SON DAKİKA BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ HABERLERİ

Son Dakika Büyük Birlik Partisi Haberleri

 • 02 Aralık 2016 18:36Destici: Niyetiniz Demokratik Anayasa Yapmaksa Bunu YaparsınızDestici: Niyetiniz Demokratik Anayasa Yapmaksa Bunu YaparsınızBÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Eğer sizin niyetiniz Türkiye'yi demokratikleştirmek ise demokratik bir anayasa yapmaksa bunu yaparsınız. Kendi menfaatlerinizin önüne milet ve ülke menfaati koyarsanız yaparsanız" dedi.
 • 02 Aralık 2016 18:0713. Ülkeler El Sanatları ve Hediyelik Eşya Günleriİran İslam Cumhuriyeti Kültür Müsteşarı Hasan Seferhani, "Geleneksel hale gelen bu fuar, aynı köklere dayanan Türk devletlerinin katılmasına ortam oluşturmuştur.
 • 02 Aralık 2016 15:05Uluslararası Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler KongresiUluslararası Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler KongresiYÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Şişman, Türkiye'nin, Avrupa'da yükseköğrenim alanında öğrenci sayısı yönünden ikinci ülke olduğun belirterek "Elbette sorunlarımız var ama yeni YÖK olarak, önümüze öncelikli olarak kalite konusunu koyduk." dedi.
 • 02 Aralık 2016 13:55Uluslararası Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler KongresiUluslararası Türk Dünyası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler KongresiYÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Şişman, Türkiye'nin, Avrupa'da yükseköğrenim alanında öğrenci sayısı yönünden ikinci ülke olduğun belirterek "Elbette sorunlarımız var ama yeni YÖK olarak, önümüze öncelikli olarak kalite konusunu koyduk." dedi.
 • 01 Aralık 2016 23:08Kazakistan'ın Bağımsızlığının 25. Yıl DönümüKazakistan'ın Bağımsızlığının 25. Yıl DönümüCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türk dünyası demek, bir yönüyle Atatürk demektir.
 • 01 Aralık 2016 23:02Kazakistan'ın Bağımsızlığının 25. Yıl DönümüKazakistan'ın Bağımsızlığının 25. Yıl DönümüCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Türk dünyası demek, bir yönüyle Atatürk demektir.
 • 01 Aralık 2016 22:54Bakan Özlü, Kazakistan Milli Günü Resepsiyonu'na KatıldıBakan Özlü, Kazakistan Milli Günü Resepsiyonu'na KatıldıANKARA (İHA) – Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, “Ortak kültürü, dili ve tarihi paylaştığımız ata yurdu, kardeş ülke Kazakistan ile ilişkilerimize başından beri büyük önem veriyoruz” dedi.
 • 01 Aralık 2016 19:41Başkentte Sivas Günleri - Milli Eğitim Bakanı YılmazBaşkentte Sivas Günleri - Milli Eğitim Bakanı YılmazMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Adana'da özel bir yurtta çıkan yangına ilişkin, "Mülki İdare Amiri ve Milli Eğitim Bakanlığının ortak denetimi var. Bu denetimlerden geçmiş mi, geçmiş.
 • 01 Aralık 2016 19:27Başkentte Sivas Günleri - Destici ve KaramollaoğluBaşkentte Sivas Günleri - Destici ve KaramollaoğluMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Adana'da özel bir yurtta çıkan yangına ilişkin, "Mülki İdare Amiri ve Milli Eğitim Bakanlığının ortak denetimi var. Bu denetimlerden geçmiş mi, geçmiş.
 • 01 Aralık 2016 18:02Başkentte Sivas GünleriBaşkentte Sivas GünleriMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Adana'da özel bir yurtta çıkan yangına ilişkin, "Mülki İdare Amiri ve Milli Eğitim Bakanlığının ortak denetimi var. Bu denetimlerden geçmiş mi, geçmiş.
 • 01 Aralık 2016 17:02Bakan Yılmaz Sivas Günleri'nin Açılışına KatıldıMilli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Adana Aladağ’da kız öğrenci yurdundaki yangınla ilgili, “Şimdi Meclis’te bir önerge veriyoruz.
 • 30 Kasım 2016 17:30Derleme - Adana'da Özel Öğrenci Yurdunda Çıkan Yangınla İlgili Haberlerimizi Derleyerek Yeniden...Adana'nın Aladağ ilçesinde 12 kişinin hayatını kaybettiği, 24 kişinin yaralandığı özel öğrenci yurdundaki yangınla ilgili soruşturma sürüyor.
 • 30 Kasım 2016 16:03Destici: "Büyük Bir Acıyı Milletçe Yaşıyoruz"BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Genel Merkez binasında basın toplantısı düzenledi.
 • 30 Kasım 2016 15:43Destici: Destici: "Büyük Bir Acıyı Milletçe Yaşıyoruz"Destici: "Büyük bir acıyı milletçe yaşıyoruz"Can Mert ŞİMŞEK/ANKARA-(DHA)- BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Genel Merkez binasında basın toplantısı düzenledi.
 • 30 Kasım 2016 15:36Destici: Destici: "Büyük Bir Acıyı Milletçe Yaşıyoruz"BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Genel Merkez binasında basın toplantısı düzenledi.
 • 30 Kasım 2016 12:04Adana'da Özel Öğrenci Yurdundaki YangınAdana'da Özel Öğrenci Yurdundaki YangınBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Adana'da özel bir yurtta çıkan yangına ilişkin, "Olayda hesap sorulması gereken, İslami değerler ve Müslümanlar değil, bu olayda ihmali olanlardır.
 • 29 Kasım 2016 14:23HDP Genel Merkezi Önünde Etekli Protesto!HDP Genel Merkezi Önünde Etekli Protesto!HDP Genel Merkezi önünde, partiyi ve partilileri ellerindeki etekle protesto etmek isteyen 4 kişi gözaltına alındı.
 • 29 Kasım 2016 14:22Dha Ankara - Hdp Genel Merkezi Önünde Etekli ProtestoDha Ankara - Hdp Genel Merkezi Önünde Etekli ProtestoHDP Genel Merkezi önünde, partiyi ve partilileri ellerindeki etekle protesto etmek isteyen 4 kişi gözaltına alındı.
 • 29 Kasım 2016 13:31Hdp Önünde Etekli EylemHdp Önünde Etekli EylemAnkara’da yanlarında getirdikleri eteklerle HDP Genel Merkezi önünde eylem yapmak isteyen 4 kişilik grup, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.
 • 27 Kasım 2016 18:24Kayseri'de CHP İlçe Binasının Kundaklandığı Öne Sürüldü (3)Kayseri'de CHP İlçe Binasının Kundaklandığı Öne Sürüldü (3)MİLLETVEKİLLERİ GELDİCHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer ve Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kayseri'de kundaklanan CHP Hacılar ilçe binasında basın açıklaması yaptı.
 • 27 Kasım 2016 18:22Kayseri'de CHP Ilçe Binasının Kundaklandığı Öne SürüldüKayseri'de CHP Ilçe Binasının Kundaklandığı Öne SürüldüKayseri'de CHP ilçe binasının kundaklandığı öne sürüldü (3)CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Hacılar İlçe teşkilatına yapılan kundaklama nedeniyle parti Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer ve Kayseri Milletvekili Çetin Arık parti binasında basın açıklaması yaptı.
 • 27 Kasım 2016 18:20Kayseri'de CHP İlçe Binasının Kundaklandığı Öne Sürüldü (4)Kayseri'de CHP İlçe Binasının Kundaklandığı Öne Sürüldü (4)MİLLETVEKİLLERİ GELDİCHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer ve Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kayseri'de kundaklanan CHP Hacılar ilçe binasında basın açıklaması yaptı.
 • 27 Kasım 2016 18:19Destici: 'Bir Tek Terörist Kalmayana Kadar Mücadeleye Devam Edilmelidir'Destici: 'Bir Tek Terörist Kalmayana Kadar Mücadeleye Devam Edilmelidir'BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, terör örgütü PKK ile mücadeleye ilişkin, "Hem dağdaki hem şehirdeki teröriste karşı, memur, amir kadrosuna, PKK'ya destek sağlayan belediyelerle, teröristin cenazesine katılan sözde milletvekilleriyle topyekün finans kaynaklarıyla bir mücadeleye girildi,...
 • 27 Kasım 2016 18:12Dha Yurt Bülteni - 9Dha Yurt Bülteni - 9Şirvan'da gözaltına alınan BBC muhabiri serbest (2)- yenidenSİİRT'in Şirvan İlçesine bağlı Maden Köyünde 17 Kasım'da meydana gelen heyelandan sonra oluşan göçük faciası ile ilgili gelişmeleri izlemek için bölgeye gelen ve polis kontrol noktasında dün gözaltına alınan Güneydoğu Gazeteciler...
 • 27 Kasım 2016 17:04BBP Genel Başkanı Destici AçıklamasıBBP Genel Başkanı Destici AçıklamasıBBP Genel Başkanı Mustafa Destici, terör örgütü PKK ile mücadeleye ilişkin, "Hem dağdaki hem şehirdeki teröriste karşı, memur, amir kadrosuna, PKK'ya destek sağlayan belediyelerle, teröristin cenazesine katılan sözde milletvekilleriyle topyekün finans kaynaklarıyla bir mücadeleye girildi,...