04:2600
SON DAKİKA BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Büyük Birlik Partisi Haberleri

   

  Ysk, Tillo ve Tüysüz'de Seçime Katılacak Partileri Açıkladı

  Yüksek Seçim Kurulu (YSK), Siirt'in Tillo İlçesi ve Osmaniye'nin Toprakkale İlçesi Tüysüz Beldesi'nde 14 Aralık 2014'de yapılacak belediye başkanlığı ve belediye meclisi üyeliği seçimlerine katılacak olan siyasi partileri belirledi. (Bugün 01:52)

   

  "Muharrem Ayının Bütün İnsanlığa Mutluluk Getirmesini Diliyorum"

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, muharremin sevinçlerin ve hüzünlerin birlikte yaşandığı bir ay olduğunu söyledi. (Dün 16:59)

   

  BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması

  "Asla kabul edilmeyecek talepler, yavaş yavaş milletimize hazmettirilmeye çalışılmaktadır" "Hükümetin böyle bir talebi (sekreterya) kabul etmesi, şu ana kadar bu süreçlerde islediği yasal ve anayasal suçlara bir yenisini eklemekten başka bir şey değildir" (Dün 16:14)

   

  44 TSK Mensubuna Yasadışı Telekulak

  44 TSK Mensubuna Yasadışı Telekulak

  Malatya Emniyeti'nde bazı askeri personele yönelik yasadışı telefon dinlemesi yapıldığı iddialarını inceleyen İçişleri Bakanlığı müfettişleri, kentte 2008-2009 döneminde görev yapan 44 TSK mensubuna yönelik yasadışı telefon dinlemesi yapıldığını tespit etti. (Dün 07:32)

   

  BBP'li Karacan: Kimse Yok Mu'ya Yapılan Zulüm Uzun Sürmeyecek

  BBP'li Karacan: Kimse Yok Mu'ya Yapılan Zulüm Uzun Sürmeyecek

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Bayram Karacan, Kimse Yok Mu Derneği’nin izinsiz yardım toplama yetkisinin alınmasını 'zulüm' olarak değerlendirdi. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Kent Konseyinde İlginç Oylar

  Kent Konseyinde İlginç Oylar

  Çanakkale’de, Kent Konseyi seçimlerinde Recep Tayip Erdoğan, Muhsin Yazıcıoğlu ve Yıldız Tilbe de oy çıktı. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Yalova'dan Kısa Kısa

  Çınarcık Kaymakamı Sarılı'ya ziyaret. (23 Ekim 2014 Perşembe )

   

  Hak-İş Konfederasyonunun 39. Kuruluş Yıl Dönümü

  Hak-İş Konfederasyonunun 39. Kuruluş Yıl Dönümü

  Hak İş Genel Başkanı Arslan: "İki aylık bir hükümetin başbakanıyla saatlerce süren ve bizi sabırla dinleyen, sorunlarımızı not eden, çözülmesi gerekenlerle ilgili talimatlar veren, ne yapılması gerektiği hususunda kararlı bir duruş sergileyen bir Başbakanımız var" (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

  Gözaltına Alınan Polisler PKK ile Yapılan Pazarlığın Sonucu Mudur?"

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler, Güneydoğu'da paralel devlet kurmak isteyen bölücü hainlerin oyununu bozan emniyet mensuplarının bugün değişik yaftalarla, suçlamalarla soruşturmaya tabi tutulması, gözaltına alınmasının, çözüm süreci safsatası ile PKK ile yapılan pazarlığın bir sonucu mudur? (22 Ekim 2014 Çarşamba )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 04:26:26. #1.13#