16:2800
SON DAKİKA BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Büyük Birlik Partisi Haberleri

   

  BBP'den Yolsuzluk İddiası

  BBP'den Yolsuzluk İddiası

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Malatya İl Teşkilatı Genel Sekreteri Şefik Candemir, "Malatya Büyükşehir Belediyesi ekmeğimize ve otobüsümüze zam yaptı, şimdi de suyumuza zam yapıyor" dedi. (Bugün 15:34)

   

  Türkiye'nin Yerli Sermayesi Yüksek, Faizsiz Bankası Yok Edilmeye Çalışılıyor"

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BDDK'ya, 'Eğer Bank Asya ile ilgili sessiz kalırsan bunun bedelini sen ödersin’ dediğini belirterek,"Bu ne demektir, bu direk siyasi müdahaledir değerli arkadaşlar. (Bugün 14:41)

   

  BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması

  BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması

  "(733. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri) Son günkü programa heyet halinde katılacağımıza ilişkin Bilecik Valiliğine ve Söğüt Kaymakamlığına faks gönderdik" (Bugün 14:00)

   

 

  Başbakan Ahmet Davutoğlu Açıklaması

  Bilecik’in Söğüt ilçesinde bu sene 733’ncüsü düzenlenen Söğüt Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Yörük Şenliklerine katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu, şölenin yapıldığı Söğüt Stadına büyük bir coşkuyla girdi. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Dha Yurt;ertuğrul Gazi' Yi Anma ve Yörük Şenlikleri Gergin Başladı

  Dha Yurt;ertuğrul Gazi' Yi Anma ve Yörük Şenlikleri Gergin Başladı

  Başbakan Ahmet Davutoğlu ile MHP Lideri Devlet Bahçeli nin katıldığı Söğüt' teki Ertuğrul Gazi'yi anma ve Yörük Şenlikleri gergin başladı. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  733. Ertuğrul Gazi'yi Anma ve Yörük Şenlikleri

  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, şenlikte kendisine söz verilmemesi üzerine, protokol tribününü terk etti BBP'li olduğu öne sürülen bir kişi de konuşmaların yapıldığı platforma çıkarak kürsüyü devirdi. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  BBP Genel Başkanı Destici'den, Kendisine Söz Verilmemesine Tepki

  Bilecik’in Söğüt ilçesinde düzenlenen 733. Ertuğrul Gazi’yi Anma ve Söğüt Şenlikleri’nde Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, kendisine programda söz verilmemesine tepki gösterdi. (14 Eylül 2014 Pazar )

   

  Aydoğan'dan İlköğretim Haftası Mesajı

  Aydoğan'dan İlköğretim Haftası Mesajı

  Büyük Birlik Partisi Sivas Merkez İlçe Başkanı Ömer Ağdoğan, İlköğretim Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Evirgen: 'Bahçeli'nin Ne İçin Kongre Yaptığı Önemli'

  Evirgen: "Bahçeli'nin Ne İçin Kongre Yaptığı Önemli"

  Muhafazakar Yükseliş Partisi (MYP) Genel Başkan Yardımcısı Av. Faruk Evirgen, Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) kongre kararını değerlendirerek, "Bahçeli’nin kongre kararından çok ne için kongre yaptığı önemlidir" dedi. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mbk Üyesi Er'e Telefon

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mbk Üyesi Er'e Telefon

  Türkiye’de, 27 Mayıs 1960 darbesi sonrası kurulan Milli Birlik Komitesi’nin (MBK) son üyesi emekli Yüzbaşı Ahmet Er (87), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisinin rahatsız olduğunu öğrenmesi üzerine telefonla arayarak ‘geçmiş olsun’ dileklerini ilettiğini söyledi. (13 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  12 Eylül darbesinin 34. yılı -

  12 Eylül darbesinin 34. yılı -

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, " Hükümet bir referandum veya benzeri bir yolla bu Anayasa değişikliğini isterse BBP ve komisyon olarak ve tüm kesimlerin bu adıma destek verebileceklerini düşünüyorum" dedi. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  12 Eylül Darbesinin 34. Yılı

  12 Eylül Darbesinin 34. Yılı

  BBP Genel Başkan Yardımcısı Çayır: "Hükümet bir referandum veya benzeri bir yolla bu Anayasa değişikliğini isterse BBP ve komisyon olarak ve tüm kesimlerin bu adıma destek verebileceklerini düşünüyorum" (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  BBP Çarşı Grubuna Sahip Çıktı

  BBP Çarşı Grubuna Sahip Çıktı

  BBP Genel Başkan Yardımcısı, 12 Eylül Ülkücüleri Mağdurları Komisyon Başkanı Remzi Çayır, “darbe” girişiminde bulunmakla suçlanan Çarşı taraftar grubuna sahip çıktı. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Destici: 12 Eylül Askeri Darbesiyle Türkiye'nin Şirazesi Bozuldu

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 12 Eylül 1980 askeri darbesiyle Türkiye’nin şirazesinin bozulduğunu söyledi. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  Çayır: Bizi 12 Eylül Dönemi Mahkemelerini Çağrıştıran Şekillere Döndürmeyin

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı ve 12 Eylül Ülkücüleri Mağdurları Komisyon Başkanı Remzi Çayır, Türkiye’de hukukun yavaş yavaş mecrasından çıkmak üzere olduğunu söyledi. (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  12 Eylül 1980 Darbesinin Yıl Dönümü

  12 Eylül 1980 Darbesinin Yıl Dönümü

  BBB Eskişehir İl Başkanı Ulupınar: "12 Eylül 1980 askeri darbesiyle Türkiye'nin şirazesi bozulmuştur" (12 Eylül 2014 Cuma )

   

  12 Eylül 1980 Darbesinin Yıldönümü

  BBP Genel Başkanı Destici: ''12 Eylül 1980 darbesi ile Türkiye'nin şirazesi bozulmuştur. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  BBP Genel Başkanı Destici Bursa'da

  BBP Genel Başkanı Destici Bursa'da

  Destici, partisinin Bursa İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında, vatanın birliği ve beraberliğinin BBP'nin en önemli gündem maddelerinden biri olduğunu söyledi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  BBP'li Mustafa Destici: Çözüm Süreci PKK'yı Güçlendirdi

  BBP'li Mustafa Destici: Çözüm Süreci PKK'yı Güçlendirdi

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Çözüm sürecinin amacı PKK sınır dışına çıkacak ve daha sonra silah bırakacaktı." dedi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  'BBP'nin Önceliği Milletin Bölünmez Bütünlüğüdür'

  "BBP'nin Önceliği Milletin Bölünmez Bütünlüğüdür"

  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Desteci, çözüm sürecine yönelik hükumete sorduğu soruların cevabını beklediğini söyledi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması

  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, “BBP’nin önceliği ülkesi, milleti, devletin varlığı, milletin bölünmez bütünlüğüdür" dedi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Hayme Ana'yı Anma Töreninde Protokol Krizi

  Hayme Ana'yı Anma Töreninde Protokol Krizi

  Osman Gazi'nin babaannesi, Ertuğrul Gazi'nin annesi Hayme Ana'nın Kütahya'nın Domaniç ilçesine bağlı Çarşamba köyündeki anma töreninde protokol krizi yaşandı. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Hakim ve Savcılar Siyasi Rüşveti Kabul Ederek Oyunun Rengini Tayin Etmez"

  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, hakimlerin ve savcıların ekonomik şartlarının iyileştirilmesini kendilerinin de istediğini belirterek, "Ama siz Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) seçimlerinin başladığı süreçteyiz. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  BBP Genel Başkanı Destici -

  BBP Genel Başkanı Destici -

  BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Hakimler ve Savcıların Yüksek Kurulu (HSYK) seçimlerine ilişkin, "Artık her kesimin, başta hükümet, iktidar partisi ve Bakanlık olmaz üzere, ister muhalefet ister diğer siyasi partiler olsun, ister gruplar, ister şahıslar, herkesin HSYK seçimlerinden elini çekmesini, hakim ve savcıların seçimlerini özgür iradeleriyle yapmasının önünün açılmasını talep ediyoruz" dedi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması

  BBP Genel Başkanı Destici Açıklaması

  "Artık herkesin, her kesimin, başta hükümet, iktidar partisi ve Bakanlık olmak üzere, ister muhalefet ister diğer siyasi partiler olsun, ister gruplar, ister şahıslar, herkesin HSYK seçimlerinden elini çekmesini, hakim ve savcıların seçimlerini özgür iradeleriyle yapmasının önünün açılmasını talep ediyoruz" (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Destici: Takımı Ben de Çalıştırsam 3-0'dan Fazla Olmazdı

  A Milli Futbol Takımı’nın, 2016 Avrupa Şampiyonası (EURO 2016) öncesi grup eleme ilk maçında İzlanda’ya deplasmanda 3-0 mağlup olması tepki çekti. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  BBP Genel Sekreteri: Hükümet, 100 Bin Şirketi Psikolojik Baskı Altına Alıyor

  Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Sekreteri Üzeyir Tunç, 17 ve 25 Aralık soruşturmalarının ardından 'hizmet hareketi' ile irtibatlı olduğu iddia edilen 100 bin şirketin özel incelemeye alınmasına tepki gösterdi. (09 Eylül 2014 Salı )

   

  Oyuncu Yenilmez: Yazıcıoğlu Barnibas İncili'ni Gördü ve Öldü

  Oyuncu Yenilmez: Yazıcıoğlu Barnibas İncili'ni Gördü ve Öldü

  Ünlü oyuncu Ahmet Yenilmez, Muhsin Yazıcıoğlu'nun Barnabas İncili'ni gördüğü için öldürüldüğü iddialarını ele alan "Vasiyet" filmine başlayacağını duyurdu. (08 Eylül 2014 Pazartesi )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
16.09.2014 16:28:18. #1.13#