SON DAKİKA BÜYÜKKABACA HABERLERİ

Son Dakika Büyükkabaca Haberleri

18:21
15 Yaşındaki Sürücü Öldü, Arkadaşları Yaralı Isparta'nın Senirkent İlçesi'nde otomobilin devrilmesi sonucu sürücü 15 yaşındaki Reşat Onur Gündoğan yaşamını yitirdi, araçtaki 5 arkadaşı ise yaralandı.
15 Yaşındaki Sürücü Öldü, Arkadaşları Yaralı
16:46
15 Yaşındaki Sürücü Kaza Yaptı: 1 Ölü, 5 Yaralı Isparta'nın Senirkent ilçesinde, 15 yaşındaki ehliyetsiz sürücünün kullandığı otomobil devrilince, sürücü hayatını kaybetti, 5 arkadaşı yaralandı.
15 Yaşındaki Sürücü Kaza Yaptı: 1 Ölü, 5 Yaralı
13:36
2014 Yerel Seçim Sonuçları Isparta'da 12 ilçenin 6'sında başkanlığa AK Parti'li adaylar seçildi, MHP ve CHP 2'şer ilçede seçimi kazanırken, DP ve BBP adayları da birer ilçede başarılı oldu Daha önce tamamı AK Parti'li olan merkez ve ilçelerine bağlı 9 beldenin 6'sında AK Parti, 3'ünde ise MHP adayları seçimi kazandı.
22:38
Isparta'da Seçim Sonuçları Isparta ve ilçelerine bağlı 9 belde belediye başkanlığından 6'sını AK Parti, 3'ünü ise MHP adayları kazandı.
Isparta'da Seçim Sonuçları
11:02
Başkan, Makam Aracı Olarak "Patpat" Kullanıyor Isparta Büyükkabaca Belde Belediye Başkanı AKP'li Ali İhsan Temurçin, özel yapım üstü açık patpatı yaz döneminde makam aracı olarak kullanıyor.
Başkan, Makam Aracı Olarak 'Patpat' Kullanıyor
10:30
Başkan, Makam Aracı Olarak Patpat Kullanıyor Isparta Büyükkabaca Belde Belediye Başkanı AK Parti'li Ali İhsan Temurçin, özel yapım üstü açık patpatı yaz döneminde makam aracı olarak kullanıyor.
Başkan, Makam Aracı Olarak Patpat Kullanıyor
17:32
SDÜ Büyükkabaca'da Yükseköğretim Hamlesi Yaptı Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan İbicioğlu, Büyükkabaca Beldesinde açılması planlanan bölümler hakkında görüşmelerde bulunmak amacıyla, beldede çeşitli ziyaretlerde bulundu.
SDÜ Büyükkabaca'da Yükseköğretim Hamlesi Yaptı
14:24
Sdü'de Hidroloji Kongresi Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü tarafından düzenlenen 7.Ulusal Hidroloji Kongresi başladı.
Sdü'de Hidroloji Kongresi
19:39
Sdü, Büyükkabaca'da Bölüm Açacak Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörü (SDÜ) Rektörü Prof.Dr.Hasan İbicioğlu, Senirkent Meslek Yüksekokuluna bağlı olarak Büyükkabaca beldesinde açılması planlanan bölümler hakkında görüşmelerde bulunmak amacıyla çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Sdü, Büyükkabaca'da Bölüm Açacak
18:12
Yeşil Yeşil: Kırkpınar'da Kemerin Sahibi Oluncaya Kadar Güreşi Bırakmayacağım Antalya'ya 2 defa altın kemer getiren Kırkpınar başpehlivanlarından Mehmet Yeşil Yeşil, üç defa üst üste birinci olup kemerin ebedi sahibi oluncaya kadar yağlı güreş yapmaya devam edeceğini söyledi.
Yeşil Yeşil: Kırkpınar'da Kemerin Sahibi Oluncaya Kadar Güreşi Bırakmayacağım
11:14
Isparta Dünyaya 'Patpat' Satıyor Isparta'nın Senirkent İlçesi'nde üretilen ve 'patpat' diye adlandırılan tarımda taşıma amacıyla kullanılan araçlar, Rusya başta olmak üzere Irak, Moldova ve Gürcistan'a ihraç ediliyor.
Isparta Dünyaya 'Patpat' Satıyor
16:54
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6) Foto.Budak.ATSO Başkanı Çetin Osman Budak, oda ve borsa seçimlerinin ertelenmesi konusunda yaptığı açıklamada, "Oda ve borsalarımız için hizmet esas, seçim teferruattır" dedi.
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6)
15:08
Isparta Çöpten Enerji Üretecek Göller Bölgesi Belediyeler Birliği Düzenli Çöp Depolama Alanı Tesisleri'nde çöpten enerji ve gaz üretimi sağlayacak proje için ihale aşamasına gelindi.
Isparta Çöpten Enerji Üretecek
17:00
Sdü, Büyükkabaca Beldesinde Bölüm Açacak Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ), Senirkent'e bağlı Büyükkabaca beldesinde bölümler açacak.
Sdü, Büyükkabaca Beldesinde Bölüm Açacak
16:16
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6) Foto.Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim Sen) Antalya Şube Başkanı Nurettin Sönmez, norm kadro fazlası öğretmenlerin sorunlarına dikkati çekmek amacıyla sendika binasında toplantı düzenledi.'4+4+4' adı verilen kademeli eğitim sistemi ile...
Antalya Bürosu'nun Bölge Haberleri (6)
14:22
Sdü Beldelerde Bölüm Açacak Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ), Senirkent ilçesine bağlı Büyükkabaca beldesinde bölümler açmayı planlıyor.
Sdü Beldelerde Bölüm Açacak
09:55
Vali Oğuz'dan Gülbudak Tarım İşletmesine Ziyaret Vali Memduh Oğuz, Gülbudak Tarım İşletmesini ziyaret ederek başarılar diledi.
Vali Oğuz'dan Gülbudak Tarım İşletmesine Ziyaret
09:08
Tarım Bakanı Eker İlimizi Ziyaret Etti Eker, süt sığırı dağıtım töreni ve soğuk hava deposu açılışına katılmak üzere ilimizi ziyaret etti.
Tarım Bakanı Eker İlimizi Ziyaret Etti
19:20
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker Isparta'da Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Isparta'nın Gelendost ilçesinde devlet ve vatandaş işbirliğiyle yapılan 5 bin tonluk soğuk hava deposunun açılışını gerçekleştirdi.
14:28
Milli Güreşçi Yeşil Yeşil Beden Eğitimi Öğretmeni Oldu 2006 Avrupa Güreş Şampiyonası ikincisi, aynı yıl yapılan müsabakalarda dünya üçüncüsü ve tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde 2009 ve 2010 yıllarının baş pehlivanı Mehmet Yeşil Yeşil, beden eğitimi öğretmeni oldu.
Milli Güreşçi Yeşil Yeşil Beden Eğitimi Öğretmeni Oldu
14:58
Isparta Senirkent İlçesinde Karpuz 10 Kuruşa Kadar İndi Isparta'nın Senirkent ilçesinde, önceki haftalarda 50 kuruştan alıcı bulan karpuz, Büyükkabaca beldesinde çıkmaya başlayınca 20 ve 10 kuruşa kadar indi.
17:40
"Ayaklarımdan Vuruldum" Diyerek Sahte İhbarda Bulunan Kişi Gözaltına Alındı Isparta'nın Senirkent ilçesinde jandarmayı arayarak, "Ayaklarımdan vuruldum, kayboldum" diye ihbarda bulunan kişi, 8 saat süren aramanın ardından sağlıklı halde bulununca, gözaltına alındı.
16:25
İmamlar Teşekkür Belgesiyle Ödüllendirildi Isparta'nın Senirkent ilçesi Büyükkabaca beldesinde görev yapan imamlar teşekkür belgesiyle ödüllendirildi.
İmamlar Teşekkür Belgesiyle Ödüllendirildi
16:05
Senirkent'te Patpat Kazası Isparta'da patpat adı verilen tarım aracının yol açtığı kazada, 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi de yararlandı.
Senirkent'te Patpat Kazası
13:00
Prof. Dr. Toprak, 'peygamber Ahlakı'nı Anlattı Isparta'nın Senirkent ilçesine bağlı Büyükkabaca beldesinde kutlu doğum haftası etkinlikleri kapsımında bir konferans düzenlendi.
Prof. Dr. Toprak, 'peygamber Ahlakı'nı Anlattı
16:09
İlköğretim Okulları Bilgi Yarışmasını Büyükkabaca İlköğretim Okulu Kazandı Isparta'nın Senirkent İlçesinde İlköğretim Okulları Arasında Bilgi Yarışması Düzenlendi.
İlköğretim Okulları Bilgi Yarışmasını Büyükkabaca İlköğretim Okulu Kazandı
17:30
Isparta'da Soğuk Hava Deposunda Yangın Isparta'nın Senirkent İlçesi ile Büyükkabaca Beldesi Arasında Bulunan Güler Soğuk Hava Deposu'nda Yangın Çıktı.
12:46
Çatıdan Düşerek Hayatını Kaybetti Isparta'nın Senirkent İlçesinde Onarım Yapan İşçileri Kontrol Eden Çatı Ustası, Beton Zemine Düşerek Hayatını Kaybetti
17:21
Senirkentliler Aşure Yemeklerinde Buluştu Isparta'nın Senirkent İlçesinde Her Yıl Muharrem Ayında Tekrarlanan Aşure Yemeği Bu Yıl da Senirkent Beşir Dede Tekkesi ile Gençali Köyünde Verildi.
17:01
Vali Öner Senirkent'te Helallik İstedi Kırklareli Valiliği'ne Atanan Vali Ali Haydar Öner Senirkent'e Veda Ziyaretinde Bulundu.
14:46
Senirkent'te Uyuşturucu Operasyonu Senirkent'in Büyükkabaca Beldesinde Uyuşturucu Ticareti Yaptığı Öne Sürülen Kişi Yakalandı
15:48
Oyunu Kullandıktan Sonra Kamyonun Çarptığı Yaşlı Adam Öldü Isparta'nın Senirkent İlçesi Büyükkabaca Beldesinde Oy Vermeden Dönen Gözleri Az Gören Yaşlı Adam, Kamyonun Çarpması Sonucu Hayatını Kaybetti. Pazar Yolundaki Kavşakta Meydana Gelen Olayda; Büyükkabaca Anaokulu'nda Oyunu Kullanan 'Kör Mehmet' Lakaplı Yaşar Yiğit (75), Yolu Karşıdan Karşıya Geçerken Mustafa C.
12:37
Veli Baba Sultanı Anma Töreni ve 24. Pilav Festivali Yapıldı Isparta'nın Senirkent İlçesi Uluğbey Beldesinde Geleneksel Hale Gelen ve Bu Yıl 24'üncüsü Gerçekleştirilen Seyyit Veli Baba Sultanı Anma Töreni ve Pilav Festivali Yapıldı. Her Sene Olduğu Gibi Bu Yılda Festival Panayır Havası İçerisinde Çeşitli Sergiler Açılarak Halkın Hizmetine Sunuldu.
17:08
Senirkent'te Atıl Bina Onarılarak Gençlik Merkezi'ne Dönüştürüldü Isparta'nın Senirkent İlçesinde, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Sydv) Tarafından Büyükkabaca Beldesine 100 Bin Tl Maliyetinde Gençlik Merkez Yapıldı. İlçe Tarım Müdürlüğü'ne Ait Hayvan Sağlık Teknisyenliği ve Lojman Olarak Kullanılan Bina, Birkaç Yıldır Kullanılmadığı İçin Atıl Olarak Bekletiliyordu.
01:07
MHP Grup Başkan Vekili Vural: Anayasayı Seçimden Sonra Hep Beraber Yapalım MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, Anayasanın Seçimden Sonra Kurulacak Hükümet ile Birlikte Yapılması Teklifinde Bulundu. Vural Isparta'nın Senirkent İlçesinde Önceki Yıllar 'Gençlik Kurultayı', Bu Sene İse İlk Defa Festival Olarak Kutlanan Etkinliklere Katıldı.
16:17
Senirkent de Çatak Projesi Kapsamına Alındı Isparta'nın Senirkent İlçesi de Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın Çevre Amaçlı Tarımsal Alanların Korunması (Çatak) Projesi Kapsamına Alındı. Uygulama ile Eğirdir Gölü Havzasında Bulunan Arazilerin Bilinçsiz Bir Şekilde Sulanma ve Aşırı Derecede İlaçlama Yapılmasını Önlemek ve Çevreyi Koruması Amaçlanıyor.
15:37
Kirazdan Sonra Kaysı Alımına da Başlandı Senirkent İlçe Merkezi, Büyükkabaca Beldesi ve Karip Köyünde Kiraz Alımı Devan Ederken Kaysı Alımına da Başlandı. İhracata Uygun Kayısılar 1 Tl ile 1.5 Tl, Suluk Kayısılar İse 03.5 Tl ile 04 Tl Arasında Satın Alınıyor. İlçe Tarım Müdürü V. Hikmet Aslan, "İlçemizde 4 Bin Dekar Kaysı Dikili Arazimiz Var.
16:48
Senirkent İkinci Halı Sahaya Kavuştu Isparta'nın Senirkent İlçesinde Endüstri Meslek Lisesi'nin Bahçesine Yeni Bir Halı Saha İnşa Edildi.
15:07
Senirkent'te Yaz Kur'an Kurslarında Bilgisayar Ortamında Eğitim Veriliyor Isparta'nın Senirkent İlçesinde Camilerde Öğrencilere Bilgisayar Ortamında Kur'an-ı Kerim Öğretiliyor. İlçe Müftüsü Kemal Bal, Merkez ve Büyükkabaca Beldesinde Toplam 15 Kursta Öğrencilere Kur'an Eğitimi Verildiğini Söyledi. Türkiye'de Olduğu Gibi Senirkent'te de Yaz Kur'an Kursları Hizmet Vermeye Başladı.
16:07
Kaymakam Erten, Kursiyer Aşçıların Yaptığı Yemekleri Beğendi Isparta'nın Senirkent İlçesinde Halk Eğitim Merkezi (Hem)'nin Açtığı Kurslara Katılan Kadınların El Emeği Göz Nuru ile Yaptığı Eserler Sergilendi. Aşçılık Kursuna Katılanların Hazırladığı Yemekleri Yiyen Protokol Üyeleri de, Kursiyerleri Başarılı Buldu.
19:56
Babasını Darp Eden Adam Çıktığı Kayalıklardan Yuvarlandı Isparta'da Yaşayan M.a. Aralarında Çıkan Tartışmada Babasını Darp Etti. Ardından Keklik Yumurtası Toplamak İçin Çıktığı Kayadan Yuvarlanan M.a'nın Vücudunda Kırıklar Oluştu. Isparta'nın Senirkent İlçesine Bağlı Büyükkabaca Beldesinde Yaşayan M.a Babasını Darp Ettikten Sonra Çıktığı Kayalıklardan Düşerek Yaralandı.
18:42
Vali Öner ve Ekibi İncelemelerde Bulundu Isparta'nın Senirkent İlçesinde Göle Kıyısı Olan Köyleri Ziyaret Eden Vali Öner ve Ekibi, İncelemelerde Bulundu. Isparta Valisi Ali Haydar Öner ve Beraberinde Gelen Antalya Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kurumu'ndan İlgililer, Isparta Çevre ve Orman Müdürlüğü'nden Yetkililer, Tübitak Marmara Araştıma Merkezi'nden Proje Sorumlusu Dr.
Vali Öner ve Ekibi İncelemelerde Bulundu
13:47
Uluğbey'de Hıdrellez Coşkusu Yaşandı Isparta'nın Senirkent İlçesi Uluğbey Beldesinde Hıdrellez ve Anneler Günü Kutlandı. Erken Saatlerden İtibaren Şenlik Tepesinde Toplanan Vatandaşlar, Bu Yıl 15'ncisi Gerçekleştirilen Hıdrellez Şenliği'ne Katıldı. Anneler Günü'nün de Şenliğe Denk Gelmesiyle Çifte Coşku Yaşayan Uluğbeyliler, Doyasıya Eğlendi.
Uluğbey'de Hıdrellez Coşkusu Yaşandı
14:16
Eğirdir Gölü Etrafındaki Köylerde Balıkçılık Eğitimi Veriliyor Isparta Eğirdir Gölü'nün Korunmasına Yönelik Köylerde Balıkçılara Eğitim Çalışması Başlatıldı.
Eğirdir Gölü Etrafındaki Köylerde Balıkçılık Eğitimi Veriliyor
14:09
Senirkent'te Kutlu Doğum Haftası Kermesle Başladı Isparta'nın Senirkent İlçesinde Kutlu Doğum Haftası Kutlamaları Başladı.
Senirkent'te Kutlu Doğum Haftası Kermesle Başladı
15:07
Sigara İçin ve Açıktan Süt Toplayan Kişilere 69'ar Lira Ceza Kesildi Isparta'da, Kapalı Mekanda Sigara İçen ve Açıktan Süt Toplayan İki Kişiye Kabahatler Kanunu'na Göre 69'ar Lira Para Cezası Kesildi.
13:07
Başkan Temurçin: Büyükkabaca'nın En Büyük Sorunu Sulama Isparta'nın Senirkent İlçesi'ne Bağlı Büyükkabaca Beldesi Belediye Başkanı A. İhsan Temurçin, Yeraltı Şebekesine Acil İhtiyaç Duyulduğunu Söyledi.
Başkan Temurçin: Büyükkabaca'nın En Büyük Sorunu Sulama
11:56
Uluğbey Cem Evi'nde Vatandaşlara Yemek Verildi Isparta'nın Senirkent İlçesi Uluğbey Beldesinde Muharrem Ayı Etkinlikleri Çerçevesinde Halka Yemek Verildi.
Uluğbey Cem Evi'nde Vatandaşlara Yemek Verildi
16:47
İzinsiz Kazı Yapanlar Adliyeye Sevk Edildi Isparta'nın Senirkent İlçesi Büyükkabaca Keldesi Köyönü Mevkiinde Soğuk Hava Deposu Yakınlarında İzinsiz Kazı Yapan İki Kişi Yakalandı.
12:05
Eğirdir Gölü'nü Kirleten Pupa Çayı Islah Edilecek Isparta Eğirdir Gölü'nü Kirleten Pupa Çayı'nın Islah Edilmesi İçin Çalışma Başlatılacak.
Eğirdir Gölü'nü Kirleten Pupa Çayı Islah Edilecek
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 30.01.2015 09:55:46. #1.11#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA BÜYÜKKABACA HABERLERİ
[Hata Bildir]