SON DAKİKA BÜYÜKÇAVUŞLU HABERLERİ

Son Dakika Büyükçavuşlu Haberleri

21:18
Çeltik Yolunda Kaza: 2 Ölü, 3 Yaralı Büyükçavuşlu yolu üzerinde iki otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi de yaralandı.
Çeltik Yolunda Kaza: 2 Ölü, 3 Yaralı
11:33
Kaymakam Öner'den Hemşehrilerine Ziyaret Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'ne gelen Saray Kaymakamı Hüseyin Öner, Çerkezköy Gümüşhaneliler Derneği'ni ziyaret etti.
Kaymakam Öner'den Hemşehrilerine Ziyaret
10:48
Kabe İmamı'ndan Çerkezköy'e Yatırım Kabe'nin 11 imamından biri olarak 22 yıl kutsal topraklarda imamlık yapan Ebubekir Şimşek, yatırım için Çerkezköy'e geldi.
Kabe İmamı'ndan Çerkezköy'e Yatırım
10:01
(Özel Haber) Çaldıklarıyla Evini Nalbur Dükkanına Çevirdi Silivri'nin Fener ve Çeltik köylerinden hırsızlık yapan bir kişi, çaldıklarıyla görenleri hayrete düşürdü.
11:30
Kanal İstanbul'la Değerlenecek Alanlar Bazı bölgelerde istimlaklar başladı bile. Kanalın geçmesi beklenen Küçükçekmece-Yeniköy güzergahındaki ilçe ve köyler çok değerlenecek… ...
Kanal İstanbul'la Değerlenecek Alanlar
10:09
Jandarmadan Sahte Polislere Darbe İstanbul İl Jandarma Komutanlığı düzenlediği operasyon ile sahte polis çetesini çökertti.
Jandarmadan Sahte Polislere Darbe
17:00
İstanbul'da Elektrik Kesintisi Esenyurt ve Silivri'de 11-12 Mayıs tarihlerinde elektrik kesintisi yapılacak.
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
13:57
Kanal İstanbul, İhya Edecek Projenin güzergahının açıklanmasına kısa bir süre kala, muhtemel güzergahtaki arsaların değeri tavan yaptı.
Kanal İstanbul, İhya Edecek
16:10
İstanbul'da Köylere Atık Su Alt Yapısı Çatalca, Silivri, Arnavutköy, Büyükçekmece ve Başakşehir'in köyleri, atık su ve yağmur suyu alt yapısına kavuşuyor.
İstanbul'da Köylere Atık Su Alt Yapısı
10:39
İmam Hatip İnşaatı Hız Kesti Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'nde büyük heyecan uyandıran İmam Hatip Lisesi'nin yapımını üstlenen Çerkezköy İmam Hatip Lisesi Yaptırma ve Yaşatama Derneği, gerçekleştirdiği genel kurul ile daha geniş yelpazeli bir yönetim oluşturdu.
19:01
Bakan Şahin, Orduluların Pikniğine Katıldı İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Silivri Ordulular Derneği'nin düzenlediği pikniğe katıldı.
Bakan Şahin, Orduluların Pikniğine Katıldı
15:48
(Özel Haber) Alev Topuna Dönen Kamyonda Can Verdi Çerkezköy sapağında meydana gelen kaza sonrası alev alan kamyondan çıkamayan sürücü yanarak hayatını kaybetti.
19:28
Yeniden---Ayhan Çarkın'ın Kazdırdığı Yer Boş Çıktı Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın faili meçhul cinayetlere ilişkin soruşturması kapsamında tutuklu bulunduğu cezaevinden İstanbul'a getirilen eski Özel Harekat Polisi Ayhan Çarkın'ın Silivri'de gösterdiği yerde traktör ile yapılan kazında herhangi bir bulguya rastlanmadı.
Yeniden---Ayhan Çarkın'ın Kazdırdığı Yer Boş Çıktı
16:36
Çarkın'ın Çerkezköy'de Gösterdiği Yerlerden Sonuç Çıkmadı Bazı faili meçhul cinayetlerle ilgili tutuklu bulunan eski Özel Harekatçı Ayhan Çarkın'ın, Çerkezköy'de faili meçhul cinayetlerle ilgili gösterdiği 5 farklı noktada herhangi bir bulguya ulaşılamadı.
Çarkın'ın Çerkezköy'de Gösterdiği Yerlerden Sonuç Çıkmadı
15:15
Polis 'Faili Meçhul' Kemiği Aradı Eski Özel Harekatçı Ayhan Çarkın'ın, Çerkezköy'de gösterdiği bölgelerde aramalar devam ediyor.
Polis 'Faili Meçhul' Kemiği Aradı
13:50
Çarkın'ın Gösterdiği Bölgede Traktörle Kazı Yapılıyor Bazı faili meçhul cinayetlerle ilgili tutuklu bulunan eski Özel Harekatçı Ayhan Çarkın'ın, Çerkezköy gösterdiği 3.noktada traktörle kazı yapılıyor.
Çarkın'ın Gösterdiği Bölgede Traktörle Kazı Yapılıyor
13:39
Ayhan Çarkın'ın İşaret Ettiği Bölgede Polis Köpekleri Arama Yapıyor Faili meçhul cinayetler soruşturması kapsamında tutuklu bulunan eski Özel Harekatçı Ayhan Çarkın'ın işaret ettiği bölgelerde polis köpekleri eşliğinde arama yapılıyor.
Ayhan Çarkın'ın İşaret Ettiği Bölgede Polis Köpekleri Arama Yapıyor
13:06
Çarkın, Beyciler Köyü'nde Yer Gösteriyor Bazı faili meçhul cinayetlerle ilgili tutuklu bulunduğu cezaevinden İstanbul'a getirilen eski Özel Harekatçı Ayhan Çarkın, Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'ndeki Beyciler Köyü'nde yer gösteriyor.
Çarkın, Beyciler Köyü'nde Yer Gösteriyor
12:40
) Ayhan Çarkın Yer Gösteriyor Faili Meçhul Cinayetler kapsamında tutuklu bulunan eski Özel Harekat Polisi Ayhan Çarkın, 1995'ten bu yana kendisinden haber alınamayan MİT'çi Tarık Ümit'in gömüldüğünü öne sürdüğü yeri göstermek için Silivri'de.
) Ayhan Çarkın Yer Gösteriyor
12:01
Çarkın'ın Yer Gösterdiği Bölgenin Eski Askeri Arazi Olduğu İddia Edildi Bazı faili meçhul cinayetlerle ilgili tutuklu bulunan eski Özel Harekatçı Ayhan Çarkın, Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde, eski bir askeri arazi olduğu iddia edilen alanda faili meçhul cinayetlerle ilgili yer gösteriyor.
Çarkın'ın Yer Gösterdiği Bölgenin Eski Askeri Arazi Olduğu İddia Edildi
11:28
Ayhan Çarkın Yer Gösteriyor Ayhan Çarkın, MİT'çi Tarık Ümit'in gömüldüğünü öne sürdüğü yeri göstermek için Silivri'de.
Ayhan Çarkın Yer Gösteriyor
10:53
Ayhan Çarkın Yer Gösteriyor Eski Özel Harekat Polisi Ayhan Çarkın, MİT'çi Tarık Ümit'in gömüldüğünü öne sürdüğü yeri göstermek için Silivri'de.
Ayhan Çarkın Yer Gösteriyor
10:47
Ayhan Çarkın Yer Gösteriyor Faili Meçhul Cinayetler kapsamında tutuklu bulunan eski Özel Harekat Polisi Ayhan Çarkın, 1995'ten bu yana kendisinden haber alınamayan MİT'çi Tarık Ümit'in gömüldüğünü öne sürdüğü yeri göstermek için Silivri'de.
Ayhan Çarkın Yer Gösteriyor
10:36
Çarkın Ölüm Üçgeninde Faili meçhul cinayetlerle ilgili tutuklu bulunan eski Özel Harekatçı Ayhan Çarkın, cinayetlerle ilgili yer gösteriyor.
Çarkın Ölüm Üçgeninde
07:32
Çarkın'ın Gösterdiği Yerden Ne Çıktı? Faili meçhul cinayetlerle ilgili yer göstermesi yapacak olan Ayhan Çarkın, ölüm üçgeninde yer gösterdi.
Çarkın'ın Gösterdiği Yerden Ne Çıktı?
12:42
İşte İstanbul'un Yeni Gözdeleri İstanbul'da yapılaşmayı 3. köprü ve 3. havaalanı belirlerken, işte İstanbul'un yükselen değerleri...
İşte İstanbul'un Yeni Gözdeleri
11:46
İstanbul'da Yapılaşmayı 3. Köprü ve Havaalanı Belirleyecek İstanbul genelinde özellikle 2011 yılı başından itibaren yapılaşmada gündemde olan bölgeler arasında Avrupa Yakası'nda Küçükçekmece, Halkalı, Basın Ekspress Yolu ve Ayazağa bölgeleri gelirken, Anadolu Yakası'nda ise Ataşehir, Kartal, Pendik, Sancaktepe gibi bölgeler yer alıyor.
İstanbul'da Yapılaşmayı 3. Köprü ve Havaalanı Belirleyecek
09:26
Büyükçavuşlu Düğün Salonu Gün Sayıyor Büyükçavuşlu Mahallesi'nin en büyük eksiklerinden ve mahalle sakinlerinin en önemli ihtiyaçlarından biri olan Düğün Salonu, Haziran'ın ilk aylarında hizmet vermeye başlayacak.
Büyükçavuşlu Düğün Salonu Gün Sayıyor
19:08
Silivri'de Ramazan Ayında Şadırvanın Kurşunlarını Çaldılar Hırsızlar, İstanbul'un Silivri İlçesine Bağlı Büyükçavuşlu Köyünde Bulunan Ali Efendi Camii Şadırvanının Kurşunlarını Yerinden Sökerek Çaldı. Ali Efendi Camii, Ali Karaman Önderliğinde Büyükçavuşlu Halkınında Destekleriyle 2 Yıl Gibi Kısa Bir Sürede Tamamlanarak Geçen Yıl Ramazan Ayında Hizmete Açılmıştı.
17:58
Genç Piyanist Yanarak Can Verdi İstanbul'un Silivri İlçesi'ne Bağlı Değirmenköy Mahallesindeki Ahşap Olan Gölbaşı Lokantasında Sabaha Karşı Yangın Çıktı. Tüm Lokantayı Saran Yangında İşyerinde Kalan 28 Yaşındaki Piyanist Şantör Mehmet İzzet Dinçer Yanarak Yaşamını Yitirdi.
01:41
Belediyelerin Sınırları Değişti, Borçlar Patladı İstanbul'daki 41 İlk Kademe Belediyeden 37'si Kapatılıp 8 İlçe Belediyesi Oluşturuldu. Eminönü'nün de Fatih'le Birleşmesiyle 32 Olan İlçe Sayısı 39'a Çıktı.
Belediyelerin Sınırları Değişti, Borçlar Patladı
02:15
Silivri'deki Kazılar Tamamlandı Silivri'ye Bağlı Büyükçavuşlu Mahallesi Barış Sokak'ta Bulunan Bir Evde ve Çevresindeki Tarlada Saat 17.00 Sularında Başlayan Aramalar Dün Tamamlandı. Emniyete Yapılan Bir İhbar Üzerine Başlatılan ve Metal Dedektörlerin Kullanıldığı Aramalar Sırasında Ekiplerin Bazı Bölgelerde Kazma Küreklerle Kazı Yaptığı Görüldü.
01:36
Şimdi de Silivri'de Ergenekon Kazısı İsanbul Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Ergenekon Davasında Örgüt Yöneticisi Olduğu İddiasıyla Tutuklu Yargılanan Eski Yüzbaşı Muzaffer Tekin'in Bir Akrabasına Ait Olduğu İleri Sürülen Silivri'nin Büyükçavuşlu Beldesi'ndeki Bir Çiftlik Evinin Bahçesinde Kazı Çalışması Başlattı.
22:07
Silivri'deki Kazı Çalışmasına Ara Verildi Silivri'de, 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Yapılan Kazı Çalışmasına Yarın Devam Edilmek Üzere Ara Verildi.
20:28
Silivri'de Ergenekon Kazısı Silivri'de, 'Ergenekon' Soruşturması Kapsamında Kazı Çalışması Başlatıldığı Öğrenildi.
Silivri'de Ergenekon Kazısı
02:17
Baykal Rozet Takacak CHP'nin Yaklaşan Yerel Seçimler Öncesinde Başlattığı, Transfer Atağının Yeni Dalgası Eski Kültür Bakanı Ercan Karakaş, Alevi Kesimin Önde Gelen İsimlerinden Saz Sanatçısı Arif Sağ ile Devam Edecek.
Baykal Rozet Takacak
13:46
Dolandırıcılar Kalpazanlardan Sahte Parayı Gerçek Parayla Alıyormuş Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesinde Piyasaya Sahte Para Süren 3 Kişi Çıkarıldıkları Mahkemece Tutuklanarak Cezaevine Kondu. Dolandırıcıların Sahte Paraları Kalpazanlarda Gerçek Para ile Aldığı Belirlendi.
Dolandırıcılar Kalpazanlardan Sahte Parayı Gerçek Parayla Alıyormuş
17:05
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Borçları Arttı İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İbb), 2007 Yılında 660 Milyon 297 Bin 913 YTL Borçlandı. Böylece, Bir Önceki Yıl Yüzde 3 Olan Borçlanma Oranı Yüzde 11,5'e Çıktı.
15:48
İstanbul'un Yeni İlçeler Haritası İstanbul'un Yeni İlçe Haritası Çizildi. İstanbul'da 41 Olan İlk Kademe Belediyelerinden 37'sinin Tüzel Kişiliği Sona Erdilerek 8 İlçe Belediyesi Oluşturulurken, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "İstanbul'da Dijital Haritaları Çıkarttık" Dedi. 32 Olan İlçe Sayısı da Eminönü'nün Kaldırılması ve 8 Yeni İlçeyle Birlikte 39 Oldu.
11:45
İstanbul'un Yeni İlçelerinin Haritası Çizildi 'Büyükşehir Belediyesi Sınırları İçerisinde İlçe Kurulması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun' Çerçevesinde İlçe Sayısı 39'a Çıkan İstanbul'un Yeni Haritası Hazırlandı.
11:12
İstanbul'daki Kamu Kurumlarının Su Borçları... - Kentteki Kamu Kurumlarının Su Borçları, Faiziyle Birlikte 105 Milyon 593 Bin 692 Ytl'ye Ulaştı Sibel Kurtoğlu - İstanbul'daki kamu kurumlarının su borçlarının, faiziyle birlikte 105 milyon 593 bin 692 YTL'ye ulaştığı bildirildi.
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 01.02.2015 16:46:41. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BÜYÜKÇAVUŞLU HABERLERİ
[Hata Bildir]