyaretiAK Parti'den 15 Temmuz ZiyaretiAK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ve yönetim kurulu üyeleri 15 Temmuz darbe girişimi süreci sonrasında verdiği desteklerden dolayı bir dizi teşekkür ziyaretlerinde bulundu.
 • 21 Eylül 2016 17:57BBP İl Başkanlığına Seçilen Hamdi Salim Uzunoğlu Mazbatasını AldıBBP İl Başkanlığına Seçilen Hamdi Salim Uzunoğlu Mazbatasını AldıBüyük Birlik Partisi(BBP) İl Başkanlığına seçilen Hamdi Salim Uzunoğlu, mazbatasını alarak görevine başladı.
 • 18 Eylül 2016 16:35Afyonkarahisar Destici: Buraları PKK'nın Atadığı Komiserler YönetiyorAfyonkarahisar Destici: Buraları PKK'nın Atadığı Komiserler YönetiyorDestici: Buraları PKK'nın atadığı komiserler yönetiyorBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "PKK'ya yardım ve yataklık yapan, lojistik sağlayan 24 belediyeye kayyum atanmasını desteklediğini belirterek, "O bölgedeki bütün belediyelere ivedilikle kayyum atanması lazım. Buraları PKK'nın atadığı komiserler yönetiyor" dedi.
 • 18 Eylül 2016 14:13Destici: Buraları PKK'nın Atadığı Komiserler YönetiyorDestici: Buraları PKK'nın Atadığı Komiserler YönetiyorBÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "PKK'ya yardım ve yataklık yapan, lojistik sağlayan 24 belediyeye kayyum atanmasını desteklediğini belirterek, o bölgedeki bütün belediyelere ivedilikle kayyum atanması lazım. Buraları PKK'nın atadığı komiserler yönetiyor" dedi.
 • 17 Eylül 2016 23:08Destici: Destici: "Suriye'nin Herhangi Bir Noktasında, Pyd'nin ve Ypg'nin Varlığına Müsaade Edilemez" -...Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Suriye'nin herhangi bir noktasında, özellikle sınır noktalarında asla PKK'nın yan kuruluşu, uzantısı, aynısı olan, PYD'nin ve YPG'nin varlığına müsaade edilemez. Orada PYD, YPG var olduğu sürece, Kandil var olduğu sürece, burada PKK bitmez. Onun için toptan kökünü kurutmak lazım." dedi.
 • 17 Eylül 2016 20:44Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Destici AçıklamasıBüyük Birlik Partisi Genel Başkanı Destici AçıklamasıBüyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, "Suriye'nin herhangi bir noktasında, özellikle sınır noktalarında asla PKK'nın yan kuruluşu, uzantısı, aynısı olan, PYD'nin ve YPG'nin varlığına müsaade edilemez. Orada PYD, YPG var olduğu sürece, Kandil var olduğu sürece, burada PKK bitmez. Onun için toptan kökünü kurutmak lazım." dedi.
 • 17 Eylül 2016 15:21Muhsin Yazıcıoğlu Ölümü İle İlgili İsim Verildi!Muhsin Yazıcıoğlu Ölümü İle İlgili İsim Verildi!FETÖ'nün 'eski ege askeri sorumlusu' Hüseyin Uğur Sarıçiçek, Yazıcıoğlu'nun ölümünden FETÖ'nün Afrika imamı Necdet İçel'i sorumlu tuttu.
 • 16 Eylül 2016 09:03Meral Akşener'in Ekibi FETÖ Bağlantılı Çıktı!Meral Akşener'in Ekibi FETÖ Bağlantılı Çıktı!MHP'de Devlet Bahçeli'yi devirmeye yönelik 3 ayaklı kurultay oyununda, Meral Akşener ekibindeki isimlerin FETÖ bağlantıları ortaya çıktı.