02:5200
SON DAKİKA ÇAĞATAY ULUSOY HABERLERİ

Son Dakika Çağatay Ulusoy Haberleri


ÇAĞATAY ULUSOY

... Devamı

   

  Yaman Vuruluyor! Medcezir'den Şoke Eden Bölüm!

  Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı ekranların fenomen dizisi Medcezir'de bu hafta Yaman'ın göğsünden vurulması izleyenleri şoke edecek. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  İş Adamı Önder Fırat, Kızını Eve Kapattı

  İş Adamı Önder Fırat, Kızını Eve Kapattı

  Önder Fırat, fırtınalı hayatı ve aşk misillemesi haberleriyle gündeme gelen kızı İdil Fırat'ı eve kapattı ve ortalık durulana kadar ev hapsi cezası verdi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Estetiği Patlatan Dizi !

  Estetiği Patlatan Dizi !

  Estetiklerle ile ilgili sorularımıza cevap almak için Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Eser Aydoğdu ile görüştük. (16 Aralık 2014 Salı )

   

  Ünlülerin "Uyuşturucu" Davası

  Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz, Murat Yıldırım, Rıza Kocaoğlu ve Ersin Korkut ile şarkıcılar Mehmet Erdem ve Koray Candemir'in de aralarında bulunduğu 53 sanığın "uyuşturucu ticareti yapmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçlarından yargılandığı davada, 5 tutuklu sanığın tahliyesine karar verildi Dava dosyası, mütalaa hazırlanması için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderildi. (12 Aralık 2014 Cuma )

   

  Gizem Güler Yine Medcezir'de Rol Alacak

  Gizem Güler Yine Medcezir'de Rol Alacak

  Gizem Güler Medcezir dizisine geri döndü. Dizinin yeni sezonunun ilk bölümünde Sibel karakteriyle kısa bir sahnede oynayan Gizem Güler dizinin kadrosuna yeniden katıldı. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

  Gizem Güler Medcezir Dizisine Tekrar Döndü

  Gizem Güler Medcezir Dizisine Tekrar Döndü

  Dizinin yeni sezonunun ilk bölümünde Sibel karakteriyle kısa bir sahnede oynayan Gizem Güler dizinin kadrosuna yeniden katıldı. (11 Aralık 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.12.2014 02:52:19. #1.13#