SON DAKİKA ÇAKILLI HABERLERİ

Son Dakika Çakıllı Haberleri

 • 20:45Tavşanlı'da Anız YangınıTavşanlı'da Anız YangınıKütahya’nın Tavşanlı ilçesinde çıkan anız yangınında yaklaşık 5 dekarlık alan zarar gördü.
 • 18:01Vali Aktaş, İlçelerde İncelemede BulunduNevşehir Valisi İlhami Aktaş, Avanos ve Derinkuyu ilçesinde incelemelerde bulundu.
 • 18:16Hutbe Okuma Yarışması Bölge Finalinde Adıyaman Birinci OlduHutbe Okuma Yarışması Bölge Finalinde Adıyaman Birinci Oldu2016 yılı Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle din görevlileri arasında Adıyaman’da, düzenlenen hutbe okuma yarışması bölge finalinde Adıyaman birinci oldu.
 • 16:45Beşiri Kırsalında Hizmet SeferberliğiBeşiri Kırsalında Hizmet SeferberliğiBatman'ın Beşiri İlçesi Kaymakamlığınca kırsal yerleşim birimlerinde alt yapı, su ve bir dizi çalışma başlatıldı.
 • 12:13İsveç'te Yeni Bir Tür Gök Taşı Bulunduİsveç'te Yeni Bir Tür Gök Taşı Bulunduİsveç'te daha önceki görülmeyen 8 santimetrelik bir gök taşı bulundu. Gök taşına "Österplana 65" ismi verildi.
 • 15:48Konya'da Minibüs Kazasında Ölen 10 Şişi Şanlıurfa'da Ebediyete UğurlandıKonya'da Minibüs Kazasında Ölen 10 Şişi Şanlıurfa'da Ebediyete UğurlandıKonya'nın Ereğli ilçesinde dün TIR ile minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 10 kişi, memleketleri Şanlıurfa'da defnedildi.
 • 15:31Konya'daki Kazada Yaşamını Yitiren 10 Kişinin Cenazesi Toprağa VerildiKonya'daki Kazada Yaşamını Yitiren 10 Kişinin Cenazesi Toprağa VerildiKonya'da tır ile minibüsün çarpışması Ereğli ilçesindeki kazada yaşamını yitiren 10 kişinin cenazeleri, Şanlıurfa'da toprağa verildi.
 • 14:38Kaza Kurbanı 10 Kişinin Cenazesi Şanlıurfa'ya Getirildi (2)Kaza Kurbanı 10 Kişinin Cenazesi Şanlıurfa'ya Getirildi (2)Toprağa VERİLDİLERİzmir'de taziye ziyaretinde bulunduktan sonra Şanlıurfa'ya dönerken Konya'nın Ereğli ilçesinde TIR çarpışan minibüste bulunan sürücü Faruk Peltek, Habip Çakıllı, Kemal Çiftçi, Mehmet Dedecan, Ahmet Dedecan, Hasan Dedecan, Ömer Dedecan, Adnan Dedecan, Latif Dedecan ve Vesile Söğüncü yaşamını yitirdi.
 • 14:17Konya'da Tır ile Minibüsün ÇarpışmasıKonya'nın Ereğli ilçesinde tır ile minibüsün çarpışması sonucu hayatını kaybeden 10 kişinin cenazeleri, Şanlıurfa'da defnedildi.
 • 12:39Taziye Dönüşü Kazada Ölen 10 Kişinin Cenazeleri Şanlıurfa'ya GetirildiTaziye Dönüşü Kazada Ölen 10 Kişinin Cenazeleri Şanlıurfa'ya GetirildiKonya’nın Ereğli ilçesinde dün TIR ile minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden 10 kişinin cenazeleri Şanlıurfa’ya getirildi.
 • 08:09Şanlıurfa--Kaza Kurbanı 10 Kişinin Cenazesi Şanlıurfa?ya GetirildiŞanlıurfa--Kaza Kurbanı 10 Kişinin Cenazesi Şanlıurfa?ya Getirildiİzmir'den taziye dönüşü sırasında Konya'nın Ereğli İlçesi'nde TIR ile minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında ölen 10 kaza kişinin cenazesi memleketi Şanlıurfa'ya getirilerek morga konuldu.
 • 07:54Kaza Kurbanı 10 Kişinin Cenazesi Şanlıurfa'ya GetirildiKaza Kurbanı 10 Kişinin Cenazesi Şanlıurfa'ya Getirildiİzmir'den taziye dönüşü sırasında Konya'nın Ereğli İlçesi'nde TIR ile minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında ölen 10 kaza kişinin cenazesi memleketi Şanlıurfa'ya getirilerek morga konuldu.
 • 03:36Konya'da Tır ile Minibüs ÇarpışmasıKonya'da Tır ile Minibüs ÇarpışmasıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Cenazelerin getirilmesi Konya'da tır ile minibüsün çarpışması Ereğli ilçesinde tır ile minibüsün çarpışması sonucu hayatını kaybeden 10 kişinin cenazesi memleketleri Şanlıurfa'ya getirildi Hayatını kaybedenlerin İzmir'deki bir yakınlarının taziyesine gittikleri ve dönüşte kaza geçirdikleri, 5'inin de kardeş oldukları öğrenildi Konya'nın Ereğli ilçesinde dün tır ile minibüsün çarpışması sonucu ölen 10 kişinin cenazesi Şanlıurfa'ya getirildi.
 • 03:14Taziyeden Dönerken Can Veren 10 Kişi Ağıtlarla KarşılandıTaziyeden Dönerken Can Veren 10 Kişi Ağıtlarla KarşılandıTaziye ziyaretine gittikleri Konya'dan dönerken bindikleri minibüsün TIR'la çarpışması sonucu yaşamını yitiren 10 kişi memleketleri Şanlıurfa'da Türkçe ve Kürtçe ağıtlarla karşılandılar.
 • 15:46Konya'da Tır ile Minibüs Çarpıştı: 10 Ölü, 4 YaralıKonya'da Tır ile Minibüs Çarpıştı: 10 Ölü, 4 YaralıKazada ölenlerden bazılarını isimleri belirlendi.
 • 15:25Güncelleme - Konya'da Tır ile Minibüs Çarpıştı: 10 Ölü, 4 YaralıKonya'nın Ereğli ilçesinde tır ile minibüsün çarpışması sonucu 10 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
 • 13:47Tır ile Minibüs Çarpıştı: 10 Ölü, 4 YaralıTır ile Minibüs Çarpıştı: 10 Ölü, 4 YaralıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Olay yerinden görüntüler İtfaiye ekiplerinin çalışmaları Konya Ereğli Kaymakamı Ömer Lütfi Yaran'nın kaza yerine gelmesi Kaza yapan araçların kaldırılması Konya'nın Ereğli ilçesinde tır ile minibüsün çarpışması sonucu 10 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
 • 12:52Konya'daki Kazada Ölü Sayısı 10'a YükseldiKonya'daki Kazada Ölü Sayısı 10'a YükseldiKonya'nın Ereğli ilçesinde sabah saatlerinde meydana gelen feci kazada TIR ile minibüsün çarpışması sonucu 10 kişi öldü, 4 kişi ağır yaralandı.
 • 12:51Tır ile Minibüs Çarpıştı: 10 Ölü, 4 YaralıTır ile Minibüs Çarpıştı: 10 Ölü, 4 YaralıKonya’nın Ereğli ilçesinde TIR ile minibüsün çarpışması sonucu 10 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
 • 12:50Konya'da Tır ile Minibüs Çarpıştı: 10 Ölü, 4 Yaralı (4)Konya'da Tır ile Minibüs Çarpıştı: 10 Ölü, 4 Yaralı (4)Ölenlerden 7'SİNİN KİMLİĞİ BELİRLENDİİzmir'de bir yakınlarının taziyesinden Şanlıurfa'ya dönerken Konya- Ereğli karayolunda TIR'la çarpışan minibüste yaşamını yitiren 10 kişiden 3'ünün kimlik belirleme çalışmaları devam ederken, diğer 7 kişi şunlar: "Minibüs sürücüsü Faruk Peltek (47), Habib Çakıllı (22), Kemal Çiftçi (41), Mehmet Dedecan (42), Hasan Dedecan (46), Ahmet Dedecan (36), Ömer Dedecan (50).Kazada yaralananların ise TIR sürücüsü Eser Gürsoy (23), yanında bulunan Erdal Güngör (33) ve minibüste bulunan Ali Söyüncü (25) ile Halil İbrahim Söyüncü (30) olduğu belirlendi.
 • 11:25Güncelleme - Konya'da Tır ile Minibüs Çarpıştı: 10 Ölü, 4 YaralıKonya'nın Ereğli ilçesinde tır ile minibüsün çarpışması sonucu 10 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
 • 11:10Facia Haberleri Arka Arkaya Geldi: 13 Ölü, 21 YaralıFacia Haberleri Arka Arkaya Geldi: 13 Ölü, 21 YaralıAnkara'nın Ayaş ilçesinde TIR'la çarpışan öğrenci servisindeki 3 öğrenci öldü, 7 kişi yaralandı. Konya'nın Ereğli ilçesinde de TIR'la minibüs çarpıştı. Kazada 10 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
 • 14:07Seydikemer'de Traktörün Altında Kalan Kadın ÖldüSeydikemer'de Traktörün Altında Kalan Kadın ÖldüMuğla’nın Seydikemer ilçesinde devrilen traktör altında kalan kadın hayatını kaybetti.
 • 16:04İşte Rüya Ada Ibıza'nın Dünyaca Ünlü Plajları!İşte Rüya Ada Ibıza'nın Dünyaca Ünlü Plajları!Seyahat severlerin pusulası Prontotourblog, rüya ada Ibiza'nın dünyaca ünlü plajlarını mercek altına aldı.
 • 16:13Osmanlı Bahçesi'nde Tarihe Yolculuk EXPO 2016 Antalya sergi alanının en çok ziyaret edilen yerlerinden biri olan Osmanlı Bahçesi, ziyaretçileri tarihte bir yolculuğa çıkarıyor.
 • 11:46Osmanlı Bahçesi'nde Tarihe YolculukOsmanlı Bahçesi'nde Tarihe YolculukEXPO 2016 Antalya sergi alanının en çok ziyaret edilen yerlerinden biri olan Osmanlı Bahçesi, ziyaretçileri tarihte bir yolculuğa çıkarıyor.
 • 09:55Kurtalan'da Dolu Yağışı Etkili OlduKurtalan ilçesinde etkili olan dolu, ekinlere zarar verdi.
 • 12:42Hasankeyf Yolunda Heyelan TehlikesiHasankeyf Yolunda Heyelan TehlikesiBatman’ın tarihi ilçesi Hasankeyf’in yeni yolunda heyelan tehlikesinin olduğu ifade edildi.
 • 12:12Hasankeyf Yolunda Heyelan TehlikesiHasankeyf Yolunda Heyelan TehlikesiBatman'ın tarihi ilçesi Hasankeyf'in yeni yolunda heyelan tehlikesi olduğu bildirildi.
 • 14:32Nevşehir'den Kısa KısaNevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Çakıllı köyündeki Şehit Kasım Poyraz Ortaokulu'nda sağlıklı beslenme semineri verildi.
 • 14:00Nevşehir'den Kısa KısaNevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Çakıllı köyündeki Şehit Kasım Poyraz Ortaokulu'nda sağlıklı beslenme semineri verildi.
 • 17:15Çanakkale'ye Şehit Ateşi Düştü EkÇanakkale'ye Şehit Ateşi Düştü EkŞehit uzman onbaşı Ulaş Açıkgöz'ün, askerden geldikten sonra sözleşmeli uzman personel olabilmek için başvurduğu ve4 yıllık beklemedinin ardından uzman onbaşı olarak Ankara'da göreve başladığı öğrenildi.
 • 13:22İlküvez'de 4 Yeni Muhtar Seçildiİlküvez'de 4 Yeni Muhtar SeçildiOrdu’nun Çaybaşı ilçesine bağlı İlküvez Mahallesi, Belediye Meclisi kararıyla 5’e bölünürken, 4 mahallede muhtarlık seçimi gerçekleştirildi.
 • 09:59Nevşehirli Öğrenciler Avrupa YolcusuNevşehirli Öğrenciler Avrupa YolcusuNevşehir'in Derinkuyu ilçesi Çakıllı Şehit Kasım Poyraz Ortaokulu öğrencileri, 2 yıl süreyle Avrupa ülkelerini ziyaret edecek.
 • 17:35Kocatepe Camii'nde Şehitler İçin Mevlid-i Şerif OkunduKocatepe Camii'nde Şehitler İçin Mevlid-i Şerif OkunduKocatepe Camii’nde şehitlerin ruhu ve görev başındaki güvenlik güçlerine destek vermek için Kur’an-ı Kerim tilaveti ve Mevlid-i Şerif okundu.
 • 00:51Yılbaşı Öncesi Yılbaşı Öncesi "Kur'an Gecesi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Kakanj şehrinde düzenlenen Kur'an Gecesi detay görüntüleri -Spor salonunda toplanan kalabalık detay görüntüleri - Kur'a-Kerim okuma detay görüntüleri - spor salonu detay görüntüleri. Yılbaşı öncesi "Kur'an Gecesi"- Bosna Hersek'in Saraybosna ve Kakanj şehirlerinde yılbaşı öncesinde "Kur'an Gecesi" düzenlendi Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'nın yanı sıra ülkenin orta kesimlerindeki Kakanj şehrinde, yeni yıla saatler kala geleneksel olarak "Kur'an Gecesi" düzenlendi.
 • 23:14Yılbaşı Öncesi Yılbaşı Öncesi "Kur'an Gecesi"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Saraybosna'daki Çekrekçi Muslihudin Camisi'nde detay görüntüleri --Kur'an-ı Kerim okuma detay görüntüleri Yılbaşı öncesi "Kur'an Gecesi"- Bosna Hersek'in Saraybosna ve Kakanj şehirlerinde yılbaşı öncesinde "Kur'an Gecesi" düzenlendi Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'nın yanı sıra ülkenin orta kesimlerindeki Kakanj şehrinde, yeni yıla saatler kala geleneksel olarak "Kur'an Gecesi" düzenlendi.
 • 22:34Yılbaşı Öncesi "Kur'an Gecesi"Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'nın yanı sıra ülkenin orta kesimlerindeki Kakanj şehrinde, yeni yıla saatler kala geleneksel olarak "Kur'an Gecesi" düzenlendi.
 • 12:12Gazipaşa Belediye Başkanı Çelik 1,5 Yılını DeğerlendirdiGazipaşa Belediye Başkanı Çelik 1,5 Yılını Değerlendirdi30 Mart 2014 tarihinde gerçekleşen yerel seçimlerin ardından, halkın desteğini alarak belediye başkanı olan Dr. Adil Çelik, mazbatasını aldıktan buyana yaptığı çalışmalar hakkında kamuoyuna bilgiler verdi.
 • 14:15Yıldırım'dan Bayırbucak Türkmenlerine Yardım EliYıldırım'dan Bayırbucak Türkmenlerine Yardım EliYıldırım Belediyesi, Suriye'de yaşanan iş savaş nedeniyle zor şartlar altında hayat mücadelelerini sürdüren Bayırbucak Türkmenleri'ne yardım elini uzattı.
 • 14:31DSP Genel Başkan Adayı Önder Aksakal'a Coşkulu KarşılamaDSP Genel Başkan Adayı Önder Aksakal'a Coşkulu KarşılamaDSP Genel Başkan Adayı Önder Aksakal, Bursa İl Teşkilatı ve partililer tarafından büyük ilgiyle karşılandı.
 • 12:25Kırklareli'nden Kısa KısaKırklareli İl Özel İdaresi'nce klorlama cihazı bulunmayan köylere klorlama ünitesi kuruluyor.
 • 15:49Kıbrıs Gazisi Nurettin Ceylan Son Yolculuğuna UğurlandıKıbrıs Gazisi Nurettin Ceylan Son Yolculuğuna UğurlandıKırklareli’nin Vize ilçesine bağlı Çakıllı beldesinde yaşayan Kıbrıs Gazisi Nurettin Ceylan, askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 17:39Sındırgı'da Toplu Konut HamlesiSındırgı'da Toplu Konut HamlesiBalıkesir’e bağlı Sındırgı Belediyesi’nin sosyal projeleri arasında yer alan Toplu Konut Projesi ve diğer projelerin bilgilendirme toplantısına gerçekleştirildi.
 • 10:49Çanakkale Küçük Avlanan 115 Kilo Balığa El KonulduÇanakkale Küçük Avlanan 115 Kilo Balığa El KonulduKüçük avlanan 115 kilo balığa el konuldu Çanakkale'de yasal sınır olan 25 santimetreden küçük boyda avlanan toplam 115 kilogram ağırlığındaki 37 kasa 'bakalyaro' cinsi balığa el konuldu.
 • 10:20Küçük Avlanan 115 Kilo Balığa El KonulduKüçük Avlanan 115 Kilo Balığa El KonulduÇanakkale'de yasal sınır olan 25 santimetreden küçük boyda avlanan toplam 115 kilo ağırlığındaki 37 kasa 'Bakalyaro' cinsi balığa el konuldu.
 • 13:10Ünye Gençlik Merkezi, Minik Hayallere El VeriyorÜnye Gençlik Merkezi, Minik Hayallere El Veriyor“Hayallerime El Ver" projesi kapsamında Ünye Gençlik Merkezi tarafından hazırlanan kırtasiye malzemeleri, Çaybaşı İlçesi Çakıllı ve Aşıklı İlkokulu’nda eğitim gören 112 öğrenciye dağıtıldı.
 • 14:56Selden Bozulan Yollar Düzeltiliyor, Dereler Islah EdiliyorSelden Bozulan Yollar Düzeltiliyor, Dereler Islah EdiliyorBodrum Belediyesi, ilçede yaşanan sel felaketinde zarar gören bölgelerde çalışmalarını ivedilikle sürdürüyor.
 • 12:47Korgan'da Öğrenciler SevindirildiKorgan'da Öğrenciler SevindirildiOrdu’nun Korgan ilçesinde ‘Hayallerime El Ver’ projesi kapsamında Fatsa Gençlik Merkezi tarafından hazırlanan kırtasiye malzemeleri Belalan Yolağzı İlkokulu’nda öğrenim gören 150 öğrenciye protokol tarafından dağıtıldıKorgan İlçesi Belalan Yolağzı İlkokulu’nda düzenlenen programa Korgan İlçe Kaymakamı Hakan Gönen, Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Şaban Karataş, Korgan İlçe Milli Eğitim Müdürü Murtaza Alan, Fatsa Gençlik Merkezi Müdürü Berat Şahin ve liderler katıldı.
 • 16:20Polatlı'da 6 Ayrı Kazada 4 Kişi YaralandıAnkara’nın Polatlı ilçesinde bayram trafiği nedeniyle 6 ayrı noktada meydana gelen kazalarda 4 kişi yaralandı.